ENDRIU1982

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/09/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten19507000
Gemiddelde tier7,190,000,000,00
Overwinningen1060354,35%00,00%00,00%00,00%
Verloren852643,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand3781,94%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd772439,60%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd217111,1100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,840,000,000,00
Gezien150750,7700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.215,930,000,000,00
Veroveringspunten585373,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten155560,8000,0000,0000,00
Ervaring564,770,000,000,00
WN71362,890,000,000,00
WN81733,370,000,000,00
Totaal
Gevechten19507
Gemiddelde tier7,19
Overwinningen1060354,35%
Verloren852643,71%
Gelijkstand3781,94%
Gevechten overleefd772439,60%
Tanks vernietigd217111,11
Gedood / dood ratio1,84
Gezien150750,77
Schade toegebracht1.215,93
Veroveringspunten585373,00
Verdedigingspunten155560,80
Ervaring564,77
WN71362,89
WN81733,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten487000
Overwinningen29059,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren17836,55%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand193,90%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd27356,06%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3680,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,720,000,000,00
Gezien3120,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.615,890,000,000,00
Veroveringspunten7271,4900,0000,0000,00
Verdedigingspunten19524,0100,0000,0000,00
Ervaring652,410,000,000,00
Totaal
Gevechten487
Overwinningen29059,55%
Verloren17836,55%
Gelijkstand193,90%
Gevechten overleefd27356,06%
Tanks vernietigd3680,76
Gedood / dood ratio1,72
Gezien3120,64
Schade toegebracht1.615,89
Veroveringspunten7271,49
Verdedigingspunten19524,01
Ervaring652,41
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten63000
Overwinningen3555,56%00,00%00,00%00,00%
Verloren2742,86%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,59%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2641,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd490,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,320,000,000,00
Gezien430,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.217,630,000,000,00
Veroveringspunten590,9400,0000,0000,00
Verdedigingspunten1862,9500,0000,0000,00
Ervaring557,050,000,000,00
Totaal
Gevechten63
Overwinningen3555,56%
Verloren2742,86%
Gelijkstand11,59%
Gevechten overleefd2641,27%
Tanks vernietigd490,78
Gedood / dood ratio1,32
Gezien430,68
Schade toegebracht1.217,63
Veroveringspunten590,94
Verdedigingspunten1862,95
Ervaring557,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen529,41%00,00%00,00%00,00%
Verloren1270,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd741,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien40,2400,0000,0000,00
Schade toegebracht407,180,000,000,00
Veroveringspunten412,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten432,5300,0000,0000,00
Ervaring191,530,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen529,41%
Verloren1270,59%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd741,18%
Tanks vernietigd120,71
Gedood / dood ratio1,20
Gezien40,24
Schade toegebracht407,18
Veroveringspunten412,41
Verdedigingspunten432,53
Ervaring191,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen116,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren583,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd233,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien30,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht871,500,000,000,00
Veroveringspunten50,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten559,1700,0000,0000,00
Ervaring187,830,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen116,67%
Verloren583,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd233,33%
Tanks vernietigd10,17
Gedood / dood ratio0,25
Gezien30,50
Schade toegebracht871,50
Veroveringspunten50,83
Verdedigingspunten559,17
Ervaring187,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten337000
Overwinningen22366,17%00,00%00,00%00,00%
Verloren10731,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand72,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17752,52%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2690,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,680,000,000,00
Gezien2520,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.119,430,000,000,00
Veroveringspunten10393,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten7422,2000,0000,0000,00
Ervaring655,150,000,000,00
Totaal
Gevechten337
Overwinningen22366,17%
Verloren10731,75%
Gelijkstand72,08%
Gevechten overleefd17752,52%
Tanks vernietigd2690,80
Gedood / dood ratio1,68
Gezien2520,75
Schade toegebracht1.119,43
Veroveringspunten10393,08
Verdedigingspunten7422,20
Ervaring655,15
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3107000
Overwinningen214168,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren93230,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand341,09%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd167153,78%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd25830,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,800,000,000,00
Gezien23200,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht775,460,000,000,00
Veroveringspunten54871,7700,0000,0000,00
Verdedigingspunten46251,4900,0000,0000,00
Ervaring448,910,000,000,00
Totaal
Gevechten3107
Overwinningen214168,91%
Verloren93230,00%
Gelijkstand341,09%
Gevechten overleefd167153,78%
