DmitrSm

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/10/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten47407052273
Gemiddelde tier7,100,007,046,03
Overwinningen2370550,00%00,00%3261,54%16961,90%
Verloren2315748,85%00,00%1936,54%9936,26%
Gelijkstand5451,15%00,00%11,92%51,83%
Gevechten overleefd757815,98%00,00%1325,00%6523,81%
Tanks vernietigd318380,6700,00661,273611,32
Gedood / dood ratio0,800,001,691,74
Gezien851741,8000,00801,544491,64
Schade toegebracht824,860,001.311,461.258,81
Veroveringspunten335980,7100,0000,002120,78
Verdedigingspunten85210,1800,0000,001590,58
Ervaring484,730,00520,65574,50
WN7986,370,001593,601807,68
WN81092,790,001742,572047,54
Totaal
Gevechten47407
Gemiddelde tier7,10
Overwinningen2370550,00%
Verloren2315748,85%
Gelijkstand5451,15%
Gevechten overleefd757815,98%
Tanks vernietigd318380,67
Gedood / dood ratio0,80
Gezien851741,80
Schade toegebracht824,86
Veroveringspunten335980,71
Verdedigingspunten85210,18
Ervaring484,73
WN7986,37
WN81092,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten52
Gemiddelde tier7,04
Overwinningen3261,54%
Verloren1936,54%
Gelijkstand11,92%
Gevechten overleefd1325,00%
Tanks vernietigd661,27
Gedood / dood ratio1,69
Gezien801,54
Schade toegebracht1.311,46
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring520,65
WN71593,60
WN81742,57
Voorbije 30 dagen
Gevechten273
Gemiddelde tier6,03
Overwinningen16961,90%
Verloren9936,26%
Gelijkstand51,83%
Gevechten overleefd6523,81%
Tanks vernietigd3611,32
Gedood / dood ratio1,74
Gezien4491,64
Schade toegebracht1.258,81
Veroveringspunten2120,78
Verdedigingspunten1590,58
Ervaring574,50
WN71807,68
WN82047,54
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht512,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring56,000,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen00,00%
Verloren3100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht512,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring56,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen228,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren457,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand114,29%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd228,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien40,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht780,710,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring325,140,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen228,57%
Verloren457,14%
Gelijkstand114,29%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd30,43
Gedood / dood ratio0,60
Gezien40,57
Schade toegebracht780,71
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring325,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen1100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring315,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring315,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten103000
Overwinningen3836,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren6462,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,97%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2524,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd490,4800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,630,000,000,00
Gezien1221,1800,0000,0000,00
Schade toegebracht605,140,000,000,00
Veroveringspunten1341,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1591,5400,0000,0000,00
Ervaring364,290,000,000,00
Totaal
Gevechten103
Overwinningen3836,89%
Verloren6462,14%
Gelijkstand10,97%
Gevechten overleefd2524,27%
Tanks vernietigd490,48
Gedood / dood ratio0,63
Gezien1221,18
Schade toegebracht605,14
Veroveringspunten1341,30
Verdedigingspunten1591,54
Ervaring364,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten88000
Overwinningen3640,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren5259,09%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2225,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd320,3600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,480,000,000,00
Gezien830,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht467,800,000,000,00
Veroveringspunten340,3900,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,0300,0000,0000,00
Ervaring245,130,000,000,00
Totaal
Gevechten88
Overwinningen3640,91%
Verloren5259,09%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2225,00%
Tanks vernietigd320,36
