DonWulff

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/02/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31087126158
Gemiddelde tier7,588,008,128,67
Overwinningen1591851,20%1100,00%1453,85%7849,37%
Verloren1479447,59%00,00%1142,31%7648,10%
Gelijkstand3751,21%00,00%13,85%42,53%
Gevechten overleefd1073834,54%1100,00%1246,15%5937,34%
Tanks vernietigd286830,9244,00311,191460,92
Gedood / dood ratio1,410,002,211,47
Gezien266810,8600,00261,001280,81
Schade toegebracht1.228,433.744,002.080,691.980,77
Veroveringspunten207390,6700,0000,00490,31
Verdedigingspunten193570,6200,00441,69660,42
Ervaring710,371.421,00948,69852,68
WN71181,443556,081732,811265,47
WN81563,856597,552554,731867,32
Totaal
Gevechten31087
Gemiddelde tier7,58
Overwinningen1591851,20%
Verloren1479447,59%
Gelijkstand3751,21%
Gevechten overleefd1073834,54%
Tanks vernietigd286830,92
Gedood / dood ratio1,41
Gezien266810,86
Schade toegebracht1.228,43
Veroveringspunten207390,67
Verdedigingspunten193570,62
Ervaring710,37
WN71181,44
WN81563,85
Voorbije 24u
Gevechten1
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd44,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht3.744,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.421,00
WN73556,08
WN86597,55
Voorbije 7 dagen
Gevechten26
Gemiddelde tier8,12
Overwinningen1453,85%
Verloren1142,31%
Gelijkstand13,85%
Gevechten overleefd1246,15%
Tanks vernietigd311,19
Gedood / dood ratio2,21
Gezien261,00
Schade toegebracht2.080,69
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten441,69
Ervaring948,69
WN71732,81
WN82554,73
Voorbije 30 dagen
Gevechten158
Gemiddelde tier8,67
Overwinningen7849,37%
Verloren7648,10%
Gelijkstand42,53%
Gevechten overleefd5937,34%
Tanks vernietigd1460,92
Gedood / dood ratio1,47
Gezien1280,81
Schade toegebracht1.980,77
Veroveringspunten490,31
Verdedigingspunten660,42
Ervaring852,68
WN71265,47
WN81867,32
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen3100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.173,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring755,000,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen3100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.173,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring755,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten37000
Overwinningen1745,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren2054,05%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1437,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,3200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,520,000,000,00
Gezien270,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.273,570,000,000,00
Veroveringspunten280,7600,0000,0000,00
Verdedigingspunten1754,7300,0000,0000,00
Ervaring570,080,000,000,00
Totaal
Gevechten37
Overwinningen1745,95%
Verloren2054,05%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1437,84%
Tanks vernietigd120,32
Gedood / dood ratio0,52
Gezien270,73
Schade toegebracht1.273,57
Veroveringspunten280,76
Verdedigingspunten1754,73
Ervaring570,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen5100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd120,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien40,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht536,600,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring686,000,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen5100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd20,40
Gedood / dood ratio0,50
Gezien40,80
Schade toegebracht536,60
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring686,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten255000
Overwinningen14255,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren11043,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,18%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12549,02%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1940,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,490,000,000,00
Gezien1620,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.291,830,000,000,00
Veroveringspunten4271,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten8043,1500,0000,0000,00
Ervaring853,270,000,000,00
Totaal
Gevechten255
Overwinningen14255,69%
Verloren11043,14%
Gelijkstand31,18%
Gevechten overleefd12549,02%
Tanks vernietigd1940,76
Gedood / dood ratio1,49
Gezien1620,64
Schade toegebracht1.291,83
Veroveringspunten4271,67
Verdedigingspunten8043,15
Ervaring853,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten538000
Overwinningen29454,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren23343,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand112,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd21640,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4020,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,250,000,000,00
Gezien3170,5900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.018,720,000,000,00
Veroveringspunten4800,8900,0000,0000,00
Verdedigingspunten4250,7900,0000,0000,00
Ervaring640,430,000,000,00
Totaal
Gevechten538
Overwinningen29454,65%
Verloren23343,31%
Gelijkstand112,04%
Gevechten overleefd21640,15%
Tanks vernietigd4020,75
Gedood / dood ratio1,25
Gezien3170,59
Schade toegebracht1.018,72
Veroveringspunten4800,89
Verdedigingspunten4250,79
Ervaring640,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen214,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren1285,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,290,000,000,00
Gezien90,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.106,210,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten211,5000,0000,0000,00
Ervaring342,140,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen214,29%
Verloren1285,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd40,29
Gedood / dood ratio0,29
Gezien90,64
Schade toegebracht1.106,21
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten211,50
Ervaring342,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (365)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
SU-130PM 81720,33841144454,29%1988,49
T26E4 SuperPershing 81057,1673398546,90%1359,67
Tiger I7896,9856066647,15%1107,96
T34 81379,3577261152,54%1802,01
Rhm.-Borsig Waffenträger81550,2972155250,18%1757,04
Type 64 6880,0677454557,80%2744,07
T-34-85M 61054,9578944856,03%1909,95
T2971135,2963735749,86%1466,16
Bat.-Châtillon 155 5591328,5965035653,93%1355,38
E 100101733,4270234647,40%1348,44
Object 252U Defender 81592,9890933557,01%1881,57
T-1091515,6472832346,44%1441,63
E 7591467,3874031347,28%1300,36
105 leFH18B2 5783,0062630051,33%1708,51
Waffenträger auf Pz. IV91640,3167930049,67%1483,81
M18 Hellcat61036,7071929156,36%2094,10
M10391405,8874528350,18%1320,98
T3091449,2964227944,09%1129,81
T-5491433,2676527850,36%1486,35
