Boerner3012

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 04/04/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten314281864278
Gemiddelde tier6,943,113,224,04
Overwinningen1397044,45%1055,56%2843,75%12745,68%
Verloren1695453,95%844,44%3351,56%14251,08%
Gelijkstand5041,60%00,00%34,69%93,24%
Gevechten overleefd592618,86%211,11%57,81%3813,67%
Tanks vernietigd146230,47301,67781,223711,33
Gedood / dood ratio0,571,881,321,55
Gezien192120,61170,94821,282821,01
Schade toegebracht597,97665,61563,31708,75
Veroveringspunten499311,5900,00160,253711,33
Verdedigingspunten77320,25191,061191,864371,57
Ervaring406,85490,17337,63350,94
WN7563,581660,861321,751422,28
WN8531,361800,051571,811530,69
Totaal
Gevechten31428
Gemiddelde tier6,94
Overwinningen1397044,45%
Verloren1695453,95%
Gelijkstand5041,60%
Gevechten overleefd592618,86%
Tanks vernietigd146230,47
Gedood / dood ratio0,57
Gezien192120,61
Schade toegebracht597,97
Veroveringspunten499311,59
Verdedigingspunten77320,25
Ervaring406,85
WN7563,58
WN8531,36
Voorbije 24u
Gevechten18
Gemiddelde tier3,11
Overwinningen1055,56%
Verloren844,44%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd211,11%
Tanks vernietigd301,67
Gedood / dood ratio1,88
Gezien170,94
Schade toegebracht665,61
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten191,06
Ervaring490,17
WN71660,86
WN81800,05
Voorbije 7 dagen
Gevechten64
Gemiddelde tier3,22
Overwinningen2843,75%
Verloren3351,56%
Gelijkstand34,69%
Gevechten overleefd57,81%
Tanks vernietigd781,22
Gedood / dood ratio1,32
Gezien821,28
Schade toegebracht563,31
Veroveringspunten160,25
Verdedigingspunten1191,86
Ervaring337,63
WN71321,75
WN81571,81
Voorbije 30 dagen
Gevechten278
Gemiddelde tier4,04
Overwinningen12745,68%
Verloren14251,08%
Gelijkstand93,24%
Gevechten overleefd3813,67%
Tanks vernietigd3711,33
Gedood / dood ratio1,55
Gezien2821,01
Schade toegebracht708,75
Veroveringspunten3711,33
Verdedigingspunten4371,57
Ervaring350,94
WN71422,28
WN81530,69
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen225,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren675,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd112,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien30,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht671,130,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring434,130,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen225,00%
Verloren675,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd112,50%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien30,38
Schade toegebracht671,13
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring434,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen250,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren250,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd250,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien20,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht367,250,000,000,00
Veroveringspunten6917,2500,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring395,000,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd250,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio0,50
Gezien20,50
Schade toegebracht367,25
Veroveringspunten6917,25
Verdedigingspunten00,00
Ervaring395,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten423000
Overwinningen18643,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren23756,03%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10424,59%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1220,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,380,000,000,00
Gezien2810,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht569,300,000,000,00
Veroveringspunten7841,8500,0000,0000,00
Verdedigingspunten11492,7200,0000,0000,00
Ervaring392,780,000,000,00
Totaal
Gevechten423
Overwinningen18643,97%
Verloren23756,03%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd10424,59%
Tanks vernietigd1220,29
Gedood / dood ratio0,38
Gezien2810,66
Schade toegebracht569,30
Veroveringspunten7841,85
Verdedigingspunten11492,72
Ervaring392,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1842000
Overwinningen66235,94%00,00%00,00%00,00%
Verloren109459,39%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand864,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd39421,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5610,3000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,390,000,000,00
Gezien11980,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht559,790,000,000,00
Veroveringspunten22151,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten23751,2900,0000,0000,00
Ervaring363,830,000,000,00
Totaal
Gevechten1842
Overwinningen66235,94%
Verloren109459,39%
Gelijkstand864,67%
Gevechten overleefd39421,39%
Tanks vernietigd5610,30
Gedood / dood ratio0,39
Gezien11980,65
Schade toegebracht559,79
Veroveringspunten22151,20
Verdedigingspunten23751,29
Ervaring363,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren5100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien10,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht747,200,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring156,000,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen00,00%
Verloren5100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd30,60
Gedood / dood ratio0,60
Gezien10,20
Schade toegebracht747,20
