DOMAN_ArtyEnjoyer

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 29/11/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17119075416
Gemiddelde tier8,950,009,739,66
Overwinningen956855,89%00,00%4053,33%23356,01%
Verloren731642,74%00,00%3445,33%17943,03%
Gelijkstand2351,37%00,00%11,33%40,96%
Gevechten overleefd470327,47%00,00%1418,67%11126,68%
Tanks vernietigd168790,9900,00801,074471,07
Gedood / dood ratio1,360,001,311,47
Gezien243121,4200,001071,437181,73
Schade toegebracht2.032,510,002.192,012.398,57
Veroveringspunten72350,4200,0000,002070,50
Verdedigingspunten49780,2900,00330,44490,12
Ervaring884,320,00917,84954,08
WN71432,000,001390,251500,11
WN82221,810,002446,812547,00
Totaal
Gevechten17119
Gemiddelde tier8,95
Overwinningen956855,89%
Verloren731642,74%
Gelijkstand2351,37%
Gevechten overleefd470327,47%
Tanks vernietigd168790,99
Gedood / dood ratio1,36
Gezien243121,42
Schade toegebracht2.032,51
Veroveringspunten72350,42
Verdedigingspunten49780,29
Ervaring884,32
WN71432,00
WN82221,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten75
Gemiddelde tier9,73
Overwinningen4053,33%
Verloren3445,33%
Gelijkstand11,33%
Gevechten overleefd1418,67%
Tanks vernietigd801,07
Gedood / dood ratio1,31
Gezien1071,43
Schade toegebracht2.192,01
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten330,44
Ervaring917,84
WN71390,25
WN82446,81
Voorbije 30 dagen
Gevechten416
Gemiddelde tier9,66
Overwinningen23356,01%
Verloren17943,03%
Gelijkstand40,96%
Gevechten overleefd11126,68%
Tanks vernietigd4471,07
Gedood / dood ratio1,47
Gezien7181,73
Schade toegebracht2.398,57
Veroveringspunten2070,50
Verdedigingspunten490,12
Ervaring954,08
WN71500,11
WN82547,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten110000
Overwinningen6760,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren4238,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,91%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4843,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd790,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,270,000,000,00
Gezien1431,3000,0000,0000,00
Schade toegebracht2.303,890,000,000,00
Veroveringspunten1101,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten540,4900,0000,0000,00
Ervaring1.005,780,000,000,00
Totaal
Gevechten110
Overwinningen6760,91%
Verloren4238,18%
Gelijkstand10,91%
Gevechten overleefd4843,64%
Tanks vernietigd790,72
Gedood / dood ratio1,27
Gezien1431,30
Schade toegebracht2.303,89
Veroveringspunten1101,00
Verdedigingspunten540,49
Ervaring1.005,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14510521
Overwinningen83857,75%00,00%00,00%628,57%
Verloren60841,90%00,00%5100,00%1571,43%
Gelijkstand50,34%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd61842,59%00,00%00,00%419,05%
Tanks vernietigd9940,6900,0020,40130,62
Gedood / dood ratio1,190,000,400,76
Gezien11920,8200,0020,40160,76
Schade toegebracht1.915,980,001.573,801.679,33
Veroveringspunten29212,0100,0000,00422,00
Verdedigingspunten50853,5000,0000,00432,05
Ervaring869,610,00176,20489,43
Totaal
Gevechten1451
Overwinningen83857,75%
Verloren60841,90%
Gelijkstand50,34%
Gevechten overleefd61842,59%
Tanks vernietigd9940,69
Gedood / dood ratio1,19
Gezien11920,82
Schade toegebracht1.915,98
Veroveringspunten29212,01
Verdedigingspunten50853,50
Ervaring869,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten5
Overwinningen00,00%
Verloren5100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,40
Gedood / dood ratio0,40
Gezien20,40
Schade toegebracht1.573,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring176,20
Voorbije 30 dagen
Gevechten21
Overwinningen628,57%
