Cane61

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/09/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten483352659223
Gemiddelde tier6,675,926,537,31
Overwinningen2352048,66%1246,15%2847,46%10446,64%
Verloren2420950,09%1350,00%3050,85%11551,57%
Gelijkstand6061,25%13,85%11,69%41,79%
Gevechten overleefd1436729,72%1142,31%1932,20%6428,70%
Tanks vernietigd322400,67250,96370,631260,57
Gedood / dood ratio0,951,670,930,79
Gezien376710,7840,15210,362090,94
Schade toegebracht709,90777,58790,00771,76
Veroveringspunten412880,8500,0000,0000,00
Verdedigingspunten242300,5000,0000,00110,05
Ervaring466,77469,73498,78570,32
WN7845,55912,49757,42721,05
WN8944,811122,711023,85884,40
Totaal
Gevechten48335
Gemiddelde tier6,67
Overwinningen2352048,66%
Verloren2420950,09%
Gelijkstand6061,25%
Gevechten overleefd1436729,72%
Tanks vernietigd322400,67
Gedood / dood ratio0,95
Gezien376710,78
Schade toegebracht709,90
Veroveringspunten412880,85
Verdedigingspunten242300,50
Ervaring466,77
WN7845,55
WN8944,81
Voorbije 24u
Gevechten26
Gemiddelde tier5,92
Overwinningen1246,15%
Verloren1350,00%
Gelijkstand13,85%
Gevechten overleefd1142,31%
Tanks vernietigd250,96
Gedood / dood ratio1,67
Gezien40,15
Schade toegebracht777,58
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring469,73
WN7912,49
WN81122,71
Voorbije 7 dagen
Gevechten59
Gemiddelde tier6,53
Overwinningen2847,46%
Verloren3050,85%
Gelijkstand11,69%
Gevechten overleefd1932,20%
Tanks vernietigd370,63
Gedood / dood ratio0,93
Gezien210,36
Schade toegebracht790,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring498,78
WN7757,42
WN81023,85
Voorbije 30 dagen
Gevechten223
Gemiddelde tier7,31
Overwinningen10446,64%
Verloren11551,57%
Gelijkstand41,79%
Gevechten overleefd6428,70%
Tanks vernietigd1260,57
Gedood / dood ratio0,79
Gezien2090,94
Schade toegebracht771,76
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten110,05
Ervaring570,32
WN7721,05
WN8884,40
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten39000
Overwinningen1230,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren2564,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand25,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd923,08%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,1300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,170,000,000,00
Gezien641,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht761,820,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring333,870,000,000,00
Totaal
Gevechten39
Overwinningen1230,77%
Verloren2564,10%
Gelijkstand25,13%
Gevechten overleefd923,08%
Tanks vernietigd50,13
Gedood / dood ratio0,17
Gezien641,64
Schade toegebracht761,82
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring333,87
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten25000
Overwinningen728,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1768,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand14,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd624,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,740,000,000,00
Gezien160,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht990,040,000,000,00
Veroveringspunten311,2400,0000,0000,00
Verdedigingspunten1004,0000,0000,0000,00
Ervaring378,880,000,000,00
Totaal
Gevechten25
Overwinningen728,00%
Verloren1768,00%
Gelijkstand14,00%
Gevechten overleefd624,00%
Tanks vernietigd140,56
Gedood / dood ratio0,74
Gezien160,64
Schade toegebracht990,04
Veroveringspunten311,24
Verdedigingspunten1004,00
Ervaring378,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten49000
