Dancek

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten193032070312
Gemiddelde tier7,238,959,098,76
Overwinningen960249,74%1260,00%4361,43%17455,77%
Verloren948049,11%840,00%2738,57%13743,91%
Gelijkstand2211,14%00,00%00,00%10,32%
Gevechten overleefd421521,84%420,00%2028,57%8025,64%
Tanks vernietigd139530,72130,65650,932630,84
Gedood / dood ratio0,920,811,301,13
Gezien269911,40633,151692,417792,50
Schade toegebracht997,541.196,051.545,201.492,10
Veroveringspunten149070,7700,00440,631960,63
Verdedigingspunten84870,4400,0000,0080,03
Ervaring504,43841,75871,94881,78
WN71049,581248,271392,451323,90
WN81269,671514,831932,021964,37
Totaal
Gevechten19303
Gemiddelde tier7,23
Overwinningen960249,74%
Verloren948049,11%
Gelijkstand2211,14%
Gevechten overleefd421521,84%
Tanks vernietigd139530,72
Gedood / dood ratio0,92
Gezien269911,40
Schade toegebracht997,54
Veroveringspunten149070,77
Verdedigingspunten84870,44
Ervaring504,43
WN71049,58
WN81269,67
Voorbije 24u
Gevechten20
Gemiddelde tier8,95
Overwinningen1260,00%
Verloren840,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd420,00%
Tanks vernietigd130,65
Gedood / dood ratio0,81
Gezien633,15
Schade toegebracht1.196,05
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring841,75
WN71248,27
WN81514,83
Voorbije 7 dagen
Gevechten70
Gemiddelde tier9,09
Overwinningen4361,43%
Verloren2738,57%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2028,57%
Tanks vernietigd650,93
Gedood / dood ratio1,30
Gezien1692,41
Schade toegebracht1.545,20
Veroveringspunten440,63
Verdedigingspunten00,00
Ervaring871,94
WN71392,45
WN81932,02
Voorbije 30 dagen
Gevechten312
Gemiddelde tier8,76
Overwinningen17455,77%
Verloren13743,91%
Gelijkstand10,32%
Gevechten overleefd8025,64%
Tanks vernietigd2630,84
Gedood / dood ratio1,13
Gezien7792,50
Schade toegebracht1.492,10
Veroveringspunten1960,63
Verdedigingspunten80,03
Ervaring881,78
WN71323,90
WN81964,37
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd150,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.494,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring187,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd150,00%
Tanks vernietigd10,50
Gedood / dood ratio1,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.494,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring187,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien31,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht500,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring51,330,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen00,00%
Verloren3100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,33
Gedood / dood ratio0,33
Gezien31,00
Schade toegebracht500,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring51,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen250,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren250,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd125,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien10,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht45,750,000,000,00
Veroveringspunten184,5000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring149,750,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio0,33
Gezien10,25
Schade toegebracht45,75
Veroveringspunten184,50
Verdedigingspunten00,00
