| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CS-52 LIS | 8 | 1083,25 | 667 | 308 | 50,32% | 1172,08 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1928,13 | 790 | 231 | 48,92% | 1251,14 | |||||
| Pudel | 6 | 601,66 | 473 | 213 | 44,13% | 899,14 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 985,56 | 560 | 200 | 48,00% | 917,95 | |||||
| E 100 | 10 | 2221,59 | 871 | 199 | 51,26% | 1727,82 | |||||
| CS-63 | 10 | 1442,81 | 657 | 190 | 49,47% | 969,31 | |||||
| Object 277 | 10 | 1842,08 | 835 | 186 | 50,54% | 1323,03 | |||||
| CS-44 | 7 | 568,88 | 399 | 142 | 49,30% | 671,79 | |||||
| T-10 | 9 | 1406,25 | 783 | 111 | 45,95% | 1179,35 | |||||
| T-34-85M | 6 | 652,28 | 524 | 100 | 51,00% | 967,75 | |||||
| CS-59 | 9 | 944,99 | 678 | 92 | 46,74% | 749,64 | |||||
| IS-3 | 8 | 720,58 | 525 | 85 | 35,29% | 491,22 | |||||
| E 75 | 9 | 1861,79 | 818 | 82 | 39,02% | 1519,15 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1137,46 | 764 | 74 | 50,00% | 1156,40 | |||||
| IS | 7 | 468,64 | 400 | 69 | 39,13% | 352,77 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1584,65 | 765 | 65 | 43,08% | 1243,55 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 383,92 | 326 | 63 | 53,97% | 862,48 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1704,00 | 844 | 61 | 57,38% | 1203,78 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 381,98 | 245 | 60 | 45,00% | 837,79 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 615,93 | 395 | 54 | 50,00% | 945,26 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 291,98 | 398 | 49 | 48,98% | 1036,24 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1181,63 | 755 | 41 | 46,34% | 1443,10 | |||||
| Tiger II | 8 | 1532,29 | 913 | 38 | 52,63% | 2044,10 | |||||
| DS PZInż | 5 | 339,12 | 377 | 26 | 53,85% | 630,94 | |||||
| T-28 | 4 | 61,96 | 150 | 25 | 52,00% | 114,31 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 534,73 | 429 | 22 | 40,91% | 1032,05 | |||||
| KV-85 | 6 | 150,10 | 231 | 21 | 57,14% | 176,07 | |||||
| Tiger I | 7 | 996,56 | 718 | 18 | 55,56% | 1318,03 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 382,61 | 306 | 18 | 50,00% | 867,85 | |||||
| 14TP | 4 | 299,35 | 376 | 17 | 64,71% | 1134,69 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 881,87 | 664 | 15 | 40,00% | 909,66 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 214,71 | 239 | 14 | 57,14% | 497,44 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 453,71 | 471 | 14 | 64,29% | 780,63 | |||||
| CS-53 | 8 | 789,08 | 432 | 12 | 41,67% | 808,01 | |||||
| Churchill III | 5 | 286,00 | 345 | 12 | 50,00% | 388,17 | |||||
| 112 | 8 | 734,92 | 640 | 12 | 50,00% | 611,17 | |||||
| AMX 40 | 4 | 130,09 | 157 | 11 | 54,55% | 354,54 | |||||
| Lago | 4 | 356,27 | 348 | 11 | 45,45% | 930,10 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 258,18 | 154 | 11 | 36,36% | 761,28 | |||||
| Marder II | 3 | 77,36 | 124 | 11 | 63,64% | 194,54 | |||||
| AMX 38 | 3 | 146,91 | 137 | 11 | 45,45% | 313,07 | |||||
| Cromwell B | 6 | 639,20 | 748 | 10 | 60,00% | 1212,29 | |||||
| T-127 | 3 | 402,30 | 480 | 10 | 80,00% | 1589,30 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 1165,50 | 950 | 10 | 80,00% | 2574,98 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 580,90 | 322 | 10 | 30,00% | 676,18 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1005,60 | 284 | 10 | 20,00% | 656,69 | |||||
| T-46 | 3 | 74,56 | 139 | 9 | 66,67% | 284,63 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1214,22 | 866 | 9 | 55,56% | 2388,37 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 201,43 | 221 | 7 | 28,57% | 523,87 | |||||
| T-29 | 3 | 426,71 | 375 | 7 | 28,57% | 1492,82 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 80,57 | 125 | 7 | 71,43% | 308,39 | |||||
| Valiant | 5 | 308,14 | 407 | 7 | 42,86% | 446,75 | |||||
| Dicker Max | 6 | 147,00 | 145 | 7 | 28,57% | 0,00 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 254,83 | 171 | 6 | 33,33% | 280,23 | |||||
| M2 Light | 2 | 84,00 | 137 | 5 | 80,00% | 348,70 | |||||
| M15/42 | 3 | 101,40 | 212 | 5 | 60,00% | 197,57 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 206,20 | 338 | 5 | 20,00% | 1025,10 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 447,20 | 336 | 5 | 60,00% | 372,75 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 195,60 | 190 | 5 | 60,00% | 631,80 | |||||
| FCM 36 | 2 | 143,00 | 192 | 4 | 50,00% | 476,80 | |||||
| T-60 | 2 | 357,25 | 226 | 4 | 0,00% | 1623,52 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 886,75 | 342 | 4 | 0,00% | 1069,32 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 400,33 | 431 | 3 | 33,33% | 645,68 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 162,33 | 71 | 3 | 33,33% | 318,82 | |||||
| 10TP | 3 | 319,67 | 414 | 3 | 100,00% | 1279,57 | |||||
| L6/40 | 2 | 116,00 | 179 | 3 | 100,00% | 411,47 | |||||
| 7TP | 2 | 212,33 | 144 | 3 | 33,33% | 565,23 | |||||
| T-116 | 3 | 122,00 | 378 | 2 | 100,00% | 477,84 | |||||
| MS-1 | 1 | 161,50 | 151 | 2 | 50,00% | 697,20 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 103,00 | 173 | 2 | 100,00% | 448,54 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 187,00 | 72 | 2 | 50,00% | 375,20 | |||||
| M14/41 | 2 | 249,00 | 242 | 2 | 50,00% | 736,76 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 204,50 | 229 | 2 | 0,00% | 334,81 | |||||
| KV-2 | 6 | 878,50 | 864 | 2 | 100,00% | 1888,03 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 315,00 | 286 | 1 | 100,00% | 1229,07 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 63,00 | 86 | 1 | 0,00% | 113,62 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 522,00 | 264 | 1 | 0,00% | 1157,92 | |||||
| T-26 | 2 | 0,00 | 31 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 116,00 | 114 | 1 | 0,00% | 13,26 | |||||
| KV-1SA | 5 | 0,00 | 98 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| KV-1 | 5 | 253,00 | 69 | 1 | 0,00% | 241,30 | |||||
| 4TP | 1 | 270,00 | 178 | 1 | 100,00% | 1338,38 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 177,00 | 140 | 1 | 100,00% | 777,15 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 50,00 | 133 | 1 | 100,00% | 262,24 |
DRWAL337
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 3179 | 21 | 73 | 73 | ||||
| Gemiddelde tier | 7,67 | 9,05 | 9,55 | 9,55 | ||||
| Overwinningen | 1540 | 48,44% | 13 | 61,90% | 34 | 46,58% | 34 | 46,58% |
| Verloren | 1595 | 50,17% | 8 | 38,10% | 38 | 52,05% | 38 | 52,05% |
| Gelijkstand | 44 | 1,38% | 0 | 0,00% | 1 | 1,37% | 1 | 1,37% |
| Gevechten overleefd | 752 | 23,66% | 6 | 28,57% | 19 | 26,03% | 19 | 26,03% |
| Tanks vernietigd | 1821 | 0,57 | 17 | 0,81 | 51 | 0,70 | 51 | 0,70 |
| Gedood / dood ratio | 0,75 | 1,13 | 0,94 | 0,94 | ||||
| Gezien | 2608 | 0,82 | 12 | 0,57 | 57 | 0,78 | 57 | 0,78 |
| Schade toegebracht | 1.094,75 | 1.637,10 | 1.762,85 | 1.762,85 | ||||
| Veroveringspunten | 1957 | 0,62 | 31 | 1,48 | 82 | 1,12 | 82 | 1,12 |
| Verdedigingspunten | 769 | 0,24 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 602,71 | 598,00 | 710,11 | 710,11 | ||||
| WN7 | 866,73 | 1142,45 | 894,45 | 894,45 | ||||
| WN8 | 1092,46 | 1385,07 | 1275,45 | 1275,45 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 3179 | |
| Gemiddelde tier | 7,67 | |
| Overwinningen | 1540 | 48,44% |
| Verloren | 1595 | 50,17% |
| Gelijkstand | 44 | 1,38% |
| Gevechten overleefd | 752 | 23,66% |
| Tanks vernietigd | 1821 | 0,57 |
| Gedood / dood ratio | 0,75 | |
| Gezien | 2608 | 0,82 |
| Schade toegebracht | 1.094,75 | |
| Veroveringspunten | 1957 | 0,62 |
| Verdedigingspunten | 769 | 0,24 |
| Ervaring | 602,71 | |
| WN7 | 866,73 | |
| WN8 | 1092,46 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 21 | |
| Gemiddelde tier | 9,05 | |
| Overwinningen | 13 | 61,90% |
| Verloren | 8 | 38,10% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 6 | 28,57% |
| Tanks vernietigd | 17 | 0,81 |
| Gedood / dood ratio | 1,13 | |
| Gezien | 12 | 0,57 |
| Schade toegebracht | 1.637,10 | |
| Veroveringspunten | 31 | 1,48 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 598,00 | |
| WN7 | 1142,45 | |
| WN8 | 1385,07 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 73 | |
| Gemiddelde tier | 9,55 | |
| Overwinningen | 34 | 46,58% |
| Verloren | 38 | 52,05% |
| Gelijkstand | 1 | 1,37% |
| Gevechten overleefd | 19 | 26,03% |
| Tanks vernietigd | 51 | 0,70 |
| Gedood / dood ratio | 0,94 | |
| Gezien | 57 | 0,78 |
| Schade toegebracht | 1.762,85 | |
| Veroveringspunten | 82 | 1,12 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 710,11 | |
| WN7 | 894,45 | |
| WN8 | 1275,45 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 73 | |
| Gemiddelde tier | 9,55 | |
| Overwinningen | 34 | 46,58% |
| Verloren | 38 | 52,05% |
| Gelijkstand | 1 | 1,37% |
| Gevechten overleefd | 19 | 26,03% |
| Tanks vernietigd | 51 | 0,70 |
| Gedood / dood ratio | 0,94 | |
| Gezien | 57 | 0,78 |
| Schade toegebracht | 1.762,85 | |
| Veroveringspunten | 82 | 1,12 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 710,11 | |
| WN7 | 894,45 | |
| WN8 | 1275,45 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 4 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 65,75 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 33,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 4 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 4 | 100,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 65,75 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 33,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen