FFReeMZZ

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/03/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten480060031
Gemiddelde tier7,450,000,009,61
Overwinningen2400350,00%00,00%00,00%1651,61%
Verloren2329748,53%00,00%00,00%1548,39%
Gelijkstand7061,47%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1286026,79%00,00%00,00%825,81%
Tanks vernietigd389410,8100,0000,00160,52
Gedood / dood ratio1,110,000,000,70
Gezien433510,9000,0000,00230,74
Schade toegebracht1.018,180,000,001.238,90
Veroveringspunten789901,6500,0000,001223,94
Verdedigingspunten254320,5300,0000,0000,00
Ervaring500,110,000,00636,52
WN71030,190,000,00739,06
WN81269,870,000,00963,84
Totaal
Gevechten48006
Gemiddelde tier7,45
Overwinningen2400350,00%
Verloren2329748,53%
Gelijkstand7061,47%
Gevechten overleefd1286026,79%
Tanks vernietigd389410,81
Gedood / dood ratio1,11
Gezien433510,90
Schade toegebracht1.018,18
Veroveringspunten789901,65
Verdedigingspunten254320,53
Ervaring500,11
WN71030,19
WN81269,87
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten31
Gemiddelde tier9,61
Overwinningen1651,61%
Verloren1548,39%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd825,81%
Tanks vernietigd160,52
Gedood / dood ratio0,70
Gezien230,74
Schade toegebracht1.238,90
Veroveringspunten1223,94
Verdedigingspunten00,00
Ervaring636,52
WN7739,06
WN8963,84
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten56000
Overwinningen2544,64%00,00%00,00%00,00%
Verloren3155,36%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2341,07%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd450,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,360,000,000,00
Gezien941,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.783,980,000,000,00
Veroveringspunten2244,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten591,0500,0000,0000,00
Ervaring468,090,000,000,00
Totaal
Gevechten56
Overwinningen2544,64%
Verloren3155,36%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2341,07%
Tanks vernietigd450,80
Gedood / dood ratio1,36
Gezien941,68
Schade toegebracht1.783,98
Veroveringspunten2244,00
Verdedigingspunten591,05
Ervaring468,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten173000
Overwinningen9756,07%00,00%00,00%00,00%
Verloren6839,31%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand84,62%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7040,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1480,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,440,000,000,00
Gezien1300,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.352,260,000,000,00
Veroveringspunten3982,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten4852,8000,0000,0000,00
Ervaring623,430,000,000,00
Totaal
Gevechten173
Overwinningen9756,07%
Verloren6839,31%
Gelijkstand84,62%
Gevechten overleefd7040,46%
Tanks vernietigd1480,86
Gedood / dood ratio1,44
Gezien1300,75
Schade toegebracht1.352,26
Veroveringspunten3982,30
Verdedigingspunten4852,80
Ervaring623,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten43000
Overwinningen2455,81%00,00%00,00%00,00%
Verloren1944,19%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1330,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd340,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien320,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht755,090,000,000,00
Veroveringspunten591,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten320,7400,0000,0000,00
Ervaring421,880,000,000,00
Totaal
Gevechten43
Overwinningen2455,81%
Verloren1944,19%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1330,23%
Tanks vernietigd340,79
Gedood / dood ratio1,13
Gezien320,74
Schade toegebracht755,09
Veroveringspunten591,37
Verdedigingspunten320,74
Ervaring421,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten41000
Overwinningen1126,83%00,00%00,00%00,00%
Verloren3073,17%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd512,20%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,2200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien992,4100,0000,0000,00
Schade toegebracht561,780,000,000,00
Veroveringspunten441,0700,0000,0000,00
Verdedigingspunten250,6100,0000,0000,00
Ervaring228,220,000,000,00
Totaal
Gevechten41
Overwinningen1126,83%
Verloren3073,17%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd512,20%
Tanks vernietigd90,22
Gedood / dood ratio0,25
Gezien992,41
Schade toegebracht561,78
Veroveringspunten441,07
Verdedigingspunten250,61
Ervaring228,22
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten324000
Overwinningen17253,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren14745,37%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,54%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12337,96%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1820,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,910,000,000,00
Gezien4351,3400,0000,0000,00
Schade toegebracht867,930,000,000,00
Veroveringspunten12833,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten14254,4000,0000,0000,00
Ervaring505,810,000,000,00
Totaal
Gevechten324
Overwinningen17253,09%
Verloren14745,37%
Gelijkstand51,54%
Gevechten overleefd12337,96%
Tanks vernietigd1820,56
Gedood / dood ratio0,91
Gezien4351,34
Schade toegebracht867,93
Veroveringspunten12833,96
Verdedigingspunten14254,40
Ervaring505,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten513000
Overwinningen28755,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren21341,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand132,53%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd20339,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4650,9100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien4600,9000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.267,640,000,000,00
Veroveringspunten6811,3300,0000,0000,00
Verdedigingspunten4720,9200,0000,0000,00
Ervaring590,720,000,000,00
Totaal
Gevechten513
Overwinningen28755,95%
Verloren21341,52%
Gelijkstand132,53%
Gevechten overleefd20339,57%
Tanks vernietigd4650,91
Gedood / dood ratio1,50
Gezien4600,90
Schade toegebracht1.267,64
Veroveringspunten6811,33
Verdedigingspunten4720,92
Ervaring590,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen571,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren228,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd114,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien202,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.199,860,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten60,8600,0000,0000,00
Ervaring858,140,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen571,43%
Verloren228,57%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd114,29%
Tanks vernietigd60,86
Gedood / dood ratio1,00
Gezien202,86
Schade toegebracht1.199,86
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten60,86
Ervaring858,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (331)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rheinmetall Skorpion G 81189,62500664448,39%1204,13
Löwe 81060,07524278748,44%1127,98
E 25 71287,18602147053,54%2273,01
T26E4 SuperPershing 8961,87520110646,29%1115,40
T34 81118,1051279352,71%1267,47
Grille 15101560,7243761946,85%1026,17
WZ-111 81011,7256360249,83%1069,85
T-1091645,2657256949,21%1611,31
IS-381326,2757055651,26%1660,27
FCM 50 t 81315,4462849748,89%1690,60
T-5491852,8375249654,64%2373,00
AMX 13 909844,8451244446,62%1208,97
Rhm.-Borsig Waffenträger81981,3761144454,28%2621,87
SU-122-44 71024,4449344452,03%1454,14
Type 64 6596,5244243451,15%1507,29
105 leFH18B2 5580,9639643153,60%1205,67
T4991143,4460042148,93%1822,02
KV-220-2 5729,7757541955,61%1583,09
Bat.-Châtillon 25 t102055,7459841052,44%2036,24
SU-100Y 6912,9450439755,92%1909,25
