GoHard_ANIALLATOR

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 05/05/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6148701294
Gemiddelde tier8,610,0010,6710,76
Overwinningen3985564,82%00,00%1191,67%6771,28%
Verloren2083733,89%00,00%18,33%2526,60%
Gelijkstand7951,29%00,00%00,00%22,13%
Gevechten overleefd2849546,34%00,00%866,67%5356,38%
Tanks vernietigd1103231,7900,00161,331621,72
Gedood / dood ratio3,340,004,003,95
Gezien1002161,6300,00151,251131,20
Schade toegebracht2.909,270,003.065,424.239,66
Veroveringspunten491960,8000,0000,00470,50
Verdedigingspunten640951,0400,0000,00380,40
Ervaring1.040,580,001.257,831.256,84
WN72333,540,001686,472112,37
WN84172,520,004213,784672,00
Totaal
Gevechten61487
Gemiddelde tier8,61
Overwinningen3985564,82%
Verloren2083733,89%
Gelijkstand7951,29%
Gevechten overleefd2849546,34%
Tanks vernietigd1103231,79
Gedood / dood ratio3,34
Gezien1002161,63
Schade toegebracht2.909,27
Veroveringspunten491960,80
Verdedigingspunten640951,04
Ervaring1.040,58
WN72333,54
WN84172,52
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten12
Gemiddelde tier10,67
Overwinningen1191,67%
Verloren18,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd866,67%
Tanks vernietigd161,33
Gedood / dood ratio4,00
Gezien151,25
Schade toegebracht3.065,42
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.257,83
WN71686,47
WN84213,78
Voorbije 30 dagen
Gevechten94
Gemiddelde tier10,76
Overwinningen6771,28%
Verloren2526,60%
Gelijkstand22,13%
Gevechten overleefd5356,38%
Tanks vernietigd1621,72
Gedood / dood ratio3,95
Gezien1131,20
Schade toegebracht4.239,66
Veroveringspunten470,50
Verdedigingspunten380,40
Ervaring1.256,84
WN72112,37
WN84672,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1033000
Overwinningen84181,41%00,00%00,00%00,00%
Verloren17016,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand222,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd63261,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9070,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,260,000,000,00
Gezien7410,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.251,980,000,000,00
Veroveringspunten8360,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten3800,3700,0000,0000,00
Ervaring1.103,680,000,000,00
Totaal
Gevechten1033
Overwinningen84181,41%
Verloren17016,46%
Gelijkstand222,13%
Gevechten overleefd63261,18%
Tanks vernietigd9070,88
Gedood / dood ratio2,26
Gezien7410,72
Schade toegebracht2.251,98
Veroveringspunten8360,81
Verdedigingspunten3800,37
Ervaring1.103,68
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten105000
Overwinningen8480,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1918,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,90%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6259,05%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1101,0500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,560,000,000,00
Gezien1101,0500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.431,350,000,000,00
Veroveringspunten730,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten600,5700,0000,0000,00
Ervaring1.043,300,000,000,00
Totaal
Gevechten105
Overwinningen8480,00%
Verloren1918,10%
Gelijkstand21,90%
Gevechten overleefd6259,05%
Tanks vernietigd1101,05
Gedood / dood ratio2,56
Gezien1101,05
Schade toegebracht1.431,35
Veroveringspunten730,70
Verdedigingspunten600,57
Ervaring1.043,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten62000
Overwinningen5080,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren1219,35%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3658,06%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd631,0200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,420,000,000,00
Gezien1041,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht945,050,000,000,00
