El_Cliko

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 07/06/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten53037074212
Gemiddelde tier7,610,0011,0010,13
Overwinningen2926355,17%00,00%5270,27%13865,09%
Verloren2319843,74%00,00%2128,38%7133,49%
Gelijkstand5761,09%00,00%11,35%31,42%
Gevechten overleefd1335325,18%00,00%2432,43%8741,04%
Tanks vernietigd546891,0300,00941,273171,50
Gedood / dood ratio1,380,001,882,54
Gezien770351,4500,001592,154322,04
Schade toegebracht1.593,130,003.688,843.410,57
Veroveringspunten213470,4000,0000,001040,49
Verdedigingspunten198570,3700,00200,27300,14
Ervaring723,720,001.263,361.265,01
WN71487,520,001848,321995,25
WN82167,740,003622,713754,69
Totaal
Gevechten53037
Gemiddelde tier7,61
Overwinningen2926355,17%
Verloren2319843,74%
Gelijkstand5761,09%
Gevechten overleefd1335325,18%
Tanks vernietigd546891,03
Gedood / dood ratio1,38
Gezien770351,45
Schade toegebracht1.593,13
Veroveringspunten213470,40
Verdedigingspunten198570,37
Ervaring723,72
WN71487,52
WN82167,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten74
Gemiddelde tier11,00
Overwinningen5270,27%
Verloren2128,38%
Gelijkstand11,35%
Gevechten overleefd2432,43%
Tanks vernietigd941,27
Gedood / dood ratio1,88
Gezien1592,15
Schade toegebracht3.688,84
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten200,27
Ervaring1.263,36
WN71848,32
WN83622,71
Voorbije 30 dagen
Gevechten212
Gemiddelde tier10,13
Overwinningen13865,09%
Verloren7133,49%
Gelijkstand31,42%
Gevechten overleefd8741,04%
Tanks vernietigd3171,50
Gedood / dood ratio2,54
Gezien4322,04
Schade toegebracht3.410,57
Veroveringspunten1040,49
Verdedigingspunten300,14
Ervaring1.265,01
WN71995,25
WN83754,69
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten358000
Overwinningen20657,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren14841,34%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14339,94%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2600,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,210,000,000,00
Gezien8692,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.690,260,000,000,00
Veroveringspunten7162,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten3751,0500,0000,0000,00
Ervaring870,680,000,000,00
Totaal
Gevechten358
Overwinningen20657,54%
Verloren14841,34%
Gelijkstand41,12%
Gevechten overleefd14339,94%
Tanks vernietigd2600,73
Gedood / dood ratio1,21
Gezien8692,43
Schade toegebracht1.690,26
Veroveringspunten7162,00
Verdedigingspunten3751,05
Ervaring870,68
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen1285,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren214,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd857,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien141,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.222,790,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten483,4300,0000,0000,00
Ervaring877,860,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen1285,71%
Verloren214,29%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd857,14%
Tanks vernietigd60,43
Gedood / dood ratio1,00
Gezien141,00
Schade toegebracht1.222,79
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten483,43
Ervaring877,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht105,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring27,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht105,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring27,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten187000
Overwinningen9450,27%00,00%00,00%00,00%
Verloren9349,73%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7037,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1260,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,080,000,000,00
Gezien2031,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.059,240,000,000,00
Veroveringspunten2431,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten7083,7900,0000,0000,00
Ervaring576,990,000,000,00
Totaal
Gevechten187
Overwinningen9450,27%
Verloren9349,73%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd7037,43%
Tanks vernietigd1260,67
Gedood / dood ratio1,08
Gezien2031,09
Schade toegebracht1.059,24
Veroveringspunten2431,30
Verdedigingspunten7083,79
Ervaring576,99
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4050000