Waffenträger auf Pz. IV92210,7665639655,81%2354,15
T-4481015,3055339449,75%1395,89
M41 Walker Bulldog81049,8278338959,64%2440,49
M4A1 Revalorisé 8784,4344137447,33%779,92
Strv 103-091526,2153036247,24%1237,98
VK 100.01 (P)8926,8652635850,00%979,45
Churchill III 5573,7453135853,63%1261,30
Tiger (P)71126,2262435254,55%1718,49
Type 6191694,5872035051,71%1839,97
Panther71044,5154434256,14%1810,47
KV-15477,4734233754,01%956,84
E 7591737,7062033350,75%1678,71
Object 268101329,3642733142,30%714,61
Tortoise91079,5349333146,22%691,38
KV-856673,7237932148,60%1098,81
T-505111,5724932147,35%181,90
Cromwell B 6804,2852631656,01%1759,57
AMX ELC bis5423,3036631446,82%1507,16
M18 Hellcat6957,3751431355,91%2090,75
UDES 0381714,1364030247,68%2346,67
STA-181580,8860328950,52%2624,22
AMX 12 t6519,9443026553,96%1530,94
E 100101563,7452525944,40%1023,76
FV4005 Stage II101058,1243925544,31%615,30
Object 43091199,1959325250,40%956,29
M127921,3747124852,42%1310,86
G.W. Panther7703,4141224449,59%759,17
Lorraine 40 t 8999,8052224349,79%1046,88
Emil II91077,0745623839,92%676,29
T-34-3 81231,0164423648,73%1556,64
Bat.-Châtillon 25 t AP91743,6161923554,47%2040,67
Tiger II81500,3668623349,79%1885,78
Prototipo Standard B91042,3245923240,95%709,72
AMX 50 1209872,9239222640,27%540,40
FCM 36 Pak 40 3507,3740922559,56%1918,49
M40/M4381299,8453722154,75%1714,38
60TP Lewandowskiego101355,8347921841,74%759,04
T675549,5936021749,77%1322,96
SU-14-28852,7844021653,24%800,90
KV-481237,1171421256,13%1551,50
AMX M4 mle. 49 8759,5046320941,63%629,21
MT-256356,7341420447,55%930,58
T-437896,6860019953,77%1556,02
Object 70591149,1946419645,92%885,31
IS7825,3148219553,85%1112,20
T54E191278,7354819449,48%1128,82
KV-371235,0553519356,99%1834,99
ISU-1528997,9739018942,33%820,58
Object 70491290,4446718945,50%831,61
Type 5 Chi-Ri71125,1469418850,00%2185,07
AMX 13 757483,7749718452,72%869,34
KV-1S6499,8035518451,09%835,47
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6681,3440418150,28%1198,04
ST-I9948,3343717550,29%680,59
WZ-111G FT91330,6153917249,42%929,48
S-517721,3848316952,07%860,15
VK 36.01 (H)6765,6542516849,40%1391,20
Panther II81043,4347916845,24%1252,09
IS-7101620,5251616548,48%1201,09
Grille5539,2426616454,88%1262,20
IS-M8628,9939716241,36%448,76
VK 45.02 (P) Ausf. A8750,3441516043,13%613,96
Škoda T 509834,2447015745,22%532,58
KV-26736,2556115752,87%1244,35
IS-2-II8727,0644415738,22%541,02
FV4004 Conway91023,6743215645,51%699,49
AMX M4 mle. 4571088,6652115453,25%1614,99
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5407,5631015050,67%1108,96
Leo7882,2173814955,03%1523,07
WZ-111-1G FT8853,1344814449,31%739,90
T110E4101090,7947214346,85%549,51
50TP Tyszkiewicza91172,1651314142,55%814,48
T3 HMC2211,3224614056,43%1063,64
SU-1527538,4034413847,83%606,22
O-Ni7649,3241913859,42%798,68
Hummel6872,0233213643,38%1227,16
Centurion Mk. I8837,8142313545,93%917,54
Sturer Emil7978,7356413551,85%1437,69
Cromwell61065,5086413460,45%2878,92
Object 277101199,0748813345,11%732,13
T-54 ltwt.9868,0546613047,69%1077,32
Mäuschen91097,7647713050,00%814,06
Emil I81363,8168012951,16%1595,76
T25 Pilot Number 1 8747,8144212946,51%808,74
M446784,5741612846,09%1384,11
Waffenträger auf E 100102862,0263912559,20%2450,82
ARL 4461030,5762312451,61%2182,22
Lorraine 155 mle. 507463,5630412144,63%358,99
Object 25791179,3150211747,86%920,05
Pz.Kpfw. II Luchs4332,3434911650,00%1222,76
Sherman Firefly6589,6540311344,25%1006,91
Type 4 Chi-To61042,7470511163,06%2910,80
M415585,2529411050,91%972,62
AMX 50 10081333,2961710955,05%1638,33
Object 26391046,1949310846,30%703,98
SU-1018822,9543810747,66%745,12
Spähpanzer Ru 2519832,1657310747,66%1183,19
Konštrukta T-34/10071008,3468610550,48%1830,00
T-1506962,7257010569,52%1984,82
T-284114,8517310353,40%204,17
Pz.Kpfw. III/IV5338,2727410352,43%858,27
M24 Chaffee5518,7343310252,94%1997,82
Comet71435,6510529866,33%3614,90