Overwinningen1530,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren3367,35%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1326,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd230,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,640,000,000,00
Gezien300,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht511,780,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten420,8600,0000,0000,00
Ervaring265,860,000,000,00
Totaal
Gevechten49
Overwinningen1530,61%
Verloren3367,35%
Gelijkstand12,04%
Gevechten overleefd1326,53%
Tanks vernietigd230,47
Gedood / dood ratio0,64
Gezien300,61
Schade toegebracht511,78
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten420,86
Ervaring265,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien22,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht218,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring73,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien22,00
Schade toegebracht218,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring73,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten157000
Overwinningen8252,23%00,00%00,00%00,00%
Verloren7547,77%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6138,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd800,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien510,3200,0000,0000,00
Schade toegebracht864,570,000,000,00
Veroveringspunten3262,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten8955,7000,0000,0000,00
Ervaring546,890,000,000,00
Totaal
Gevechten157
Overwinningen8252,23%
Verloren7547,77%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd6138,85%
Tanks vernietigd800,51
Gedood / dood ratio0,83
Gezien510,32
Schade toegebracht864,57
Veroveringspunten3262,08
Verdedigingspunten8955,70
Ervaring546,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten628000
Overwinningen26241,72%00,00%00,00%00,00%
Verloren35456,37%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand121,91%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd18429,30%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3300,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,740,000,000,00
Gezien4280,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht675,140,000,000,00
Veroveringspunten6371,0100,0000,0000,00
Verdedigingspunten10911,7400,0000,0000,00
Ervaring380,100,000,000,00
Totaal
Gevechten628
Overwinningen26241,72%
Verloren35456,37%
Gelijkstand121,91%
Gevechten overleefd18429,30%
Tanks vernietigd3300,53
Gedood / dood ratio0,74
Gezien4280,68
Schade toegebracht675,14
Veroveringspunten6371,01
Verdedigingspunten10911,74
Ervaring380,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten27000
Overwinningen933,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1866,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd933,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien170,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht882,370,000,000,00
Veroveringspunten351,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring184,190,000,000,00
Totaal
Gevechten27
Overwinningen933,33%
Verloren1866,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd933,33%
Tanks vernietigd90,33
Gedood / dood ratio0,50
Gezien170,63
Schade toegebracht882,37
Veroveringspunten351,30
Verdedigingspunten00,00
Ervaring184,19
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (468)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
IS-6 8950,32537160549,47%982,86
Dicker Max 6748,35485122948,74%1336,69
KV-15536,12441120650,17%1122,78
Grille5498,0035078550,19%1091,23
VK 30.01 (H)5413,8531464548,06%947,83
ISU-15281156,9342855244,38%1058,57