Overwinningen251061,98%00,00%00,00%00,00%
Verloren148436,64%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand561,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd191747,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd33750,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,580,000,000,00
Gezien47591,1800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.921,510,000,000,00
Veroveringspunten58431,4400,0000,0000,00
Verdedigingspunten114312,8200,0000,0000,00
Ervaring895,620,000,000,00
Totaal
Gevechten4050
Overwinningen251061,98%
Verloren148436,64%
Gelijkstand561,38%
Gevechten overleefd191747,33%
Tanks vernietigd33750,83
Gedood / dood ratio1,58
Gezien47591,18
Schade toegebracht1.921,51
Veroveringspunten58431,44
Verdedigingspunten114312,82
Ervaring895,62
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1449006
Overwinningen84057,97%00,00%00,00%583,33%
Verloren60541,75%00,00%00,00%116,67%
Gelijkstand40,28%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd56538,99%00,00%00,00%466,67%
Tanks vernietigd12700,8800,0000,0061,00
Gedood / dood ratio1,440,000,003,00
Gezien17361,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht2.185,940,000,001.930,00
Veroveringspunten14060,9700,0000,0030,50
Verdedigingspunten6820,4700,0000,0000,00
Ervaring941,550,000,001.312,17
Totaal
Gevechten1449
Overwinningen84057,97%
Verloren60541,75%
Gelijkstand40,28%
Gevechten overleefd56538,99%
Tanks vernietigd12700,88
Gedood / dood ratio1,44
Gezien17361,20
Schade toegebracht2.185,94
Veroveringspunten14060,97
Verdedigingspunten6820,47
Ervaring941,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten6
Overwinningen583,33%
Verloren116,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd466,67%
Tanks vernietigd61,00
Gedood / dood ratio3,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.930,00
Veroveringspunten30,50
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.312,17
Anzeigen

Tanks (682)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T26E4 SuperPershing 81097,20634161250,99%1469,65
Panhard EBR 105101650,7590653159,89%2469,46
Progetto M35 mod. 46 81409,8875751953,76%1791,64
T3091790,6962951350,29%1680,83
Bat.-Châtillon Bourrasque 82227,39113944462,39%3273,61
SU-122-44 7961,8158741553,49%1361,77
UDES 0381328,3751940946,94%1549,17
KV-26825,5150440650,00%1552,76
WZ-111 model 1-491707,8665339851,01%1802,55
BT-7 artillery 3183,5924938751,16%620,45
T675480,3332038547,27%1080,93
T4991037,3260937648,94%1577,35
T28 Prototype8977,1345337247,04%1005,04
VK 100.01 (P)81290,1962036955,56%1578,13
SU-130PM 82211,7294435450,28%2960,11
Prototipo Standard B92262,6897833758,16%2742,73
Ho-Ri 3103830,09103433262,65%3598,06
M41 Walker Bulldog8598,0042132950,76%1085,43
Emil II91635,9568532255,28%1574,83
TS-5 82056,52113131665,19%2777,94
T25/27730,2139231151,45%1059,49
Concept 1B 93390,71135230668,30%3912,29
Bat.-Châtillon 25 t102652,8491530453,95%2688,86
Object 268 Version 4102123,5679029960,87%1714,30
AMX ELC bis5307,2231429748,15%977,13
Conqueror92166,6397529258,90%2469,92
Mäuschen91393,7660729250,00%1239,41
AMX 12 t6381,6536528949,83%985,75
Strv 103-091657,4860128549,47%1426,58
Object 4168904,0447528352,65%1091,64
AMX M4 mle. 49 81285,5181428053,21%1607,84
Pz.Kpfw. I Ausf. C3182,4626927450,36%830,97
Grille 15103411,8990326961,71%3097,03
Object 26391940,0078526657,14%1950,39
Panhard EBR 909948,6273926149,81%1375,81
AMX 13 757935,5554526053,08%2460,27
SU-1006826,2648925649,61%1606,45
T-4481005,5559825650,00%1320,05
M18 Hellcat6335,5325725541,18%348,23
T9592436,40101524862,50%2451,32
Bat.-Châtillon 25 t AP91562,2471124755,87%1843,86
Hotchkiss EBR71056,8586924762,35%3269,83
T-34-85M 6952,5565224555,92%1816,66
Object 430U102872,06100824358,85%2881,34
Type 586519,2836424250,83%968,11
Emil I81332,2267724154,77%1606,51
M53/M5591356,6161723847,06%1342,42
Cromwell6580,1841123749,37%1229,43
Ikv 90 Typ B7837,6440523544,68%1201,69
1108903,0149622152,49%962,51
Bat.-Châtillon 12 t8743,9760822050,45%1412,49
60TP Lewandowskiego103480,01104821960,73%3329,10
SU-85B4263,4722621646,76%545,70
Progetto M40 mod. 65103159,3696121357,75%3289,43
IS-27705,8140621346,01%852,71
Object 907 103273,59114821363,38%3235,71
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5319,7327721343,19%715,18
