Diablo_master

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/11/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten46625000
Gemiddelde tier8,690,000,000,00
Overwinningen2297249,27%00,00%00,00%00,00%
Verloren2303749,41%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand6161,32%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd913119,58%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd335080,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,890,000,000,00
Gezien602351,2900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.302,270,000,000,00
Veroveringspunten283360,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten154110,3300,0000,0000,00
Ervaring644,160,000,000,00
WN7994,400,000,000,00
WN81234,900,000,000,00
Totaal
Gevechten46625
Gemiddelde tier8,69
Overwinningen2297249,27%
Verloren2303749,41%
Gelijkstand6161,32%
Gevechten overleefd913119,58%
Tanks vernietigd335080,72
Gedood / dood ratio0,89
Gezien602351,29
Schade toegebracht1.302,27
Veroveringspunten283360,61
Verdedigingspunten154110,33
Ervaring644,16
WN7994,40
WN81234,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen320,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1280,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien151,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht905,870,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring349,270,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen320,00%
Verloren1280,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd16,67%
Tanks vernietigd70,47
Gedood / dood ratio0,50
Gezien151,00
Schade toegebracht905,87
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring349,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen342,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren457,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd342,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien20,2900,0000,0000,00
Schade toegebracht209,860,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring186,140,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen342,86%
Verloren457,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd342,86%
Tanks vernietigd10,14
Gedood / dood ratio0,25
Gezien20,29
Schade toegebracht209,86
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring186,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten322000
Overwinningen8626,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren23071,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,86%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd329,94%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd940,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,320,000,000,00
Gezien5821,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht410,640,000,000,00
Veroveringspunten420,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten940,2900,0000,0000,00
Ervaring297,280,000,000,00
Totaal
Gevechten322
Overwinningen8626,71%
Verloren23071,43%
Gelijkstand61,86%
Gevechten overleefd329,94%
Tanks vernietigd940,29
Gedood / dood ratio0,32
Gezien5821,81
Schade toegebracht410,64
Veroveringspunten420,13
Verdedigingspunten940,29
Ervaring297,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten752000
Overwinningen41555,19%00,00%00,00%00,00%
Verloren32042,55%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand172,26%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd24632,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3700,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,730,000,000,00
Gezien6910,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht793,690,000,000,00
Veroveringspunten13671,8200,0000,0000,00
Verdedigingspunten13551,8000,0000,0000,00
Ervaring634,140,000,000,00
Totaal
Gevechten752
Overwinningen41555,19%
Verloren32042,55%
Gelijkstand172,26%
Gevechten overleefd24632,71%
Tanks vernietigd3700,49
Gedood / dood ratio0,73
Gezien6910,92
Schade toegebracht793,69
Veroveringspunten13671,82
Verdedigingspunten13551,80
Ervaring634,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten161000
Overwinningen5031,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren11168,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2616,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd610,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,450,000,000,00
Gezien1681,0400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.289,290,000,000,00
Veroveringspunten1260,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten2261,4000,0000,0000,00
Ervaring535,730,000,000,00
Totaal
Gevechten161
Overwinningen5031,06%
Verloren11168,94%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2616,15%
Tanks vernietigd610,38
Gedood / dood ratio0,45
Gezien1681,04
Schade toegebracht1.289,29
Veroveringspunten1260,78
Verdedigingspunten2261,40
Ervaring535,73
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten570000
Overwinningen25945,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren30854,04%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,53%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11420,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2850,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,630,000,000,00
Gezien4670,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.735,230,000,000,00
Veroveringspunten2930,5100,0000,0000,00
Verdedigingspunten1350,2400,0000,0000,00
Ervaring757,560,000,000,00
Totaal
Gevechten570
Overwinningen25945,44%
Verloren30854,04%
Gelijkstand30,53%