Ervaring149,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen16,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren1386,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand16,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,640,000,000,00
Gezien20,1300,0000,0000,00
Schade toegebracht341,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring98,000,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen16,67%
Verloren1386,67%
Gelijkstand16,67%
Gevechten overleefd16,67%
Tanks vernietigd90,60
Gedood / dood ratio0,64
Gezien20,13
Schade toegebracht341,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring98,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten247000
Overwinningen10642,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren13755,47%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,62%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7229,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1180,4800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien3101,2600,0000,0000,00
Schade toegebracht685,850,000,000,00
Veroveringspunten5562,2500,0000,0000,00
Verdedigingspunten5892,3800,0000,0000,00
Ervaring330,070,000,000,00
Totaal
Gevechten247
Overwinningen10642,91%
Verloren13755,47%
Gelijkstand41,62%
Gevechten overleefd7229,15%
Tanks vernietigd1180,48
Gedood / dood ratio0,67
Gezien3101,26
Schade toegebracht685,85
Veroveringspunten5562,25
Verdedigingspunten5892,38
Ervaring330,07
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten367000
Overwinningen19152,04%00,00%00,00%00,00%
Verloren15241,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand246,54%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14740,05%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2680,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,220,000,000,00
Gezien2970,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.157,010,000,000,00
Veroveringspunten5601,5300,0000,0000,00
Verdedigingspunten3610,9800,0000,0000,00
Ervaring624,120,000,000,00
Totaal
Gevechten367
Overwinningen19152,04%
Verloren15241,42%
Gelijkstand246,54%
Gevechten overleefd14740,05%
Tanks vernietigd2680,73
Gedood / dood ratio1,22
Gezien2970,81
Schade toegebracht1.157,01
Veroveringspunten5601,53
Verdedigingspunten3610,98
Ervaring624,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht693,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring57,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht693,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring57,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (276)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T14 5537,2845968853,92%1219,52
M10391317,6349755449,64%1266,11
XM551 Sheridan101333,4464041748,68%1450,77
Leopard 1102015,5967039549,11%1551,33
M66520,0233937850,53%710,80
T110E5101827,9868134146,92%1391,03
T297716,0639333644,05%754,83
T25 Pilot Number 1 8906,1949832544,92%1109,59
T1 Heavy5312,5226530048,33%491,09
Bat.-Châtillon Bourrasque 81406,0873027255,88%1700,80
T28 Prototype81176,1947827146,13%1290,17
M41 Walker Bulldog8331,3440326747,19%400,87
M18 Hellcat6447,5228826144,83%626,42
T25/27797,5741224451,23%1105,57
T698969,8048123251,29%1262,22
T328790,3240721744,70%777,84
T71 DA7416,1543721752,53%755,76
M446620,8930021146,45%1004,78
XM69 Hacker112911,2796021155,92%2444,30
T499628,5253920748,79%759,60
KV-371009,5148820552,68%1437,98
Škoda T 5091200,4062420245,05%976,29
Bat.-Châtillon 25 t102024,8677420149,25%1753,45
SU-1006738,7339519954,27%1400,93
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4204,3819918146,96%377,36
KV-15606,5441318157,46%1491,00
T675279,6624917850,56%491,13
Leopard 120 Verbessert112219,7271717850,00%1790,33
CS-63101902,8472417745,76%1439,58
T376363,0538117451,15%931,41
T3091292,7850717347,98%1033,25
M5 Stuart475,6918517146,78%65,98
T54E191144,8951517147,95%958,94
UDES 15/16102228,7280116851,19%1825,08
TVP T 50/51101779,7868616646,99%1466,15
AMX 13 105101381,0571216253,70%1723,24
M48A5 Patton102230,6679315655,13%1938,65
T-1091672,1671915456,49%1732,44
T216216,9731415343,79%378,23
T803112752,6198515251,32%1987,18
Škoda T 56 81421,3469714653,42%1352,50
Centurion Action X102142,1768614447,92%1867,19
FV4202 8775,0653914442,36%807,99
Ares 8591680,2973414349,65%1680,33
StuG III Ausf. G5277,9622714152,48%551,40
Leopard Prototyp A91404,1666214150,35%1214,60
M46 Patton91836,2957813944,60%1758,43
M374212,8115113541,48%555,81
KV-481032,3662213554,07%1122,33
UDES 0381055,3351612653,17%1061,64
Pz.Kpfw. III/IV5219,1621112540,00%360,20
GSOR 1006 Scheme 791843,2665212548,00%1751,83
T-1506631,1041012347,97%1050,15
M53/M559979,4851512041,67%732,55
Škoda T 256503,3636711847,46%855,98
Pz.Kpfw. I Ausf. C3154,5625711752,14%687,16
Bat.-Châtillon 12 t8814,0967611553,91%1636,81
Object 277102258,5778111450,00%1858,60
M127827,3338811145,05%932,03
CS-5991346,5361011143,24%1176,32
T57 Heavy101797,7967911054,55%1324,04
SU-855403,0228810849,07%920,24
M3 Lee4129,3816010848,15%272,61
M75168,6121810852,78%478,27
Strv 103-091765,0466910756,07%1533,16
Patton the Tank 91500,4580110654,72%1590,08
Pz.Kpfw. III Ausf. E392,9315210145,54%87,39
Centurion Mk. 7/191904,238709954,55%1984,80
AMX 13 9091184,159009564,21%2303,84
UDES 1691682,618169259,78%1891,91
T110E4101735,825679245,65%1074,20
M415419,542789153,85%629,17
Indien-Panzer8977,496289156,04%1145,08
CS-52 LIS 81113,845628947,19%1292,35
Vz. 64 Blesk81033,238638854,55%1965,08
ST-I91227,646728747,13%979,65
T1 Cunningham196,081528651,16%450,49
A-205113,071848636,05%109,65
Concept No. 5102125,847798662,79%1835,11
Jagdpanzer IV6509,963248549,41%812,92
FV601 Saladin81503,447348447,62%1953,26
UDES 14 Alt 581161,736247940,51%1424,29
M8A14284,192607847,44%645,13
Tiger II81460,327517759,74%1859,45
SU-1527643,973497451,35%771,83
T1 HMC2126,661257349,32%628,50
CS-67 Szakal112136,996437256,94%1674,50
T56 GMC3118,991517042,86%175,77
SU-85B4282,102437055,71%667,74
Jagdpanther7797,544456949,28%928,05
TVP VTU Koncept8624,935296839,71%548,14
Bat.-Châtillon 25 t AP91430,728396857,35%1529,88
Vz. 60S Dravec 102478,286836848,53%1631,34
T207971,167136761,19%1707,05
Škoda T 245443,523476443,75%1189,46
IS-38964,336006342,86%893,99
M3 Stuart348,051616246,77%67,77
T-284146,251886053,33%319,60
M24 Chaffee5273,433796060,00%934,86
M26 Pershing81099,806185942,37%1221,07
Bishop5526,363115957,63%1219,98
CS-5381437,128435853,45%2233,41
Marder II3158,001495839,66%279,03
BZ-75102270,298155843,10%1649,78
IS7937,466295759,65%1302,41
Pz.Kpfw. II2111,431955639,29%248,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5279,252815651,79%646,26
KV-856553,163825563,64%953,71
Crusader6286,892935349,06%771,11
Ferdinand81386,946235347,17%1393,37
T404192,251875345,28%282,10
VK 30.01 (D)6399,663455333,96%536,59
