EmDeZeCiAk

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/04/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten40289001
Gemiddelde tier6,490,000,0010,00
Overwinningen2135653,01%00,00%00,00%1100,00%
Verloren1851445,95%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand4191,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1033725,66%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd395510,9800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,320,000,000,00
Gezien566721,4100,0000,0000,00
Schade toegebracht978,520,000,00919,00
Veroveringspunten619461,5400,0000,0000,00
Verdedigingspunten213060,5300,0000,0000,00
Ervaring530,830,000,00547,00
WN71297,500,000,00489,91
WN81631,380,000,00487,24
Totaal
Gevechten40289
Gemiddelde tier6,49
Overwinningen2135653,01%
Verloren1851445,95%
Gelijkstand4191,04%
Gevechten overleefd1033725,66%
Tanks vernietigd395510,98
Gedood / dood ratio1,32
Gezien566721,41
Schade toegebracht978,52
Veroveringspunten619461,54
Verdedigingspunten213060,53
Ervaring530,83
WN71297,50
WN81631,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten1
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht919,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring547,00
WN7489,91
WN8487,24
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten593000
Overwinningen28648,23%00,00%00,00%00,00%
Verloren27846,88%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand294,89%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22738,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4430,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,210,000,000,00
Gezien4090,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.911,310,000,000,00
Veroveringspunten10011,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten7431,2500,0000,0000,00
Ervaring544,250,000,000,00
Totaal
Gevechten593
Overwinningen28648,23%
Verloren27846,88%
Gelijkstand294,89%
Gevechten overleefd22738,28%
Tanks vernietigd4430,75
Gedood / dood ratio1,21
Gezien4090,69
Schade toegebracht1.911,31
Veroveringspunten10011,69
Verdedigingspunten7431,25
Ervaring544,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten126000
Overwinningen5342,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren6853,97%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand53,97%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4132,54%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd810,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien1080,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.109,100,000,000,00
Veroveringspunten2071,6400,0000,0000,00
Verdedigingspunten2832,2500,0000,0000,00
Ervaring388,040,000,000,00
Totaal
Gevechten126
Overwinningen5342,06%
Verloren6853,97%
Gelijkstand53,97%
Gevechten overleefd4132,54%
Tanks vernietigd810,64
Gedood / dood ratio0,95
Gezien1080,86
Schade toegebracht1.109,10
Veroveringspunten2071,64
Verdedigingspunten2832,25
Ervaring388,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht137,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring34,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen00,00%
Verloren3100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht137,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring34,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten93000
