Exerion

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/09/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten296590764
Gemiddelde tier6,790,007,297,67
Overwinningen1694657,14%00,00%571,43%2945,31%
Verloren1231041,51%00,00%228,57%3453,13%
Gelijkstand4031,36%00,00%00,00%11,56%
Gevechten overleefd1068936,04%00,00%571,43%1625,00%
Tanks vernietigd393741,3300,00192,71731,14
Gedood / dood ratio2,080,009,501,52
Gezien291910,9800,00131,861241,94
Schade toegebracht1.324,830,002.624,001.693,41
Veroveringspunten680232,2900,00476,71470,73
Verdedigingspunten380811,2800,008512,141662,59
Ervaring654,600,001.524,14959,55
WN71676,680,003128,811660,77
WN82389,660,007815,692937,50
Totaal
Gevechten29659
Gemiddelde tier6,79
Overwinningen1694657,14%
Verloren1231041,51%
Gelijkstand4031,36%
Gevechten overleefd1068936,04%
Tanks vernietigd393741,33
Gedood / dood ratio2,08
Gezien291910,98
Schade toegebracht1.324,83
Veroveringspunten680232,29
Verdedigingspunten380811,28
Ervaring654,60
WN71676,68
WN82389,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten7
Gemiddelde tier7,29
Overwinningen571,43%
Verloren228,57%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd571,43%
Tanks vernietigd192,71
Gedood / dood ratio9,50
Gezien131,86
Schade toegebracht2.624,00
Veroveringspunten476,71
Verdedigingspunten8512,14
Ervaring1.524,14
WN73128,81
WN87815,69
Voorbije 30 dagen
Gevechten64
Gemiddelde tier7,67
Overwinningen2945,31%
Verloren3453,13%
Gelijkstand11,56%
Gevechten overleefd1625,00%
Tanks vernietigd731,14
Gedood / dood ratio1,52
Gezien1241,94
Schade toegebracht1.693,41
Veroveringspunten470,73
Verdedigingspunten1662,59
Ervaring959,55
WN71660,77
WN82937,50
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten89000
Overwinningen5460,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren3438,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4651,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd500,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,160,000,000,00
Gezien670,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.862,180,000,000,00
Veroveringspunten2502,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten2222,4900,0000,0000,00
Ervaring645,290,000,000,00
Totaal
Gevechten89
Overwinningen5460,67%
Verloren3438,20%
Gelijkstand11,12%
Gevechten overleefd4651,69%
Tanks vernietigd500,56
Gedood / dood ratio1,16
Gezien670,75
Schade toegebracht1.862,18
Veroveringspunten2502,81
Verdedigingspunten2222,49
Ervaring645,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd22,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.717,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring346,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd22,00
Gedood / dood ratio2,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.717,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring346,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht836,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring133,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien00,00
Schade toegebracht836,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring133,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten159000
Overwinningen9459,12%00,00%00,00%00,00%
Verloren6037,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand53,14%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5937,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1540,9700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,540,000,000,00
Gezien1390,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.177,640,000,000,00
Veroveringspunten5013,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten480,3000,0000,0000,00
Ervaring537,250,000,000,00
Totaal
Gevechten159
Overwinningen9459,12%
Verloren6037,74%
Gelijkstand53,14%
Gevechten overleefd5937,11%
Tanks vernietigd1540,97
Gedood / dood ratio1,54
Gezien1390,87
Schade toegebracht1.177,64
Veroveringspunten5013,15
Verdedigingspunten480,30
Ervaring537,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen9100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd777,78%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd91,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio4,500,000,000,00
