DABELYOO

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 08/10/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten34667127280406
Gemiddelde tier7,709,589,769,64
Overwinningen1851053,39%7861,42%16358,21%23357,39%
Verloren1570645,31%4837,80%11340,36%16540,64%
Gelijkstand4511,30%10,79%41,43%81,97%
Gevechten overleefd891625,72%4837,80%9634,29%13232,51%
Tanks vernietigd302600,871731,363381,214981,23
Gedood / dood ratio1,182,191,841,82
Gezien396521,142041,613801,365991,48
Schade toegebracht1.648,363.150,202.918,572.784,70
Veroveringspunten237150,681481,172000,712080,51
Verdedigingspunten99910,2950,04110,04400,10
Ervaring710,611.136,861.031,421.031,98
WN71351,671880,871654,011660,45
WN81945,703188,722707,642859,17
Totaal
Gevechten34667
Gemiddelde tier7,70
Overwinningen1851053,39%
Verloren1570645,31%
Gelijkstand4511,30%
Gevechten overleefd891625,72%
Tanks vernietigd302600,87
Gedood / dood ratio1,18
Gezien396521,14
Schade toegebracht1.648,36
Veroveringspunten237150,68
Verdedigingspunten99910,29
Ervaring710,61
WN71351,67
WN81945,70
Voorbije 24u
Gevechten127
Gemiddelde tier9,58
Overwinningen7861,42%
Verloren4837,80%
Gelijkstand10,79%
Gevechten overleefd4837,80%
Tanks vernietigd1731,36
Gedood / dood ratio2,19
Gezien2041,61
Schade toegebracht3.150,20
Veroveringspunten1481,17
Verdedigingspunten50,04
Ervaring1.136,86
WN71880,87
WN83188,72
Voorbije 7 dagen
Gevechten280
Gemiddelde tier9,76
Overwinningen16358,21%
Verloren11340,36%
Gelijkstand41,43%
Gevechten overleefd9634,29%
Tanks vernietigd3381,21
Gedood / dood ratio1,84
Gezien3801,36
Schade toegebracht2.918,57
Veroveringspunten2000,71
Verdedigingspunten110,04
Ervaring1.031,42
WN71654,01
WN82707,64
Voorbije 30 dagen
Gevechten406
Gemiddelde tier9,64
Overwinningen23357,39%
Verloren16540,64%
Gelijkstand81,97%
Gevechten overleefd13232,51%
Tanks vernietigd4981,23
Gedood / dood ratio1,82
Gezien5991,48
Schade toegebracht2.784,70
Veroveringspunten2080,51
Verdedigingspunten400,10
Ervaring1.031,98
WN71660,45
WN82859,17
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten80000
Overwinningen4657,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren3341,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,25%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3240,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd670,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,400,000,000,00
Gezien1071,3400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.711,990,000,000,00
Veroveringspunten340,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten690,8600,0000,0000,00
Ervaring900,890,000,000,00
Totaal
Gevechten80
Overwinningen4657,50%
Verloren3341,25%
Gelijkstand11,25%
Gevechten overleefd3240,00%
Tanks vernietigd670,84
Gedood / dood ratio1,40
Gezien1071,34
Schade toegebracht1.711,99
Veroveringspunten340,43
Verdedigingspunten690,86
Ervaring900,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten58000
Overwinningen2034,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren3865,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2136,21%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd320,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien460,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht578,380,000,000,00
Veroveringspunten901,5500,0000,0000,00