Tanks vernietigd25830,83
Gedood / dood ratio1,80
Gezien23200,75
Schade toegebracht775,46
Veroveringspunten54871,77
Verdedigingspunten46251,49
Ervaring448,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten84000
Overwinningen3440,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren5059,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4047,62%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,4200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien610,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.219,860,000,000,00
Veroveringspunten1321,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten4485,3300,0000,0000,00
Ervaring208,690,000,000,00
Totaal
Gevechten84
Overwinningen3440,48%
Verloren5059,52%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd4047,62%
Tanks vernietigd350,42
Gedood / dood ratio0,80
Gezien610,73
Schade toegebracht1.219,86
Veroveringspunten1321,57
Verdedigingspunten4485,33
Ervaring208,69
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (118)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-8561163,73606245258,89%2573,67
Jagdtiger92050,7664683456,59%2053,61
T28 Prototype81563,4965465356,05%1909,02
T3092047,1858052354,30%2049,03
IS-381331,6461250948,72%1550,48
M10391533,4158750951,87%1485,05
T-1091487,5471347552,42%1507,76
KV-15707,5450347561,47%1800,69
T2971279,6463445459,03%1938,30
T110E4102161,9176739256,12%1746,55
M10 Wolverine5650,3444836857,34%1775,21
E 7591772,3959235348,73%1764,06
KV-481397,9056835352,97%1807,60
Tiger II81234,2564833954,28%1598,24
T404557,6639431754,57%1898,86
Ferdinand81546,9363431055,48%1877,65
T2881527,9656431051,29%1818,59
Dicker Max 6868,9052430262,91%1832,88
IS71110,1771829856,04%1675,45
ST-I91985,5164329652,36%2192,20
S-517933,6937329143,64%1052,54
IS-7101749,1459228148,75%1444,75
T110E5101641,5364727555,27%1325,36
SU-14-281214,6348127049,26%1425,35
T3281112,0767523952,72%1257,76
T9592024,9281723752,32%1856,86
VK 36.01 (H)6829,2658023254,31%1522,74
VK 45.02 (P) Ausf. B91580,1462622047,73%1485,36
Jagdpanther71231,1554821957,99%2047,37
VK 30.01 (P)6804,2545621753,00%1602,37
XM57 81520,7255420947,85%1266,98
212A91447,0947019057,37%1508,97
VK 45.02 (P) Ausf. A81280,0661118647,85%1625,68
AMX 50 10081463,9168918458,15%1911,30
Churchill III 5575,0360118359,02%1342,55
Indien-Panzer81137,0663317856,18%1715,31
T-448908,9059317355,49%1304,84
KV-26718,4452317053,53%1270,63
Tiger I7899,2245316845,83%1050,20
M26 Pershing81184,9866716654,82%1797,27
M66790,3353816552,12%1259,50
T25/27957,3349716556,36%1495,65
IS-4102298,1881915447,40%1883,30
M18 Hellcat6817,9345615153,64%1550,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5389,9934614746,26%957,22
T1 Heavy5585,6449514055,71%1341,86
T-437793,7857113763,50%1464,25
AMX 13 757457,6046713252,27%845,63
AMX 12 t6201,5234812846,88%327,98
M46 Patton91450,7553412652,38%1452,85
AMX M4 mle. 4571135,3062912452,42%1802,40
SU-1527970,0445111957,98%1326,91
ARL 446894,7250311356,64%1788,59
VK 30.02 (D)7705,2446910955,96%1182,08
Tiger (P)71167,6268410963,30%1760,58
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4477,4332010654,72%1454,52
AMX 50 12091613,6954910654,72%1640,52
T207802,8356010453,85%1221,23
KV-137565,9341810350,49%843,09
KV-371102,4863310153,47%1602,78
T25 AT71198,865429653,13%1816,92
Churchill I5754,715139561,05%1917,04
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4177,952339451,06%496,78
M4A3E2 Sherman Jumbo6668,194189441,49%1314,80
AMX ELC bis5164,002369240,22%298,34
T-1506676,684139153,85%1124,81
Pz.Sfl. IVc5602,543669051,11%1415,03
M4A1 Sherman5482,934158944,94%1343,57
StuG III Ausf. G5642,803828864,77%1864,36
Jagdpanzer IV6791,084908560,00%1576,07
M3 Lee4254,802108543,53%817,87
T110E3102148,496008052,50%1683,44
Nashorn6936,894847360,27%1798,70
AMX 404227,692337147,89%810,75
M36 Jackson6926,094616949,28%1764,01
SU-855756,164116744,78%1887,61
SU-85B4595,034076761,19%1967,81
T-284294,622456657,58%968,24
Löwe 8939,617066648,48%899,99
Marder 38T4536,833856446,88%1553,15
B14293,702576144,26%690,83
SU-1006841,915064564,44%1749,74
E 100101873,007424454,55%1498,48
BDR G1 B5492,633684153,66%945,94
Matilda4410,033483455,88%1202,48
SU-100M17903,734293345,45%1114,80
M2 Medium Tank389,381242638,46%65,37
Pz.Kpfw. 38 (t)3256,882412458,33%950,47
T-34-85 Rudy 6901,105712161,90%1607,46
T-463141,451822065,00%617,91
AMX 383122,742121968,42%429,63
E 25 7977,064411758,82%1436,95
D23298,472641546,67%1320,53
T1E6 2107,331921546,67%313,59
T56 GMC3106,231511361,54%289,43
T-262131,181101127,27%426,75
Cromwell B 6606,454681154,55%1105,17
M22 Locust 3208,002501050,00%699,75
AMX 13 909708,22482966,67%1123,22
T3 HMC2236,33146922,22%940,34
T1 Cunningham150,2564825,00%35,00
T-549626,00526757,14%541,70
Pz.Kpfw. 35 (t)2153,00145650,00%662,34
MS-1182,40174580,00%451,43
T2 Medium Tank2109,40134540,00%315,51
Maus102445,20763580,00%2031,14
Leopard Prototyp A91119,60441540,00%773,97
Hotchkiss H35288,67208366,67%364,05
Leichttraktor1192,67141333,33%810,60
Type 64 6233,33305333,33%280,58
Jagdpanzer E 10010882,006431100,00%568,14
Type 5 Ka-Ri 80,006891100,00%261,00
TOG II* 61547,0051210,00%3504,32
Excelsior 5978,0047010,00%2061,72
Pz.Kpfw. T 15 368,004110,00%12,99
Light Mk. VIC 2195,002411100,00%1009,46
T7 Combat Car 20,006210,00%0,00
LTP 3320,0019610,00%1699,17

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/09/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/09/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/08/2016
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/07/2016
Gestopt: 16/08/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/12/2015
Gestopt: 28/06/2016
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 18/05/2013
Gestopt: 27/12/2015