Gezien80,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.089,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring786,440,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen9100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd777,78%
Tanks vernietigd91,00
Gedood / dood ratio4,50
Gezien80,89
Schade toegebracht1.089,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring786,44
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten754000
Overwinningen48964,85%00,00%00,00%00,00%
Verloren26334,88%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,27%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd36348,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4980,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,270,000,000,00
Gezien6300,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.203,350,000,000,00
Veroveringspunten15041,9900,0000,0000,00
Verdedigingspunten17452,3100,0000,0000,00
Ervaring648,910,000,000,00
Totaal
Gevechten754
Overwinningen48964,85%
Verloren26334,88%
Gelijkstand20,27%
Gevechten overleefd36348,14%
Tanks vernietigd4980,66
Gedood / dood ratio1,27
Gezien6300,84
Schade toegebracht1.203,35
Veroveringspunten15041,99
Verdedigingspunten17452,31
Ervaring648,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten95000
Overwinningen6467,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren3132,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4951,58%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd750,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,630,000,000,00
Gezien480,5100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.803,980,000,000,00
Veroveringspunten2692,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten210,2200,0000,0000,00
Ervaring735,800,000,000,00
Totaal
Gevechten95
Overwinningen6467,37%
Verloren3132,63%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd4951,58%
Tanks vernietigd750,79
Gedood / dood ratio1,63
Gezien480,51
Schade toegebracht1.803,98
Veroveringspunten2692,83
Verdedigingspunten210,22
Ervaring735,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (232)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
WZ-111 81640,45688119355,74%2281,05
ST-I92219,0765392353,30%2769,24
IS-381887,6869290161,04%2919,25
Tiger (P)71321,6359888355,38%2334,02
KV-15687,5042162651,12%1585,34
VK 45.02 (P) Ausf. A82029,3179162459,62%3101,89
IS71170,6657758457,88%2021,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5717,7044257357,07%2536,95
AMX 13 9091153,8564755355,52%2112,95
KV-371403,9458449259,35%2443,81
T-1506829,3846248349,28%1514,95
IS-4102632,3569246755,89%2468,83
Tiger II81926,8399446062,61%2912,73
Centurion Mk. 7/192269,9095746062,39%2836,50
T-34-856996,6853743757,21%2566,08
T-5492341,4699943765,68%3281,95
G.W. Tiger (P)81082,2562042751,99%1224,61
SU-855736,5538840054,75%2171,52
T-1092412,1970137560,53%3005,34
T6981264,3855837253,23%1689,71
Tetrarch 2367,9937136262,43%2791,31
T3 HMC2403,4737832560,00%2855,13
KV-481785,5765231156,91%2854,50
AMX AC mle. 4881711,8965028953,63%2195,09
Centurion Mk. I81703,0968028157,30%2903,87
Tiger I71555,7561926856,72%2543,57
Object 703 Version II 82030,12109326554,72%2698,26
T71 DA71064,7786525960,62%2646,00
Caernarvon81467,6759124859,68%1912,49
T1 Heavy5878,7956623464,10%2625,48
IS-7102870,7683023460,26%2922,78
ARL V3961127,5961323453,85%2878,42
T-34-281087,0570023350,21%1381,42
ARL 4461373,2960523055,65%3234,60
T-4371248,1365023063,91%2901,71
VK 36.01 (H)6999,8157522461,61%2385,61
T2971913,63103321957,53%3319,80
AMX 12 t6426,9142021958,90%1226,38
T-4481627,9682121863,76%2835,65
AMX 13 757722,5954221355,87%1782,75
11081500,2781920554,63%1909,82
SU-10061219,1868020557,56%2553,64
VK 30.01 (P)6637,4535920049,50%1085,99
Strv 746679,9139419648,47%1283,50
BDR G1 B51054,3863419555,38%2933,17
FCM 36 Pak 40 3550,2844518662,90%2200,42
AMX M4 mle. 4571407,1475918566,49%2346,30
Pz.Kpfw. III/IV5624,1045518260,44%2278,27
VK 45.02 (P) Ausf. B92344,03101717962,57%2896,66
O-I61067,5352517153,80%2098,17
AMX AC mle. 4671261,4466517147,37%1887,03
Škoda T 245633,6739116651,81%2060,47
VK 30.02 (M)61146,4871316559,39%3201,33
