DonWulff

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/02/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten30988033157
Gemiddelde tier7,580,009,368,71
Overwinningen1586851,21%00,00%1648,48%7849,68%
Verloren1474947,60%00,00%1751,52%7849,68%
Gelijkstand3711,20%00,00%00,00%10,64%
Gevechten overleefd1069734,52%00,00%1236,36%5132,48%
Tanks vernietigd285830,9200,00180,551300,83
Gedood / dood ratio1,410,000,861,23
Gezien266030,8600,00290,881591,01
Schade toegebracht1.226,140,001.901,611.994,69
Veroveringspunten207390,6700,00491,48780,50
Verdedigingspunten192910,6200,0000,0000,00
Ervaring709,890,00808,27906,13
WN71180,700,00926,191208,88
WN81562,170,001358,931763,55
Totaal
Gevechten30988
Gemiddelde tier7,58
Overwinningen1586851,21%
Verloren1474947,60%
Gelijkstand3711,20%
Gevechten overleefd1069734,52%
Tanks vernietigd285830,92
Gedood / dood ratio1,41
Gezien266030,86
Schade toegebracht1.226,14
Veroveringspunten207390,67
Verdedigingspunten192910,62
Ervaring709,89
WN71180,70
WN81562,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten33
Gemiddelde tier9,36
Overwinningen1648,48%
Verloren1751,52%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1236,36%
Tanks vernietigd180,55
Gedood / dood ratio0,86
Gezien290,88
Schade toegebracht1.901,61
Veroveringspunten491,48
Verdedigingspunten00,00
Ervaring808,27
WN7926,19
WN81358,93
Voorbije 30 dagen
Gevechten157
Gemiddelde tier8,71
Overwinningen7849,68%
Verloren7849,68%
Gelijkstand10,64%
Gevechten overleefd5132,48%
Tanks vernietigd1300,83
Gedood / dood ratio1,23
Gezien1591,01
Schade toegebracht1.994,69
Veroveringspunten780,50
Verdedigingspunten00,00
Ervaring906,13
WN71208,88
WN81763,55
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen3100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.173,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring755,000,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen3100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.173,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring755,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten37000
Overwinningen1745,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren2054,05%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1437,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,3200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,520,000,000,00
Gezien270,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.273,570,000,000,00
Veroveringspunten280,7600,0000,0000,00
Verdedigingspunten1754,7300,0000,0000,00
Ervaring570,080,000,000,00
Totaal
Gevechten37
Overwinningen1745,95%
Verloren2054,05%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1437,84%
Tanks vernietigd120,32
Gedood / dood ratio0,52
Gezien270,73
Schade toegebracht1.273,57
Veroveringspunten280,76
Verdedigingspunten1754,73
Ervaring570,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen5100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd120,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien40,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht536,600,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring686,000,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen5100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd20,40
Gedood / dood ratio0,50
Gezien40,80
Schade toegebracht536,60
