CapoCrimini

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23805000
Gemiddelde tier7,620,000,000,00
Overwinningen1348656,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren1010642,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2130,89%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd854135,88%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd272211,1400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,780,000,000,00
Gezien253071,0600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.473,220,000,000,00
Veroveringspunten333321,4000,0000,0000,00
Verdedigingspunten235070,9900,0000,0000,00
Ervaring651,030,000,000,00
WN71520,440,000,000,00
WN82098,320,000,000,00
Totaal
Gevechten23805
Gemiddelde tier7,62
Overwinningen1348656,65%
Verloren1010642,45%
Gelijkstand2130,89%
Gevechten overleefd854135,88%
Tanks vernietigd272211,14
Gedood / dood ratio1,78
Gezien253071,06
Schade toegebracht1.473,22
Veroveringspunten333321,40
Verdedigingspunten235070,99
Ervaring651,03
WN71520,44
WN82098,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten140000
Overwinningen8157,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren5539,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand42,86%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6445,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd970,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,280,000,000,00
Gezien1200,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.569,290,000,000,00
Veroveringspunten510,3600,0000,0000,00
Verdedigingspunten1901,3600,0000,0000,00
Ervaring763,560,000,000,00
Totaal
Gevechten140
Overwinningen8157,86%
Verloren5539,29%
Gelijkstand42,86%
Gevechten overleefd6445,71%
Tanks vernietigd970,69
Gedood / dood ratio1,28
Gezien1200,86
Schade toegebracht1.569,29
Veroveringspunten510,36
Verdedigingspunten1901,36
Ervaring763,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten16000
Overwinningen1062,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren637,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd425,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd100,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien130,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.372,750,000,000,00
Veroveringspunten372,3100,0000,0000,00
Verdedigingspunten976,0600,0000,0000,00
Ervaring601,190,000,000,00
Totaal
Gevechten16
Overwinningen1062,50%
Verloren637,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd425,00%
Tanks vernietigd100,63
Gedood / dood ratio0,83
Gezien130,81
Schade toegebracht1.372,75
Veroveringspunten372,31
Verdedigingspunten976,06
Ervaring601,19
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen853,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren746,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd533,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien120,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht601,000,000,000,00
Veroveringspunten90,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten322,1300,0000,0000,00
Ervaring343,870,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen853,33%
Verloren746,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd533,33%
Tanks vernietigd70,47
Gedood / dood ratio0,70
Gezien120,80
Schade toegebracht601,00
Veroveringspunten90,60
Verdedigingspunten322,13
Ervaring343,87
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1563000
Overwinningen109970,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren45028,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand140,90%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd84654,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd15090,9700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,100,000,000,00
Gezien10400,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht791,830,000,000,00
Veroveringspunten29061,8600,0000,0000,00
Verdedigingspunten12220,7800,0000,0000,00
Ervaring466,480,000,000,00
Totaal
Gevechten1563
Overwinningen109970,31%
Verloren45028,79%
Gelijkstand140,90%
Gevechten overleefd84654,13%
Tanks vernietigd15090,97
Gedood / dood ratio2,10
Gezien10400,67
Schade toegebracht791,83
Veroveringspunten29061,86
Verdedigingspunten12220,78
Ervaring466,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten214000