ShPTK-TVP 100 82450,76114420961,24%3791,12
KV-15328,1828820854,33%605,54
50TP Tyszkiewicza91809,7258420657,77%1858,68
M446633,8738820244,55%960,83
Strv 103B103570,60101920167,66%3118,43
T-5491579,4883419552,31%1833,37
O-I6720,6641719049,47%1182,11
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4266,6724218852,13%636,54
T376406,6133218742,78%907,55
Object 140103049,07106518762,03%3353,38
T54E191872,4089118459,78%2099,19
M2 Light2194,8529218353,01%868,82
M127783,9142318344,26%1020,52
Panhard AML Lynx 6x68883,7171718251,65%1646,54
ELC EVEN 90 8966,7490318260,44%2308,68
Type 4 Chi-To6451,2329218136,46%642,02
Tiger (P)7856,6646418153,59%1152,91
Leo7919,5258718052,78%1518,52
AMX 50 Foch (155) 102371,7981917956,42%2110,88
Panhard EBR 75 (FL 10) 81116,5282417956,98%2335,45
Object 43092089,2394817853,37%2410,77
T6981421,5380817656,82%2015,73
Object 430 Version II91668,4074917553,14%1796,57
T71 DA7706,3946617043,53%1622,73
Tiger I71648,9291816858,93%2729,52
StuG III Ausf. G5365,4726216749,10%776,59
CS-63103153,89106316767,66%3325,97
Tiger 131 6838,0761316755,69%1572,53
FV215b (183) 102294,2573316656,02%1973,23
M48A5 Patton102686,8085816558,18%2560,39
Škoda T 256543,5439416451,83%1053,19
Ikv 65 Alt II6548,8035316352,76%990,69
Kampfpanzer 50 t 92460,67116616363,80%2644,63
ARL 446682,0641816254,94%1268,18
IS-2-II81937,6198416158,39%3036,54
M4A1 Sherman5501,7440415952,83%1468,61
T-1092015,3794315862,66%2318,14
FV4004 Conway92458,1491215758,60%2760,20
Object 252U Defender 81890,40102115458,44%2390,97
Škoda T 56 82356,82118515464,94%2918,99
VK 72.01 (K) 104059,48119015363,40%3495,92
M-III-Y82008,10116815160,93%3161,44
A-447975,7155715056,67%1742,13
IS-M81167,3269115054,00%1399,54
Char Futur 4 92574,9084815060,67%3055,22
AMX 50 10081127,5166814952,35%1263,39
Progetto C50 mod. 6692322,5590214846,62%2709,78
AMX 50 B103395,0198214855,41%3296,78
DBV-152 104654,07115414874,32%4168,82
M40/M4381105,3052514845,27%1199,14
Object 703 Version II 82179,06121014763,95%3149,05
UDES 15/16102970,24100114658,22%2863,24
Pz.Sfl. IVc5356,8122814647,26%682,73
SU-100M171135,0768014461,81%1859,86
Tortoise93200,94125514362,24%3856,29
Alecto4216,0422314248,59%461,53
Jagdpanzer E 100103442,3496014263,38%3098,02
T-345275,3524214143,97%588,30
Leopard Prototyp A92412,0398814158,87%2711,97
FV4005 Stage II102426,6174114055,71%2186,16
Type T-345254,0923313945,32%532,37
Tiger II81961,6094013956,83%2735,97
Controcarro 1 Mk. 292714,93119713966,91%3484,32
Challenger7995,0261313961,87%1505,07
Centurion Action X102762,8589713648,53%2625,26
Progetto CC55 mod. 5482011,2491313552,59%3091,28
Object 268 Version V 102931,7782513552,59%2673,61
Škoda T 5092397,6392713459,70%2951,11
K-91-PT 92598,82113313460,45%3290,39
113101490,9364313348,12%1238,42
T57 Heavy103108,0197513359,40%2913,19
UDES 1691749,7786213256,06%1847,48
XM551 Sheridan101183,6752313243,18%1252,01
T 55A 92132,4094213156,49%2645,56
Jagdpanther II82069,8596013060,00%2790,41
Manticore101476,1296812960,47%2111,84
VK 16.02 Leopard5167,1925712850,78%380,50
Pz.Kpfw. II Luchs4176,9926212853,91%552,46
M4A3E2 Sherman Jumbo6749,3859212851,56%1634,30
Leopard 1103555,96106712867,97%3440,21
122 TM 82062,64107712764,57%3025,00
SU-1527643,3140112642,06%697,88
T1 Heavy5399,2332512548,00%692,62
AMX 50 12091809,8479912551,20%1736,72
A-436601,8639912546,40%1227,86
IS-7103653,82127012475,81%4197,84
E 100103426,53108812458,87%3597,81
M24 Chaffee5316,5435012455,65%1092,20
O-Ni7894,3753412352,85%1200,76
AMX AC mle. 4881087,0753112343,09%1114,08
T110E4103814,49103912364,23%3603,61
Panhard AMD 178B6642,6863312255,74%2031,70
Kanonenjagdpanzer 105 82297,06107212161,16%3398,63
121B 102984,0099712059,17%2970,09
P.43 ter7780,9551311947,90%1161,60
53TP Markowskiego81312,2563811852,54%1692,10
AMX M4 mle. 54103737,68108011855,08%3653,46
Bisonte C45 82205,43119611862,71%3320,80
M415306,9123211646,55%331,66
Taschenratte115176,19149711664,66%4310,56
IS-3-II92292,26101011565,22%2914,92
Type 3 Chi-Nu5286,6225311449,12%652,98
Maus103257,39112211462,28%3419,24
Grille5238,4223211358,41%453,42
Object 279 early 103147,16109611358,41%2626,48
Carro da Combattimento 45 t 103943,15115011363,72%4159,80
Caliban 81922,12111511368,14%2789,78
IS7881,1857611243,75%1136,10
AMX M4 mle. 4571051,5877111164,86%1623,31
Jagdtiger93008,23115511169,37%3483,48
