Call_me_robert566

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/01/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5843344134
Gemiddelde tier7,3210,5010,509,57
Overwinningen3118253,36%250,00%250,00%7555,97%
Verloren2646545,29%250,00%250,00%5742,54%
Gelijkstand7861,35%00,00%00,00%21,49%
Gevechten overleefd1574326,94%00,00%00,00%4835,82%
Tanks vernietigd554980,9541,0041,001681,25
Gedood / dood ratio1,301,001,001,95
Gezien751681,2930,7530,751801,34
Schade toegebracht1.402,282.706,752.706,752.782,46
Veroveringspunten296100,5100,0000,0000,00
Verdedigingspunten252380,4300,0000,00110,08
Ervaring609,15624,25624,25939,18
WN71368,401200,971200,971648,60
WN81888,715376,885376,882820,57
Totaal
Gevechten58433
Gemiddelde tier7,32
Overwinningen3118253,36%
Verloren2646545,29%
Gelijkstand7861,35%
Gevechten overleefd1574326,94%
Tanks vernietigd554980,95
Gedood / dood ratio1,30
Gezien751681,29
Schade toegebracht1.402,28
Veroveringspunten296100,51
Verdedigingspunten252380,43
Ervaring609,15
WN71368,40
WN81888,71
Voorbije 24u
Gevechten4
Gemiddelde tier10,50
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd41,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien30,75
Schade toegebracht2.706,75
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring624,25
WN71200,97
WN85376,88
Voorbije 7 dagen
Gevechten4
Gemiddelde tier10,50
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd41,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien30,75
Schade toegebracht2.706,75
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring624,25
WN71200,97
WN85376,88
Voorbije 30 dagen
Gevechten134
Gemiddelde tier9,57
Overwinningen7555,97%
Verloren5742,54%
Gelijkstand21,49%
Gevechten overleefd4835,82%
Tanks vernietigd1681,25
Gedood / dood ratio1,95
Gezien1801,34
Schade toegebracht2.782,46
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten110,08
Ervaring939,18
WN71648,60
WN82820,57
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten47000
Overwinningen3165,96%00,00%00,00%00,00%
Verloren1634,04%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2042,55%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd230,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,850,000,000,00
Gezien240,5100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.887,810,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten741,5700,0000,0000,00
Ervaring882,280,000,000,00
Totaal
Gevechten47
Overwinningen3165,96%
Verloren1634,04%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2042,55%
Tanks vernietigd230,49
Gedood / dood ratio0,85
Gezien240,51
Schade toegebracht1.887,81
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten741,57
Ervaring882,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen225,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren675,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd225,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien131,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht309,130,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten50,6300,0000,0000,00
Ervaring172,250,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen225,00%
Verloren675,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd225,00%
Tanks vernietigd40,50
Gedood / dood ratio0,67
Gezien131,63
Schade toegebracht309,13
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten50,63
Ervaring172,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten130000
Overwinningen4836,92%00,00%00,00%00,00%
Verloren8162,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,77%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3728,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd600,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,650,000,000,00