Veroveringspunten1001,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten540,8700,0000,0000,00
Ervaring817,600,000,000,00
Totaal
Gevechten62
Overwinningen5080,65%
Verloren1219,35%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3658,06%
Tanks vernietigd631,02
Gedood / dood ratio2,42
Gezien1041,68
Schade toegebracht945,05
Veroveringspunten1001,61
Verdedigingspunten540,87
Ervaring817,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten587000
Overwinningen38465,42%00,00%00,00%00,00%
Verloren19132,54%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand122,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd25443,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5260,9000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,580,000,000,00
Gezien7861,3400,0000,0000,00
Schade toegebracht810,960,000,000,00
Veroveringspunten12062,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten5010,8500,0000,0000,00
Ervaring496,910,000,000,00
Totaal
Gevechten587
Overwinningen38465,42%
Verloren19132,54%
Gelijkstand122,04%
Gevechten overleefd25443,27%
Tanks vernietigd5260,90
Gedood / dood ratio1,58
Gezien7861,34
Schade toegebracht810,96
Veroveringspunten12062,05
Verdedigingspunten5010,85
Ervaring496,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1965000
Overwinningen157780,25%00,00%00,00%00,00%
Verloren37018,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand180,92%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd120261,17%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd18750,9500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,460,000,000,00
Gezien24221,2300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.436,060,000,000,00
Veroveringspunten38191,9400,0000,0000,00
Verdedigingspunten69733,5500,0000,0000,00
Ervaring942,660,000,000,00
Totaal
Gevechten1965
Overwinningen157780,25%
Verloren37018,83%
Gelijkstand180,92%
Gevechten overleefd120261,17%
Tanks vernietigd18750,95
Gedood / dood ratio2,46
Gezien24221,23
Schade toegebracht1.436,06
Veroveringspunten38191,94
Verdedigingspunten69733,55
Ervaring942,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7395000
Overwinningen577978,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren158221,39%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand340,46%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd387152,35%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd65440,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,860,000,000,00
Gezien101431,3700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.439,900,000,000,00
Veroveringspunten171962,3300,0000,0000,00
Verdedigingspunten124481,6800,0000,0000,00
Ervaring960,180,000,000,00
Totaal
Gevechten7395
Overwinningen577978,15%
Verloren158221,39%
Gelijkstand340,46%
Gevechten overleefd387152,35%
Tanks vernietigd65440,88
Gedood / dood ratio1,86
Gezien101431,37
Schade toegebracht1.439,90
Veroveringspunten171962,33
Verdedigingspunten124481,68
Ervaring960,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1636000
Overwinningen119172,80%00,00%00,00%00,00%
Verloren44126,96%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand40,24%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd78948,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd12390,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,460,000,000,00
Gezien12410,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.988,440,000,000,00
Veroveringspunten13160,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten5560,3400,0000,0000,00
Ervaring893,580,000,000,00
Totaal
Gevechten1636
Overwinningen119172,80%
Verloren44126,96%
Gelijkstand40,24%
Gevechten overleefd78948,23%
Tanks vernietigd12390,76
Gedood / dood ratio1,46
Gezien12410,76
Schade toegebracht1.988,44
Veroveringspunten13160,80
Verdedigingspunten5560,34
Ervaring893,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (324)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Leopard 1104124,691138377965,57%4755,56
Bat.-Châtillon 25 t103514,841007307965,15%4611,31
E 5093849,631387253066,84%5725,91
Progetto M35 mod. 46 83255,361475248768,48%5878,12
AMX 50 B104062,811132191765,73%4666,32
T110E5103494,991039165964,56%3883,75
Object 140103640,511075158264,10%4630,26
T95/FV4201 Chieftain 104354,781235103667,66%4213,67
M18 Hellcat61236,3772698168,50%3266,47
Centurion Action X103440,9794795263,97%4059,62
Centurion Mk. 7/192988,45104890369,10%4369,24
M46 Patton93576,76131883969,13%5493,99
T-100 LT102035,66112681069,88%3628,31
KV-8561159,8661577465,25%2796,20
FCM 50 t 82421,66127674368,78%4341,65
T2971378,7164572959,95%2192,83
Bat.-Châtillon Bourrasque 83061,26142071669,13%5262,49
IS-7103442,48100571165,40%3776,33
Jagdpanzer E 100103383,3481168265,10%3278,10
TVP T 50/51104211,19119867367,46%5444,43
Super Conqueror104267,72121766663,96%4937,45
M48A5 Patton103858,27108563461,04%4715,48
Object 907 103973,36119659666,78%4437,30
AMX 13 9091759,9393959562,35%3772,90
KV-261199,2367557462,20%2866,93
T-62A103820,90115757266,26%4730,19
IS-382532,35107351966,86%4215,54
M60 103931,96113050762,52%4613,85
FV215b 104039,91116145963,83%4731,24
M54 Renegade 83084,22141345567,69%4932,63
STB-1104073,11121343567,82%4736,06
E 7592527,0989941962,05%3026,98
T3281260,4852941652,88%1589,65
M10392005,5059441654,57%2285,09
Tiger II81897,0478041557,11%2884,05
E 100103447,2497838567,79%3652,24
Leopard Prototyp A93514,58120537965,17%4812,36
T3093088,3994435664,61%3741,89
Concept 1B 93974,01142833665,18%4340,52
Panhard EBR 105102537,38115933272,59%4255,95
T71 DA71524,7693032459,26%4620,08
T95E6 104045,75111831860,38%4506,55
T-1092936,1899031165,92%3909,81
Churchill III 5863,6184329565,08%2598,31
TOG II* 61104,8661028856,25%2486,58
Rheinmetall Panzerwagen102254,35109428668,53%3628,71
Vz. 55104383,23118028462,32%4494,74
WZ-111 model 5A103929,49114428463,73%4553,50
T-54 ltwt.92335,78115628361,84%5027,61
S-5171497,8451328255,67%2045,31
121103480,53105927966,31%4485,56
E 50 Ausf. M103870,20112427564,36%4553,69
Kampfpanzer 50 t 93500,34137027566,18%4210,09
M66445,9329827143,17%490,30
Carro da Combattimento 45 t 104070,21121927067,78%4510,05
G.W. Panther71571,3749926160,15%2322,51
T-5492638,4694425766,93%3877,13
T1 Cunningham1291,1158625381,03%2902,01
AMX 13 105102892,01100924361,73%4428,52
Prototipo Standard B94075,97138824266,12%5786,61
Bat.-Châtillon 25 t AP92330,0992324261,98%3293,97
WZ-13282068,35122224070,42%5438,01
Spähpanzer Ru 25192234,04112624060,00%4887,84
Jagdpanther71581,9358123359,66%2902,04
Škoda T 5093671,77132823268,53%5411,85
Object 279 early 104146,83124423273,28%3919,37
Ferdinand81955,0773122763,88%2583,65
Rheinmetall Skorpion G 82850,33126222770,48%4796,22
Jagdtiger92797,7290122057,73%3236,06
IS-6 82905,94134421770,97%5039,56
Strv 103B103896,12111321070,00%4082,69
CS-63103945,73120920971,29%4490,90
Tiger I71200,7755220762,80%1790,96
Hummel61091,6736620147,76%1728,44
M41 Walker Bulldog81829,97120820066,00%5403,99
FV215b (183) 103022,9591719562,56%2731,91
Cromwell6863,0354619161,78%2313,03
SU-122-44 71659,3484118968,78%3145,70
VK 36.01 (H)6853,4246518854,79%1753,29
AMX 50 10082653,80110318161,88%4467,33
Object 277103972,76114518062,78%4665,70
Type 59 82608,09133817865,17%4919,57
T-34-8561441,3198417864,61%4549,16
T-505221,3630517843,82%617,27
Škoda T 56 83164,96140917866,29%4402,07
T3761611,91118417365,90%7420,50
T110E4103763,36105217169,59%3586,08
Object 41682683,53122117165,50%5403,01
WZ-12093030,95120816771,26%4502,93
WZ-13171816,27128016666,87%5602,55
Object 430U103942,42113216664,46%4707,32
FV30461202,2867616167,70%3106,16
Centurion Mk. I81975,5295416068,75%3909,42
