Dilerche

clanlogo
Rol: Reservist
Toegetreden: 08/03/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten88241049274
Gemiddelde tier6,649,408,739,10
Overwinningen421047,71%330,00%1836,73%10839,42%
Verloren450951,10%770,00%3163,27%16359,49%
Gelijkstand1051,19%00,00%00,00%31,09%
Gevechten overleefd215724,44%110,00%714,29%6322,99%
Tanks vernietigd51130,5850,50100,20980,36
Gedood / dood ratio0,770,560,240,46
Gezien76460,8710,10310,631500,55
Schade toegebracht677,981.142,00853,00881,71
Veroveringspunten66670,7600,0000,00310,11
Verdedigingspunten45820,5200,0000,0090,03
Ervaring383,44573,80528,98588,53
WN7787,79379,97313,28393,01
WN8854,50619,15457,99470,04
Totaal
Gevechten8824
Gemiddelde tier6,64
Overwinningen421047,71%
Verloren450951,10%
Gelijkstand1051,19%
Gevechten overleefd215724,44%
Tanks vernietigd51130,58
Gedood / dood ratio0,77
Gezien76460,87
Schade toegebracht677,98
Veroveringspunten66670,76
Verdedigingspunten45820,52
Ervaring383,44
WN7787,79
WN8854,50
Voorbije 24u
Gevechten10
Gemiddelde tier9,40
Overwinningen330,00%
Verloren770,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd110,00%
Tanks vernietigd50,50
Gedood / dood ratio0,56
Gezien10,10
Schade toegebracht1.142,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring573,80
WN7379,97
WN8619,15
Voorbije 7 dagen
Gevechten49
Gemiddelde tier8,73
Overwinningen1836,73%
Verloren3163,27%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd714,29%
Tanks vernietigd100,20
Gedood / dood ratio0,24
Gezien310,63
Schade toegebracht853,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring528,98
WN7313,28
WN8457,99
Voorbije 30 dagen
Gevechten274
Gemiddelde tier9,10
Overwinningen10839,42%
Verloren16359,49%
Gelijkstand31,09%
Gevechten overleefd6322,99%
Tanks vernietigd980,36
Gedood / dood ratio0,46
Gezien1500,55
Schade toegebracht881,71
Veroveringspunten310,11
Verdedigingspunten90,03
Ervaring588,53
WN7393,01
WN8470,04
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten18000
Overwinningen422,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren1477,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd422,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,2200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,290,000,000,00
Gezien60,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht594,500,000,000,00
Veroveringspunten442,4400,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,1100,0000,0000,00
Ervaring301,610,000,000,00
Totaal
Gevechten18
Overwinningen422,22%
Verloren1477,78%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd422,22%
Tanks vernietigd40,22
Gedood / dood ratio0,29
Gezien60,33
Schade toegebracht594,50
Veroveringspunten442,44
Verdedigingspunten20,11
Ervaring301,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen628,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren1571,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29,52%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,370,000,000,00
Gezien251,1900,0000,0000,00
Schade toegebracht273,480,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring147,430,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen628,57%
Verloren1571,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd29,52%
Tanks vernietigd70,33
Gedood / dood ratio0,37
Gezien251,19
Schade toegebracht273,48
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring147,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten40000
Overwinningen1640,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2357,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,50%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1537,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien491,2300,0000,0000,00
Schade toegebracht783,930,000,000,00
Veroveringspunten721,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten220,5500,0000,0000,00
Ervaring358,930,000,000,00
Totaal
Gevechten40
Overwinningen1640,00%
Verloren2357,50%
Gelijkstand12,50%
Gevechten overleefd1537,50%
Tanks vernietigd150,38
Gedood / dood ratio0,60
Gezien491,23
Schade toegebracht783,93
Veroveringspunten721,80
Verdedigingspunten220,55
Ervaring358,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten104000
Overwinningen4543,27%00,00%00,00%00,00%
Verloren5855,77%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,96%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3432,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd340,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,490,000,000,00
Gezien650,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht841,640,000,000,00
Veroveringspunten940,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten970,9300,0000,0000,00
Ervaring477,570,000,000,00
Totaal
Gevechten104
Overwinningen4543,27%
Verloren5855,77%
Gelijkstand10,96%
Gevechten overleefd3432,69%
Tanks vernietigd340,33
Gedood / dood ratio0,49
Gezien650,63
Schade toegebracht841,64
Veroveringspunten940,90
Verdedigingspunten970,93
Ervaring477,57
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten149000
Overwinningen6946,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren7852,35%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,34%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5436,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd860,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,910,000,000,00
Gezien490,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.239,970,000,000,00
Veroveringspunten2561,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten670,4500,0000,0000,00
Ervaring599,780,000,000,00
Totaal
Gevechten149
Overwinningen6946,31%
Verloren7852,35%
Gelijkstand21,34%
Gevechten overleefd5436,24%
Tanks vernietigd860,58
Gedood / dood ratio0,91
Gezien490,33
Schade toegebracht1.239,97
Veroveringspunten2561,72
Verdedigingspunten670,45
Ervaring599,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (115)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T-1091222,8749867147,24%1076,40
T28 Prototype8759,4938947941,96%573,83
IS-381360,6948541749,40%1615,65
M5A1 Stuart4181,4625539252,55%519,93
M127708,4438334150,73%808,01
M18 Hellcat6531,7631430748,53%814,34
IS7941,3848328053,21%1258,03
T26E4 SuperPershing 8808,2664527646,01%888,24
M53/M5591101,2151027248,16%948,50
VK 30.01 (P)6506,6333024048,75%743,44
T25/27764,6441423549,79%1048,99
KV-856593,5736222657,08%999,42
M40/M4381087,8947418648,39%1200,10
Tiger (P)7963,1147618652,15%1255,95
Matilda4387,9429216944,97%1108,44
Type T-345240,3123416745,51%453,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5312,1026016250,00%779,34
Object 70591136,6351415043,33%895,81
WZ-1317297,2634414941,61%339,04
T309907,4550314853,38%644,35
Jagdpanther7511,9231412645,24%483,50
VK 45.02 (P) Ausf. A8841,2640412540,80%742,57
KV-15490,7831712548,80%990,88
M8A14281,8522112347,97%634,03
M446729,3636412153,72%1311,44
IS-7101069,3749411139,64%590,96
Type 586412,8331810848,15%630,13
T-34-17417,0634510745,79%414,43
StuG III Ausf. G5263,5722010643,40%389,88
Type 578757,0657410553,33%662,23
T675397,7328610545,71%740,37
Churchill I5568,7035810047,00%1217,77
59-166254,3328010047,00%522,29
Churchill Gun Carrier6427,222779641,67%572,06
Jagdpanzer IV6534,892989446,81%811,86
M415513,352899348,39%810,01
T-284293,442478756,32%920,70
BDR G1 B5421,012978645,35%692,51
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4170,572188654,65%474,10
M7 Priest3435,011918239,02%1032,45
M374325,742038258,54%1201,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4241,832307250,00%520,29
IS-M8806,304817149,30%807,91
T110E5101011,256986845,59%540,81
Type 71101244,086836041,67%616,09
Ferdinand8730,574895844,83%519,53
T-34-28532,814155743,86%456,91
T288527,514055534,55%235,22
T-29 3233,112214647,83%783,03
B14189,002144351,16%383,44
Type 689733,905993938,46%341,33
Type 4 Ju-To7363,383583943,59%193,97
Pz.Kpfw. 38 (t)3241,742163551,43%901,15
T56 GMC3167,831653545,71%415,11
ARL 446388,713613148,39%474,82
T-463137,201663046,67%429,35
Cruiser Mk. IV4223,322022846,43%533,09
SDP 58 Kilana8532,074302729,63%236,93
SDP 60 Gonkiewicza9726,845192540,00%324,51
Vickers Medium Mk. III3175,451602245,45%480,11
Type 2597 Chi-Ha3194,822042259,09%671,58
StuG III Ausf. B4496,903632152,38%1305,47
Object 2579996,954092133,33%717,14
T1 HMC2241,201452040,00%1391,56
D2394,951421947,37%147,08
KV-26339,672921546,67%380,43
Object 27710994,933991520,00%463,82
STG Guard 8604,534731540,00%469,55
Marder II3119,501401442,86%133,42
SDP 57 Gowika7572,503331442,86%513,58
Pz.Kpfw. 35 (t)236,92781323,08%0,87
Sav m/434186,171481216,67%245,75
T-26263,25781225,00%57,34
M10 RBFM 5315,172511241,67%347,46
Ikv 72369,301611070,00%264,10
T3 HMC276,101101060,00%238,88
Cruiser Mk. III3199,901651030,00%752,90
Vickers Medium Mk. II2105,63113837,50%266,21
WZ-1209317,50622862,50%254,96
SU-1527381,50310825,00%217,79
Vickers Mk. E Type B291,00167850,00%224,29
SDP 44 Burza6564,71454757,14%892,06
Super Hellcat 7483,86350742,86%497,97
Valentine II 4142,50234666,67%453,83
Pz.Kpfw. III Ausf. E3318,40252520,00%872,40
Covenanter5194,25202450,00%478,62
KV-1SA 5185,75378475,00%337,05
Light Mk. VIC 2166,675043100,00%1056,48
T7 Combat Car 244,3374333,33%3,10
Valiant 5253,67537366,67%497,11
Renault FT148,506520,00%10,37
Renault NC-31122,50109250,00%85,14
Strv 746574,50515250,00%1089,38
Leichttraktor158,5071250,00%99,48
Panzerwagen 39 3201,5020820,00%537,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5338,006762100,00%810,16
L-60 2134,00354250,00%599,33
LTP 374,5092250,00%161,27
Vickers Medium Mk. I189,001361100,00%478,10
Strv fm/211196,0014410,00%1027,99
T1 Cunningham1170,002971100,00%1201,40
D1249,006510,00%0,00
MS-11105,002291100,00%630,61
Type 3 Ju-Nu6234,003751100,00%298,82
Gabler’s Destroyer 5101,0015310,00%2,97
Black Prince II 7405,0030610,00%234,10
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,003810,00%0,00
T-50-2 6444,003251100,00%1086,78
Tiger 131 6424,004861100,00%611,67
Rheinmetall Skorpion G 81497,008851100,00%1380,62
M24E2 Super Chaffee 60,004221100,00%261,00
MTLS-1G14 3125,0012210,00%218,35
Vz. 58 Medvěd 9429,009291100,00%296,32
Cromwell B 6665,007381100,00%1304,13
AMX M4 mle. 49 81053,0066310,00%1011,86

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 08/03/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/03/2020
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/03/2015
Gestopt: 16/05/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 05/01/2017
Gestopt: 22/01/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/11/2017
Gestopt: 28/03/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/03/2015
Gestopt: 16/05/2015