Gezien960,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.023,680,000,000,00
Veroveringspunten1701,3100,0000,0000,00
Verdedigingspunten7625,8600,0000,0000,00
Ervaring448,070,000,000,00
Totaal
Gevechten130
Overwinningen4836,92%
Verloren8162,31%
Gelijkstand10,77%
Gevechten overleefd3728,46%
Tanks vernietigd600,46
Gedood / dood ratio0,65
Gezien960,74
Schade toegebracht1.023,68
Veroveringspunten1701,31
Verdedigingspunten7625,86
Ervaring448,07
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4203000
Overwinningen225853,72%00,00%00,00%00,00%
Verloren181243,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1333,16%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd155637,02%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd33240,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,260,000,000,00
Gezien40140,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.109,520,000,000,00
Veroveringspunten61301,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten83621,9900,0000,0000,00
Ervaring544,270,000,000,00
Totaal
Gevechten4203
Overwinningen225853,72%
Verloren181243,11%
Gelijkstand1333,16%
Gevechten overleefd155637,02%
Tanks vernietigd33240,79
Gedood / dood ratio1,26
Gezien40140,96
Schade toegebracht1.109,52
Veroveringspunten61301,46
Verdedigingspunten83621,99
Ervaring544,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten172000
Overwinningen8750,58%00,00%00,00%00,00%
Verloren8348,26%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,16%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5230,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1590,9200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,330,000,000,00
Gezien1590,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.158,400,000,000,00
Veroveringspunten1731,0100,0000,0000,00
Verdedigingspunten1450,8400,0000,0000,00
Ervaring781,020,000,000,00
Totaal
Gevechten172
Overwinningen8750,58%
Verloren8348,26%
Gelijkstand21,16%
Gevechten overleefd5230,23%
Tanks vernietigd1590,92
Gedood / dood ratio1,33
Gezien1590,92
Schade toegebracht2.158,40
Veroveringspunten1731,01
Verdedigingspunten1450,84
Ervaring781,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (547)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-261025,77577193056,32%2022,96
FV4005 Stage II102614,45671129456,11%2327,26
Bat.-Châtillon Bourrasque 81813,65896103056,70%2636,99
IS-7102322,8475586350,06%2076,50
Leopard Prototyp A91844,9661372450,14%1898,39
Panhard EBR 75 (FL 10) 81133,0878371758,72%2364,22
Object 268 Version 4102729,9278169056,67%2327,44
T4991098,4262861751,05%1661,70
Object 277102525,1277460051,83%2258,53
Vz. 55103016,4784355555,86%2583,89
Rhm.-Borsig Waffenträger81629,1564654451,29%1773,83
Grille 15102837,8569653358,35%2334,51
Rheinmetall Skorpion G 81482,0359852853,22%1674,18
E 100102625,3977251855,41%2184,82
FV215b (183) 102010,7257251249,80%1491,55
T34 8918,6250849945,09%929,81
Manticore101755,0590748860,45%2707,39
Pz.Kpfw. II Luchs4196,9424847150,32%610,69
Leopard 1102194,7665445154,77%1926,71
Panhard EBR 105101352,3171544252,04%1768,75
Pz.Kpfw. T 25 5420,4240143650,69%1110,08
T1 Cunningham151,0611643442,63%54,36
M446796,8743843350,35%1463,65
T-34-85M 6945,0362941654,81%1824,90
Type 64 6637,7149941353,75%1802,28
Object 279 early 103129,1995641161,56%2546,81
Kranvagn102765,8282540155,11%2448,80
Pz.Kpfw. III/IV5204,4023339943,61%337,73
Pz.Kpfw. I Ausf. C3150,5123938246,86%601,13
Object 260 102371,2871037750,13%1941,52
M4A1 Sherman5696,2849237060,54%2272,33
M4A3E2 Sherman Jumbo6752,5849935752,66%1557,86
Maus102781,9485435159,26%2609,52
