| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiger II | 8 | 958,21 | 468 | 458 | 45,63% | 1009,45 | |||||
| Tiger I | 7 | 959,04 | 441 | 424 | 42,45% | 1165,05 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 418,64 | 253 | 381 | 51,71% | 939,48 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 547,34 | 275 | 255 | 42,35% | 868,14 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 829,15 | 375 | 254 | 45,67% | 1026,45 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 606,92 | 403 | 170 | 52,94% | 1057,17 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 262,60 | 240 | 148 | 45,95% | 529,57 | |||||
| E 75 | 9 | 1131,59 | 745 | 122 | 56,56% | 945,95 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 82,63 | 173 | 103 | 41,75% | 25,31 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 756,05 | 577 | 100 | 40,00% | 601,23 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 953,43 | 639 | 99 | 42,42% | 863,17 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 256,44 | 236 | 98 | 48,98% | 570,78 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 700,04 | 562 | 84 | 44,05% | 562,13 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 654,99 | 564 | 81 | 34,57% | 852,50 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 95,04 | 237 | 79 | 59,49% | 375,77 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 144,86 | 185 | 71 | 50,70% | 409,91 | |||||
| Object 257 | 9 | 1492,34 | 865 | 70 | 57,14% | 1403,84 | |||||
| M-V-Y | 10 | 1656,58 | 837 | 69 | 50,72% | 1162,08 | |||||
| Type 68 | 9 | 1590,10 | 793 | 68 | 44,12% | 1291,76 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1478,29 | 773 | 65 | 50,77% | 940,35 | |||||
| E 100 | 10 | 1199,05 | 632 | 65 | 35,38% | 567,11 | |||||
| M-III-Y | 8 | 919,88 | 684 | 60 | 46,67% | 848,98 | |||||
| Type 57 | 8 | 848,41 | 600 | 59 | 37,29% | 607,28 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 1146,44 | 789 | 57 | 57,89% | 1105,10 | |||||
| Type 58 | 6 | 544,89 | 578 | 54 | 51,85% | 933,82 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1466,57 | 851 | 54 | 48,15% | 1340,00 | |||||
| BZ-58 | 7 | 763,64 | 689 | 53 | 64,15% | 1056,16 | |||||
| KJPZ TIII Jäger | 9 | 1201,60 | 595 | 52 | 38,46% | 719,25 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 234,65 | 246 | 51 | 49,02% | 486,07 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 411,38 | 496 | 50 | 50,00% | 1021,19 | |||||
| SU-85B | 4 | 234,73 | 213 | 49 | 46,94% | 429,26 | |||||
| BZ-166 | 8 | 891,65 | 649 | 49 | 44,90% | 835,39 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1471,90 | 567 | 48 | 41,67% | 818,05 | |||||
| IS-7 | 10 | 1581,57 | 753 | 47 | 40,43% | 1067,46 | |||||
| M103 | 9 | 1416,77 | 836 | 47 | 59,57% | 1268,06 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2043,23 | 816 | 47 | 44,68% | 1389,68 | |||||
| Object 590 | 9 | 1046,26 | 650 | 47 | 38,30% | 739,62 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1443,65 | 754 | 46 | 56,52% | 1277,15 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 680,43 | 485 | 44 | 50,00% | 541,26 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 216,28 | 258 | 43 | 48,84% | 533,53 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 638,19 | 664 | 43 | 53,49% | 745,63 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 540,00 | 628 | 42 | 47,62% | 1107,23 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 1352,33 | 723 | 42 | 50,00% | 828,67 | |||||
| Type T-34 | 5 | 333,73 | 357 | 40 | 42,50% | 654,06 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 408,13 | 544 | 40 | 50,00% | 710,58 | |||||
| IS-3 | 8 | 1288,00 | 869 | 39 | 64,10% | 1690,74 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 723,68 | 568 | 37 | 48,65% | 757,65 | |||||
| IS | 7 | 986,20 | 742 | 35 | 51,43% | 1357,86 | |||||
| M-II-Y | 7 | 779,32 | 715 | 34 | 58,82% | 1057,39 | |||||
| T29 | 7 | 1059,69 | 827 | 32 | 62,50% | 1410,34 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1553,44 | 784 | 32 | 46,88% | 1233,14 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1258,41 | 825 | 32 | 56,25% | 1182,09 | |||||
| T110E5 | 10 | 1552,65 | 751 | 31 | 45,16% | 1016,16 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 569,30 | 524 | 30 | 46,67% | 962,35 | |||||
| Predatore | 9 | 1205,43 | 603 | 28 | 32,14% | 689,89 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1405,26 | 871 | 27 | 59,26% | 1714,34 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 864,96 | 576 | 27 | 48,15% | 946,32 | |||||
| T-28 | 4 | 157,40 | 204 | 25 | 52,00% | 325,23 | |||||
| ARL 44 | 6 | 473,16 | 369 | 25 | 20,00% | 543,59 | |||||
| KV-1S | 6 | 603,67 | 556 | 24 | 54,17% | 975,22 | |||||
| Strv 74 | 6 | 732,95 | 652 | 22 | 59,09% | 1451,45 | |||||
| T32 | 8 | 1344,32 | 948 | 22 | 63,64% | 1730,93 | |||||
| Ares 75 | 8 | 839,50 | 599 | 22 | 36,36% | 628,23 | |||||
| Projet Louis | 9 | 507,77 | 607 | 22 | 54,55% | 533,11 | |||||
| 14TP | 4 | 201,10 | 250 | 21 | 28,57% | 433,81 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 613,95 | 408 | 21 | 52,38% | 1191,57 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 103,60 | 137 | 20 | 50,00% | 369,17 | |||||
| M6 | 6 | 1014,47 | 813 | 19 | 68,42% | 1673,45 | |||||
| Marder 38T | 4 | 312,37 | 310 | 19 | 52,63% | 747,49 | |||||
| SU-76M | 4 | 249,44 | 213 | 18 | 50,00% | 635,51 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 729,17 | 583 | 18 | 50,00% | 1109,39 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 448,71 | 479 | 17 | 47,06% | 488,24 | |||||
| M41 | 5 | 194,44 | 189 | 16 | 18,75% | 23,52 | |||||
| Stitch | 8 | 1057,13 | 794 | 16 | 62,50% | 1041,88 | |||||
| SU-85 | 5 | 499,13 | 295 | 15 | 26,67% | 842,83 | |||||
| Churchill I | 5 | 538,47 | 487 | 15 | 46,67% | 931,13 | |||||
| T-46 | 3 | 196,67 | 253 | 15 | 73,33% | 1013,85 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 648,20 | 606 | 15 | 53,33% | 731,13 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1413,73 | 655 | 15 | 26,67% | 1094,54 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 173,67 | 317 | 15 | 33,33% | 157,25 | |||||
| SPHT | 9 | 1351,60 | 678 | 15 | 26,67% | 668,36 | |||||
| BT-7 | 4 | 90,07 | 117 | 14 | 35,71% | 40,95 | |||||
| KV-1 | 5 | 744,14 | 577 | 14 | 50,00% | 1572,76 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 348,62 | 414 | 13 | 53,85% | 1384,69 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 950,15 | 711 | 13 | 53,85% | 959,82 | |||||
| M7 Priest | 3 | 139,23 | 115 | 13 | 23,08% | 119,28 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 602,25 | 526 | 12 | 58,33% | 1675,12 | |||||
| T1 HMC | 2 | 123,17 | 120 | 12 | 58,33% | 701,73 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 131,50 | 106 | 12 | 33,33% | 227,22 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 736,75 | 669 | 12 | 58,33% | 783,81 | |||||
| BZT-70 | 10 | 1345,17 | 556 | 12 | 33,33% | 485,23 | |||||
| XM57 | 8 | 2255,33 | 953 | 12 | 58,33% | 2328,22 | |||||
| T20 | 7 | 734,64 | 745 | 11 | 72,73% | 1033,50 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 990,73 | 654 | 11 | 45,45% | 1162,17 | |||||
| T69 | 8 | 1267,27 | 793 | 11 | 63,64% | 1605,71 | |||||
| D2 | 3 | 252,00 | 204 | 10 | 30,00% | 983,66 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 382,70 | 205 | 10 | 0,00% | 1258,42 | |||||
| M37 | 4 | 155,30 | 142 | 10 | 40,00% | 257,38 | |||||
| Marder II | 3 | 249,10 | 191 | 10 | 60,00% | 795,40 | |||||
| OCP Peacekeeper | 9 | 1054,90 | 613 | 10 | 30,00% | 572,95 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 431,00 | 431 | 9 | 33,33% | 788,69 | |||||
| Leo | 7 | 595,78 | 586 | 9 | 55,56% | 762,50 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 912,33 | 708 | 9 | 66,67% | 2118,54 | |||||
| AT-1 | 2 | 58,67 | 99 | 9 | 44,44% | 30,15 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 634,78 | 462 | 9 | 55,56% | 989,92 | |||||
| Windhund | 8 | 950,67 | 474 | 9 | 44,44% | 684,78 | |||||
| TS-6 | 9 | 2028,67 | 689 | 9 | 22,22% | 1637,83 | |||||
| T-26 | 2 | 141,50 | 154 | 8 | 37,50% | 499,09 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 435,38 | 694 | 8 | 87,50% | 401,53 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 310,25 | 381 | 8 | 62,50% | 386,12 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1760,57 | 818 | 7 | 42,86% | 1668,76 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 10,57 | 146 | 7 | 28,57% | 0,00 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 2033,86 | 762 | 7 | 42,86% | 1307,50 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 92,00 | 154 | 7 | 28,57% | 157,03 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 189,00 | 387 | 7 | 42,86% | 217,97 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1298,43 | 918 | 7 | 85,71% | 1273,36 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 28,83 | 90 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 82,67 | 110 | 6 | 33,33% | 148,97 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 36,00 | 82 | 6 | 33,33% | 3,04 | |||||
| SZDV Vz. 50 | 8 | 967,00 | 508 | 6 | 50,00% | 740,19 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 612,60 | 431 | 5 | 40,00% | 1335,68 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1068,80 | 1007 | 5 | 80,00% | 1758,85 | |||||
| KV-2 | 6 | 514,80 | 408 | 5 | 20,00% | 625,85 | |||||
| T6 Medium | 4 | 673,60 | 617 | 5 | 60,00% | 1818,82 | |||||
| T-103 | 8 | 440,00 | 433 | 5 | 40,00% | 183,01 | |||||
| TBT | 9 | 1103,80 | 475 | 5 | 20,00% | 592,60 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 890,00 | 696 | 5 | 60,00% | 901,21 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 50,25 | 121 | 4 | 50,00% | 83,49 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 39,75 | 67 | 4 | 25,00% | 1,13 | |||||
| Lago | 4 | 618,75 | 445 | 4 | 75,00% | 1938,19 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 291,75 | 246 | 4 | 25,00% | 583,70 | |||||
| Churchill VII | 6 | 482,75 | 383 | 4 | 25,00% | 513,91 | |||||
| M3 Light | 3 | 49,25 | 115 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 20,00 | 69 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Fantôme | 9 | 377,25 | 270 | 4 | 0,00% | 42,17 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 51,00 | 107 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 11,00 | 98 | 3 | 66,67% | 218,72 | |||||
| A-20 | 5 | 39,67 | 75 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 39,33 | 72 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Bishop | 5 | 523,33 | 222 | 3 | 0,00% | 888,66 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1021,00 | 583 | 3 | 33,33% | 430,83 | |||||
| XM66F | 8 | 1062,67 | 416 | 3 | 33,33% | 737,59 | |||||
| KV-1SA | 5 | 455,33 | 651 | 3 | 66,67% | 1001,55 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 355,33 | 532 | 3 | 66,67% | 327,33 | |||||
| LTP | 3 | 108,67 | 204 | 3 | 100,00% | 520,03 | |||||
| Renault FT | 1 | 52,50 | 33 | 2 | 0,00% | 36,00 | |||||
| 10TP | 3 | 489,50 | 393 | 2 | 50,00% | 2087,23 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1225,50 | 976 | 2 | 50,00% | 1593,72 | |||||
| T3 HMC | 2 | 139,00 | 47 | 2 | 0,00% | 354,63 | |||||
| Black Prince II | 7 | 520,50 | 310 | 2 | 0,00% | 352,97 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 1819,50 | 915 | 2 | 100,00% | 1448,70 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 267,00 | 598 | 2 | 50,00% | 1642,41 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 97,00 | 165 | 1 | 100,00% | 506,58 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 83,00 | 89 | 1 | 0,00% | 148,43 | |||||
| BT-2 | 2 | 179,00 | 153 | 1 | 0,00% | 779,42 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 25,00 | 106 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 174,00 | 279 | 1 | 100,00% | 630,54 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 257,00 | 225 | 1 | 0,00% | 166,99 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 250,00 | 245 | 1 | 0,00% | 461,64 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 2 | 8 | 663,00 | 330 | 1 | 0,00% | 321,44 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 372,00 | 333 | 1 | 0,00% | 1531,10 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 510,00 | 671 | 1 | 100,00% | 438,09 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 2253,00 | 666 | 1 | 0,00% | 1931,99 | |||||
| Chrysler MTC 2TC | 8 | 705,00 | 387 | 1 | 0,00% | 344,14 |
CubikCZ