Verloren1571,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd419,05%
Tanks vernietigd130,62
Gedood / dood ratio0,76
Gezien160,76
Schade toegebracht1.679,33
Veroveringspunten422,00
Verdedigingspunten432,05
Ervaring489,43

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7700010
Overwinningen43656,62%00,00%00,00%330,00%
Verloren32742,47%00,00%00,00%660,00%
Gelijkstand70,91%00,00%00,00%110,00%
Gevechten overleefd27235,32%00,00%00,00%440,00%
Tanks vernietigd6050,7900,0000,0090,90
Gedood / dood ratio1,210,000,001,50
Gezien8231,0700,0000,0030,30
Schade toegebracht2.221,960,000,003.097,30
Veroveringspunten7821,0200,0000,0000,00
Verdedigingspunten5960,7700,0000,0010,10
Ervaring947,280,000,00571,60
Totaal
Gevechten770
Overwinningen43656,62%
Verloren32742,47%
Gelijkstand70,91%
Gevechten overleefd27235,32%
Tanks vernietigd6050,79
Gedood / dood ratio1,21
Gezien8231,07
Schade toegebracht2.221,96
Veroveringspunten7821,02
Verdedigingspunten5960,77
Ervaring947,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten10
Overwinningen330,00%
Verloren660,00%
Gelijkstand110,00%
Gevechten overleefd440,00%
Tanks vernietigd90,90
Gedood / dood ratio1,50
Gezien30,30
Schade toegebracht3.097,30
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten10,10
Ervaring571,60
Anzeigen

Tanks (348)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Panhard EBR 105101363,3982793752,61%1809,75
FV4005 Stage II102508,5478378156,59%2130,51
Rheinmetall Skorpion G 81635,3474251851,16%1853,04
T92 HMC101677,1371234253,80%1369,49
53TP Markowskiego81985,3481629358,02%2782,84
LT-432 8967,4667129053,10%1957,77
IS-7103031,05105528760,63%2899,06
Manticore101468,0595224757,89%2120,43
60TP Lewandowskiego102790,3688524549,39%2222,61
Char Mle. 75 91484,7389424361,73%2404,54
BZ-176 82200,87113123263,36%2369,17
DZT-159 92274,86100023060,00%2353,48
BZ-75103056,47103922962,45%2688,00
BZT-70 103831,97112021560,00%2996,32
FV230 Canopener103027,39102220457,35%2521,85
Bat.-Châtillon 25 t102718,4494820156,72%2636,77
DBV-152 103376,8588119555,38%2499,34
Object 277102753,3484519451,03%2518,71
Bat.-Châtillon Bourrasque 81607,1183319348,19%1988,01
Lion 102433,3789319160,21%2421,49
Object 261101602,4875418453,26%1347,44
50TP Tyszkiewicza92111,9368216758,68%2101,36
ELC EVEN 90 8821,9785016353,99%1881,08
Vz. 68 Squall 81035,7879016054,38%2059,53
Caliban 81630,2291314553,10%2174,39
G.W. E 100101334,7763113148,85%1098,44
BZ-79113832,95121113163,36%2853,25
Type 5 Heavy103503,65111113063,85%2882,28
Jagdpanzer E 100103206,6294213061,54%2635,45
T-62A101850,9651012948,84%1477,75
Progetto M35 mod. 46 81780,5586212943,41%2239,37
Object 260 103130,07102612352,03%2843,06
Type 59 81390,8577712250,00%1910,65
IS-381735,1687911656,90%2168,90
E 100103302,25103810857,41%2985,18
Bat.-Châtillon 12 t8982,3593210760,75%2323,74
Škoda T 56 81703,4288110348,54%1737,91
Ares 90102660,3494710155,45%2259,57
Object 279 early 103460,9912169461,70%2680,22
Object 703 Version II 81832,4310229354,84%2242,57
SDP wz 66 Grom 81914,839329354,84%2224,60
Strv S1 81680,046269348,39%1733,26
T4991991,349469256,52%3481,36
M24E2 Super Chaffee 6693,315959055,56%2241,11
G.W. Tiger91473,937368660,47%1374,78
T110E3102739,269308557,65%2404,44
AMX M4 mle. 54102814,809638554,12%2230,88
M53/M5591586,747848452,38%1556,21
E 50 Ausf. M102505,058698359,04%2254,04
Forest Spirit 81993,179328359,04%2307,60
E 25 71743,0811368369,88%3564,35
VCS 6x6 TS 90 91420,168208345,78%2096,50
AMX 50 B103252,2610268259,76%3043,87
Vz. 71 Tesák101435,578207751,95%1892,56
Object 252U 81779,099637758,44%2059,90
CS-63102671,479387657,89%2362,69
UDES 15/16102567,849287659,21%2190,12
Maus102258,959537657,89%1949,85
AMX 13 105101567,399237661,84%2003,34
Lorraine 40 t 81495,878497653,95%1961,78
Concept No. 5102881,829127460,81%2466,20
SU-14-281046,675887244,44%912,90
Type 71103182,5610317256,94%2630,10
105 leFH18B2 5797,005087152,11%1591,56
Leopard 1102728,598977156,34%2331,10
MBT-B 102896,859407157,75%2179,92
ShPTK-TVP 100 81980,379117149,30%2402,00
Strv 103B103177,319357058,57%2573,42
KR-1113669,1612577065,71%3021,01
CC-46 Pancernik 92657,7411286966,67%2761,81
Panhard EBR 75 (FL 10) 81419,128956749,25%2735,94
SFAC 105 82096,768776650,00%2089,24
Vz. 64 Blesk8765,696376552,31%1251,25
T9592183,338836453,13%1918,32
G.W. Tiger (P)81275,356516352,38%1626,35
Object 780 103332,5410566358,73%2879,75
CS-52 LIS 81375,797576246,77%1650,19
Object 430U102910,3610486157,38%2878,94
122 TM 81837,549436152,46%2367,88
IS-3A 81283,186816056,67%1299,21
BZ-16681465,647935947,46%1751,81
M47 Iron Arnie 81148,087795957,63%1386,44
Panhard EBR 909788,287865761,40%1223,92
T110E5102934,329815653,57%2321,90
AMX 50 Foch B102912,709625658,93%2461,18
Kampfpanzer 07 RH 81544,119285655,36%2366,36
LPT-67 Šelma91187,058485556,36%1986,84
Black Rock 113355,2211495560,00%2528,96
GSOR 1008 81750,077455440,74%1811,13
Bisonte C45 81770,589975259,62%2130,21
Lorraine 155 mle. 5181024,787215150,98%1090,28
Caernarvon Action X 81124,047955154,90%1452,07
Super Hellcat 71225,336435166,67%2034,82
Grille 15102563,327565052,00%1776,33
XM57 82313,7611335066,00%2670,19
Kpz. Erich Konzept I 92399,279594852,08%2281,70
Jagdpanzer E 90 92686,469464847,92%2414,12
Versuchspanzer 5792642,7910884856,25%2395,66
AMX 13 9091031,289174770,21%1772,76
Object 907 102501,1510174765,96%2378,58
IS-2 shielded 71450,628794757,45%1886,46
Char Futur 4 92296,4010134759,57%2378,16
Cobra 92318,389944763,83%2461,13
FV226 Contradictious 81853,3410724768,09%2202,86
UDES 1691885,169584564,44%2066,17
M40/M4381159,167774562,22%1283,76
Projet Louis 91380,259064452,27%1990,16
AMX Chasseur de chars 81437,308574461,36%2053,91
AMX 50 10081909,868414339,53%2272,41
Object 43092366,5811164367,44%2764,84
Kame 92497,4910794367,44%2720,02
AMX 13 57 7987,678294348,84%1919,84
KV-2 (R) 61353,608404358,14%2501,95
FV229 Contender92127,1710184264,29%2313,59
ASTRON Rex 105 mm 81683,009664259,52%2069,22
Lorraine 155 mle. 507809,466404153,66%1016,60
Taschenratte113189,0011034158,54%1986,99
Object 705A102601,139724055,00%1975,55
TS-54 81950,3310704060,00%2361,36
Prototipo 6 81777,309464062,50%1930,41
G.W. Panther7947,336823953,85%1191,77
M46 Patton92617,2311143958,97%2909,38
T-1091918,688283857,89%1893,00
Ares 8592413,5511623863,16%2727,01
STB-1101836,146553633,33%1341,96
VK 72.01 (K) 103739,3911093661,11%2839,93
Vz. 55102897,299793554,29%2370,56
Coccodrillo 103205,9410013557,14%2651,19
AMX AC mle. 4881608,837913557,14%1893,58
Ashigaru 103099,688933450,00%2306,98
Yong Bing 92989,0911583458,82%3321,04
AMX 50 12092555,9110653369,70%2653,61
T57 Heavy103033,7910543360,61%2725,74
S-517922,006973268,75%1079,57
E 65 Zwilling 82076,4411633265,63%2348,10
ISU-152K 81665,387653243,75%1883,46
E 77 92784,0912153259,38%3194,79
Škoda T 2561055,038283161,29%2598,04
UDES 0381496,456303141,94%1459,05
Centurion Mk. 7/192412,8410453151,61%2528,44
Chrysler K 81375,588763145,16%1664,90
Emil I81407,978722948,28%1644,50
WZ-111 model 1-491740,387882941,38%1510,51
M127914,077722958,62%1097,21
212A91408,837212955,17%1222,82
Pz.Kpfw. 5582897,3113062951,72%3079,51
Crusader6368,415342762,96%1228,92
Centurion Mk. I81724,199772755,56%2709,39
11081098,426532638,46%1111,37
Škoda T 177971,657882646,15%2363,96
UDES 14 Alt 581830,319472650,00%2932,32
M48A5 Patton102320,429542669,23%1998,10
Rhm.-Borsig Waffenträger81818,888562653,85%2067,66
Ares 7582165,6212882680,77%3378,34
Kampfpanzer 67102701,929842646,15%2301,95
GSOR 3301 AVR FS91204,3510502669,23%2318,19
T3092793,8810632568,00%2934,31
Black Prince71639,329332544,00%2578,23
Type 4 Heavy93133,2012842560,00%4679,94
AMX 50 Foch92314,169142552,00%2055,57
Bat.-Châtillon 155 5591054,607092556,00%995,84
Object 752 91883,809792564,00%1647,73
SMV CC-64 Vipera 81275,327402552,00%1352,95
LHMTV81035,809402560,00%2131,46
Turtle Mk. I 81585,6810342572,00%1824,69
Leo71557,638782445,83%2900,56
UDES 03 Alt 3 92381,588822445,83%2240,57
GSOR 1010 FB 81705,929212462,50%2428,76
WZ-120-1G FT 81321,298552470,83%1480,32
121B 102082,678342462,50%2025,71
TNH T Vz. 5192251,3910522356,52%2600,92
T26E4 SuperPershing 81939,1312572373,91%3158,49
Object 25791683,047712365,22%1613,89
Gorilla113450,2211682369,57%2741,44
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61156,658362352,17%3188,02
T-832 81440,7410092373,91%1607,93
Löwe 81115,136992365,22%1241,89
Type 5 Chi-Ri7992,598052254,55%1859,09
FV3046729,145222268,18%1327,86
T-5491641,817862147,62%1555,78
KV-15491,903512147,62%959,24
AMBT 81281,526552138,10%1204,27
Cromwell B 6952,146402128,57%1622,35
Miel 82201,489752152,38%2528,56
AMX 12 t6767,306792045,00%2545,71
Schwertwal 103546,1511032050,00%3211,59
TNH 105/100081948,0010101957,89%2447,20
Strv 103-092119,899641968,42%2078,64
Churchill VII6947,267481952,63%1849,62
Vz. 60S Dravec 103752,2613271968,42%3288,12
BZ-5871846,899901947,37%2949,37
M446795,845521947,37%1412,04
Gonsalo 81640,4210431973,68%1856,89
45TP Habicha71117,838341872,22%1747,44
CS-4471470,179051861,11%2576,52
T3282063,9410261844,44%2726,47
T-34-2G FT71753,339501861,11%2824,11
IS-6 81981,5610301866,67%2631,26
E 5091961,288771844,44%2033,62
Hotchkiss EBR7486,895721855,56%1065,20
Panhard AML Lynx 6x68668,286951861,11%1317,39
SU-122V 92505,568531838,89%1943,87
H3 92774,0011741866,67%2449,68
E 75 TS 81151,397341850,00%1128,12
Stridsyxa 81918,229451850,00%2120,94
Caernarvon81824,4710671758,82%2464,39
BZ-6891637,246441723,53%1318,19
Object 140102946,1810301770,59%2602,95
ISU-122-2 81753,599461764,71%1960,38
Carro da Combattimento 45 t 102468,7610181770,59%2182,37
Strv K 91789,187531729,41%1700,39
T25 Pilot Number 1 81436,718411752,94%1910,45
FV1066 Senlac 8817,127591752,94%1425,56
FCM 50 t 81691,359091741,18%2045,40
Rambo 92057,949101747,06%1911,80
AMX 13 757925,818841668,75%2462,60
Charioteer81233,815791625,00%1170,93
VK 100.01 (P)82014,568921637,50%2516,44
ST-66 81479,949051662,50%1718,62
TBT 92144,509101643,75%1822,38
Lansen C 81709,198561643,75%2092,26
T26E5 Patriot 81021,815851650,00%1099,91
Strv 746927,006891546,67%2137,41
T2972341,2013591566,67%4145,42
O-Ho82982,3313101560,00%4404,40
BV-111112879,809331553,33%2266,70
FV4004 Conway92059,077421533,33%1735,61
Waffenträger auf Pz. IV91834,138231560,00%1638,31
Panhard AMD 178B6891,937851560,00%3003,19
VK 75.01 (K) 81719,478791553,33%1953,28
Cromwell61242,939231442,86%3025,57
P.43 bis61429,009271464,29%3419,03
T110E4103142,578721450,00%2451,20
VK 30.02 (M)61180,438151457,14%2899,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5958,297691464,29%3100,01
Mäuschen92252,438521435,71%1972,57
AltProto AMX 30 81611,299521457,14%2099,36
Lätt Stridsfordon 120 92268,648051457,14%2075,20
AMX 13 F3 AM61006,088981376,92%1855,29
M26 Pershing82024,5411471376,92%3259,36
Obsidian 81636,237881338,46%2111,61
Fauteur112475,6210921376,92%1649,10
Tiger I71312,087851233,33%1937,23
Bat.-Châtillon 25 t AP92526,1710071258,33%3265,16
Pawlack Tank61201,427301241,67%2099,85
FSV Scheme A71484,6711191283,33%2987,19
Kpz. 3 GST Turm 82262,5011251266,67%2668,04
FV4201 Chieftain Proto 91367,587151233,33%1175,78