Overwinningen14065,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren7434,58%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11151,87%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1810,8500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,760,000,000,00
Gezien1930,9000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.270,200,000,000,00
Veroveringspunten1860,8700,0000,0000,00
Verdedigingspunten3161,4800,0000,0000,00
Ervaring745,170,000,000,00
Totaal
Gevechten214
Overwinningen14065,42%
Verloren7434,58%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd11151,87%
Tanks vernietigd1810,85
Gedood / dood ratio1,76
Gezien1930,90
Schade toegebracht1.270,20
Veroveringspunten1860,87
Verdedigingspunten3161,48
Ervaring745,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten584000
Overwinningen32956,34%00,00%00,00%00,00%
Verloren24742,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand81,37%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd20535,10%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4900,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,290,000,000,00
Gezien5000,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.212,500,000,000,00
Veroveringspunten3060,5200,0000,0000,00
Verdedigingspunten7921,3600,0000,0000,00
Ervaring702,820,000,000,00
Totaal
Gevechten584
Overwinningen32956,34%
Verloren24742,29%
Gelijkstand81,37%
Gevechten overleefd20535,10%
Tanks vernietigd4900,84
Gedood / dood ratio1,29
Gezien5000,86
Schade toegebracht1.212,50
Veroveringspunten3060,52
Verdedigingspunten7921,36
Ervaring702,82
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten698000
Overwinningen39556,59%00,00%00,00%00,00%
Verloren29942,84%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand40,57%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd23533,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5770,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,250,000,000,00
Gezien6520,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.794,240,000,000,00
Veroveringspunten9561,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten6830,9800,0000,0000,00
Ervaring818,150,000,000,00
Totaal
Gevechten698
Overwinningen39556,59%
Verloren29942,84%
Gelijkstand40,57%
Gevechten overleefd23533,67%
Tanks vernietigd5770,83
Gedood / dood ratio1,25
Gezien6520,93
Schade toegebracht1.794,24
Veroveringspunten9561,37
Verdedigingspunten6830,98
Ervaring818,15
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (148)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
IS-381661,78684155860,46%2389,73
KV-856942,82551129670,06%2083,31
E 7592284,99868129560,93%2901,63
T-54 first prototype 81464,1585190356,15%2170,87
Tiger (P)7957,2450567654,44%1357,58
T26E5 Patriot 81711,96103952560,76%2343,81
Jagdpanzer E 100102592,4261852055,00%2318,91
AMX 13 9091133,5269848252,28%2103,48
Grille5587,0730447962,00%1433,88
Bat.-Châtillon 25 t102205,2370747847,91%2021,38
VK 45.02 (P) Ausf. A81032,3746047150,11%1243,12
E 100102659,0279346259,96%2832,99
Jagdtiger92325,1559542155,58%2390,79
IS-7102394,3373841753,96%2350,46
Škoda T 5092109,6770440454,70%2041,59
Dicker Max 6934,7651440349,63%1832,13
VK 30.01 (P)6500,1131737451,34%883,62
Ferdinand81705,6857236759,13%2216,84
G.W. Tiger (P)81162,8751234246,78%1557,57
VK 45.02 (P) Ausf. B91128,9544233946,02%942,92
T-505150,2328531253,85%396,38
AMX ELC bis5405,8144330857,47%1673,08
TVP T 50/51102634,3981130253,31%2279,07
Bat.-Châtillon 25 t AP91586,6550929550,17%1684,36
VK 36.01 (H)6883,1153429070,00%2182,70
Emil II92139,0696828964,36%2440,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5346,0327928852,78%868,49
T-1091831,0975528554,74%2061,25
AMX AC mle. 4881127,7350528444,72%1203,91
Maus103551,04112527064,44%3946,85
Tiger II81683,4975226662,41%2587,38
Konštrukta T-34/1007974,9555725352,57%1632,79
M10391668,0176725155,38%1853,75
E 5091861,1075525056,40%2105,93
G.W. Panther7841,5838424046,25%887,82
Emil I81869,2486023555,74%2450,01
AMX AC mle. 4671178,4445219949,25%1939,93
E 50 Ausf. M102603,1989319854,04%2542,89
Churchill I5532,7238919655,61%1283,28
TVP VTU Koncept81234,0256519252,08%1860,51
AMX 50 Foch91822,9582519157,59%1713,18
Kranvagn102615,1290219054,74%2426,86
Panther II81351,3769719047,37%1970,72
Hummel6927,6132018942,33%1417,63
Type 4 Heavy92186,2597318962,96%2432,87
KV-15692,3042917754,80%1896,33
IS71088,7952817654,55%1663,57
KV-481437,5688317557,14%1933,27
Leo71146,8771615862,03%2239,93
T2971750,21104315759,24%2885,73
Škoda T 256819,7746315354,25%1817,49
T-5492179,3098914957,05%2886,71
AMX 13 757864,5783414655,48%2348,84
T3281825,1584213659,56%2803,94
T110E5102493,9681613557,04%2312,77
M661112,6072212958,14%2448,13
Object 41681398,8176912845,31%1694,64
ST-I92314,93101812360,16%2720,64
Object 140102647,5589912360,16%2741,96
VK 100.01 (P)81594,0894812262,30%1971,02
AMX 12 t6489,3253511553,04%1390,51
Mäuschen92446,4799311459,65%2556,45
ARL V396850,6260010555,24%1990,91
Panther7980,3166410260,78%1819,90
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.476,3118410251,96%128,77
Strv 7461028,1473110165,35%2463,40
O-Ho81635,739599056,67%2218,38
AMX 50 Foch (155) 102869,019018870,45%2403,08
Tiger I71711,756818558,82%3142,96
KV-371130,865108448,81%1492,30
Type 5 Heavy103261,689808055,00%2922,48
Škoda T 245578,534427857,69%2178,36
Sturmpanzer I Bison3166,281357844,87%423,05
T-1506955,525037755,84%1838,38
IS-271318,328287353,42%1874,99
Leichttraktor1113,871856844,12%447,62
AMX 50 Foch B102894,998116752,24%2442,13
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4446,383026547,69%1330,17
AMX 404234,572426555,38%1144,55
M4A3E2 Sherman Jumbo6830,348286570,77%2094,39
T675571,313666558,46%1448,54
A-4471156,028536360,32%2126,74
11081271,787676053,33%1460,58
Object 907 102955,2710295962,71%2822,20
Sturmpanzer II4249,201745550,91%749,38
Pz.Kpfw. 38 (t)354,571515364,15%197,38
M3 Lee4440,604525259,62%1986,21
T1 Heavy Tank5836,968095164,71%2714,10
VK 30.02 (M)6774,806205152,94%1511,56
O-I61005,047645060,00%1768,02
Strv m/425723,885184948,98%2553,92
Churchill VII6439,712574940,82%516,24
O-Ni71502,0211074971,43%2492,75
M8A14274,533084765,96%862,80
VK 30.01 (H)5696,436784667,39%1935,32
Matilda4327,872624555,56%969,33
ST vz. 394342,493764351,16%1278,48
T-284369,612874151,22%1398,86
Pz.Kpfw. 35 (t)276,232164045,00%187,86
S35 CA5721,513873958,97%1940,74
T2071322,3510543783,78%2457,44
M4 Sherman5645,946123652,78%1907,93
T34 81574,325933452,94%1951,33
T-463108,781373246,88%313,90
Type 586885,036653246,88%1904,04
T-34-85M 61054,038863262,50%2433,57
Somua SAu 404292,892482864,29%928,24
Lago4472,354112665,38%1869,86
LT vz. 383238,832662356,52%1173,37
T3 HMC2247,562281850,00%1220,84
Pz.Kpfw. I2123,442141656,25%675,27
Durchbruchswagen 24454,945831668,75%1960,98
Bat.-Châtillon 12 t8677,695591643,75%940,72
AMX 383215,202141540,00%961,05
M18 Hellcat6391,002881540,00%431,70
T1 Cunningham174,862871457,14%352,26
Type 91 Heavy3221,001911442,86%677,56
M2 Light Tank216,622601369,23%244,61
MT-256228,003441250,00%504,29
T 55A 91916,506751258,33%1965,64
Heavy Tank No. VI 6767,367241145,45%1332,96
M7 Priest3236,001211010,00%377,70
Type T-345916,108571070,00%3423,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C359,2594812,50%7,04
T2 Light Tank 2186,50509862,50%1122,42
Type 89 I-Go/Chi-Ro2176,83241666,67%923,16
T-602329,67328650,00%2436,28
T-262119,60187580,00%651,59
StuG IV 5339,60282540,00%625,39
M2 Medium Tank372,50130450,00%108,99
T28 Concept 7678,50431425,00%642,43
Renault FT AC2247,33180333,33%837,05
Vickers Medium Mk. I1116,50133250,00%519,65
Vickers Medium Mk. II277,505320,00%121,92
Renault Otsu146,00153250,00%104,51
Hotchkiss H352225,50307250,00%1417,91
Renault UE 573160,002872100,00%565,98
Universal Carrier 2-pdr2304,0016520,00%1405,29
Light Mk. VIC 281,504492100,00%533,94
LTP 3169,50146250,00%595,00
Type 97 Te-Ke 250,002141100,00%272,17
T56 GMC3238,001911100,00%813,90
IS-6 81236,008751100,00%1164,53
T-45 2232,0017610,00%1176,47
T1E6 287,001061100,00%508,32
Matilda Black Prince 5229,0012210,00%265,44
T7 Combat Car 2297,003201100,00%2450,07
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,0011010,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/03/2018
Gestopt: 24/03/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/02/2018
Gestopt: 12/03/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/09/2017
Gestopt: 16/02/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/05/2017
Gestopt: 22/09/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/03/2017
Gestopt: 27/05/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 14/08/2016
Gestopt: 01/01/1970
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 25/12/2015
Gestopt: 12/08/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/11/2014
Gestopt: 09/02/2015
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 02/02/2014
Gestopt: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close