Leo71008,9154316455,49%1745,26
Black Prince7988,2555316161,49%1467,13
AMX 65 t81865,3892915452,60%2535,56
Churchill I5880,1877215365,36%2441,17
T-34-17998,3664015267,11%1737,18
Type 4 Chi-To61004,8567515168,21%2482,48
SU-15271421,6672515148,34%2039,74
ISU-15281878,7283515149,67%2230,08
Type 5861068,8186215063,33%2874,06
M75758,1162014965,10%4331,72
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4471,5732614853,38%1566,97
50TP prototyp 82000,52104814760,54%2753,33
AMX M4 mle. 49 Liberté 81700,2996114750,34%2380,19
T3282086,92110914275,35%3251,21
T216601,3349713650,74%1800,60
Carro d'assalto P.8871485,3491813551,85%2483,58
Indien-Panzer81686,7387813552,59%2441,31
Škoda T 256808,3951313250,76%1727,40
S35 CA51014,8961113062,31%3221,41
M-II-Y71267,2583112455,65%1770,16
50TP Tyszkiewicza92556,70102912357,72%2780,15
T-345513,8140611858,47%1659,04
Cromwell61084,5985311857,63%2886,91
G.W. Panther7988,6466611858,47%1253,30
Object 41681569,0480811850,00%2198,22
Type 5 Chi-Ri7980,2370311563,48%1658,37
O-Ni71007,2273511552,17%1278,84
IS-271471,7078211466,67%2672,95
Comet71455,2897411459,65%3057,82
O-I Experimental51036,8356711266,07%2753,22
FCM 50 t 81700,0693311163,96%2475,22
AMX 13 105 AM mle. 505505,8727710650,94%1130,77
Type 4 Heavy92410,9299010657,55%2646,64
Type T-345712,7247310561,90%2786,07
WZ-12092047,2989910351,46%2063,92
Grille5682,4237310358,25%1777,23
T25/271427,5181710055,00%2401,20
SU-85B4208,271979950,51%407,52
T28 Prototype81677,328459953,54%2124,01
P.44 Pantera81747,999049851,02%2676,63
BZ-176 81950,6510799762,89%2291,17
Hummel6792,474009648,96%1153,06
M3 Lee4460,964349659,38%2431,36
M-III-Y81722,039679653,13%2195,49
AMX 50 12092292,639159252,17%2353,59
Cruiser Mk. IV4385,323849267,39%1617,50
14TP4553,154648752,87%2449,07
E 7592102,717598752,87%2044,86
M661040,736178556,47%2082,09
Panther71333,106578363,86%2630,92
LHMTV8978,478288355,42%1942,57
Matilda4676,514938265,85%2824,84
Staghound Mk. III61341,498938052,50%3094,73
Churchill VII61055,117397951,90%2161,58
T56 GMC3376,213417762,34%1857,31
T-284199,662367643,42%416,78
VK 30.02 (D)71329,559317652,63%2597,27
Emil I81702,099517462,16%2276,49
Ferdinand81983,119127452,70%2426,06
Valentine AT4367,883257467,57%1306,65
StuG III Ausf. G5787,074636960,87%2761,52
T-463174,262046850,00%684,23
CS-5381443,348136852,94%2100,31
Strv m/425496,984066657,58%1404,64
AT 25634,234836560,00%1801,65
P26/404487,113846457,81%1595,44
P.435778,426236459,38%2430,57
T25 AT71749,309276453,13%2952,44
AMX 50 10081756,879316357,14%2292,90
Panther II81525,959136259,68%2276,66
Jagdpanther71407,498236155,74%2255,51
T-34-3 81297,587296040,00%1533,20
Pz.Kpfw. III Ausf. J4247,802375945,76%533,95
T-262149,581795961,02%766,44
GSOR 1006 Scheme 792021,618295938,98%1978,18
GSR 3301 Setter7852,377675952,54%2046,34
T-505435,915375754,39%1911,09
Type 3 Chi-Nu5768,737055658,93%2813,49
Progetto CC55 mod. 5481994,7510355664,29%2611,18
UDES 14 Alt 581953,5910365667,86%2995,84
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4199,412505648,21%601,74
A-20562,391875446,30%76,48
ST vz. 394406,913315358,49%1492,20
Škoda T 1771588,1910275248,08%4858,36
O-Ho81752,5710145164,71%2485,05
M5 Stuart4431,323885054,00%1564,14
SU-76M4212,571934959,18%581,48
M-VI-Y92260,869824951,02%2288,81
T2882218,4210104858,33%2829,04
P.43 ter71436,178974755,32%2667,83
Lorraine 39L AM3375,262154753,19%1446,43
Pawlack Tank61293,798834757,45%2511,55
Lago4352,913034652,17%1176,53
G.W. Tiger91284,267544656,52%1188,42
53TP Markowskiego81843,499484560,00%2235,86
Pz.Kpfw. II2222,233484454,55%1076,00
CS-4471449,848444353,49%2571,36
P.43 bis61348,958774165,85%3335,48
B14381,353834070,00%1395,51
T9592796,3010964065,00%2839,68
FV601 Saladin81928,7511184067,50%3161,00
STG Guard 81728,058783961,54%2294,74
AMX M4 mle. 5192183,929803860,53%2220,41
Crusader6657,665303568,57%2687,72
Pz.Sfl. IVb4463,433143554,29%1889,54
Emil II91659,308143354,55%1427,30
M5A1 Stuart4369,704003351,52%1309,92
Wespe3267,391753348,48%1031,43
FSV Scheme A71542,1510953357,58%3456,35
M127870,036473253,13%1032,71
Type 95 Heavy4466,744003174,19%2047,41
A-4361269,298853158,06%2851,30
T-602322,944133154,84%2169,64