Verdedigingspunten520,9000,0000,0000,00
Ervaring362,550,000,000,00
Totaal
Gevechten58
Overwinningen2034,48%
Verloren3865,52%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2136,21%
Tanks vernietigd320,55
Gedood / dood ratio0,86
Gezien460,79
Schade toegebracht578,38
Veroveringspunten901,55
Verdedigingspunten520,90
Ervaring362,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4030000
Overwinningen257163,80%00,00%00,00%00,00%
Verloren142835,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand310,77%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd180144,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd32120,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,440,000,000,00
Gezien48491,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.905,910,000,000,00
Veroveringspunten103382,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten108762,7000,0000,0000,00
Ervaring939,520,000,000,00
Totaal
Gevechten4030
Overwinningen257163,80%
Verloren142835,43%
Gelijkstand310,77%
Gevechten overleefd180144,69%
Tanks vernietigd32120,80
Gedood / dood ratio1,44
Gezien48491,20
Schade toegebracht1.905,91
Veroveringspunten103382,57
Verdedigingspunten108762,70
Ervaring939,52
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten331000
Overwinningen17352,27%00,00%00,00%00,00%
Verloren15747,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,30%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8726,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2470,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,010,000,000,00
Gezien4981,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.945,800,000,000,00
Veroveringspunten4311,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1770,5300,0000,0000,00
Ervaring872,070,000,000,00
Totaal
Gevechten331
Overwinningen17352,27%
Verloren15747,43%
Gelijkstand10,30%
Gevechten overleefd8726,28%
Tanks vernietigd2470,75
Gedood / dood ratio1,01
Gezien4981,50
Schade toegebracht1.945,80
Veroveringspunten4311,30
Verdedigingspunten1770,53
Ervaring872,07
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (399)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Škoda T 56 82249,621099114559,48%2635,85
Bat.-Châtillon Bourrasque 82376,331176104662,43%3411,70
KV-26575,0537389046,85%829,49
Panhard EBR 105101413,9387475757,33%1954,25
T110E5103309,64106354859,31%3290,24
IS-7102346,8187050253,59%2083,12
KV-856417,9627043341,80%461,68
Super Conqueror103254,00107643060,93%3169,44
ELC EVEN 90 8587,7575941552,77%1141,16
60TP Lewandowskiego103529,62101941457,49%3356,93
M127639,3534341448,31%741,38
E 100102900,6895241459,66%2558,43
Object 279 early 103800,59125240267,41%3218,09
IS7498,6736338748,58%496,10
T675240,8322838248,17%369,92
KV-15286,0723638245,55%373,73
Object 268 Version 4102368,1583737657,71%1886,57
Leopard 1102855,2789736554,79%2652,48
T-345140,8221436145,71%151,36
IS-38764,0446734944,99%654,43
Object 2579964,5346634444,77%724,79
AMX 50 B103736,16106633860,06%3587,93
Object 260 103563,14112133765,88%3197,33
AMX M4 mle. 54103510,28109033362,16%3395,75
M53/M5591037,8262432946,20%884,40
T-103 81737,6490031558,10%2108,98
M40/M438816,1038629243,15%689,37
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5185,1119929241,78%244,10
T-34-3 81214,2077229151,55%1469,59