VK 16.02 Leopard5362,4748227455,11%1303,76
Object 70492025,4078227351,65%1781,78
AMX M4 mle. 49 Liberté 81420,3891627256,25%1976,46
IS-381384,9474927147,60%1619,79
SU-122-44 7982,6164125650,00%1327,80
M47 Iron Arnie 81489,1788225255,16%1908,65
Tiger II81079,6068024953,01%1230,28
VK 45.02 (P) Ausf. B91554,4776924250,83%1487,14
Pz.Kpfw. II Luchs4513,3648123757,81%2275,51
Lorraine 155 mle. 5181183,5155523745,57%1368,86
T28 Prototype81195,6164823146,75%1285,72
leKpz M 41 90 mm GF 8917,6270122749,78%1793,68
KV-481117,7367522647,79%1302,65
M48A5 Patton101796,7577022652,65%1377,23
T54E191797,4681022556,44%1882,69
ST-I91458,5670122242,79%1270,65
Tortoise91721,4280022052,73%1535,85
Progetto M35 mod. 46 81507,2883221950,68%1871,62
KV-856682,9549621649,07%1082,42
Rheinmetall Skorpion G 81401,3974521251,42%1600,15
Bat.-Châtillon Bourrasque 81799,3091620058,00%2460,76
VK 45.02 (P) Ausf. A81095,6465919640,82%1116,11
T25/27789,0259319347,15%1104,23
T698941,9464319347,67%1202,24
M46 Patton92032,4292518959,79%2471,40
Tiger (P)71009,1270718557,84%1364,56
M40/M4381388,9373517650,00%1545,35
VK 36.01 (H)6496,5145117345,09%684,07
T-448961,0369317354,91%1280,82
T-437882,4569717356,65%1642,92
T3281138,9069617247,67%1270,70
Centurion Mk. I81192,5581317255,81%1740,38
ISU-15281673,4976717055,88%1989,58
Cromwell B 6982,8486117061,76%2266,23
G.W. Panther7928,5555016851,19%1219,60
Concept No. 5102341,2979116349,08%1745,49
M66865,4063116153,42%1421,28
G.W. Tiger (P)8911,1748815939,62%986,05
IS-7101885,0974115641,67%1441,96
T-54 first prototype 81067,2377015553,55%1359,58
Pz.Kpfw. III Ausf. J4190,9926114946,98%336,59
Škoda T 256933,5974514755,10%2141,24
IS7822,4258514643,84%979,41
Stridsyxa 81965,1697814652,74%2116,92
AT 1581347,7377114551,03%1585,68
ELC EVEN 90 8691,7170414542,76%1353,54
T2071412,7888313951,08%2600,75
T71 DA7346,0459313953,24%599,59
SU-1006840,4359713857,97%1549,56
Pz.Kpfw. III/IV5207,0825413243,18%326,09
Super Hellcat 71030,8572113260,61%1785,66
Jagdtiger91886,8281513157,25%1732,11
T110E4101733,6972113151,15%1290,86
Object 703 Version II 81625,4281713043,85%1674,63
Spähpanzer Ru 25191017,3183412758,27%1693,07
Lorraine 155 mle. 507818,7049112643,65%899,38
212A91405,8577612458,06%1370,11
AMX 13 57 GF 7773,9975712360,16%1784,26
IS-6 81178,3771612252,46%1286,05
Lansen C 81571,4284612249,18%1844,48
M26 Pershing81439,3690612161,16%2110,98
GSOR 1010 FB 81612,1386012152,89%1994,74
Centurion Mk. 7/191590,3883211952,94%1589,38
Strv 103-091566,8169111853,39%1407,10
Charioteer81502,8975511851,69%1845,28
Pz.Kpfw. V/IV 51120,0999211560,00%1895,98
UDES 0381438,4069511453,51%1725,05
Maus102151,2983811255,36%1797,64
SU-1527901,8762210958,72%1302,47
AMX 13 F3 AM6687,8247110943,12%923,48
TVP VTU Koncept81030,8568710850,00%1362,53
Lorraine 40 t 81553,0686010855,56%2169,89
AMX 13 9091047,8674410748,60%1635,69
GSOR 1006 Scheme 791667,0478510746,73%1527,55
Ferdinand81441,2176910455,77%1560,76
GSOR 3301 AVR FS9946,8680310452,88%1439,02
T-1506513,2947510245,10%692,75
Panzer 58 Mutz 8996,5573910254,90%1401,14
122 TM 81406,2779310253,92%1661,73
M53/M5591135,1266810145,54%947,49
Sturer Emil7990,456749962,63%1684,43
Konštrukta T-34/10071044,927059842,86%1779,20
Tiger 131 61250,418579847,96%2171,28
KV-15471,594189444,68%865,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5283,933069243,48%568,86
M1271183,267899058,89%1661,69