Gedood / dood ratio0,48
Gezien830,94
Schade toegebracht467,80
Veroveringspunten340,39
Verdedigingspunten30,03
Ervaring245,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren9100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd111,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,130,000,000,00
Gezien182,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht501,440,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring46,110,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen00,00%
Verloren9100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd111,11%
Tanks vernietigd10,11
Gedood / dood ratio0,13
Gezien182,00
Schade toegebracht501,44
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring46,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (213)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 7591459,13619361850,83%1314,28
LTG7575,60453274549,95%1101,68
Leopard 1101633,73592193946,93%1157,02
T-100 LT10652,13506184443,82%545,27
Pz.Kpfw. III Ausf. E3594,68426160852,30%2328,90
WZ-1317490,61435130046,62%871,26
KV-856642,31422116151,34%1067,10
O-Ni7867,95516115151,95%1077,52
Somua S353629,89466104359,25%2290,62
M53/M5591204,14558104151,87%1153,00
T-448600,2243099349,45%640,48
T-5491051,0256699348,14%965,69
IS-381322,9662798855,47%1680,67
T-345474,7838097751,48%1335,45
T71 DA7555,2349296147,35%1035,25
Crusader 5.5-in. SP7641,5938085951,69%939,69
BT-53973,4267284760,33%3197,41
Type 586643,5261583653,83%1305,09
FV3046686,9633973550,75%1314,18
Tiger II81130,0952667251,93%1329,74
M24 Chaffee5268,7931466747,08%764,63
T-34-856528,8739964448,29%895,92
IS7920,3256862552,64%1306,79
T216375,0539060253,32%991,22
Pz.Kpfw. I Ausf. C3235,8833456246,09%1134,09
KV-37888,4346755653,06%1158,60
T207698,6045450452,98%973,97
Object 430U101257,2256550046,40%813,99
AMX M4 mle. 54101641,4859749845,58%1072,89
FV4005 Stage II101202,5053049145,82%717,00
M18 Hellcat6587,3336048948,47%938,28
IS-7101367,1954744444,14%914,47
LTTB8577,9752543047,21%934,34
Panhard EBR 10510652,0352542944,76%561,31
Churchill I5552,0937442653,76%1249,88
Object 25791352,3755040155,86%1367,79
AE Phase I 91167,4359139944,61%873,37
VK 30.02 (D)7553,9039239746,10%695,68
T25/27845,0958539151,66%1239,26
Panther7711,2057338349,35%998,69
T28 Prototype8937,2545736847,83%873,94
Object 140101107,7145532743,43%683,57
T110E4101853,8767531753,00%1289,65
T28 Concept 7796,7252231053,55%1086,36
AMX 13 909652,3059530545,25%794,69
T-437480,7337629851,68%629,03
AMX 12 t6400,2039627855,40%1038,41
Indien-Panzer8681,6545527446,72%726,25
T-54 ltwt.9632,0641227346,52%720,99
IS-27864,6347424257,44%1195,35
O-Ho81635,1871223851,68%2026,61
Valentine3531,4242622952,40%2434,63
59-166304,5234121552,09%706,47
VK 30.01 (D)6346,6129221048,10%479,77
Bishop5600,2038220651,94%1433,98
KV-15716,7055520057,00%1719,82
T-109969,2841119843,43%731,08
1108699,3541618350,27%651,77
Tiger I7899,0446317846,63%1108,59
Jagdpanzer IV6532,5241417750,28%881,83
VK 28.016390,6354617551,43%1118,04
M4A3E2 Sherman Jumbo6538,3139716952,07%1027,35
BT-74114,5718216451,83%256,13
E 100101522,9561216046,25%999,49
VK 36.01 (H)6588,0938215044,00%852,99
T-1506682,5240714751,70%1144,04
AMX 13 757607,7951314645,89%1144,44
Pz.Kpfw. III/IV5221,4320114348,25%419,87
Type T-345324,7433413348,87%796,19
M40/M4381102,9964613348,87%1159,82
VK 30.01 (H)5383,0728713049,23%844,77
Bat.-Châtillon 12 t8492,2539112848,44%714,98
BZ-75101922,5280112650,00%1329,77
60TP Lewandowskiego101953,8476012553,60%1398,58
T297754,1145911748,72%854,04
Hotchkiss EBR7449,1152711549,57%829,18
O-I6620,4738010846,30%952,39
Super Conqueror101467,7548010834,26%792,55
StuG IV 5305,5225510443,27%575,21
Panhard AMD 178B6273,0430510247,06%587,80
MT-256326,035229948,48%798,06
Pz.Kpfw. II Luchs4183,972959658,33%631,62
Object 705A101153,095139635,42%576,68
BT-2290,001329541,05%191,91
M75331,074728758,62%1285,78
AMX 383757,545778760,92%3575,17
Charioteer8762,705458742,53%602,80
AMX 105 AM mle. 474331,773488253,66%1215,65
StuG III Ausf. G5480,523167935,44%991,01
Type 97 Te-Ke 2105,541727848,72%382,66
VK 20.01 (D)4139,712157357,53%326,31
T-284294,482527150,70%878,32
M127831,696657156,34%1020,68
M8A14276,142747154,93%650,24
M4A1 Sherman5364,042967044,29%820,01
KV-26672,934637050,00%1085,78
Durchbruchswagen 24160,691707045,71%236,20
BZ-587979,095826847,06%1224,44
A-20574,851556737,31%1,23
Conqueror91586,676596756,72%1462,19
