Delta_Jade

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/08/2017

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23645000
Gemiddelde tier7,210,000,000,00
Overwinningen1249252,83%00,00%00,00%00,00%
Verloren1093846,26%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2150,91%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd838435,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd237411,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,560,000,000,00
Gezien221090,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.174,100,000,000,00
Veroveringspunten243861,0300,0000,0000,00
Verdedigingspunten181570,7700,0000,0000,00
Ervaring592,350,000,000,00
WN71285,650,000,000,00
WN81677,280,000,000,00
Totaal
Gevechten23645
Gemiddelde tier7,21
Overwinningen1249252,83%
Verloren1093846,26%
Gelijkstand2150,91%
Gevechten overleefd838435,46%
Tanks vernietigd237411,00
Gedood / dood ratio1,56
Gezien221090,94
Schade toegebracht1.174,10
Veroveringspunten243861,03
Verdedigingspunten181570,77
Ervaring592,35
WN71285,65
WN81677,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen114,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren571,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand114,29%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd114,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien10,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.384,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring132,290,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen114,29%
Verloren571,43%
Gelijkstand114,29%
Gevechten overleefd114,29%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien10,14
Schade toegebracht1.384,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring132,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23000
Overwinningen417,39%00,00%00,00%00,00%
Verloren1669,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand313,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd417,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,2600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,320,000,000,00
Gezien110,4800,0000,0000,00
Schade toegebracht754,260,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring207,960,000,000,00
Totaal
Gevechten23
Overwinningen417,39%
Verloren1669,57%
Gelijkstand313,04%
Gevechten overleefd417,39%
Tanks vernietigd60,26
Gedood / dood ratio0,32
Gezien110,48
Schade toegebracht754,26
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring207,96
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen838,10%00,00%00,00%00,00%
Verloren1361,90%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd733,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd170,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,210,000,000,00
Gezien110,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht573,100,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring301,240,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen838,10%
Verloren1361,90%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd733,33%
Tanks vernietigd170,81
Gedood / dood ratio1,21
Gezien110,52
Schade toegebracht573,10
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring301,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten61000
Overwinningen1321,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren4675,41%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,28%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd813,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd190,3100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,360,000,000,00
Gezien400,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht447,640,000,000,00
Veroveringspunten170,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,0300,0000,0000,00
