FATIH_______

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 26/12/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten243020120
Gemiddelde tier7,790,008,009,10
Overwinningen1136646,77%00,00%00,00%1050,00%
Verloren1269852,25%00,00%1100,00%1050,00%
Gelijkstand2380,98%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd521921,48%00,00%00,00%420,00%
Tanks vernietigd145780,6000,0011,0090,45
Gedood / dood ratio0,760,001,000,56
Gezien226080,9300,0011,0060,30
Schade toegebracht918,440,00910,00879,35
Veroveringspunten189830,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten72560,3000,0000,0000,00
Ervaring563,410,00249,00588,15
WN7788,930,00713,78559,68
WN8917,120,009233,35699,89
Totaal
Gevechten24302
Gemiddelde tier7,79
Overwinningen1136646,77%
Verloren1269852,25%
Gelijkstand2380,98%
Gevechten overleefd521921,48%
Tanks vernietigd145780,60
Gedood / dood ratio0,76
Gezien226080,93
Schade toegebracht918,44
Veroveringspunten189830,78
Verdedigingspunten72560,30
Ervaring563,41
WN7788,93
WN8917,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten1
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien11,00
Schade toegebracht910,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring249,00
WN7713,78
WN89233,35
Voorbije 30 dagen
Gevechten20
Gemiddelde tier9,10
Overwinningen1050,00%
Verloren1050,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd420,00%
Tanks vernietigd90,45
Gedood / dood ratio0,56
Gezien60,30
Schade toegebracht879,35
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring588,15
WN7559,68
WN8699,89
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten68000
Overwinningen1522,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren5276,47%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,47%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd710,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd210,3100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,340,000,000,00
Gezien500,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.474,810,000,000,00
Veroveringspunten300,4400,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring408,790,000,000,00
Totaal
Gevechten68
Overwinningen1522,06%
Verloren5276,47%
Gelijkstand11,47%
Gevechten overleefd710,29%
Tanks vernietigd210,31
Gedood / dood ratio0,34
Gezien500,74
Schade toegebracht1.474,81
Veroveringspunten300,44
Verdedigingspunten00,00
Ervaring408,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen240,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren360,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien71,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht977,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring663,200,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen240,00%
Verloren360,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien71,40
Schade toegebracht977,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring663,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten66271736182
Overwinningen296844,79%1058,82%1438,89%7440,66%
Verloren364454,99%741,18%2261,11%10758,79%
Gelijkstand150,23%00,00%00,00%10,55%
Gevechten overleefd187028,22%211,76%513,89%4424,18%
Tanks vernietigd29100,4460,35130,36860,47
Gedood / dood ratio0,610,400,420,62
Gezien57530,87171,00371,031430,79
Schade toegebracht1.199,981.333,241.555,501.519,11
Veroveringspunten163252,4600,00541,503461,90
Verdedigingspunten158932,40684,00962,673962,18
Ervaring627,63837,35614,89643,62
Totaal
Gevechten6627
Overwinningen296844,79%
Verloren364454,99%
Gelijkstand150,23%
Gevechten overleefd187028,22%
Tanks vernietigd29100,44
Gedood / dood ratio0,61
Gezien57530,87
Schade toegebracht1.199,98
Veroveringspunten163252,46
Verdedigingspunten158932,40
Ervaring627,63
Voorbije 24u
Gevechten17
Overwinningen1058,82%