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.497,7619811148,65%137,05
P.43 bis6746,5145311055,45%1575,43
Bishop5306,8325611058,18%650,52
Strv 746771,5443410853,70%1635,77
Centurion Mk. I81165,3081910854,63%1656,95
Churchill I5401,4031510741,12%674,23
Centurion Mk. 7/191561,6884510749,53%1533,68
CS-5992200,0880010746,73%2501,28
Vz. 55103378,90106310554,29%3341,17
T803115091,12147110571,43%5461,19
T1 Cunningham1100,0618610450,96%461,71
Vz. 71 Tesák102097,0891710355,34%2907,45
FV226 Contradictious 83182,02149610371,84%4718,29
Matilda4250,3124710250,98%591,60
Škoda T 245270,5725610248,04%610,51
S-517632,2249810253,92%742,06
114 SP2 103116,8088710261,76%2342,19
T92 HMC101674,7071510159,41%1527,53
M5A1 Stuart4110,7318810054,00%237,92
Concept No. 5103613,4498310062,00%3340,85
Caernarvon Action X 81217,4182510053,00%1478,00
SU-855304,082199943,43%512,53
40TP Habicha6566,133619952,53%1063,38
Black Prince7856,367219954,55%1175,99
O-I Experimental5502,173429954,55%1038,86
M10 Wolverine5502,573579955,56%1211,84
Jagdpanzer E 90 93128,1011909968,69%3417,72
Lion 102695,878959855,10%2694,00
UDES 14 Alt 581455,588589751,55%1989,93
WZ-120-1G FT 82001,2710829666,67%2802,74
Black Rock 114808,3313829567,37%5039,22
Type 5 Chi-Ri7593,973599448,94%795,31
45TP Habicha7910,385129446,81%1123,71
ISU-15281833,788229452,13%2078,85
Crusader6339,452969353,76%990,29
KV-856426,003669353,76%593,68
T2971180,027969353,76%1688,71
KV-1S6408,893279349,46%626,00
IS-3A 82191,3312029360,22%3038,40
Object 260 103001,8411109165,93%2993,70
Strv m/425352,002909053,33%887,76
Comet7763,525638853,41%1210,03
Covenanter5326,183628860,23%1048,27
LT-432 81015,558518564,71%2087,56
Super Conqueror102790,989858359,04%2539,54
105 leFH18B2 5615,464488251,22%1308,48
BZ-75103115,7911018269,51%2893,31
Vz. 68 Squall 81539,3610458062,50%3887,10
Lorraine 40 t 82159,2310538061,25%3295,52
M5 Stuart4136,992487951,90%237,02
E 5092589,8510957956,96%3187,99
LTG71167,088617958,23%3242,92
Rheinmetall Panzerwagen102328,189387953,16%3251,15
M54 Renegade 82102,3010267950,63%2613,08
VK 30.01 (P)6642,885797847,44%1019,85
FSV Scheme A72010,5012647860,26%4777,69
Škoda T 27 81537,639237857,69%2422,84
TNH T Vz. 5192659,3611457759,74%3003,48
T-437887,217517754,55%1582,09
T-284101,541637653,95%165,94
AMX 13 F3 AM6507,223777644,74%630,76
Pz.Sfl. IVb4170,321767647,37%373,20
IS-381199,777197550,67%1315,86
Type 62 71160,768947467,57%3294,03
SU-1018849,124827444,59%723,62
BDR G1 B5484,493357350,68%943,08
SFAC 105 82938,7411577361,64%3624,70
T2071219,299677269,44%2365,73
E 7592394,2410647256,94%2893,52
VK 28.016502,585497153,52%1497,51
S35 CA5370,242327133,80%573,21
Marder 38T4183,861707139,44%201,93
AMX 50 Foch B103725,4811117164,79%3698,76
Type 63 82428,9912847068,57%3671,42
Object 25791914,339246947,83%2071,50
Hirschkäfer113827,299756857,35%3209,48
VK 36.01 (H)6551,663766743,28%758,99
M3 Lee4225,852566756,72%771,16
Type 5 Heavy104386,1313286773,13%4062,62
Charioteer81424,947596755,22%1650,20
ST-62 Version 2 103402,6011906771,64%3319,21
25TP KSUST II5354,322686650,00%727,34
Valentine3162,301966639,39%337,84
WZ-111G FT92826,1410786666,67%2968,78
T110E5103619,5212036668,18%3717,79
Ares 90102866,7910216654,55%2692,92
FV4201 Chieftain Proto 92425,5210716654,55%3048,06
Strv K 92265,779776651,52%2422,16
Type 6893508,0613436567,69%4569,60
T110E3102775,579506563,08%2551,80
E 65 Zwilling 83123,8914846567,69%4386,52
AMBT 82189,1711486563,08%3297,24
AS-XX 40 t113521,0311436464,06%3522,48
Carro d'assalto P.8871275,329406363,49%2211,58
Durchbruchswagen 24249,482686352,38%655,84
AMX 105 AM mle. 474136,241676357,14%371,06
AMX 13 57 71043,799466355,56%2225,44
WZ-132-1102092,509906259,68%2973,24
Somua SAu 404177,231966248,39%321,39
Achilles6694,345046248,39%1373,03
Kampfpanzer 07 RH 82005,9010416256,45%3317,50
GSOR 1010 FB 82173,779616245,16%2912,62
Type 59 81672,1010486154,10%2724,04
Jagdpanzer IV6684,074716157,38%1341,88
Sexton II339,481006150,82%107,60
ARL V396590,254246147,54%1020,59
FV217 Badger103695,8211236162,30%3236,02
ASTRON Rex 105 mm 82060,3111056159,02%2889,22
Hummel6533,252716038,33%595,52
Type 5 Ke-Ho4195,672456056,67%596,87
Char Mle. 75 91628,188976056,67%2585,39
Type 5 Ka-Ri 82720,5511456051,67%3423,90
Cobra 92314,309946056,67%2510,99
T56 GMC390,731195935,59%45,35