Churchill III 5555,4055453755,49%1234,60
Matilda Black Prince 5521,8549252154,51%1381,25
M40/M4381061,7351549155,19%1231,30
E 759945,9958248447,31%700,40
SU-1006695,5841847047,66%1159,05
SU-130PM 81202,3561746849,15%1151,22
T297871,0854345748,36%988,68
M53/M5591253,0951245647,59%1172,56
M446641,8245244051,59%1071,85
IS-381068,5650142546,12%1149,15
FV3046531,9239442352,96%847,07
VK 36.01 (H)6435,2637642045,00%551,90
Hummel6579,6833540250,75%805,64
T9591336,7048640150,12%981,50
Tiger (P)7702,7144038844,33%764,32
Tiger II8764,8556138545,45%717,11
Löwe 8929,7868536555,07%1012,86
Rhm.-Borsig Waffenträger81234,8254535746,22%1230,82
T-1506577,2940733947,79%885,90
VK 30.01 (D)6246,4625133446,41%248,86
T26E4 SuperPershing 8887,1363732147,66%1006,71
M18 Hellcat6667,6654832050,00%1117,72
M4A3E2 Sherman Jumbo6548,8545031847,80%996,66
Lorraine 155 mle. 5181013,3061931250,32%1068,69
M127820,8342930650,98%946,04
T-345375,5531729844,63%968,81
Object 268 Version 4101430,9062029553,56%927,84
KV-48804,3859029051,38%825,70
Crusader 5.5-in. SP7740,3733528644,76%978,97
Ferdinand81266,7456128151,25%1407,53
G.W. Panther7714,4839428047,50%814,08
Sturer Emil7869,8153327349,82%1125,01
KV-26686,9345427247,06%1089,26
T-34-856525,0945226751,31%996,22
Type 64 6421,2154126250,76%1005,20
KV-37619,0351626146,74%628,92
T28 Prototype81126,4867425652,34%1248,98
LT-432 8477,9855725646,48%678,33
Tortoise91253,6966125650,78%926,46
Jagdpanzer IV6717,0355425447,64%1248,74
T92 HMC101289,8058825349,41%1039,45
AT 25426,2635925349,80%971,69
Pz.Kpfw. III/IV5169,5516925038,40%178,33
VK 30.01 (P)6362,1835025048,00%451,33
Tiger I7673,9953624946,59%707,66
Pz.Kpfw. III Ausf. J4105,1217224452,87%125,36
M41 Walker Bulldog8363,6837024443,85%431,35
SU-122-44 7869,3456324452,46%1085,09
Lorraine 40 t 81106,6660224249,17%1212,72
T2881047,4159323751,48%1038,54
FV215b (183) 101274,2656123649,58%810,84
ELC EVEN 90 8405,0752223448,29%616,06
Matilda IV 5471,8646023253,88%1182,05
Waffenträger auf Pz. IV91276,7960923046,52%984,72
T26E5 8778,7855522435,71%696,41
SU-1527785,6336622246,40%1008,27
SU-10181010,4257422145,25%1037,39
T3091332,5664122050,91%1122,12
O-I6681,7938922050,00%1074,37
AT 158952,3858122046,82%869,80
IS-27745,5349421748,39%829,41
Pz.Kpfw. II Luchs478,6820421549,77%102,76
Panther II8841,6958021244,34%949,77
Panther7598,4041821146,45%770,49
Ikv 90 Typ B7782,8036521042,38%934,92
KV-856658,3341920852,88%1117,78
Type 586553,9249720252,48%1042,08
AT 86518,6039220247,52%767,12
FV380591066,0563520149,25%953,33
AMX ELC bis5197,0432320041,00%416,02
Object 26391118,3759420044,50%783,10
Bishop5427,7931119546,67%787,69
AMX Canon d'assaut 105 81078,1058819347,15%1034,44
Aufklärungspanzer Panther 7216,4140719141,88%200,74
MT-256246,6044519057,37%645,66
TOG II* 6654,1346018645,70%955,64
Ram II 5422,5940718549,19%1044,72
VK 28.016122,1729518342,08%91,40
VK 30.02 (M)6397,9629217941,90%546,70
Jagdpanther7876,6744517646,02%1138,11
T25/27757,7052717657,39%1063,25
FV2078847,3152717557,14%936,21
AT 77906,5554117348,55%1043,06
IS7857,3042217250,58%1104,07
T-448782,3156017254,07%980,70
SU-100M17977,8258416445,12%1261,66
BDR G1 B5596,7941816250,62%1187,30
Progetto M35 mod. 46 81207,0467316246,91%1347,67
WZ-120-1G FT 81114,7567216248,15%1142,11
UDES 038946,5452316149,07%890,91
M4A1 Sherman5470,7146016055,63%1274,25
T-437629,7948915937,11%738,68
E 10010785,3641015638,46%296,56
Jagdtiger91396,9146115247,37%1022,43
Cromwell6467,7946015152,32%821,21
O-Ni7825,1158514853,38%1049,18
King Tiger (Captured) 7779,4158114847,30%917,15
Object 261101235,7463514549,66%967,96
LTTB8398,7357814050,71%558,23
Spähpanzer SP I C7426,8040213948,92%654,88
