| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Type 59 | 8 | 1130,47 | 709 | 5881 | 53,22% | 1647,60 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2422,07 | 740 | 3984 | 51,58% | 2134,58 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1716,10 | 568 | 3771 | 49,40% | 1640,52 | |||||
| T110E4 | 10 | 2153,77 | 675 | 1653 | 48,70% | 1733,66 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2995,16 | 998 | 1255 | 55,14% | 2416,16 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2230,89 | 768 | 1241 | 50,04% | 1844,89 | |||||
| T110E5 | 10 | 1739,68 | 647 | 1118 | 44,72% | 1419,42 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1721,90 | 637 | 1114 | 45,78% | 1468,83 | |||||
| IS-4 | 10 | 2058,78 | 796 | 1104 | 51,09% | 1674,71 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1960,39 | 564 | 765 | 47,06% | 1458,24 | |||||
| Manticore | 10 | 1187,12 | 816 | 672 | 52,53% | 1445,56 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1560,23 | 593 | 512 | 43,16% | 1829,79 | |||||
| IS-7 | 10 | 1732,51 | 666 | 486 | 45,47% | 1463,08 | |||||
| T29 | 7 | 506,04 | 459 | 482 | 42,32% | 380,43 | |||||
| M103 | 9 | 901,30 | 539 | 482 | 40,25% | 612,11 | |||||
| M6 | 6 | 324,09 | 269 | 352 | 43,47% | 259,97 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1871,01 | 738 | 302 | 52,32% | 1912,44 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 598,66 | 648 | 294 | 55,78% | 875,97 | |||||
| IS-3 | 8 | 975,10 | 577 | 287 | 37,63% | 1004,11 | |||||
| T-103 | 8 | 1432,97 | 780 | 263 | 52,85% | 1521,17 | |||||
| T30 | 9 | 1674,58 | 660 | 253 | 49,01% | 1592,41 | |||||
| T32 | 8 | 669,24 | 534 | 234 | 44,87% | 556,83 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 1292,55 | 571 | 226 | 47,79% | 2033,57 | |||||
| T95 | 9 | 1626,82 | 629 | 222 | 43,24% | 1349,84 | |||||
| Taschenratte | 11 | 3425,31 | 1187 | 220 | 58,18% | 2561,26 | |||||
| T-10 | 9 | 1895,88 | 767 | 219 | 47,03% | 2274,65 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 2511,97 | 678 | 218 | 53,67% | 1896,35 | |||||
| T3 HMC | 2 | 372,31 | 525 | 213 | 62,44% | 2563,00 | |||||
| Cobra | 9 | 2189,38 | 975 | 198 | 58,08% | 2172,50 | |||||
| Tortoise | 9 | 2276,07 | 903 | 190 | 53,16% | 2129,57 | |||||
| AT 15 | 8 | 1390,82 | 789 | 183 | 54,10% | 1670,36 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1708,51 | 738 | 182 | 52,20% | 1986,46 | |||||
| T110E3 | 10 | 2199,99 | 767 | 177 | 51,98% | 1573,97 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 123,66 | 171 | 172 | 38,37% | 1,44 | |||||
| Hummel | 6 | 861,53 | 447 | 171 | 43,86% | 1268,59 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2217,55 | 787 | 157 | 57,96% | 2289,80 | |||||
| O-Ni | 7 | 1254,63 | 637 | 156 | 52,56% | 1717,03 | |||||
| O-Ho | 8 | 1386,95 | 796 | 153 | 47,71% | 1665,65 | |||||
| O-I | 6 | 905,08 | 514 | 149 | 57,05% | 1793,51 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1441,59 | 765 | 119 | 40,34% | 1261,89 | |||||
| T34 | 8 | 1232,22 | 749 | 113 | 54,87% | 1669,49 | |||||
| M3 Lee | 4 | 65,71 | 136 | 111 | 46,85% | 69,66 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1647,43 | 584 | 103 | 45,63% | 1036,51 | |||||
| T28 | 8 | 1420,88 | 708 | 99 | 61,62% | 1810,36 | |||||
| T25 AT | 7 | 767,77 | 494 | 98 | 47,96% | 1006,59 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 465,54 | 533 | 95 | 46,32% | 669,76 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 427,86 | 500 | 90 | 43,33% | 1090,77 | |||||
| DBV-152 | 10 | 2088,01 | 597 | 89 | 37,08% | 1224,28 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1924,34 | 630 | 74 | 32,43% | 1176,54 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 46,23 | 118 | 73 | 49,32% | 81,76 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 495,01 | 343 | 73 | 49,32% | 858,43 | |||||
| KV-1 | 5 | 252,61 | 375 | 72 | 48,61% | 334,35 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 417,90 | 526 | 62 | 61,29% | 1220,98 | |||||
| Grille | 5 | 412,25 | 269 | 61 | 36,07% | 702,39 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 72,88 | 342 | 59 | 49,15% | 108,97 | |||||
| T-28 | 4 | 136,73 | 279 | 52 | 50,00% | 248,71 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 349,08 | 570 | 52 | 63,46% | 700,75 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 640,84 | 476 | 51 | 52,94% | 1155,56 | |||||
| ST-II | 10 | 1317,40 | 646 | 47 | 34,04% | 699,16 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 2101,87 | 827 | 47 | 55,32% | 1544,91 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2173,46 | 795 | 46 | 43,48% | 1647,10 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 56,19 | 119 | 43 | 44,19% | 55,41 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 796,43 | 586 | 42 | 45,24% | 586,60 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 203,19 | 412 | 37 | 48,65% | 365,45 | |||||
| Wespe | 3 | 277,89 | 246 | 36 | 58,33% | 1047,70 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2489,89 | 800 | 35 | 45,71% | 1403,06 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 34,24 | 81 | 34 | 41,18% | 0,00 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2222,79 | 804 | 33 | 39,39% | 1481,58 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 209,78 | 250 | 32 | 53,13% | 767,30 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 240,75 | 338 | 28 | 46,43% | 476,28 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 43,07 | 148 | 27 | 37,04% | 1,50 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 25,48 | 87 | 23 | 34,78% | 0,00 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 511,95 | 484 | 22 | 40,91% | 335,46 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 183,18 | 375 | 22 | 50,00% | 537,01 | |||||
| T-150 | 6 | 157,86 | 325 | 22 | 31,82% | 1,85 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 664,62 | 629 | 21 | 57,14% | 713,88 | |||||
| T-46 | 3 | 47,68 | 153 | 19 | 47,37% | 73,05 | |||||
| MS-1 | 1 | 25,59 | 87 | 17 | 64,71% | 204,74 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 404,76 | 460 | 17 | 47,06% | 807,28 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 640,31 | 443 | 16 | 25,00% | 1002,13 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 589,50 | 685 | 16 | 62,50% | 739,81 | |||||
| T803 | 11 | 1902,94 | 685 | 16 | 25,00% | 1015,90 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 2207,00 | 956 | 15 | 53,33% | 2237,82 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 393,69 | 516 | 13 | 38,46% | 570,54 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 80,09 | 135 | 11 | 72,73% | 332,45 | |||||
| Object 283 | 9 | 1017,80 | 797 | 10 | 60,00% | 1053,14 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 313,78 | 445 | 9 | 55,56% | 1070,47 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1821,11 | 656 | 9 | 22,22% | 1381,46 | |||||
| AMBT | 8 | 1161,88 | 673 | 8 | 37,50% | 1040,28 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 127,60 | 272 | 5 | 60,00% | 382,13 | |||||
| LTP | 3 | 217,80 | 377 | 5 | 40,00% | 966,57 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 1361,25 | 323 | 4 | 0,00% | 639,67 | |||||
| Caliban | 8 | 1411,00 | 989 | 4 | 75,00% | 1642,36 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 140,50 | 167 | 2 | 0,00% | 461,33 | |||||
| 4TP | 1 | 6,00 | 86 | 2 | 50,00% | 78,28 | |||||
| T56 GMC | 3 | 96,00 | 79 | 2 | 0,00% | 61,43 | |||||
| TOG II* | 6 | 573,00 | 401 | 2 | 100,00% | 954,52 | |||||
| Tetrarch | 2 | 186,00 | 440 | 2 | 100,00% | 1101,91 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 56,00 | 103 | 2 | 50,00% | 113,60 | |||||
| Rambo | 9 | 110,00 | 547 | 2 | 50,00% | 129,50 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 0,00 | 39 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 0,00 | 6 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 307,00 | 436 | 1 | 100,00% | 1726,77 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 408,00 | 725 | 1 | 100,00% | 925,79 | |||||
| Windhund | 8 | 1580,00 | 896 | 1 | 100,00% | 1752,06 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 935,00 | 753 | 1 | 100,00% | 931,85 | |||||