Ervaring165,300,000,000,00
Totaal
Gevechten61
Overwinningen1321,31%
Verloren4675,41%
Gelijkstand23,28%
Gevechten overleefd813,11%
Tanks vernietigd190,31
Gedood / dood ratio0,36
Gezien400,66
Schade toegebracht447,64
Veroveringspunten170,28
Verdedigingspunten20,03
Ervaring165,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten329000
Overwinningen19960,49%00,00%00,00%00,00%
Verloren11434,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand164,86%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12036,47%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1450,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien2540,7700,0000,0000,00
Schade toegebracht645,900,000,000,00
Veroveringspunten6231,8900,0000,0000,00
Verdedigingspunten3531,0700,0000,0000,00
Ervaring420,640,000,000,00
Totaal
Gevechten329
Overwinningen19960,49%
Verloren11434,65%
Gelijkstand164,86%
Gevechten overleefd12036,47%
Tanks vernietigd1450,44
Gedood / dood ratio0,69
Gezien2540,77
Schade toegebracht645,90
Veroveringspunten6231,89
Verdedigingspunten3531,07
Ervaring420,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten416000
Overwinningen23055,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren18143,51%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14935,82%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2510,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,940,000,000,00
Gezien5771,3900,0000,0000,00
Schade toegebracht557,470,000,000,00
Veroveringspunten7031,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten5601,3500,0000,0000,00
Ervaring466,130,000,000,00
Totaal
Gevechten416
Overwinningen23055,29%
Verloren18143,51%
Gelijkstand51,20%
Gevechten overleefd14935,82%
Tanks vernietigd2510,60
Gedood / dood ratio0,94
Gezien5771,39
Schade toegebracht557,47
Veroveringspunten7031,69
Verdedigingspunten5601,35
Ervaring466,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (140)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Jagdpanzer E 100102069,33535127350,75%1642,89
Ferdinand81416,08531107749,21%1540,55
Rhm.-Borsig Waffenträger81666,3780396555,03%2078,61
Rheinmetall Skorpion G 81889,7390692560,54%2701,00
E 25 71352,1079189759,64%2497,20
G.W. Panther7976,9146580151,31%1357,32
Type 64 6595,8665070057,71%1550,59
G.W. Tiger (P)81251,1260468251,32%1714,04
leKpz M 41 90 mm GF 81137,2179164052,03%2355,87
KV-856641,5435259247,80%1031,69
Spähpanzer Ru 25191175,1477954754,11%2046,03
Panzer 58 Mutz 81476,4689752558,10%2476,15
Jagdtiger91570,5546151348,34%1292,15
AMX 13 57 GF 7828,5674147747,38%1610,29
T-5491678,8585944656,05%2090,14
Grille 15102530,4871843251,16%2348,93
105 leFH18B2 5825,6065043060,23%2048,09
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4342,3026238254,45%955,43
Leopard Prototyp A91584,4071938149,08%1539,27
M4A3E8 Fury 6714,5066935553,24%1650,66
G.W. Tiger91638,3666634755,62%1955,91
Jagdpanther7818,0336034548,41%1039,61
Waffenträger auf Pz. IV91804,6969331850,63%1646,56
Hummel61014,6734230047,00%1596,67
Pz.Kpfw. I Ausf. C3163,6426629451,36%733,27
T-1091611,5579428854,51%1677,48
Sturer Emil71037,1846028753,66%1606,12
IS-381068,9949128050,36%1125,30
T-54 ltwt.91238,5684626757,30%2092,84
IS7753,2540926653,01%975,21
Tortoise91845,7363926453,03%1562,88
AT 771076,1951726358,17%1518,54
AT 86539,8035126051,54%917,35
KV-15417,4828225844,19%756,31
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81383,2779521956,62%1852,54
AT 1581591,9883321655,09%2069,00
KV-37885,3940720748,79%1075,65
Grille5602,3226320244,55%1320,84
Jagdpanzer IV6568,6528519750,25%984,25
Panther/M10 71083,8370218849,47%1815,73
Waffenträger auf E 100102332,0466418645,70%1633,19
Aufklärungspanzer Panther 7602,8461017142,69%1260,32
AMX 13 9091163,8867016850,00%1807,67
ISU-15281786,9782315364,71%2348,00
