| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorraine 40 t | 8 | 1346,61 | 738 | 329 | 50,76% | 1624,47 | |||||
| 122 TM | 8 | 1706,60 | 902 | 292 | 50,34% | 2072,27 | |||||
| M-V-Y | 10 | 3390,93 | 1131 | 257 | 57,20% | 3164,53 | |||||
| IS-4 | 10 | 2735,07 | 1010 | 229 | 59,39% | 2496,61 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1216,06 | 823 | 226 | 54,42% | 1528,87 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2762,63 | 899 | 219 | 54,79% | 2245,06 | |||||
| E 100 | 10 | 3184,86 | 1080 | 213 | 60,09% | 2867,38 | |||||
| Maus | 10 | 2775,18 | 1015 | 184 | 59,78% | 2395,78 | |||||
| KR-1 | 11 | 3287,43 | 1138 | 169 | 57,40% | 2540,15 | |||||
| Leox | 9 | 2236,23 | 919 | 164 | 50,61% | 2038,67 | |||||
| TS-54 | 8 | 1857,97 | 1083 | 158 | 56,96% | 2242,03 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1662,42 | 733 | 148 | 52,03% | 1503,81 | |||||
| ST-I | 9 | 1640,86 | 771 | 140 | 54,29% | 1501,65 | |||||
| Type 71 | 10 | 3426,31 | 1108 | 134 | 56,72% | 3073,99 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 727,05 | 705 | 128 | 54,69% | 1308,83 | |||||
| IS-7 | 10 | 2988,52 | 1049 | 125 | 56,80% | 2810,04 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2812,82 | 865 | 123 | 54,47% | 2286,14 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1701,80 | 723 | 121 | 51,24% | 1579,82 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2423,29 | 871 | 100 | 56,00% | 2192,75 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 3202,86 | 1032 | 100 | 56,00% | 2342,94 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1319,57 | 740 | 97 | 46,39% | 1419,81 | |||||
| IS-3-II | 9 | 1758,90 | 817 | 97 | 40,21% | 1535,00 | |||||
| Tiger II | 8 | 1287,88 | 818 | 83 | 55,42% | 1485,64 | |||||
| Stinger | 10 | 2896,81 | 899 | 83 | 49,40% | 2007,57 | |||||
| IS-2-II | 8 | 1383,95 | 796 | 82 | 52,44% | 1614,83 | |||||
| E 75 | 9 | 1892,34 | 834 | 80 | 52,50% | 1945,33 | |||||
| Object 277 | 10 | 2692,11 | 876 | 80 | 43,75% | 2200,48 | |||||
| Taschenratte | 11 | 3392,88 | 1095 | 80 | 48,75% | 2108,10 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 437,00 | 344 | 79 | 39,24% | 1301,65 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1834,28 | 934 | 75 | 56,00% | 1823,79 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 1302,74 | 950 | 74 | 66,22% | 2327,93 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 712,53 | 716 | 73 | 56,16% | 1394,40 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 597,31 | 621 | 68 | 45,59% | 1019,03 | |||||
| Crusader | 6 | 496,20 | 543 | 66 | 57,58% | 1563,16 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1345,83 | 753 | 65 | 49,23% | 1297,10 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 2305,55 | 991 | 65 | 63,08% | 2322,18 | |||||
| IS-3 | 8 | 1553,87 | 826 | 63 | 49,21% | 1952,97 | |||||
| KV-3 | 7 | 1111,78 | 729 | 63 | 53,97% | 1525,94 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1524,26 | 543 | 58 | 46,55% | 1421,49 | |||||
| Strv 107-12 | 11 | 3469,75 | 1015 | 56 | 58,93% | 2792,01 | |||||
| BZ-75 | 10 | 3012,61 | 905 | 54 | 46,30% | 2267,05 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 940,89 | 702 | 54 | 51,85% | 1228,20 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1807,78 | 849 | 54 | 48,15% | 1904,14 | |||||
| Cromwell | 6 | 502,04 | 474 | 53 | 49,06% | 833,35 | |||||
| Object 257 | 9 | 1921,25 | 1000 | 53 | 64,15% | 2169,96 | |||||
| BZ-68 | 9 | 2122,62 | 940 | 52 | 53,85% | 1978,01 | |||||