T6982377,03105515964,78%4276,94
UDES 15/16103923,44111015763,06%4637,66
FCM 36 Pak 40 3443,7139115367,97%1633,29
Conqueror Gun Carriage102091,7680115257,89%1975,86
G.W. Tiger (P)81566,7465615258,55%2260,38
T1 Heavy5302,6424515145,70%438,12
AT 1582033,7486715157,62%2830,03
M26 Pershing82526,15134414672,60%5557,98
AMX Chasseur de chars 82392,27126414670,55%5230,20
105 leFH18B2 5721,0143614459,03%1584,89
T28 Prototype82104,9279414462,50%3043,53
Panhard AML Lynx 6x682453,94121714365,73%6822,66
KV-481956,0885913865,94%3153,37
Executor114360,39119613564,44%3988,01
Lorraine 40 t 82857,44130413364,66%5106,95
60TP Lewandowskiego104478,53130613179,39%4887,39
AMX M4 mle. 5193903,54142013066,92%5311,50
Grille 15103972,94107713075,38%3317,35
113103809,16108512757,48%4369,51
KV-15698,9847412764,57%1878,11
T 55A 93544,67134112769,29%5106,60
Progetto M40 mod. 65104126,12115112368,29%4723,13
VK 72.01 (K) 103834,11111512167,77%3509,37
LT-432 81755,43121912070,00%5025,04
Maus103550,45121711967,23%3573,34
Object 274a 82966,76147911971,43%5401,86
Jagdpanzer IV6766,2936311748,72%1506,71
AMX 12 t6603,7246311747,86%1812,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5326,5925211746,15%714,81
T-345541,5150411656,03%1883,41
Ho-Ri 3104021,60114111577,39%3703,94
leKpz Borkenkäfer113270,58129811469,30%4881,32
Object 260 103891,68119011467,54%4097,68
Object 261102008,4089511263,39%1971,43
CS-52 LIS 83071,29142711266,96%5221,91
Pz.Kpfw. I Ausf. C3333,0759911163,06%2234,24
IS-5 (Object 730) 82181,63110411168,47%3807,21
AMX M4 mle. 54104767,27130310966,06%5220,08
E 25 72039,85125910977,98%5109,20
T-4481900,3292510666,98%3308,54
Grille5627,3827010654,72%1627,08
ST-I92718,4593210559,05%3654,03
AMX ELC bis5334,9636310149,50%1173,31
Conqueror93540,9512819967,68%4586,01
T25/271377,397129963,64%2410,72
HWK 30 82198,6311669868,37%5710,77
GSOR 1010 FB 82780,6112809664,58%4981,71
Somua SM 83087,2114289665,63%5501,09
Tortoise93031,029539562,11%3273,50
E 75 TS 82869,3113159370,97%4467,77
Concept No. 5104318,3311599258,70%5228,76
Kampfpanzer 07 P(E) 103917,7311859259,78%4555,48
TS-54 82957,8414349260,87%4566,34
StuG III Ausf. G5373,042529152,75%824,28
T26E4 SuperPershing 82665,0813759073,33%5295,02
M22 Locust 3410,446258970,79%2527,80
AMX 50 12093031,8011398864,77%4313,11
CS-5993605,7014428879,55%5245,09
T675463,913228856,82%1135,16
AMX 13 757746,777578754,02%1798,60
114 SP2 103551,5910478770,11%3475,11
Leopard 120 Verbessert113717,4011428465,48%3565,14
Comet71293,968578361,45%2816,22
Škoda T 27 82585,6512278360,24%4786,20
121B 103821,6111398267,07%4180,50
Crusader 5.5-in. SP71022,314528151,85%1699,87
M3 Lee4113,221717953,16%253,27
Chrysler K GF 82653,5713137968,35%4515,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4234,651947851,28%504,21
Panzer 58 Mutz 82440,7713027771,43%4709,94
M2 Medium Tank3132,761727550,67%360,43
AT 771937,579037471,62%3375,15
AS-XX 40 t114105,7012407466,22%4347,44
M4A1 Revalorisé 82720,2312997068,57%4825,41
Dicker Max 61201,266856968,12%3261,78
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4139,583156755,22%365,65
T57 Heavy104579,2712386758,21%5062,49
KV-371547,008326368,25%2879,53
T-15061377,908006369,84%3328,08
LTTB81824,7013076373,02%5424,54
A-205128,482106251,61%294,44
AT 86951,476056266,13%2159,04
IS71607,388936163,93%3241,55
T2072049,3810706168,85%4616,37
AT 25538,303646157,38%1459,12
AMBT 83177,4113566159,02%4715,50
T-34-85 Rudy 61848,8412836170,49%5549,59
GSOR 1008 82776,4111366152,46%4007,50
T56 GMC3220,902055955,93%730,81
DBV-152 104006,599945962,71%3172,21
T-4371445,278665969,49%3183,95
Jagdpanzer E 90 93541,0812375959,32%4007,76
T3 HMC2286,793485858,62%1668,40
K-91103723,7911485862,07%4023,38
WZ-111 model 1-493466,8212255764,91%4851,38
Char Futur 4 93519,2313635771,93%4222,46
