Director_PRNhub

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten76552003
Gemiddelde tier8,780,000,009,33
Overwinningen4325456,50%00,00%00,00%3100,00%
Verloren3238042,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand9181,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2963138,71%00,00%00,00%133,33%
Tanks vernietigd995741,3000,0000,0031,00
Gedood / dood ratio2,120,000,001,50
Gezien883281,1500,0000,0020,67
Schade toegebracht2.185,500,000,001.140,33
Veroveringspunten405160,5300,0000,0000,00
Verdedigingspunten606420,7900,0000,0000,00
Ervaring856,490,000,001.084,67
WN71675,480,000,001137,58
WN82602,020,000,000,00
Totaal
Gevechten76552
Gemiddelde tier8,78
Overwinningen4325456,50%
Verloren3238042,30%
Gelijkstand9181,20%
Gevechten overleefd2963138,71%
Tanks vernietigd995741,30
Gedood / dood ratio2,12
Gezien883281,15
Schade toegebracht2.185,50
Veroveringspunten405160,53
Verdedigingspunten606420,79
Ervaring856,49
WN71675,48
WN82602,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten3
Gemiddelde tier9,33
Overwinningen3100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd31,00
Gedood / dood ratio1,50
Gezien20,67
Schade toegebracht1.140,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.084,67
WN71137,58
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1366000
Overwinningen87363,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren45733,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand362,64%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd60744,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11350,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien10360,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.889,880,000,000,00
Veroveringspunten12360,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten7200,5300,0000,0000,00
Ervaring855,480,000,000,00
Totaal
Gevechten1366
Overwinningen87363,91%
Verloren45733,46%
Gelijkstand362,64%
Gevechten overleefd60744,44%
Tanks vernietigd11350,83
Gedood / dood ratio1,50
Gezien10360,76
Schade toegebracht1.889,88
Veroveringspunten12360,90
Verdedigingspunten7200,53
Ervaring855,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten164000
Overwinningen10664,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren5131,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand74,27%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8250,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1490,9100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,820,000,000,00
Gezien1010,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.265,630,000,000,00
Veroveringspunten2641,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten1811,1000,0000,0000,00
Ervaring864,010,000,000,00
Totaal
Gevechten164
Overwinningen10664,63%
Verloren5131,10%
Gelijkstand74,27%
Gevechten overleefd8250,00%
Tanks vernietigd1490,91
Gedood / dood ratio1,82
Gezien1010,62
Schade toegebracht1.265,63
Veroveringspunten2641,61
Verdedigingspunten1811,10
Ervaring864,01
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten27000
Overwinningen829,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren1970,37%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd414,81%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd80,3000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,350,000,000,00
Gezien200,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht477,810,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring348,260,000,000,00
Totaal
Gevechten27
Overwinningen829,63%
Verloren1970,37%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd414,81%
Tanks vernietigd80,30
Gedood / dood ratio0,35
Gezien200,74
Schade toegebracht477,81