Overwinningen3638,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren5356,99%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand44,30%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2931,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd430,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien530,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht719,740,000,000,00
Veroveringspunten1471,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1391,4900,0000,0000,00
Ervaring248,320,000,000,00
Totaal
Gevechten93
Overwinningen3638,71%
Verloren5356,99%
Gelijkstand44,30%
Gevechten overleefd2931,18%
Tanks vernietigd430,46
Gedood / dood ratio0,67
Gezien530,57
Schade toegebracht719,74
Veroveringspunten1471,58
Verdedigingspunten1391,49
Ervaring248,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten479000
Overwinningen25252,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren21945,72%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand81,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd19941,54%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3250,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,160,000,000,00
Gezien4260,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.125,930,000,000,00
Veroveringspunten15283,1900,0000,0000,00
Verdedigingspunten15703,2800,0000,0000,00
Ervaring521,780,000,000,00
Totaal
Gevechten479
Overwinningen25252,61%
Verloren21945,72%
Gelijkstand81,67%
Gevechten overleefd19941,54%
Tanks vernietigd3250,68
Gedood / dood ratio1,16
Gezien4260,89
Schade toegebracht1.125,93
Veroveringspunten15283,19
Verdedigingspunten15703,28
Ervaring521,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten936000
Overwinningen43146,05%00,00%00,00%00,00%
Verloren48551,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand202,14%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd31033,12%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7090,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien10141,0800,0000,0000,00
Schade toegebracht896,520,000,000,00
Veroveringspunten13131,4000,0000,0000,00
Verdedigingspunten16511,7600,0000,0000,00
Ervaring406,240,000,000,00
Totaal
Gevechten936
Overwinningen43146,05%
Verloren48551,82%
Gelijkstand202,14%
Gevechten overleefd31033,12%
Tanks vernietigd7090,76
Gedood / dood ratio1,13
Gezien10141,08
Schade toegebracht896,52
Veroveringspunten13131,40
Verdedigingspunten16511,76
Ervaring406,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten291000
Overwinningen15352,58%00,00%00,00%00,00%
Verloren13546,39%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,03%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11138,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2070,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,150,000,000,00
Gezien1660,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.780,290,000,000,00
Veroveringspunten1380,4700,0000,0000,00
Verdedigingspunten7092,4400,0000,0000,00
Ervaring586,530,000,000,00
Totaal
Gevechten291
Overwinningen15352,58%
Verloren13546,39%
Gelijkstand31,03%
Gevechten overleefd11138,14%
Tanks vernietigd2070,71
Gedood / dood ratio1,15
Gezien1660,57
Schade toegebracht1.780,29
Veroveringspunten1380,47
Verdedigingspunten7092,44