T25/27625,373609843,88%662,56
Object 140101522,265729850,00%1136,28
T-103 8824,534919749,48%713,03
Type T-345738,605119665,63%2851,81
T376885,655969358,06%3135,46
Lorraine 155 mle. 518574,824249150,55%477,17
Strv 746853,416809048,89%1725,63
Ferdinand8634,694478947,19%457,05
53TP Markowskiego8885,585448855,68%927,12
Spähpanzer SP I C7780,676778651,16%1710,94
FV3046480,023308551,76%758,80
M8A14391,602638450,00%1012,03
T-46387,811598348,19%186,89
Škoda T 256840,675708257,32%1869,97
T57 Heavy101272,655178144,44%721,57
VK 30.01 (H)5608,474537956,96%1690,16
VK 30.01 (P)6706,414357955,70%1266,46
Type 3 Chi-Nu5657,683777749,35%2246,80
T-34-2G FT7709,433767746,75%801,74
59-166589,115337660,53%1874,08
TVP VTU Koncept8415,473057533,33%227,00
Charioteer8442,153747447,30%278,26
AMX 13 F3 AM6733,365437360,27%1312,53
Type 586412,953187346,58%638,35
LTTB81189,688937361,64%3046,56
Valentine II 4378,083657342,47%1331,57
SU-54492,492397247,22%1256,79
M5 Stuart4281,573807256,94%884,02
Chrysler K GF 8842,965197250,00%774,85
Ikv 65 Alt II61066,417137154,93%2227,26
Pz.Kpfw. III Ausf. J4281,522817160,56%829,47
UDES 14 Alt 58742,665487143,66%658,56
Sherman III5613,455457147,89%1915,04
T-62A10857,804297149,30%535,08
AT 86403,132827038,57%452,49
T28 Prototype8734,374437044,29%590,81
VK 20.01 (D)4269,652706855,88%813,65
Ikv 90 Typ B71068,317546761,19%1707,37
O-I6465,002946738,81%524,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4267,862146558,46%686,45
SU-1006576,373166553,85%868,96
Tiger I7625,294146363,49%789,10
Škoda T 245556,973896256,45%1828,58
Sturmpanzer II4179,321506245,16%426,56
BDR G1 B5920,614756254,84%2399,91
StuG IV 5380,562526248,39%792,90
P.43 bis6478,213606142,62%655,90
KV-137643,184266050,00%981,84
BZ-587753,256216055,00%896,84
T-345626,044375754,39%2172,59
Strv m/425501,704725747,37%1339,06
Type 1 Chi-He4313,982625650,00%891,89
Jagdtiger91351,397315662,50%1149,76
WZ-131G FT6573,853235540,00%796,11
Nashorn61013,256705556,36%1996,37
A-20593,721825448,15%125,88
WZ-1317501,264765450,00%909,44
T56 GMC382,541335453,70%126,37
M36 Jackson6591,944055459,26%977,49
VK 28.016503,966655459,26%1603,30
VK 16.02 Leopard5350,794835240,38%1047,99
E 509684,634595150,98%450,30
FV217 Badger101328,825245154,90%858,47
T309697,703675042,00%342,96
AMX 404165,382075058,00%546,57
P.44 Pantera8845,865244942,86%805,19
VK 45.02 (P) Ausf. B9872,244454942,86%596,35
Type 3 Chi-Nu Kai 5418,733344957,14%1181,07
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4282,212894858,33%1086,00
IS-6 B 8800,535004753,19%737,80
BT-7 artillery 3225,703104650,00%820,42
SU-263353,242074555,56%1151,35
G.W. Tiger (P)8693,092904531,11%502,36
45TP Habicha7538,683624438,64%453,21
STB-110933,933584438,64%465,52
Lago4333,362884252,38%1137,87
StuG III Ausf. G5311,432154247,62%547,00
P.435339,332764257,14%791,46
60G FT5325,482174252,38%554,71
SU-855281,002164148,78%450,28
TNH 105/10008721,005874153,66%736,81
BZ-1668604,274894136,59%368,71
Hotchkiss EBR7422,513584141,46%640,63
Covenanter5453,233804050,00%1837,85
Maus101828,336494045,00%1151,90
Marder II3252,212283938,46%717,85
Birch Gun4282,821983946,15%904,60
Pz.Sfl. IVc5771,265153938,46%1904,70
AT 25298,242543852,63%552,74
Object 705A101257,135413844,74%679,63
Crusader6626,595703756,76%2593,86
SU-100M17704,195463745,95%818,27
M3 Lee4204,371633537,14%475,78
Jagdpanzer E 100101156,634803540,00%550,94
Challenger7422,033143540,00%275,40
AMX 65 t8601,343833525,71%370,58
Panhard AMD 178B6319,562913253,13%745,47
25TP KSUST II5317,743353151,61%635,57
CS-447452,193703141,94%374,76
T-50-2 6396,903273053,33%909,95
M4A1 Sherman5307,552832955,17%705,90
40TP Habicha6525,173702951,72%872,37
Vz. 44-17532,793972927,59%372,21
T25 AT7670,624042941,38%703,82
IS-3-II9687,624052941,38%339,81
TKS z n.k.m. 20 mm 2147,042162864,29%845,96
Bat.-Châtillon 12 t8364,432632825,00%333,03
P26/404219,412132748,15%456,30