| T6 Medium | 4 | 572,55 | 308 | 51 | 47,06% | 1336,61 | |||||
| KV-2 | 6 | 1158,40 | 625 | 50 | 54,00% | 2275,57 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 446,27 | 491 | 49 | 51,02% | 1270,40 | |||||
| KV-4 | 8 | 1252,17 | 792 | 48 | 60,42% | 1491,00 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 802,06 | 662 | 47 | 55,32% | 1853,88 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 636,22 | 549 | 46 | 56,52% | 925,47 | |||||
| ST-II | 10 | 2906,93 | 1037 | 45 | 57,78% | 2274,94 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1816,55 | 926 | 44 | 56,82% | 2305,65 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 590,40 | 606 | 42 | 57,14% | 1704,15 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1354,48 | 893 | 42 | 64,29% | 2114,10 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1619,57 | 753 | 42 | 35,71% | 1267,97 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 569,07 | 688 | 41 | 65,85% | 1267,22 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1919,13 | 999 | 40 | 50,00% | 1984,41 | |||||
| Matilda | 4 | 529,87 | 444 | 38 | 50,00% | 1439,26 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 2339,05 | 895 | 38 | 47,37% | 2071,98 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1875,03 | 957 | 38 | 57,89% | 2445,98 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1837,50 | 955 | 38 | 57,89% | 2339,29 | |||||
| SU-76M | 4 | 255,19 | 189 | 37 | 45,95% | 531,82 | |||||
| Tiger I | 7 | 1195,39 | 830 | 36 | 50,00% | 1633,12 | |||||
| KV-1S | 6 | 1026,08 | 678 | 36 | 47,22% | 1892,94 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 870,12 | 706 | 34 | 61,76% | 1609,66 | |||||
| IS | 7 | 1293,70 | 913 | 33 | 66,67% | 2201,09 | |||||
| P.43 bis | 6 | 1049,64 | 787 | 33 | 54,55% | 2164,99 | |||||
| S-51 | 7 | 865,70 | 689 | 33 | 63,64% | 1054,28 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 911,73 | 644 | 33 | 54,55% | 1113,20 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 964,64 | 597 | 33 | 45,45% | 1611,20 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 926,18 | 578 | 33 | 60,61% | 1496,93 | |||||
| STK-2 | 11 | 3623,13 | 1048 | 32 | 46,88% | 2569,61 | |||||
| KV-1 | 5 | 1272,56 | 879 | 32 | 71,88% | 3291,85 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1189,87 | 685 | 30 | 40,00% | 1444,58 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 879,07 | 699 | 30 | 43,33% | 1460,83 | |||||
| SU-122A | 5 | 320,43 | 264 | 28 | 35,71% | 452,58 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 935,04 | 578 | 27 | 29,63% | 764,47 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 1371,27 | 748 | 26 | 50,00% | 1878,36 | |||||
| T25/2 | 7 | 1776,36 | 963 | 25 | 52,00% | 3075,36 | |||||
| T-150 | 6 | 993,72 | 793 | 25 | 56,00% | 1919,79 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 1013,00 | 697 | 24 | 54,17% | 2414,74 | |||||
| T37 | 6 | 1169,54 | 1032 | 24 | 62,50% | 4555,66 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 469,78 | 402 | 23 | 43,48% | 948,58 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 2124,74 | 1167 | 23 | 60,87% | 2051,42 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 279,09 | 377 | 23 | 30,43% | 337,09 | |||||
| Covenanter | 5 | 715,73 | 649 | 22 | 54,55% | 3155,79 | |||||
| Cavalier | 5 | 483,55 | 511 | 22 | 63,64% | 1261,92 | |||||
| IS-M | 8 | 1094,50 | 646 | 22 | 40,91% | 1017,40 | |||||