Strv 103-091259,8563513746,72%966,26
Durchbruchswagen 24124,0516313745,99%134,17
T207716,2549113656,62%1095,50
S-517673,9350113647,06%699,71
T25 AT7748,2452913650,74%924,39
M36 Jackson6569,1950313548,89%919,22
VK 100.01 (P)81076,4274413555,56%1224,95
M10 Wolverine5480,8347213355,64%1135,29
VK 16.02 Leopard574,3126613138,93%8,84
Chrysler K GF 8915,1356813045,38%866,25
Birch Gun4159,7315612945,74%402,44
Spähpanzer Ru 2519556,4938512840,63%537,49
Ikv 65 Alt II6631,4637012547,20%1058,31
Nashorn6712,8947212346,34%1121,38
AT 15A 7847,2559212250,82%1125,15
M5A1 Stuart4107,2919412043,33%132,73
Škoda T 5091347,6167211943,70%1163,59
T1 Heavy5543,0138611855,93%1059,76
Pz.Sfl. IVc5481,4641111855,93%1138,88
Škoda T 256529,9746311748,72%898,29
T404448,4039511752,99%1187,61
Charioteer81119,5459211745,30%1107,75
Semovente M43 Bassotto6929,6753411557,39%1571,29
ARL 446607,0246211347,79%975,02
Škoda T 45 7819,4263211346,90%918,43
TNH 105/10008850,0861311242,86%896,10
Pz.Kpfw. I Ausf. C3121,3022811053,64%491,21
T376321,7535911049,09%697,80
AC 4 Experimental 6671,4849711050,91%1176,03
Pz.Kpfw. III Ausf. E395,1316910956,88%197,82
Kanonenjagdpanzer 105 81167,6963110945,87%1221,66
Crusader6334,6627410850,93%932,22
AMX 50 1008929,8765610859,26%1005,51
T328843,4961110852,78%863,54
AMX 13 F3 AM6659,7446910853,70%1031,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5192,6427510847,22%306,08
VK 45.02 (P) Ausf. A8649,3938710743,93%531,42
KV-4 Kreslavskiy 8918,7860210748,60%867,56
E 509829,6755910636,79%464,27
M415508,0535110560,95%864,47
SU-855471,9340010452,88%1056,46
Object 43091208,3265610442,31%919,96
M56 Scorpion 7941,5761410454,81%1273,54
FV4005 Stage II101003,4945010345,63%563,15
T499767,2156710351,46%970,81
Pz.Sfl. IVb4324,1923110249,02%1045,60
Škoda T 245359,8831510159,41%1025,39
FV217 Badger101410,1458710147,52%861,21
M4A1 Revalorisé 8896,3957910140,59%883,69
Konštrukta T-34/1007625,585179944,44%822,84
P.44 Pantera81011,206739754,64%1247,96
Prototipo Standard B91436,556899745,36%1205,47
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.454,153529654,17%128,44
T-54 ltwt.9544,815879646,88%572,77
T-29 3295,883059653,13%1014,52
Ho-Ri 28765,114659450,00%739,27
Indien-Panzer8867,864389446,81%968,97
AMX 12 t6377,274119347,31%867,20
1108715,495689245,65%613,65
T1 Cunningham1116,502259051,11%603,15
AMX 13 105 AM mle. 505317,192549043,33%509,64
Type T-345318,602968949,44%752,44
Sherman VC Firefly 6736,425738952,81%1250,05
Chi-To SP71031,266868660,47%1199,37
ARL V396653,134698655,81%1206,66
SU-122A5376,982638644,19%717,59
T-284183,201938549,41%419,00
Mäuschen91432,937398453,57%1325,87
M3 Lee4262,822568242,68%811,95
Sherman Firefly6574,484658242,68%966,21
Churchill VII6595,164108251,22%952,78
Conqueror Gun Carriage101278,855168139,51%874,54
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6429,074708151,85%987,07
Comet7595,545658045,00%770,16
AMX M4 mle. 457777,096207956,96%993,84
Matilda4386,343367742,86%1053,37
Bat.-Châtillon 12 t8464,565397755,84%747,81
StuG IV 5507,443477746,75%1209,52
Object 25791390,716917647,37%1325,35
Sexton II394,601147540,00%145,77
AMX M4 mle. 49 81037,826327445,95%1126,23
AMX 404139,381987346,58%356,07
Lorraine 155 mle. 507697,715957358,90%847,22
Excalibur 6853,975227361,64%1428,47
Conqueror91279,816777245,83%1008,60
M5 Stuart496,202327150,70%102,14
Super Conqueror101196,305897146,48%719,92
T-50-2 6438,774867153,52%1211,29
AMX 13 757393,965277051,43%660,32
SDP 44 Burza6649,074217054,29%990,03
FV601 Saladin8704,774267042,86%622,50
P.43 bis6542,565306857,35%926,57
Challenger71094,126506855,88%1641,95
