Grips

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 21/11/2018

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11845000
Gemiddelde tier8,560,000,000,00
Overwinningen692158,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren484140,87%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand830,70%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd363130,65%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd164941,3900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,010,000,000,00
Gezien207491,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht2.102,740,000,000,00
Veroveringspunten92100,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten88300,7500,0000,0000,00
Ervaring830,700,000,000,00
WN71817,690,000,000,00
WN82816,170,000,000,00
Totaal
Gevechten11845
Gemiddelde tier8,56
Overwinningen692158,43%
Verloren484140,87%
Gelijkstand830,70%
Gevechten overleefd363130,65%
Tanks vernietigd164941,39
Gedood / dood ratio2,01
Gezien207491,75
Schade toegebracht2.102,74
Veroveringspunten92100,78
Verdedigingspunten88300,75
Ervaring830,70
WN71817,69
WN82816,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten441000
Overwinningen26459,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren16336,96%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand143,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16136,51%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3030,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,080,000,000,00
Gezien6411,4500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.658,150,000,000,00
Veroveringspunten2830,6400,0000,0000,00
Verdedigingspunten3020,6800,0000,0000,00
Ervaring743,020,000,000,00
Totaal
Gevechten441
Overwinningen26459,86%
Verloren16336,96%
Gelijkstand143,17%
Gevechten overleefd16136,51%
Tanks vernietigd3030,69
Gedood / dood ratio1,08
Gezien6411,45
Schade toegebracht1.658,15
Veroveringspunten2830,64
Verdedigingspunten3020,68
Ervaring743,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten100000
Overwinningen6262,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3535,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand33,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3838,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd900,9000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,450,000,000,00
Gezien1031,0300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.103,050,000,000,00
Veroveringspunten2132,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten2362,3600,0000,0000,00
Ervaring716,020,000,000,00
Totaal
Gevechten100
Overwinningen6262,00%
Verloren3535,00%
Gelijkstand33,00%
Gevechten overleefd3838,00%
Tanks vernietigd900,90
Gedood / dood ratio1,45
Gezien1031,03
Schade toegebracht1.103,05
Veroveringspunten2132,13
Verdedigingspunten2362,36
Ervaring716,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten29000
Overwinningen2068,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren620,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand310,34%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1241,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd200,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien341,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht573,900,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring639,760,000,000,00
Totaal
Gevechten29
Overwinningen2068,97%
Verloren620,69%
Gelijkstand310,34%
Gevechten overleefd1241,38%
Tanks vernietigd200,69
Gedood / dood ratio1,18
Gezien341,17
Schade toegebracht573,90
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring639,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen571,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren228,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd342,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien101,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.134,290,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten284,0000,0000,0000,00
Ervaring863,860,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen571,43%
Verloren228,57%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd342,86%
Tanks vernietigd40,57
Gedood / dood ratio1,00
Gezien101,43
Schade toegebracht1.134,29
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten284,00
Ervaring863,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2829000
Overwinningen189867,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren90331,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand280,99%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd106837,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20960,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,190,000,000,00
Gezien33021,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.116,270,000,000,00
Veroveringspunten31181,1000,0000,0000,00
Verdedigingspunten21130,7500,0000,0000,00
Ervaring755,090,000,000,00
Totaal
Gevechten2829
Overwinningen189867,09%
Verloren90331,92%
Gelijkstand280,99%
Gevechten overleefd106837,75%
Tanks vernietigd20960,74
Gedood / dood ratio1,19
Gezien33021,17
Schade toegebracht1.116,27
Veroveringspunten31181,10
Verdedigingspunten21130,75
Ervaring755,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten421000
Overwinningen16839,90%00,00%00,00%00,00%
Verloren25059,38%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,71%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10424,70%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2840,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,900,000,000,00
Gezien4981,1800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.495,110,000,000,00
Veroveringspunten5041,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten2010,4800,0000,0000,00
Ervaring490,600,000,000,00
Totaal
Gevechten421
Overwinningen16839,90%
Verloren25059,38%
Gelijkstand30,71%
Gevechten overleefd10424,70%
Tanks vernietigd2840,67
Gedood / dood ratio0,90
Gezien4981,18
Schade toegebracht1.495,11
Veroveringspunten5041,20
Verdedigingspunten2010,48
Ervaring490,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (122)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
IS-7102952,89841116157,71%3308,12
E 25 71517,4575486260,32%2944,89
T110E5102803,0587180355,42%2950,22
Object 140102783,2796676760,63%3128,44
IS-6 82041,2593764360,34%3146,29
Bat.-Châtillon 25 t102266,3773349655,24%2269,53
M661418,3186444563,15%3761,81
T-34-8561263,2676543359,58%3509,23
Object 907 102824,6798741862,20%2750,87
IS-382149,31103340362,03%3322,49
T-5492363,4996736460,71%3266,92
FV215b 102868,8491433962,24%3207,06
Conqueror Gun Carriage101659,6960428853,13%1519,59
Super Conqueror102808,6876521650,93%2824,77
T95/FV4201 Chieftain 102533,1175221456,07%1871,72
Conqueror92519,83106320168,66%3267,77
T-1092479,52101918657,53%3244,77
113102672,6685317852,81%2643,20
Cromwell61197,1792416561,21%3408,06
T-4481684,1282414558,62%3038,25
SU-130PM 81880,8163514558,62%2117,79
WZ-111 model 1-492389,45100114358,04%2852,55
WZ-111 model 5A102524,9783114256,34%2202,59
M10392060,7794113164,89%2493,12
FV4005 Stage II101977,5659412853,13%1544,00
Chieftain/T95 81685,4074210761,68%3035,24
Bat.-Châtillon 12 t81114,7075810049,00%2254,08
FV4004 Conway91920,535799648,96%1837,91
VK 72.01 (K) 102953,518969361,29%2528,99
FV2078900,895888944,94%928,06
Caernarvon81969,8710958762,07%3146,16
AMX 13 7571102,466138551,76%3415,41
T2972221,6112448471,43%4536,26
M60 102182,765668345,78%1745,41
T-4371608,167818063,75%3763,00
T-54 ltwt.91345,058036650,00%2264,20
IS71682,4910626566,15%3390,25
121B 102384,457016556,92%2208,64
LTTB8916,298316352,38%1870,34
FV380591046,054566154,10%940,84
AMX Chasseur de chars 81208,467826155,74%1718,72
T-345843,366415856,90%3205,63
A-205410,943384845,83%1961,92
Crusader 5.5-in. SP7703,234844858,33%959,84
Panther71247,488734057,50%2455,35
T34 81499,288433956,41%1972,50
Škoda T 2561065,848283855,26%2600,43
Charioteer81642,315833560,00%2077,53
Bat.-Châtillon 25 t AP91512,247773455,88%1713,68
Object 252U Defender 82069,597853253,13%2567,70
AMX 12 t6819,398363164,52%2895,09
Panther II81087,615133132,26%1291,83
MT-256741,356813151,61%2577,23
M4A1 Sherman5692,174942944,83%2028,13
T3282305,0412232770,37%3166,79
StuG III Ausf. G5689,964222556,00%1702,78
Škoda T 245831,008582568,00%3522,06
VK 30.02 (M)6979,206672560,00%2186,57
T1 Heavy Tank5906,216962475,00%2610,77
Covenanter5602,085552466,67%3919,06
T-463420,653462347,83%2656,92
M3 Lee4317,452882254,55%1132,44
T-100 LT101357,097192272,73%1846,17
Object 277102819,239332259,09%2705,42
Crusader6647,766962180,95%2756,35
11081734,389322147,62%2117,90
T-62A101746,155502045,00%1365,18
KV-5 81873,8510172055,00%2725,10
AMX 50 10081683,396571844,44%1984,47
Black Prince71322,128771758,82%1974,85
Durchbruchswagen 24524,295681776,47%1991,62
T-505384,065131662,50%1669,57
Löwe 81621,816681650,00%2150,45
Ikv 1035427,473581546,67%948,34
M41 HMC5366,543421353,85%501,98
FV3046420,084151369,23%752,36
AMX ELC bis5569,156351361,54%2206,69
Sav m/434386,804631060,00%1293,49
M5 Stuart4530,905731060,00%3249,45
Škoda T 40 6841,905511020,00%1585,87
Ikv 65 Alt II6687,56438933,33%1201,84
Churchill VII6943,11729966,67%1926,28
Marder II3288,44248944,44%817,57
AMX M4 mle. 4571348,00726944,44%2082,08
ARL 446997,13757875,00%2187,31
T3 HMC2193,71235771,43%915,28
Universal Carrier 2-pdr2141,29128728,57%399,05
M446477,29554785,71%780,19
P26/404666,00559683,33%3062,56
Pz.Kpfw. III Ausf. E3458,17541650,00%1926,74
M2 Medium Tank3290,333456100,00%1448,71
T2071012,80472560,00%1637,79
Panzerjäger I2311,80275580,00%1539,38
BDR G1 B51018,40818540,00%2986,58
Archer5436,40379560,00%882,17
BT-74245,25402475,00%1416,46
Matilda4346,25482475,00%1199,38
M5A1 Stuart4437,00573450,00%1988,98
Challenger71438,25575425,00%2051,11
Renault FT126,00164366,67%223,94
P.435512,67334333,33%1462,17
Ikv 723168,67437366,67%547,48
Leichttraktor1138,67242333,33%554,33
MS-11128,00172333,33%610,83
Type T-345591,67536366,67%1812,19
T-29 3146,33141366,67%500,65
TKS z n.k.m. 20 mm 244,0084250,00%100,95
T1 Cunningham1137,50182250,00%739,96
T-284218,00151250,00%499,78
D12169,5013720,00%615,96
T2 Medium Tank2147,003002100,00%910,89
Vickers Medium Mk. I1349,003641100,00%2426,81
Strv fm/21144,001091100,00%261,00
BT-22366,004211100,00%2847,87
4TP10,001001100,00%261,00
Marder 38T40,006110,00%0,00
T23E3 7806,0034810,00%878,51
Achilles61602,0017911100,00%4916,46
T-45 293,0020910,00%184,38
Progetto M35 mod. 46 80,006310,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 276,009410,00%127,07
Somua SM 8526,004421100,00%440,46

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 21/11/2018
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 21/11/2017
Gestopt: 11/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/05/2018
Gestopt: 19/11/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/12/2015
Gestopt: 28/05/2016
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/06/2016
Gestopt: 09/10/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 14/12/2017
Gestopt: 27/05/2018
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 07/10/2015
Gestopt: 21/12/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/05/2015
Gestopt: 04/10/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/08/2014
Gestopt: 01/02/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/09/2014
Gestopt: 01/02/2015
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 21/07/2014