Gjebls

clanlogo
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 15/11/2013

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten25332000
Gemiddelde tier6,510,000,000,00
Overwinningen1199247,34%00,00%00,00%00,00%
Verloren1309751,70%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2430,96%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd637125,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd146130,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien183370,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht597,700,000,000,00
Veroveringspunten284101,1200,0000,0000,00
Verdedigingspunten144360,5700,0000,0000,00
Ervaring354,270,000,000,00
WN7735,270,000,000,00
WN8749,570,000,000,00
Totaal
Gevechten25332
Gemiddelde tier6,51
Overwinningen1199247,34%
Verloren1309751,70%
Gelijkstand2430,96%
Gevechten overleefd637125,15%
Tanks vernietigd146130,58
Gedood / dood ratio0,77
Gezien183370,72
Schade toegebracht597,70
Veroveringspunten284101,12
Verdedigingspunten144360,57
Ervaring354,27
WN7735,27
WN8749,57
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten378000
Overwinningen13335,19%00,00%00,00%00,00%
Verloren21957,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand266,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12833,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2220,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,890,000,000,00
Gezien2030,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.309,210,000,000,00
Veroveringspunten3160,8400,0000,0000,00
Verdedigingspunten4951,3100,0000,0000,00
Ervaring372,600,000,000,00
Totaal
Gevechten378
Overwinningen13335,19%
Verloren21957,94%
Gelijkstand266,88%
Gevechten overleefd12833,86%
Tanks vernietigd2220,59
Gedood / dood ratio0,89
Gezien2030,54
Schade toegebracht1.309,21
Veroveringspunten3160,84
Verdedigingspunten4951,31
Ervaring372,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten33000
Overwinningen412,12%00,00%00,00%00,00%
Verloren2884,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,03%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd39,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,2100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,230,000,000,00
Gezien210,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht491,090,000,000,00
Veroveringspunten170,5200,0000,0000,00
Verdedigingspunten331,0000,0000,0000,00
Ervaring146,880,000,000,00
Totaal
Gevechten33
Overwinningen412,12%
Verloren2884,85%
Gelijkstand13,03%
Gevechten overleefd39,09%
Tanks vernietigd70,21
Gedood / dood ratio0,23
Gezien210,64
Schade toegebracht491,09
Veroveringspunten170,52
Verdedigingspunten331,00
Ervaring146,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten82000
Overwinningen2834,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren5364,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,22%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2024,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd300,3700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,480,000,000,00
Gezien1201,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht384,630,000,000,00
Veroveringspunten1211,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten560,6800,0000,0000,00
Ervaring278,720,000,000,00
Totaal
Gevechten82
Overwinningen2834,15%
Verloren5364,63%
Gelijkstand11,22%
Gevechten overleefd2024,39%
Tanks vernietigd300,37
Gedood / dood ratio0,48
Gezien1201,46
Schade toegebracht384,63
Veroveringspunten1211,48
Verdedigingspunten560,68
Ervaring278,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten242000
Overwinningen7028,93%00,00%00,00%00,00%
Verloren17070,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,83%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5321,90%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1100,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,580,000,000,00
Gezien1730,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht469,810,000,000,00
Veroveringspunten2691,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten1170,4800,0000,0000,00
Ervaring212,630,000,000,00
Totaal
Gevechten242
Overwinningen7028,93%
Verloren17070,25%
Gelijkstand20,83%
Gevechten overleefd5321,90%
Tanks vernietigd1100,45
Gedood / dood ratio0,58
Gezien1730,71
Schade toegebracht469,81
Veroveringspunten2691,11
Verdedigingspunten1170,48
Ervaring212,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten632000
Overwinningen26842,41%00,00%00,00%00,00%