Sturmpanzer I Bison3104,441282548,00%191,07
BT-74130,501652450,00%296,33
O-Ho8538,963982450,00%401,58
Pz.Kpfw. III Ausf. E3289,093072365,22%1135,07
O-I Experimental5291,042572352,17%390,32
T 55A 91169,485012352,17%1031,60
T-34-856373,642862254,55%554,57
Excelsior 5352,053592268,18%698,25
B14346,953312157,14%1114,03
Grant4493,335212157,14%2069,94
P.43 ter7492,483052133,33%471,50
MS-1169,621002142,86%127,74
B.U.G.I.6543,144032157,14%852,28
AT 77402,504262060,00%420,74
Pz.Kpfw. I Ausf. C3158,504382045,00%667,06
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3334,304042050,00%918,62
M10 Wolverine5301,742111942,11%434,58
T404597,113811947,37%1759,11
SU-182131,411141741,18%609,76
AMX 383156,002511675,00%578,61
Strv 103B101138,534641526,67%503,13
Marder 38T4624,135601546,67%2272,96
SU-130PM 8632,334911553,33%460,33
M2 Light2152,932211428,57%459,53
M-II-Y7738,865731457,14%852,86
T2 Light Tank 2198,643251464,29%1070,47
Pz.Kpfw. II2213,152741346,15%925,20
Type 97 Chi-Ha3333,853251369,23%1410,46
Type 2597 Chi-Ha3191,231851346,15%541,59
Object 430U101407,006971361,54%1010,36
KV-1SA 5636,924901353,85%1217,50
Type 5 Heavy101615,835291225,00%857,23
T-29 3298,172801266,67%1211,76
Panzerjäger I2178,091391154,55%590,79
Type 95 Heavy4284,453151136,36%781,75
T-26280,091611127,27%141,87
Crusader 5.5-in. SP7363,453801154,55%389,31
T-34 shielded 5470,553411163,64%1181,54
Pz.Kpfw. 35 (t)229,901381050,00%82,83
Matilda4272,602661070,00%774,95
Progetto M40 mod. 6510790,103351040,00%313,86
Pz.Kpfw. 38 (t)327,30671010,00%0,00
SU-76G FT4234,802391070,00%557,36
CS-52 LIS 8904,605421060,00%944,82
M10 RBFM 5498,702751030,00%869,07
Bishop5529,11317944,44%1135,89
Durchbruchswagen 24153,89173944,44%215,51
LTP 3144,11156944,44%433,79
Vickers Mk. E Type B2132,38178850,00%419,22
T1 Cunningham145,14154757,14%140,53
BZ-75101627,29709742,86%950,45
T71 DA7380,57371757,14%668,97
MKA 2143,86185742,86%344,52
Super Hellcat 7383,14251728,57%232,44
BT-2251,17138683,33%261,00
14TP4194,83319650,00%530,68
Leichttraktor134,6766633,33%0,00
DS PZInż5296,83281633,33%345,05
UDES 169711,17302633,33%327,56
M3G FT3141,50149683,33%405,00
M24E2 Super Chaffee 6366,67411683,33%992,08
10TP3246,40227540,00%902,76
Valentine AT4197,40151560,00%469,70
GSOR the TANK 91570,20863580,00%1489,14
T28 Concept 7595,60211520,00%516,27
Vickers Medium Mk. I151,2590425,00%9,18
IS-27436,75209425,00%263,35
Cruiser Mk. II261,752004100,00%264,10
Alecto4100,50126450,00%91,41
T698327,75310450,00%228,65
T-116 3225,00187425,00%752,08
Renault FT151,67177366,67%264,97
50TP prototyp 8597,33532366,67%563,02
M15/42387,33167366,67%221,70
Black Prince II 7497,338043100,00%587,76
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6343,67313366,67%796,48
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4184,33151333,33%172,68
T1 Heavy5283,5012520,00%269,80
Lorraine 39L AM371,00160250,00%123,01
VK 30.02 (D)7414,5014220,00%314,87
Loyd Gun Carriage296,501492100,00%614,35
T1E6 2205,00281250,00%1036,67
A46 6586,00334250,00%1681,53
Caernarvon Action X 8477,00690250,00%379,61
122 TM 8585,5020020,00%290,62
M3 Stuart30,002410,00%0,00
Strv m/382127,004321100,00%614,05
L6/402268,003591100,00%1119,22
Pvlvv fm/422210,005881100,00%1029,81
AT-12232,001971100,00%952,84
Universal Carrier 2-pdr2131,0010010,00%295,89
Pz.Kpfw. I2129,008610,00%296,61
T-60247,001331100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A30,001151100,00%261,00
T18 HMC371,003010,00%33,52
T71 CMCD7902,007631100,00%2289,76
HWK 1280,008910,00%0,00
Patton the Tank 91271,009651100,00%1341,91
AMX 13 (FL 11) 50,009710,00%0,00
Fantôme 9554,006981100,00%488,33

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/03/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/12/2022
Gestopt: 21/01/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/12/2022
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/09/2022
Gestopt: 13/10/2024