Ervaring586,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (473)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T675590,01392254454,48%1517,62
Type 3 Chi-Nu Kai 5629,50452124753,33%2031,19
M2 Light2725,45537104160,90%4217,43
AMX 13 57 GF 7853,09669103453,48%1876,15
SU-130PM 81756,4776873256,69%2208,38
Leichttraktor1242,2433167962,30%1574,36
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81360,8659161546,02%1661,96
Spähpanzer Ru 25191154,3459358254,98%1956,04
T110E4102134,9255357052,46%1783,75
Pz.Kpfw. II Luchs4541,9847055455,96%2455,57
Object 252U Defender 81826,7187355059,09%2417,80
T28 Prototype81149,1944454549,72%1246,79
Pz.Kpfw. II2646,7751949962,73%3832,45
Matilda4590,8441347557,05%2104,54
M56 Scorpion 71192,3868746155,75%1902,62
M18 Hellcat6707,0237344550,56%1321,35
T-5491635,5563340753,56%1815,61
T14 5575,2050639156,01%1332,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4611,8545138058,68%2067,14
T25/27755,2136437551,20%1021,82
Churchill III 5598,1366237451,87%1324,86
IS-381419,4860036950,14%1927,83
T3091266,0260136751,50%1038,48
G.W. E 100101391,4557636547,40%1064,74
T3 HMC2264,2427335059,43%1407,19
Type 6191656,1253734952,15%1747,81
leKpz M 41 90 mm GF 81088,3161731157,23%2241,88
T-54 ltwt.91012,7855030552,46%1608,50
E 7591603,1459030351,16%1611,43
KV-856790,6347930251,66%1537,06
BT-7 artillery 3495,9752530159,80%2557,24
Caernarvon81282,9253628349,82%1605,84
T-1091541,2955927552,00%1554,19
FV215b 101940,3356326849,63%1650,01
LT-432 8865,9470926456,44%1695,96
STB-1102015,9761326053,85%1850,75
Tiger II81180,0852425349,80%1357,05
Object 703 Version II 81647,5975724656,50%2008,68
STA-2 81337,9457624645,93%1968,51
T2971170,2853224450,41%1587,07
FV4202 81230,1261124448,77%1771,69
Tiger (P)71109,3959923656,36%1671,69
STA-181188,5154023351,07%1744,40
Lorraine 40 t 81515,8762323150,22%2093,40
T2881429,4151322652,21%1663,98
T54E191349,8848222639,38%1082,71
T3281086,3349821850,92%1242,01
M10391348,8852121742,40%1187,49
T71 DA7422,6341121753,46%724,53
O-Ho81327,8861221150,24%1547,95
Tiger I7721,7743320748,31%846,01
Type 64 6668,0054320554,63%1808,44
T6981241,2855820350,74%1747,89
Tetrarch 2303,0136219259,90%1991,63
Type 5 Chi-Ri7804,1345018951,32%1273,16
T9591270,3849218346,99%943,60
LTTB8721,3147718250,55%1382,97
IS7877,1145118153,04%1216,23
MTLS-1G14 3628,9263218151,38%2994,59
Cromwell6745,5453417750,28%1625,23
T110E5101806,3345017745,76%1350,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5271,1723617747,46%533,74
M127844,2639617650,00%1016,96
M40/M4381173,6165817349,71%1341,11
M4A3E2 Sherman Jumbo6562,9241217251,74%1090,49
50TP prototyp 81635,0769716750,30%2000,83
T216124,3427116552,12%180,63
M8A14283,1622015952,83%665,51
Panther mit 8,8 cm L/71 81200,1752715648,72%1576,78
T26E5 81432,7173615147,02%1855,31
Black Prince7961,0355415052,00%1359,60
Sexton I 3446,7340315061,33%1898,44
VK 36.01 (H)6473,1343614650,00%715,56
Object 261101409,0452414147,52%1146,08
KV-15502,3735114153,90%1032,04
AMX 65 t81029,7953814052,86%1187,90
Ikv 90 Typ B71109,2648613953,96%1885,99
Heavy Tank No. VI 61091,2167713947,48%2009,65
ELC EVEN 90 8785,7874913956,83%1670,47
T110E3102363,9272213857,25%1972,86
T-34-171027,0053813754,74%1728,08
Škoda T 40 6859,9549713654,41%1744,12
Bat.-Châtillon Bourrasque 81295,2780713554,07%1620,46
M446665,4037612952,71%1176,92
Kampfpanzer 50 t 91984,5088112163,64%1885,11
Object 43091975,1272311963,03%2286,23
SU-14-281404,4769211855,08%1641,25
Type 586620,6847911756,41%1278,82
M53/M5591111,4458311645,69%968,91
50TP Tyszkiewicza92178,1094611553,91%2489,92
T-34-85M 61123,5678611559,13%2122,71
T-50-2 6543,2760511352,21%1581,30
ARL 446810,7745411256,25%1546,03
M46 Patton KR 81449,8262011246,43%2098,68
T2071191,8455711058,18%2179,52
Dicker Max 61042,3763610955,05%2125,02
M4A1 Sherman5455,5240810845,37%1172,67
UDES 1691603,9267610859,26%1792,93
VK 30.01 (P)6609,7037110844,44%928,90
Nashorn6657,0240010855,56%1156,40
T-45 2285,2636410457,69%1680,31
45TP Habicha71045,7149310350,49%1457,42
Conqueror91205,1957810346,60%929,94
O-I6973,6749610251,96%1920,19
Type 4 Chi-To6580,9337210148,51%1048,86
Sherman Firefly6753,624349949,49%1496,33
Emil II92101,427639762,89%2039,69
AT 25446,844119742,27%1052,24
KV-371056,965439655,21%1511,88
A46 6434,215779652,08%1411,85
Churchill VII6604,174729354,84%1036,04
BT-74110,241949148,35%206,95
AMX M4 mle. 5192046,147069152,75%2044,72
Progetto M35 mod. 46 81533,797459050,00%1823,05
53TP Markowskiego81396,797838953,93%1894,54
UDES 0381211,035918948,31%1389,19
GSOR 3301 AVR FS9892,626598966,29%1395,88
Manticore10865,705598947,19%826,50
M415421,312698845,45%571,39
Spähpanzer SP I C7846,365128755,17%1808,69
FV215b (183) 101991,106378652,33%1451,18
T376617,144618645,35%1626,78
Object 70591873,777788655,81%1980,86
G.W. Tiger91421,927178556,47%1557,63
VK 45.02 (P) Ausf. A81243,827858561,18%1738,09
IS-M81225,716758550,59%1450,48
HWK 30 8736,896058543,53%1257,21
Type 3 Chi-Nu5446,213268447,62%1236,83
FCM 36 Pak 40 3934,818938356,63%3476,02
T-1506789,545008245,12%1324,26
O-Ni71266,676328161,73%1967,27
Pz.Sfl. IVc5428,533128160,49%1067,08
Prototipo Standard B91670,097858050,00%1521,68
Type 5 Heavy101476,915948043,75%791,21
AMX M4 mle. 4571070,585577948,10%1515,02
VK 100.01 (P)81354,198107851,28%1667,24
Super Conqueror102302,646957646,05%1864,05
StuG IV 5545,293357642,11%1535,36
M5 Stuart4121,242707452,70%195,07
T-34-28668,564557343,84%647,94
Type T-345254,862677354,79%599,60
105 leFH18B2 5884,405197244,44%1650,59
Ikv 65 Alt II6635,423537149,30%1012,66
FV380591492,157687145,07%1324,67
Löwe 81451,978677058,57%1950,15
LHMTV8858,606317045,71%1456,34
Bretagne Panther 6974,707637061,43%2005,41
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6561,015426850,00%1213,04
BDR G1 B5593,314146753,73%1222,07
Comet7868,556086646,97%1410,06
T78 61295,386406556,92%2379,50
Light Mk. VIC 2309,863266443,75%1799,03
Hummel6668,034536352,38%976,09
Strv 103-092059,067306344,44%1905,35
Chrysler K GF 81173,926896353,97%1411,24
Škoda T 256796,395406262,90%1694,94
T-4481258,826766254,84%1892,88
VK 45.02 (P) Ausf. B91554,167466139,34%1269,17
Panther/M10 71196,596906154,10%2188,47
G.W. Tiger (P)8988,186616055,00%1091,99
Valentine3687,814785955,93%3496,45
Strv m/42-57 Alt A.2 61113,177295964,41%2411,61
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3589,545975957,63%1996,32
T404247,242295848,28%493,70
Marder 38T4350,952975860,34%962,70
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2685,177645860,34%2736,53
T92 HMC101608,745515752,63%1370,88
KV-48946,844815749,12%994,64
60TP Lewandowskiego102382,547495662,50%1882,22
Sherman III5350,543305653,57%888,23
M24E2 Super Chaffee 6506,715485641,07%1313,92
Pz.Kpfw. 38 (t)390,391375437,04%67,98
M75218,313465453,70%661,48
Object 244 61217,207925464,81%2056,43
Super Hellcat 71197,417215461,11%1979,42
Concept 1B 91955,248315462,96%1679,87
AMX M4 mle. 49 81170,617425453,70%1474,40
M26 Pershing81065,067315364,15%1504,18
E 100101916,456445347,17%1428,68
T92 8527,266215352,83%861,67
A-20586,501575234,62%8,06
40TP Habicha6877,524315240,38%1823,00
Churchill I5327,234245250,00%567,15
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4201,312275244,23%540,06
G.W. Panther71028,966955250,00%1221,42
T-29 3793,547065267,31%4001,95
P.43 ter71033,375445149,02%1663,99
P.44 Pantera81191,247635154,90%1622,23
M5A1 Stuart4266,922645040,00%850,84
M374285,762685058,00%935,20
Škoda T 245546,714024944,90%1671,40
UDES 14 Alt 581061,335884944,90%1209,09
VK 16.02 Leopard5290,083474850,00%904,25
Type 1 Chi-He4258,743134740,43%591,29
P.43 bis6738,474534742,55%1315,74
Alecto4263,622684738,30%502,96
AT 86627,605264748,94%1085,85
T-34-85 Rudy 61163,857794665,22%2722,60
T-34 with L-11 4506,565864362,79%2121,46
Carro d'assalto P.8871080,487544252,38%1512,77
M4A1 FL 10 61220,528694264,29%2447,27
Pz.Kpfw. 35 (t)2116,511814141,46%407,22
O-I Experimental5784,204464156,10%1809,70
M24 Chaffee5384,833944156,10%1512,54
M22 Locust 3521,226194156,10%2463,63
Excalibur 61220,498474170,73%2343,06
T-284221,333114052,50%563,72
Birch Gun4238,952024050,00%861,72
Type 62 7715,745803953,85%1636,24
TKS z n.k.m. 20 mm 2212,213053943,59%1055,75
IS-6 B 81548,677043951,28%1867,16
FV20781009,535413850,00%1152,00
Panhard AMD 178B6422,324483855,26%1185,42
SU-76I 3716,186443868,42%1968,67
AMX M4 mle. 54101901,226773745,95%1465,49
T-127 3479,815333764,86%1993,04
Konštrukta T-34/1007854,336453655,56%1319,73
Valentine II 4660,617883658,33%2586,63
Maus101471,896603548,57%942,24
Object 140102101,497423562,86%1854,18
Object 777 Version II 91466,116463545,71%1303,37
Leo71158,597373444,12%2192,13
Crusader6373,393013351,52%1157,95
CS-447954,885443363,64%1509,10
T-703329,032993351,52%1434,80
FV1066 Senlac 8450,385503246,88%682,65
Kranvagn102082,266103141,94%1477,50
Ares 7581222,875563148,39%1432,21
P.435428,003903050,00%1146,78
25TP KSUST II5618,203813043,33%1682,09
M3 Lee4226,633343053,33%769,45
Sturmpanzer II4358,802443056,67%1163,57
SU-86782,274163026,67%868,53
T56 GMC3101,101143043,33%108,48
Covenanter5252,172533043,33%700,50
Charioteer8635,874783053,33%560,81
Strv 746739,906442951,72%1569,72
Sexton II3160,971332931,03%447,06
T57 Heavy102027,105822944,83%1615,02
LTP 3216,213302965,52%1102,69
BT-2281,291312839,29%127,95
Somua SAu 404174,641712846,43%280,24
Excelsior 5560,684932842,86%1103,82
T 55A 91353,465942839,29%1132,83
Renault UE 573141,521352744,44%263,75
Object 705A101740,566322744,44%1118,49
T1 Cunningham1140,352402665,38%966,72
T499931,166642544,00%1320,22
Pz.Kpfw. VII102259,487162560,00%1756,90
Grille5411,632902458,33%855,49
Bishop5544,753072458,33%1210,31
Object 430 Version II91059,677122450,00%1003,52
Mäuschen91603,927922454,17%1493,68
Type 95 Heavy4326,523602382,61%1275,83
Ho-Ri 191141,656342356,52%795,02
T25 Pilot Number 1 81521,356972360,87%2487,09
Sav m/434372,953392231,82%953,85
IS-27670,554632245,45%717,92
Centurion Mk. I8862,955672236,36%985,54
T-62A101389,146002254,55%1171,66
Windhund 81269,504102250,00%1254,72
T1 HMC2141,051042142,86%573,47
CS-5991155,717582152,38%1044,19
KV-261048,815862161,90%2235,71
MT-256179,382752142,86%283,78
Turtle Mk. I 81589,056362147,62%1737,81
P26/404430,203512065,00%1319,20
Emil I81255,556922055,00%1265,57
FV3046452,203122055,00%654,32
M3 Stuart3146,791671942,11%386,04
Grant4365,744241963,16%1429,37
AMX 404357,003791947,37%1613,45
BZ-75101680,956931952,63%1264,98
Strv m/425422,612741844,44%1007,50
Object 4168547,333821844,44%453,25
IS-2 shielded 71698,949401844,44%2855,14
KV-1 shielded 5747,446061850,00%1390,97
Matilda LVT 4862,397711855,56%2577,73
Škoda T 45 71669,399061844,44%2822,69
A25 Harry Hopkins I 4361,835591872,22%1097,27
Ho-Ri 28855,596531752,94%801,02
Conqueror Gun Carriage101403,594121729,41%858,12
GSOR 1010 FB 81878,006701741,18%2271,18
Vickers Medium Mk. III3270,812441656,25%1081,33
Ikv 723213,633131662,50%661,48
MS-11127,002261656,25%669,59
IS-4102487,756901637,50%1872,86
Marder II3247,312261668,75%876,24
Pz.Sfl. IC 4656,256361662,50%2653,57
T-34 shielded 5544,504501643,75%1428,07
B14267,802921553,33%729,35
CS-5381288,336031540,00%1711,01
Valentine AT4276,873171553,33%771,08
M46 Patton91064,475481553,33%950,17
FSV Scheme A7512,605781566,67%813,58
E 75 TS 81038,934731526,67%958,35
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4710,936761546,67%1788,47
M10 RBFM 5704,334981553,33%1488,34
AE Phase I 91713,337221540,00%1454,27
T-463178,292831450,00%637,09
Type 4 Heavy9907,506801457,14%769,77
T-437609,645121464,29%1019,24
Hotchkiss EBR7290,435261471,43%616,07
Rheinmetall Panzerwagen101238,295851435,71%1172,25
LT vz. 383242,312761361,54%1171,67
ST vz. 394443,153931353,85%1791,26
Stuart I-IV3159,462961369,23%641,05
Škoda T 509796,155191346,15%528,55
Ferdinand8810,004951369,23%778,26
T18 HMC3130,311211338,46%344,87
FV601 Saladin8289,234531330,77%40,54
Caliban 8955,775131346,15%925,45
M2 Medium Tank353,751201225,00%0,00
T-100 LT10915,175101225,00%691,31
Object 430U102248,088001258,33%2148,99
Lago4161,821831136,36%246,50
Type 2597 Chi-Ha3196,002191154,55%673,39
Renault FT AC2168,271671154,55%612,36
AMX ELC bis5208,452831136,36%469,29
FV217 Badger102184,006971163,64%1637,18
Panhard AML Lynx 6x68203,452481118,18%49,64
Pz.Kpfw. 35 R 2500,186991145,45%1719,58
Kanonenjagdpanzer 105 81193,006911172,73%1429,39
M4A1 Revalorisé 81073,006261181,82%1291,63
Renault FT134,10941030,00%2,94
IS-6 8966,806061060,00%1081,73
AMX 50 Foch (155) 10830,304611050,00%408,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5678,405551060,00%1693,38
Object 283 91485,105821050,00%1604,84
GSOR 1008 81269,705401020,00%989,45
SU-122-44 7997,405461050,00%1330,28
Cromwell B 6711,105931070,00%1370,26
AMX Canon d'assaut 105 81247,607451060,00%1281,00
AMX M4 mle. 49 Liberté 8682,807081070,00%729,14
WZ-120-1G FT 81152,806061040,00%1002,21
Type 97 Chi-Ha3218,22316955,56%729,97
Sturmpanzer I Bison3220,56217966,67%832,21
Type 91 Heavy3161,00181944,44%372,09
CS-63101408,44509944,44%953,49
IS-7101772,00505933,33%1048,18
SU-263203,44285977,78%634,16
VK 28.016140,56243933,33%93,60
Tiger-Maus 91836,00851955,56%1635,35
Pz.Kpfw. M 15 3414,22477933,33%1265,70