AMX 13 105101370,0963935152,14%1802,91
T-34-856880,3357032454,01%1991,25
T207905,0147432147,66%1315,18
Progetto M40 mod. 65102523,4678331254,49%2372,76
AMX ELC bis5439,3432730750,16%1625,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5656,3246630554,43%2041,53
AMX 50 B103022,2584830059,67%2842,99
KV-5 81795,0493729660,47%2555,14
Super Conqueror102514,1778128850,69%2175,39
AMX M4 mle. 54102933,3176428452,46%2689,89
M10 Wolverine5477,1435428152,31%1093,30
T675243,4722227842,45%307,83
Object 705A103027,2180427759,57%2690,05
KV-15835,3854127655,80%2058,25
BT-2256,8811927447,08%64,77
M2 Light285,7116427248,16%169,34
M41 Walker Bulldog8777,1060426949,44%1455,22
T110E3102634,4771226857,09%2093,46
SU-100Y 6769,8243526851,12%1282,30
Cromwell6761,7152726456,82%1637,58
T3 HMC298,0913326140,61%189,70
AMX 12 t6576,7040426046,15%1629,47
VK 72.01 (K) 103279,0884925855,04%2371,43
Vz. 71 Tesák101178,9865625255,56%1544,80
BZ-176 82236,5297225158,57%2559,95
M53/M5591427,2754224751,42%1514,69
Crusader6555,8647424348,97%1892,98
Covenanter5634,2846124259,92%2661,96
T110E4102373,7062424049,58%1694,94
Rheinmetall Panzerwagen101670,4494723960,25%2533,94
VK 30.01 (D)6333,3829923844,12%433,68
VK 30.02 (D)7449,2233823442,31%504,63
XM551 Sheridan101435,9369423451,71%1901,78
TS-5 81584,6676322959,83%1852,59
Waffenträger auf Pz. IV91828,4460622544,44%1428,36
T2 Light Tank 2271,3439422459,82%1595,36
T26E4 SuperPershing 81667,3288022254,50%2515,52
Panhard AMD 178B6542,1245522253,15%1752,52
TVP T 50/51102629,4471922153,39%2461,89
WZ-132-1101476,4587122164,25%2158,03
T-100 LT101330,1783822062,27%2022,49
Bat.-Châtillon 25 t102613,0276921655,56%2591,24
IS-381492,2274421253,77%1768,96
HWK 30 8974,6273021254,72%2135,86
M40/M4381353,7149721049,05%1497,40
LTTB8758,1469521048,10%1411,17
T71 DA7798,6652820955,50%1980,92
VK 75.01 (K) 81576,1269320947,37%1933,73
Type 5 Heavy102876,2578120754,59%2383,05
122 TM 81882,7383519951,76%2517,28
M18 Hellcat6442,0929319845,45%558,24
60TP Lewandowskiego103317,2192719257,29%2841,80
WZ-114 92618,42100019261,46%2958,01
Škoda T 256901,4264119150,79%1921,57
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6899,3372119057,89%2747,41
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4197,2222818947,09%353,40
AE Phase I 91993,3380818760,43%2093,81
AMX 50 Foch B102834,8977218558,38%2634,08
LT-432 81265,3982818363,93%3247,40
Panhard EBR 9091136,5977317754,24%1932,66
IS-3A 82263,0294217761,58%3050,13
MS-1165,7513217645,45%136,53
Pz.Kpfw. III Ausf. J4145,8819817544,00%172,39
Pz.Kpfw. VII102616,5173317247,67%2144,23
121B 102897,1796717262,79%3162,34
Object 430U102071,6572017057,06%1808,06
Jagdpanzer E 100102621,3467316963,91%2000,21
T6981434,4370316949,70%1938,18
M127877,0243416848,21%1132,27
AMX 13 757644,2241816649,40%1412,71
Taschenratte113989,64117816657,23%3028,07
M56 Scorpion 71133,0454316555,15%1782,32
T 55A 91820,9674516552,73%1983,82
ISU-15281463,7956116446,95%1458,03
M3 Stuart374,2916616251,23%134,42
VK 45.03 7788,1143816245,06%881,43
ST-II103087,4293116154,66%2790,84
A-205402,0143116057,50%1548,82
T-62A101693,1161016050,00%1500,27
CS-63102805,9682315955,97%2825,91
Panhard AML Lynx 6x68941,0665715860,76%2002,48
STG Guard 81498,4664115850,00%1873,20
UDES 0381607,6767115658,33%2104,59
FV215b 102753,5072715550,97%2334,28
leKpz Borkenkäfer112340,73104015554,19%3294,25
IS-2-II81874,6681015257,89%2765,80
Leichttraktor150,6213315151,66%98,12
Ikv 1035666,9048115152,32%1852,64
T-4481000,4156015150,33%1202,72
T77 81769,0489714961,74%2356,85
ShPTK-TVP 100 81921,4582514958,39%2482,85
T3091925,8266714447,22%1684,37
M24 Chaffee5381,8836414447,22%1266,55
Object 25791983,9486314358,74%2183,67