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring348,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1325000
Overwinningen92069,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren40530,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd74155,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11680,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien8990,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.429,310,000,000,00
Veroveringspunten9580,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten34742,6200,0000,0000,00
Ervaring1.002,420,000,000,00
Totaal
Gevechten1325
Overwinningen92069,43%
Verloren40530,57%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd74155,92%
Tanks vernietigd11680,88
Gedood / dood ratio2,00
Gezien8990,68
Schade toegebracht1.429,31
Veroveringspunten9580,72
Verdedigingspunten34742,62
Ervaring1.002,42
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6786000
Overwinningen374855,23%00,00%00,00%00,00%
Verloren290342,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1351,99%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd258438,08%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd54520,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,300,000,000,00
Gezien46170,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.595,390,000,000,00
Veroveringspunten42550,6300,0000,0000,00
Verdedigingspunten45580,6700,0000,0000,00
Ervaring784,230,000,000,00
Totaal
Gevechten6786
Overwinningen374855,23%
Verloren290342,78%
Gelijkstand1351,99%
Gevechten overleefd258438,08%
Tanks vernietigd54520,80
Gedood / dood ratio1,30
Gezien46170,68
Schade toegebracht1.595,39
Veroveringspunten42550,63
Verdedigingspunten45580,67
Ervaring784,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2841000
Overwinningen158755,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren123843,58%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand160,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd102035,90%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd22540,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,240,000,000,00
Gezien19130,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.958,020,000,000,00
Veroveringspunten17590,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten12280,4300,0000,0000,00
Ervaring783,170,000,000,00
Totaal
Gevechten2841
Overwinningen158755,86%
Verloren123843,58%
Gelijkstand160,56%
Gevechten overleefd102035,90%
Tanks vernietigd22540,79
Gedood / dood ratio1,24
Gezien19130,67
Schade toegebracht1.958,02
Veroveringspunten17590,62
Verdedigingspunten12280,43
Ervaring783,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (384)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rheinmetall Skorpion G 82243,771020221959,22%3181,26
T95/FV4201 Chieftain 102830,91947201656,55%2273,20
AMX 50 B103321,25955200057,95%3441,04
Object 907 102921,771014176358,20%2887,77
Bat.-Châtillon 25 t102863,26911169456,73%3080,81
Object 140102403,03799156052,24%2454,26
AMX Chasseur de chars 81538,35855142555,72%2559,86
Object 252U Defender 82285,991161141965,33%3440,01
FV4005 Stage II102527,38774135154,26%2244,20
Jagdpanzer E 100102218,98645124553,17%1785,95
T110E5102879,06953120457,48%2851,12
IS-7102539,44800107652,60%2427,05
Panhard EBR 105101825,21876106755,11%2827,50
Object 279 early 103007,90993105156,33%2363,76
T-62A102387,0172197953,52%2333,33
113102903,1995294159,83%3078,75
Lorraine 40 t 82307,80107493658,76%3649,90
SU-122-44 71331,3276791856,10%2150,36
IS-6 81895,0398688157,43%2686,87
Grille 15103058,6583885659,46%2915,74
WZ-12091870,3571782654,84%2324,94
FV215b 103018,6195282560,12%3128,51
E 7591663,6364581251,72%1710,59
E 5093081,33116679865,91%4071,44
AMX 13 9091048,2565378052,31%1691,08
T-5491687,0776276855,21%2114,69
T57 Heavy103265,8596274757,83%3249,21
T-1092118,7574973257,38%2476,23
Progetto M35 mod. 46 82140,51108672162,00%3223,72
M40/M4381648,0574171151,05%2002,27
M48A5 Patton102997,6890369752,65%3067,31
WZ-111 model 5A103674,83106368660,79%3932,54
M46 Patton92840,73110768062,35%3693,66
TVP T 50/51103068,8294863857,68%3348,64
Object 268 Version 4103575,35106661766,13%3602,74
E 50 Ausf. M103035,9494761057,87%3163,00
AMX 30 1er prototype91617,6961060147,59%1686,71
T-34-281240,8266059251,35%1803,71
E 100102334,2974857553,22%2057,92
Jagdpanther7687,8335652548,00%839,56
AMX 30 B102306,0477051357,12%2366,11
Ferdinand81183,4445250651,19%1276,67
T110E4103428,1696450663,44%3437,27
T-4481251,8463350453,57%1970,41
Object 260 103110,39100449857,43%2914,31
M54 Renegade 82363,64115649461,34%3376,39
Tiger II8969,8847648952,15%1126,55
IS-381605,7272248453,72%2085,75
LT-432 81574,50102548058,54%4226,07
212A91122,3842547448,52%1002,00
Object 703 Version II 82241,02114347361,95%3276,15
AMX 50 Foch B102887,4087446854,91%2521,93
Object 430U103605,24107046660,09%4069,36
60TP Lewandowskiego103414,3499545560,66%3454,86
SU-130PM 82359,77104945361,15%3257,96
VK 72.01 (K) 102581,0384944552,36%1789,89
Jagdtiger91670,5257241552,77%1497,23
Object 261101673,0951640450,74%1593,21
CS-63102259,2483739652,78%2119,24
Leopard Prototyp A92953,92105239258,42%3755,35
WZ-120-1G FT 82297,00106538857,73%3290,23
WZ-111 model 1-492496,8591536159,83%2967,49
Super Conqueror103815,91109935560,00%4058,08
T4991173,0784435556,06%1916,76
Kranvagn103246,91102334962,18%3485,90
Manticore10943,2380334855,17%1156,67
Löwe 81841,5299834558,84%2623,83
Maus103319,26108334264,04%3355,58
SU-14-17721,3439334254,39%999,15
STB-1103499,74102734156,89%3950,48
SU-14-281087,3648733948,38%1183,82
ELC EVEN 90 8766,7683133757,57%1791,88
Object 277103526,83103432258,39%3693,74
K-91103190,7594730954,37%3381,11
Somua SM 82483,96122830266,89%3540,68
121102546,0381429755,22%2356,76
Type 59 81829,22100529453,06%2763,59
Tiger I7895,7145828351,59%1235,41
Leopard 1103085,6595228060,00%3289,36
FV201 (A45) 7885,9051327750,54%1307,60
T26E5 82026,13119427163,84%3193,82
Bat.-Châtillon 25 t AP91905,7777926556,60%2228,23
M26 Pershing81584,3582925552,94%2418,54
T-437922,7455024852,82%1765,96
T-34-171141,5972224460,66%2218,29
T54E192082,9384724454,10%2153,92
AMX ELC bis5197,7026923447,86%498,71
T95E6 103095,9695123455,13%3128,46
Bat.-Châtillon Bourrasque 81458,1088223354,94%1918,83
VK 36.01 (H)6463,0534023052,61%673,33
Conqueror92689,86105423059,13%3203,28
Pz.Kpfw. VII103392,9396323055,22%3367,81
T3092962,62104222566,67%3325,26
T376811,2162422358,30%2734,95
AMX 12 t6296,2133321947,03%623,54
IS-3A 82468,36125121661,11%3581,95
T2971435,9162821355,87%2155,61
T675467,3833121049,52%1106,07
AMX M4 mle. 5193256,36123220865,87%4175,28
T-34-856586,4138920255,45%1173,28
Škoda T 5092955,00113920163,18%3880,36
AMX 13 757538,9445220054,00%1178,54
Spähpanzer Ru 25191513,26100119859,09%2946,84
Strv S1 82054,6489619755,33%2781,82
AMX 13 105102710,3392819361,14%4278,45
M10391663,4680518854,26%1609,11
E 25 71236,1669918755,08%2046,00
SU-86539,7928818045,00%626,39
T-345475,8142217851,69%1406,28
AMX 50 12092281,8492717862,36%2787,21
IS71401,8780817755,93%2221,87
AMX 50 10082124,16100917661,93%3112,40
Rhm.-Borsig Waffenträger82054,1389117553,71%2607,17
T3281600,9688717454,02%2131,75
Panther II81703,0286917156,73%2824,04
Primo Victoria 81962,97116416161,49%3619,37
StuG III Ausf. G5234,5321415948,43%381,77
Type 63 81608,0593515754,14%2046,25
Jagdpanzer IV6383,2331615450,65%557,17
11081641,3489315458,44%2269,19
Char Futur 4 92494,7897415459,74%2728,03
AMX 50 Foch93336,16117115369,93%3955,79
T2071248,7762714959,06%2252,81
FV4202 81944,33113514761,90%3389,08
M41 Walker Bulldog8991,1961714451,39%1960,27
Concept 1B 91999,3187014452,78%1676,47
SDP wz 66 Grom 81718,8691414362,24%1912,60
Object 26393244,50118314167,38%4310,61
T 55A 92861,77116414162,41%3747,82
AMX M4 mle. 4571520,0488413961,15%2381,14
EMIL 1951 82592,21114413555,56%3844,95
121B 102356,5589513557,78%2182,83
Emil II92775,48109713461,94%3547,19
AMX AC mle. 4881998,0493213454,48%2925,27
KV-1S6539,7841113346,62%918,60
Type 586761,2165213053,85%1764,67
Chrysler K GF 82385,35118513063,08%3699,00
T-54 ltwt.91390,5986612855,47%2416,62
T26E4 SuperPershing 82088,61120012265,57%3603,91
CS-52 LIS 81563,7090012260,66%2086,87
Object 430 Version II92705,71102412156,20%3409,65
ShPTK-TVP 100 81515,9579111852,54%1619,76
Caernarvon81834,2990511255,36%2559,34
Waffenträger auf Pz. IV92375,9487111251,79%2323,09
Object 43093529,46137211271,43%4845,38
IS-271442,0389810960,55%2352,65
Caernarvon Action X 82135,16113010954,13%3565,05
VK 45.02 (P) Ausf. B92593,29112410771,96%3170,90
Cobra 91752,5381110650,94%1727,61
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.472,4517810344,66%44,01
SU-855373,7027610145,54%686,94
Projekt ION 81977,0299710155,45%2073,51
FV4004 Conway92893,16108710166,34%3695,20
Challenger71498,4681710051,00%2325,90
Panhard AML Lynx 6x681667,4398110059,00%4497,03
Konštrukta T-34/10071414,499099953,54%2922,75
SU-122A5310,292309950,51%604,36
Object 70593187,1912349765,98%4589,18
Prototipo Standard B93200,8411039657,29%4258,24
Bofors Tornvagn 81739,578999347,31%2029,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5302,652709252,17%704,79
Ho-Ri 3102528,438759162,64%1995,14
LTTB81086,049059156,04%2665,76
Black Prince71272,968329052,22%1933,60
Leo71586,979578966,29%3420,47
VK 100.01 (P)82166,2211618872,73%3427,29
ISU-122-2 81504,498238859,09%1614,05
Strv 103B102094,557658759,77%1542,65
Waffenträger auf E 100101986,616988550,59%1319,55
WZ-113G FT102696,458248453,57%2121,50
DZT-159 91828,778608351,81%1889,10
KV-856726,844318250,00%1195,71
Lorraine 155 mle. 5181251,185408245,12%1470,98
Tiger-Maus 92106,498868253,66%1972,88
KV-15430,414138057,50%898,80
Panther71254,879177965,82%2374,55
SU-10182461,7010217959,49%3864,57
ARL 446957,497277857,69%1939,57
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4200,001767744,16%308,26
Emil I82153,3510287755,84%3641,56
122 TM 81707,448857753,25%2138,56
Spähpanzer SP I C71280,999747659,21%3341,82
TVP VTU Koncept81486,489287556,00%2519,15
116-F3 101936,646797452,70%1363,61
M24 Chaffee5346,363837247,22%1228,66
FV217 Badger102197,698387156,34%1676,37
M18 Hellcat6761,805187048,57%1325,51
WZ-13171625,2511726968,12%5060,70
Charioteer82056,948896947,83%2516,82
AMX 65 t81953,4110306863,24%3046,45
T 54D 91787,507516836,76%1493,48
Strv 7461259,458526767,16%3385,11
P.44 Pantera82514,0612676666,67%4983,07
M415469,033936552,31%720,49
AE Phase I 92060,689186556,92%2124,61
Škoda T 256895,336606349,21%1952,46
AMX 13 F3 AM6632,153575947,46%907,72
SU-54186,461815957,63%391,44
AMX 105 AM mle. 474235,762065952,54%712,70
Kpz. 3 GST Turm 81706,598665957,63%1956,26
Rinoceronte102957,299535860,34%2711,78
M1271182,638175747,37%1557,85
Tiger (P)71447,659235756,14%2246,36
Kampfpanzer 07 RH 81356,028645759,65%1971,67
IS-6 B 82311,9811765660,71%3355,14
M4A1 Sherman5542,004645552,73%1547,11
M5 Stuart436,961725446,30%59,10
BZT-70 102470,447375437,04%1537,72
Vercingétorix 92215,049135451,85%2350,81
Object 41682434,7710585358,49%4021,71
VK 30.02 (M)6839,816535356,60%1823,26
STA-182100,759755246,15%3390,20
Type T-345402,605015259,62%1212,68
XM57 81854,277965141,18%1566,40
Carro da Combattimento 45 t 102227,478845158,82%1813,42
Centurion Mk. 7/192874,1210805058,00%3653,21
M446939,385885050,00%1785,69
AMX M4 mle. 54103296,5410305058,00%3245,86
E 77 91989,808395042,00%1862,52
Centurion Mk. I81893,8410374957,14%3168,71
Panhard EBR 9091462,928374948,98%2715,39
Object 452K 101951,968424951,02%1515,16
Sherman Firefly61020,838924864,58%2423,83
T25 Pilot Number 1 82162,2512604870,83%4428,96
Comet71668,1311784676,09%4159,75
T28 Prototype81663,618514656,52%1819,14
Gryphon 102440,168444544,44%1751,09
VK 30.01 (H)5901,555504463,64%3194,65
T9593529,5712164465,91%4338,63
KV-26816,425854337,21%1252,11
Mäuschen91994,168384351,16%1963,47
GSOR 1008 81488,817854351,16%1527,53
T-284193,672354266,67%608,36
45TP Habicha71694,0710414269,05%3143,18
K-2 81415,318784250,00%1762,79
TNH T Vz. 5191615,077664143,90%1395,28
Pz.Kpfw. 38 (t)356,371104146,34%50,08
UDES 14 Alt 582286,0011124163,41%3831,70
MT-256524,566454151,22%1765,09
Tortoise93345,9812804163,41%4264,42
SU-85B4261,952244047,50%504,12
M8A14336,932854057,50%976,58
Škoda T 245535,315133964,10%1714,59
Obsidian 81133,567943948,72%1394,81
Taschenratte112499,009783953,85%1685,68
Covenanter5269,084063876,32%981,65
Object 705A102496,978163748,65%1963,19
Type 5 Chi-Ri71785,2810823663,89%3950,50
Progetto M40 mod. 65103267,6910453675,00%3545,24
M3 Stuart362,351163441,18%16,63
AMX 404166,442223450,00%493,68
BDR G1 B51000,948133467,65%2731,61
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81383,566283447,06%1728,93
Crusader6552,305133342,42%1867,52
T25/271307,277143348,48%1989,87
T-505100,282283250,00%160,85
VK 28.016652,226783246,88%2003,05
SMV CC-64 Vipera 81430,287663250,00%1506,13
AAT60 81469,348803250,00%1832,90
SU-76M4172,601833053,33%367,24
UDES 03 Alt 3 91737,417612951,72%1432,75
53TP Markowskiego82868,0712942867,86%5250,26
SU-263124,071282846,43%169,93
M-V-Y102450,258862839,29%1694,01
Type 64 6932,049332867,86%2997,35
Controcarro 1 Mk. 291538,047912737,04%1227,84
FV215b (183) 101745,706882744,44%1166,81
TS-60 91992,858012740,74%1801,03
T803112345,007732733,33%1411,38
Coccodrillo 102249,548542650,00%1804,40
VK 45.02 (P) Ausf. A81590,238042642,31%1931,83
Ashigaru 101961,697962661,54%1407,01
59-166974,848832564,00%3476,52
Cruiser Mk. III3117,251742454,17%421,28
M4A3E2 Sherman Jumbo6723,753892441,67%1383,34
T-15061486,2910152458,33%3650,75
Type 4 Chi-To61273,138132334,78%3356,62
M374240,042792356,52%812,17
Nashorn61098,007282360,87%2025,28
M5A1 Stuart4258,414082259,09%976,96
SU-10061196,557672263,64%2410,11
AMX 38356,051552259,09%174,16
Pz.Kpfw. I Ausf. C3183,552492245,45%807,58
Pz.Sfl. IVc5696,645752268,18%1727,80
Charioteer Nomad 81360,237272259,09%1310,78
Pz.Kpfw. 35 (t)277,901102133,33%142,33
Cromwell61250,2411082166,67%3687,81
T-463106,851722055,00%343,32
AT-1256,55762030,00%1,11
Windhund 81834,158652065,00%2216,19
Caliban 8995,657942065,00%1160,81
Semovente M43 Bassotto6523,583781931,58%560,87
FV230 Canopener101974,588831957,89%1510,14
GSOR 1010 FB 81300,537291952,63%1499,86
Cruiser Mk. IV4238,352911764,71%796,76
Jagdtiger Prototype 81779,188411747,06%1693,72
Lorraine 39L AM3195,001811656,25%574,06
Ares 8591522,318221650,00%1332,13
T28 Concept 71257,257711662,50%2210,77
Type 3 Chi-Nu5529,205061546,67%1410,04
AT 25459,533261546,67%1159,62
AT-FV230 Breaker111995,136551526,67%1060,85
Object 274a 81307,539551566,67%1749,66
Sturer Emil7749,144791435,71%772,58
Object 752 91979,219891457,14%2061,57
Char Mle. 75 9756,436391457,14%872,22
AMX 13 105 AM mle. 505401,462371330,77%662,78
T110E3101392,156431338,46%791,79
StuG IV 5304,852701361,54%785,08
SU-18279,581191258,33%387,36
M60 104068,4211261266,67%4071,10