Sturmpanzer II4239,2115915149,01%716,56
VK 45.03 71412,7384415055,33%2243,78
Strv S1 81899,0162014854,05%2578,50
Leopard 1101785,4065614445,83%1389,91
LTTB8886,4183113961,15%1852,89
T-1506548,5431213544,44%755,31
Pz.Kpfw. II Luchs4143,6725413154,96%420,73
M10 Wolverine5579,5837613055,38%1503,68
KV-26551,9434012646,83%800,49
SU-10061049,9771011762,39%2272,83
StuG III Ausf. G5510,4728711350,44%1232,65
AT 25368,3729310954,13%840,12
AMX 13 757638,6069810851,85%1312,32
VK 28.016385,5255510845,37%1059,47
ISU-122S 71235,6971110653,77%1971,26
T1E6 2101,2917510349,51%336,66
Panther71228,9486810255,88%2296,36
SU-15271028,9764410256,86%1499,70
StuG III Ausf. B4420,9931710061,00%1250,75
Pz.Sfl. IVc5562,623209958,59%1407,27
SU-855703,523999056,67%1815,83
T-28498,491358737,93%21,98
AMX 12 t6791,986998747,13%2291,04
Nashorn6957,624368756,32%1867,32
MT-256597,376838158,02%1977,57
Škoda T 40 61093,557117848,72%2318,67
VK 16.02 Leopard5239,574057746,75%637,58
T-44-100 81394,187657250,00%1896,90
Škoda T 2561041,997847164,79%2654,19
T404195,071727143,66%282,70
Leichttraktor1140,661966851,47%586,20
G.W. E 100101797,316336855,88%1867,45
T26E4 SuperPershing 81416,328816860,29%1945,67
Pz.Kpfw. T 15 3200,282756142,62%816,23
Matilda IV 5616,907205867,24%1984,39
M415833,985825660,71%1626,20
Alecto4270,132315653,57%715,93
Konštrukta T-34/10071051,567275457,41%1900,63
SU-85I 5797,876515457,41%2091,69
IS-7102106,047044948,98%1874,29
Marder II3122,081514847,92%191,97
VK 30.01 (H)5681,366314757,45%1780,05
T-46373,021264744,68%79,05
Object 140101998,335854641,30%1652,63
Valentine AT4197,691913958,97%524,77
Pz.Kpfw. II2227,082993855,26%1099,31
Marder 38T4407,422983650,00%1080,25
VK 30.02 (M)61033,567023444,12%2335,92
D2371,101592962,07%177,94
T56 GMC372,181072835,71%3,10
T3 HMC245,58912450,00%82,06
Durchbruchswagen 24280,922462445,83%669,73
AMX ELC bis5742,178462470,83%3648,49
T2 Medium Tank225,271002236,36%2,14
Sturmpanzer I Bison3116,241632176,19%431,58
Panzerjäger I263,90932142,86%15,10
FV215b (183) 101855,714722152,38%1577,84
SU-85B4455,303662075,00%1456,10
T-26229,11811957,89%151,07
AMX 383106,891651936,84%94,36
Type 97 Te-Ke 2139,651951747,06%588,83
LTP 3133,201761546,67%442,56
D1262,211541457,14%163,81
AMX 404115,571461435,71%160,72
T18 HMC3248,572631450,00%1087,38
Renault Otsu1168,691901346,15%695,63
Vickers Mk. E Type B292,821551154,55%283,82
Type 2597 Chi-Ha3103,731521181,82%368,04
Pz.Kpfw. III Ausf. E3241,402791070,00%870,04
T7 Combat Car 298,44119933,33%228,89
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2113,22341966,67%558,43
T1 Cunningham141,7594837,50%0,00
Renault FT169,2596825,00%137,10
Renault FT AC2106,75118825,00%164,91
Type 3 Chi-Nu5298,43347742,86%634,98
SU-76M4273,00254666,67%898,29
Object 70493226,67980666,67%3017,38
KV-48856,00381616,67%718,38
Type 3 Chi-Nu Kai 5542,17748683,33%1720,47
Pz.Kpfw. I231,60151560,00%204,70
Excelsior 5425,00349520,00%561,89
T82 HMC4571,75341425,00%1870,48
Light Mk. VIC 240,50135450,00%110,55
T 55A 91311,75524450,00%1139,36
Vickers Medium Mk. II2171,6711730,00%726,20
M36 Jackson6387,67555366,67%670,54
TOG II* 6361,00230333,33%287,07
Tetrarch 272,67154366,67%322,83
StuG IV 5463,00432366,67%1044,27
Renault NC-31190,0089250,00%308,48
MS-1128,00157250,00%79,03
Universal Carrier 2-pdr282,005020,00%85,43
BT-7 artillery 3289,50412250,00%1168,22
Vickers Medium Mk. I1142,002561100,00%771,16
M4462718,0087910,00%6492,93
T-45 225,002791100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/08/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/08/2017
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 30/09/2014
Gestopt: 12/06/2017
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 30/09/2014
Gestopt: 12/06/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/02/2013