Gatekeeper_of_Destiny

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 23/08/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3317620186481
Gemiddelde tier9,6710,0510,249,86
Overwinningen2119863,90%840,00%12466,67%32367,15%
Verloren1151134,70%1260,00%5831,18%15031,19%
Gelijkstand4671,41%00,00%42,15%81,66%
Gevechten overleefd1518745,78%630,00%8143,55%20642,83%
Tanks vernietigd596561,80291,453381,829031,88
Gedood / dood ratio3,322,073,223,28
Gezien469691,42241,202231,205801,21
Schade toegebracht3.676,243.896,654.120,603.981,43
Veroveringspunten78170,2400,001570,841920,40
Verdedigingspunten121700,3700,001000,541550,32
Ervaring1.179,53959,951.245,411.266,27
WN72232,361667,232232,882292,26
WN83984,343624,914164,224370,37
Totaal
Gevechten33176
Gemiddelde tier9,67
Overwinningen2119863,90%
Verloren1151134,70%
Gelijkstand4671,41%
Gevechten overleefd1518745,78%
Tanks vernietigd596561,80
Gedood / dood ratio3,32
Gezien469691,42
Schade toegebracht3.676,24
Veroveringspunten78170,24
Verdedigingspunten121700,37
Ervaring1.179,53
WN72232,36
WN83984,34
Voorbije 24u
Gevechten20
Gemiddelde tier10,05
Overwinningen840,00%
Verloren1260,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd630,00%
Tanks vernietigd291,45
Gedood / dood ratio2,07
Gezien241,20
Schade toegebracht3.896,65
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring959,95
WN71667,23
WN83624,91
Voorbije 7 dagen
Gevechten186
Gemiddelde tier10,24
Overwinningen12466,67%
Verloren5831,18%
Gelijkstand42,15%
Gevechten overleefd8143,55%
Tanks vernietigd3381,82
Gedood / dood ratio3,22
Gezien2231,20
Schade toegebracht4.120,60
Veroveringspunten1570,84
Verdedigingspunten1000,54
Ervaring1.245,41
WN72232,88
WN84164,22
Voorbije 30 dagen
Gevechten481
Gemiddelde tier9,86
Overwinningen32367,15%
Verloren15031,19%
Gelijkstand81,66%
Gevechten overleefd20642,83%
Tanks vernietigd9031,88
Gedood / dood ratio3,28
Gezien5801,21
Schade toegebracht3.981,43
Veroveringspunten1920,40
Verdedigingspunten1550,32
Ervaring1.266,27
WN72292,26
WN84370,37
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten584000
Overwinningen37964,90%00,00%00,00%00,00%
Verloren19733,73%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand81,37%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd27647,26%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5790,9900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,880,000,000,00
Gezien3600,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.278,780,000,000,00
Veroveringspunten5110,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1060,1800,0000,0000,00
Ervaring1.021,530,000,000,00
Totaal
Gevechten584
Overwinningen37964,90%
Verloren19733,73%
Gelijkstand81,37%
Gevechten overleefd27647,26%
Tanks vernietigd5790,99
Gedood / dood ratio1,88
Gezien3600,62
Schade toegebracht2.278,78
Veroveringspunten5110,88
Verdedigingspunten1060,18
Ervaring1.021,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen266,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren133,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd266,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien41,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.253,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring994,330,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen266,67%
Verloren133,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd266,67%
Tanks vernietigd20,67
Gedood / dood ratio2,00
Gezien41,33
Schade toegebracht1.253,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring994,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1847000