T-448614,1646428546,67%628,03
VK 72.01 (K) 103955,85112527866,55%3218,13
SU-1006398,0728827343,59%471,22
M446438,5930127347,99%571,11
Kampfpanzer 07 RH 82021,89104625755,64%3288,74
IS-6 B 81412,1280824951,81%1566,43
T1 Heavy5223,9520924742,51%195,63
T110E4103132,4793124560,00%2699,35
SU-855196,8318123747,68%251,52
Object 430U102308,2288923755,27%2057,08
SU-1527486,6926923336,05%386,87
Object 907 103199,28108122462,95%2914,42
Vz. 68 Squall 81306,9298721462,15%3213,02
T-437500,4138921250,00%686,31
T-34-856373,9033320550,24%594,68
Taschenratte114808,96133319958,79%3586,75
ISU-1528810,0647119750,76%682,40
M3 Lee4115,7416719344,04%186,72
Vz. 55103367,58104318756,15%3286,72
VK 30.01 (P)6360,1127318745,45%398,56
BZ-79114645,28124318757,22%3435,01
ASTRON Rex 105 mm 81557,7885418754,55%1773,02
T-50-2 6245,0332818350,27%498,26
Object 277103051,3697418254,40%2888,02
M75157,1522017549,71%380,50
T57 Heavy103248,4896017554,86%2967,85
KV-1S6315,3628417156,14%444,29
M415282,8722617050,59%331,43
M18 Hellcat6326,7628216344,17%326,86
Lorraine 40 t 81582,9083715652,56%2001,72
Object 43091334,3467015350,98%1144,87
VK 36.01 (H)6406,5730814552,41%534,01
SDP wz 66 Grom 82543,44112014458,33%3230,70
Pz.Kpfw. III/IV5158,7821714346,85%215,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4132,6615414242,96%107,82
BZ-75103796,89110614168,09%3388,70
IS-4103156,36107913663,24%3069,24
Maus103396,27113113562,22%3371,01
Emil II92092,7095813457,46%2125,58
Object 26391710,2777913348,12%1442,00
VK 30.01 (D)6156,5122813136,64%3,88
T3092038,9582212848,44%1804,05
Cromwell6346,2627412536,80%413,57
StuG III Ausf. G5207,3421312253,28%339,25
FV215b (183) 102698,1181711956,30%2202,83
T25/27752,2549311851,69%960,57
T-1091894,2582411850,85%1881,84
T-28495,1912811637,93%11,76
Object 703 Version II 82473,15129811566,09%3357,94
Centurion Action X102826,0391811454,39%2684,14
Churchill I5130,4418711245,54%54,48
Strv 103B102528,3979011250,89%1971,72
Covenanter5153,9524811160,36%447,25
Char Futur 4 92066,7885810948,62%1923,26
T-62A101638,8871810846,30%1270,11
KV-481396,7282310758,88%1741,03
Cobra 92253,5792610758,88%2370,88
Black Rock 114625,71134110765,42%4179,03
Jagdpanzer E 90 92597,9798510653,77%2277,76
Bat.-Châtillon 25 t102945,6899510562,86%2942,60
Kunze Panzer 92196,8498510461,54%2503,20
M10391508,0579610356,31%1453,38
Panhard AML Lynx 6x68833,1269910351,46%1579,64
Conqueror92218,3199210250,98%2285,50
BZT-70 104301,15113510056,00%3468,58
AMX 50 Foch (155) 102475,2976210053,00%1919,71
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.457,271929854,08%127,37
FV230 Canopener104015,5411859865,31%3820,46
Pz.Kpfw. III Ausf. J473,561539747,42%67,66
Emil I81411,338489552,63%1621,74
M2 Light293,211879245,65%186,19
Caernarvon81448,078779251,09%1647,59
Object 452K 103106,9110109263,04%2700,75
SU-10181119,326499042,22%1126,87
ShPTK-TVP 100 82298,7411459073,33%3142,69
Pz.Kpfw. III Ausf. E378,091298951,69%116,09
FV4025 Contriver114423,0412448959,55%3627,50
TS-54 82059,9711558953,93%2739,90
Leichttraktor145,601138842,05%13,17
E 7591894,159308760,92%1819,80
Rheinmetall Panzerwagen101968,4410318766,67%2810,06
E 77 92762,5711738661,63%3134,36
50TP Tyszkiewicza92687,7610808552,94%2934,11
Pz.Kpfw. I Ausf. C3144,162058542,35%486,32
Panhard EBR 909733,497678549,41%1020,39