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring686,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten255000
Overwinningen14255,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren11043,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,18%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12549,02%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1940,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,490,000,000,00
Gezien1620,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.291,830,000,000,00
Veroveringspunten4271,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten8043,1500,0000,0000,00
Ervaring853,270,000,000,00
Totaal
Gevechten255
Overwinningen14255,69%
Verloren11043,14%
Gelijkstand31,18%
Gevechten overleefd12549,02%
Tanks vernietigd1940,76
Gedood / dood ratio1,49
Gezien1620,64
Schade toegebracht1.291,83
Veroveringspunten4271,67
Verdedigingspunten8043,15
Ervaring853,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten538000
Overwinningen29454,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren23343,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand112,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd21640,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4020,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,250,000,000,00
Gezien3170,5900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.018,720,000,000,00
Veroveringspunten4800,8900,0000,0000,00
Verdedigingspunten4250,7900,0000,0000,00
Ervaring640,430,000,000,00
Totaal
Gevechten538
Overwinningen29454,65%
Verloren23343,31%
Gelijkstand112,04%
Gevechten overleefd21640,15%
Tanks vernietigd4020,75
Gedood / dood ratio1,25
Gezien3170,59
Schade toegebracht1.018,72
Veroveringspunten4800,89
Verdedigingspunten4250,79
Ervaring640,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen214,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren1285,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,290,000,000,00
Gezien90,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.106,210,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten211,5000,0000,0000,00
Ervaring342,140,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen214,29%
Verloren1285,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd40,29
Gedood / dood ratio0,29
Gezien90,64
Schade toegebracht1.106,21
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten211,50
Ervaring342,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (364)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
SU-130PM 81717,60841140854,33%1979,60
T26E4 SuperPershing 81057,1673398546,90%1359,51
Tiger I7897,8655966547,07%1108,93
T34 81379,3577261152,54%1802,33
Rhm.-Borsig Waffenträger81550,2972155250,18%1756,39
Type 64 6880,0677454557,80%2743,18
T-34-85M 61054,9578944856,03%1910,71
T2971134,7663535649,72%1466,10
Bat.-Châtillon 155 5591328,5965035653,93%1355,75
E 100101733,4270234647,40%1348,19
Object 252U Defender 81592,9890933557,01%1881,36
T-1091515,6472832346,44%1441,60
E 7591465,5574231047,74%1302,89
105 leFH18B2 5783,0062630051,33%1706,32
Waffenträger auf Pz. IV91640,3167930049,67%1483,60
M18 Hellcat61036,7071929156,36%2093,97
M10391405,8874528350,18%1320,73
T3091449,2964227944,09%1129,76
T-5491433,2676527850,36%1486,52
VK 16.02 Leopard5362,4748227455,11%1303,80
Object 70492025,4078227351,65%1781,59
AMX M4 mle. 49 Liberté 81420,3891627256,25%1977,13
IS-381384,9474927147,60%1619,84
SU-122-44 7982,6164125650,00%1328,09
M47 Iron Arnie 81489,1788225255,16%1907,94
Tiger II81079,6068024953,01%1230,16
VK 45.02 (P) Ausf. B91554,4776924250,83%1487,13
Pz.Kpfw. II Luchs4513,3648123757,81%2277,39
Lorraine 155 mle. 5181183,5155523745,57%1369,51
T28 Prototype81195,6164823146,75%1285,49
leKpz M 41 90 mm GF 8917,6270122749,78%1793,51
KV-481117,7367522647,79%1302,73
M48A5 Patton101796,7577022652,65%1376,60
T54E191797,4681022556,44%1882,58
ST-I91458,5670122242,79%1270,51
Tortoise91721,4280022052,73%1535,53
Progetto M35 mod. 46 81507,2883221950,68%1871,07
KV-856682,9549621649,07%1082,59
Rheinmetall Skorpion G 81401,3974521251,42%1600,01
Bat.-Châtillon Bourrasque 81799,3091620058,00%2458,92
VK 45.02 (P) Ausf. A81095,6465919640,82%1115,91
T25/27789,0259319347,15%1104,16
T698941,9464319347,67%1202,09
M46 Patton92032,4292518959,79%2472,22
Tiger (P)71009,1270718557,84%1364,67
M40/M4381388,9373517650,00%1545,28
T-448961,0369317354,91%1280,87
T-437882,4569717356,65%1643,10
VK 36.01 (H)6489,2344517244,77%664,59
T3281138,9069617247,67%1270,51
Centurion Mk. I81192,5581317255,81%1740,30
ISU-15281673,4976717055,88%1989,82
Cromwell B 6982,8486117061,76%2266,38
G.W. Panther7928,5555016851,19%1219,44
Concept No. 5102341,2979116349,08%1744,08
M66867,7463316053,75%1429,54
G.W. Tiger (P)8911,1748815939,62%986,16
IS-7101885,0974115641,67%1440,82
T-54 first prototype 81067,2377015553,55%1359,24
Pz.Kpfw. III Ausf. J4190,9926114946,98%339,48
Škoda T 256933,5974514755,10%2141,43
IS7822,4258514643,84%979,63
AT 1581347,7377114551,03%1585,35
Stridsyxa 81964,0497714552,41%2112,07
ELC EVEN 90 8691,7170414542,76%1353,21
T71 DA7346,0459313953,24%599,54
T2071393,6887413851,45%2558,41
SU-1006840,4359713857,97%1549,39
Pz.Kpfw. III/IV5207,0825413243,18%327,00
Super Hellcat 71030,8572113260,61%1785,41
Jagdtiger91886,8281513157,25%1732,50
T110E4101733,6972113151,15%1290,30
Object 703 Version II 81625,4281713043,85%1674,04
Lorraine 155 mle. 507818,7049112643,65%899,17
Spähpanzer Ru 25191009,2383212657,94%1681,73
212A91405,8577612458,06%1369,77
AMX 13 57 GF 7773,9975712360,16%1791,82
IS-6 81178,3771612252,46%1285,87
Lansen C 81571,4284612249,18%1844,27
M26 Pershing81439,3690612161,16%2110,68
GSOR 1010 FB 81612,1386012152,89%1993,79
Centurion Mk. 7/191590,3883211952,94%1589,12
Strv 103-091566,8169111853,39%1407,00
Charioteer81502,8975511851,69%1845,35
Pz.Kpfw. V/IV 51120,0999211560,00%1896,54
UDES 0381438,4069511453,51%1725,52
Maus102151,2983811255,36%1796,59
SU-1527901,8762210958,72%1302,28
AMX 13 F3 AM6687,8247110943,12%923,37
TVP VTU Koncept81030,8568710850,00%1362,88
Lorraine 40 t 81553,0686010855,56%2169,82
AMX 13 9091047,8674410748,60%1637,21
GSOR 1006 Scheme 791667,0478510746,73%1527,74
Ferdinand81441,2176910455,77%1560,10
GSOR 3301 AVR FS9946,8680310452,88%1438,56
T-1506513,2947510245,10%693,01
Panzer 58 Mutz 8996,5573910254,90%1401,69
122 TM 81406,2779310253,92%1661,33
M53/M5591135,1266810145,54%947,47
Sturer Emil7990,456749962,63%1684,18
Konštrukta T-34/10071044,927059842,86%1779,87
Tiger 131 61250,418579847,96%2172,54
KV-15471,594189444,68%865,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5283,933069243,48%568,68
M1271183,267899058,89%1661,69
Object 26392048,008788856,82%2085,99
E 25 7963,376988759,77%1447,81