| TS-5 | 8 | 1250,91 | 837 | 22 | 50,00% | 1262,26 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 876,60 | 656 | 20 | 60,00% | 1870,57 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1520,89 | 540 | 19 | 52,63% | 909,97 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 2369,53 | 1241 | 19 | 73,68% | 3121,53 | |||||
| AMX 40 | 4 | 405,56 | 423 | 18 | 50,00% | 1588,11 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 434,33 | 316 | 18 | 44,44% | 855,73 | |||||
| BZ-58 | 7 | 2172,11 | 1338 | 18 | 72,22% | 4124,09 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 853,41 | 637 | 17 | 47,06% | 2546,70 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 1082,41 | 822 | 17 | 52,94% | 2605,69 | |||||
| P.43 | 5 | 678,00 | 569 | 17 | 58,82% | 1854,85 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 980,00 | 832 | 16 | 75,00% | 2080,86 | |||||
| AMX 38 | 3 | 311,06 | 309 | 16 | 43,75% | 1020,52 | |||||
| Somua SM | 8 | 1882,38 | 1050 | 16 | 68,75% | 2066,46 | |||||
| Churchill I | 5 | 718,73 | 499 | 15 | 33,33% | 1292,47 | |||||
| Comet | 7 | 870,80 | 863 | 15 | 80,00% | 1729,61 | |||||
| SU-8 | 6 | 696,86 | 536 | 14 | 50,00% | 859,34 | |||||
| T-103 | 8 | 1263,14 | 798 | 14 | 64,29% | 1455,32 | |||||
| T-34 | 5 | 1231,54 | 869 | 13 | 53,85% | 4621,25 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 429,92 | 380 | 13 | 38,46% | 1748,65 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 653,08 | 680 | 13 | 61,54% | 1654,32 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 549,92 | 242 | 13 | 61,54% | 1893,21 | |||||
| M-III-Y | 8 | 2190,85 | 1382 | 13 | 84,62% | 3558,40 | |||||
| T-28 | 4 | 692,58 | 520 | 12 | 41,67% | 2761,03 | |||||
| Type T-34 | 5 | 696,83 | 665 | 12 | 66,67% | 2007,53 | |||||
| S35 CA | 5 | 592,42 | 408 | 12 | 66,67% | 1366,94 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 517,08 | 475 | 12 | 58,33% | 1228,01 | |||||
| Lago | 4 | 575,18 | 587 | 11 | 72,73% | 2323,29 | |||||
| P.43 ter | 7 | 838,09 | 648 | 11 | 45,45% | 1293,58 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 685,82 | 440 | 11 | 54,55% | 1635,87 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 1018,27 | 943 | 11 | 63,64% | 6524,69 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1105,09 | 579 | 11 | 18,18% | 919,23 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 496,80 | 366 | 10 | 40,00% | 1116,64 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 480,50 | 464 | 10 | 50,00% | 1800,75 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 524,50 | 387 | 10 | 50,00% | 1623,66 | |||||
| Strv S1 | 8 | 656,90 | 335 | 10 | 40,00% | 395,79 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 242,78 | 296 | 9 | 55,56% | 542,07 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 2197,67 | 1545 | 9 | 77,78% | 13362,41 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 982,78 | 712 | 9 | 77,78% | 2540,13 | |||||
| M8A1 | 4 | 765,44 | 552 | 9 | 55,56% | 2441,19 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 439,44 | 425 | 9 | 44,44% | 574,54 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 478,13 | 466 | 8 | 50,00% | 2116,23 | |||||
| BT-7 | 4 | 811,13 | 612 | 8 | 62,50% | 3726,44 | |||||
| Type 58 | 6 | 1158,75 | 805 | 8 | 50,00% | 2501,86 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 1535,57 | 1125 | 7 | 71,43% | 7732,29 | |||||
| 14TP | 4 | 874,57 | 626 | 7 | 42,86% | 4035,51 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 1042,00 | 536 | 7 | 14,29% | 1913,90 | |||||
| BT-5 | 3 | 717,33 | 437 | 6 | 33,33% | 1871,34 | |||||