Pz.Kpfw. II Ausf. G396,721886752,24%233,42
AE Phase I 91071,126316753,73%833,59
Lago4339,794316648,48%1131,88
T-46375,941376653,03%170,82
Covenanter5240,482386560,00%754,13
AMX 105 AM mle. 474259,802306549,23%740,69
Grille 15101399,975106538,46%833,10
T-54 first prototype 8768,686026547,69%825,58
Type 4 Chi-To6626,535596453,13%1248,32
Pz.Kpfw. II286,081416440,63%109,01
40TP Habicha6539,384836446,88%864,60
Sav m/434318,972766456,25%860,11
Ikv 1035431,384296456,25%1051,07
60G FT5378,473526443,75%618,52
KV-5 8733,925676446,88%648,21
Type 5 Chi-Ri7625,305456350,79%878,45
AMX 50 B101231,945656243,55%727,86
StuG III Ausf. G5434,974096154,10%961,79
Strv m/425471,705266157,38%1444,30
P.43 ter7757,105936144,26%1025,98
53TP Markowskiego81127,497426159,02%1345,72
VK 30.02 (D)7666,645376144,26%900,13
Excelsior 5386,263296140,98%592,92
25TP KSUST II5279,403176043,33%425,19
Progetto M40 mod. 65101598,886026043,33%1163,07
SDP 58 Kilana8835,985096043,33%649,89
Sherman III5394,974675957,63%1107,91
Hotchkiss EBR7293,104815937,29%351,23
45TP Habicha7774,025555846,55%904,04
Object 70491605,554825850,00%1253,00
Type 3 Chi-Nu5388,603335549,09%916,86
14TP4173,312105536,36%376,66
WZ-111-1G FT8925,025665444,44%795,98
M24 Chaffee5269,703295453,70%862,34
T-103 81015,025415450,00%967,20
Churchill Crocodile 6777,115955450,00%1064,16
P.435357,043935343,40%760,43
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4236,152895364,15%620,21
Object 430 Version II9971,925645341,51%682,74
T14 5661,635735242,31%1358,40
T-26290,961545058,00%382,55
E 75 TS 8945,445985046,00%812,57
STA-2 8737,365875042,00%780,28
AMX 50 12091054,966214951,02%796,12
Pz.Kpfw. T 25 5399,334634948,98%942,49
O-Ho8717,354864630,43%520,81
O-I Experimental5468,723614650,00%825,91
Jagdpanzer E 100101378,724494628,26%695,09
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4438,305394665,22%1196,24
Char Futur 4 91361,767264555,56%1224,75
Staghound Mk. III6637,273704440,91%963,33
leKpz M 41 90 mm GF 8381,734524452,27%527,52
Type 1 Chi-He4187,562674341,86%348,27
TVP T 50/51101121,775494339,53%648,34
M75320,003554362,79%1199,34
Object 4168827,445664339,53%733,03
ST vz. 394289,192924259,52%957,23
B14273,333394240,48%545,05
Churchill I5588,934104257,14%1328,96
WZ-131G FT6517,954984259,52%865,84
T-804143,142884252,38%401,67
T-34-85M 6622,124684139,02%797,84
Type 95 Heavy4290,382424037,50%862,54
Wespe3140,351614055,00%450,75
Alecto4284,182734055,00%706,58
M8A14311,982584060,00%787,13
BT-7466,181173951,28%115,48
A-205222,102183941,03%540,78
M2 Medium Tank3116,821403933,33%182,59
T-70393,901423930,77%80,32
HWK 30 8398,003573938,46%424,55
E 25 7551,083753923,08%516,92
T78 6802,694143935,90%986,77
Strv 746648,035623844,74%1139,61
Sturmpanzer I Bison379,051193842,11%30,82
Lorraine 39L AM3113,471513871,05%361,84
FV4004 Conway91215,116073863,16%1061,32
Pudel 6615,924663737,84%899,28
Bat.-Châtillon 25 t10970,975953745,95%596,59
Centurion Mk. I8651,415313743,24%611,05
T-505334,193053745,95%1036,06
Marder 38T4316,002913740,54%654,73
Ares 758725,577113764,86%803,41
M10 RBFM 5471,034013745,95%883,56
BT-2250,561143655,56%134,76
KV-1SA 5487,034613650,00%930,53
M7 Priest3163,431513548,57%333,62
SMV CC-567705,804983537,14%731,20
Sturmpanzer II4186,692073537,14%352,95
SU-76G FT4389,343563548,57%761,06
SU-54241,852183441,18%367,51
AMX AC mle. 467730,445243452,94%871,14
Vz. 44-17589,064443330,30%452,15
Strv 103B101403,585543345,45%889,12
Leopard 1101210,216293342,42%785,21
G.Pz. Mk. VI (e)241,70833345,45%75,20
Object 703 Version II 8942,795743339,39%833,78
T1E6 2214,063993360,61%1211,29
GSOR 1010 FB 8881,644603345,45%907,69