ST-62 Version 2 103592,8611605669,64%3428,67
Sturmpanzer II4257,671695541,82%757,82
Kranvagn104180,6611745362,26%4912,13
DZT-159 93199,3013145379,25%3925,87
T2 Medium Tank2120,061775251,92%552,23
AE Phase I 93521,5413195271,15%4557,46
Aufklärungspanzer Panther 71429,7510095162,75%4560,00
Object 252U 83060,8814745172,55%4540,14
Covenanter5342,763515062,00%1360,88
T-284245,102524967,35%813,10
Crusader6652,985854965,31%2699,42
BT-22217,882514850,00%1180,68
AMX 67 Imbattable114553,5212534866,67%3862,18
Marder II3242,962234753,19%714,83
Hotchkiss H352262,173504652,17%1441,68
M4A1 Sherman5645,674854573,33%2388,58
T23E3 72009,2912854571,11%5324,67
Type 64 61602,3811604562,22%6115,66
Pz.Kpfw. II Ausf. G3492,006304472,73%2907,21
T4991459,959814465,91%2595,61
Strv m/42-57 Alt A.2 61650,8611044470,45%4609,68
ShPTK-TVP 100 82358,3211924468,18%3575,99
Matilda4430,723734365,12%1527,68
AMX 404193,022684367,44%776,21
Panther mit 8,8 cm L/71 82238,3511764353,49%3849,76
Taschenratte114018,3513604067,50%3137,99
T-22 medium 103121,2410163855,26%3189,21
FV226 Contradictious 82654,7113223868,42%3790,08
MS-11150,842033756,76%806,93
M5 Stuart4157,653883759,46%362,10
IS-3A 83022,7212603644,44%4809,02
Vz. 68 Squall 81759,4710333458,82%4332,56
T28 Concept 72000,6111673372,73%3903,88
50TP prototyp 82896,0314803278,13%4776,95
M4A3E8 Sherman61553,6612043275,00%4762,58
Bishop5781,785103256,25%2066,98
leKpz M 41 90 mm GF 81926,3911573167,74%5543,99
Sturmpanzer I Bison3347,722072941,38%1421,00
Cobra 92445,2410202965,52%2509,72
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4786,047462875,00%2999,65
M41D 82021,8210742850,00%5314,21
T40481,851472748,15%72,49
M8A14346,042362744,44%812,12
VK 30.02 (M)61398,4112022774,07%4232,55
Type 63 83007,2213632751,85%4632,37
Leichttraktor174,461302661,54%283,23
SU-855773,005782568,00%2332,18
Panther71680,1212532584,00%3724,99
Object 752 93425,2813892580,00%3408,11
Valentine II 4555,406042556,00%2400,13
M75700,715952462,50%3695,53
BT-7462,221562352,17%124,97
T2 Light Tank 2345,965762378,26%2300,62
T-34-85M 61986,8314182373,91%5443,81
Škoda T 2561633,0511292263,64%4802,71
Pz.Kpfw. 38 (t)3195,361872245,45%568,46
Sexton II3247,322272254,55%1195,10
Type 2597 Chi-Ha3294,002802263,64%1299,83
AMX 38380,861522133,33%4,60
Birch Gun4400,954742180,95%1728,63
Object 703 Version II 83363,8117062180,95%5818,48
112 82427,4812152157,14%3715,48
Cruiser Mk. III3224,602862045,00%1058,52
T216633,407002060,00%1934,72
A-4471660,898471952,63%3214,98
BDR G1 B5866,006101861,11%2213,07
Alecto4403,002941866,67%1284,03
ELC EVEN 90 81294,0611671855,56%3328,29
Vickers Medium Mk. III3122,411691758,82%389,50
Coccodrillo 104470,7112001758,82%4025,18
Pz.Kpfw. T 25 5919,389151656,25%3027,01
Churchill I5307,932811553,33%523,53
T-463208,002001540,00%753,88
Pz.Kpfw. II Luchs4377,275961573,33%1687,42
M4A3E2 Sherman Jumbo6707,206091533,33%1405,09
Leox 93399,4013831580,00%4157,73
Panzerjäger I2245,861931450,00%1003,45
UDES 0382373,0710881464,29%3977,21
Tetrarch 2294,644321450,00%1859,25
Cromwell B 61743,5011921471,43%4220,92
GSOR the TANK 93068,6912391376,92%4086,89
XM57 82176,9211571376,92%2434,07
BZ-75103427,2512281283,33%2756,05
XM66F 82607,3313431291,67%4519,12
SU-100Y 61499,089101266,67%3699,45
Valentine AT4307,272011136,36%728,40
M24 Chaffee51253,5511521145,45%8408,54
Char Mle. 75 92366,2711181163,64%4153,56
KV-1SA 51361,3612451172,73%4235,11
TBT 93015,0010721145,45%3125,14
Type 71103444,8010401040,00%2748,42
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3523,407381080,00%1999,99
T1 HMC2162,67191966,67%993,53
VK 100.01 (P)82437,111191966,67%4132,76
T-50-2 61011,11724944,44%2765,25
Felice 92914,131167875,00%3872,42
Toro 93771,631361875,00%3998,49
T1E6 2167,38255850,00%745,77
Löwe 81836,25872837,50%2231,26
Stridsyxa 82368,881120862,50%2536,18