AMX ELC 901 6516,56501955,56%1299,43
AMX 13 (FL 11) 5494,89570988,89%1838,89
King Tiger (Captured) 71426,33847944,44%1940,75
M15/423404,38337862,50%1566,33
14TP484,00177837,50%19,40
B.U.G.I.61085,38516862,50%2268,18
Chi-To SP7415,13402837,50%166,27
M3G FT3351,25327862,50%1272,22
Pz.Kpfw. II Ausf. G3101,50143825,00%124,06
Object 277101773,63605850,00%1374,16
AMR 35 2387,75366825,00%1889,23
M16/43 Sahariano 3593,50517850,00%1817,40
SU-100Y 6805,75517850,00%1209,70
GSR 3301 Setter7157,13461862,50%285,18
WZ-114 91713,63719862,50%1720,52
43 M. Toldi III 3101,25201862,50%456,36
SU-14-17900,43383714,29%1049,42
Pawlack Tank6621,43361742,86%734,78
IT-3 4731,43852742,86%2892,41
MKA 2456,86464742,86%1876,70
L-60 2196,71405757,14%1231,64
Strv S1 81566,00705742,86%1767,62
SU-85I 5632,86329728,57%1084,32
Stitch 81490,57626771,43%1661,92
Turán III prototípus 5757,14662785,71%2537,70
M22148,50281683,33%810,46
D1256,33108616,67%3,10
10TP3369,17376666,67%2071,12
DS PZInż5732,83402683,33%1711,63
Vz. 64 Blesk8563,67463650,00%873,96
LPT-67 Šelma91811,83583633,33%2268,68
Loyd Gun Carriage2186,00197650,00%1242,09
M4 Improved 5414,17495666,67%1051,17
Leopard Prototyp A9715,83523633,33%334,31
IS-2-II8709,83461633,33%483,27
Kunze Panzer 91886,83649683,33%1899,15
T-103 81530,67720650,00%1568,79
Vickers Medium Mk. I183,00105540,00%206,39
Vickers Medium Mk. II249,8059520,00%0,00
Chi-Ni2100,20179520,00%243,99
LT vz. 35293,60158560,00%353,62
Strv m/40L3344,00268540,00%1130,86
T1 Heavy51228,80646580,00%3640,17
Panzerjäger I2208,80147540,00%640,18
Universal Carrier 2-pdr2151,20250540,00%473,35
Type 71101278,40765560,00%893,47
Pz.Kpfw. I Ausf. C3246,60204540,00%932,11
Black Prince II 71717,20734560,00%2352,11
KV-5 8650,40479560,00%623,05
TOG II* 6824,20498560,00%1639,13
122 TM 8567,80543540,00%315,97
T-345385,00283425,00%910,73
Renault Otsu131,2583425,00%0,00
M14/412176,75172450,00%471,32
Renault FT 75 BS2180,2593425,00%830,79
Type 97 Te-Ke 2303,75287425,00%1256,97
Progetto CC55 mod. 5481050,0010034100,00%1177,36
Panzerwagen 39 3416,50561475,00%2547,44
Type 89 I-Go/Chi-Ro2225,00187450,00%810,69
AMX 50 B102206,25723450,00%1687,83
KV-137215,00231450,00%152,18
G.Pz. Mk. VI (e)258,5096450,00%182,89
T-602293,00381475,00%1895,69
AM 39 Gendron-Somua 2378,00671475,00%1659,96
Rheinmetall Skorpion G 81276,25798475,00%1409,25
IS-5 (Object 730) 81736,50768475,00%2090,14
Valiant 5640,50573450,00%1654,13
Strv m/38274,33152333,33%65,11
4TP1147,3310930,00%541,86
Vickers Mk. E Type B266,332013100,00%288,06
Ikv 1035237,67177333,33%272,71
T-262185,00165333,33%698,59
Strv 103B101353,00531333,33%781,05
Pz.Kpfw. III Ausf. E3290,00346366,67%1071,10
Cruiser Mk. I1227,00184333,33%930,04
AMX 383406,67506333,33%1551,47
M41 Walker Bulldog8524,67372366,67%834,71
GSOR 1006 Scheme 79390,67279333,33%41,24
Pz.Kpfw. 5581213,0047230,00%766,03
K-91-PT 91182,00613333,33%867,75
T-116 3281,0025630,00%959,87
VK 168.01 (P) 8743,00342333,33%479,72
T7 Combat Car 258,001693100,00%273,03
Somua SM 81404,33481333,33%1247,08
Nergal 81522,007553100,00%1694,20
Fiat 30001120,50171250,00%477,46
D2366,006520,00%0,00
Renault NC-311294,003452100,00%2254,32
Type 98 Ke-Ni3137,004312100,00%622,01
Pvlvv fm/422160,50318250,00%571,46
Progetto M40 mod. 6510873,0025520,00%354,84
AT-12249,00194250,00%1005,41