Verloren741,18%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd211,76%
Tanks vernietigd60,35
Gedood / dood ratio0,40
Gezien171,00
Schade toegebracht1.333,24
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten684,00
Ervaring837,35
Voorbije 7 dagen
Gevechten36
Overwinningen1438,89%
Verloren2261,11%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd513,89%
Tanks vernietigd130,36
Gedood / dood ratio0,42
Gezien371,03
Schade toegebracht1.555,50
Veroveringspunten541,50
Verdedigingspunten962,67
Ervaring614,89
Voorbije 30 dagen
Gevechten182
Overwinningen7440,66%
Verloren10758,79%
Gelijkstand10,55%
Gevechten overleefd4424,18%
Tanks vernietigd860,47
Gedood / dood ratio0,62
Gezien1430,79
Schade toegebracht1.519,11
Veroveringspunten3461,90
Verdedigingspunten3962,18
Ervaring643,62

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten71661485
Overwinningen26136,45%583,33%642,86%3642,35%
Verloren44862,57%116,67%857,14%4856,47%
Gelijkstand70,98%00,00%00,00%11,18%
Gevechten overleefd16923,60%350,00%321,43%2428,24%
Tanks vernietigd3010,4230,5070,50360,42
Gedood / dood ratio0,551,000,640,59
Gezien4620,6581,33191,36510,60
Schade toegebracht1.485,671.567,831.810,791.936,33
Veroveringspunten7651,0700,0000,00941,11
Verdedigingspunten1990,28223,67221,57430,51
Ervaring573,391.100,33661,21686,01
Totaal
Gevechten716
Overwinningen26136,45%
Verloren44862,57%
Gelijkstand70,98%
Gevechten overleefd16923,60%
Tanks vernietigd3010,42
Gedood / dood ratio0,55
Gezien4620,65
Schade toegebracht1.485,67
Veroveringspunten7651,07
Verdedigingspunten1990,28
Ervaring573,39
Voorbije 24u
Gevechten6
Overwinningen583,33%
Verloren116,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd350,00%
Tanks vernietigd30,50
Gedood / dood ratio1,00
Gezien81,33
Schade toegebracht1.567,83
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten223,67
Ervaring1.100,33
Voorbije 7 dagen
Gevechten14
Overwinningen642,86%
Verloren857,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd321,43%
Tanks vernietigd70,50
Gedood / dood ratio0,64
Gezien191,36
Schade toegebracht1.810,79
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten221,57
Ervaring661,21
Voorbije 30 dagen
Gevechten85
Overwinningen3642,35%
Verloren4856,47%
Gelijkstand11,18%
Gevechten overleefd2428,24%
Tanks vernietigd360,42
Gedood / dood ratio0,59
Gezien510,60
Schade toegebracht1.936,33
Veroveringspunten941,11
Verdedigingspunten430,51
Ervaring686,01
Anzeigen

Tanks (238)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Strv S1 81224,36634225550,16%1268,72
ELC EVEN 90 8462,81525134046,72%715,86
Object 252U Defender 81095,46681127443,72%1075,30
Panhard EBR 75 (FL 10) 8477,2347791145,55%592,33
Excelsior 5348,7344882449,76%558,56
T110E4101683,1762662543,52%1074,70
Jagdpanzer E 100101724,7862049849,20%1201,51
IS-7101756,1070048345,76%1328,61
FV4005 Stage II101015,6848548143,45%533,40
Tiger (P)7658,1356343045,35%702,34
T28 Prototype8976,3057842041,90%828,91
T675372,9040241546,75%705,21
AMX 50 Foch B101277,6850940443,32%698,39
SDP wz 66 Grom 8932,1066140351,61%796,85
T-1091126,4766737747,21%923,25
121101654,7863635047,14%1220,97
IS-381033,9668434049,41%1119,60
T3091176,7158232641,10%837,03
Tiger II8690,2955931748,26%600,96
Conqueror9903,0847728643,71%581,41
Charioteer8862,4958525949,81%822,37
E 7591138,9761925446,06%893,30
Ferdinand81095,7463124447,54%1046,05
Caernarvon8570,1751924146,89%464,00
Tiger I7701,8255620950,24%764,60
ST-I91302,7070620744,44%1075,37
Object 140101576,7164620543,41%1204,74
IS7779,6359520449,02%983,25
T110E5101745,8367219742,64%1191,21
O-Ni7796,3562919549,74%915,30
FV230 Canopener101290,6374019149,21%750,00
T-448886,3953618844,68%1050,14
Type 4 Heavy9943,0962117943,02%641,05
Jagdtiger91616,3273017949,72%1394,52
IS-M81072,7370017844,94%1180,04