FV3046273,252325944,07%261,68
ISU-122-2 82556,3411845966,10%3563,23
Rheinmetall Skorpion 82462,5410595961,02%3333,03
Ikv 1035300,242865851,72%650,46
WZ-131G FT6642,785335863,79%1206,95
Type 71103877,7412505872,41%3803,28
GSOR 1008 81947,369955863,79%2427,92
Super Hellcat 71151,198005766,67%2256,50
M2 Medium Tank3173,111865641,07%465,61
Type 95 Ji-Ro61572,148545657,14%3605,79
ST vz. 394182,162205541,82%372,91
Wespe3123,041595545,45%272,20
Waffenträger auf Pz. IV92816,5510375567,27%3061,58
XM57 82688,0912375572,73%3430,60
Object 777 Version II 92148,758445560,00%2269,58
BZ-176 82524,4713255570,91%3057,19
B14186,982495455,56%434,26
AMX 404108,461835440,74%155,90
Birch Gun4145,432015440,74%304,34
T-804180,652525453,70%601,53
Kampfpanzer 67103316,0611385464,81%3227,84
TS-54 82476,3312675459,26%3450,36
BT-74173,642115350,94%487,87
T-463102,621335350,94%271,94
SMV CC-6781610,439785364,15%2122,88
K-91103560,9811335364,15%4060,38
SMV CC-64 Vipera 81728,439215356,60%2050,33
Object 452K 103976,5612295271,15%4178,23
T-60288,591835147,06%206,14
AMX M4 mle. 5192363,5511305166,67%2906,73
SU-2-122 51093,947775150,98%3428,33
leKpz Borkenkäfer112856,1412105162,75%4058,45
P.435346,902955048,00%876,66
FV230 Canopener103613,8611115056,00%3226,10
FV4025 Contriver114454,7213215064,00%4171,89
AMX 67 Imbattable114403,4212355064,00%3842,91
P.44 Pantera81092,105954951,02%1331,27
CS-5381466,967734959,18%2355,49
Cruiser Mk. III3161,782374965,31%855,15
KV-220-2 5902,969204963,27%2060,06
E 25 72113,7613664971,43%4735,10
Type 64 6891,867524963,27%2860,93
Konštrukta T-34/1007702,333954841,67%962,98
Pz.Kpfw. 38 (t)360,921184841,67%11,46
SU-54103,041454841,67%56,60
Controcarro 3 Minotauro102941,2910544864,58%2885,91
StuG III Ausf. B4195,462374847,92%309,99
Fauteur113676,2711884860,42%3042,56
STB-1103580,0011034757,45%3740,59
AT 25344,213284755,32%739,68
PTZ-78114890,8713414772,34%3821,07
56TP 82108,969904751,06%2483,61
Rinoceronte102895,809874660,87%2995,95
SU-14-281287,937684652,17%1267,10
M46 Patton92813,5711284669,57%3287,42
Kampfpanzer 07 P(E) 103244,0911344665,22%3503,35
T-34-856293,042494542,22%317,76
Nashorn6557,693104537,78%710,35
Object 277103593,0710864551,11%3751,11
XM69 Hacker114592,0212174557,78%4169,97
Object 432U113659,1113004573,33%3559,69
L-60 2109,272344546,67%462,02
T95E6 102663,809954564,44%2674,95
Kranvagn102661,829064452,27%2370,52
Pz.Kpfw. III Ausf. E3128,841894461,36%358,21
SDP 60 Gonkiewicza93531,2313824477,27%4672,09
Tiger-Maus 92997,9811924461,36%3442,83
SU-76M488,261114332,56%2,71
Object 70492357,358504351,16%1951,48
DZT-159 93532,2113584367,44%4374,54
Pz.Kpfw. 35 (t)2129,811934242,86%501,84
Ho-Ri 193287,1411324254,76%3561,55
T404317,572504254,76%750,63
WZ-113G FT104534,1012294261,90%4768,69
Jagdtiger Prototype 82480,6911354257,14%3094,60
Toro 93002,4013074273,81%3632,80
Marder II3124,051614153,66%248,23
STK-2114246,0713274170,73%3380,24
Vickers MBT Mk. 3 103290,989704163,41%3381,39
Lago4277,832584042,50%784,06
Vz. 64 Blesk81343,809474055,00%3187,10
Sav m/434262,972633935,90%525,03
AMX 13 9091125,057703951,28%1694,61
Cruiser Mk. IV4193,792113953,85%532,80
Sturer Emil71485,087203938,46%2185,54
Rhm.-Borsig Waffenträger82258,679723956,41%2825,01
Object 70591937,389523966,67%2085,62
SMV CC-5671758,4510213857,89%3129,35
FV38059997,346753847,37%799,34
ST-II102778,509083857,89%2461,59
XM66F 82912,5812363852,63%4382,41
Kunze Panzer 92246,009723857,89%2678,79
T95/FV4201 Chieftain 104914,6813423863,16%4755,56
D2388,971483759,46%228,15
Vickers Medium Mk. III3115,321193735,14%186,92
Type 4 Heavy92050,439473754,05%2229,87
Cruiser Mk. II288,731233732,43%128,22
SU-26362,001133745,95%72,36
BZ-6892408,2210323759,46%2533,95
Pz.Kpfw. II Ausf. G388,761933762,16%282,33
LTTB8922,787143745,95%1617,31
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61036,038763759,46%3344,99
M47 Iron Arnie 82044,7811593767,57%2901,30
Lansen C 81775,039893751,35%2654,16
T28 Concept 71049,145563661,11%1764,10
GSOR 3301 AVR FS91255,789783658,33%2063,67
P26/404299,943023565,71%875,15
SU-76G FT4292,111963531,43%464,45
T-54 ltwt.91343,839083562,86%2333,71
KPz 3 Projekt 07 HK 91949,438743557,14%2239,40
TNH 105/100081592,129373455,88%1963,15
WZ-111 model 5A102780,478923447,06%2297,28
WZ-114 92032,099563452,94%2339,03
T3 HMC265,001023333,33%19,44
Archer5180,002383351,52%249,76
Char Murat 93006,8211853369,70%3694,14
T-832 82213,7911423354,55%2649,67
MTLS-1G14 3386,275573366,67%2240,52
EMIL 1951 81982,159523351,52%2335,10
M7 Priest382,471343262,50%263,86
Vz. 60S Dravec 104704,2814383271,88%5025,93
AMX AC mle. 467584,694263246,88%644,07
KV-5 81834,8412243271,88%2711,30
Type 98 Ke-Ni382,901233158,06%229,51
Crusader 5.5-in. SP7870,235993145,16%1278,58
Object 268103306,299043161,29%3053,97
Leichter Kpz. 70 (K) 81918,7110423148,39%4575,17
E 77 92927,6113173174,19%3637,85
Durendal 104114,7411663164,52%4555,61
Object 261101629,607053050,00%1306,00
StuG IV 5430,203213050,00%1004,28
Pz.Kpfw. II2106,831802955,17%335,46
Type 95 Heavy4239,072612948,28%703,18
M-V-Y103776,3112332968,97%4133,17
Pz.Kpfw. Neu114870,2413312951,72%4263,12
VCS 6x6 TS 90 91595,7610672965,52%2920,46
Vickers Mk. E Type B2164,932062850,00%638,81
BZ-79113513,3610382850,00%2387,62
T77 82418,9612032867,86%3582,58
Churchill VII6578,745922751,85%953,79
CAV mod. 71113546,4112872777,78%3293,92
60G FT5385,042712748,15%667,03
T-100 LT102007,709652755,56%3210,48
Gorilla113833,6310512755,56%3249,88
Serpente 92927,5211142766,67%2657,90
Turtle Mk. I 82199,7412072770,37%2644,32
TVP T 50/51102678,659382653,85%2762,89
CS-4471323,589442669,23%2699,14
M26 Pershing81306,588882665,38%1954,10
NC 70 Błyskawica103002,239272653,85%2815,18
WZ-111-1G FT81581,857502650,00%1773,87
E 50 Ausf. M103263,3510512661,54%3418,44
Ares 90 C113232,7711242653,85%3072,19
FV227 Conceiver82747,0013652673,08%4673,80
Charioteer Nomad 82245,549672661,54%2960,72
Gryphon 103085,4610322653,85%2679,07
KR-1113290,4211392653,85%2576,44
BT-2289,281512552,00%297,15
Ho-Ri 281596,448592556,00%1984,78
BZ-16681890,769792548,00%2731,48
Object 274a 81654,6810342568,00%2379,93
Versuchspanzer 5793639,5614372568,00%4422,68
VK 75.01 (K) 81497,9610592568,00%1907,48
Type 6192277,1310342454,17%2838,06
Renault UE 573188,331732437,50%398,03
AT 1581547,3810992475,00%1958,51
G.W. Panther71241,756652458,33%1610,56
Rheinmetall Skorpion G 81030,176192458,33%1096,06
Charlemagne 81948,8810912466,67%2181,79
WZ-1328679,837342356,52%1185,45
AMX 13 105 AM mle. 505141,222262365,22%275,34
M-IV-Y 81698,9110462365,22%2080,58
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4298,003702356,52%719,16
Saryuda 93120,3512242356,52%3836,42
M3 Stuart377,951472240,91%51,64
B.U.G.I.61319,507492277,27%2937,66
AT-1292,41952240,91%122,01
KV-1SA 51092,5010092268,18%2802,78
Cromwell B 61142,508882250,00%2297,25
Gonsalo 82214,1411082254,55%2633,56
Type 2597 Chi-Ha3140,621512161,90%458,76
Valentine AT4125,481502147,62%165,94
Universal Carrier 2-pdr281,381222142,86%98,79
Panther II81435,578762152,38%2089,94
VK 30.02 (M)61367,959582161,90%3816,47
BT-42 Jatkosota HS 51225,4810922171,43%4258,65
SU-122V 93182,0512582171,43%3574,04
Strv m/40L3174,602292040,00%414,18
T2 Medium Tank270,451092035,00%103,44
SDP 58 Kilana82467,7011232060,00%3271,03
FV229 Contender93538,8014942085,00%4456,73
T2 Light Tank 2189,154232040,00%811,14
Kame 92604,4010952070,00%2689,48
SDT-58 Vlkodav 92802,8412551978,95%3778,32
Ho-Ri Shugo113376,0010361957,89%2949,56
Spähpanzer SP I C71144,798351942,11%2626,28
Object 752 92888,0011601957,89%2958,18
AMX 38389,221931866,67%269,50
M3G FT3228,442771872,22%739,74
AT 771392,289791872,22%2212,70
BZT-70 103383,2210281850,00%2718,73
Somua S353185,832341855,56%420,82
LTC II 92306,0611081850,00%3613,38
WZ-120G FT 92779,6711461866,67%2508,86
STA-181333,888661758,82%2088,18
Ikv 723201,472241758,82%579,46
T-34-2G FT71219,477621752,94%2113,41
Loyd Gun Carriage266,941161770,59%429,97
Chieftain/T95 82019,1810231741,18%3344,92
KJPZ TIII Jäger 92769,359821752,94%2449,95
CS-52 C 82492,9413781770,59%4814,15
Chimera 82075,7111161770,59%2747,47
Chrysler K GF 81530,249741776,47%2019,20
T26E5 Patriot 81568,2410721764,71%2202,18
116-F3 103565,2910681758,82%3077,59
SPHT 94235,5914321764,71%4674,30
M7599,751731656,25%227,24
WZ-132A91301,259811668,75%2521,15
CS-67 Szakal113506,3810821656,25%3075,12
Type 5782248,0611251662,50%2610,13
AT 86918,638521675,00%2200,16
AMX 50 Foch92014,009671668,75%2051,76
Kpz. 3 GST Turm 82592,2510861637,50%3083,27
Pz.Kpfw. II Ausf. J 31629,8820391681,25%7968,87
SDP wz 66 Grom 81867,138851650,00%1935,14
Somua SM 81366,887831643,75%1230,37
Sentinelle 93735,0614861687,50%5069,48
WZ-12091564,2711701593,33%1887,78
Coccodrillo 103813,6012811580,00%3671,58
Object 780 103613,6712601586,67%3544,09
T-54 first prototype 81681,4711091573,33%2793,01
M66336,212901450,00%354,29
Stuart I-IV3112,932371464,29%399,08
Panzerjäger I250,43861428,57%3,26
T-26247,641091464,29%206,94
WZ-219112363,5710401457,14%2730,92
Waffenträger auf E 100102942,009441471,43%2176,24
AltProto AMX 30 81486,719631464,29%2052,02
Object 590 93303,5713771471,43%4098,81
Vz. 58 Medvěd 93229,5012441457,14%3351,43
M374131,921461346,15%231,70
Felice 92949,2312801376,92%4013,49
T-703179,462471384,62%750,73
T18 HMC369,541471361,54%258,47
UDES 03 Alt 3 93458,6212641369,23%4022,58
Predatore 92203,6911121376,92%2273,12
Ashigaru 103392,089431353,85%2727,85
Pz.Kpfw. II Ausf. D 271,082471384,62%332,83
Panther71182,428891250,00%2265,34
Lorraine 39L AM367,001251266,67%264,10
BV-111113840,1711851258,33%3199,48
Renault FT AC293,171181258,33%258,43
M8A14340,753161258,33%906,44
SARL 424152,002091275,00%462,35
Object 705A102634,678531241,67%1949,92
Executor112892,678241233,33%2065,28
Obsidian 82228,9211191241,67%3741,35
Bofors Tornvagn 81233,759201266,67%1566,67
Stinger 103129,178961241,67%2155,26
Buryan 93161,6712811266,67%3488,89
LT vz. 383133,641941154,55%453,68
Grant4145,641321118,18%194,30
T1 HMC260,001151163,64%297,67
CC-46 Pancernik 93210,4511561154,55%3488,93
Spähpanzer Ru 25191026,276401136,36%1202,32
Pawlack Tank61475,6410471172,73%2793,14
M-II-Y72348,2714401172,73%5331,31
T-50-2 6600,366061163,64%1918,27
Vickers Medium Mk. I1136,801821050,00%622,91
M22158,402831060,00%797,35
14TP4433,004161040,00%1915,68
121103236,0012321080,00%3815,63
Type 91 Heavy3270,402191060,00%925,26
Cruiser Mk. I1134,701251030,00%519,80
Vz. 63P113925,6011731060,00%3113,50
Pz.Kpfw. I267,601191030,00%28,69
G.Pz. Mk. VI (e)24,20931080,00%261,00
K-2 81268,306091020,00%1183,81
H3 93502,7013181070,00%4030,16
Schwarzpanzer 58 81218,407841050,00%1881,65
Dicker Max 6924,206251030,00%1518,64
BZ-72-1 103198,3012951090,00%3416,65
VK 30.01 (H)5661,33560944,44%1492,51
Caernarvon82339,111224955,56%3885,57
ZŤS Vz.63-1 Ogar 93188,001484988,89%3745,08
BZ-5871423,00918955,56%2161,52
FV601 Saladin81857,56919944,44%2797,44
Leopard 120 Verbessert112705,561027977,78%2113,01
Lätt Stridsfordon 120 92630,441124966,67%2783,10
Prototipo 6 82270,44951944,44%2158,69
Projet Louis 92117,671185966,67%4181,44
T-34-3 82303,331338977,78%3905,33
Renault FT129,00104850,00%84,37
Hotchkiss H352113,63169850,00%357,04
D1257,75136850,00%86,70
Chi-To SP71962,381238875,00%3502,09
Kpz. Erich Konzept I 93526,381447875,00%4046,34
Object 283 91808,25735837,50%1699,36
IS-2 71964,751154862,50%2896,19
AE Phase I 92257,75904850,00%2291,71
Pvlvv fm/42249,00114771,43%261,00
Chieftain Mk. 6 102582,291192785,71%2280,97
Pz.Kpfw. VII103784,141255771,43%3074,27
AT-FV230 Breaker112213,14751728,57%1000,48
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 82099,57903742,86%3111,70
King Tiger (Captured) 72261,571576785,71%4329,81
leKpz M 41 90 mm 81841,141239771,43%5183,34
KB-52 93385,001356757,14%3870,19
Vickers Medium Mk. II271,67134683,33%345,64
Leichttraktor1129,00216650,00%560,79
T2881554,33778650,00%1623,96
VK 20.01 (D)4125,17216666,67%350,63
Kanonenjagdpanzer 2 82852,331143666,67%3790,23
TS-60 92935,671170666,67%3297,26
BT-SV 3636,00729666,67%3033,85
TBT 93800,671439666,67%5422,50
Hurricane 103580,671073666,67%2876,50
Vz. 62 Jasan 93215,171154650,00%3759,29
Ambassador 93693,501488683,33%3708,53
A43 BP prototype 62280,501415650,00%6367,63
112 81425,17909666,67%1705,08
Renault FT 75 BS298,20174580,00%593,98
SU-18231,4060540,00%8,64
Bat.-Châtillon 155 559963,60512540,00%706,49
T82 HMC4181,20111520,00%337,81
BZ-74-1 82354,80957560,00%2172,14
Bretagne Panther 61528,001026560,00%3800,04
KV-4 Kreslavskiy 81716,00837540,00%2100,34
Lorraine 120 Alby 83459,401490560,00%4421,55
Terrifiant 93556,201306560,00%3756,58
Type 95 Ha-Go282,25178450,00%201,86
50TP prototyp 81810,001297475,00%2701,83
Renault NC-31137,2581475,00%261,00
T-26G FT2249,00383475,00%1030,35
AMX 30 B102244,50896475,00%1938,00
FV224 Chopper72105,501275450,00%3384,64
Pz.Kpfw. 5582663,001160450,00%2779,67
T-34 shielded 5442,50411450,00%1043,39
M24E2 Super Chaffee 6455,00613450,00%1223,11
Wz. 64GC Bzyg 101400,5040940,00%615,59
Churchill Crocodile 62075,501454475,00%5289,56
Yong Bing 93097,0013444100,00%3122,27
Chi-Ni20,0085366,67%228,77
LT vz. 35295,002223100,00%440,97
TKS z n.k.m. 20 mm 2150,6719830,00%665,39
DS PZInż51771,001101366,67%7496,07
Jagdpanther7301,67312366,67%368,53
Type 89 I-Go/Chi-Ro2211,33270366,67%1039,53
Strv 107-12113476,67929333,33%2794,51
IS-4103178,0068630,00%2055,63
T-1506208,00252366,67%304,54
T6 Medium4196,33182333,33%183,22
Gabler’s Destroyer 5822,67677333,33%2134,48
Windhund 81179,679183100,00%1315,42
Pz.Sfl. IC 4295,67260333,33%575,10
T-29 3272,00225333,33%782,36
VK 168.01 Mauerbrecher 82015,00744333,33%2921,77
Patton the Tank 92796,00918333,33%4113,09
Strv S1 81816,00989366,67%2067,80
Excalibur 6581,0027330,00%712,34
Valiant 51349,001187366,67%4357,20
Panzer 58 Mutz 81935,331063366,67%3133,39
M-VII-Y 93221,331152333,33%2877,43
Strv m/382147,00298250,00%488,35
A-205178,502662100,00%564,27
FCM 36 Pak 40 3141,00270250,00%206,49
Sturmpanzer I Bison3165,00140250,00%429,94
MS-11255,002742100,00%1722,89
T3281386,00788250,00%1486,46
FCM 362178,50213250,00%692,14
AMX 13 105102585,5013162100,00%3913,99
FV225 Collector 92655,501254250,00%2848,52
Lorraine 50 t 9691,00573250,00%437,92
M48A2 Räumpanzer 81557,00937250,00%1735,91
TS-6 92837,0013092100,00%3065,48
STA-2 81229,5049920,00%1143,27
Valentine II 4207,502842100,00%665,45
Primo Victoria 81594,50934250,00%1732,06
M10 RBFM 5975,009342100,00%2466,78
Object 265T 93416,001219250,00%4287,21
Vercingétorix 91848,00787250,00%1885,57
Strv fm/21118,006010,00%3,10
Fiat 300010,002710,00%0,00
Renault Otsu1143,0013210,00%488,12
SZDV Vz. 50 86063,0021351100,00%10162,21
Panzerwagen 39 3238,0028810,00%684,33
M4 Improved 5528,0041710,00%997,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. A367,002231100,00%261,00
Black Prince II 71246,0042210,00%1233,34
Jade Coil 80,006631100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5540,006301100,00%1157,46
Strv 81 81080,0034110,00%976,05
M16/43 Sahariano 31513,00162610,00%7719,80
Stone Sentinel 82848,0018031100,00%4490,74
Ashbringer 104751,0014821100,00%4314,07
Pz.Kpfw. T 25 5995,0011941100,00%4321,65
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82446,00104310,00%4243,92
FCM 2C 3976,0010261100,00%3747,98
TT-130M 94399,0015871100,00%6228,81
T-44-100 8769,0041110,00%552,80
Kirovets-1 82841,0019611100,00%5659,83

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 07/06/2026
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 17/04/2026
Gestopt: 06/06/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 20/03/2026
Gestopt: 16/04/2026
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 29/11/2025
Gestopt: 19/03/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 03/11/2025
Gestopt: 28/11/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 28/03/2025
Gestopt: 28/10/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/03/2025
Gestopt: 27/03/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/11/2024
Gestopt: 05/03/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 26/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/03/2024
Gestopt: 26/11/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/02/2024
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/03/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/03/2022
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/05/2023
Gestopt: 17/02/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/07/2019
Gestopt: 23/09/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/04/2019
Gestopt: 10/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/10/2018
Gestopt: 06/04/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/04/2019
Gestopt: 22/04/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/06/2020
Gestopt: 24/06/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/06/2020
Gestopt: 09/06/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 25/06/2020
Gestopt: 13/05/2021
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 19/06/2021
Gestopt: 05/03/2022
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 11/08/2022
Gestopt: 11/12/2022
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 20/01/2018
Gestopt: 21/10/2018
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 08/09/2014
Gestopt: 05/01/2018