NC 70 Błyskawica102162,50636250,00%1606,54
Cruiser Mk. III3118,006520,00%284,07
Pz.Kpfw. I2187,503022100,00%819,81
T26E4 SuperPershing 81216,0029720,00%1314,45
Gabler’s Destroyer 5559,50508250,00%1367,31
T1E6 241,00106250,00%93,83
Pz.Kpfw. T 25 5417,506192100,00%1271,05
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 51120,0050920,00%2846,31
Ashigaru 101140,5026220,00%429,52
T28 Concept 7875,50491250,00%1096,99
Pz.Kpfw. II Ausf. D 284,5012020,00%129,00
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5809,008042100,00%2310,65
Kolohousenka133,001821100,00%261,00
Strv fm/211154,002591100,00%944,03
Type 95 Ha-Go2196,004851100,00%1055,27
Hotchkiss H352198,004331100,00%1048,90
7TP2685,008261100,00%4270,76
TVP T 50/51102997,0035610,00%2626,42
Rinoceronte101607,0011811100,00%1327,45
UDES 15/16102222,008731100,00%1490,21
T2 Medium Tank20,002261100,00%261,00
T-26G FT2191,002501100,00%778,17
M48A5 Patton101135,006761100,00%766,46
Leopard 1103612,0057310,00%2652,85
FCM 362387,006151100,00%2336,98
SU-122A5280,005581100,00%637,84
Waffenträger auf E 100100,007441100,00%261,00
StuG III Ausf. B4103,001731100,00%261,00
ARMT 5109,005710,00%0,00
KV-1SA 5439,0028210,00%557,13
Tortoise9602,0019810,00%160,72
M3 Light 3630,0049210,00%2555,50
Pz.Kpfw. T 15 3275,0028810,00%893,43
Char de transition 61138,009771100,00%1960,24
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61497,009391100,00%3910,14
AMX Chasseur de chars 81209,0017510,00%1128,63
Vercingétorix 91986,0014281100,00%2011,34

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/04/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/04/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/02/2020
Gestopt: 04/04/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/12/2019
Gestopt: 21/01/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/01/2019
Gestopt: 26/03/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/11/2018
Gestopt: 25/11/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/05/2018
Gestopt: 31/10/2018
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 14/03/2018
Gestopt: 08/05/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/11/2018
Gestopt: 12/11/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 29/11/2017
Gestopt: 12/03/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/01/2020
Gestopt: 08/02/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/11/2018
Gestopt: 11/01/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/01/2019
Gestopt: 27/03/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 06/10/2017
Gestopt: 26/11/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/04/2017
Gestopt: 04/10/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/03/2017
Gestopt: 04/04/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/10/2016
Gestopt: 01/03/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/08/2016
Gestopt: 10/10/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/10/2015
Gestopt: 02/08/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/10/2015
Gestopt: 12/10/2015
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 22/12/2014
Gestopt: 06/10/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/09/2014
Gestopt: 20/12/2014
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 16/03/2014