| T-50-2 | 6 | 162,00 | 467 | 1 | 100,00% | 386,90 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 388,00 | 710 | 1 | 100,00% | 355,26 | |||||
| L-60 | 2 | 49,00 | 266 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 80,00 | 260 | 1 | 100,00% | 289,85 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 122,00 | 582 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T1E6 | 2 | 0,00 | 211 | 1 | 100,00% | 261,00 |
DzikNotecki
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 32074 | 18 | 138 | 475 | ||||
| Gemiddelde tier | 8,98 | 10,00 | 10,01 | 10,01 | ||||
| Overwinningen | 16019 | 49,94% | 10 | 55,56% | 74 | 53,62% | 239 | 50,32% |
| Verloren | 15580 | 48,58% | 7 | 38,89% | 62 | 44,93% | 225 | 47,37% |
| Gelijkstand | 475 | 1,48% | 1 | 5,56% | 2 | 1,45% | 11 | 2,32% |
| Gevechten overleefd | 9807 | 30,58% | 8 | 44,44% | 55 | 39,86% | 176 | 37,05% |
| Tanks vernietigd | 31613 | 0,99 | 19 | 1,06 | 167 | 1,21 | 471 | 0,99 |
| Gedood / dood ratio | 1,42 | 1,90 | 2,01 | 1,58 | ||||
| Gezien | 31104 | 0,97 | 2 | 0,11 | 21 | 0,15 | 154 | 0,32 |
| Schade toegebracht | 1.652,29 | 1.709,50 | 2.089,17 | 1.827,79 | ||||
| Veroveringspunten | 41034 | 1,28 | 0 | 0,00 | 94 | 0,68 | 139 | 0,29 |
| Verdedigingspunten | 14317 | 0,45 | 0 | 0,00 | 16 | 0,12 | 75 | 0,16 |
| Ervaring | 672,33 | 754,61 | 758,28 | 712,16 | ||||
| WN7 | 1181,76 | 1055,61 | 1210,04 | 1019,36 | ||||
| WN8 | 1677,31 | 1172,55 | 1592,69 | 1381,33 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 32074 | |
| Gemiddelde tier | 8,98 | |
| Overwinningen | 16019 | 49,94% |
| Verloren | 15580 | 48,58% |
| Gelijkstand | 475 | 1,48% |
| Gevechten overleefd | 9807 | 30,58% |
| Tanks vernietigd | 31613 | 0,99 |
| Gedood / dood ratio | 1,42 | |
| Gezien | 31104 | 0,97 |
| Schade toegebracht | 1.652,29 | |
| Veroveringspunten | 41034 | 1,28 |
| Verdedigingspunten | 14317 | 0,45 |
| Ervaring | 672,33 | |
| WN7 | 1181,76 | |
| WN8 | 1677,31 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 18 | |
| Gemiddelde tier | 10,00 | |
| Overwinningen | 10 | 55,56% |
| Verloren | 7 | 38,89% |
| Gelijkstand | 1 | 5,56% |
| Gevechten overleefd | 8 | 44,44% |
| Tanks vernietigd | 19 | 1,06 |
| Gedood / dood ratio | 1,90 | |
| Gezien | 2 | 0,11 |
| Schade toegebracht | 1.709,50 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 754,61 | |
| WN7 | 1055,61 | |
| WN8 | 1172,55 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 138 | |
| Gemiddelde tier | 10,01 | |
| Overwinningen | 74 | 53,62% |
| Verloren | 62 | 44,93% |
| Gelijkstand | 2 | 1,45% |
| Gevechten overleefd | 55 | 39,86% |
| Tanks vernietigd | 167 | 1,21 |
| Gedood / dood ratio | 2,01 | |
| Gezien | 21 | 0,15 |
| Schade toegebracht | 2.089,17 | |
| Veroveringspunten | 94 | 0,68 |
| Verdedigingspunten | 16 | 0,12 |
| Ervaring | 758,28 | |
| WN7 | 1210,04 | |
| WN8 | 1592,69 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 475 | |
| Gemiddelde tier | 10,01 | |
| Overwinningen | 239 | 50,32% |
| Verloren | 225 | 47,37% |
| Gelijkstand | 11 | 2,32% |
| Gevechten overleefd | 176 | 37,05% |
| Tanks vernietigd | 471 | 0,99 |
| Gedood / dood ratio | 1,58 | |
| Gezien | 154 | 0,32 |
| Schade toegebracht | 1.827,79 | |
| Veroveringspunten | 139 | 0,29 |
| Verdedigingspunten | 75 | 0,16 |
| Ervaring | 712,16 | |
| WN7 | 1019,36 | |
| WN8 | 1381,33 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 112 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 66 | 58,93% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 42 | 37,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 4 | 3,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 44 | 39,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 96 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 1,41 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 96 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 1.803,44 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 172 | 1,54 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 154 | 1,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 777,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 112 | |
| Overwinningen | 66 | 58,93% |
| Verloren | 42 | 37,50% |
| Gelijkstand | 4 | 3,57% |
| Gevechten overleefd | 44 | 39,29% |
| Tanks vernietigd | 96 | 0,86 |
| Gedood / dood ratio | 1,41 | |
| Gezien | 96 | 0,86 |
| Schade toegebracht | 1.803,44 | |
| Veroveringspunten | 172 | 1,54 |
| Verdedigingspunten | 154 | 1,38 |
| Ervaring | 777,65 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 5 | 5,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 12,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 1 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 1 | 100,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 5 | 5,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 12,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 185 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 84 | 45,41% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 95 | 51,35% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 6 | 3,24% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 54 | 29,19% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 87 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,66 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 163 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 1.035,99 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 316 | 1,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 190 | 1,03 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 525,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 185 | |
| Overwinningen | 84 | 45,41% |
| Verloren | 95 | 51,35% |
| Gelijkstand | 6 | 3,24% |
| Gevechten overleefd | 54 | 29,19% |
| Tanks vernietigd | 87 | 0,47 |
| Gedood / dood ratio | 0,66 | |
| Gezien | 163 | 0,88 |
| Schade toegebracht | 1.035,99 | |
| Veroveringspunten | 316 | 1,71 |
| Verdedigingspunten | 190 | 1,03 |
| Ervaring | 525,33 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 7 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 4 | 57,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 3 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 2 | 28,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 6 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 1,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 3 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 1.245,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 3 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 400,29 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 7 | |
| Overwinningen | 4 | 57,14% |
| Verloren | 3 | 42,86% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 2 | 28,57% |
| Tanks vernietigd | 6 | 0,86 |
| Gedood / dood ratio | 1,20 | |
| Gezien | 3 | 0,43 |
| Schade toegebracht | 1.245,57 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 3 | 0,43 |
| Ervaring | 400,29 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 19 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 9 | 47,37% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 10 | 52,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 5 | 26,32% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 12 | 0,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 20 | 1,05 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 1.787,79 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 50 | 2,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 47 | 2,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 853,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 19 | |
| Overwinningen | 9 | 47,37% |
| Verloren | 10 | 52,63% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 5 | 26,32% |
| Tanks vernietigd | 12 | 0,63 |
| Gedood / dood ratio | 0,86 | |
| Gezien | 20 | 1,05 |
| Schade toegebracht | 1.787,79 | |
| Veroveringspunten | 50 | 2,63 |
| Verdedigingspunten | 47 | 2,47 |
| Ervaring | 853,26 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen