GhalErd

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 03/11/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17994000
Gemiddelde tier7,380,000,000,00
Overwinningen945652,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren827045,96%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2681,49%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd505328,08%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd174590,9700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,350,000,000,00
Gezien206421,1500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.273,200,000,000,00
Veroveringspunten291751,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten134420,7500,0000,0000,00
Ervaring594,900,000,000,00
WN71315,480,000,000,00
WN81798,490,000,000,00
Totaal
Gevechten17994
Gemiddelde tier7,38
Overwinningen945652,55%
Verloren827045,96%
Gelijkstand2681,49%
Gevechten overleefd505328,08%
Tanks vernietigd174590,97
Gedood / dood ratio1,35
Gezien206421,15
Schade toegebracht1.273,20
Veroveringspunten291751,62
Verdedigingspunten134420,75
Ervaring594,90
WN71315,48
WN81798,49
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten75000
Overwinningen5978,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren1520,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4357,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd650,8700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,030,000,000,00
Gezien370,4900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.707,970,000,000,00
Veroveringspunten2293,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten1572,0900,0000,0000,00
Ervaring997,200,000,000,00
Totaal
Gevechten75
Overwinningen5978,67%
Verloren1520,00%
Gelijkstand11,33%
Gevechten overleefd4357,33%
Tanks vernietigd650,87
Gedood / dood ratio2,03
Gezien370,49
Schade toegebracht1.707,97
Veroveringspunten2293,05
Verdedigingspunten1572,09
Ervaring997,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen480,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren120,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd360,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien10,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht926,400,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,4000,0000,0000,00
Ervaring935,200,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen480,00%
Verloren120,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd360,00%
Tanks vernietigd30,60
Gedood / dood ratio1,50
Gezien10,20
Schade toegebracht926,40
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten20,40
Ervaring935,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten42000
Overwinningen921,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren3276,19%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd614,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd130,3100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,360,000,000,00
Gezien481,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht607,000,000,000,00
Veroveringspunten431,0200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1172,7900,0000,0000,00
Ervaring258,830,000,000,00
Totaal
Gevechten42
Overwinningen921,43%
Verloren3276,19%
Gelijkstand12,38%
Gevechten overleefd614,29%
Tanks vernietigd130,31
Gedood / dood ratio0,36
Gezien481,14
Schade toegebracht607,00
Veroveringspunten431,02
Verdedigingspunten1172,79
Ervaring258,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten598000
Overwinningen34557,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren24140,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand122,01%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd26944,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5230,8700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,590,000,000,00
Gezien8551,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.054,070,000,000,00
Veroveringspunten23773,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten23783,9800,0000,0000,00
Ervaring528,370,000,000,00
Totaal
Gevechten598
Overwinningen34557,69%
Verloren24140,30%
Gelijkstand122,01%
Gevechten overleefd26944,98%
Tanks vernietigd5230,87
Gedood / dood ratio1,59
Gezien8551,43
Schade toegebracht1.054,07
Veroveringspunten23773,97
Verdedigingspunten23783,98
Ervaring528,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten354000
Overwinningen20858,76%00,00%00,00%00,00%
Verloren14240,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12936,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2790,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,240,000,000,00
Gezien2920,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.183,250,000,000,00
Veroveringspunten3470,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten7021,9800,0000,0000,00
Ervaring733,120,000,000,00
Totaal
Gevechten354
Overwinningen20858,76%
Verloren14240,11%
Gelijkstand41,13%
Gevechten overleefd12936,44%
Tanks vernietigd2790,79
Gedood / dood ratio1,24
Gezien2920,82
Schade toegebracht1.183,25
Veroveringspunten3470,98
Verdedigingspunten7021,98
Ervaring733,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten75000
Overwinningen3850,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren3749,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2533,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd500,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien931,2400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.708,080,000,000,00
Veroveringspunten1652,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten200,2700,0000,0000,00
Ervaring407,920,000,000,00
Totaal
Gevechten75
Overwinningen3850,67%
Verloren3749,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2533,33%
Tanks vernietigd500,67
Gedood / dood ratio1,00
Gezien931,24
Schade toegebracht1.708,08
Veroveringspunten1652,20
Verdedigingspunten200,27
Ervaring407,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (178)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Löwe 81425,47694203150,52%1953,86
FCM 50 t 81872,6791283359,78%3034,27
E 25 71084,2761866353,54%1918,83
E 50 Ausf. M102660,8771651152,84%2802,48
E 5091771,9162047352,22%1921,68
Bat.-Châtillon 25 t102865,5079847156,69%3049,49
M53/M5591541,3942542047,86%1619,06
T-34-856373,1534835739,22%464,67
T-5492027,0676730654,25%2493,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5277,6732429351,88%636,15
Bat.-Châtillon 25 t AP91489,0865528446,83%1513,49
T110E5103023,9580327667,39%2907,87
T-448838,4454726352,85%1191,91
VK 30.01 (H)5377,4138425945,95%771,36
E 7591945,4874924456,56%2219,23
Tiger (P)71055,1464823662,29%1645,99
Type 6192117,4578623258,62%2613,09
M10392027,1086923052,17%2171,22
Jagdtiger92272,8176022957,21%2406,31
KV-15431,4136522545,78%729,70
Tiger II81182,5254422352,47%1454,49
T297876,3851522048,64%1090,40
M40/M4381242,4052221146,92%1452,11
T71 DA7828,4771720952,15%1853,50
T-437488,8938320344,83%581,11
STA-181385,2479020052,50%2137,52
M1271003,0147219255,73%1398,47
E 100102893,6091519159,69%2882,01
AMX 13 909787,0256318148,07%924,62
Hummel6796,8033417443,10%1137,92
T3281169,5355317352,02%1362,01
MT-256264,6141517150,88%634,98
BT-7486,4018616948,52%114,57
Panther II8939,7267116956,21%1245,21
Ferdinand81667,1073216353,37%2031,89
AMX 13 757437,5943816257,41%880,43
Jagdpanzer E 100103004,0982116259,88%2795,18
Panther7548,9341315149,67%733,75
IS71395,5983214764,63%2521,43
T-50594,2726413948,20%126,26
T25 AT7923,6748013557,04%1498,13
STB-1102907,3168812349,59%2959,35
Object 140103008,8686212153,72%3180,52
WZ-1328807,5065411948,74%1381,47
M36 Jackson6492,3832611751,28%727,04
AT 1581536,2963011656,90%1929,58
Pz.Kpfw. I Ausf. C3213,5440411051,82%822,33
KV-8561159,0572510959,63%2588,03
VK 30.01 (P)6419,7935210747,66%594,79
T1 HMC2167,5818010450,96%993,27
G.W. Panther7878,6730810239,22%995,44
T-345167,5631010057,00%337,33
M7 Priest3379,2722210050,00%1122,38
KV-26683,453889851,02%1160,11
WZ-1317662,916509646,88%1280,00
Tiger I7742,265389344,09%854,28
VK 16.02 Leopard5129,153059261,96%362,93
T2071318,978148867,05%2569,29
AT 86754,224858851,14%1404,43
Type 5 Chi-Ri71151,177468754,02%2399,23
T1 Heavy5321,443758650,00%521,87
M415759,233348250,00%1310,33
KV-37808,774338250,00%977,59
T6981508,659178058,75%2194,53
M446782,954357744,16%1490,58
Ares 90101881,977277636,84%1329,80
A-20546,802097557,33%177,71
M10 Wolverine5285,473407254,17%538,54
AT 771266,117447261,11%1988,91
Pz.Kpfw. III Ausf. J4135,171857044,29%137,95
M3 Lee4157,582546955,07%451,92
M4A3E8 Sherman6987,675836368,25%2684,64
59-166394,524676365,08%1161,57
Grille5529,083196139,34%986,76
T95/FV4201 Chieftain 102081,616286145,90%1292,97
SU-10061058,175496046,67%2058,84
FV217 Badger102553,079836061,67%2097,54
AT 25439,253535954,24%1090,58
M66496,983255839,66%514,57
T216426,956425860,34%1343,64
T92 HMC101934,676305749,12%1861,96
M18 Hellcat6914,406585752,63%1848,68
Projet Louis 9784,026345442,59%860,95
Object 43091883,109515255,77%1996,84
AMX 12 t6261,354765154,90%597,62
TBT 92034,008315145,10%1666,34
M4A1 Sherman5355,803424957,14%956,99
SU-855327,812724856,25%709,88
Pz.Kpfw. II287,851544850,00%207,78
AMX ELC bis5421,895074751,06%1435,87
T1 Cunningham1290,095034671,74%2733,35
Jagdpanzer E 90 91588,787914656,52%1301,07
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4205,861904447,73%380,42
M2 Medium Tank3171,252224450,00%565,74
FV215b (183) 102226,278534459,09%1855,42
M374170,091724339,53%320,86
IS-381711,919114348,84%2159,93
Pz.Kpfw. III Ausf. E385,761643865,79%246,27
AMX 50 Foch (155) 101886,246423745,95%1235,30
Wespe3255,032483548,57%948,38
T404196,973063452,94%372,58
Type 3 Chi-Nu5481,884373366,67%1509,30
SU-130PM 81680,247753348,48%1813,78
Object 25791804,449423262,50%1961,00
AMBT 81441,069283265,63%1802,25
T-284187,483093138,71%350,00
Tortoise92074,589993161,29%1904,03
Type T-345508,505153050,00%1620,13
IS-6 81791,236863076,67%2414,13
T-1506340,203703033,33%265,14
Alecto4272,413232941,38%569,03
Pz.Sfl. IVc5423,343692955,17%968,89
BZ-176 81302,698172944,83%1080,32
Turtle Mk. I 81801,2511282875,00%1960,21
Panther mit 8,8 cm L/71 81247,468592857,14%1757,61
Type 4 Chi-To6715,814902650,00%1558,35
M5A1 Stuart4257,243262536,00%725,67
T3 HMC2302,683212564,00%1700,86
BZT-70 102284,649772560,00%1549,32
Marder 38T4363,543482450,00%863,16
B14171,612552334,78%232,42
T-463112,271752250,00%311,64
Strv 103B101958,957732152,38%1316,07
BT-2276,701882055,00%239,83
Type 1 Chi-He4335,353892060,00%1058,32
Maus102483,009222045,00%2012,14
Leichttraktor124,051161952,63%105,87
M75444,724901861,11%1999,91
T28 Concept 71357,618421866,67%2222,07
VK 28.016161,712651735,29%146,01
SU-76M4214,632001643,75%426,39
Taschenratte113182,3111441656,25%2153,48
Marder II3128,871871560,00%316,02
BDR G1 B5259,143321457,14%388,42
SU-85B4201,641711457,14%413,98
Ares 7581799,439781457,14%2320,23
Pz.Kpfw. II Luchs466,082321346,15%63,32
T7 Combat Car 2129,922311361,54%663,38
AMX 38368,001631233,33%1,65
AMX 13 F3 AM6762,185841172,73%1224,12
T56 GMC382,002311154,55%133,28
OCP Peacekeeper 91595,558861154,55%1292,73
D23114,601251020,00%181,76
M5 Stuart413,002411040,00%2,78
Ares 90 C112009,206651030,00%1075,47
T803113101,671109966,67%2817,58
MS-11117,38248850,00%535,30
Cruiser Mk. III3297,29448728,57%1777,74
Tetrarch 257,00108742,86%35,25
Type 97 Chi-Ha384,83108616,67%24,44
Lorraine 39L AM3172,83139650,00%459,24
Universal Carrier 2-pdr294,3379616,67%135,64
AMX 105 AM mle. 474162,6712860,00%277,93
FV201 (A45) 71160,83839650,00%1752,40
Panzerjäger I234,20175540,00%0,00
T23E3 7568,00599560,00%861,66
Windhund 81559,40744540,00%1550,46
M3 Stuart3132,50357450,00%394,11
M2 Light20,00180450,00%89,05
T2 Medium Tank287,25118425,00%191,85
VK 45.02 (P) Ausf. A8242,00297425,00%0,00
L-60 2217,25311450,00%1161,56
StuG III Ausf. G5300,67383366,67%724,42
Renault FT 75 BS20,001562100,00%261,00
AT-FV230 Breaker113692,0015042100,00%2880,22
Stridsyxa 81957,5055320,00%1691,81
LTP 3158,00223250,00%609,71
Vickers Medium Mk. II2135,003141100,00%759,09
Renault FT10,006610,00%0,00
Hotchkiss H352241,005741100,00%1495,45
Coccodrillo 101946,0046510,00%948,44
Valentine AT4461,008131100,00%1768,17
AS-XX 40 t113147,0058810,00%2144,89
T-50-2 60,004410,00%0,00
T1E6 2134,002321100,00%671,40
Light Mk. VIC 2160,0020310,00%707,22
StuG IV 51663,0015881100,00%9905,55
BT-7 artillery 3196,003071100,00%785,80

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 03/11/2023
Rol: Commandant
Toegetreden: 03/11/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/04/2023
Gestopt: 10/05/2023
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 25/09/2022
Gestopt: 24/12/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/12/2022
Gestopt: 22/01/2023