Bremenn

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 11/10/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13102000
Gemiddelde tier7,660,000,000,00
Overwinningen641648,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren650249,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1841,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd307023,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd87260,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,870,000,000,00
Gezien83470,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht872,910,000,000,00
Veroveringspunten252531,9300,0000,0000,00
Verdedigingspunten43400,3300,0000,0000,00
Ervaring486,320,000,000,00
WN7813,990,000,000,00
WN8864,060,000,000,00
Totaal
Gevechten13102
Gemiddelde tier7,66
Overwinningen641648,97%
Verloren650249,63%
Gelijkstand1841,40%
Gevechten overleefd307023,43%
Tanks vernietigd87260,67
Gedood / dood ratio0,87
Gezien83470,64
Schade toegebracht872,91
Veroveringspunten252531,93
Verdedigingspunten43400,33
Ervaring486,32
WN7813,99
WN8864,06
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten16000
Overwinningen318,75%00,00%00,00%00,00%
Verloren1381,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd637,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien90,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht826,880,000,000,00
Veroveringspunten593,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten140,8800,0000,0000,00
Ervaring294,560,000,000,00
Totaal
Gevechten16
Overwinningen318,75%
Verloren1381,25%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd637,50%
Tanks vernietigd40,25
Gedood / dood ratio0,40
Gezien90,56
Schade toegebracht826,88
Veroveringspunten593,69
Verdedigingspunten140,88
Ervaring294,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten167000
Overwinningen6840,72%00,00%00,00%00,00%
Verloren9657,49%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5331,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd760,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien720,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht905,720,000,000,00
Veroveringspunten1280,7700,0000,0000,00
Verdedigingspunten1991,1900,0000,0000,00
Ervaring395,880,000,000,00
Totaal
Gevechten167
Overwinningen6840,72%
Verloren9657,49%
Gelijkstand31,80%
Gevechten overleefd5331,74%
Tanks vernietigd760,46
Gedood / dood ratio0,67
Gezien720,43
Schade toegebracht905,72
Veroveringspunten1280,77
Verdedigingspunten1991,19
Ervaring395,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten256000
Overwinningen9938,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren15359,77%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5220,31%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd880,3400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien2340,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht402,070,000,000,00
Veroveringspunten4481,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten3581,4000,0000,0000,00
Ervaring285,860,000,000,00
Totaal
Gevechten256
Overwinningen9938,67%
Verloren15359,77%
Gelijkstand41,56%
Gevechten overleefd5220,31%
Tanks vernietigd880,34
Gedood / dood ratio0,43
Gezien2340,91
Schade toegebracht402,07
Veroveringspunten4481,75
Verdedigingspunten3581,40
Ervaring285,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten36000
Overwinningen1541,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren2055,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,78%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd925,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,3100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,410,000,000,00
Gezien330,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht567,500,000,000,00
Veroveringspunten330,9200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1143,1700,0000,0000,00
Ervaring428,780,000,000,00
Totaal
Gevechten36
Overwinningen1541,67%
Verloren2055,56%
Gelijkstand12,78%
Gevechten overleefd925,00%
Tanks vernietigd110,31
Gedood / dood ratio0,41
Gezien330,92
Schade toegebracht567,50
Veroveringspunten330,92
Verdedigingspunten1143,17
Ervaring428,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten845000
Overwinningen27632,66%00,00%00,00%00,00%
Verloren54864,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand212,49%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14216,80%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3570,4200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,510,000,000,00
Gezien6690,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht535,750,000,000,00
Veroveringspunten11741,3900,0000,0000,00
Verdedigingspunten5500,6500,0000,0000,00
Ervaring296,740,000,000,00
Totaal
Gevechten845
Overwinningen27632,66%
Verloren54864,85%
Gelijkstand212,49%
Gevechten overleefd14216,80%
Tanks vernietigd3570,42
Gedood / dood ratio0,51
Gezien6690,79
Schade toegebracht535,75
Veroveringspunten11741,39
Verdedigingspunten5500,65
Ervaring296,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten38000
Overwinningen923,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren2976,32%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd615,79%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd170,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,530,000,000,00
Gezien220,5800,0000,0000,00
Schade toegebracht996,630,000,000,00