BT-22127,751915253,85%551,09
T-34-856749,625185242,31%1383,87
Strv 103B102309,336715253,85%1702,79
M2 Medium Tank348,211345255,77%138,80
Pz.Kpfw. III Ausf. J4128,251885150,98%178,17
TS-54 81234,866965143,14%1181,01
HWK 30 8877,025015149,02%1558,44
M4A1 FL 10 6647,715134951,02%963,19
VK 30.02 (D)7851,306924765,96%1481,47
Centurion Mk. I8982,787344652,17%1165,10
AMX 12 t6641,434814656,52%1928,62
Cruiser Mk. III3200,702604665,22%1041,59
Birch Gun4247,832184658,70%1020,18
HWK 128819,576384647,83%1486,02
Type 64 6540,656004643,48%1255,24
T-46398,581464548,89%243,90
AMX 13 7571012,006544151,22%2921,67
Covenanter5288,453414065,00%1149,75
FSV Scheme A71356,239574065,00%2552,80
Cromwell6667,925113946,15%1334,72
T-4481472,517753941,03%2124,02
Churchill I5360,743123847,37%628,90
Marder 38T4351,553463873,68%1120,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4330,823173857,89%1188,13
FV227 Conceiver81218,667303863,16%1626,09
Kpz. Erich Konzept I 91968,007023850,00%1651,01
Panzerjäger I2106,051273743,24%182,97
T78 6739,194763745,95%937,84
Konštrukta T-34/1007662,644503652,78%1017,21
Škoda T 1771304,7810183655,56%3544,80
WZ-111 Alpine Tiger 8868,534753641,67%841,82
Leo71039,746533548,57%1615,59
Tiger I71360,508523452,94%2084,24
Caernarvon81338,628123452,94%1485,58
Conqueror92022,618163351,52%1990,55
M40/M438882,704613043,33%784,84
Matilda4287,932762842,86%632,10
ST vz. 394253,392232842,86%635,98
Leichttraktor179,291282839,29%129,38
M2 Light240,441032725,93%0,00
Sexton II3140,891442740,74%402,41
Vickers Medium Mk. I1128,581862638,46%551,01
Ikv 90 Typ B7649,043952657,69%827,43
Comet7832,505462650,00%1317,74
T3 HMC219,81672638,46%0,00
Object 703 Version II 81522,357492653,85%1826,66
Mars 81408,006192638,46%1526,64
P.43 bis61016,646542548,00%2275,13
Vickers Medium Mk. III3158,561712540,00%411,90
E 7591745,887612552,00%1608,69
M7 Priest3154,291512445,83%265,57
T-4371487,298062450,00%2723,79
Ikv 1035350,093102365,22%936,66
CS-4471164,329212277,27%1989,23
SU-76M4108,091632254,55%166,15
M10 Wolverine5532,864052254,55%1301,07
FV3046462,712972152,38%755,23
AS-XX 40 t112464,819122161,90%2342,95
Black Prince7904,955932040,00%1027,73
LPT-67 Šelma91136,659372075,00%1946,11
FV224 Chopper71375,309882070,00%1943,69
Kunze Panzer 91436,706282035,00%1108,01
Strv 746657,054861957,89%1112,83
VK 36.01 (H)6581,744281952,63%857,62
Ares 90101926,298291764,71%1647,69
P26/404292,312691650,00%713,41
Maus101599,567651650,00%1003,65
Durchbruchswagen 24146,881601637,50%146,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3153,941411625,00%293,32
Spähpanzer Ru 25191158,008191656,25%1718,73
GSR 3301 Setter7209,635161650,00%296,72
StuG IV 5369,312601643,75%767,60
GSOR 1010 FB 8781,887151668,75%873,94
Type 2597 Chi-Ha3208,872091540,00%631,81
Churchill VII6589,604081540,00%830,67
Type 4 Ju-To71180,276381553,33%1661,89
Ikv 65 Alt II6453,292461442,86%546,03
T-50560,642091450,00%100,37
Pz.Sfl. IVc5355,001741421,43%583,55
Panhard AMD 178B6254,644171442,86%481,24
SMV CC-64 Vipera 81047,936741457,14%1078,61
BT-7478,312081338,46%0,92
M15/423225,692541346,15%578,97
Sav m/434174,002621369,23%462,96
Ares 7582081,0010651330,77%2609,69
T-345323,003771250,00%732,94
Strv m/425597,923921233,33%1524,04
Ikv 723159,501811241,67%225,99
M5A1 Stuart4136,172991266,67%462,90
Type 3 Ju-Nu61063,088681258,33%1920,87
DS PZInż5627,364901154,55%1401,74
T2 Medium Tank231,271101136,36%0,00
Vz. 68 Squall 8734,645901136,36%1040,71
Type 63 81542,458151145,45%1569,73
Sturmpanzer I Bison374,20901040,00%1,85
Object 283 9579,103961040,00%311,64
LT vz. 383151,22245966,67%648,93
Pz.Kpfw. 35 (t)235,8982933,33%0,00
B.U.G.I.6953,33724955,56%1705,45
AMX 383140,33155911,11%223,67
Cruiser Mk. IV4192,113529100,00%664,26
KV-26530,22444955,56%873,15
Staghound Mk. III61022,11543922,22%1782,15
ELC EVEN 90 8283,78502933,33%253,99
StuG III Ausf. B4364,00347875,00%1089,24
Spähpanzer SP I C7832,88536825,00%1194,15
XM57 81828,75847850,00%1816,77
Vickers Medium Mk. II299,29172771,43%493,26
Vickers Mk. E Type B280,71138757,14%228,35
Pz.Kpfw. 38 (t)342,1498742,86%19,63
T-26257,00126757,14%163,16
Pz.Kpfw. II Luchs464,00168742,86%32,50
Mitsu 1085915,14774771,43%2143,02
Loyd Gun Carriage2140,57150742,86%832,50
AE Phase I 91730,43756742,86%1314,90
Fantôme 92103,141029757,14%2161,53
Lago4714,33350633,33%2500,74
D1294,50107650,00%262,81
MS-1132,6753616,67%0,00
Cruiser Mk. I1104,83104633,33%284,14
Renault UE 57379,17113633,33%0,00
AMX ELC bis5384,17567683,33%1554,22
121B 102577,501145683,33%2524,27
Renault FT181,80198580,00%505,52
SU-182114,00105540,00%464,63
AT-1228,4047520,00%0,00
Valentine AT4272,00143540,00%497,20
Universal Carrier 2-pdr2186,40173540,00%690,22
VK 28.0161280,00991540,00%4651,50
TBT 91249,20716560,00%1011,60
FV226 Contradictious 8862,40564540,00%518,29
AMX 404295,00264450,00%1055,05
Wespe3111,75149425,00%149,63
Rheinmetall Skorpion G 8923,00362475,00%865,43
Super Hellcat 7987,2530640,00%1538,28
Hotchkiss H35240,3376333,33%0,00
GSOR the TANK 91366,67570333,33%963,83
Windhund 81390,67517333,33%1273,44
LT vz. 352234,50418250,00%1130,73
Pvlvv fm/42267,503122100,00%261,12
Renault FT AC2179,001812100,00%749,64
Somua SAu 404216,00168250,00%424,76
T-60239,00101250,00%71,62
BT-7 artillery 3112,00133250,00%246,28
Kolohousenka1138,004111100,00%752,74
D23174,0024710,00%502,35
TKS z n.k.m. 20 mm 227,0010010,00%3,10
Renault FT 75 BS20,002410,00%0,00
Type 97 Te-Ke 20,003010,00%0,00
Grille5240,0016910,00%210,73
T-26G FT2281,003321100,00%1275,56
M3G FT394,002810,00%2,58
Pz.Kpfw. II Ausf. G3110,009510,00%183,03
G.Pz. Mk. VI (e)20,00710,00%0,00
Convert. Medium Tank T3 379,008710,00%0,00
T-29 3123,002201100,00%426,88
M24E2 Super Chaffee 60,004981100,00%261,00
M16/43 Sahariano 3160,0012210,00%164,14
T1E6 242,009510,00%3,10
Light Mk. VIC 2176,002201100,00%1103,54
T7 Combat Car 2114,009510,00%290,59
LTP 3200,002651100,00%1021,96
T28 Concept 71758,0071610,00%3343,97
43 M. Toldi III 387,003271100,00%384,69

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 17/12/2025
Gestopt: 18/02/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/10/2025
Gestopt: 30/11/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/04/2025
Gestopt: 23/08/2025
Rol: Reservist
Toegetreden: 15/02/2023
Gestopt: 26/10/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/04/2018
Gestopt: 25/03/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 15/04/2015
Gestopt: 04/08/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/04/2016
Gestopt: 10/05/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/03/2017
Gestopt: 11/06/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/06/2014
Gestopt: 13/04/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/05/2014