Overwinningen117163,40%00,00%00,00%00,00%
Verloren65435,41%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand221,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd93450,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd17180,9300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,880,000,000,00
Gezien21121,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht2.181,460,000,000,00
Veroveringspunten20291,1000,0000,0000,00
Verdedigingspunten49822,7000,0000,0000,00
Ervaring991,100,000,000,00
Totaal
Gevechten1847
Overwinningen117163,40%
Verloren65435,41%
Gelijkstand221,19%
Gevechten overleefd93450,57%
Tanks vernietigd17180,93
Gedood / dood ratio1,88
Gezien21121,14
Schade toegebracht2.181,46
Veroveringspunten20291,10
Verdedigingspunten49822,70
Ervaring991,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten950001
Overwinningen49552,11%00,00%00,00%1100,00%
Verloren44747,05%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand80,84%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd32334,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8220,8700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,310,000,000,00
Gezien7590,8000,0000,0044,00
Schade toegebracht2.227,930,000,00870,00
Veroveringspunten6090,6400,0000,0000,00
Verdedigingspunten4760,5000,0000,0000,00
Ervaring880,360,000,001.398,00
Totaal
Gevechten950
Overwinningen49552,11%
Verloren44747,05%
Gelijkstand80,84%
Gevechten overleefd32334,00%
Tanks vernietigd8220,87
Gedood / dood ratio1,31
Gezien7590,80
Schade toegebracht2.227,93
Veroveringspunten6090,64
Verdedigingspunten4760,50
Ervaring880,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien44,00
Schade toegebracht870,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.398,00
Anzeigen

Tanks (261)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
AMX 50 B103993,691152235363,03%4277,07
T95/FV4201 Chieftain 104356,121300150068,33%4115,16
VK 72.01 (K) 104312,561203138066,88%3938,99
Carro da Combattimento 45 t 104087,961219119763,41%4450,21
WT auf E 100 Phönix 103959,521072103765,86%3578,76
Object 907 103605,56118084362,16%3683,80
Super Conqueror103999,54121084064,64%4353,52
Vz. 55104175,30117578264,71%4138,19
AMX M4 mle. 54104528,01126871767,36%5141,89
STB-1103405,67108971160,62%3698,71
Object 260 104274,14124969365,22%4592,49
Concept 1B 93802,83143268269,35%4306,86
CS-63103764,46117464865,90%4267,12
Bat.-Châtillon Bourrasque 82615,56124257465,68%3836,81
FV4005 Stage II103247,5889952260,15%3174,28
Kranvagn104052,51119446262,55%4407,18
Object 780 104107,02116741664,90%4002,95
Object 277103680,04111340062,50%3914,08
TVP T 50/51103305,36103838560,78%3434,82
T3093141,59112638065,26%3520,55
Conqueror93104,16123837968,34%4120,63
Leopard 1103583,08103937960,16%3829,83
Gryphon 104272,47126137466,04%4323,94
UDES 15/16103857,54114937262,90%4103,36
T-100 LT101711,9896535654,21%2849,08
MBT-B 103876,73110634661,56%3646,10
Object 140103604,12115432660,43%3968,59
Black Rock 114713,51131932264,29%4499,18
E 7593627,37132830469,08%4994,32
60TP Lewandowskiego104062,25113030261,26%4061,34
Bat.-Châtillon 25 t103280,35102929561,36%3447,06
Caernarvon82481,89129429366,89%4073,10
XM69 Hacker115013,16136428063,93%4747,53
Coccodrillo 104492,28125727164,21%4850,23
Kampfpanzer 50 t 93256,10132927166,05%3803,78
Pz.Kpfw. V/IV 51989,15168526774,53%4499,01
Centurion Action X103862,15112725360,47%4258,10
Lion 103731,89108923862,18%4081,29
ST-62 Version 2 103950,36117823463,25%3957,92
Type 5 Heavy104669,69130020668,45%4485,70
Ho-Ri 3104189,25116720170,15%4253,64
FV217 Badger103958,37117220063,50%4195,80
Kampfpanzer 07 P(E) 103913,60118219961,31%4329,16
T95E6 103563,96108419862,63%3490,32
E 100103990,54115419563,59%4221,42
T110E4103343,1795119561,54%2989,40
T110E5103716,89113419461,86%3873,09
WZ-111 Qilin 104090,22118018563,24%4505,92
Executor114476,34120918360,11%4236,38
Progetto M35 mod. 46 82637,27128818361,75%4377,35
WZ-111 model 5A103466,08109318263,74%3566,14
Controcarro 3 Minotauro103910,32113618062,78%3678,93
AMX 50 12092862,68108717960,89%3619,44
WZ-111 model 1-493014,46114517562,29%3609,82
116-F3 103786,33112617565,71%3722,41
Cobra 92987,79114017562,86%3391,17
T57 Heavy103679,20106417260,47%3457,78
Object 430U103527,53111916965,68%3818,11
Object 25792843,20120816767,66%3740,07
121B 103569,00111716563,03%3962,21
Emil II93246,32123916062,50%4240,43
E 50 Ausf. M103618,86114916066,25%4168,71
T54E193082,36116915767,52%3905,72
Škoda T 5092816,23114715665,38%3545,05
Caernarvon Action X 82412,39135115068,67%4161,34
DBV-152 103987,0697914854,73%3256,02
M60 103716,38115914767,35%4207,11
T-44-100 82789,18136114761,22%4646,97
Somua SM 82435,68116414255,63%3557,50
Durendal 103997,12119514268,31%3785,57
Leopard Prototyp A93140,89118714168,09%3877,36
Object 452K 103864,62110214059,29%3690,18
Object 279 early 104123,38127513969,06%3484,92
IS-4104173,19126113066,92%4267,11
Object 274a 82294,50123312165,29%3626,65
TNH T Vz. 5193503,68136312072,50%4467,40
IS-7103824,10115211664,66%3865,06
M6A2E1 82126,70117711470,18%3309,55
AMX 67 Imbattable114280,01125411362,83%3941,35
AE Phase I 93079,11118110661,32%3747,08
Progetto M40 mod. 65103821,35112510561,90%4277,29
M48A5 Patton103376,57104010557,14%3461,45
Vz. 60S Dravec 104269,6512859767,01%3857,41
AMX 50 Foch B103491,9410839467,02%3427,54
T-22 medium 102816,1910599159,34%2983,10
Panhard EBR 105101819,709128955,06%2737,15
E 5092734,6911038763,22%3492,90
T-1092645,0810948560,00%3411,73
121103538,4910958361,45%3737,40
IS-3-II93318,8311888354,22%4031,32
Vickers MBT Mk. 3 103646,5711098363,86%4104,42
Manticore101335,608298343,37%1807,28
Miel 82810,9812868258,54%4429,41
M10393387,3812307656,58%4396,52
Object 268 Version 4103867,8911117062,86%3812,72
114 SP2 103846,609747057,14%3287,05
T-5492460,1810606759,70%3088,55
FV230 Canopener103959,7511496761,19%3844,17
WZ-113G FT103993,1610626459,38%3550,29
AMX 30 1er prototype92741,4311106358,73%3377,29
AMX M4 mle. 5193579,7113866274,19%4187,85
M46 Patton92963,8711786159,02%4248,37
BZ-79114845,2612676162,30%3923,33
Taschenratte114934,0813895966,10%3952,60
Maus103741,9812465764,91%4381,21
M-V-Y103565,4611405462,96%3667,02
E 77 93527,6913315466,67%4419,08
Škoda T 56 82759,3312015156,86%3543,19
Chieftain Mk. 6 103773,6211185058,00%3966,10
Object 261101688,048264562,22%1520,04
T3283217,0015294369,77%5390,00
T-62A103134,2610554261,90%3446,03
Type 63 82896,2414074156,10%4737,03
BZT-70 104390,0011204055,00%3461,54
Object 268 Version V 103599,139574065,00%3365,76
Waffenträger auf E 100103511,289123948,72%2716,54
T77 82320,469763946,15%3255,06
Concept No. 5103932,0011023860,53%3787,49
T4992593,1611793764,86%5119,05
Centurion Mk. 7/192944,4212463663,89%3806,51
Object 252U 82175,5611063663,89%2836,52
AMX 13 57 71325,8511273470,59%3563,22
Rinoceronte103511,979693253,13%3326,39
NC 70 Błyskawica103609,6910903262,50%3852,10
Object 43092765,5610943256,25%3029,61
Panhard EBR 75 (FL 10) 81448,638943243,75%3051,55
Object 703 Version II 82366,6913253281,25%3321,04
Type 71104033,4811763161,29%4137,18
CS-52 LIS 82155,459953148,39%3123,81
Mars 82364,4512213161,29%3615,30
Progetto CC55 mod. 5482621,9313152871,43%3987,70
BZ-176 82885,3213362860,71%3687,23
Char Futur 4 92764,8910872860,71%3175,38
Tiger I72584,3314962774,07%5103,34
113103467,009882744,44%3431,40
FV4201 Chieftain Proto 93588,3313792766,67%4661,66
Kpz. Erich Konzept I 93299,9210302646,15%3143,33
GSOR 1008 82662,6911392657,69%3325,53
UDES 1692945,4411892568,00%3957,94
T110E3102753,368702552,00%1988,46
ELC EVEN 90 8870,719162454,17%2027,29
Type 59 81976,0010952347,83%2981,40
AMX 50 Foch (155) 103239,4810092369,57%2783,96
T-832 83046,6414742263,64%4399,52
Wz. 64GC Bzyg 104228,3612902277,27%4363,79
BZ-75103114,438572147,62%2731,90
Pz.Kpfw. VII104051,3311402161,90%3860,97
BZ-72-1 103519,249532166,67%3561,05
KR-1114273,0512382161,90%3567,17
Kampfpanzer 67103746,3510892055,00%3515,86
HWK 30 8954,659232060,00%2161,27
Type 5 Ka-Ri 83128,0513602075,00%4126,94
Predatore 93496,8514552075,00%4495,63
ShPTK-TVP 100 82557,6010622050,00%3820,16
Jagdpanzer E 100103208,4710911973,68%3247,34
Pz.Kpfw. 5583700,3717581968,42%5345,21
Cromwell B 61387,3210921973,68%3230,39
Rheinmetall Skorpion 82105,6810451957,89%2854,39
SFAC 105 82093,8410171968,42%2395,59
T2972839,6116821894,44%5597,45
FV215b (183) 102578,067931855,56%1957,55
122 TM 82084,1711701877,78%2960,34
VK 100.01 (P)81856,9410331758,82%2527,47
T 55A 92697,5910941747,06%3094,62
Strv 103B102662,317941650,00%2385,99
IS-3A 82169,5010611650,00%2602,59
KV-2 (R) 62329,8112721650,00%5120,53
Cruiser Mk. IV41238,609621566,67%5648,48
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 82408,6411711471,43%3505,62
LT-432 81367,0011941471,43%3790,57
Bisonte C45 82032,9310731457,14%2762,44
Tortoise93470,7914141471,43%4381,80
SDP wz 66 Grom 82755,3312811266,67%3949,26
T-34-8562129,1814301172,73%6550,52
CS-67 Szakal113328,368841136,36%2783,55
Conqueror Gun Carriage101669,455231127,27%1148,37
GSOR 1010 FB 82781,0012721172,73%5024,63
DZT-159 92710,829971145,45%2776,44
Object 752 93098,2011391050,00%3300,44
M662446,221415944,44%6276,39
KV-481450,89915955,56%1919,82
Object 26393585,111094944,44%3977,01
ST-II103427,22990944,44%3019,82
Tiger-Maus 93159,781294955,56%4193,06
ASTRON Rex 105 mm 82455,781043933,33%3729,18
Löwe 82134,781080955,56%2780,83
AMX 13 9091058,38728850,00%1751,00
VK 45.02 (P) Ausf. B93025,501031850,00%3981,20
FV225 Collector 93960,751599887,50%4827,70
T34 B 81862,501104875,00%2783,18
T 54D 93446,431515771,43%5761,24
KV-122 72003,86954742,86%3138,89
T-54 first prototype 82125,431431785,71%3828,88
T803114062,571295771,43%3738,76
Progetto C50 mod. 6692374,331163683,33%2440,87
M53/M5591325,67808666,67%1270,57
Ares 90103023,33895633,33%2544,93
E 65 Zwilling 82358,331222666,67%2530,42
Kampfpanzer 07 RH 83003,501498666,67%6217,12
AAT60 82759,331272650,00%3665,92
Udarniy 82357,171231666,67%2436,17
SU-10061288,00822580,00%2795,83
Tiger II83832,601549560,00%6156,16
KV-261316,00865560,00%3301,92
AMX 30 B102219,40599520,00%1728,27
Chi-Go 72322,001327560,00%4048,90
Pz.Kpfw. II Luchs4731,25550425,00%4131,30
T92 HMC101003,50692450,00%736,33
T54 Heavy Tank 92742,00977450,00%2753,76
M-IV-Y 82470,001241475,00%3623,89
Caliban 81424,2510554100,00%1813,69
Ashigaru 103208,251064475,00%3137,60
WZ-111 model 6 83540,001706450,00%5719,48
M54 Renegade 82105,751131475,00%2884,68
Projekt ION 83547,0017463100,00%4008,16
FV4004 Conway93988,3314163100,00%4852,68
Rheinmetall Panzerwagen102429,3311993100,00%3243,80
Gabler’s Destroyer 5820,339843100,00%3111,29
K-91103538,6713583100,00%3467,48
Jagdpanzer E 90 91241,336833100,00%935,27
AMBT 82201,331114366,67%3108,42
E 75 TS 83271,331351366,67%4710,27
Strv S1 81246,33634366,67%1322,55
Bofors Tornvagn 82529,33987333,33%3977,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41379,5072120,00%5533,46
25TP KSUST II5640,006692100,00%1663,59
Felice 92170,50795250,00%1718,74
Grille 15103954,0012482100,00%3676,08
Object 705A103010,50974250,00%2810,70
M-VI-Y94005,5016752100,00%5942,00
AltProto AMX 30 82736,0018882100,00%5297,49
Object 590 93790,5016472100,00%4995,75
Object 283 92220,0058920,00%1961,69
Versuchspanzer 5792074,50796250,00%1642,26
XM57 82507,001073250,00%2782,85
Tiger 131 62158,001390250,00%5529,86
SMV CC-64 Vipera 81284,50658250,00%1373,19
A46 6851,00721250,00%3027,92
TT-130M 93638,0013152100,00%3464,81
Fauteur113477,00933250,00%2650,19
Semovente M43 Bassotto6349,005511100,00%499,73
T-4483642,0018451100,00%5728,91
CC-46 Pancernik 91240,002211100,00%916,33
M44686,007210,00%0,00
Tiger II Kuromorimine 72415,0016741100,00%4211,62
Windhund 8335,0022510,00%35,04
K-2 81963,0011491100,00%2564,63
VK 168.01 (P) 82016,0050010,00%2625,65
Patton the Tank 93843,0078510,00%4773,66
TBT 92010,0011061100,00%1892,73
EMIL 1951 8513,007441100,00%507,03
Alembic 81639,006091100,00%2209,39
Vz. 68 Squall 81545,0011811100,00%3536,06
Stridsyxa 83066,0078910,00%4845,28
T-34-85M 61386,0069910,00%2555,58
WZ-114 93597,0014821100,00%5745,63
Charioteer Nomad 81198,008461100,00%1070,61
Object Kust 81344,0010041100,00%1416,80
Yong Bing 91292,0049210,00%669,14
Sentinelle 92249,0057510,00%1709,60
Rambo 92111,0011971100,00%2408,71

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 23/08/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/06/2026
Gestopt: 12/08/2026
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 28/09/2025
Gestopt: 08/06/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/08/2025
Gestopt: 22/09/2025
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 13/02/2024
Gestopt: 28/07/2025
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 13/02/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 06/03/2023
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/12/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/12/2023
Gestopt: 10/02/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/01/2023
Gestopt: 12/02/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/02/2021
Gestopt: 02/07/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/01/2021
Gestopt: 16/02/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/02/2023
Gestopt: 02/03/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/01/2021
Gestopt: 20/01/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/07/2021
Gestopt: 08/11/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/07/2022
Gestopt: 20/07/2022
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 22/08/2022
Gestopt: 31/12/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/07/2022
Gestopt: 21/08/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/09/2020
Gestopt: 04/10/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/05/2020
Gestopt: 10/07/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/08/2020
Gestopt: 10/08/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/09/2020
Gestopt: 19/09/2020
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 19/11/2020
Gestopt: 18/01/2021
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 06/10/2020
Gestopt: 04/11/2020