| DS PZInż | 5 | 1166,40 | 1084 | 5 | 80,00% | 4140,75 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 369,80 | 255 | 5 | 20,00% | 916,79 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 560,20 | 382 | 5 | 60,00% | 2516,94 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 1133,20 | 1030 | 5 | 100,00% | 5500,20 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 424,40 | 453 | 5 | 80,00% | 2094,54 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 1012,50 | 701 | 4 | 50,00% | 6184,85 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 2935,25 | 1158 | 4 | 100,00% | 1989,00 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 409,25 | 378 | 4 | 25,00% | 472,92 | |||||
| Somua S35 | 3 | 951,00 | 756 | 4 | 75,00% | 4154,54 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1960,33 | 1355 | 3 | 100,00% | 2813,94 | |||||
| P26/40 | 4 | 1085,00 | 861 | 3 | 66,67% | 4170,51 | |||||
| 10TP | 3 | 451,00 | 207 | 3 | 0,00% | 1479,86 | |||||
| M15/42 | 3 | 694,00 | 549 | 2 | 50,00% | 2368,00 | |||||
| FCM 36 | 2 | 449,00 | 384 | 2 | 100,00% | 3309,44 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 568,00 | 770 | 1 | 100,00% | 4549,11 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 965,00 | 1001 | 1 | 100,00% | 7840,36 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 432,00 | 291 | 1 | 0,00% | 3024,65 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 953,00 | 510 | 1 | 0,00% | 6308,51 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 134,00 | 231 | 1 | 0,00% | 180,41 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 1611,00 | 1145 | 1 | 100,00% | 10437,55 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 597,00 | 578 | 1 | 100,00% | 2805,95 | |||||
| Windhund | 8 | 1197,00 | 908 | 1 | 100,00% | 1281,83 | |||||
| Toro | 9 | 1421,00 | 392 | 1 | 0,00% | 842,05 | |||||
| M4A3E8 Thunderbolt VII | 6 | 0,00 | 137 | 1 | 0,00% | 0,00 |
Chomiczek152
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 7543 | 20 | 219 | 533 | ||||
| Gemiddelde tier | 8,30 | 9,50 | 6,28 | 8,02 | ||||
| Overwinningen | 4062 | 53,85% | 14 | 70,00% | 127 | 57,99% | 286 | 53,66% |
| Verloren | 3386 | 44,89% | 6 | 30,00% | 89 | 40,64% | 238 | 44,65% |
| Gelijkstand | 95 | 1,26% | 0 | 0,00% | 3 | 1,37% | 9 | 1,69% |
| Gevechten overleefd | 1643 | 21,78% | 8 | 40,00% | 55 | 25,11% | 131 | 24,58% |
| Tanks vernietigd | 6632 | 0,88 | 31 | 1,55 | 294 | 1,34 | 627 | 1,18 |
| Gedood / dood ratio | 1,12 | 2,58 | 1,79 | 1,56 | ||||
| Gezien | 11162 | 1,48 | 46 | 2,30 | 408 | 1,86 | 766 | 1,44 |
| Schade toegebracht | 1.815,39 | 3.382,40 | 1.608,38 | 2.123,75 | ||||
| Veroveringspunten | 2934 | 0,39 | 0 | 0,00 | 20 | 0,09 | 110 | 0,21 |
| Verdedigingspunten | 2236 | 0,30 | 0 | 0,00 | 136 | 0,62 | 166 | 0,31 |
| Ervaring | 831,66 | 1.322,65 | 906,04 | 940,72 | ||||
| WN7 | 1382,28 | 2176,90 | 1967,19 | 1671,19 | ||||
| WN8 | 2056,45 | 3843,92 | 3214,95 | 2587,98 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 7543 | |
| Gemiddelde tier | 8,30 | |
| Overwinningen | 4062 | 53,85% |
| Verloren | 3386 | 44,89% |
| Gelijkstand | 95 | 1,26% |
| Gevechten overleefd | 1643 | 21,78% |
| Tanks vernietigd | 6632 | 0,88 |
| Gedood / dood ratio | 1,12 | |
| Gezien | 11162 | 1,48 |
| Schade toegebracht | 1.815,39 | |
| Veroveringspunten | 2934 | 0,39 |
| Verdedigingspunten | 2236 | 0,30 |
| Ervaring | 831,66 | |
| WN7 | 1382,28 | |
| WN8 | 2056,45 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 20 | |