Škoda T 27 81532,506731225,00%1816,37
Vz. 58 Medvěd 92128,7510631283,33%1878,79
AAT60 81513,428501258,33%1797,65
Bofors Tornvagn 81164,178471275,00%1276,57
Leox 92367,4210491266,67%2290,82
Churchill I5992,826691136,36%2548,01
Conqueror91772,558171145,45%1569,19
WZ-111 model 5A102553,918871154,55%2076,35
EMIL 1951 81390,828211154,55%1562,14
KV-4 KTTS 82119,099951154,55%3067,35
IS-27971,104081040,00%974,45
M415509,405281070,00%816,98
Comet71357,0011011080,00%3013,08
FV601 Saladin81511,707601040,00%1879,99
LTC II 92124,908941040,00%2733,37
HWK 30 81323,507771050,00%2414,36
T-4481191,56829955,56%1833,39
Centurion Action X102209,22704933,33%1669,68
M10392453,671064966,67%2814,90
AMX AC mle. 4671403,671025977,78%2804,99
Crusader 5.5-in. SP71130,33689922,22%1522,73
Bat.-Châtillon 155 58101239,22642933,33%848,44
Tiger-Maus 92997,891044955,56%2739,63
FV4025 Contriver112980,221153966,67%2337,65
Jagdtiger Prototype 81947,33918955,56%1909,32
Toro 91276,33694933,33%999,32
SU-861334,75807850,00%2236,44
STK-2113502,131009850,00%2489,28
Super Conqueror103161,631031862,50%2594,35
GSOR the TANK 91485,38824862,50%1582,91
Executor113285,501027862,50%2319,33
AMX 67 Imbattable113192,38920837,50%2069,99
Type 63 81916,63918837,50%1929,77
IS-5 (Object 730) 81713,13951862,50%1935,55
Lorraine 120 Alby 82587,38987837,50%2355,78
O-Ni72610,291479757,14%4574,30
T2881400,43873757,14%1532,83
Chieftain/T95 81075,00839771,43%1345,33
Staghound Mk. III61818,141102771,43%4382,74
Ares 90 C113181,861058771,43%2356,73
leKpz M 41 90 mm 8805,71782757,14%1344,45
T-345768,50682666,67%2647,97
Hummel6497,00394633,33%458,45
M4A3E8 Sherman6892,67763683,33%1901,97
AMX 65 t81251,50678616,67%1366,91
Kunze Panzer 91362,67520633,33%1082,88
AE Phase I 92040,33988666,67%1894,82
T-44-100 81441,50961650,00%1853,70
Churchill Crocodile 61412,001054650,00%2659,23
CS-5381660,60978560,00%2876,08
113101102,40525520,00%501,42
VK 30.01 (P)61535,001086560,00%3506,26
FV20781371,00782560,00%1888,12
SU-122A5798,80453540,00%1654,32
TL-7 91847,40929560,00%1719,12
KV-5 81528,601165580,00%2083,55
Ashbringer 102195,401140580,00%1529,98
KV-856323,00295450,00%344,44
M6A2E1 81605,251064475,00%2294,57
Saryuda 91968,25969475,00%1672,24
AMX ELC 901 6686,50981475,00%2475,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2607,0011634100,00%3695,89
M54 Renegade 81049,75649425,00%832,89
Type 62 7636,33590333,33%1085,50
Type 4 Chi-To61346,6712163100,00%3331,46
Leichttraktor1458,00460366,67%2854,39
T1 Heavy51273,33839366,67%2559,99
Tiger II81364,33780333,33%1446,10
Leopard Prototyp A91060,67790366,67%872,29
Waffenträger auf E 100101343,33516333,33%602,52
Object 274a 81339,3313533100,00%2007,18
TOG II* 6566,67491333,33%725,65
Concept 1B 92420,3315143100,00%2436,92
Chaffee Camouflaged 5269,67453366,67%628,79
Carro d'assalto P.8871757,5011252100,00%2836,72
B.U.G.I.6853,007612100,00%1763,05
CS-67 Szakal112253,5013052100,00%1605,80
Tiger (P)71429,0010042100,00%2052,26
T376725,006922100,00%1979,68
T 54D 91651,009532100,00%1566,47
Windhund 8990,50518250,00%778,67
KJPZ TIII Jäger 92537,50790250,00%2092,51
Object 283 9162,5015220,00%0,00
Object 432U111789,50737250,00%1107,04
M-IV-Y 8478,00461250,00%313,82
T77 8597,5031320,00%345,93
KV-220-2 51033,00975250,00%2281,28
IS-3A Peregrine 82290,0014372100,00%2625,85
AMX M4 mle. 4572905,0094410,00%5929,73
AMX 30 B103435,0068710,00%3400,00
KPz 3 Projekt 07 HK 92630,0011941100,00%3561,93
K-91-PT 92190,0013111100,00%2344,90
KV-1SA 5665,009241100,00%1626,54
Chimera 81831,0010561100,00%1604,08
FCM 2C 30,004810,00%0,00
WZ-111 model 6 8664,0044410,00%321,79
T 55A 92471,0014071100,00%2836,12
A25 Harry Hopkins I 41099,0068410,00%3535,39
59-Patton 8949,007621100,00%1321,53
Fantôme 93036,0015651100,00%3551,50

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 29/11/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/10/2025
Gestopt: 28/11/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/08/2025
Gestopt: 21/10/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/07/2025
Gestopt: 10/08/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 03/11/2024
Gestopt: 20/07/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/09/2024
Gestopt: 16/09/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 03/05/2024
Gestopt: 05/07/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/04/2024
Gestopt: 26/04/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 10/03/2024
Gestopt: 06/04/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/03/2022
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/01/2023
Gestopt: 14/03/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/04/2022
Gestopt: 06/06/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/12/2022
Gestopt: 28/12/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/03/2023
Gestopt: 21/05/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/10/2022
Gestopt: 30/10/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/05/2023
Gestopt: 02/11/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/01/2022
Gestopt: 26/02/2022
Rol: Reservist
Toegetreden: 31/10/2022
Gestopt: 11/12/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 28/02/2022
Gestopt: 28/02/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/01/2022
Gestopt: 28/01/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/12/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/03/2021
Gestopt: 23/12/2021
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 17/08/2018
Gestopt: 04/09/2018
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 18/04/2018
Gestopt: 27/06/2018
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 06/07/2018
Gestopt: 27/07/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/10/2018
Gestopt: 02/11/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/06/2018
Gestopt: 04/07/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/12/2019
Gestopt: 23/02/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/07/2018
Gestopt: 14/08/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/02/2021
Gestopt: 24/03/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/09/2018
Gestopt: 11/10/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/11/2018
Gestopt: 23/04/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/04/2018
Gestopt: 17/04/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/03/2018
Gestopt: 10/04/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/01/2018
Gestopt: 23/03/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/01/2018
Gestopt: 25/01/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 03/01/2018
Gestopt: 21/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/12/2017
Gestopt: 01/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/12/2017
Gestopt: 20/12/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/12/2017
Gestopt: 17/12/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/11/2017
Gestopt: 07/12/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/10/2017
Gestopt: 01/11/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 09/04/2017
Rol: Commandant
Toegetreden: 26/12/2016
Gestopt: 29/03/2017
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 23/10/2015
Gestopt: 29/12/2015
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 28/09/2015
Gestopt: 22/10/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/11/2013
Gestopt: 16/04/2015