Gevechten overleefd11420,00%
Tanks vernietigd2850,50
Gedood / dood ratio0,63
Gezien4670,82
Schade toegebracht1.735,23
Veroveringspunten2930,51
Verdedigingspunten1350,24
Ervaring757,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (129)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-5 81079,31740374450,43%1232,75
T110E4101842,82659316149,35%1334,47
Rheinmetall Skorpion G 81222,53682315750,55%1274,06
E 100101823,40715291151,36%1463,17
E 7591510,69731248151,19%1424,77
E 50 Ausf. M101464,19642219746,97%1083,86
AMX 13 909697,90624189949,50%938,10
G.W. E 100101522,00547160850,50%1447,90
SU-122-44 7939,88590160849,38%1279,04
Bat.-Châtillon 25 t101497,29628146144,28%1161,84
Super Conqueror101716,06741137148,58%1225,38
AMX 50 B101715,60683105048,57%1320,80
G.W. Panther71199,13557104648,76%1631,61
AMX 50 12091555,8265498146,48%1501,53
Progetto M40 mod. 65101711,8272785152,17%1319,79
IS-381327,1375184552,90%1668,29
T110E3101795,6672484249,17%1211,11
T-1091454,7770573247,68%1373,68
G.W. Tiger91623,9160570850,00%1816,55
Object 268101834,3763370244,30%1250,79
VK 30.01 (H)5389,9843461349,27%826,88
T-62A101409,7660956544,96%1018,54
E 509844,4556049742,05%568,27
T-5491074,9564548148,02%973,35
ISU-15281282,7458541545,06%1275,54
Object 277101742,4971241146,72%1255,87
Panther II8593,0052939846,48%596,70
AMX 50 10081274,7667738550,65%1478,48
Strv 103-091516,0567637749,34%1299,38
Tiger II81157,6672336350,96%1366,89
T3091386,3564036046,94%1103,79
FV217 Badger101825,2276832949,85%1263,24
Grille 15101709,1466432949,85%1178,92
T-54 ltwt.9633,8058132247,20%753,69
Strv 103B101736,5567731949,22%1186,20
Pz.Kpfw. III/IV5123,3022731046,45%117,28
Pz.Kpfw. III Ausf. J466,3117130545,90%54,13
Bat.-Châtillon 25 t AP91318,2473127453,65%1325,36
Panther7408,5049627052,59%496,39
Object 70492181,2683826257,25%2051,86
Char Futur 4 91383,8676425750,19%1183,10
ELC EVEN 90 8382,1864824752,63%584,85
SU-1527612,1745422244,14%700,93
SU-1006424,9040422047,27%577,82
IS-7101685,2079421454,21%1297,62
Prototipo Standard B91446,1268720644,17%1245,10
MT-256134,5036220434,31%91,64
KV-856783,6959019050,00%1362,58
AMX 13 757285,2651418447,83%391,10
Hummel6745,6145517350,87%1095,58
T28 Prototype81221,1769217252,33%1370,27
T-505102,4832915946,54%132,62
LTTB8472,8758714251,41%714,42
AMX 12 t6247,2945114050,71%497,39
SU-85B4259,4626314051,43%539,10
Tortoise91603,3186114059,29%1377,88
SU-855291,2930013948,92%502,92
M18 Hellcat6857,6962111053,64%1686,42
Conqueror91343,2377710056,00%1189,38
IS71118,257939955,56%1799,33
T-46335,201249453,19%125,55
FV230 Canopener101214,416779347,31%637,24
Löwe 8972,847369347,31%981,99
T25/271064,887139255,43%1739,80
UDES 0381193,726359043,33%1216,16
T-34-856534,825008745,98%934,89
T 55A 91233,306648747,13%1122,88
Taschenratte111454,367728446,43%646,41
SU-54670,304138155,56%1818,41
SU-76M471,991018140,74%11,18
T28 Concept 7979,016908160,49%1548,56
Pz.Kpfw. III Ausf. E384,811507954,43%141,32
Tiger I7845,876177746,75%959,26
60TP Lewandowskiego102037,277897447,30%1396,19
AMX 13 10510745,246517450,00%694,58
Pz.Kpfw. II286,591627038,57%112,37
T1 Cunningham194,792936152,46%450,20
T675535,875426065,00%1341,85
VK 36.01 (H)6784,166225844,83%1494,93
122 TM 81048,646885646,43%959,97
TVP T 50/51101004,246575152,94%657,14
SU-263201,042074647,83%428,88
Maus101827,878774555,56%1421,58
KV-15428,004574254,76%845,07
AMX ELC bis5138,783284146,34%240,55
T-345286,543893551,43%701,59
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8994,277653363,64%1215,62
SU-182113,151102759,26%607,74
Gonsalo 8878,046432748,15%723,67
AT-1253,04802339,13%0,28
Waffenträger auf Pz. IV9897,836272365,22%683,66
Leichttraktor134,141122147,62%63,54
CS-52 LIS 8699,405612045,00%581,28
T-284163,832751833,33%246,19
T-262139,691991662,50%753,74
Matilda4236,533751566,67%687,18
Tiger 131 6672,386261361,54%1195,85
O-I6135,253831250,00%106,94
ARL 446531,914401136,36%674,24
A-20550,002721060,00%201,59
Bishop5131,801491020,00%1,78
Bofors Tornvagn 8935,907041050,00%915,94
T1E6 2110,00228933,33%306,42
O-I Experimental5320,25525862,50%549,41
AMX 40415,14193757,14%169,25
AMX 38348,86225771,43%261,00
Vickers Medium Mk. III3251,504676100,00%1112,40
T56 GMC3146,83216633,33%240,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. H517,83107616,67%0,00
TS-54 81070,50918666,67%1203,01
MS-1121,0083540,00%2,15
IS-6 81201,40855560,00%1392,66
Patton the Tank 91047,60508520,00%712,83
StuG IV 5340,40414560,00%776,00
Renault FT17,002440,00%0,00
BT-74156,33310366,67%572,54
Churchill I5120,003673100,00%261,00
T3 HMC2134,00192333,33%365,40
Rhm.-Borsig Waffenträger8980,0024730,00%658,42
T-50-2 6214,00410366,67%515,62
Vz. 64 Blesk8366,006692100,00%588,28
KV-26541,5030020,00%641,55
LTP 3188,00210250,00%728,90
Vickers Medium Mk. I1232,0020410,00%1012,64
Renault Otsu10,00010,00%0,00
BT-220,009010,00%0,00
Renault NC-3110,0001100,00%261,00
GSOR the TANK 90,0021910,00%0,00
BT-7 artillery 3432,005601100,00%2019,34

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/11/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/11/2024
Gestopt: 23/11/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/09/2024
Gestopt: 08/11/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/04/2024
Gestopt: 24/07/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/02/2024
Gestopt: 08/04/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 07/11/2023
Gestopt: 11/02/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/11/2023
Gestopt: 05/11/2023