| Gemiddelde tier | 9,50 | |
| Overwinningen | 14 | 70,00% |
| Verloren | 6 | 30,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 8 | 40,00% |
| Tanks vernietigd | 31 | 1,55 |
| Gedood / dood ratio | 2,58 | |
| Gezien | 46 | 2,30 |
| Schade toegebracht | 3.382,40 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 1.322,65 | |
| WN7 | 2176,90 | |
| WN8 | 3843,92 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 219 | |
| Gemiddelde tier | 6,28 | |
| Overwinningen | 127 | 57,99% |
| Verloren | 89 | 40,64% |
| Gelijkstand | 3 | 1,37% |
| Gevechten overleefd | 55 | 25,11% |
| Tanks vernietigd | 294 | 1,34 |
| Gedood / dood ratio | 1,79 | |
| Gezien | 408 | 1,86 |
| Schade toegebracht | 1.608,38 | |
| Veroveringspunten | 20 | 0,09 |
| Verdedigingspunten | 136 | 0,62 |
| Ervaring | 906,04 | |
| WN7 | 1967,19 | |
| WN8 | 3214,95 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 533 | |
| Gemiddelde tier | 8,02 | |
| Overwinningen | 286 | 53,66% |
| Verloren | 238 | 44,65% |
| Gelijkstand | 9 | 1,69% |
| Gevechten overleefd | 131 | 24,58% |
| Tanks vernietigd | 627 | 1,18 |
| Gedood / dood ratio | 1,56 | |
| Gezien | 766 | 1,44 |
| Schade toegebracht | 2.123,75 | |
| Veroveringspunten | 110 | 0,21 |
| Verdedigingspunten | 166 | 0,31 |
| Ervaring | 940,72 | |
| WN7 | 1671,19 | |
| WN8 | 2587,98 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 125 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 52 | 41,60% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 73 | 58,40% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 44 | 35,20% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 98 | 0,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 1,21 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 149 | 1,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 2.159,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 448 | 3,58 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 352 | 2,82 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 733,66 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 125 | |
| Overwinningen | 52 | 41,60% |
| Verloren | 73 | 58,40% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 44 | 35,20% |
| Tanks vernietigd | 98 | 0,78 |
| Gedood / dood ratio | 1,21 | |
| Gezien | 149 | 1,19 |
| Schade toegebracht | 2.159,43 | |
| Veroveringspunten | 448 | 3,58 |
| Verdedigingspunten | 352 | 2,82 |
| Ervaring | 733,66 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 34 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 7 | 20,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 25 | 73,53% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 2 | 5,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 6 | 17,65% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 16 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 55 | 1,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 2.046,12 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 16 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 491,82 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 34 | |
| Overwinningen | 7 | 20,59% |
| Verloren | 25 | 73,53% |
| Gelijkstand | 2 | 5,88% |
| Gevechten overleefd | 6 | 17,65% |
| Tanks vernietigd | 16 | 0,47 |
| Gedood / dood ratio | 0,57 | |
| Gezien | 55 | 1,62 |
| Schade toegebracht | 2.046,12 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 16 | 0,47 |
| Ervaring | 491,82 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen