Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4540162143
Gemiddelde tier8,039,009,299,56
Overwinningen2322451,15%350,00%1257,14%2558,14%
Verloren2171947,84%350,00%942,86%1841,86%
Gelijkstand4581,01%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd928320,45%116,67%733,33%1534,88%
Tanks vernietigd374100,8250,83241,14420,98
Gedood / dood ratio1,041,001,711,50
Gezien705471,55101,67401,90661,53
Schade toegebracht1.147,891.226,171.572,861.315,91
Veroveringspunten246400,5400,0000,0000,00
Verdedigingspunten228190,5000,0000,0000,00
Ervaring710,96746,00839,48812,84
WN71131,381021,151373,581164,91
WN81430,81971,951740,411385,20
Totaal
Gevechten45401
Gemiddelde tier8,03
Overwinningen2322451,15%
Verloren2171947,84%
Gelijkstand4581,01%
Gevechten overleefd928320,45%
Tanks vernietigd374100,82
Gedood / dood ratio1,04
Gezien705471,55
Schade toegebracht1.147,89
Veroveringspunten246400,54
Verdedigingspunten228190,50
Ervaring710,96
WN71131,38
WN81430,81
Voorbije 24u
Gevechten6
Gemiddelde tier9,00
Overwinningen350,00%
Verloren350,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd116,67%
Tanks vernietigd50,83
Gedood / dood ratio1,00
Gezien101,67
Schade toegebracht1.226,17
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring746,00
WN71021,15
WN8971,95
Voorbije 7 dagen
Gevechten21
Gemiddelde tier9,29
Overwinningen1257,14%
Verloren942,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd733,33%
Tanks vernietigd241,14
Gedood / dood ratio1,71
Gezien401,90
Schade toegebracht1.572,86
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring839,48
WN71373,58
WN81740,41
Voorbije 30 dagen
Gevechten43
Gemiddelde tier9,56
Overwinningen2558,14%
Verloren1841,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1534,88%
Tanks vernietigd420,98
Gedood / dood ratio1,50
Gezien661,53
Schade toegebracht1.315,91
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring812,84
WN71164,91
WN81385,20
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten76000
Overwinningen2634,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren4559,21%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand56,58%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2735,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd450,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,920,000,000,00
Gezien590,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.641,780,000,000,00
Veroveringspunten1852,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten50,0700,0000,0000,00
Ervaring633,180,000,000,00
Totaal
Gevechten76
Overwinningen2634,21%
Verloren4559,21%
Gelijkstand56,58%
Gevechten overleefd2735,53%
Tanks vernietigd450,59
Gedood / dood ratio0,92
Gezien590,78
Schade toegebracht1.641,78
Veroveringspunten1852,43
Verdedigingspunten50,07
Ervaring633,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen337,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren562,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd112,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,430,000,000,00
Gezien121,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht999,500,000,000,00
Veroveringspunten30,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten475,8800,0000,0000,00
Ervaring541,380,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen337,50%
Verloren562,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd112,50%
Tanks vernietigd30,38
Gedood / dood ratio0,43
Gezien121,50
Schade toegebracht999,50
Veroveringspunten30,38
Verdedigingspunten475,88
Ervaring541,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen466,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren233,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd233,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien50,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.235,830,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring987,670,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen466,67%
Verloren233,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd233,33%
Tanks vernietigd40,67
Gedood / dood ratio1,00
Gezien50,83
Schade toegebracht1.235,83
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring987,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten95000
Overwinningen4648,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren4749,47%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,11%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4042,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd640,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,160,000,000,00
Gezien690,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.381,580,000,000,00
Veroveringspunten1881,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten880,9300,0000,0000,00
Ervaring685,120,000,000,00
Totaal
Gevechten95
Overwinningen4648,42%
Verloren4749,47%
Gelijkstand22,11%
Gevechten overleefd4042,11%
Tanks vernietigd640,67
Gedood / dood ratio1,16
Gezien690,73
Schade toegebracht1.381,58
Veroveringspunten1881,98
Verdedigingspunten880,93
Ervaring685,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten125000
Overwinningen6249,60%00,00%00,00%00,00%
Verloren6249,60%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3931,20%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd650,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,760,000,000,00
Gezien1000,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.579,200,000,000,00
Veroveringspunten460,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten800,6400,0000,0000,00
Ervaring744,850,000,000,00
Totaal
Gevechten125
Overwinningen6249,60%
Verloren6249,60%
Gelijkstand10,80%
Gevechten overleefd3931,20%
Tanks vernietigd650,52
Gedood / dood ratio0,76
Gezien1000,80
Schade toegebracht1.579,20
Veroveringspunten460,37
Verdedigingspunten800,64
Ervaring744,85
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (488)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Progetto M35 mod. 46 81345,42846105653,69%1781,89
Rheinmetall Skorpion G 81425,5773975748,75%1664,26
AMX 13 105101410,0873071049,86%1858,19
IS-7101986,1083267852,06%1740,56
T34 81175,6373564251,40%1459,12
Bat.-Châtillon Bourrasque 81244,1382362853,03%1551,52
T-5491300,0774961647,56%1360,33
Object 140101623,1378753851,86%1357,37
IS-6 81129,4275052751,04%1262,01
leKpz M 41 90 mm GF 8715,6967150550,30%1303,27
Löwe 81314,2989250557,03%1767,15
Spähpanzer Ru 2519856,5271150452,38%1299,39
M4A1 Revalorisé 81309,3982449455,06%1941,11
T-100 LT101022,7371148048,33%1191,60
Lorraine 40 t 81307,6578547554,53%1709,87
AMX 13 909894,8272446452,37%1418,54
T499931,1466644948,11%1320,26
Kranvagn101947,3977843745,77%1601,17
SU-100Y 6665,8353042450,94%1159,98
T-54 ltwt.9815,8070338653,11%1217,00
T-1091559,8677736149,58%1629,97
ELC EVEN 90 8777,6974134947,56%1667,17
Type 64 6498,5758234849,14%1253,97
T26E4 SuperPershing 81048,1676633551,04%1399,74
AMX 30 1er prototype91642,5079332850,30%1776,19
IS-381300,1179232550,46%1681,10
Centurion Action X101593,5775731251,92%1289,08
T3091542,4373130950,16%1393,16
AMX Chasseur de chars 81012,1571030949,19%1332,94
Type 5 Heavy101898,7579430446,71%1341,17
Type T-345476,6847730148,17%1433,00
MT-256401,0557429354,27%1244,52
Leopard 1102095,9977129150,17%1860,51
TVP T 50/51101910,7876327850,36%1765,79
Bat.-Châtillon 25 t101584,9873427551,27%1321,58
Centurion Mk. 7/191503,6677527247,43%1486,98
Type 59 81214,0379727049,63%1602,35
Dicker Max 6712,6053926648,50%1343,04
Rheinmetall Panzerwagen10919,3467126449,62%886,00
WZ-111 model 1-491509,8577525850,39%1499,99
WZ-1328901,9875825757,20%1825,30
Bisonte C45 81539,1889225550,98%1875,69
T34 B 81136,0272024951,00%1486,95
T-34-3 81236,1280024951,41%1646,65
WZ-1317553,2361424645,53%1068,45
Cromwell6611,4564624554,29%1320,48
T92 8661,5572424550,20%1249,96
FV4202 81013,0079024357,61%1422,98
M446757,6454324250,83%1254,99
Object 703 Version II 81486,6991423954,39%1809,19
FCM 50 t 81007,2173923951,05%1245,75
T-34-85 Rudy 6669,0259623248,28%1186,32
Type 4 Heavy91606,9882323152,38%1658,22
Leopard Prototyp A91343,8670022249,55%1207,91
Rheinmetall Skorpion 81496,4271422247,30%1594,97
WZ-132A9832,9762722146,61%1109,06
Object 252U Defender 81380,0984122057,27%1644,90
IS7906,3265221852,75%1275,88
M48A5 Patton101782,7878320950,24%1516,59
T297977,8073920755,07%1348,91
T110E4102049,3273320448,53%1565,32
59-Patton 8927,5373420351,72%1270,96
STA-2 8872,3568120246,53%1143,65
Bat.-Châtillon 25 t AP91413,3974819953,77%1529,12
O-I Experimental5794,3968219054,74%1848,34
FV4005 Stage II101925,4469418654,30%1560,90
Sturer Emil7774,5153718544,86%996,08
Object 261101497,7867218246,15%1243,31
KV-26692,8961718255,49%1278,82
Object 430 Version II91204,7074818253,85%1205,31
WZ-111 81157,6178518051,67%1368,97
Tiger-Maus 91592,9977417646,02%1378,02
T28 Prototype81317,4673417550,86%1552,67
T-54 first prototype 81037,2175917346,24%1408,70
60TP Lewandowskiego102108,2278817049,41%1613,21
STB-1101577,2374817051,18%1250,75
M41 Walker Bulldog8624,3366116851,19%1105,02
Caliban 81163,3777516750,30%1392,93
Object 260 101824,9481416750,90%1390,97
M4A1 Sherman5407,8545516547,88%1062,85
M10391257,7274816354,60%1193,29
T675448,1542516347,24%927,84
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4327,7252716255,56%1345,72
GSOR 1008 81612,1979616250,00%1887,94
Centurion Mk. I8972,8073516159,63%1387,74
Rhm.-Borsig Waffenträger81385,2463715940,88%1330,89
Matilda IV 5470,8655715949,06%1225,49
T-345382,6146815856,96%1088,43
Cromwell B 6581,2260915751,59%1081,48
E 7591527,8776015651,92%1431,57
Spähpanzer SP I C7734,0768915457,14%1498,40
LPT-67 Šelma9677,4465415149,67%801,92
105 leFH18B2 5586,8253814654,79%1254,63
Škoda T 5091979,5893314357,34%2312,83
59-166366,2158614353,85%1067,82
LT-432 8719,4971114251,41%1328,47
T54E191601,3482114154,61%1670,20
Progetto M40 mod. 65101789,0172513746,72%1440,09
T6981170,0971513745,26%1467,38
Super Conqueror101765,6274213642,65%1293,31
P.44 Pantera81117,8470313546,67%1462,72
AMX 50 12091343,5866813447,01%1147,78
M46 Patton91600,7081413453,73%1766,98
T57 Heavy101752,9669313441,79%1295,95
KV-1S6498,7151513452,24%848,79
FV4004 Conway91408,4963313344,36%1179,29
Lansen C 81277,5481713351,13%1664,83
KV-856629,5756713256,06%1071,49
WZ-12091213,8871513050,00%1182,37
T3281043,4372212951,16%1224,97
Object 41681056,3567512946,51%1272,36
HWK 30 8796,4065112948,84%1485,75
AMX 12 t6431,5157412654,76%1151,95
S-517869,5062412548,80%1054,02
Type 59 G 81490,4991312347,97%2248,70
AMX 13 57 GF 7799,9277412348,78%1826,04
T110E5101606,5372512242,62%1113,59
XM551 Sheridan10945,9364712249,18%941,18
Panzer 58 Mutz 81073,5476812254,10%1560,77
AMX M4 mle. 5191918,1890412150,41%1991,91
M4A3E2 Sherman Jumbo6658,3158712050,83%1371,39
AMX 30 B101557,1874512056,67%1318,11
Rinoceronte101766,0679811952,94%1411,49
IS-27934,1163911942,86%1141,64
Progetto C50 mod. 6691531,6877211742,74%1384,69
IS-2 7861,8267611757,26%1127,02
Matilda4475,6947711648,28%1492,27
FV215b (183) 101906,7865411643,97%1447,14
O-Ho8878,2073511558,26%963,54
M53/M5591330,6871211553,04%1388,94
KR-1111986,8087011547,83%1271,22
SU-122-44 7822,3459211351,33%1069,19
Comet7682,9464011152,25%1089,56
T25 Pilot Number 1 81118,9482011052,73%1514,93
T25/27970,3770010952,29%1507,20
Char Mle. 75 9857,1670510948,62%1085,85
M26 Pershing8929,1975610854,63%1187,69
M1271009,4466110856,48%1485,64
VK 100.01 (P)81143,6975510753,27%1324,96
Škoda T 245453,4648410653,77%1370,91
Bat.-Châtillon 155 5591191,5169810649,06%1179,40
LTTB8649,7674410666,04%1313,66
M56 Scorpion 7865,1860110544,76%1105,04
AMX M4 mle. 54101579,5569210441,35%1111,38
E 100101797,0579410357,28%1531,81
E 50 Ausf. M101756,6171810347,57%1401,30
Maus101803,6679110150,50%1375,64
Leo7822,3066410050,00%1355,64
T71 DA7684,0469110052,00%1400,73
Škoda T 40 6647,0358510046,00%1211,94
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4465,6759810059,00%1382,03
T92 HMC101442,386219847,96%1128,19
G.W. Panther7863,666229848,98%943,06
AMBT 81378,088119851,02%1750,37
M46 Patton KR 81049,717739852,04%1443,66
AMX 13 757529,546559751,55%1081,48
KV-5 81153,988399750,52%1336,21
Tiger I7773,066339650,00%920,53
IS-3A 81406,058929655,21%1772,72
FV3046509,464639457,45%924,49
AMX ELC bis5310,794269145,05%904,47
Panther mit 8,8 cm L/71 8820,786889152,75%993,15
M6A2E1 81111,487939057,78%1277,05
O-Ni71077,887578950,56%1561,30
Škoda T 27 81314,117468749,43%1693,62
Prototipo Standard B91822,648448654,65%1834,31
Bat.-Châtillon 155 58101144,125908542,35%808,92
T376371,855108551,76%939,94
T-127 3345,005328460,71%1591,32
Tiger II81184,027438348,19%1392,05
Tiger (P)71074,078008356,63%1647,56
Churchill III 5510,437698259,76%1178,81
Type 6191182,046808146,91%1038,55
AMX M4 mle. 457924,616548051,25%1213,46
Nashorn6575,764598041,25%836,60
Charioteer81132,136577949,37%1209,18
T216453,395657950,63%1210,78
Mäuschen91861,578217950,63%2068,15
FV1066 Senlac 8553,155937948,10%926,74
Vz. 64 Blesk8479,505947852,56%710,80
Challenger71037,036357847,44%1489,45
Grille 15102237,016517542,67%1585,54
T-22 medium 101464,647197443,24%1111,54
Škoda T 256676,865907346,58%1296,14
VK 30.01 (H)5513,555447356,16%1390,91
Type 586597,976237356,16%1221,75
WZ-132-110862,756177345,21%775,11
T-28E with F-30 4427,924707254,17%1083,13
Konštrukta T-34/10071037,287677160,56%2079,59
Emil I81502,278057149,30%1781,33
11081131,257077140,85%1185,51
AMX AC mle. 4881080,895927140,85%1103,61
E 25 71069,647147048,57%1625,17
AMX 13 F3 AM6627,305216949,28%916,10
M22 Locust 3229,394336953,62%935,91
Emil II91698,798326854,41%1756,73
TVP VTU Koncept8901,406606750,75%1155,54
Strv m/42-57 Alt A.2 6644,975556749,25%1063,06
AMX 50 10081333,767646650,00%1551,26
113101662,267496650,00%1386,27
SU-1006733,415596450,00%1325,11
G.W. Tiger (P)81382,947596453,13%1844,05
Vz. 71 Tesák10716,176016342,86%559,73
FV2078982,836216339,68%987,71
M24 Chaffee5327,715096253,23%1143,46
KV-481115,797396251,61%1225,65
Panther II8990,116656137,70%1214,48
GSOR 1006 Scheme 791281,307026145,90%1117,39
T-50-2 6721,178276060,00%2474,92
Strv 746656,466235964,41%1333,23
Matilda Black Prince 5431,584725950,85%1144,57
ST-I91564,488145851,72%1621,80
STA-18991,307005750,88%1433,85
Sherman Firefly6542,826175757,89%1113,60
Conqueror91552,358425752,63%1427,00
VK 16.02 Leopard5278,044595745,61%828,60
O-I6646,216025750,88%1160,91
Pz.Kpfw. II Luchs4211,194165750,88%718,19
WZ-111 Qilin 102514,848865750,88%2200,68
KV-37899,896835653,57%1231,83
M18 Hellcat6622,465885662,50%1138,08
VK 36.01 (H)6598,965815451,85%998,77
UDES 14 Alt 58949,946315442,59%1060,77
ST-II101825,508895462,96%1489,68
Ares 7581152,808255455,56%1409,21
SU-855449,664585360,38%1200,79
T207979,177555358,49%1780,44
Progetto CC55 mod. 5481253,608075354,72%1495,83
VK 28.016377,235905354,72%1135,10
T77 81267,988005360,38%1494,78
50TP prototyp 81496,338475251,92%1893,79
SU-1527527,314695248,08%534,60
FV217 Badger101658,257705255,77%1288,23
Excelsior 5437,875335253,85%822,46
M40/M4381124,806695154,90%1213,23
Lorraine 155 mle. 5181084,907185150,98%1186,44
A-436601,755455141,18%1221,99
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5344,084255147,06%818,06
Type 62 7543,585645044,00%1015,11
Object 70491679,888305056,00%1487,87
T9591784,828455058,00%1641,69
E 5091641,368255058,00%1692,35
Churchill VII6674,846594955,10%1222,50
M4 Improved 5420,525144841,67%989,49
UDES 15/16102013,798234759,57%1659,60
SU-1018831,435724744,68%749,74
IS-5 (Object 730) 81144,407174751,06%1273,38
Pudel 6682,506544656,52%1257,30
Type 3 Chi-Nu5410,044794654,35%1246,98
T-34-856534,045474656,52%1007,74
Caernarvon81121,097434546,67%1166,29
FV201 (A45) 7790,427144560,00%1130,24
ISU-122S 7558,915134555,56%658,29
Black Prince7896,306704445,45%1125,83
T-1506625,755644454,55%999,54
T95E2 8995,666714443,18%1171,62
SU-14-281073,406764346,51%1038,29
T-44-100 81648,639404360,47%2369,22
AMX 50 B101526,577484252,38%1157,93
AMX 50 Foch (155) 101451,366464247,62%979,80
ISU-152K 81167,027104252,38%1275,55
Pz.Kpfw. T 15 3247,494724148,78%1156,10
M415233,082854050,00%228,81
Valentine3403,455014065,00%1847,45
Rambo 91316,557054037,50%1044,24
Panther7787,497453958,97%1482,19
M75312,774243951,28%1061,12
BZ-6891536,956623935,90%1057,36
MBT-B 101867,138123953,85%1260,99
Bofors Tornvagn 81344,778103946,15%1479,86
VK 45.03 7935,777043948,72%1254,30
Crusader 5.5-in. SP7822,876553850,00%1212,15
Object 268102240,898373863,16%1897,81
Pz.Kpfw. VII101701,216863847,37%1111,82
Object 705A101850,718033855,26%1560,10
T42 81187,008253857,89%1676,03
Chimera 81514,689653868,42%1722,20
Cobra 91331,747753855,26%1063,73
Controcarro 1 Mk. 29935,496803748,65%672,84
WZ-111 model 5A101672,117013745,95%1210,53
BDR G1 B5504,495183764,86%1085,67
Jagdpanzer E 100101570,326773759,46%1088,07
Škoda T 56 81809,419253754,05%1944,42
KV-220-2 5590,707183754,05%1145,71
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81166,658313756,76%1807,96
WZ-114 91316,328003756,76%1178,90
VK 45.02 (P) Ausf. B91566,538563661,11%1669,26
Valentine II 4335,805553577,14%1354,88
UDES 03 Alt 3 91255,917353551,43%1046,28
AC 4 Experimental 6747,546223551,43%1404,74
B14212,363403354,55%523,14
121101706,307913360,61%1383,00
XM69 Hacker111693,486923336,36%872,09
M4A3E8 Fury 6698,006483354,55%1566,60
Strv m/425472,195253256,25%1362,16
Vz. 55101842,317723250,00%1352,11
Conqueror Gun Carriage101659,506513246,88%1352,01
Object 70591613,168823268,75%1615,19
Object 277101916,329013161,29%1776,00
King Tiger (Captured) 71050,197433154,84%1425,65
Covenanter5133,932703050,00%269,56
Type 6891000,476753050,00%659,41
AMX 50 Foch91420,637573050,00%1140,82
Object 430U101986,879283063,33%1924,37
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3347,975053053,33%1006,98
Heavy Tank No. VI 6738,306623060,00%1344,06
T26E5 81150,309173066,67%1583,27
Char Futur 4 91807,138923056,67%1938,24
StuG III Ausf. G5333,073822948,28%673,68
SDP 60 Gonkiewicza91139,906012941,38%705,28
Object 268 Version 4101635,037782958,62%1185,99
IS-M81199,798212955,17%1553,42
Caernarvon Action X 81214,978712951,72%1663,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4279,143452850,00%606,60
T2 Light Tank 2178,214022846,43%724,46
Char Murat 91571,787842751,85%1489,74
WZ-120-1G FT 81360,417412744,44%1486,22
121B 103103,0412192781,48%3376,91
AMX 404182,813272650,00%574,90
Archer5449,464022634,62%833,29
WZ-113G FT101999,167182544,00%1341,28
FV230 Canopener101685,006652528,00%999,45
Strv K 91423,768602568,00%1383,01
T26E5 Patriot 81401,769852564,00%2277,47
GSOR 1010 FB 8767,765082536,00%556,99
Somua SM 81719,969372556,00%2114,31
WZ-111 Alpine Tiger 81088,647502552,00%1176,04
STG 81129,007432458,33%1319,46
Manticore10929,297512454,17%1109,22
Ikv 1035441,954842263,64%1257,13
BZ-75101776,007412236,36%1121,19
AC 1 Sentinel 4268,823062231,82%739,84
AMX M4 mle. 49 Liberté 81126,058492254,55%1536,23
Turán III prototípus 5352,274762263,64%891,49
VK 45.02 (P) Ausf. A81553,108922157,14%1988,47
VK 168.01 (P) 81273,626452133,33%1260,42
FV4201 Chieftain Proto 91258,197952166,67%1089,49
Tortoise91773,578562157,14%1571,73
Predatore 91595,817902147,62%1387,95
AMX 13 57 7810,677982161,90%1757,51
Strv fm/211159,753972050,00%936,50
Type 95 Heavy4359,454382060,00%1332,09
Kanonenjagdpanzer 105 81289,207062040,00%1244,42
CS-52 LIS 81873,059162050,00%2455,53
Kame 91635,708262050,00%1480,54
LHMTV8429,906702070,00%786,58
ST vz. 394317,954341963,16%1111,74
UDES 038698,054311931,58%455,31
Lion 101232,586521947,37%809,05
Strv S1 8798,685271947,37%626,93
45TP Habicha71159,067611850,00%1642,49
CC-46 Pancernik 91583,008941855,56%1577,55
T-62A101586,948001855,56%1352,07
T110E3101494,785721844,44%808,29
Panhard EBR 10510795,445861833,33%675,23
FV229 Contender91245,007681855,56%1034,54
Type 3 Chi-Nu Kai 5422,174351844,44%928,48
Wz. 64GC Bzyg 101655,676371833,33%897,47
Lago4358,825231770,59%1486,30
IS-4102010,068761656,25%1565,39
AE Phase I 91095,565821637,50%655,56
Object 777 Version II 91686,738061546,67%1354,82
Chrysler K GF 8819,676091546,67%664,31
M10 Wolverine5345,573921450,00%636,05
Object 590 91446,648231450,00%1321,98
SU-130PM 81165,647031464,29%1188,01
SMV CC-64 Vipera 81137,217181450,00%1096,92
Object 268 Version V 101431,435681435,71%761,69
T28 Concept 7912,077571471,43%1329,65
CS-63101535,697181346,15%1134,81
Ferdinand81130,087571376,92%1242,20
AT 25698,696071353,85%1917,48
E 75 TS 81391,927851353,85%1719,80
T-45 2198,852541323,08%744,24
Marder II3171,922851250,00%363,37
T 54D 91340,177931266,67%1393,31
Object 752 92187,0810951266,67%2068,34
Object 780 101723,087311241,67%1146,27
TL-7 91963,3310391275,00%2030,65
ASTRON Rex 105 mm 8842,586011241,67%660,95
L-60 289,083111250,00%350,61
BT-SV 3503,505391225,00%1803,03
Tetrarch 2193,833181250,00%912,27
Pz.Kpfw. T 25 5420,256421275,00%1266,22
A46 6271,423851233,33%503,75
KV-4 Kreslavskiy 8905,005721233,33%796,45
leKpz M 41 90 mm 8717,006701258,33%1397,54
G.W. E 100101086,275291136,36%665,40
CS-52 C 8946,097101145,45%1207,15
Projet Louis 9944,095731118,18%1141,99
M4A1 FL 10 61135,099191154,55%2361,64
Vz. 68 Squall 8655,207461070,00%1147,93
AT 15A 7807,006381050,00%1131,62
TS-5 81341,707611050,00%1348,53
Krupp-Steyr Waffenträger 71037,605811040,00%1228,72
WZ-120G FT 91386,108041060,00%1087,00
112 81146,708971070,00%1453,43
Lorraine 50 t 91264,33819955,56%1137,53
Object 279 early 101548,33906966,67%1002,11
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8961,11761966,67%1229,93
StuG IV 5300,67318955,56%614,25
Leichter Kpz. 70 (K) 8874,75611837,50%1136,08
T-103 81368,38708850,00%1399,16
KV-122 71147,38715850,00%1795,80
Schwarzpanzer 58 81071,00850862,50%1679,28
Pz.Kpfw. III/IV5382,86492771,43%1099,54
SDT-58 Vlkodav 91784,86916742,86%1593,72
Alecto4324,86331757,14%821,44
KV-15455,00583771,43%1084,08
Light Mk. VIC 2161,86311742,86%659,34
VCS 6x6 TS 90 9488,29837785,71%646,37
M-V-Y102530,17865633,33%2118,82
E 77 91284,83670633,33%866,71
Tiger 131 61028,33899683,33%2195,27
T-34-85M 6733,83645666,67%1320,72
Super Hellcat 7959,33616633,33%1293,99
T14 51034,60953560,00%3156,68
Chieftain Mk. 6 101458,00582520,00%850,87
K-2 81560,60686520,00%1672,15
ISU-122-2 8454,20417520,00%156,64
Lätt Stridsfordon 120 92207,20836560,00%1701,79
Vz. 58 Medvěd 92216,00963560,00%2371,15
AAT60 8973,80545520,00%854,51
Panther/M10 7847,409405100,00%1466,95
AMX Canon d'assaut 105 81583,80957580,00%2047,91
Sentinelle 91156,60804560,00%947,43
M2 Light2120,00274450,00%345,43
FV215b 101799,50697425,00%1076,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5702,25678425,00%1458,41
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2332,00621475,00%1260,45
Sexton I 3141,25268450,00%285,34
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61013,00848450,00%2109,01
M4A3E8 Thunderbolt VII 61038,00958475,00%2629,84
GSR 3301 Setter7164,50526475,00%330,43
T26E3 Eagle 7 71706,501116450,00%2458,03
Bretagne Panther 61244,001056450,00%3086,22
T 55A 91575,25974475,00%1674,79
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5426,50455475,00%1142,25
Panzer 58 8729,75502425,00%595,30
Churchill I5451,678723100,00%1102,96
K-91101901,67857366,67%1723,26
IS-2-II81746,331022366,67%2177,15
H3 93043,331333366,67%3784,18
Kampfpanzer 07 RH 81194,67660333,33%1169,71
T-29 3303,67375366,67%1162,93
Object 252U 81363,67652333,33%1283,39
TBT 92150,3312963100,00%2266,07
Type 63 8911,67608366,67%941,69
VK 75.01 (K) 8546,67698366,67%531,76
DZT-159 9836,00461333,33%380,63
IS-2 shielded 71398,5010932100,00%2382,98
IS-6 B 82753,5014932100,00%4245,97
Patton the Tank 91958,50838250,00%2832,30
M24E2 Super Chaffee 6572,006562100,00%1594,51
TOG II* 6874,50637250,00%1390,42
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5386,50441250,00%761,37
Ashigaru 10834,009472100,00%548,54
Sherman VC Firefly 6535,0038420,00%724,91
Object 244 61187,50778250,00%1709,07
Chrysler K 82064,50899250,00%2226,74
M54 Renegade 8958,50755250,00%858,31
M41D 8310,508912100,00%528,91
Gryphon 102268,50997250,00%1767,04
122 TM 82093,5016772100,00%3339,47
M22405,007111100,00%2696,09
Pz.Kpfw. 35 (t)2152,002361100,00%790,09
Pz.Kpfw. II20,002391100,00%261,00
FCM 36 Pak 40 3427,005391100,00%1142,53
T-463331,003351100,00%1373,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C3508,0012301100,00%4190,01
Chieftain/T95 81409,0010131100,00%1627,59
M60 10747,008811100,00%506,32
GSOR the TANK 91132,0017610,00%699,70
Obsidian 8581,0054610,00%354,97
Kunze Panzer 91239,0010131100,00%1290,80
M48A2 Räumpanzer 8556,007621100,00%564,64
T-34 shielded 5924,009771100,00%2881,62
TS-6 93634,0012421100,00%2780,69
Ram II 5226,004111100,00%517,83
MTLS-1G14 3205,003151100,00%767,06
EMIL 1951 82129,0014991100,00%3001,09
SU-85I 5570,0027510,00%974,18
LTP 3736,008611100,00%5191,56
Excalibur 6892,0012231100,00%1247,80
Großtraktor - Krupp 399,0011710,00%77,90
Turtle Mk. I 80,007321100,00%261,00
SPHT 92428,0014701100,00%2107,13
OCP Peacekeeper 93019,0013891100,00%2272,38

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/11/2022
Gestopt: 03/06/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/11/2022
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/12/2021
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 29/11/2021
Gestopt: 11/12/2021
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 28/02/2021
Gestopt: 05/03/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 21/06/2020
Gestopt: 08/10/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/04/2021
Gestopt: 14/05/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/07/2021
Gestopt: 25/07/2021
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 06/03/2021
Gestopt: 11/03/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/02/2020
Gestopt: 20/04/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/11/2019
Gestopt: 20/01/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/01/2020
Gestopt: 28/02/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/11/2018
Gestopt: 07/07/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/08/2018
Gestopt: 24/11/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/10/2019
Gestopt: 01/11/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/03/2017
Gestopt: 23/06/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/11/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/05/2016
Gestopt: 15/11/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/03/2016
Gestopt: 20/05/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 22/02/2016
Gestopt: 24/02/2016