Type 1 Chi-He4585,205253056,67%2311,04
Leichttraktor1248,892432846,43%1392,99
Cruiser Mk. III3255,612872857,14%1414,65
Jagdtiger92168,718732850,00%1948,55
T1 Cunningham1162,112532766,67%1161,00
M2 Light2271,483042759,26%1346,55
Marder II3372,563052751,85%1335,25
M446743,425842653,85%1133,25
Pz.Kpfw. 35 (t)2276,424062470,83%1953,51
T2 Medium Tank2281,962742450,00%1703,41
M36 Jackson61435,888162454,17%2855,02
Alecto4338,462952454,17%990,01
BT-74142,741842334,78%260,25
WZ-111 model 1-491960,968292339,13%1715,33
M2 Medium Tank3313,913162365,22%1629,84
T-62A102031,307592373,91%1949,61
40TP Habicha61280,738822259,09%3136,45
Pz.Kpfw. III Ausf. E3220,951992236,36%496,64
B.U.G.I.61201,767832152,38%2599,83
Conqueror91993,1410412166,67%2165,23
AT-12271,142602166,67%1364,52
M18 Hellcat61065,717402157,14%2494,53
Achilles61343,819022171,43%3102,72
M3 Stuart3305,353332050,00%1469,89
Renault FT 75 BS2217,501742060,00%1470,71
Pz.Kpfw. II Luchs4203,422661968,42%809,21
Mitsu 10851223,008041963,16%2918,83
M15/423404,063291850,00%1488,31
45TP Habicha71872,1110941861,11%3727,79
Type 91 Heavy3290,562501855,56%1072,43
Covenanter5349,063491866,67%1411,59
IS-6 B 81747,6110111861,11%2367,40
LT vz. 383248,062681758,82%1095,37
Pz.Kpfw. 38 (t)3162,711881752,94%467,60
T-127 3517,185741782,35%2841,65
TOG II* 61208,718841776,47%2692,05
TKS z n.k.m. 20 mm 2232,193461656,25%1549,49
M14/412263,132751637,50%1032,69
BT-22238,502501643,75%1184,70
Vickers Medium Mk. II2242,002891560,00%1568,13
MS-1198,471371553,33%402,12
AMX 404155,292331442,86%372,44
Universal Carrier 2-pdr2342,712581435,71%1722,86
SU-182146,151531361,54%869,44
Sturmpanzer I Bison3187,331801241,67%486,57
Type 2597 Chi-Ha3480,755571258,33%2492,48
A-4471334,339051266,67%2502,31
Strv m/40L3394,183561154,55%1626,09
Vickers Medium Mk. III3371,273491163,64%2105,53
Type 97 Chi-Ha3489,305521060,00%2235,15
M7 Priest3254,201911030,00%536,99
IS-M81914,561110966,67%2344,15
TS-54 81717,67867933,33%1846,20
Cruiser Mk. I1216,50243862,50%1382,01
FV3046309,75245812,50%280,37
D12172,14271771,43%946,99
AMX 383172,71279771,43%623,32
D23305,00307666,67%1530,40
Vickers Mk. E Type B2399,33603666,67%2331,29
M10 Wolverine51186,25783475,00%3739,50
Hotchkiss H352255,33233366,67%1342,23
Panzerjäger I2231,67209366,67%937,90
Renault FT1110,502322100,00%657,82
T1 HMC291,004220,00%237,06
LT vz. 352428,006901100,00%3398,56
STA-18972,0035010,00%845,48

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/09/2026
Rol: Reservist
Toegetreden: 30/08/2026
Gestopt: 07/09/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/10/2025
Gestopt: 03/02/2026
Rol: Reservist
Toegetreden: 13/02/2025
Gestopt: 27/09/2025
Rol: Reservist
Toegetreden: 25/12/2024
Gestopt: 13/01/2025
Rol: Reservist
Toegetreden: 21/10/2024
Gestopt: 22/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/10/2024
Gestopt: 20/10/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 28/08/2024
Gestopt: 01/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/05/2024
Gestopt: 24/06/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/05/2024
Gestopt: 12/05/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/04/2017
Gestopt: 09/07/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/07/2017
Gestopt: 01/10/2017
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 04/12/2022
Gestopt: 24/02/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/12/2016
Gestopt: 09/02/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 12/03/2023
Gestopt: 14/10/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 23/10/2018
Gestopt: 23/12/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/07/2016
Gestopt: 17/09/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/02/2017
Gestopt: 12/04/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 11/07/2020
Gestopt: 15/11/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/02/2021
Gestopt: 23/03/2021
Rol: Reservist
Toegetreden: 14/05/2015
Gestopt: 04/10/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/01/2015
Gestopt: 19/02/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/11/2014
Gestopt: 02/01/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/01/2014
Gestopt: 10/11/2014