Matilda4585,826881181,82%2001,37
M2 Light251,821261136,36%0,00
Controcarro 3 Minotauro101374,455621127,27%672,65
T77 81376,557501145,45%1461,20
BZ-6891158,805531030,00%770,98
Vz. 5510888,33510944,44%418,46
Alecto4488,89383944,44%1481,30
TS-54 81444,891007966,67%1554,39
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81282,33818966,67%1678,34
Chimera 83358,331472977,78%4722,11
WZ-111 Alpine Tiger 8569,56598955,56%510,66
Object 265T 91958,001056977,78%2051,27
M3 Lee4236,63199812,50%664,48
CC-46 Pancernik 91446,88767850,00%1202,94
Vz. 71 Tesák10429,88486837,50%191,28
Alembic 81598,25872850,00%1824,03
VCS 6x6 TS 90 9534,38550837,50%476,88
MS-1116,4375742,86%15,74
AMBT 81401,00691742,86%1270,62
Kanonenjagdpanzer 105 8899,14510757,14%906,25
Vz. 68 Squall 8363,43581757,14%507,53
KV-220-2 5780,71754757,14%1446,51
Rambo 91199,57782757,14%1019,06
O-Ho81522,50753633,33%1595,79
T56 GMC368,0096633,33%0,00
Toro 92019,001055666,67%2347,03
T1 Cunningham111,6051520,00%0,00
105 leFH18B2 5427,40403540,00%535,71
T-262119,20194580,00%639,75
BZ-16681572,401000560,00%2324,69
Staghound Mk. III6716,20514520,00%1097,88
Tiger 131 6995,00761560,00%1770,48
AMX 13 (FL 11) 5473,00410520,00%1317,27
Vickers Medium Mk. I166,5069425,00%93,34
Kolohousenka119,7558425,00%0,00
O-I61004,25804450,00%1879,52
KV-37427,50335425,00%231,12
Pz.Kpfw. I242,75126450,00%110,55
XM66F 81184,50643450,00%966,94
Jagdpanzer E 90 91261,50735450,00%825,31
VK 168.01 (P) 81557,50646425,00%1526,05
Strv 81 81175,25834450,00%1455,21
BT-7 artillery 365,759640,00%1,38
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5837,25822475,00%3194,50
43 M. Toldi III 392,0012740,00%158,22
Renault FT19,3372366,67%230,82
Churchill I5462,33451366,67%1032,87
Valentine AT4182,00303366,67%526,70
Bat.-Châtillon 155 58101304,3310413100,00%1170,71
FCM 362257,00317366,67%1544,93
FV226 Contradictious 81171,67667333,33%1033,18
Renault FT 75 BS217,50662100,00%261,00
Leichttraktor186,00148250,00%249,54
M2 Medium Tank375,50164250,00%97,09
IS-4102273,00889250,00%1850,44
T3 HMC252,00131250,00%82,06
Mitsu 1085364,00387250,00%496,67
Type 4 Ju-To71131,0044720,00%998,81
M53/M559596,50693250,00%389,45
Leichter Kpz. 70 (K) 8545,5031020,00%647,32
Type 95 Heavy410,0014610,00%3,10
Type 91 Heavy3212,0016810,00%559,22
T2 Medium Tank2297,005071100,00%1802,33
WZ-131G FT6717,0030810,00%1035,07
BZ-587763,007461100,00%985,35
Bat.-Châtillon 155 559329,006541100,00%288,40
Chieftain/T95 8238,0035710,00%1,03
FSV Scheme A7877,0033010,00%944,66
AltProto AMX 30 81817,0013431100,00%2615,44
T-45 299,001981100,00%454,87
L-60 20,005110,00%0,00
Churchill Crocodile 60,007510,00%0,00
Fantôme 92833,0014641100,00%4290,59

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/01/2026
Gestopt: 10/01/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/06/2025
Gestopt: 28/12/2025
Rol: Reservist
Toegetreden: 27/04/2025
Gestopt: 30/05/2025
Rol: Reservist
Toegetreden: 24/02/2025
Gestopt: 13/04/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 08/01/2025
Gestopt: 22/02/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/11/2024
Gestopt: 06/01/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 01/05/2024
Gestopt: 16/07/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 11/12/2023
Gestopt: 15/04/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 05/09/2023
Gestopt: 10/12/2023
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 03/01/2023
Gestopt: 05/02/2023
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 11/08/2023
Gestopt: 03/09/2023
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 07/02/2023
Gestopt: 04/08/2023
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/10/2022
Gestopt: 02/01/2023