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 5762 | 11 | 78 | 144 | ||||
| Gemiddelde tier | 6,84 | 9,18 | 8,22 | 8,10 | ||||
| Overwinningen | 2713 | 47,08% | 6 | 54,55% | 36 | 46,15% | 76 | 52,78% |
| Verloren | 2990 | 51,89% | 5 | 45,45% | 42 | 53,85% | 67 | 46,53% |
| Gelijkstand | 59 | 1,02% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 0,69% |
| Gevechten overleefd | 1346 | 23,36% | 2 | 18,18% | 16 | 20,51% | 36 | 25,00% |
| Tanks vernietigd | 3488 | 0,61 | 3 | 0,27 | 37 | 0,47 | 79 | 0,55 |
| Gedood / dood ratio | 0,79 | 0,33 | 0,60 | 0,73 | ||||
| Gezien | 5136 | 0,89 | 12 | 1,09 | 70 | 0,90 | 130 | 0,90 |
| Schade toegebracht | 787,32 | 1.371,00 | 1.205,12 | 1.283,67 | ||||
| Veroveringspunten | 4187 | 0,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 10 | 0,07 |
| Verdedigingspunten | 2912 | 0,51 | 0 | 0,00 | 11 | 0,14 | 101 | 0,70 |
| Ervaring | 489,22 | 839,45 | 682,35 | 728,33 | ||||
| WN7 | 830,91 | 785,34 | 772,62 | 1011,22 | ||||
| WN8 | 950,52 | 983,86 | 1058,13 | 1274,93 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 5762 | |
| Gemiddelde tier | 6,84 | |
| Overwinningen | 2713 | 47,08% |
| Verloren | 2990 | 51,89% |
| Gelijkstand | 59 | 1,02% |
| Gevechten overleefd | 1346 | 23,36% |
| Tanks vernietigd | 3488 | 0,61 |
| Gedood / dood ratio | 0,79 | |
| Gezien | 5136 | 0,89 |
| Schade toegebracht | 787,32 | |
| Veroveringspunten | 4187 | 0,73 |
| Verdedigingspunten | 2912 | 0,51 |
| Ervaring | 489,22 | |
| WN7 | 830,91 | |
| WN8 | 950,52 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 11 | |
| Gemiddelde tier | 9,18 | |
| Overwinningen | 6 | 54,55% |
| Verloren | 5 | 45,45% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 2 | 18,18% |
| Tanks vernietigd | 3 | 0,27 |
| Gedood / dood ratio | 0,33 | |
| Gezien | 12 | 1,09 |
| Schade toegebracht | 1.371,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 839,45 | |
| WN7 | 785,34 | |
| WN8 | 983,86 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 78 | |
| Gemiddelde tier | 8,22 | |
| Overwinningen | 36 | 46,15% |
| Verloren | 42 | 53,85% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 16 | 20,51% |
| Tanks vernietigd | 37 | 0,47 |
| Gedood / dood ratio | 0,60 | |
| Gezien | 70 | 0,90 |
| Schade toegebracht | 1.205,12 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 11 | 0,14 |
| Ervaring | 682,35 | |
| WN7 | 772,62 | |
| WN8 | 1058,13 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 144 | |
| Gemiddelde tier | 8,10 | |
| Overwinningen | 76 | 52,78% |
| Verloren | 67 | 46,53% |
| Gelijkstand | 1 | 0,69% |
| Gevechten overleefd | 36 | 25,00% |
| Tanks vernietigd | 79 | 0,55 |
| Gedood / dood ratio | 0,73 | |
| Gezien | 130 | 0,90 |
| Schade toegebracht | 1.283,67 | |
| Veroveringspunten | 10 | 0,07 |
| Verdedigingspunten | 101 | 0,70 |
| Ervaring | 728,33 | |
| WN7 | 1011,22 | |
| WN8 | 1274,93 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 1 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 2 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 1.387,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 36 | 18,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 457,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 2 | |
| Overwinningen | 1 | 50,00% |
| Verloren | 1 | 50,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 1 | 50,00% |
| Tanks vernietigd | 1 | 0,50 |
| Gedood / dood ratio | 1,00 | |
| Gezien | 2 | 1,00 |
| Schade toegebracht | 1.387,50 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 36 | 18,00 |
| Ervaring | 457,50 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 3 | 3,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 374,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 37 | 37,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 75,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 1 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 1 | 100,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 3 | 3,00 |
| Schade toegebracht | 374,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 37 | 37,00 |
| Ervaring | 75,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen