Ded_045

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/12/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten108650629
Gemiddelde tier7,280,0010,008,66
Overwinningen519947,85%00,00%233,33%1655,17%
Verloren552950,89%00,00%350,00%1034,48%
Gelijkstand1371,26%00,00%116,67%310,34%
Gevechten overleefd229821,15%00,00%116,67%724,14%
Tanks vernietigd63320,5800,0010,1770,24
Gedood / dood ratio0,740,000,200,32
Gezien81710,7500,0030,50170,59
Schade toegebracht833,340,00547,17699,34
Veroveringspunten44100,4100,0000,00541,86
Verdedigingspunten35180,3200,0000,0000,00
Ervaring513,290,00347,67423,93
WN7783,200,00107,95543,57
WN8921,740,00117,94608,82
Totaal
Gevechten10865
Gemiddelde tier7,28
Overwinningen519947,85%
Verloren552950,89%
Gelijkstand1371,26%
Gevechten overleefd229821,15%
Tanks vernietigd63320,58
Gedood / dood ratio0,74
Gezien81710,75
Schade toegebracht833,34
Veroveringspunten44100,41
Verdedigingspunten35180,32
Ervaring513,29
WN7783,20
WN8921,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten6
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen233,33%
Verloren350,00%
Gelijkstand116,67%
Gevechten overleefd116,67%
Tanks vernietigd10,17
Gedood / dood ratio0,20
Gezien30,50
Schade toegebracht547,17
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring347,67
WN7107,95
WN8117,94
Voorbije 30 dagen
Gevechten29
Gemiddelde tier8,66
Overwinningen1655,17%
Verloren1034,48%
Gelijkstand310,34%
Gevechten overleefd724,14%
Tanks vernietigd70,24
Gedood / dood ratio0,32
Gezien170,59
Schade toegebracht699,34
Veroveringspunten541,86
Verdedigingspunten00,00
Ervaring423,93
WN7543,57
WN8608,82
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen428,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren964,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand17,14%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd214,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,580,000,000,00
Gezien80,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht963,570,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring569,290,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen428,57%
Verloren964,29%
Gelijkstand17,14%
Gevechten overleefd214,29%
Tanks vernietigd70,50
Gedood / dood ratio0,58
Gezien80,57
Schade toegebracht963,57
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring569,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten710000
Overwinningen34849,01%00,00%00,00%00,00%
Verloren36250,99%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd20929,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2930,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,580,000,000,00
Gezien6160,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht757,970,000,000,00
Veroveringspunten11161,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten20762,9200,0000,0000,00
Ervaring504,650,000,000,00
Totaal
Gevechten710
Overwinningen34849,01%
Verloren36250,99%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd20929,44%
Tanks vernietigd2930,41
Gedood / dood ratio0,58
Gezien6160,87
Schade toegebracht757,97
Veroveringspunten11161,57
Verdedigingspunten20762,92
Ervaring504,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2901000
Overwinningen139448,05%00,00%00,00%00,00%
Verloren137247,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1354,65%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd87029,99%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd17620,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,870,000,000,00
Gezien24750,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.024,400,000,000,00
Veroveringspunten27000,9300,0000,0000,00
Verdedigingspunten34221,1800,0000,0000,00
Ervaring600,590,000,000,00
Totaal
Gevechten2901
Overwinningen139448,05%
Verloren137247,29%
Gelijkstand1354,65%
Gevechten overleefd87029,99%
Tanks vernietigd17620,61
Gedood / dood ratio0,87
Gezien24750,85
Schade toegebracht1.024,40
Veroveringspunten27000,93
Verdedigingspunten34221,18
Ervaring600,59
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten92000
Overwinningen2729,35%00,00%00,00%00,00%
Verloren6368,48%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2122,83%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd390,4200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,550,000,000,00
Gezien820,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.450,520,000,000,00
Veroveringspunten1892,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten780,8500,0000,0000,00
Ervaring476,180,000,000,00
Totaal
Gevechten92
Overwinningen2729,35%
Verloren6368,48%
Gelijkstand22,17%
Gevechten overleefd2122,83%
Tanks vernietigd390,42
Gedood / dood ratio0,55
Gezien820,89
Schade toegebracht1.450,52
Veroveringspunten1892,05
Verdedigingspunten780,85
Ervaring476,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (237)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81126,0966941648,80%1142,79
KV-48692,8240732544,31%558,57
Type 64 6520,0235822641,59%1225,90
ST-I91046,6548221447,20%805,22
Panther II8678,1038520039,00%598,02
CS-52 LIS 81080,7062219840,40%1080,35
122 TM 81229,2273519448,97%1383,50
O-I6715,2042818357,38%1188,82
O-Ni7856,1044217651,70%982,76
Panther7649,3939416650,60%922,95
P.44 Pantera8900,7947915944,03%953,53
VK 30.02 (M)6424,4837015144,37%595,14
Bisonte C45 81232,2280115050,00%1228,84
KV-37356,6436514850,68%272,87
Centurion Mk. I8641,7444414146,81%636,44
IS-2-II81061,6360413847,83%1175,20
IS7638,1640313556,30%763,02
P.43 ter7731,3744213548,89%1029,59
WZ-120-1G FT 81138,1969613351,13%1179,85
ELC EVEN 90 8564,8362712850,78%996,24
KV-15232,8426012249,18%296,73
GSOR 1008 81239,3561811742,74%1016,26
KV-856541,5631911649,14%768,00
M-IV-Y 81158,5878211555,65%1212,57
T-1506306,5531311454,39%359,41
T-54 first prototype 8976,5172411442,98%1091,23
SU-130PM 81364,5272711149,55%1336,41
IS-381039,6551611049,09%1050,32
ISU-152K 8969,1154010440,38%830,34
Lansen C 81012,8870710152,48%1153,61
Object 26391632,6473510045,00%1321,04
Chrysler K GF 81050,985799946,46%1078,46
SU-1018894,095889841,84%855,29
Spähpanzer SP I C7456,533689248,91%796,34
Jagdpanther II8742,774519139,56%502,16
AMX 50 10081037,986479043,33%974,93
AMX 13 757477,434138958,43%960,42
Škoda T 56 81589,968448947,19%1491,88
Panhard EBR 10510588,796168448,81%503,49
VK 16.02 Leopard5202,292458349,40%518,28
VK 28.016350,822958351,81%897,80
Object 252U Defender 81101,456198235,37%914,15
E 50 Ausf. M101639,446928146,91%1155,09
IS-4101498,946258047,50%992,63
VK 30.01 (H)5211,952547848,72%323,09
Ikv 65 Alt II6605,223477853,85%1041,30
O-Ho8763,723947838,46%644,20
M40/M4381180,437087757,14%1453,63
50TP prototyp 81187,477857656,58%1253,27
Ikv 1035263,752247642,11%405,68
Bofors Tornvagn 81204,227947655,26%1232,62
Prototipo Standard B91134,355667548,00%895,88
M53/M559857,855887553,33%778,73
AMBT 81052,316607445,95%987,18
FV4005 Stage II101395,445857147,89%906,02
T-284137,852036844,12%207,17
Type 95 Heavy4161,201996643,94%335,22
Strv S1 8751,464336549,23%593,48
E 5091366,447206243,55%1111,87
Durchbruchswagen 24140,111946253,23%245,37
Caliban 81176,058416256,45%1509,38
O-I Experimental5262,153455947,46%308,65
TS-5 81137,537025844,83%943,09
Progetto M35 mod. 46 81045,616185747,37%979,93
KV-1S6320,424045567,27%563,86
IS-6 B 81302,678605464,81%1486,45
Sav m/434103,981515347,17%76,67
StuG III Ausf. B4180,401845347,17%260,30
M10 RBFM 5438,112845349,06%765,22
Caernarvon Action X 81117,408325251,92%1311,60
P26/404222,242055150,98%442,08
M446478,983335145,10%599,67
T-29 3177,671935150,98%487,38
T82 HMC4185,181525048,00%463,51
SU-100M17835,165274955,10%1053,70
AMX ELC bis5280,042694942,86%772,08
Ares 7581365,969374959,18%1742,92
AMX 12 t6469,333784856,25%1196,91
Bat.-Châtillon 12 t8426,544404850,00%603,55
P.43 bis6484,514274748,94%718,67
SU-1006770,134814742,55%1190,73
GSOR 1010 FB 81079,416264647,83%1118,85
Pz.Kpfw. II Luchs4101,241904540,00%100,57
BZT-70 101952,768504551,11%1136,09
T-62A101041,645714542,22%604,34
T-44-100 8979,335564535,56%954,92
P.435285,912964452,27%638,54
T-116 3316,524254450,00%1317,12
Cavalier5296,422464339,53%442,60
Cromwell6455,053524240,48%649,73
UDES 038930,055614252,38%828,65
AMX 50 B101695,266334235,71%1053,50
T-46351,201214151,22%107,10
TS-54 81354,178274139,02%1299,90
14TP4148,752174047,50%361,17
Obsidian 81242,058334052,50%1540,87
FV230 Canopener101571,268833857,89%1196,94
Pz.Kpfw. III Ausf. E390,461493740,54%29,49
Progetto M40 mod. 65101193,565663638,89%646,85
XM66F 81114,925843633,33%905,99
Type 63 81192,087563647,22%1206,72
Panhard EBR 909424,235633548,57%411,43
Ares 90101656,917153545,71%1020,18
Ashigaru 101790,747683560,00%1203,84
AMX 105 AM mle. 474261,651863441,18%687,84
Matilda4643,393793363,64%2216,44
IS-3-II9888,457313354,55%699,16
ASTRON Rex 105 mm 8920,126093342,42%776,32
StuG III Ausf. G5244,192143250,00%377,55
Object 277101325,166143243,75%791,21
Taschenratte111811,727993240,63%818,82
Škoda T 27 8739,785673246,88%758,81
HWK 30 8439,294983145,16%545,48
SMV CC-64 Vipera 81193,976323145,16%1118,56
A-205113,171713046,67%169,76
Object 268 Version 4101641,417652962,07%1138,64
Maus101129,646622850,00%647,39
Pz.Kpfw. I Ausf. C385,141832839,29%136,21
Panhard AML Lynx 6x68267,544922846,43%273,02
Bat.-Châtillon 25 t101617,567092748,15%1089,02
ShPTK-TVP 100 81262,046342740,74%1136,77
Somua SM 8988,896322755,56%974,02
CS-63101538,856532642,31%1064,52
Coccodrillo 101816,546782634,62%1096,23
Tiger-Maus 91388,088852665,38%1235,40
Lorraine 39L AM398,561202548,00%152,45
AMX 50 Foch (155) 101191,565142552,00%703,80
Vz. 55101544,546762450,00%953,75
Kampfpanzer 07 RH 81457,509132470,83%2155,37
BT-7 artillery 3334,424292441,67%1217,88
FV4004 Conway91468,526022356,52%1324,50
Hotchkiss EBR7219,354292343,48%232,77
AMX M4 mle. 49 Liberté 81258,048352356,52%1574,40
Pz.Kpfw. III Ausf. J435,501282231,82%0,00
Marder 38T4199,501652240,91%256,34
Type 91 Heavy367,381402161,90%221,17
Panhard AMD 178B6175,102812152,38%336,37
AT-FV230 Breaker111544,627822138,10%726,59
AE Phase I 91584,248072147,62%1373,28
Type 5 Heavy101644,556402025,00%770,16
Comet7344,952832030,00%236,63
FV217 Badger102261,108582050,00%1555,42
T18 HMC390,901162045,00%196,88
Object 703 Version II 8952,157822060,00%950,86
10TP386,951471947,37%152,08
IS-7101480,427081942,11%850,54
Jagdpanzer E 90 91650,687771947,37%1209,26
Projet Louis 9960,006241936,84%932,72
KV-4 KTTS 8889,846221942,11%754,82
Charioteer8757,534681729,41%504,51
T-1091417,817481662,50%1332,15
Stridsyxa 81363,887391637,50%1115,49
Chieftain Mk. 6 101789,078191457,14%1303,85
Ares 8591322,717801450,00%1243,93
Super Hellcat 7504,864291442,86%503,23
Super Conqueror101674,858061353,85%1122,84
EMIL 1951 81062,466271346,15%997,97
BT-7492,831811258,33%227,56
Ikv 723186,002201241,67%332,74
Type 4 Heavy9826,006711154,55%568,96
Marder II3157,911791136,36%244,99
T-50-2 6465,094291136,36%1092,35
AMX 404226,602871060,00%788,33
M24E2 Super Chaffee 6368,802771030,00%677,65
Pz.Kpfw. II260,56129922,22%1,50
T1 HMC219,5697966,67%260,01
AAT60 81397,44788955,56%1423,67
Wz. 64GC Bzyg 101582,78832966,67%1007,86
M4A1 FL 10 6579,33549955,56%909,11
AMX 383131,38190875,00%438,27
Turtle Mk. I 81953,251182875,00%2101,14
M54 Renegade 81040,50658837,50%867,12
Vickers Medium Mk. II2156,14160728,57%540,81
M15/423208,14210742,86%420,06
DS PZInż5206,14280757,14%347,72
VK 100.01 (P)8545,14523742,86%339,85
FV4201 Chieftain Proto 9712,86667757,14%581,67
AltProto AMX 30 81344,50637633,33%1372,04
TKS z n.k.m. 20 mm 2156,60216540,00%597,16
BT-22130,40196540,00%421,75
7TP2126,80185580,00%505,33
AMX 13 105 AM mle. 505233,40240540,00%224,77
T-262150,003055100,00%835,25
Pz.Kpfw. I258,40176540,00%18,78
Achilles6203,40349560,00%276,93
GSOR the TANK 9956,40482520,00%576,26
Tetrarch 2148,80211580,00%826,68
AMX 13 57 GF 7942,40962580,00%2404,12
Panzerjäger I2109,75139425,00%171,70
Centurion Mk. 7/19286,7519540,00%0,00
AT 2584,5011240,00%0,00
M4 Improved 597,75306450,00%102,04
SU-122A5247,00250450,00%383,60
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6457,25338425,00%740,58
ISU-122-2 8422,75533450,00%247,52
M6A2E1 8893,00649450,00%768,48
KV-5 81010,75938475,00%1058,85
B14146,679530,00%134,44
MS-11131,00286366,67%759,71
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,00145333,33%0,00
Universal Carrier 2-pdr222,67118366,67%222,70
Somua S353185,33161366,67%503,87
FCM 36237,00173366,67%240,09
AMX 30 B102261,00693333,33%1635,96
Chieftain/T95 8948,33549333,33%936,21
Strv fm/21180,006420,00%168,93
ARL 446531,00455250,00%688,75
Churchill I527,5012920,00%0,00
Leichttraktor136,002920,00%0,00
Kpz. Erich Konzept I 91857,509772100,00%1667,12
Object 752 91386,50810250,00%1109,67
Windhund 8488,0025020,00%177,50
Patton the Tank 9556,5035820,00%228,31
MTLS-1G14 319,501192100,00%261,00
Matilda Black Prince 5491,0033820,00%863,15
Valiant 5294,50477250,00%428,91
Yong Bing 91088,5045320,00%626,23
Fantôme 91821,5012172100,00%2256,14
Renault Otsu196,004651100,00%436,45
Renault FT 75 BS279,001511100,00%463,94
M4A1 Sherman51200,009771100,00%4119,84
Škoda T 245451,005521100,00%1148,79
Renault NC-311400,006201100,00%3194,23
Pvlvv fm/4222,003701100,00%261,00
BDR G1 B5226,0017110,00%148,91
VK 30.01 (P)6372,0025410,00%319,03
Waffenträger auf E 100100,0018310,00%0,00
T-34 with L-11 4625,0030610,00%2245,38
MKA 2200,0015510,00%603,40
T-45 2700,0072610,00%5607,60
L-60 20,003310,00%0,00
TBT 90,0020610,00%0,00
Löwe 8665,0043510,00%399,41
StuG IV 5359,0022110,00%545,28
T78 60,0012510,00%0,00
VCS 6x6 TS 90 9963,0023610,00%935,30
OCP Peacekeeper 93040,0012181100,00%3623,02

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/12/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/01/2025
Gestopt: 16/03/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/09/2024
Gestopt: 05/10/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/04/2024
Gestopt: 05/09/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/03/2024
Gestopt: 07/04/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 24/12/2023
Gestopt: 18/03/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 27/11/2023
Gestopt: 23/12/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/09/2022
Gestopt: 08/11/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/10/2023
Gestopt: 15/10/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/09/2023
Gestopt: 05/10/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/10/2023
Gestopt: 26/11/2023