T92 8949,6195714362,24%2367,00
STB-1102982,9091314262,68%3092,99
Bat.-Châtillon 12 t8623,7244314149,65%1054,91
Super Hellcat 71287,7471314153,19%2354,37
P.43 bis61155,5168414059,29%2928,60
Cruiser Mk. III384,0514913749,64%209,37
T-50-2 6505,1847313653,68%1391,08
Valiant 5979,7479113658,09%2740,62
Prototipo Standard B91614,6463813546,67%1498,74
KV-1S6893,0468213560,74%1727,51
AMX M4 mle. 49 Liberté 81955,4594513560,00%2887,51
Chrysler K GF 81457,2878013452,24%1820,27
M41D 8960,5477213259,09%2341,09
T110E5103081,0885513155,73%2862,36
Object 907 102949,6590213153,44%2734,99
Carro da Combattimento 45 t 103039,3190013161,07%2900,66
Charioteer81165,6356213046,15%1283,22
Pz.Kpfw. II288,3119812950,39%212,98
VK 30.01 (H)5541,9144012954,26%1499,52
leKpz M 41 90 mm GF 81149,0972312962,02%2806,36
VK 16.02 Leopard5165,9822512842,19%290,43
BT-7451,4212912745,67%64,40
KV-37861,6148812747,24%1047,25
FV4202 81093,4267712749,61%1494,34
B.U.G.I.61091,3663512060,00%2221,45
Hotchkiss EBR7906,0370912056,67%2401,41
Excelsior 5961,7965512063,33%2526,85
KR-1113460,44105111757,26%2750,15
VK 36.01 (H)61370,0776711664,66%3040,43
T-1506898,3256111661,21%1707,78
M22 Locust 3302,0434311656,03%1405,72
E 50 Ausf. M103140,7791111552,17%3207,86
M24E2 Super Chaffee 6663,6673911560,87%2467,68
Controcarro 3 Minotauro102997,5485311453,51%2268,37
SU-76M481,3812811441,23%18,06
T56 GMC369,6612511145,95%43,15
E 75 TS 81623,6978911152,25%2006,66
KV-856853,2748911051,82%1463,29
T26E5 Patriot 81151,8466711047,27%1257,35
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3846,8990910770,09%3115,73
Conqueror91839,7686210546,67%1631,18
Patton the Tank 92072,7168210555,24%2635,34
T78 61052,5254410349,51%1607,31
M415350,1323210032,00%317,19
VK 30.01 (P)61244,5382410068,00%2739,57
Cavalier5850,2250310056,00%2441,82
M75294,892859953,54%997,80
T2 Medium Tank248,321359956,57%142,79
HWK 1281056,989619969,70%2285,46
Ares 90103267,379729859,18%3394,24
P.44 Pantera81346,215689744,33%1687,27
M2 Medium Tank378,841379651,04%3,37
Škoda T 40 6865,995339663,54%1862,23
FV217 Badger102929,739409558,95%2423,54
A46 6497,695209550,53%1633,61
BZ-75103318,3010199453,19%2879,79
IS-3-II92844,5312159463,83%3309,53
SU-1527921,354539247,83%1248,95
IS-5 (Object 730) 81210,116419254,35%1384,95
105 leFH18B2 5964,295499056,67%2149,99
FV230 Canopener103607,4010859060,00%3198,73
M26 Pershing8715,434248940,45%686,85
AC 4 Experimental 6756,394528942,70%1374,23
Indien-Panzer8836,674338846,59%877,64
FCM 50 t 81658,058318856,82%2225,58
AT 25310,472908744,83%599,00
FV3046557,302468735,63%758,36
Renault FT163,441268640,70%113,70
Pz.Kpfw. 38 (t)3100,231368638,37%100,72
Object 252U 82376,8510828663,95%3148,93
Panther/M10 7885,526048656,98%1410,51
T-505231,982748540,00%574,90
Jagdpanther II81254,605888540,00%1092,35
T71 CMCD7462,364528547,06%854,19
M3 Lee4141,961798444,05%299,59
Vz. 64 Blesk81024,646988355,42%2167,11
IS-4102313,716838351,81%1857,69
VK 30.02 (M)6825,314848348,19%1692,74
T-26251,301308254,88%124,70
O-I Experimental51184,947078268,29%2755,85
E 7591471,136538243,90%1244,16
AMX 50 10081316,336508155,56%1481,30
T1 Heavy5801,095188156,79%1774,23
Char Futur 4 92178,277598158,02%2303,10
113103166,958107955,70%3130,27
Ram II 5681,014897954,43%2132,00
MTLS-1G14 3337,583557943,04%1448,78
Hotchkiss H352263,212297861,54%1334,09
Hirschkäfer113279,329147767,53%2370,89
T-345519,044447647,37%1488,66
M4A3E8 Sherman61172,968947668,42%2973,49
T376441,343997650,00%1125,75
AMX 13 909786,805127549,33%1167,75
M4A3E8 Thunderbolt VII 6895,816857561,33%1942,49
BT-7 artillery 3572,615977552,00%2768,41
Cruiser Mk. IV4243,112637450,00%699,13
T404100,681937363,01%204,22
Pz.Kpfw. T 15 3228,252967358,90%1054,77
Pz.Kpfw. III Ausf. E383,131487250,00%102,33
Sherman III5695,384767261,11%2189,08
Object 268103156,747967262,50%2654,93
KV-48995,545737154,93%1061,74
M48A5 Patton101803,546827149,30%1415,47
T7 Combat Car 267,631327145,07%132,91
TNH T Vz. 5191571,107687040,00%1238,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5821,306477061,43%2055,86
59-1661009,108696867,65%4608,79
M5 Stuart479,181956847,06%65,92
BZ-79113655,409746848,53%2473,68
SU-130PM 82281,269606855,88%2658,67
M8A14121,511646738,81%42,86
FV4004 Conway91250,275546747,76%974,60
Matilda Black Prince 5982,317366752,24%2968,58
Ikv 65 Alt II6825,834266650,00%1550,93
WZ-113G FT103598,689826666,67%3148,18
Churchill III 51179,2912886564,62%3170,71
Valentine II 4612,396976462,50%2461,01
TNH 105/100081306,197346339,68%1507,52
Renault G15538,903776360,32%1619,13
Panther II81248,325826349,21%1583,05
T-463133,321886245,16%388,89
Tiger 131 61474,449386262,90%3031,58
T-284159,071926142,62%257,83
Cruiser Mk. II2130,902116152,46%497,90
Universal Carrier 2-pdr273,511226147,54%108,35
Bishop5477,952586145,90%1048,61
T-45 2150,002726155,74%703,76
SU-10181057,476986046,67%1064,11
T-1091167,906196045,00%959,73
Aufklärungspanzer Panther 7687,735786053,33%1636,43
T-60299,051756048,33%257,66
MT-256341,433196041,67%796,50
BT-42 Jatkosota HS 51218,1210126076,67%4223,40
T-103 81593,527006058,33%1901,05
Emil II91630,598045942,37%1315,56
AT-1245,97835944,07%23,80
Durchbruchswagen 24101,921715942,37%37,79
FV201 (A45) 7910,256445955,93%1356,09
Valentine AT483,531425855,17%146,05
Kunze Panzer 92450,419525860,34%3030,66
T-29 3342,503285860,34%1412,26
T28 Concept 7790,835405856,90%1081,92
TL-1 LPC 81314,216465844,83%1552,59
StuG III Ausf. G5352,812615752,63%702,43
Alecto4150,811755747,37%211,71
Pz.Kpfw. IV Ausf. A385,281435738,60%19,32
TOG II* 6805,816315764,91%1442,47
Strv m/42-57 Alt A.2 6774,524675642,86%1225,59
Vickers Medium Mk. I163,31995543,64%100,97
D23137,161975554,55%431,94
FCM 36 Pak 40 3602,045185561,82%2073,78
Type 98 Ke-Ni3110,871885552,73%322,80
T-703142,312065556,36%465,11
Concept No. 5102921,918425561,82%2408,82
M4A1 FL 10 61142,557285547,27%2156,77
Emil I81712,679305459,26%2079,61
Challenger7754,894015455,56%957,08
Black Rock 113797,9810955453,70%3385,91
T92 HMC101274,475655352,83%1058,07
AT 1581469,798105356,60%1812,87
T-832 82114,179605358,49%2856,19
FV4201 Chieftain Proto 91900,879485360,38%2211,19
Bretagne Panther 6918,777205367,92%2020,25
T-34 shielded 5565,004115255,77%1624,87
Vickers Mk. E Type B279,451395154,90%218,63
M37487,571615149,02%115,99
T28 Prototype8859,125835147,06%726,42
Object 777 Version II 91880,247955152,94%2026,11
Caernarvon81302,267065042,00%1389,33
T803113480,9011545062,00%3004,20
Pz.Kpfw. 35 (t)268,351424955,10%217,33
LPT-67 Šelma9952,276674963,27%1493,82
IS-6 B 81484,597994971,43%2020,75
Cobra 92273,518634951,02%2499,87
StuG IV 5394,002704951,02%875,06
AMX 404151,232104850,00%406,42
SU-14-28973,235144854,17%939,16
Marder II388,581424856,25%139,55
AT 86912,565824856,25%1763,44
B14204,022344744,68%363,58
BDR G1 B5494,322984742,55%770,61
NC 70 Błyskawica102968,238444748,94%2456,46
AMX 50 Foch (155) 102466,368044755,32%1859,18
Concept 1B 93125,2312044768,09%2991,33
T-127 3688,437524663,04%3083,78
Chimera 81994,488884663,04%2440,40
FV1066 Senlac 8972,809004663,04%2409,81
Panzer 58 Mutz 81306,096764650,00%1905,58
GSOR the TANK 92031,788544548,89%2243,40
Pz.Kpfw. II Ausf. G370,001614440,91%10,49
T9591523,956394348,84%1113,07
Fantôme 92683,9510724360,47%3303,21
SU-85B4213,982064257,14%457,15
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4138,402394252,38%338,46