P26/404447,563093246,88%1131,81
M374286,842283161,29%1002,56
SU-86681,745133151,61%987,82
SU-263135,351803141,94%164,24
AMX 50 Foch B101426,877123161,29%1000,93
K-91101606,355653125,81%1016,53
T-34 shielded 5564,456223164,52%1431,22
SU-100Y 6641,134203129,03%789,71
T675399,833123040,00%630,48
Panther/M10 7621,505093050,00%802,23
MTLS-1G14 3243,453912958,62%968,38
Super Hellcat 7780,904872948,28%1014,15
MS-1139,75812846,43%46,79
T56 GMC3118,792132853,57%260,58
T-34-2G FT7889,255932850,00%1175,31
Somua SM 81004,435882832,14%762,15
T2 Medium Tank2138,371792759,26%687,03
Pz.Kpfw. KW I (r) 5581,305372751,85%896,49
Pz.Kpfw. 35 (t)2161,122732646,15%705,45
AMX 383150,921972650,00%363,05
Pz.Kpfw. 38 (t)3125,562552548,00%267,89
SU-76M4240,682022540,00%474,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5593,085432552,00%1436,04
IS-7101414,256982454,17%1074,13
KV-1S6600,005722458,33%1090,72
T-116 3288,633612450,00%1389,44
T34 B 8599,754142441,67%429,20
Cruiser Mk. IV4328,042872365,22%1178,25
T71 DA7301,785662360,87%549,34
Valentine AT4256,502332259,09%710,79
Loyd Gun Carriage255,05882250,00%171,98
BT-7 artillery 3248,182442231,82%719,51
AT-12114,291692147,62%288,60
M4-85 5557,673572138,10%991,91
T2 Light Tank 288,142372147,62%206,88
T28 Concept 7564,384422147,62%578,98
Strv S1 81121,055712045,00%1071,17
A-436592,325291926,32%1072,91
Valentine II 4274,683801942,11%779,39
SU-85I 5562,373201921,05%1085,74
T-109820,564501850,00%625,96
G.W. Tiger (P)8971,066031850,00%1026,82
Panhard AML Lynx 6x68149,892811827,78%0,00
VK 168.01 (P) 8609,064001838,89%409,41
Vz. 64 Blesk8305,184531741,18%229,37
AMX AC mle. 488824,883181729,41%563,60
T-100 LT10863,826231747,06%822,25
Strv m/40L3206,502641656,25%663,25
Hotchkiss H352157,881971650,00%627,30
Maus101038,946291643,75%538,75
FSV Scheme A7557,944231637,50%516,36
FV4202 8829,756681650,00%956,09
T92 8365,563391631,25%381,02
Black Prince7464,605531560,00%530,17
AMX 13 909690,806181546,67%854,37
M3G FT3252,802901560,00%747,40
T110E410833,935291533,33%270,87
M3 Light 3282,932931553,33%1269,84
ISU-122S 7663,803221533,33%602,42
Bretagne Panther 6513,205481560,00%859,93
M3 Stuart3162,793171450,00%580,53
50TP prototyp 8994,076311442,86%882,78
Vickers Medium Mk. III3202,432791450,00%699,47
SDP 57 Gowika7804,364611428,57%861,77
Universal Carrier 2-pdr2158,571571457,14%584,98
HWK 128629,074451442,86%867,88
Valiant 5516,215071457,14%1150,80
43 M. Toldi III 3109,292191442,86%325,28
D23150,082601369,23%557,98
Type 97 Te-Ke 2232,542951338,46%1024,36
Semovente M415369,461991338,46%527,23
M26 Pershing8623,384941353,85%642,52
Type 89 I-Go/Chi-Ro275,541061330,77%43,16
Type 3 Ho-Ni III5517,082991338,46%762,22
AEC Armoured Car5331,621711315,38%488,02
Patton the Tank 9975,924271330,77%708,74
TKS z n.k.m. 20 mm 2130,252431266,67%755,18
10TP3122,081741258,33%396,57
Type 97 Chi-Ha3122,581151225,00%156,52
T110E3101043,503681241,67%477,13
Object 274a 8707,674221250,00%704,68
Rheinmetall Skorpion G 8779,175371250,00%697,20
M66297,822911154,55%304,42
Renault FT 75 BS270,45951145,45%206,48
Leichttraktor153,181021136,36%1,89
VK 45.02 (P) Ausf. B91568,914521127,27%1407,82
Churchill Gun Carrier6748,553471154,55%1230,23
AMX 50 Foch (155) 101241,454571145,45%713,76
T-60286,731241154,55%246,86
Strv m/42-57 Alt A.2 6657,005941172,73%1255,24
Strv 81 8703,826531154,55%820,16
60TP Lewandowskiego101218,306031040,00%598,77
Cruiser Mk. III3163,601651040,00%538,04
Windhund 8641,804861030,00%328,58
VK 168.01 Mauerbrecher 8558,604521060,00%515,10
T7 Combat Car 2222,002981040,00%1036,01