Renault FT AC2183,43201757,14%706,22
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61749,431118771,43%6191,86
Strv S1 82728,291015757,14%3675,29
Pz.Kpfw. 35 (t)2102,17198683,33%574,43
B14617,67430650,00%1984,39
G.Pz. Mk. VI (e)264,8388633,33%117,87
Bofors Tornvagn 82211,671088633,33%2868,92
116-F3 103851,501326683,33%4324,22
Renault FT165,6084520,00%111,81
T-262212,00193540,00%1090,48
LTP 3271,80298540,00%1003,62
Super Hellcat 72351,001327580,00%4846,21
M3 Stuart3518,25711475,00%2931,27
D23394,50370475,00%2008,25
Pz.Kpfw. I2196,75326475,00%933,61
Lansen C 82531,001291475,00%3704,70
KV-5 81323,2512274100,00%1881,37
Type 1 Ho-Ni II 41010,75861475,00%2558,00
Vickers Medium Mk. II2142,67202366,67%735,60
Type 5 Heavy104665,671218366,67%3641,06
Renault FT 75 BS2140,50199250,00%722,10
Type 3 Chi-Nu Kai 5441,007022100,00%1063,06
Pz.Kpfw. T 15 3372,006962100,00%2283,80
T7 Combat Car 2156,00441250,00%754,22
StuG IV 51108,50784250,00%3623,78
T78 61690,501013250,00%3137,06
Vickers Medium Mk. I1188,001511100,00%1026,16
M2 Light238,005411100,00%261,00
VK 16.02 Leopard51404,0010721100,00%4278,71
Cruiser Mk. IV4702,007431100,00%3112,69
VK 28.0160,0015010,00%0,00
A-4363500,0022781100,00%15283,02
Light Mk. VIC 2245,0022910,00%1175,81
T-28E with F-30 4299,005541100,00%790,81
AMX 13 57 71878,0015561100,00%4810,75

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 05/05/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/03/2026
Gestopt: 17/04/2026
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 20/10/2025
Gestopt: 15/03/2026
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 23/11/2024
Gestopt: 21/10/2025
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 23/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/11/2024
Gestopt: 22/11/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 05/03/2023
Gestopt: 01/11/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/12/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 13/08/2019
Gestopt: 14/01/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 15/01/2020
Gestopt: 12/02/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/02/2023
Gestopt: 04/03/2023
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 29/02/2020
Gestopt: 23/07/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 15/08/2021
Gestopt: 14/11/2021
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/11/2021
Gestopt: 03/12/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/02/2020
Gestopt: 27/02/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 19/07/2019
Gestopt: 12/08/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/07/2021
Gestopt: 13/08/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/06/2019
Gestopt: 18/07/2019
Rol: Reservist
Toegetreden: 24/02/2018
Gestopt: 30/08/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/01/2019
Gestopt: 23/06/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/07/2017
Gestopt: 23/02/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/09/2018
Gestopt: 09/09/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/06/2015
Gestopt: 27/10/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 20/05/2017
Gestopt: 05/07/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 11/02/2017
Gestopt: 18/05/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/07/2016
Gestopt: 09/02/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 24/05/2016
Gestopt: 23/07/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/11/2015
Gestopt: 22/05/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/11/2015
Gestopt: 20/11/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/10/2015
Gestopt: 31/10/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 25/06/2015
Gestopt: 09/10/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 21/12/2012
Gestopt: 13/06/2015