ST-I91670,526924245,24%1420,38
Object 140102457,007524247,62%2230,61
Excalibur 61052,486484266,67%2008,75
Renault NC-31160,561194151,22%158,31
Strv 7461178,257514065,00%2665,46
AMX 38358,551504052,50%113,84
Vz. 63P113221,3810324055,00%2188,43
T216508,053794057,50%1573,16
AMX 30 B101898,557084057,50%1610,40
TS-54 82342,2310474067,50%3308,06
T1 HMC215,18683941,03%23,47
Tiger-Maus 92666,5110333953,85%2697,77
IS-2 shielded 7970,954853943,59%1105,68
ASTRON Rex 105 mm 81483,977593951,28%1621,66
STA-2 81283,218253953,85%1907,55
Light Mk. VIC 252,791463948,72%103,26
AltProto AMX 30 81707,668543852,63%2333,35
Leopard 120 Verbessert113043,089303850,00%2442,15
Lorraine 40 t 82182,509143863,16%3546,20
SU-855441,953283751,35%954,50
T-54 ltwt.9849,436023748,65%1250,55
M10 RBFM 5752,144813748,65%1615,40
P.435668,223843647,22%2203,79
Cruiser Mk. I159,751123652,78%144,77
Bat.-Châtillon 25 t AP9686,254203633,33%382,69
Loyd Gun Carriage239,74993542,86%28,00
WZ-111 Alpine Tiger 81187,577993557,14%1483,47
Sturmpanzer I Bison323,82853441,18%11,34
Pz.Sfl. IVb4325,322263455,88%1159,45
T1E6 242,241173452,94%123,86
Bofors Tornvagn 81265,298013458,82%1367,77
T-34-3 81336,096933441,18%1593,00
Stinger 103095,978643450,00%2459,84
Vickers Medium Mk. II260,15953336,36%24,53
Panzerjäger I277,061193351,52%126,95
Black Prince71054,037703237,50%1392,88
CS-52 LIS 81908,347383243,75%2635,51
Fauteur112648,388273234,38%1662,15
Type 95 Ha-Go294,901493148,39%242,52
FCM 36288,741943164,52%359,62
Chieftain/T95 81792,619823154,84%2661,71
IS-2 71349,526743154,84%2029,87
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5596,304693053,33%1551,75
K-91-PT 91903,796552941,38%2041,14
LTP 3130,591862955,17%506,59
T25 Pilot Number 1 81090,106122941,38%1406,24
Chi-Ni295,931822857,14%381,69
T25/27525,112622835,71%459,71
M4 Improved 5615,466082878,57%1988,06
Bat.-Châtillon 155 559884,186542850,00%784,64
Matilda4217,152232740,74%353,62
T-34-85 Rudy 61313,2210062770,37%2964,62
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4854,528682755,56%2631,66
GSR 3301 Setter7349,745052740,74%523,78
Pz.Kpfw. II Ausf. D 271,701952737,04%72,48
Strv 103-091477,326122556,00%1272,55
T57 Heavy102745,048932556,00%2302,05
KV-1SA 51066,048112552,00%3116,66
M2266,711592450,00%127,78
M661294,888142454,17%2562,09
Type 91 Heavy341,171742454,17%146,92
O-I6927,886992466,67%1899,73
Grille5469,082672437,50%756,17
Wespe380,251732470,83%277,13
Birch Gun4279,502162470,83%1045,17
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6840,046812462,50%1647,49
Panther7572,094442356,52%807,89
Object 43091387,836772356,52%1308,38
Cromwell B 6811,527122365,22%1726,16
CS-538872,735472240,91%904,30
CAV mod. 71112765,918112254,55%2663,59
Pz.Kpfw. I229,641422263,64%239,02
14TP4140,712232152,38%373,97
Škoda T 509628,484142119,05%261,98
Controcarro 1 Mk. 291756,818032152,38%1444,37
Object 261101325,005532142,86%942,97
Strv 81 81126,336452147,62%1621,25
ISU-122S 7963,904522128,57%1006,61
D1222,05862045,00%42,53
Vickers Medium Mk. III369,951662060,00%171,66
SU-18232,45732040,00%8,64
M48A2 Räumpanzer 81234,209152070,00%1579,75
VK 100.01 (P)8965,536031952,63%964,33
TKS z n.k.m. 20 mm 2253,613291838,89%1411,71
Ikv 723122,391691838,89%101,38
Vz. 44-17693,446241844,44%743,00
VK 20.01 (D)4134,222251855,56%280,70
G.Pz. Mk. VI (e)26,06561838,89%9,81
King Tiger (Captured) 71062,226861855,56%1333,40
ELC EVEN 90 8622,944351855,56%1048,48
M4A1 Revalorisé 8572,833581838,89%399,44
Renault Otsu166,821291741,18%44,63
25TP KSUST II5236,593041729,41%304,93
STA-18777,945791758,82%973,85
Sav m/434167,292261770,59%461,27
Renault FT AC284,121171747,06%127,03
Renault UE 57339,181631752,94%113,51
Type 5861071,135301637,50%2515,24
Type 89 I-Go/Chi-Ro290,001431637,50%109,18
Object 283 92028,009721656,25%2444,21
Type 97 Chi-Ha3113,471271533,33%119,61
Sexton II3150,331521566,67%663,04
Strv 103B102133,205431560,00%1524,90
Valentine3172,732261553,33%550,08
VK 168.01 (P) 81001,136401553,33%914,60
Tetrarch 2498,407691566,67%3663,14
LT vz. 38358,071461457,14%182,06
Comet7361,293141442,86%324,81
M36 Jackson6380,932501435,71%340,27
VK 28.016203,932261428,57%284,32
T23E3 71502,5710131464,29%3159,36
Pawlack Tank6901,078681457,14%1718,74
Obsidian 81475,3611011471,43%2055,47
Type 3 Chi-Nu Kai 5731,216861457,14%2513,20
Ashbringer 103046,007211450,00%2275,85
P26/404348,692491346,15%901,76
Marder 38T4216,542241361,54%495,86
SARL 42437,851641346,15%67,65
T54E192042,088801346,15%1939,73
IS-M8950,007451353,85%1122,46
L-60 2144,232871353,85%721,61
M3 Light 358,461181353,85%159,95
Hummel6404,333001250,00%484,09
Type 2597 Chi-Ha382,171311241,67%38,28
Churchill VII6968,087821250,00%1883,53
T-4371382,679911275,00%3100,29
Vz. 60S Dravec 104556,7514521275,00%4218,98
E 5091340,505081241,67%1081,73
Somua S35380,751641250,00%64,46
Strv m/425659,826011163,64%2183,41
Kampfpanzer 67102135,006661136,36%1386,00
AM 39 Gendron-Somua 2387,736021163,64%1757,46
KV-4 KTTS 81286,827941154,55%1408,43
M3G FT3131,001331030,00%130,64
AMX AC mle. 488660,405151040,00%430,54
Windhund 82383,508811050,00%2891,88
Škoda T 27 81510,808921060,00%2015,80
59-Patton 81517,8010121070,00%2535,79
Renault FT 75 BS237,1192966,67%234,97
Type 5 Chi-Ri7637,00576944,44%795,21
TVP VTU Koncept8673,67541933,33%548,30
Kampfpanzer 50 t 93014,221281966,67%3117,33
Somua SM 8839,78560977,78%889,71
Kolohousenka161,75120825,00%48,40
Type 62 71063,881038862,50%3000,04
Pvlvv fm/42226,7588837,50%17,76
Lorraine 39L AM3104,00151875,00%334,74
A-436302,88295837,50%332,58
KV-1 shielded 5714,13735837,50%1377,60
T-34 with L-11 4527,13679850,00%1887,14
SU-85I 5682,25619850,00%1402,71
IS7188,43351757,14%179,47
Leo7609,00475757,14%818,57
S-517548,71358742,86%448,85
SU-26395,43135757,14%176,07
Sexton I 3250,57342785,71%945,82
Strv m/40L3168,50272666,67%609,23
Stuart I-IV380,50139633,33%51,74
M5A1 Stuart4202,67227616,67%532,37
O-Ho8972,17712633,33%915,08
Type 3 Ho-Ni III5968,00730650,00%2864,71
AEC Armoured Car5845,17641650,00%1990,42
T-116 3210,83334666,67%1023,04
MKA 2217,17269666,67%829,18
Škoda T 45 72034,001104683,33%3653,03
Caliban 81590,838236100,00%2161,61
AMX 13 (FL 11) 5957,50744650,00%4012,30
ST vz. 394213,00219560,00%658,26
10TP3316,80303540,00%1286,13
T328484,00375540,00%250,44
AT 77804,80348520,00%809,62
T-8040,00150580,00%261,00
SU-122A5253,60413580,00%576,49
K-91102144,60653520,00%1564,70
Pz.Sfl. IC 4613,60465540,00%1991,38
Löwe 81395,80500540,00%1493,11
AMX 13 57 GF 71099,40757540,00%2242,36
Lago4153,75151425,00%228,22
Ikv 90 Typ B7343,00285425,00%183,19
T-26G FT2115,00186475,00%422,35
Convert. Medium Tank T3 3501,25507475,00%2126,09
Pz.Kpfw. 35 R 2537,00663425,00%1751,24
Matilda LVT 41077,50854450,00%3438,38
Progetto M35 mod. 46 8901,2523040,00%763,08
Heavy Tank No. VI 61012,00744475,00%1746,25
T-54 first prototype 8635,00402475,00%717,89
M15/423114,332513100,00%346,24
Škoda T 245316,33288366,67%887,03
Churchill I5306,00266366,67%622,23
Type 97 Te-Ke 288,33160333,33%159,04
M7 Priest30,0083366,67%261,00
Sherman Firefly6179,00189333,33%34,76
O-Ni72056,331193366,67%3957,01
Renault R35222,33109333,33%0,00
Spähpanzer SP I C7925,33461366,67%1584,00
Kanonenjagdpanzer 105 82683,671345366,67%3354,12
43 M. Toldi III 3120,33242333,33%276,48
LT vz. 35253,50178250,00%88,26
Strv m/382158,503462100,00%745,43
M14/412207,003082100,00%914,11
ARL 446350,50309250,00%459,51