Škoda T 5091055,806596450,00%862,59
AMX ELC bis5173,213276350,79%406,15
KV-1S6629,355046358,73%1227,18
Object 70591132,735866346,03%908,51
VK 16.02 Leopard5161,053136150,82%366,05
T675419,874536147,54%899,73
VK 30.02 (M)6508,273545547,27%855,64
Matilda4320,282505446,30%805,25
Sexton II3167,492535356,60%681,95
KV-48583,554065345,28%483,68
Ares 7581062,157235251,92%1128,67
Jagdpanther7606,404384757,45%724,03
M5 Stuart4133,523744665,22%346,15
Emil II9941,674974540,00%549,55
M446660,505224452,27%999,98
SU-855432,604484052,50%953,79
AMX 404236,952714065,00%991,09
Birch Gun4319,383413951,28%1254,25
M3 Stuart3190,002223847,37%678,83
Object 27710922,765963745,95%519,63
Pz.Kpfw. II Ausf. G3112,292133542,86%213,48
Löwe 81031,496483545,71%1005,51
M5A1 Stuart4139,272903348,48%289,60
FV2078684,974463348,48%643,98
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6540,454963345,45%1255,19
Marder 38T4377,942733145,16%910,10
Object 777 Version II 91403,974693030,00%946,77
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4305,592392755,56%738,68
Pz.Kpfw. II232,89942744,44%36,24
T-45 2114,442152751,85%429,01
Achilles6337,233222650,00%425,44
T7 Combat Car 285,121592646,15%253,69
Kolohousenka196,921522540,00%263,54
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4103,422362458,33%244,06
T376244,042622437,50%319,37
T-116 3178,132092334,78%522,01
T6 Medium4346,433052128,57%625,17
Vickers Medium Mk. III3122,891751957,89%375,25
Pz.Kpfw. 38 (t)3198,112021850,00%602,42
T-50-2 6340,002911844,44%774,63
T-463177,002331758,82%767,17
Pz.Kpfw. III Ausf. J465,591291741,18%12,79
LT vz. 38394,442001656,25%277,85
Challenger7407,382791637,50%235,76
Lorraine 39L AM3219,272961560,00%760,44
AMX 65 t8565,273931540,00%383,93
Panhard AML Lynx 6x68352,673971546,67%425,83
AMX 13 105 AM mle. 505385,863311457,14%833,95
BT-7 artillery 3114,501791442,86%211,29
O-I Experimental5428,584011250,00%713,81
Vickers Medium Mk. I137,91651145,45%39,26
T-703430,093411163,64%1864,30
Lago M38 3408,274551118,18%970,02
M7 Priest3107,602471080,00%279,27
T-505136,102561040,00%218,82
Leopard Prototyp A9821,405011040,00%464,09
43 M. Toldi III 3157,102871060,00%786,15
Vickers Medium Mk. II284,67112955,56%297,49
Leichttraktor149,44146966,67%231,55
Tiger 131 6430,89298944,44%456,74
Archer5182,75200837,50%135,61
M22233,71321742,86%1055,61
SMV CC-567944,86624785,71%1299,87
Kunze Panzer 91770,57520714,29%1416,45
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6583,43472742,86%756,61
Emil I8773,83807683,33%820,71
AMX M4 mle. 4571227,50480650,00%1542,64
Renault FT 75 BS2185,60299580,00%1402,96
TVP T 50/5110448,60385520,00%37,79
T-34 with L-11 4289,80429560,00%1069,83
KV-1SA 5634,00598560,00%1303,07
T-29 3113,00239540,00%124,75
Char Futur 4 9997,80731560,00%788,60
Fantôme 91056,40542520,00%711,60
M2 Light2219,00251475,00%1050,25
M3 Lee4308,50235425,00%1091,32
GSOR the TANK 91234,00571450,00%1082,67
Super Hellcat 7125,00216425,00%0,00
Churchill Crocodile 6716,25757475,00%1174,51
LT vz. 352241,673573100,00%1354,54
Pz.Kpfw. 35 (t)2221,673453100,00%1307,05
Leo7451,33379333,33%391,53
T1 HMC2144,33221366,67%851,90
Churchill Gun Carrier6179,0010030,00%26,00
Mäuschen91167,67630366,67%970,43
Lorraine 50 t 9902,67678366,67%739,86
LTP 3113,00128366,67%488,49
Panzerjäger I229,002220,00%0,00
Type 95 Heavy4506,50373250,00%2206,57
T-26275,5099250,00%207,60
Panzerwagen 39 3215,00402250,00%995,14
G.Pz. Mk. VI (e)20,0053250,00%114,04
M48A2 Räumpanzer 8637,00648250,00%578,18
Matilda LVT 4433,005692100,00%914,31
Valiant 5519,50362250,00%990,66
TKS z n.k.m. 20 mm 2126,008910,00%385,42
T1 Cunningham10,001361100,00%261,00
MS-110,00691100,00%261,00
Progetto CC55 mod. 548642,0019310,00%346,06
A-447505,0036610,00%434,88
Spähpanzer SP I C70,0012010,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5217,0022410,00%194,91
Object 283 91522,008301100,00%1344,11
AMR 35 2155,0012110,00%543,98
MKA 2301,006561100,00%1337,88
M4A3(76)W Sherman 6100,006111100,00%261,00
MTLS-1G14 3169,0015110,00%368,65
Valentine II 4539,0029010,00%1750,88
Primo Victoria 8449,007681100,00%514,74
Light Mk. VIC 239,001641100,00%261,00
FCM 2C 3446,0025810,00%1017,45
AMX 13 (FL 11) 5328,0026910,00%709,83
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2158,006971100,00%740,51

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/10/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 31/10/2023
Gestopt: 24/12/2024