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring156,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (125)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Ferdinand8785,33472953144,43%612,67
Jagdtiger91017,75565460444,14%647,76
VK 100.01 (P)8600,11422171744,44%449,82
Cromwell6283,73290161943,98%323,48
Pz.Kpfw. T 25 5232,34266150245,87%388,88
Panzerjäger I2371,50241130844,95%1408,50
AT 15A 7386,40354129944,88%308,13
Tiger (P)7425,01329100243,41%308,67
G.W. Panther7487,2646091547,76%430,62
M66813,7159978947,53%1188,61
M2 Light2597,0534157847,40%2953,34
Centurion Mk. I8375,6435047145,01%244,98
VK 45.02 (P) Ausf. A8377,9435946540,22%157,16
Leichttraktor192,3215042149,17%292,11
Maus10714,7746839135,04%217,83
Comet7290,2326835140,46%189,79
AMR 35 2213,5430832941,95%810,18
Cruiser Mk. III380,2713030149,17%182,68
Jagdpanther II8457,3134724438,11%175,26
Cruiser Mk. IV469,6513922348,88%80,94
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3184,3722621051,90%359,61
Covenanter561,7214620945,45%55,24
Pz.Kpfw. VII10713,4240620034,50%199,89
VK 45.02 (P) Ausf. B9577,7745719633,16%234,90
ELC EVEN 90 8152,6445018150,83%133,47
VK 36.01 (H)6618,9949615050,67%898,18
FV215b 10573,0341114930,20%128,55
WZ-111 Alpine Tiger 8416,6950913141,22%205,24
SU-100Y 6230,7923812751,18%207,79
Crusader6133,7718012451,61%217,72
Hummel6335,4827810341,75%262,78
AMX 12 t6124,0226710038,00%37,01
VK 16.02 Leopard5110,181959748,45%166,13
T1 Cunningham141,011139445,74%41,09
Grille5178,071988851,14%224,89
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.482,311557844,87%49,95
Vickers Medium Mk. II248,71857336,99%1,60
Jagdpanther7225,162296448,44%105,99
T-34-85M 6292,623345841,38%217,15
Centurion Mk. 7/19245,602845529,09%0,22
T-29 3191,922174847,92%523,14
Pz.Kpfw. 38 (t)391,891214636,96%65,18
Matilda4163,111804537,78%173,61
P26/404166,372084160,98%380,10
M3 Stuart3229,132613857,89%827,34
Churchill VII6295,422373842,11%249,10
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4126,031493641,67%71,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5107,771883158,06%183,45
AMX ELC bis567,372063043,33%53,58
XM57 8789,974693033,33%391,87
Vickers Medium Mk. III356,501332650,00%82,76
MKA 2214,002872642,31%585,75
P.435143,162342564,00%313,92
Churchill I5213,252662458,33%335,46
43 M. Toldi III 376,451152236,36%95,47
Pz.Sfl. IC 4137,902932152,38%257,08
Churchill Crocodile 6539,624862142,86%587,04
Lago4187,211701942,11%359,19
Kunze Panzer 9476,565371850,00%261,71
BT-7425,941201656,25%161,06
A-20570,88811612,50%0,00
M24E2 Super Chaffee 6119,573811457,14%207,75
Pz.Kpfw. 35 (t)292,081531369,23%499,90
Vickers Medium Mk. I153,17981233,33%18,51
T-116 3277,823021118,18%929,88
Löwe 8316,503861020,00%46,74
Semovente M415125,33254966,67%261,00
STG Guard 8417,56473944,44%269,47
T-45 2157,56249922,22%526,44
Valentine II 479,33167944,44%57,29
GSR 3301 Setter742,00309966,67%261,00
KV-26433,86446771,43%752,93
SARL 424117,00124714,29%90,16
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8137,29215714,29%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs4181,83231633,33%377,71
Ares 758510,17312650,00%384,90
VK 168.01 Mauerbrecher 8595,00357633,33%384,62
DZT-159 9646,17581666,67%496,21
TKS z n.k.m. 20 mm 288,00142540,00%218,18
Cruiser Mk. I1151,40217580,00%774,23
Char Futur 4 9263,80330520,00%0,00
T207642,75297425,00%591,28
ARL 446263,50228425,00%145,05
Type 97 Te-Ke 2173,50234425,00%661,76
MS-110,0048450,00%77,53
IS-38673,50271425,00%404,84
G.W. Tiger (P)8305,50521450,00%182,21
T-34 with L-11 4306,75447450,00%955,87
T78 6418,50520475,00%544,91
M10 RBFM 5331,75307425,00%354,36
4TP190,3385333,33%175,53
Pz.Kpfw. III Ausf. J440,67233366,67%239,18
SDP 60 Gonkiewicza9844,67435333,33%361,40
SDP 58 Kilana8265,0021930,00%3,10
Chieftain/T95 8505,33442333,33%312,89
T-34 shielded 5173,00134333,33%115,90
BT-7 artillery 396,33252333,33%73,56
AMX M4 mle. 49 Liberté 8412,0035530,00%155,08
Super Hellcat 7323,33272366,67%414,03
WZ-120-1G FT 8741,67473333,33%487,23
Strv m/40L3114,5013620,00%131,16
Marder II3191,0011720,00%368,03
Jagdpanzer E 10010520,50649250,00%192,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6203,50364250,00%295,60
K-91-PT 9188,0027420,00%0,00
Object 777 Version II 91418,50764250,00%980,15
MTLS-1G14 3152,5012620,00%356,81
Valiant 5114,0016920,00%0,00
Kolohousenka10,002510,00%0,00
Renault Otsu178,0017610,00%96,02
Sturmpanzer I Bison319,001091100,00%261,00
Ikv 1035123,006010,00%7,57
Universal Carrier 2-pdr20,001611100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G30,005310,00%0,00
T26E4 SuperPershing 80,009010,00%0,00
Leopard 1101206,005551100,00%796,70
Mäuschen90,0028210,00%0,00
Windhund 8376,0012210,00%73,47
Convert. Medium Tank T3 377,0033510,00%0,00
Tiger 131 61131,008441100,00%2143,33
Lago M38 3286,005181100,00%721,74
Cromwell B 60,003471100,00%261,00
LTP 3233,0018910,00%801,18
StuG IV 51013,0052510,00%2041,99
AE Phase I 9604,0018510,00%239,24

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 04/04/2022
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 04/04/2022
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 19/04/2015
Gestopt: 10/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/12/2017
Gestopt: 03/11/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/11/2018
Gestopt: 02/12/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 04/11/2020
Gestopt: 02/04/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/12/2017
Gestopt: 23/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/12/2018
Gestopt: 03/11/2020