VK 16.02 Leopard5206,262268442,86%447,96
KR-1113962,4111858357,83%3132,51
Matilda4114,331608246,34%96,48
XM57 82575,3911748260,98%2854,89
Kranvagn102678,329818161,73%2296,17
Strv 103-092335,408428146,91%2305,68
T110E3102808,018858153,09%2280,20
Rheinmetall Skorpion 81660,758568160,49%2037,83
T216203,583598043,75%332,88
SFAC 105 81938,258538046,25%2065,90
Sav m/434166,611737943,04%229,00
ST-I92452,1911097965,82%2612,72
Crusader6187,502007846,15%339,98
AT 25255,122457846,15%417,17
M374237,261937740,26%589,25
T404235,522177753,25%493,14
Bat.-Châtillon 12 t81127,469057655,26%2899,50
T-1506361,733797544,00%386,53
DZT-159 93041,2311667556,00%3269,20
Alecto4197,782087444,59%353,47
M5 Stuart477,382037254,17%131,06
Pz.Kpfw. II Luchs4140,502037233,33%249,10
Leopard Prototyp A92323,678967256,94%2364,57
T-46367,561207146,48%71,95
T92 HMC101130,975737143,66%756,60
Tortoise92275,949857149,30%2096,55
A-20539,341547042,86%42,56
T56 GMC3102,031387044,29%114,73
Marder II382,091376953,62%109,38
T28 Prototype81574,288236953,62%1920,36
T-5492027,9210006660,61%2551,13
Mäuschen91862,058386648,48%1679,71
M24E2 Super Chaffee 6306,415236646,97%690,97
Hurricane 103923,8311636662,12%3323,76
Chrysler K GF 81341,418446453,13%1532,33
BT-7448,001226357,14%169,25
M8A14119,381666346,03%88,93
T-703108,301226344,44%181,18
FV217 Badger103716,0811566365,08%3376,92
T-29 3207,512246341,27%562,55
M66138,501946243,55%46,32
StuG IV 5316,772916155,74%725,15
WZ-111 model 1-492148,859126050,00%2104,86
Panzerjäger I2109,531276038,33%167,36
Wespe377,131226058,33%207,28
Tiger (P)7769,735266051,67%893,92
Panhard AMD 178B6643,737626066,67%2257,98
UDES 0381458,587125950,85%1566,25
Tiger II81663,598695954,24%2113,12
T54E192326,3610245862,07%2608,30
leKpz Borkenkäfer111684,539445756,14%2094,10
Durchbruchswagen 24103,231285632,14%7,95
AMX ELC bis5241,272465552,73%631,65
AMX M4 mle. 5192374,989985552,73%2491,66
TBT 92923,9511835567,27%2963,56
WZ-113G FT104420,2812105474,07%3772,14
MT-256248,523185451,85%629,95
Type 5 Heavy104134,2811315352,83%3392,21
Vz. 60S Dravec 104320,6613545373,58%3890,18
Vickers Medium Mk. III398,271355238,46%120,66
SU-100M171039,356735250,00%1495,46
56TP 81940,4410455255,77%2467,66
M10 Wolverine5210,712065150,98%304,68
AT 86390,513805145,10%489,11
T803114294,8011665147,06%3307,96
AMX 404203,502305050,00%644,86
AE Phase I 91872,398734951,02%1864,44
Object 140102920,1510584864,58%2836,77
Hotchkiss EBR7716,086894856,25%1702,66
M-V-Y103639,0411494862,50%3958,64
Serpente 93172,6711134868,75%3060,16
T1 Cunningham136,34994751,06%84,45
S-517619,854294751,06%599,51
T9592622,6811074772,34%2722,02
AMX AC mle. 4881798,099204753,19%2485,93
Pz.Sfl. IVb4176,231714751,06%433,71
Spähpanzer Ru 25191172,688304748,94%2221,07
AMX 67 Imbattable114290,7211494751,06%3447,11
Obsidian 81555,1310634765,96%2405,01
T207703,076304656,52%1093,10
Toro 92907,7412104667,39%3342,75
IS-3A 82143,0711664665,22%2550,04
Strv m/425329,312854533,33%674,33
Ikv 1035200,621844546,67%274,37
AMX 12 t6657,697274560,00%2102,31
Object 430 Version II92657,7611164562,22%3606,29
Škoda T 5092047,869464459,09%2153,36
TVP T 50/51102920,429654365,12%2690,15
TNH T Vz. 5192254,029824348,84%2367,52
T3281226,148524379,07%1411,54
Ho-Ri 3103929,3710994372,09%3380,78
VK 100.01 (P)81601,359764358,14%2166,80
T2881794,2610124266,67%2402,26
Turtle Mk. I 81606,938704240,48%1661,76
Ho-Ri 192855,5410444160,98%2907,73
SU-263109,051144143,90%93,30
Indien-Panzer81457,178014153,66%2122,22
T77 81996,299734160,98%2647,89
Somua SM 82115,5110684163,41%2697,34
Leo7717,555344037,50%818,74
AMX 50 Foch B103675,0810014060,00%3041,05
WZ-120-1G FT 81683,489224052,50%1971,22
D2352,081163948,72%62,82
MKA 2183,742223951,28%613,01
CS-52 LIS 81884,8210613964,10%2726,18
Tiger I71235,397503855,26%1987,62
Ikv 65 Alt II6851,875783852,63%1475,10
Centurion Mk. 7/192089,509263855,26%2178,91
WZ-111 model 5A103922,2611793871,05%3596,61
ST-62 Version 2 103833,1310963852,63%3547,68
T95/FV4201 Chieftain 104061,1112243857,89%3711,68
Pz.Kpfw. 38 (t)390,001363751,35%151,24
T6981559,168543751,35%2134,54
Object 274a 81765,599773754,05%2312,46
Type 6192646,869913655,56%2836,99
M7 Priest3117,331303647,22%169,15
PTZ-78114260,4711003655,56%2885,57
Concept 1B 93180,6112433663,89%3530,12
M2 Medium Tank398,601433548,57%175,79
M6A2E1 81358,918843554,29%1790,74
KV-37682,625173450,00%722,40
AMX 65 t81324,688213450,00%1402,92
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81682,248743461,76%2259,81
Valentine AT4129,151603348,48%174,90
Super Hellcat 7513,383463240,63%454,49
TVP VTU Koncept81269,357763148,39%1794,80
Ashigaru 102920,818603158,06%2170,94
Projet Louis 91714,749953154,84%2784,49
ARL 4461017,936843046,67%1769,87
T2971239,638083043,33%1611,42
AMX 50 Foch93168,6711743060,00%3428,93
Wz. 64GC Bzyg 103636,9710123043,33%2564,29
Saryuda 92611,579013040,00%2389,83
T92 81111,209743060,00%2397,86
TNH 105/100081799,909852962,07%2315,29
53TP Markowskiego81967,219222842,86%2235,62
STB-1103153,7910782867,86%3016,12
Cruiser Mk. IV4112,751862846,43%151,06
AT 1581612,507822835,71%1634,82
G.Pz. Mk. VI (e)237,21962864,29%251,53
Carro da Combattimento 45 t 103118,0010642860,71%2860,52
Caliban 81474,218642850,00%1923,45
M3 Stuart362,331572748,15%79,55
BT-2266,331142748,15%120,35
Vz. 44-171276,708252748,15%1754,42
Churchill VII6561,115902759,26%920,99
Lago4125,582502661,54%329,76
VK 30.02 (D)71324,629672661,54%2588,57
116-F3 103659,8511292669,23%3257,08
WZ-114 91549,156662626,92%1258,00
Strv 746859,566442548,00%1659,64
Ikv 723150,921732536,00%202,21
AMX 50 10081536,288262556,00%1711,16
T2 Medium Tank263,921272544,00%95,71
STA-181474,588072445,83%2023,03
Cruiser Mk. III372,17992437,50%69,62
AT 771393,928912450,00%2060,65
Ares 7581988,8811092462,50%3309,78
Škoda T 27 81581,678742462,50%2100,95
Pz.Kpfw. II253,041412352,17%105,10
SU-76M4144,041472347,83%213,88
Ho-Ri 281757,578882356,52%2163,60
FV227 Conceiver81989,4310182352,17%2603,66
Jagdtiger Prototype 81807,6511142378,26%2181,14
SU-18269,861132254,55%288,26
K-91102660,238842250,00%2484,22
Vickers Mk. E Type B258,051032147,62%59,25
BZ-6892415,4310002161,90%2739,71
BZ-16681546,678402152,38%1814,04
T-60273,571002138,10%67,79
HWK 128910,528442152,38%1783,59
FV225 Collector 92702,3311132166,67%2396,04
LT vz. 383149,852112040,00%404,93
AMX 50 12093126,0011742060,00%3603,72
SU-5473,501122035,00%0,84
Renault UE 57385,901712060,00%181,93
Somua SAu 40455,901242050,00%103,42
Coccodrillo 102925,3710011963,16%2309,85
Universal Carrier 2-pdr250,84881936,84%0,00
Ikv 90 Typ B71479,228511872,22%2605,27
Vz. 64 Blesk81429,8311431861,11%3369,99
T3 HMC289,281071838,89%135,72
LPT-67 Šelma91154,727771844,44%1678,25
45TP Habicha71628,539791752,94%2699,81
Kampfpanzer 07 P(E) 103272,2411701782,35%3017,38
FV224 Chopper71785,0010601758,82%2822,81
L-60 2108,002571747,06%426,11
Type 5 Ka-Ri 82505,189961747,06%2871,99
Centurion Mk. I81431,699221662,50%2023,69
Leopard 120 Verbessert112615,759161656,25%2415,64
Vickers Medium Mk. II262,27931553,33%156,16
AMX M4 mle. 4571349,079891580,00%1988,23
T25 AT71577,808601553,33%2512,38
Škoda T 1771373,219681457,14%3437,62
AMX 38336,861781464,29%221,10
OCP Peacekeeper 92899,6411981457,14%3177,24
Vickers Medium Mk. I126,46821346,15%44,25
B1464,001271330,77%1,40
Black Prince7643,086731361,54%792,66
Sexton II3106,231511346,15%245,38
DBV-152 103412,929211353,85%2911,98
Renault FT AC297,081161353,85%234,92
Rambo 92450,6910201346,15%2536,07
T1 HMC254,581131250,00%138,43
Predatore 92135,428821241,67%1746,24
Marder 38T4187,361931154,55%336,28
Object 41681598,189961163,64%2413,43
Char Mle. 75 91621,559141154,55%2569,53
T 55A 92137,279821163,64%2287,41
Kolohousenka1107,101481050,00%396,56
LT vz. 352101,601561070,00%483,85
Lorraine 39L AM3106,401191040,00%106,47
SU-85B4121,801571050,00%125,24
Pz.Kpfw. I214,701071070,00%261,00
FV229 Contender92232,8011181070,00%2092,07
M-VII-Y 93312,9012571060,00%3971,90
Buryan 93458,7012281060,00%3332,38
50TP prototyp 81835,441035955,56%2507,51
Type 2597 Chi-Ha371,3371911,11%0,00
M36 Jackson61220,11846966,67%2586,79
Cromwell B 6535,67523933,33%840,71
TS-5 82309,221357966,67%3338,01
Stinger 103868,221113955,56%3369,73
T-26255,63132862,50%202,85
Bat.-Châtillon 25 t AP91798,25991875,00%2214,45
Stridsyxa 82144,251165875,00%2503,94
BT-7 artillery 3368,13390837,50%1368,27
Strv m/40L3127,14207771,43%439,07
MS-1138,5755714,29%0,00
113104862,711405771,43%5949,56
Grille5210,43233757,14%341,96
Object 268102688,86842757,14%1818,35
Object 252U 81379,29766742,86%1306,62
GSOR 1008 81574,86732742,86%1591,23
T-44-100 82149,861200757,14%3300,90
AMX 13 757956,83929650,00%2160,97
VK 30.02 (M)6327,33442650,00%435,59
Waffenträger auf E 100102313,33648633,33%1355,22
Tiger 131 62464,501657666,67%5739,03
Patton the Tank 92230,00860650,00%2209,04
Löwe 81322,50755650,00%1531,68
Strv m/38279,20146520,00%81,06
Pz.Kpfw. 35 (t)2109,20169560,00%505,05
Object 777 Version II 92422,60793560,00%2346,06
Strv S1 82398,2011635100,00%3161,45
Durendal 102893,20830540,00%2166,67
Strv fm/211103,50252425,00%339,28
Renault FT172,251714100,00%413,57
Type 95 Ha-Go292,75119450,00%244,77
D12118,25177475,00%573,63
Pvlvv fm/42254,25215475,00%261,00
Loyd Gun Carriage260,0077425,00%122,51
Pz.Kpfw. II Ausf. G393,009840,00%93,41
M-IV-Y 82466,001171450,00%3330,30
Kanonenjagdpanzer 105 81881,00747450,00%2134,43
Light Mk. VIC 283,25100425,00%181,29
Windhund 81010,33783366,67%1152,85
Primo Victoria 871,33318333,33%0,00
T28 Concept 71173,67695333,33%1528,02
Renault FT 75 BS225,004320,00%0,00
Renault NC-3113,001582100,00%261,00
Hotchkiss H3520,001402100,00%261,00
AT-1270,501482100,00%279,83
T-26G FT20,001320,00%0,00
Vz. 71 Tesák10716,5042020,00%428,82
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6449,0024220,00%721,87
Object 283 9690,0043420,00%340,01
T7 Combat Car 270,501252100,00%334,54
10TP334,0020310,00%0,00
