GreenRaider

clanlogo
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 28/11/2017

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9493000
Gemiddelde tier7,210,000,000,00
Overwinningen453647,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren485051,09%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1071,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd160116,87%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60450,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien100921,0600,0000,0000,00
Schade toegebracht749,320,000,000,00
Veroveringspunten76600,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten37150,3900,0000,0000,00
Ervaring525,220,000,000,00
WN7820,220,000,000,00
WN8885,490,000,000,00
Totaal
Gevechten9493
Gemiddelde tier7,21
Overwinningen453647,78%
Verloren485051,09%
Gelijkstand1071,13%
Gevechten overleefd160116,87%
Tanks vernietigd60450,64
Gedood / dood ratio0,77
Gezien100921,06
Schade toegebracht749,32
Veroveringspunten76600,81
Verdedigingspunten37150,39
Ervaring525,22
WN7820,22
WN8885,49
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen120,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren480,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien193,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht355,400,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten428,4000,0000,0000,00
Ervaring347,800,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,40
Gedood / dood ratio0,40
Gezien193,80
Schade toegebracht355,40
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten428,40
Ervaring347,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten32000
Overwinningen1237,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren2062,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1340,63%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,1900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,320,000,000,00
Gezien471,4700,0000,0000,00
Schade toegebracht314,780,000,000,00
Veroveringspunten431,3400,0000,0000,00
Verdedigingspunten822,5600,0000,0000,00
Ervaring244,220,000,000,00
Totaal
Gevechten32
Overwinningen1237,50%
Verloren2062,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1340,63%
Tanks vernietigd60,19
Gedood / dood ratio0,32
Gezien471,47
Schade toegebracht314,78
Veroveringspunten431,34
Verdedigingspunten822,56
Ervaring244,22
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien41,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht205,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten196,3300,0000,0000,00
Ervaring89,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen00,00%
Verloren3100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien41,33
Schade toegebracht205,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten196,33
Ervaring89,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen423,53%00,00%00,00%00,00%
Verloren1376,47%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd529,41%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,3500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien130,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht556,410,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring401,470,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen423,53%
Verloren1376,47%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd529,41%
Tanks vernietigd60,35
Gedood / dood ratio0,50
Gezien130,76
Schade toegebracht556,41
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring401,47
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten877000
Overwinningen40345,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren45551,88%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand192,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd24227,59%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4950,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,780,000,000,00
Gezien9381,0700,0000,0000,00
Schade toegebracht525,460,000,000,00
Veroveringspunten12501,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten10611,2100,0000,0000,00
Ervaring420,030,000,000,00
Totaal
Gevechten877
Overwinningen40345,95%
Verloren45551,88%
Gelijkstand192,17%
Gevechten overleefd24227,59%
Tanks vernietigd4950,56
Gedood / dood ratio0,78
Gezien9381,07
Schade toegebracht525,46
Veroveringspunten12501,43
Verdedigingspunten10611,21
Ervaring420,03
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten97000
Overwinningen4243,30%00,00%00,00%00,00%
Verloren5455,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,03%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3637,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd490,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien760,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.325,950,000,000,00
Veroveringspunten2622,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten500,5200,0000,0000,00
Ervaring575,600,000,000,00
Totaal
Gevechten97
Overwinningen4243,30%
Verloren5455,67%
Gelijkstand11,03%
Gevechten overleefd3637,11%
Tanks vernietigd490,51
Gedood / dood ratio0,80
Gezien760,78
Schade toegebracht1.325,95
Veroveringspunten2622,70
Verdedigingspunten500,52
Ervaring575,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (107)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Centurion Action X101306,98525124839,90%892,32
IS-6 81049,4969464450,62%1157,66
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6510,1547864347,74%851,41
FV4202 8816,5460863046,98%969,85
Centurion Mk. 7/191005,4464849349,29%877,36
ST-I91181,2561644047,27%954,99
FCM 50 t 8808,6254240943,77%794,84
KV-48799,4755031448,73%780,94
Centurion Mk. I8729,1558929848,99%850,87
T-1506753,9256028853,82%1376,67
Cromwell6486,7153828451,76%896,84
M41 Walker Bulldog8421,1152920655,34%678,95
IS7731,5950917944,13%831,21
Comet7568,2557017946,93%769,65
T1 Heavy5458,7946416248,77%839,75
T25/27772,0256414951,01%983,79
KV-856516,4349014549,66%780,15
Matilda IV 5425,0054314355,24%1161,44
T376321,5449112752,76%754,73
KV-37857,2267612253,28%1137,64
IS-4101337,6168911650,86%885,40
Crusader6175,1431611146,85%303,49
Covenanter5131,6220411050,91%262,98
M18 Hellcat6508,624739850,00%727,42
T297840,656619756,70%1004,79
Nashorn6419,803648353,01%589,12
KV-15474,174937749,35%914,58
FV3046259,732877750,65%288,05
M66454,394647451,35%565,14
Super Hellcat 7581,074517139,44%599,63
T675363,673816355,56%748,43
Type T-345355,814395949,15%1002,82
T1 Cunningham1125,782385848,28%676,10
T28 Prototype8544,204815648,21%380,79
M24 Chaffee5327,334855552,73%1220,22
ARL 446403,923995242,31%473,69
Pz.Sfl. IVc5378,743834751,06%768,60
KV-26589,894474650,00%885,45
T698665,804524136,59%555,29
Rheinmetall Skorpion G 8966,985624042,50%781,49
T-284207,103383956,41%584,60
Renault G15352,513883946,15%822,88
KV-1S6454,495073941,03%694,81
Type 3 Chi-Nu5462,423753842,11%1126,79
Bishop5380,163523839,47%664,48
M5A1 Stuart4158,313313650,00%408,70
SARL 424227,503083636,11%511,79
Valiant 5504,335373644,44%1001,65
Vz. 44-17700,706613354,55%769,87
M5 Stuart4163,243823345,45%285,51
Škoda T 245393,293753148,39%940,66
B.U.G.I.6417,843573132,26%403,53
Marder 38T4315,734043053,33%824,64
Vickers Medium Mk. I164,751302839,29%89,22
Cruiser Mk. III383,411112737,04%134,05
BT-7 artillery 3359,895432770,37%1695,60
25TP KSUST II5364,153432634,62%599,19
ST vz. 394223,803622556,00%710,09
T56 GMC3147,082712552,00%374,46
P.435530,634592441,67%1354,21
T-29 3381,004432250,00%1323,59
IS-5 (Object 730) 8869,954781942,11%743,70
Lorraine 39L AM3119,671681850,00%257,98
Cruiser Mk. IV4139,392511877,78%448,91
Birch Gun4265,173541861,11%965,38
M3 Stuart3107,472061752,94%302,97
T-463171,883281675,00%770,14
M2 Medium Tank3141,332481546,67%348,95
T-26266,211011428,57%73,89
M8A14275,144691464,29%760,75
Pz.Kpfw. I Ausf. C3160,583561241,67%601,43
LT vz. 383135,803121060,00%520,54
Type 91 Heavy3101,701931060,00%272,15
T-50-2 6186,38399850,00%305,83
Strv m/40L3123,43237757,14%318,05
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4421,14387728,57%1180,38
Leichttraktor1107,29297742,86%331,42
M2 Light2107,33188683,33%439,86
Renault FT AC2103,67162633,33%170,21
A46 6218,83342633,33%349,71
T2 Medium Tank2183,00387540,00%825,22
TOG II* 6539,40478540,00%658,61
Strv m/382138,50330450,00%504,85
Type 97 Te-Ke 2263,75324425,00%1163,43
Type 95 Heavy496,00177425,00%27,46
G.Pz. Mk. VI (e)223,0082450,00%115,90
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2103,75227425,00%249,07
Strv fm/21181,33279333,33%192,56
BT-74363,33302333,33%1129,10
Renault FT 75 BS2358,67283366,67%2572,61
Type 89 I-Go/Chi-Ro2165,33235333,33%478,02
SU-76M499,673123100,00%266,86
T-45 2544,00649366,67%2792,49
L-60 244,67166333,33%0,00
LT vz. 3520,004420,00%0,00
BT-2221,507920,00%3,10
Pvlvv fm/42243,50101250,00%144,13
T-62A101088,50590250,00%771,98
Kolohousenka10,001561100,00%261,00
Fiat 30001186,003171100,00%938,40
TKS z n.k.m. 20 mm 2189,0010410,00%716,73
Renault FT191,001731100,00%521,84
Renault Otsu141,002821100,00%261,00
4TP154,0010910,00%0,00
Renault NC-3113,005510,00%0,00
M7 Priest3541,0033910,00%1584,69
T-116 3660,009361100,00%3287,80

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 28/11/2017
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 28/11/2017
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 09/10/2014
Gestopt: 11/02/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/01/2017
Gestopt: 10/08/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/08/2017
Gestopt: 11/10/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/03/2016
Gestopt: 28/08/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/02/2016
Gestopt: 22/02/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/02/2016
Gestopt: 21/03/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/10/2017
Gestopt: 25/11/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 09/10/2014
Gestopt: 12/02/2016