Object 26392048,008788856,82%2085,82
E 25 7963,376988759,77%1447,97
Object 43091656,298488654,65%1693,82
ARL 446919,077138563,53%1768,84
AMX 13 105 AM mle. 505394,563328432,14%671,07
CS-5991644,778838464,29%1774,60
Pz.Sfl. IVc5474,194468448,81%1106,39
FV4004 Conway91772,437788359,04%1730,29
50TP Tyszkiewicza91922,468528250,00%1831,22
KV-37901,216058243,90%1139,59
Comet7889,357388150,62%1579,87
KV-26824,445948140,74%1372,05
T78 61275,907778143,21%1934,73
AT 86856,906177949,37%1578,74
SU-100M171397,777817953,16%2132,58
Nashorn6638,944827943,04%1037,25
Concept 1B 91792,868577848,72%1275,38
Škoda T 5091711,647467538,67%1564,06
AT 771149,037227455,41%1477,15
M446910,206507440,54%1541,22
Prototipo Standard B91868,049007358,90%1899,28
UDES 14 Alt 581437,057227338,36%1788,62
LTTB8537,686447343,84%853,53
SU-10181274,757087247,22%1463,64
Versuchspanzer 5792241,659597250,00%2064,07
BZ-176 81477,199547262,50%1521,47
TNH T Vz. 5191789,327887145,07%1472,87
Pz.Kpfw. 5582099,1410077149,30%2008,44
T110E5101667,866636939,13%1141,44
T376486,876346959,42%1401,98
T57 Heavy101645,486776743,28%1122,60
Heavy Tank No. VI 61210,549196561,54%2455,49
Bat.-Châtillon 12 t8715,617426451,56%1372,35
VK 75.01 (K) 81485,838076445,31%1751,92
Hummel6450,403726342,86%508,31
FV3046667,814756346,03%1050,73
T-54 ltwt.91126,378116355,56%1622,46
Type 6191565,188436256,45%1761,72
Ikv 65 Alt II6929,276256253,23%1809,13
AMX 12 t6411,425156240,32%943,44
T675307,113706261,29%682,47
AMX 105 AM mle. 474260,603076251,61%876,06
StuG III Ausf. G5480,224546050,00%1121,34
Progetto C50 mod. 6691573,888186051,67%1561,28
Indien-Panzer81308,657986050,00%1727,31
AMX 50 10081290,636915949,15%1366,75
VK 30.01 (P)6577,004985944,07%825,47
Panther II81498,198785955,93%2406,83
Emil II91757,268175853,45%1716,25
Škoda T 1771039,267965747,37%2223,58
UDES 1691483,377415749,12%1368,48
Vz. 64 Blesk8952,986985641,07%1604,76
Kpz. Erich Konzept I 92028,898055549,09%1678,27
M4A3E2 Sherman Jumbo6794,877105453,70%1664,88
Waffenträger auf E 100101929,706295450,00%1263,16
FV215b (183) 101700,876785349,06%1304,91
M4A1 Revalorisé 81343,758155360,38%1725,38
M3 Lee4124,542345242,31%206,99
Conqueror91777,358915259,62%1657,19
Kampfpanzer 50 t 91718,928315149,02%1376,15
Black Prince71015,768345062,00%1398,42
M-III-Y81506,068615042,00%1821,95
Bisonte C45 81521,848755052,00%1637,89
Emil I81444,008314953,06%1780,41
Grille5394,374114955,10%808,36
T9592128,378444944,90%1799,42
Leopard Prototyp A92181,048574951,02%2251,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4165,752794845,83%222,34
Progetto CC55 mod. 5481559,359514858,33%1949,95
E 5091908,587474835,42%1622,74
T26E5 Patriot 81155,857544746,81%1223,90
P.44 Pantera81481,988304654,35%2108,40
Bat.-Châtillon 25 t AP91357,028054660,87%1548,12
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81238,657664654,35%1491,48
T1 Heavy5429,564184544,44%690,74
Caernarvon81512,248734553,33%1859,57
IS-4102030,877374542,22%1408,50
ShPTK-TVP 100 81290,807104546,67%1201,73
M75269,484214459,09%984,03
AE Phase I 91874,808384447,73%1709,70
TNH 105/100081221,427754348,84%1529,79
Leopard 1101790,887074346,51%1355,47
O-I Experimental5587,795114233,33%907,68
VK 30.02 (M)6922,297354250,00%2186,74
53TP Markowskiego81251,126434134,15%1172,81
T2881575,158694158,54%1927,83
Dicker Max 6760,905874151,22%1411,44
IS-M81463,588444057,50%1749,19
SMV CC-64 Vipera 81681,106834030,00%1610,35
Škoda T 245408,744543953,85%1216,79
P.43 ter71041,976953948,72%1666,38
Ikv 90 Typ B7977,725863941,03%1288,52
Object 70592037,269943964,10%2268,96
MS-11119,341753852,63%554,18
Marder II3190,742443834,21%374,54
M54 Renegade 81247,957733852,63%1287,46
M4A1 Sherman5574,545703754,05%1683,25
Cromwell6790,416423745,95%1782,31
Leo71199,628463762,16%2403,63
FV601 Saladin81569,689333762,16%2563,59
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3478,976453754,05%1496,53
Type 5 Chi-Ri7863,927583669,44%1448,68
WZ-1317926,318253658,33%2148,52
FV4202 81363,949293661,11%2154,40
P.43 bis61049,207243557,14%2100,79
M415646,315813554,29%1086,23
VK 30.01 (H)5571,655523458,82%1542,95
STA-181106,447153447,06%1550,84
T-62A101538,976173441,18%1087,97
59-166934,187833357,58%3566,85
O-I6832,765933342,42%1265,86
Chi-To SP71893,0611583363,64%2993,44
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4140,913013351,52%319,98
M24 Chaffee5362,456433363,64%1465,77
AT 25414,444473256,25%959,08
Crusader 5.5-in. SP7785,636433246,88%997,32
Sturmpanzer II4350,353453148,39%1135,27
Panther/M10 7983,686893141,94%1533,51
T-284117,632733053,33%221,28
Grille 15101470,535153033,33%771,49
M10 RBFM 5785,976363050,00%1566,25
Strv 746912,347332955,17%2180,26
WZ-1328914,527182948,28%1802,70
M41 Walker Bulldog8674,485482937,93%957,38
Jagdpanzer IV6404,143572828,57%471,64
Pz.Kpfw. III Ausf. E398,961372846,43%120,13
Bishop5862,436852857,14%2470,62
Ares 7581412,299022857,14%1831,15
XM57 81660,968102850,00%1428,81
Panther71211,377872729,63%1956,37
S-517782,486302744,44%852,27
Kampfpanzer 67102035,158272751,85%1438,07
Škoda T 56 81964,449572751,85%2049,35
Krupp-Steyr Waffenträger 71313,487552755,56%1989,17
SFAC 105 81763,597642748,15%1705,62
Pz.Kpfw. 38 (t)3100,691992646,15%151,30
KV-137617,925782653,85%882,73
AMX ELC bis5447,925882669,23%1726,90
FV217 Badger102087,656312630,77%1369,20
King Tiger (Captured) 71186,088132650,00%1786,54
BDR G1 B5808,367032564,00%1910,05
Ikv 1035453,924182445,83%1131,72
M-VI-Y91862,679592466,67%1939,83
Sturmpanzer I Bison394,261152356,52%211,31
Churchill VII6829,837252365,22%1568,51
SU-86674,005302347,83%904,98
Type 63 81139,527902352,17%1111,50
LT-432 8827,647502263,64%1623,32
CS-52 LIS 81367,237362250,00%1705,67
M4A3E8 Thunderbolt VII 61128,368232240,91%2360,26
SU-855348,294102161,90%786,60
Type 5781571,438562152,38%1777,48
TVP T 50/51101850,806562040,00%1291,39
Carro d'assalto P.8871223,257912050,00%1956,52
MT-256615,256712050,00%2362,71
FSV Scheme A71037,358082055,00%1985,47
FV230 Canopener102473,458262035,00%1780,05
Char Futur 4 91742,958312050,00%1429,08
IS-271410,328841963,16%2076,21
M8A14225,583171957,89%511,32
T-100 LT10998,477271947,37%1061,24
FV224 Chopper71576,1610391978,95%2409,70
TS-5 81286,537531942,11%1141,06
Churchill I5744,336521850,00%1873,58
CS-5381238,837461861,11%1675,50
FV227 Conceiver81697,679541855,56%2223,79
Manticore101321,288151850,00%1588,00
Pz.Kpfw. II242,941201752,94%111,03
Vz. 44-171256,889351764,71%1870,10
M2 Medium Tank3105,652181747,06%198,78
Ho-Ri 281457,767011729,41%1702,48
Bat.-Châtillon 155 5810874,415971752,94%620,96
VK 30.02 (D)71386,0010291681,25%2743,58
Chrysler K 81503,448811656,25%1781,03
Object 261101537,537521553,33%1290,30
M2 Light2102,072561428,57%174,95
T-46381,002621478,57%326,75
Lorraine 39L AM3182,212461442,86%432,29
UDES 15/16101749,795941442,86%1121,06