T25/27503,8344317250,00%536,77
Super Conqueror101813,6366016743,11%1237,98
T-34-28821,6163616651,20%975,09
E 65 Zwilling 8938,2069815847,47%662,54
BZ-587451,6634715437,01%291,17
Challenger7767,4256415348,37%931,67
Pz.Kpfw. VII102018,1168615144,37%1372,42
Type 586440,3246414837,84%638,15
ARL 446631,9246714560,69%1163,17
T-5491299,6376814455,56%1326,50
G.W. Panther7757,1259114151,77%818,00
O-Ho8767,9360914043,57%636,75
AMX 50 B101350,7459614043,57%805,41
T2971082,2774613655,88%1389,32
Sherman Firefly6482,9147012746,46%733,74
AMX 50 10081169,2666612447,58%1279,36
WZ-1209979,0462712340,65%748,67
KV-856406,3638612246,72%497,46
AMX 50 12091477,2765211751,28%1336,75
O-I6586,7054211646,55%928,05
AMX 50 Foch91457,5464411439,47%1048,77
IS-27653,9051710943,12%636,23
M18 Hellcat6509,7440210852,78%775,03
T-34-17840,4967010750,47%1448,98
Hummel6542,7648510643,40%601,50
Object 70591761,8082610652,83%1796,37
VK 30.01 (H)5310,2732310450,00%602,88
T3281054,4570210447,12%1014,14
KV-15345,4338910454,81%612,54
IS-4101590,6967010046,00%1061,74
T-4371000,027109842,86%1580,60
Sherman III5328,293959747,42%710,21
Object 705A101857,457119741,24%1341,42
E 100101852,957179350,54%1404,40
FV4004 Conway91066,895359247,83%810,58
VK 36.01 (H)6475,005088757,47%721,70
KV-48542,484668737,93%336,31
BZ-689897,886658646,51%600,21
AMX M4 mle. 457856,085008455,95%1172,60
BZ-1668609,395848345,78%471,40
AMX AC mle. 4881066,016028345,78%1008,64
VK 45.02 (P) Ausf. A81013,456588241,46%1011,20
O-I Experimental5483,043938148,15%798,00
T207694,485537742,86%854,85
M66538,614727634,21%604,49
Churchill VII6328,364157644,74%350,59
Type T-345228,433897549,33%441,98
KV-37504,645207440,54%373,15
AMX 13 757532,133816942,03%877,20
S35 CA5469,304546756,72%1027,94
T26E5 Patriot 8607,824346747,76%535,49
T-345321,573716339,68%643,11
Black Prince7452,514976346,03%368,73
KV-1S6357,273996350,79%469,44
AMX ELC bis5210,133236149,18%558,54
ARL V396416,503545841,38%529,82
Chrysler K 8890,486425850,00%870,78
T-28473,131995648,21%81,08
Type 95 Heavy4148,042165435,19%231,15
BZ-75101162,316255435,19%521,90
VK 30.02 (M)6548,835345450,00%1029,19
M54 Renegade 8722,155875440,74%476,96
Grille5388,984505352,83%715,47
Somua SAu 404164,962515248,08%262,65
Object 43091073,444854852,08%872,25
IS-2-II8410,174294854,17%319,98
Bat.-Châtillon Bourrasque 8713,505384833,33%497,04
T698599,984354431,82%419,29
T-34-2G FT7508,334474346,51%460,79
Durchbruchswagen 24148,442444346,51%223,55
BDR G1 B5664,485554245,24%1311,88
AMX 12 t6266,543764143,90%483,19
AMX 404210,003904060,00%781,90
T1 Heavy5306,644443958,97%533,50
P.435389,572973759,46%1005,16
Grant4264,543973764,86%949,66
Bat.-Châtillon 12 t8547,816363748,65%834,50
FV1066 Senlac 8193,865003735,14%49,32
Churchill I5186,942553636,11%99,24
T-804249,253813647,22%875,19
B14317,154103447,06%809,61
M4A3E8 Sherman6565,564683438,24%820,00
1108444,714473426,47%203,12
Object 277101175,885493435,29%611,13
WZ-131G FT6641,504593243,75%881,64
T-1506355,105063151,61%450,12
FV215b 10874,004843043,33%468,96
P.43 bis6275,143212951,72%337,61
Object 430U10837,314972937,93%355,40
Pz.Kpfw. 5581389,938282948,28%1162,31
M4A1 Sherman5414,043652839,29%901,59
Type 97 Chi-Ha3100,431592850,00%165,68
Škoda T 256469,044612642,31%680,51
M5 Stuart474,542962653,85%127,22
Konštrukta T-34/1007644,385612441,67%804,21
Comet7589,716132458,33%842,40
SU-76G FT4311,382622450,00%619,75
AMX 65 t8820,675592441,67%663,64
VK 100.01 (P)8799,215932437,50%655,56
FV227 Conceiver8560,915892250,00%430,29
Pz.Kpfw. III Ausf. E3121,192192142,86%156,40
AT 25479,293642142,86%916,50
M8A14206,242582147,62%354,07
Vickers Medium Mk. III3112,701492030,00%171,38
Renault UE 573153,101892035,00%230,56
Pz.Kpfw. II Ausf. G3220,253882055,00%788,24
T-703264,454342065,00%1150,77