Veroveringspunten140,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten972,5500,0000,0000,00
Ervaring239,030,000,000,00
Totaal
Gevechten38
Overwinningen923,68%
Verloren2976,32%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd615,79%
Tanks vernietigd170,45
Gedood / dood ratio0,53
Gezien220,58
Schade toegebracht996,63
Veroveringspunten140,37
Verdedigingspunten972,55
Ervaring239,03
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (129)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rheinmetall Skorpion G 81098,32587195150,44%1128,39
KV-856518,04352116845,03%737,41
IS-7101274,11527106447,74%903,47
Matilda4307,3534164155,07%845,18
Object 140101312,9257664148,67%986,57
Grille 15101613,3848161844,34%1042,29
IS-6 8817,1151855947,41%743,77
IS-38918,8444547046,60%934,35
Object 268 Version 4101754,9567446450,00%1218,26
IS7396,3634436747,68%329,46
T-109834,2859335647,75%634,21
Object 252U Defender 81243,9780135156,70%1399,27
KV-15171,3423426851,12%180,82
AMX 50 1008823,8350726457,58%870,18
Object 26391271,7869120252,48%981,31
T-549547,6637118338,25%269,48
Object 430 Version II91061,5866017550,86%931,75
Cromwell B 6414,6951516357,67%676,50
SU-10181019,9166516153,42%1077,42
T-34-856442,3538815449,35%706,95
T-437475,8540415051,33%634,19
AMX 50 12091048,1461814656,85%877,65
Waffenträger auf Pz. IV91166,9649213042,31%772,16
T-448525,0941712442,74%457,52
AMX 50 B101255,8258512347,97%759,17
M6A2E1 8840,8050611942,86%812,01
T-28446,7711810441,35%18,28
Rhm.-Borsig Waffenträger8992,7351710144,55%797,81
Cruiser Mk. III346,761039850,00%75,29
FV4202 8711,945419653,13%795,76
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4406,784529467,02%1186,49
O-Ni7825,356128151,85%1036,52
Heavy Tank No. VI 6580,074837652,63%902,69
Type 3 Chi-Nu5223,192797549,33%417,22
T26E4 SuperPershing 8916,345477147,89%1052,19
T-345197,502466646,97%320,07
AMX 13 757458,034966646,97%828,91
T25 Pilot Number 1 8677,644825846,55%712,33
T3 HMC262,571015633,93%7,93
Object 4168712,556245653,57%789,19
T-46383,841214944,90%129,35
O-I6699,475124353,49%1165,13
Sturer Emil7506,494094153,66%555,11
Nashorn6364,033273743,24%385,01
VK 168.01 (P) 8881,436683762,16%1017,56
T-50593,422523360,61%233,72
Bat.-Châtillon 12 t8491,103683151,61%726,66
Object 430U101099,005253138,71%584,51
Type 1 Chi-He4190,832842941,38%362,01
Tiger 131 6698,695842962,07%1061,52
SU-100M17703,215592846,43%800,10
Durchbruchswagen 24109,462572860,71%221,41
B14191,692422673,08%564,99
FV215b 10817,544322634,62%327,18
BDR G1 B599,171592326,09%2,43
Challenger7461,914232352,17%442,01
T-26250,431172157,14%146,01
O-I Experimental5437,714042152,38%740,06
SU-1006267,303942060,00%369,99
T-1506265,603152035,00%143,78
Achilles6369,753162055,00%549,26
Löwe 8892,615031838,89%693,90
ARL 446218,443351631,25%85,48
AMX M4 mle. 457449,063971643,75%374,35
O-Ho8375,933101513,33%99,92
Valentine II 4180,473411546,67%441,91
AMX 12 t6220,294341457,14%479,11
Object 430101007,213921421,43%441,95
M5 Stuart450,772061323,08%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)323,451081127,27%0,00
Cruiser Mk. IV455,911611172,73%263,17
A-447227,643091127,27%44,24
Progetto M35 mod. 46 8417,822751118,18%146,63
Pz.Kpfw. II224,50951020,00%1,97
T-50-2 6415,004031050,00%921,11
Type 63 8911,907631060,00%972,57
Type 97 Chi-Ha3168,33332955,56%514,69
T2 Medium Tank255,22103933,33%18,77
Ikv 1035155,88326875,00%358,22
T7 Combat Car 254,13134887,50%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)243,14112742,86%20,28
Bat.-Châtillon 25 t10475,00235714,29%64,03
AT 25112,57220742,86%22,26
T-28E with F-30 4232,29311771,43%554,31
T1 Cunningham112,67171666,67%219,71
Vickers Medium Mk. III318,0057616,67%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E3106,00248650,00%167,97
Loyd Gun Carriage229,1797666,67%238,36
Bat.-Châtillon 25 t AP9227,00220520,00%0,00
SDP 44 Burza6444,60426560,00%687,03
Charioteer8402,80374520,00%118,74
Chi-Ni251,50127450,00%83,24
Sexton II348,756240,00%1,06
Type 95 Heavy4283,75305450,00%898,45
A-436240,50249425,00%177,43
LTP 371,2590425,00%56,21
Churchill I5125,33386366,67%243,44
MS-1110,001113100,00%261,00
T-62A10470,33388333,33%71,37
AMX ELC bis5354,33461366,67%1390,43
Pz.Sfl. IVc5116,67215333,33%3,10
SMV CC-64 Vipera 8770,00610333,33%524,41
Matilda IV 5354,33271333,33%610,89
Renault Otsu132,506220,00%0,00
Ikv 723168,00186250,00%327,39
Leichttraktor190,5058250,00%260,47
Type 91 Heavy3156,5012720,00%290,71
T56 GMC30,50133250,00%80,63
KV-26411,5029520,00%359,68
M4 Improved 5448,506142100,00%1199,65
GSOR the TANK 9965,50543250,00%688,95
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6330,00248250,00%632,53
KV-1SA 5315,50484250,00%434,23
T-29 3338,004062100,00%1468,50
KV-220-2 5151,50402250,00%84,40
Super Hellcat 7404,00289250,00%424,64
Kolohousenka10,001610,00%0,00
M3 Stuart30,002810,00%0,00
D23108,006010,00%144,61
50TP prototyp 80,005581100,00%261,00
M2 Light289,002141100,00%362,10
Type 97 Te-Ke 2130,007510,00%364,86
Sav m/434219,003361100,00%571,15
Covenanter5188,0017010,00%326,19
T-45 2133,002641100,00%616,38
M24E2 Super Chaffee 6539,003651100,00%1331,62
MTLS-1G14 373,0014110,00%2,40
BT-7 artillery 3261,003401100,00%1060,85
AMX Canon d'assaut 105 80,0015810,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 11/10/2022
Rol: Commandant
Toegetreden: 11/10/2022
Gestopt: 24/12/2024