Object 43091656,298488654,65%1693,43
ARL 446919,077138563,53%1768,79
AMX 13 105 AM mle. 505394,563328432,14%671,52
CS-5991644,778838464,29%1774,52
Pz.Sfl. IVc5474,194468448,81%1106,11
FV4004 Conway91772,437788359,04%1730,03
50TP Tyszkiewicza91922,468528250,00%1831,98
KV-37901,216058243,90%1139,46
Comet7889,357388150,62%1579,69
KV-26824,445948140,74%1372,35
T78 61275,907778143,21%1933,25
AT 86856,906177949,37%1578,62
SU-100M171397,777817953,16%2132,61
Nashorn6638,944827943,04%1036,79
Concept 1B 91792,868577848,72%1274,21
Škoda T 5091711,647467538,67%1563,93
AT 771149,037227455,41%1477,13
M446910,206507440,54%1540,75
Prototipo Standard B91868,049007358,90%1898,81
UDES 14 Alt 581437,057227338,36%1788,59
LTTB8537,686447343,84%853,38
SU-10181274,757087247,22%1463,84
Versuchspanzer 5792241,659597250,00%2049,69
BZ-176 81477,199547262,50%1521,61
TNH T Vz. 5191789,327887145,07%1473,66
Pz.Kpfw. 5582099,1410077149,30%2010,78
T110E5101667,866636939,13%1140,65
T376486,876346959,42%1402,13
T57 Heavy101645,486776743,28%1122,14
Bat.-Châtillon 12 t8715,617426451,56%1372,04
VK 75.01 (K) 81485,838076445,31%1751,63
Hummel6450,403726342,86%508,22
FV3046667,814756346,03%1050,51
T-54 ltwt.91126,378116355,56%1622,12
Heavy Tank No. VI 61213,869346363,49%2491,05
Type 6191565,188436256,45%1761,67
Ikv 65 Alt II6929,276256253,23%1809,22
AMX 12 t6411,425156240,32%943,32
T675307,113706261,29%682,28
AMX 105 AM mle. 474260,603076251,61%875,77
StuG III Ausf. G5480,224546050,00%1121,28
Progetto C50 mod. 6691573,888186051,67%1561,47
Indien-Panzer81308,657986050,00%1727,59
AMX 50 10081290,636915949,15%1367,11
VK 30.01 (P)6577,004985944,07%826,20
Panther II81498,198785955,93%2406,71
Emil II91757,268175853,45%1716,42
Škoda T 1771039,267965747,37%2242,57
UDES 1691483,377415749,12%1368,69
Vz. 64 Blesk8952,986985641,07%1613,17
M4A3E2 Sherman Jumbo6794,877105453,70%1665,02
Waffenträger auf E 100101929,706295450,00%1263,10
FV215b (183) 101700,876785349,06%1304,15
M4A1 Revalorisé 81343,758155360,38%1725,17
M3 Lee4124,542345242,31%208,30
Conqueror91777,358915259,62%1657,57
Kampfpanzer 50 t 91718,928315149,02%1375,33
Black Prince71015,768345062,00%1398,98
M-III-Y81506,068615042,00%1821,88
Bisonte C45 81521,848755052,00%1637,75
Emil I81444,008314953,06%1780,53
Grille5394,374114955,10%807,97
T9592128,378444944,90%1799,51
Leopard Prototyp A92181,048574951,02%2250,86
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4165,752794845,83%221,75
Progetto CC55 mod. 5481559,359514858,33%1950,41
E 5091908,587474835,42%1622,36
Kpz. Erich Konzept I 91918,047984850,00%1572,44
T26E5 Patriot 81155,857544746,81%1223,99
P.44 Pantera81481,988304654,35%2108,19
Bat.-Châtillon 25 t AP91357,028054660,87%1548,52
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81238,657664654,35%1491,56
T1 Heavy5429,564184544,44%690,87
Caernarvon81512,248734553,33%1859,47
IS-4102030,877374542,22%1408,36
ShPTK-TVP 100 81290,807104546,67%1201,31
M75269,484214459,09%984,06
AE Phase I 91874,808384447,73%1709,93
TNH 105/100081221,427754348,84%1530,08
Leopard 1101790,887074346,51%1354,87
O-I Experimental5587,795114233,33%907,57
VK 30.02 (M)6922,297354250,00%2186,79
53TP Markowskiego81251,126434134,15%1173,22
T2881575,158694158,54%1927,62
Dicker Max 6760,905874151,22%1411,10
IS-M81463,588444057,50%1750,06
SMV CC-64 Vipera 81681,106834030,00%1609,88
Škoda T 245408,744543953,85%1217,14
P.43 ter71041,976953948,72%1666,82
Ikv 90 Typ B7977,725863941,03%1288,29
Object 70592037,269943964,10%2268,82
MS-11119,341753852,63%556,32
Marder II3190,742443834,21%374,36
M54 Renegade 81247,957733852,63%1287,33
M4A1 Sherman5574,545703754,05%1684,14
Cromwell6790,416423745,95%1782,28
Leo71199,628463762,16%2404,18
FV601 Saladin81569,689333762,16%2566,69
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3478,976453754,05%1497,56
Type 5 Chi-Ri7863,927583669,44%1448,68
WZ-1317926,318253658,33%2148,68
FV4202 81363,949293661,11%2154,27
P.43 bis61049,207243557,14%2100,68
M415646,315813554,29%1084,80
VK 30.01 (H)5571,655523458,82%1543,04
STA-181106,447153447,06%1551,30
T-62A101538,976173441,18%1088,07
59-166934,187833357,58%3566,19
O-I6832,765933342,42%1265,67
Chi-To SP71893,0611583363,64%2989,80
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4140,913013351,52%320,24
M24 Chaffee5362,456433363,64%1466,18
AT 25414,444473256,25%959,61
Crusader 5.5-in. SP7785,636433246,88%997,25
Sturmpanzer II4350,353453148,39%1133,86
Panther/M10 7983,686893141,94%1533,38
T-284117,632733053,33%221,16
Grille 15101470,535153033,33%771,32
M10 RBFM 5785,976363050,00%1566,15
Strv 746912,347332955,17%2182,45
WZ-1328914,527182948,28%1802,87
M41 Walker Bulldog8674,485482937,93%957,37
Jagdpanzer IV6404,143572828,57%471,38
Pz.Kpfw. III Ausf. E398,961372846,43%120,34
Bishop5862,436852857,14%2469,53
Ares 7581412,299022857,14%1825,37
XM57 81660,968102850,00%1427,75
Panther71211,377872729,63%1956,40
S-517782,486302744,44%851,74
Škoda T 56 81964,449572751,85%2048,50
Krupp-Steyr Waffenträger 71313,487552755,56%1989,71
Pz.Kpfw. 38 (t)3100,691992646,15%150,94
KV-137617,925782653,85%882,15
AMX ELC bis5447,925882669,23%1726,86
FV217 Badger102087,656312630,77%1367,75
King Tiger (Captured) 71186,088132650,00%1787,58
BDR G1 B5808,367032564,00%1910,43
Ikv 1035453,924182445,83%1133,19
M-VI-Y91862,679592466,67%1939,33
Sturmpanzer I Bison394,261152356,52%210,46
Churchill VII6829,837252365,22%1568,42
SU-86674,005302347,83%904,59
Type 63 81139,527902352,17%1111,63
LT-432 8827,647502263,64%1622,62
CS-52 LIS 81367,237362250,00%1704,83
M4A3E8 Thunderbolt VII 61128,368232240,91%2361,39
SU-855348,294102161,90%786,47
Type 5781571,438562152,38%1776,10
TVP T 50/51101850,806562040,00%1291,03
Carro d'assalto P.8871223,257912050,00%1956,70
MT-256615,256712050,00%2362,88
FSV Scheme A71037,358082055,00%1986,89
FV230 Canopener102473,458262035,00%1777,74
Char Futur 4 91742,958312050,00%1428,64
IS-271410,328841963,16%2076,70
M8A14225,583171957,89%511,23
T-100 LT10998,477271947,37%1061,10
FV224 Chopper71576,1610391978,95%2410,36
TS-5 81286,537531942,11%1140,75
Churchill I5744,336521850,00%1873,04
CS-5381238,837461861,11%1675,81
FV227 Conceiver81697,679541855,56%2223,12
Manticore101321,288151850,00%1585,50
Pz.Kpfw. II242,941201752,94%111,03
Vz. 44-171256,889351764,71%1870,80
M2 Medium Tank3105,652181747,06%198,02
Ho-Ri 281457,767011729,41%1702,39
Bat.-Châtillon 155 5810874,415971752,94%620,90
VK 30.02 (D)71386,0010291681,25%2744,38
Chrysler K 81503,448811656,25%1777,99
Object 261101537,537521553,33%1290,16
M2 Light2102,072561428,57%175,67
T-46381,002621478,57%326,87
Lorraine 39L AM3182,212461442,86%431,55
UDES 15/16101749,795941442,86%1120,96
T-28E with F-30 4914,717271435,71%2455,73
Type 4 Chi-To6796,546941361,54%1658,09
Kranvagn101625,469151369,23%1372,15
Panzerjäger I2166,772341346,15%488,85
Marder 38T4147,773201361,54%299,29
Object 268102564,776201353,85%1979,15
Achilles6999,317191353,85%2077,05
AEC Armoured Car5489,544531353,85%1070,77
Kampfpanzer 67101976,087931353,85%1318,01
AM 39 Gendron-Somua 2243,924421369,23%1149,37
Churchill III 5261,694761353,85%378,81
Matilda4566,925761258,33%2004,81
CS-63101979,926531225,00%1336,64
AMX M4 mle. 4571158,506511233,33%1410,18
T110E3101205,335411225,00%496,33
Object 705A102588,4211071275,00%2416,29
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6623,507391258,33%1742,14
Pz.Kpfw. 35 (t)298,001681163,64%468,74
Crusader6336,095011154,55%1027,39
Type 5 Heavy102268,738231145,45%1372,12
B.U.G.I.61034,277171154,55%1949,74
AMX 13 757674,186901172,73%1465,63
M3 Stuart350,203381090,00%262,28
T21668,004631050,00%123,39
Staghound Mk. III61070,208351050,00%2201,01
ARMT 5988,309331070,00%3253,75
LTP 3175,701591040,00%589,41
Coccodrillo 101962,11722944,44%1167,91
SU-85B4482,22589966,67%1656,08
Centurion Action X101414,11465933,33%810,67
Panhard EBR 75 (FL 10) 81126,33790955,56%2394,73
Strv m/425772,00712862,50%2664,94
T3 HMC2194,13183812,50%663,06
Somua SM 81129,13730850,00%1138,41
60TP Lewandowskiego101716,43695742,86%948,75
XM66F 81330,71664742,86%1205,36
STB-1101588,17890666,67%1435,68
Object 140102038,17644633,33%1362,69
T 55A 91868,33751633,33%1736,15
11081031,8039150,00%786,97
FV4005 Stage II101438,20536540,00%813,85
Object 430U101471,40742560,00%1085,17
Pz.Kpfw. T 25 5769,609485100,00%2580,61
T1 Cunningham130,2549425,00%0,00
Bat.-Châtillon 25 t101880,25854450,00%1544,44
T-26290,252524100,00%466,55
Strv 103B101636,75673450,00%1008,62
T2 Medium Tank296,25119450,00%319,82
M-V-Y101158,75850450,00%684,22
Tiger-Maus 91865,001000475,00%1788,54
KV-1SA 5647,50507425,00%1009,64
T7 Combat Car 237,50139450,00%111,42
SFAC 105 81006,50550450,00%766,56
Type 59 8665,0020930,00%473,39
D12108,33234333,33%273,44
Leichttraktor10,0043333,33%0,00
Type 97 Te-Ke 2116,00289366,67%546,38
XM69 Hacker113096,0013173100,00%2259,61
Kunze Panzer 9929,3338230,00%630,27
T-103 81314,67616333,33%1236,27
T-45 2120,003213100,00%576,61
TOG II* 61141,0057630,00%1872,65
Vickers Medium Mk. I172,5083250,00%204,26
Vz. 55102672,00903250,00%2057,12
E 50 Ausf. M101811,50744250,00%1287,07
Object 268 Version 4102063,00790250,00%1601,43
MKA 2611,509902100,00%3421,84
Light Mk. VIC 20,002520,00%0,00
AMX ELC 901 6844,50560250,00%2179,93
Renault FT131,001101100,00%261,00
FCM 36 Pak 40 3412,0030910,00%942,75
T56 GMC3153,0019910,00%314,97
Jagdpanzer E 100103294,0012931100,00%2056,48
Super Conqueror102248,0010441100,00%1456,04
Object 277103560,0010951100,00%2397,25
Char Mle. 75 90,0017110,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 R 2398,006631100,00%1317,11
M-IV-Y 8965,0048310,00%655,54
Pz.Kpfw. T 15 3386,007711100,00%2102,07
T28 Concept 71997,0011161100,00%5127,46
T26E3 Eagle 7 72760,0017901100,00%4728,67
Cobra 9210,007371100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/02/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/02/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 30/11/2015
Gestopt: 15/02/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/02/2015
Gestopt: 28/11/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/12/2014
Gestopt: 09/02/2015