G.W. Tiger (P)8769,804182030,00%557,19
M3 Lee4231,213401963,16%847,21
M3G FT3194,951801936,84%367,35
Pz.Sfl. IVb4295,421991931,58%718,67
60G FT5161,391671822,22%61,31
WZ-111-1G FT8939,896001850,00%842,44
T7 Combat Car 291,591441747,06%277,88
Type 3 Chi-Nu5203,382551637,50%256,40
Type 5 Heavy101169,945491631,25%447,51
ST vz. 394252,674631566,67%859,72
M5A1 Stuart4161,203601546,67%387,13
Pz.Kpfw. I Ausf. C3179,534091566,67%952,22
Panther7289,643411450,00%255,05
40TP Habicha61330,297791450,00%3303,70
Centurion Mk. I8466,364461435,71%273,20
14TP4310,773281346,15%935,35
T56 GMC396,151921353,85%173,23
M3 Stuart3117,753161258,33%386,32
LT vz. 38378,672761250,00%154,68
SU-76M4229,002741258,33%590,23
AT 86818,085451250,00%1251,89
AMX 105 AM mle. 474296,553651181,82%1086,51
Strv m/40L3162,302551030,00%345,45
25TP KSUST II5294,103031040,00%419,25
Wespe3234,002361030,00%755,11
Tiger-Maus 91819,3010351080,00%1596,42
Somua SM 81144,308141060,00%1299,97
Vickers Medium Mk. II270,56110944,44%121,41
D1242,22108944,44%36,93
Pz.Kpfw. II Luchs4155,22353944,44%352,08
HWK 30 8192,11435944,44%107,14
T80311869,00653933,33%221,85
Chi-Ni2144,88172850,00%612,62
Vz. 5510979,25833875,00%672,98
AMX 383227,63542887,50%847,04
Cruiser Mk. IV4173,75340862,50%528,99
Object 4168326,38447850,00%221,48
Vickers Medium Mk. I184,00143757,14%354,12
Crusader6212,57235757,14%510,26
T-26G FT2109,71134757,14%266,52
Renault FT AC263,43131714,29%0,00
Renault FT1124,33225666,67%788,50
M14/412158,67209650,00%467,35
Stuart I-IV3262,004816100,00%1132,64
Type 1 Chi-He485,33130633,33%0,00
Rhm.-Borsig Waffenträger8817,67548650,00%656,45
Šotek 8931,83699666,67%918,66
Super Hellcat 7407,00289633,33%264,15
D23182,20342580,00%771,16
Renault FT 75 BS217,8076540,00%0,00
Lorraine 39L AM3150,80333560,00%487,36
M2 Medium Tank365,60112520,00%0,00
T3 HMC293,60101520,00%148,97
T82 HMC4145,80135520,00%211,87
TS-54 8403,40421540,00%137,03
Fantôme 9276,2025550,00%1,86
SDP 44 Burza6800,00650475,00%1559,33
Pz.Kpfw. I280,50333475,00%350,97
T-602121,75289425,00%345,14
Rheinmetall Skorpion G 81108,75579475,00%1371,98
AMX ELC 901 670,25270425,00%0,00
StuG IV 5226,50378475,00%529,37
M22219,33470366,67%1266,88
Matilda4236,33393333,33%404,32
10TP3141,67276366,67%546,34
Pz.Kpfw. II2257,00697366,67%1267,71
Panzerjäger I2190,00249333,33%549,49
Vz. 60S Dravec 10682,6744430,00%122,62
FCM 362204,67379366,67%1031,44
SU-122A5163,0011430,00%81,20
Carro da Combattimento 45 t 10128,67411333,33%0,00
T28 Concept 7706,676923100,00%1134,59
Kolohousenka1121,5019920,00%423,30
LT vz. 352148,00263250,00%522,56
4TP1204,0018120,00%827,21
Leichttraktor192,502352100,00%447,81
Covenanter576,0011320,00%0,00
Cruiser Mk. III3327,00639250,00%1922,69
IS-6 8633,506732100,00%611,73
G.Pz. Mk. VI (e)233,501752100,00%261,00
IS-2 shielded 7863,00726250,00%1145,03
Tiger 131 6944,00599250,00%1228,49
Char Futur 4 9479,00534250,00%244,34
Fiat 3000163,003211100,00%307,52
SU-855149,0013210,00%47,62
Strv m/3820,001251100,00%261,00
T1 Cunningham10,0031100,00%261,00
M15/423387,003241100,00%1168,81
Renault NC-31127,001141100,00%261,00
MS-11231,0038410,00%1261,94
AT-12183,004371100,00%885,20
T2 Medium Tank2147,004531100,00%762,31
Universal Carrier 2-pdr2224,003031100,00%962,81
Loyd Gun Carriage2186,005610,00%937,78
T-34 with L-11 4106,0025410,00%57,43
T26E3 Eagle 7 71328,0011401100,00%2514,48

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 26/12/2025
Rol: Kwartiermeester
Toegetreden: 20/04/2025
Gestopt: 25/12/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/07/2021
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 22/03/2018
Gestopt: 28/03/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/01/2017
Gestopt: 30/01/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 30/03/2018
Gestopt: 21/06/2021