Type 98 Ke-Ni30,00861100,00%261,00
Sturmpanzer I Bison30,001510,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,002810,00%0,00
WZ-131G FT6203,005601100,00%305,77
Object 70491772,009441100,00%1421,26
KV-1SA 5987,0011841100,00%1858,64
Pz.Sfl. IC 4142,0016710,00%132,30
M4A3(76)W Sherman 61174,009291100,00%1782,39
Heavy Tank No. VI 61276,0057310,00%1667,64
Lansen C 8324,004971100,00%322,70
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5265,003071100,00%552,12
LTP 30,002381100,00%261,00
Chimera 81738,0059010,00%1260,76
Excalibur 61010,005581100,00%1414,44
Šotek 82525,0010891100,00%2987,14
122 TM 82177,0010651100,00%2092,62

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 08/10/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/04/2026
Gestopt: 08/10/2026
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 21/11/2025
Gestopt: 16/04/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 09/11/2025
Gestopt: 20/11/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 05/10/2025
Gestopt: 08/11/2025
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 25/08/2025
Gestopt: 05/10/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/06/2025
Gestopt: 24/06/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 22/05/2025
Gestopt: 15/06/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 22/04/2025
Gestopt: 22/05/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 28/03/2025
Gestopt: 22/04/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 06/03/2025
Gestopt: 26/03/2025
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 14/01/2025
Gestopt: 05/03/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 27/11/2024
Gestopt: 13/01/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 27/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 30/09/2024
Gestopt: 26/11/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 15/09/2024
Gestopt: 29/09/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/09/2024
Gestopt: 14/09/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 02/08/2024
Gestopt: 11/09/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/05/2024
Gestopt: 29/07/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/05/2024
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 25/04/2024
Gestopt: 18/05/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 30/03/2024
Gestopt: 25/04/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 23/03/2024
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 09/03/2024
Gestopt: 22/03/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 27/12/2023
Gestopt: 08/03/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/12/2023
Gestopt: 27/12/2023
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/11/2023
Gestopt: 30/11/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/04/2023
Gestopt: 19/05/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/11/2022
Gestopt: 21/03/2023
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 12/06/2023
Gestopt: 08/10/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/03/2023
Gestopt: 02/04/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/11/2023
Gestopt: 14/11/2023
Rol: Kwartiermeester
Toegetreden: 29/09/2022
Gestopt: 09/11/2022
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 09/10/2023
Gestopt: 12/11/2023