DRAGOdef

clanlogo
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 26/01/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten66525000
Gemiddelde tier8,570,000,000,00
Overwinningen4015560,36%00,00%00,00%00,00%
Verloren2537638,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand9941,49%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2346635,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd963321,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,240,000,000,00
Gezien945861,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.235,160,000,000,00
Veroveringspunten684181,0300,0000,0000,00
Verdedigingspunten719371,0800,0000,0000,00
Ervaring905,060,000,000,00
WN71898,240,000,000,00
WN82999,480,000,000,00
Totaal
Gevechten66525
Gemiddelde tier8,57
Overwinningen4015560,36%
Verloren2537638,15%
Gelijkstand9941,49%
Gevechten overleefd2346635,27%
Tanks vernietigd963321,45
Gedood / dood ratio2,24
Gezien945861,42
Schade toegebracht2.235,16
Veroveringspunten684181,03
Verdedigingspunten719371,08
Ervaring905,06
WN71898,24
WN82999,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1139000
Overwinningen78368,74%00,00%00,00%00,00%
Verloren33129,06%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand252,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd52946,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9780,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,600,000,000,00
Gezien10300,9000,0000,0000,00
Schade toegebracht2.046,450,000,000,00
Veroveringspunten15371,3500,0000,0000,00
Verdedigingspunten9070,8000,0000,0000,00
Ervaring960,940,000,000,00
Totaal
Gevechten1139
Overwinningen78368,74%
Verloren33129,06%
Gelijkstand252,19%
Gevechten overleefd52946,44%
Tanks vernietigd9780,86
Gedood / dood ratio1,60
Gezien10300,90
Schade toegebracht2.046,45
Veroveringspunten15371,35
Verdedigingspunten9070,80
Ervaring960,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten172000
Overwinningen13276,74%00,00%00,00%00,00%
Verloren3922,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,58%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6940,12%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1370,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,330,000,000,00
Gezien1911,1100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.320,020,000,000,00
Veroveringspunten2071,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1680,9800,0000,0000,00
Ervaring879,740,000,000,00
Totaal
Gevechten172
Overwinningen13276,74%
Verloren3922,67%
Gelijkstand10,58%
Gevechten overleefd6940,12%
Tanks vernietigd1370,80
Gedood / dood ratio1,33
Gezien1911,11
Schade toegebracht1.320,02
Veroveringspunten2071,20
Verdedigingspunten1680,98
Ervaring879,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten51000
Overwinningen3772,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren1325,49%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,96%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2549,02%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd450,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,730,000,000,00
Gezien911,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht739,470,000,000,00
Veroveringspunten40,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten10,0200,0000,0000,00
Ervaring751,980,000,000,00
Totaal
Gevechten51
Overwinningen3772,55%
Verloren1325,49%
Gelijkstand11,96%
Gevechten overleefd2549,02%
Tanks vernietigd450,88
Gedood / dood ratio1,73
Gezien911,78
Schade toegebracht739,47
Veroveringspunten40,08
Verdedigingspunten10,02
Ervaring751,98
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten343000
Overwinningen19857,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren14141,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12436,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2800,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,280,000,000,00
Gezien3150,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.474,750,000,000,00
Veroveringspunten3611,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten5031,4700,0000,0000,00
Ervaring769,350,000,000,00
Totaal
Gevechten343
Overwinningen19857,73%
Verloren14141,11%
Gelijkstand41,17%
Gevechten overleefd12436,15%
Tanks vernietigd2800,82
Gedood / dood ratio1,28
Gezien3150,92
Schade toegebracht1.474,75
Veroveringspunten3611,05
Verdedigingspunten5031,47
Ervaring769,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5920000
Overwinningen476780,52%00,00%00,00%00,00%
Verloren113619,19%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand170,29%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd345658,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd51300,8700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,080,000,000,00
Gezien52630,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.343,850,000,000,00
Veroveringspunten35260,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten223613,7800,0000,0000,00
Ervaring1.066,170,000,000,00
Totaal
Gevechten5920
Overwinningen476780,52%
Verloren113619,19%
Gelijkstand170,29%
Gevechten overleefd345658,38%
Tanks vernietigd51300,87
Gedood / dood ratio2,08
Gezien52630,89
Schade toegebracht1.343,85
Veroveringspunten35260,60
Verdedigingspunten223613,78
Ervaring1.066,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3586000
Overwinningen249269,49%00,00%00,00%00,00%
Verloren104029,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand541,51%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd160144,65%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd28970,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,460,000,000,00
Gezien33110,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.647,090,000,000,00
Veroveringspunten24500,6800,0000,0000,00
Verdedigingspunten24490,6800,0000,0000,00
Ervaring930,370,000,000,00
Totaal
Gevechten3586
Overwinningen249269,49%
Verloren104029,00%
Gelijkstand541,51%
Gevechten overleefd160144,65%
Tanks vernietigd28970,81
Gedood / dood ratio1,46
Gezien33110,92
Schade toegebracht1.647,09
Veroveringspunten24500,68
Verdedigingspunten24490,68
Ervaring930,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1106000
Overwinningen62456,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren47542,95%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand70,63%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd39835,99%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7770,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,100,000,000,00
Gezien8690,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.770,580,000,000,00
Veroveringspunten7970,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten5060,4600,0000,0000,00
Ervaring673,540,000,000,00
Totaal
Gevechten1106
Overwinningen62456,42%
Verloren47542,95%
Gelijkstand70,63%
Gevechten overleefd39835,99%
Tanks vernietigd7770,70
Gedood / dood ratio1,10
Gezien8690,79
Schade toegebracht1.770,58
Veroveringspunten7970,72
Verdedigingspunten5060,46
Ervaring673,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (359)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Type 59 81592,66972171161,54%2835,55
Bat.-Châtillon 25 t102584,53927164662,64%3047,29
IS-7102668,24899145359,94%3030,68
Löwe 81638,58893123157,84%2521,75
T-62A102502,82906105462,81%2898,99
T110E5102877,5697995265,02%3089,47
E 50 Ausf. M102856,2095383764,28%3299,98
Super Conqueror103720,48109281163,38%4155,09
E 100102576,6085080759,36%2656,69
T95/FV4201 Chieftain 103461,33101477658,89%2879,22
Object 140102985,68104176566,93%3688,54
Rheinmetall Skorpion G 82409,75100768664,14%3843,18
M48A5 Patton103301,51103368365,59%3725,02
Object 907 103333,37107566965,92%3359,76
WZ-111 model 5A104102,03117566867,22%4716,68
T34 81529,6281066457,98%2271,02
Object 261101977,9563766054,39%2343,60
Object 268102784,7680065057,69%2729,18
E 5092843,54109364862,81%3769,68
AMX 50 B103297,5897864563,72%3456,19
Leopard 1103381,5997464463,20%3542,84
STB-1102853,2494863760,75%3096,61
FV215b (183) 102809,4381861261,76%2786,31
AMX 13 9091133,8181759957,60%2100,92
IS-381412,3177459854,85%1925,70
IS-6 82115,03104157268,71%3414,63
Spähpanzer Ru 25191210,8290556560,53%2398,64
Object 70492396,4680855358,23%2622,94
G.W. E 100101980,1663153852,23%2189,96
T-100 LT102343,69101353564,67%4096,03
T-5491666,6487353355,16%2087,26
T-1091815,3667053351,41%2124,06
IS-4102788,7195453263,91%2714,61
TVP T 50/51103494,74101349763,18%4262,02
T57 Heavy Tank103229,5392647462,45%3217,12
Bat.-Châtillon Bourrasque 82609,35127946760,81%4112,94
E 7592151,5991344156,92%2710,29
Object 260 103363,6799844163,95%3385,65
FV4005 Stage II102722,4179343856,16%2435,11
Maus103436,29104943469,59%3809,11
M47 Iron Arnie 82266,95120742963,87%3736,10
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2373,0457641760,19%1359,83
M18 Hellcat61031,9270841662,50%2532,00
Jagdpanzer E 100102690,5581841461,84%2511,58
Panhard EBR 105101670,0979540951,83%2385,53
Škoda T 56 82880,28129340363,28%3671,73
T110E4103163,4890339166,24%3075,20
FV215b 103066,00103339072,05%3542,00
Grille 15103511,1484638960,67%3834,48
E 25 71606,1496038867,78%3351,87
SU-130PM 82169,8292838254,71%2549,55
Centurion Action X103165,41103238168,50%3716,84
Tiger II81217,3767937948,81%1596,97
121103000,8998136967,21%3557,65
212A91843,9265536246,96%2294,34
G.W. Tiger91596,0765635956,82%1934,06
Type 5 Ka-Ri 82988,26126735464,12%3859,06
Centurion Mk. 7/191584,3373835250,57%1610,61
Mars 82711,79131134463,66%4073,93
Waffenträger auf E 100103087,9888134059,12%2603,91
T 55A 92443,6695933457,49%3023,77
T4991837,46104833066,06%3851,42
SU-14-281494,9962531154,02%2111,22
Object 430U103631,25108330862,66%4001,94
Bat.-Châtillon 25 t AP91447,8778630154,49%1792,34
Object 279 early 103249,92102030064,33%2360,65
Lorraine 155 mle. 5181843,9869629855,70%2878,95
WZ-12091839,3886929755,22%2350,02
Vz. 55103559,15107728958,48%3379,41
M10391896,3974928252,13%2255,68
M46 Patton92425,53101328062,14%3306,00
113103116,74101727963,44%3474,97
Type 5861030,0270627661,59%2903,01
60TP Lewandowskiego103495,31102827564,00%3174,74
T297769,2058927148,34%879,64
M4A1 Sherman5722,9565326657,52%2454,84
Object 277103468,6999726058,08%3675,97
T-34-281562,6294625664,84%2910,63
ISU-15281527,0262125648,83%1933,72
VK 16.02 Leopard5268,3843825451,57%879,04
Type 5 Heavy103947,53117525263,10%4183,35
G.W. Panther71373,6960824552,65%2150,27
WZ-111 model 1-492598,10108424261,57%3424,94
BZ-176 82853,82138923866,81%4052,25
Object 268 Version 4103843,17107723764,14%4104,85
T3092419,8988023553,19%2562,48
IS7800,3255823244,83%1043,85
SU-1527936,7454022953,71%1479,83
Type 6192294,47100722965,94%3101,68
AMX 50 Foch92105,1089322955,46%2296,81
Char Mle. 75 91351,5886822753,30%2303,55
ShPTK-TVP 100 82421,82110422456,70%3300,10
STA-181725,1394922159,28%3000,99
Cromwell61074,6093821764,98%2944,05
T-54 ltwt.92058,84113021664,81%4552,16
Jagdtiger92324,2790921562,33%2576,47
FCM 50 t 81932,39109221567,44%3228,28
Object 252U Defender 82199,69104020856,73%2921,25
Hummel61010,5849420649,03%1777,68
Type 4 Chi-To61093,0680920057,00%2810,85
T28 Prototype81648,7380219253,65%2215,90
Tiger I7967,0670319052,63%1449,93
11081796,6495819061,05%2709,76
T3281147,6867519044,74%1399,72
UDES 15/16103392,93106619060,53%3533,85
Rhm.-Borsig Waffenträger82080,0990319057,89%2849,68
Conqueror92543,64107318964,55%3178,81
T-4481156,6874418752,94%1896,58
AMX AC mle. 4881498,2273518750,27%2096,85
Progetto M35 mod. 46 82599,08125318662,37%4226,60
AMX 13 7571024,5886918557,84%3106,09
VK 45.02 (P) Ausf. B92935,12119818270,88%3904,93
Waffenträger auf Pz. IV92496,9580718146,96%2754,53
VK 72.01 (K) 104034,73112218066,67%3872,27
T-34-856561,4454717949,16%1056,55
SU-86957,8749317948,60%1539,28
CS-52 LIS 82439,55127517869,10%3888,87
Jagdpanther II81698,1972817757,06%2381,33
AMX 50 Foch (155) 102713,8485917464,37%2449,69
XM66F 82844,77128417262,79%4076,47
Ho-Ri 3104201,99115216770,06%4133,46
T54E192522,43107616767,07%3164,19
M26 Pershing81545,6894116561,82%2634,65
AMX 50 12092208,6897316464,63%2746,58
T-1506718,9155616454,27%1291,29
Controcarro 3 Minotauro103936,28121316368,71%4140,02
Centurion Mk. I81769,6389716353,37%2941,11
AMX 50 Foch B103963,47105516363,19%4440,53
Turtle Mk. I 82913,13143616362,58%4525,01
T-44-122 71413,8079416260,49%2137,91
Lorraine 155 mle. 5071482,1268016154,66%2512,05
Pz.Kpfw. VII103998,59116616167,70%4394,71
Panther II81358,6282616059,38%2352,25
Tortoise92577,70105415966,67%2752,10
KV-15366,9336415440,91%568,52
AMX 12 t61023,4891415064,00%4256,85
AMX 30 B103005,2292915060,00%3339,44
leKpz M 41 90 mm GF 81493,5587515060,00%3927,33
Škoda T 5093135,66119414867,57%3910,54
Tiger-Maus 93158,45122514865,54%3612,26
ARL 4461007,5772014761,90%2239,09
Rinoceronte103803,06107614759,86%4067,40
SU-1006553,5839014650,00%908,37
SU-122-5492276,0397614668,49%2890,16
WZ-132-1102574,9298914561,38%4649,34
VK 36.01 (H)6577,5453014454,17%1049,60
M41 Walker Bulldog8943,3883614464,58%2164,30
KV-8561276,9386314060,00%2911,32
K-91103635,96103214060,00%4277,56
Sturer Emil71241,3270413655,88%2056,17
AMX Chasseur de chars 81939,69109713658,82%3774,48
Marder II3385,0539213555,56%1513,84
Chrysler K GF 82512,79126213570,37%4248,80
T6981775,44102913458,96%3208,37
AMX 50 10081983,6698213363,91%3200,53
Object 430 Version II93370,72128913369,17%4924,27
SU-10181651,7974213154,96%2591,34
Cobra 92980,95113613164,12%3478,58
T-34-3 82124,85114213169,47%3375,14
Object 752 93542,18144112874,22%4077,73
AT 1582177,97110512766,93%3588,96
AMX AC mle. 4671091,2064512760,63%1826,33
FV217 Badger103976,84109412760,63%4129,51
Type 4 Heavy92525,33109012666,67%3297,87
AMBT 82727,98124112658,73%4002,36
T-284237,3524412450,00%663,42
SMV CC-64 Vipera 82607,34124212267,21%4062,46
Type T-345911,1779612166,94%4283,40
Indien-Panzer81554,6993012158,68%2826,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5501,8549412055,00%1476,78
T-34-171560,00101011963,03%3406,11
Black Prince71416,3477311956,30%2441,93
Object 703 Version II 82931,65145111963,03%4848,71
Object 263103027,7495311770,94%2981,02
Panzerjäger I2163,7223311555,65%573,46
AMX 30 1er prototype92527,21105311266,96%3121,06
Progetto M40 mod. 65103627,69107711157,66%3972,09
Kranvagn103241,3095811058,18%2897,88
SU-855411,5835910946,79%832,98
WZ-132A92247,26111910866,67%4955,60
T110E3103344,41100910868,52%3115,89
XM551 Sheridan102919,71103010862,96%4882,73
M-VI-Y92525,93114610767,29%3332,63
T25/271044,9661710654,72%1745,03
Comet71165,5189610563,81%2656,20
Bat.-Châtillon 155 58102251,2861810552,38%2863,75
T26E5 82541,29142610572,38%4361,19
M66452,6350710452,88%624,02
IS-271697,6397710462,50%2889,64
T-345509,5754610360,19%1742,88
IS-5 (Object 730) 82115,67108110263,73%3359,58
AE Phase I 93127,37126110266,67%3840,66
T207902,4068210051,00%1568,73
VK 30.01 (P)6897,8970610056,00%2222,73
Prototipo Standard B93306,3811899960,61%4303,60
VK 30.02 (D)7990,247299963,64%1896,14
Jagdpanzer IV6675,514779752,58%1286,57
Panther7727,346389654,17%1202,68
T1 Heavy Tank5280,233999645,83%396,71
AMX 13 F3 AM61255,675759650,00%2124,08
AMX M4 mle. 54103826,1411259659,38%3999,50
SU-263641,694379558,95%2767,23
T3761224,6110479461,70%4632,89
M4A3E8 Sherman6393,764569247,83%614,75
T3 HMC2350,395049263,04%2292,81
T-437671,595899258,70%1119,68
WZ-111 81916,5110628968,54%2863,48
Jagdpanther71219,716478955,06%1975,97
BDR G1 B5796,546688959,55%2200,56
WZ-113G FT104005,7111128666,28%3914,81
T9593441,7111738662,79%4226,96
TS-54 82603,9013888666,28%3934,21
VK 45.02 (P) Ausf. A81729,169218561,18%2290,12
Char Futur 4 92982,5111238459,52%3111,38
Rheinmetall Panzerwagen101827,358658356,63%2735,64
Panther mit 8,8 cm L/71 81856,0610418264,63%3181,90
Leopard Prototyp A91866,018388159,26%2023,02
Type 5 Chi-Ri71387,939368073,75%2837,12
M3 Lee4226,143228055,00%771,14
T71 DA71161,299608053,75%2951,45
AMX M4 mle. 4571109,567597955,70%1694,25
Caernarvon81901,6310047853,85%3030,51
AT 861007,687737856,41%2368,36
StuG III Ausf. G5682,645687657,89%2072,07
BZ-6892781,7110967661,84%3173,98
MT-256414,265857650,00%1145,36
T26E4 SuperPershing 81852,3610297564,00%2941,12
Pz.Kpfw. 35 (t)2114,891657450,00%487,09
Object 705A103014,169617460,81%2819,85
T-22 medium 103047,9711067475,68%3815,11
Type 64 61267,3110177164,79%4610,49
Panhard EBR 9091699,849646864,71%3583,22
Object 70592170,538016847,06%2017,17
Obsidian 82274,9314116877,94%3547,68
T-505142,183986749,25%314,19
Konštrukta T-34/10071669,809896666,67%3501,04
SU-122-44 71713,129136656,06%3030,69
M5 Stuart4292,695736261,29%1526,77
ARL V396705,434285848,28%1359,76
T216731,908065863,79%2449,35
Ikv 90 Typ B71316,467785763,16%2165,72
M53/M5592019,718205644,64%1953,94
SU-54540,593215455,56%1638,00
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81831,0210795466,67%2903,67
A-20552,172805354,72%148,34
AT 771510,439005360,38%2561,46
WZ-13171548,2510505246,15%5043,85
UDES 14 Alt 582514,3511845261,54%4486,86
T-463127,311695154,90%424,43
Emil II93213,1611775058,00%3949,04
Pz.Kpfw. III Ausf. J4105,333274955,10%203,57
AT 25667,335994961,22%1909,95
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4844,927994877,08%3038,86
121B 103447,1011564870,83%4195,08
T95E6 102870,398954652,17%2735,38
VK 28.016455,026214551,11%1270,44
T675555,074974551,11%1409,51
Nashorn6932,346684461,36%1954,05
T23E3 71369,869084470,45%3101,61
UDES 1692893,2612324372,09%3975,21
SU-76M4203,511994351,16%515,53
AT-12103,121684247,62%238,30
T-44-100 Igrovoy 81962,9010504264,29%2913,76
Type 3 Chi-Nu Kai 5724,986114269,05%2718,78
SU-85B4202,612964148,78%348,93
AMX 13 105102861,109614062,50%4475,08
AMX ELC bis5375,726443953,85%1212,85
Churchill VII6855,396263839,47%1760,33
T28 Concept 71745,5510693873,68%3217,05
Pz.Kpfw. II2136,111713748,65%464,01
Tiger (P)7945,006723745,95%1156,80
A-4361129,849743778,38%3373,48
LTP 3313,244533756,76%1912,48
BT-2264,811063644,44%100,84
Crusader6525,316413565,71%1942,35
O-I61385,0910633565,71%3218,04
Wespe3345,203243557,14%1524,38
45TP Habicha71964,5611813482,35%3553,40
53TP Markowskiego82313,5611033467,65%3370,94
59-166951,069703467,65%3953,01
KV-220-2 51050,2410153464,71%2730,07
Type 3 Chi-Nu5659,586063342,42%2113,78
O-Ni71444,128553351,52%2048,95
Pz.Kpfw. I Ausf. C3309,276333357,58%1919,58
Leo71547,0310583265,63%3469,98
Grille5528,224203262,50%1265,85
SU-100M17821,754583234,38%957,37
Miel 83015,6914423275,00%4063,37
Churchill I5731,737123056,67%2022,36
Leichttraktor1156,963012860,71%752,96
BT-7477,041552759,26%264,79
116-F3 103202,7810532762,96%2511,07
Alecto4476,424432653,85%1493,56
BT-7 artillery 3502,426452661,54%2374,02
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4272,323882568,00%768,40
M75526,366842556,00%2374,70
T-116 3401,885052454,17%1670,14
T1 HMC2114,911442347,83%544,29
Valiant 51123,1410202259,09%3403,78
M2 Medium Tank3195,332842171,43%860,68
Chieftain/T95 82128,1011392161,90%3556,37
Pz.Kpfw. II Luchs498,902382050,00%178,01
Covenanter5394,455732050,00%1722,68
SU-182192,051611947,37%1351,58
FV4202 81879,1111661877,78%2979,83
Concept 1B 94005,5015951681,25%4873,13
M40/M4381196,938401566,67%1392,06
M54 Renegade 82848,4014171573,33%4746,03
MS-1173,071181428,57%141,55
Pz.Kpfw. III Ausf. E3128,212451464,29%390,20
M374175,002181258,33%509,27
Renault FT AC2259,172971250,00%1039,07
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8838,255811250,00%959,03
AMX M4 mle. 5192940,4512601190,91%3070,54
Object 283 92531,2710411145,45%3778,02
FV201 (A45) 71523,2010491070,00%2496,38
StuG IV 5583,704961050,00%1356,73
Super Hellcat 71107,807051070,00%1821,45
D23142,56273955,56%468,49
B14114,78226922,22%71,41
Valentine3245,44289933,33%729,73
T2 Medium Tank257,67149944,44%64,98
FV4004 Conway93180,001085977,78%3839,50
T-50-2 61196,00961966,67%4908,25
Excalibur 6685,00378944,44%833,06
105 leFH18B2 5727,13604862,50%1486,30
T-262131,13148850,00%565,62
MKA 2221,57298771,43%1020,08
WZ-13282759,171544666,67%8900,19
KV-26607,17534666,67%1016,01
A-4471138,1750660,00%1438,01
Sturmpanzer I Bison3418,80366560,00%2113,25
M-V-Y104178,201395580,00%5025,19
T1E6 2125,00225540,00%403,83
T7 Combat Car 230,80126540,00%16,06
T1 Cunningham132,75118450,00%76,78
50TP prototyp 8379,25295425,00%91,48
M2 Light Tank259,00129425,00%3,10
Somua SAu 404310,25392475,00%951,98
CS-63103820,671226366,67%3921,61
M24 Chaffee5304,00418366,67%1025,56
IS-M82384,001034366,67%3427,21
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3125,3312730,00%94,30
Pz.Kpfw. 38 (t)33,5086250,00%77,53
Kampfpanzer 07 RH 82440,0015982100,00%4585,24
T-29 30,002820,00%0,00
T25 Pilot Number 1 81526,009532100,00%1974,63
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2288,50483250,00%1741,20
Vickers Medium Mk. I1206,004361100,00%1307,41
Renault FT1114,0010010,00%394,04
AMX 404201,005491100,00%936,80
AMX 38359,003221100,00%261,00
Pz.Kpfw. III/IV5422,007061100,00%1447,80
Cruiser Mk. IV4444,006851100,00%2017,37
Valentine AT4466,0032710,00%1619,08
Renault UE 573225,004451100,00%857,53
T-45 2148,003171100,00%675,72
L-60 250,005110,00%0,00
Tetrarch 2113,0010110,00%312,20

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Diplomaat
Toegetreden: 26/01/2024
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 08/10/2023
Gestopt: 25/01/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/01/2023
Gestopt: 11/08/2023