Type 5 Ke-Ho4151,50269250,00%326,76
Pz.Sfl. IVc5436,00246250,00%872,02
Waffenträger auf E 10010821,50555250,00%394,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51169,509922100,00%3448,24
Pz.Kpfw. M 15 3489,00720250,00%1853,12
Lansen C 81209,5010172100,00%1501,67
Char de transition 61303,50806250,00%1701,87
Dicker Max 6977,0029820,00%1529,85
M46 Patton KR 8624,00640250,00%564,89
FCM 2C 3950,0011832100,00%4560,31
AMX Canon d'assaut 105 81032,50550250,00%945,36
Strv fm/211124,0011710,00%520,20
L6/40265,001381100,00%261,00
Konštrukta T-34/10070,004210,00%0,00
T297947,0025010,00%1126,18
Type 95 Heavy484,006810,00%0,00
Sturmpanzer II40,002510,00%0,00
Somua SAu 4040,001421100,00%261,00
SU-100M171971,0013761100,00%2929,90
AMX 105 AM mle. 474261,002551100,00%1017,28
Lago M38 31329,0018121100,00%6071,47
M16/43 Sahariano 3893,0011571100,00%3151,88
Primo Victoria 8705,0030510,00%556,02
Caernarvon Action X 80,0012410,00%0,00
AMX ELC 901 6746,0045910,00%2297,15

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/01/2026
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/04/2025
Gestopt: 14/01/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/08/2024
Gestopt: 06/04/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/08/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 09/06/2024
Gestopt: 20/08/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/03/2024
Gestopt: 30/05/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/03/2022
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/03/2024
Gestopt: 09/03/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 31/08/2023
Gestopt: 27/02/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/08/2023
Gestopt: 13/08/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/11/2021
Gestopt: 18/12/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/08/2023
Gestopt: 30/08/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/10/2022
Gestopt: 04/03/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/08/2022
Gestopt: 21/10/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/02/2022
Gestopt: 13/02/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/06/2023
Gestopt: 29/06/2023
Rol: Reservist
Toegetreden: 22/07/2021
Gestopt: 07/11/2021
Rol: Reservist
Toegetreden: 01/07/2023
Gestopt: 24/07/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/11/2021
Gestopt: 18/12/2021
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 26/04/2021
Gestopt: 06/07/2021
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 28/10/2020
Gestopt: 16/12/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/08/2017
Gestopt: 24/10/2017
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 27/02/2018
Gestopt: 13/05/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 27/06/2020
Gestopt: 02/10/2020
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 26/06/2020
Gestopt: 26/06/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 01/11/2017
Gestopt: 22/02/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/10/2020
Gestopt: 07/10/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/02/2021
Gestopt: 11/04/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/12/2020
Gestopt: 01/02/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/05/2020
Gestopt: 22/06/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/10/2016
Gestopt: 07/08/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 16/09/2016
Gestopt: 20/09/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/08/2016
Gestopt: 31/08/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/06/2016
Gestopt: 14/08/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/12/2015
Gestopt: 26/04/2016