T-28E with F-30 4914,717271435,71%2452,69
Type 4 Chi-To6796,546941361,54%1659,62
Kranvagn101625,469151369,23%1372,23
Panzerjäger I2166,772341346,15%489,12
Marder 38T4147,773201361,54%299,09
Object 268102564,776201353,85%1979,27
Achilles6999,317191353,85%2077,61
AEC Armoured Car5489,544531353,85%1069,29
AM 39 Gendron-Somua 2243,924421369,23%1149,28
Churchill III 5261,694761353,85%378,68
Matilda4566,925761258,33%2004,40
CS-63101979,926531225,00%1337,47
AMX M4 mle. 4571158,506511233,33%1410,00
T110E3101205,335411225,00%496,57
Object 705A102588,4211071275,00%2417,28
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6623,507391258,33%1744,05
Pz.Kpfw. 35 (t)298,001681163,64%469,66
Crusader6336,095011154,55%1027,74
Type 5 Heavy102268,738231145,45%1372,05
B.U.G.I.61034,277171154,55%1950,73
AMX 13 757674,186901172,73%1465,41
M3 Stuart350,203381090,00%262,27
T21668,004631050,00%123,39
Staghound Mk. III61070,208351050,00%2194,16
ARMT 5988,309331070,00%3248,91
LTP 3175,701591040,00%588,71
Coccodrillo 101962,11722944,44%1170,98
SU-85B4482,22589966,67%1658,42
Centurion Action X101414,11465933,33%811,22
Panhard EBR 75 (FL 10) 81126,33790955,56%2396,99
Strv m/425772,00712862,50%2663,76
T3 HMC2194,13183812,50%663,34
Somua SM 81129,13730850,00%1138,60
60TP Lewandowskiego101716,43695742,86%949,09
XM66F 81330,71664742,86%1205,97
STB-1101588,17890666,67%1435,80
Vz. 60S Dravec 102367,001036666,67%1542,40
Object 140102038,17644633,33%1362,41
T 55A 91868,33751633,33%1736,18
11081031,8039150,00%786,94
FV4005 Stage II101438,20536540,00%814,24
Object 430U101471,40742560,00%1085,01
Pz.Kpfw. T 25 5769,609485100,00%2579,41
T1 Cunningham130,2549425,00%0,00
Bat.-Châtillon 25 t101880,25854450,00%1545,10
T-26290,252524100,00%467,15
Strv 103B101636,75673450,00%1009,08
T2 Medium Tank296,25119450,00%319,41
M-V-Y101158,75850450,00%684,73
Tiger-Maus 91865,001000475,00%1790,46
KV-1SA 5647,50507425,00%1008,55
T7 Combat Car 237,50139450,00%111,42
Type 59 8665,0020930,00%473,68
D12108,33234333,33%274,13
Leichttraktor10,0043333,33%0,00
Type 97 Te-Ke 2116,00289366,67%546,61
XM69 Hacker113096,0013173100,00%2267,21
Kunze Panzer 9929,3338230,00%630,56
T-103 81314,67616333,33%1236,77
T-45 2120,003213100,00%576,44
TOG II* 61141,0057630,00%1873,18
Vickers Medium Mk. I172,5083250,00%203,39
Vz. 55102672,00903250,00%2058,11
E 50 Ausf. M101811,50744250,00%1287,65
Object 268 Version 4102063,00790250,00%1601,74
MKA 2611,509902100,00%3415,27
Light Mk. VIC 20,002520,00%0,00
AMX ELC 901 6844,50560250,00%2184,27
Cobra 9627,008472100,00%490,67
Renault FT131,001101100,00%261,00
FCM 36 Pak 40 3412,0030910,00%943,24
T56 GMC3153,0019910,00%314,69
Jagdpanzer E 100103294,0012931100,00%2056,83
Super Conqueror102248,0010441100,00%1456,40
Object 277103560,0010951100,00%2397,37
Char Mle. 75 90,0017110,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 R 2398,006631100,00%1317,91
M-IV-Y 8965,0048310,00%655,85
Pz.Kpfw. T 15 3386,007711100,00%2100,49
T28 Concept 71997,0011161100,00%5125,07
T26E3 Eagle 7 72760,0017901100,00%4729,16

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/02/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/02/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 30/11/2015
Gestopt: 15/02/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/02/2015
Gestopt: 28/11/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/12/2014
Gestopt: 09/02/2015