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8604,705591040,00%469,98
IS-2 7916,906041070,00%1217,53
TS-5 8967,004571030,00%651,38
Chi-Ni2179,11226966,67%977,81
M2 Light2110,00232966,67%438,10
Ikv 723187,78197944,44%393,28
E 50 Ausf. M101207,44686955,56%865,10
M4 Improved 5392,11359922,22%738,14
Pawlack Tank6563,11359922,22%583,15
Tiger 131 6762,44358922,22%926,71
LTP 34,5679944,44%43,25
Krupp-Steyr Waffenträger 7898,89506922,22%1033,27
Pvlvv fm/42253,0091850,00%144,13
SU-182162,38148850,00%987,90
Marder II377,63137862,50%187,41
GSOR the TANK 9767,50265812,50%385,22
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3619,13747850,00%1672,75
Cromwell B 6648,50615862,50%1333,03
Caernarvon Action X 8589,25397850,00%557,77
Vickers Medium Mk. II284,43217757,14%310,36
Renault FT166,7181714,29%120,19
Object 252U 8935,57434714,29%753,23
Heavy Tank No. VI 6653,146527100,00%984,51
Straussler V–4/40 3355,00444742,86%1500,12
Fantôme 9506,71274714,29%156,06
Strv fm/211128,33198666,67%720,11
Renault Otsu182,17131633,33%124,35
Vickers Mk. E Type B2112,83150650,00%365,61
Pz.Kpfw. I227,83125633,33%0,19
Object 430U10913,00505633,33%396,92
T-45 2282,67367683,33%1408,43
Tetrarch 2342,67424633,33%2098,66
Renault NC-31120,001075100,00%261,00
Type 2597 Chi-Ha372,20142540,00%0,00
Type 95 Ji-Ro6598,40396540,00%764,47
Panhard AMD 178B6119,60296560,00%240,73
Gabler’s Destroyer 570,8012150,00%0,00
Black Prince II 7340,20417540,00%153,49
Object 283 9214,00223520,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2158,60188540,00%361,61
Pz.Sfl. IC 4246,20263520,00%515,02
KV-220-2 5693,20437520,00%993,25
T3 HMC2178,50426475,00%893,73
T-26G FT2178,75111425,00%396,70
KV-122 7665,00395450,00%819,33
M24E2 Super Chaffee 6309,00416450,00%613,87
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2212,00408450,00%843,92
AMX 13 57 7484,25437425,00%636,52
Vickers Medium Mk. I1102,33184366,67%534,33
Type 95 Ha-Go214,6712333,33%0,00
T1 HMC252,002630,00%17,07
Type 91 Heavy3105,67171366,67%350,13
Leopard Prototyp A9402,6718830,00%56,39
Type 3 Chi-Nu Kai 5290,00443366,67%753,52
AMX ELC 901 6399,33418333,33%954,56
Großtraktor - Krupp 3149,67199333,33%311,28
M41D 8711,33371333,33%1239,62
Chi-Go 7630,67606366,67%762,41
M15/423231,00183250,00%507,95
Panzerjäger I2262,003312100,00%1024,77
DS PZInż562,50217250,00%113,16
T-34 with L-11 426,5012120,00%3,10
MKA 2675,008832100,00%3028,31
L-60 2127,00317250,00%574,22
Pz.Kpfw. T 15 317,50150250,00%84,37
A25 Harry Hopkins I 4516,00357250,00%1342,85
4TP113,001381100,00%261,00
7TP284,001181100,00%304,75
Panzerwagen 39 3424,005871100,00%2295,17
M16/43 Sahariano 3788,0031810,00%2239,07
Light Mk. VIC 20,00510,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 623,004231100,00%264,10
FCM 2C 3346,0029910,00%727,46
T26E3 Eagle 7 7685,005491100,00%844,21

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/09/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/09/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 22/03/2020
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/11/2014
Gestopt: 08/03/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/03/2015
Gestopt: 28/03/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/04/2015
Gestopt: 07/05/2015
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 24/01/2016
Gestopt: 25/10/2016
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 27/10/2016
Gestopt: 23/12/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/03/2017
Gestopt: 05/09/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 04/02/2019
Gestopt: 01/06/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 13/02/2018
Gestopt: 10/08/2018