Verloren35055,38%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand142,22%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd20432,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3210,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien5600,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht802,910,000,000,00
Veroveringspunten17572,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten14142,2400,0000,0000,00
Ervaring409,660,000,000,00
Totaal
Gevechten632
Overwinningen26842,41%
Verloren35055,38%
Gelijkstand142,22%
Gevechten overleefd20432,28%
Tanks vernietigd3210,51
Gedood / dood ratio0,75
Gezien5600,89
Schade toegebracht802,91
Veroveringspunten17572,78
Verdedigingspunten14142,24
Ervaring409,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten445000
Overwinningen17739,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren26258,88%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13730,79%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2420,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,790,000,000,00
Gezien3400,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht525,740,000,000,00
Veroveringspunten12202,7400,0000,0000,00
Verdedigingspunten2590,5800,0000,0000,00
Ervaring222,400,000,000,00
Totaal
Gevechten445
Overwinningen17739,78%
Verloren26258,88%
Gelijkstand61,35%
Gevechten overleefd13730,79%
Tanks vernietigd2420,54
Gedood / dood ratio0,79
Gezien3400,76
Schade toegebracht525,74
Veroveringspunten12202,74
Verdedigingspunten2590,58
Ervaring222,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (203)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-856606,65383140049,14%974,55
T34 81133,8659499851,30%1366,63
Ferdinand81016,0048472146,88%990,89
Jagdpanzer E 100101430,7442465839,51%870,48
Type 3 Chi-Nu Kai 5375,1836052147,79%918,27
IS-38930,8445350345,92%953,59
Tortoise91042,3345550145,51%679,95
G.W. Panther7597,2828944243,89%599,31
T-437592,0042443751,49%892,61
M415416,8329042352,48%629,53
Jagdtiger91164,1246741042,93%819,86
VK 28.016311,4038139649,24%766,37
Jagdpanther7418,7825937138,54%286,59
SU-1006421,1327434245,03%547,21
Hummel6413,1324032748,32%462,98
T297702,6741831446,50%729,55
AMX 50 10081052,5046830646,08%1071,41
Waffenträger auf Pz. IV91609,3051629754,55%1543,50
M40/M4381047,4145228354,77%1136,76
Sturer Emil7772,4837827945,52%959,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5135,0118527846,04%137,12
Grille5233,5416527443,07%272,08
E 7591075,8850927451,46%886,70
AT 158911,4046926748,69%883,84
TOG II* 6744,2748626550,57%1261,04
M66267,3021826138,31%119,58
Tiger II81089,6552425448,03%1249,32
T-109964,1756325244,44%755,18
T-448733,4751524750,20%919,69
Comet7280,0729224543,27%190,78
FV3046498,7532324351,03%800,72
Cromwell6207,0822823844,12%162,69
M36 Jackson6686,4147022355,16%1269,85
M41 Walker Bulldog8608,2350722249,55%1077,30
IS7644,0838721850,46%772,71
Type 4 Chi-To6435,2031721745,16%680,50
AT 86260,0426821553,49%295,10
T54E191108,7854321450,93%1001,26
Rhm.-Borsig Waffenträger81328,2658921444,39%1367,77
ISU-1528818,7037821344,13%612,30
StuG III Ausf. G5177,7316820847,12%211,67
M127787,8537320250,50%1027,01
Nashorn6524,6631820148,26%832,29
Jagdpanzer IV6217,8220320043,00%142,80
SU-1527479,8131819948,74%493,40
T698955,3151819756,85%1300,79
AMX ELC bis5100,1924519347,67%132,33
AT 77700,6437119248,96%766,24
T25 AT7892,5042419152,88%1183,56
Crusader 5.5-in. SP7677,5137518747,59%830,34
M10 Wolverine5405,4132318558,92%927,67
Centurion Mk. I8418,7933018440,22%276,98
T216165,2428918439,67%174,65
T2881020,6053018355,19%1073,93
AMX 12 t6224,8831318242,86%356,06
FV215b (183) 101228,1738318139,78%683,36
T71 DA7411,7747117454,02%731,77
Type T-345181,7118716842,86%254,15
KV-15209,4220916541,21%170,56
Churchill I5163,2919116142,24%77,32
AMX 50 12091109,7055016150,93%942,73
SU-855125,2016915251,32%117,36
T499507,2739515149,67%565,69
Crusader6162,8817915040,67%211,92
VK 36.01 (H)6270,4126515043,33%215,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer494,0313114948,99%87,66
Tiger I7585,0842414344,76%585,71
Sturmpanzer II473,249814036,43%2,68
T3 HMC2198,6521013953,24%907,77
T1 Cunningham180,3716713453,73%363,74
Type 3 Chi-Nu5268,9524913448,51%604,04
O-Ni7686,2441413346,62%741,27
ARL 446562,4438513246,21%841,91
M3 Stuart353,3412412644,44%47,79
Covenanter555,2014212349,59%91,79
BDR G1 B5160,8319112240,98%44,34
T1 Heavy5204,3820011944,54%173,16
SU-100M17782,7944511958,82%1062,00
T25/27638,1633211444,74%725,48
Pz.Sfl. IVc5280,9723311244,64%453,63
B1487,1514610446,15%64,51
Škoda T 245258,8822910344,66%486,01
Pz.Kpfw. III Ausf. J450,6115810238,24%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.468,3418110255,88%142,17
Matilda4110,621569442,55%49,73
T376428,434229241,30%1029,61
KV-137237,033048846,59%166,74
M374256,902208754,02%858,73
Tiger (P)7629,593968750,57%706,17
Bishop5347,512488751,72%674,08
O-I6645,674638545,88%1042,35
AT 25224,202508353,01%401,28
M3 Lee4107,001708242,68%140,45
Strv m/425242,012318055,00%529,97
T-284112,701588048,75%154,16
Alecto4139,911408036,25%116,09
M5A1 Stuart485,481607941,77%38,24
Churchill VII6275,892687948,10%282,28
SU-85B480,121417447,30%69,81
VK 30.01 (P)6567,454167444,59%821,39
M24 Chaffee5253,793437252,78%754,47
Pz.Kpfw. II Luchs4157,723537157,75%497,07
Sav m/434188,211786847,06%327,84
T-549634,914666744,78%435,21
M446631,673986656,06%1110,34
StuG IV 5326,182516547,69%723,23
IS-7101122,954806334,92%583,72
VK 16.02 Leopard5198,403316248,39%489,64
Ikv 1035273,721976142,62%430,42
M75231,442966150,82%749,21
BT-7 artillery 3113,121995846,55%227,71
AMX 40460,541445742,11%31,29
Somua SAu 404142,751525646,43%185,58
Vickers Medium Mk. III355,241125442,59%18,06
T404136,331715448,15%151,17
AMX M4 mle. 457739,675655248,08%900,34
M18 Hellcat6595,904165050,00%907,45
Type 5 Chi-Ri7474,672974839,58%483,46
SU-76M460,441094850,00%93,67
Marder 38T4274,402924759,57%667,45
Pz.Kpfw. I Ausf. C341,181254515,56%0,00
Škoda T 256278,612614450,00%357,15
M5 Stuart4121,442414344,19%131,68
Waffenträger auf E 100101308,595284151,22%745,29
Sturmpanzer I Bison344,98974055,00%133,74
S35 CA5310,532294050,00%554,07
Type 5 Ke-Ho4201,773483966,67%671,53
Pz.Kpfw. 38 (t)359,181233839,47%0,34
Birch Gun4251,192553743,24%853,47
Valentine AT496,501243638,89%1,50
Cruiser Mk. IV421,211143354,55%128,56
O-I Experimental5650,595423253,13%1407,60
D2387,431282842,86%84,69
Type 2597 Chi-Ha357,611422857,14%147,75
Cruiser Mk. III321,79812850,00%75,29
Pz.Kpfw. III Ausf. E352,411332737,04%0,00
T56 GMC342,961052759,26%157,63
E 100101052,964952540,00%511,48
Spähpanzer SP I C7374,463672470,83%668,41
ST vz. 394226,502412250,00%642,50
Lago4123,641612250,00%209,76
P26/404181,711892142,86%265,16
Strv 746365,382652142,86%433,93
T959577,003012015,00%150,24
Type 97 Te-Ke 2136,681661952,63%572,31
Ikv 723234,761791735,29%478,63
L-60 245,941101735,29%1,02
M7 Priest3256,812511637,50%569,13
43 M. Toldi III 349,441261662,50%261,00
M15/423212,872091553,33%533,94
Sexton II3100,641601457,14%310,93
Renault UE 573103,711351457,14%219,52
LT vz. 383156,461861338,46%424,53
Pz.Kpfw. 35 (t)220,461361384,62%261,00
M2 Light217,46921369,23%259,84
Vickers Medium Mk. II231,75801241,67%17,49
Strv m/40L3168,001951250,00%490,55
T7 Combat Car 276,501201266,67%371,87
T1 HMC2133,271941127,27%574,17
M2 Medium Tank37,36771145,45%46,54
Marder II387,091861172,73%266,99
Vickers Medium Mk. I123,90471040,00%0,00
AMX 38364,001931050,00%93,03
Universal Carrier 2-pdr238,90961040,00%0,00
M53/M559654,803711040,00%352,18
Type 95 Ha-Go2164,33184944,44%552,52
Type 98 Ke-Ni3190,78282944,44%638,70
T-46339,00124933,33%0,00
Loyd Gun Carriage260,89108933,33%128,34
LTP 374,1184922,22%66,34
Vickers Mk. E Type B223,6374850,00%79,78
IS-M8219,63268825,00%3,10
D1214,7154728,57%0,00
Grille 15101057,86303728,57%424,41
Churchill III 5639,71687757,14%1465,60
LT vz. 352115,00198666,67%570,32
Hotchkiss H35223,6752616,67%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 266,67191650,00%133,38
Kolohousenka172,8062520,00%99,54
Strv m/382163,40249560,00%690,84
Leichttraktor127,604150,00%0,00
SU-1018506,00395580,00%505,85
MTLS-1G14 356,6087520,00%0,00
FV217 Badger101209,00280425,00%533,49
T1E6 225,7592450,00%93,03
Fiat 3000158,6769333,33%24,25
Renault FT10,0044333,33%0,00
M14/412230,00271366,67%882,83
MS-1111,3337333,33%0,00
T-262167,00166366,67%862,47
AT-1247,3383366,67%218,72
Renault FT AC259,333030,00%0,00
Renault Otsu1110,001842100,00%525,18
Pvlvv fm/42233,50158250,00%141,03
T2 Medium Tank254,508620,00%12,50
FV20781181,0033420,00%1009,98
Pz.Kpfw. I20,001102100,00%261,00
Strv fm/21198,002601100,00%531,34
Renault NC-311135,0012410,00%577,25
Pz.Kpfw. II20,004110,00%0,00
T-29 30,003610,00%0,00
Rheinmetall Skorpion G 8467,0015310,00%158,92
Light Mk. VIC 2269,004121100,00%1578,28

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 15/11/2013
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 15/11/2013
Gestopt: 24/12/2024