Grukin

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 13/09/2013

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9752000
Gemiddelde tier6,620,000,000,00
Overwinningen525553,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren441545,27%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand820,84%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd277828,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd94540,9700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,360,000,000,00
Gezien124991,2800,0000,0000,00
Schade toegebracht975,230,000,000,00
Veroveringspunten162201,6600,0000,0000,00
Verdedigingspunten98791,0100,0000,0000,00
Ervaring491,050,000,000,00
WN71321,790,000,000,00
WN81671,030,000,000,00
Totaal
Gevechten9752
Gemiddelde tier6,62
Overwinningen525553,89%
Verloren441545,27%
Gelijkstand820,84%
Gevechten overleefd277828,49%
Tanks vernietigd94540,97
Gedood / dood ratio1,36
Gezien124991,28
Schade toegebracht975,23
Veroveringspunten162201,66
Verdedigingspunten98791,01
Ervaring491,05
WN71321,79
WN81671,03
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen535,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren964,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd642,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd151,0700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,880,000,000,00
Gezien50,3600,0000,0000,00
Schade toegebracht2.542,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten110,7900,0000,0000,00
Ervaring630,430,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen535,71%
Verloren964,29%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd642,86%
Tanks vernietigd151,07
Gedood / dood ratio1,88
Gezien50,36
Schade toegebracht2.542,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten110,79
Ervaring630,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen342,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren457,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd228,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien81,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht922,140,000,000,00
Veroveringspunten101,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring366,430,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen342,86%
Verloren457,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien81,14
Schade toegebracht922,14
Veroveringspunten101,43
Verdedigingspunten00,00
Ervaring366,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen428,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren1071,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd428,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien120,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht517,070,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten322,2900,0000,0000,00
Ervaring223,140,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen428,57%
Verloren1071,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd428,57%
Tanks vernietigd40,29
Gedood / dood ratio0,40
Gezien120,86
Schade toegebracht517,07
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten322,29
Ervaring223,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten410000
Overwinningen24960,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren15437,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand71,71%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16239,51%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3000,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,210,000,000,00
Gezien6261,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht600,840,000,000,00
Veroveringspunten6361,5500,0000,0000,00
Verdedigingspunten6611,6100,0000,0000,00
Ervaring411,070,000,000,00
Totaal
Gevechten410
Overwinningen24960,73%
Verloren15437,56%
Gelijkstand71,71%
Gevechten overleefd16239,51%
Tanks vernietigd3000,73
Gedood / dood ratio1,21
Gezien6261,53
Schade toegebracht600,84
Veroveringspunten6361,55
Verdedigingspunten6611,61
Ervaring411,07
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten145000
Overwinningen7249,66%00,00%00,00%00,00%
Verloren7048,28%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,07%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6444,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1240,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,530,000,000,00
Gezien1871,2900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.191,330,000,000,00
Veroveringspunten3552,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten2922,0100,0000,0000,00
Ervaring543,710,000,000,00
Totaal
Gevechten145
Overwinningen7249,66%
Verloren7048,28%
Gelijkstand32,07%
Gevechten overleefd6444,14%
Tanks vernietigd1240,86
Gedood / dood ratio1,53
Gezien1871,29
Schade toegebracht1.191,33
Veroveringspunten3552,45
Verdedigingspunten2922,01
Ervaring543,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten862000
Overwinningen59068,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren26831,09%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand40,46%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd38344,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7090,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,480,000,000,00
Gezien12361,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht803,250,000,000,00
Veroveringspunten15921,8500,0000,0000,00
Verdedigingspunten13651,5800,0000,0000,00
Ervaring456,790,000,000,00
Totaal
Gevechten862
Overwinningen59068,45%
Verloren26831,09%
Gelijkstand40,46%
Gevechten overleefd38344,43%
Tanks vernietigd7090,82
Gedood / dood ratio1,48
Gezien12361,43
Schade toegebracht803,25
Veroveringspunten15921,85
Verdedigingspunten13651,58
Ervaring456,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (92)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M18 Hellcat6754,2444882756,95%1542,81
T2971259,9458872653,44%1949,78
T6981354,0462745053,78%2103,62
T675468,9132043353,58%1111,86
T71 DA7742,6050941951,31%1696,21
T3281610,2478340458,91%2426,70
M10391795,3161938153,02%1933,79
WZ-12091362,1155633256,33%1542,96
T-34-281259,0557731955,80%2048,03
T54E191681,7169031448,73%1747,05
T57 Heavy102168,4052531149,52%1829,81
59-Patton 81116,5758830549,18%1653,66
T1 Heavy5603,0643129656,76%1405,65
IS-271257,2959123158,44%1996,12
M1271091,6440422347,98%1654,32
M66678,5839820355,67%1093,73
11081364,7556219152,88%1770,43
T-34-171173,7770318958,73%2288,28
Type 586817,8367616957,99%2100,96
Type 5 Chi-Ri7954,6446815550,97%1619,60
T216368,9141014153,90%1026,79
M415592,8935413054,62%1078,45
Type 4 Chi-To6786,3947312955,04%1695,14
M446798,5942112356,10%1584,51
M75221,3623111442,11%635,96
M7 Priest3506,7025411250,89%1728,79
WZ-1317834,7856911260,71%1983,79
M40/M4381085,4141711155,86%1220,34
Type T-345499,654969859,18%1621,83
M3 Lee4203,272159551,58%634,37
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4328,212789457,45%904,11
T110E5101843,705238856,82%1597,98
M4A3E8 Sherman6921,335348562,35%2576,54
M374351,001728537,65%1163,91
WZ-1328913,855137851,28%1696,92
M4A1 Sherman5568,294347761,04%1915,94
M5 Stuart4141,692477558,67%318,08
M8A14241,092817554,67%541,97
Type 3 Chi-Nu Kai 5627,214126342,86%1968,47
59-166455,354395750,88%1355,75
Škoda T 245382,542805644,64%933,11
ARL V396641,393375451,85%1126,15
StuG III Ausf. G5525,653224647,83%1228,65
M2 Light273,511384542,22%59,98
Type 3 Chi-Nu5561,266104362,79%1979,81
M2 Medium Tank398,121484247,62%173,19
M3 Stuart372,001653941,03%29,95
S35 CA5612,453323850,00%1399,09
Type 5 Ke-Ho4336,504603650,00%1293,74
T207937,575323557,14%1478,93
M5A1 Stuart4170,663712955,17%508,21
ST vz. 394373,143402965,52%1475,21
M24 Chaffee5437,704472759,26%1694,09
A-205249,542882653,85%820,49
Somua SAu 404247,762242548,00%553,96
LT vz. 383251,442562560,00%1164,50
T2 Medium Tank238,001032347,83%63,79
Leichttraktor155,271212250,00%86,12
T1 HMC2137,791211952,63%686,23
T56 GMC362,211351968,42%236,88
T3 HMC2345,893551952,63%2042,72
Panzerjäger I287,891131931,58%83,08
Marder II3163,381611650,00%356,14
LTP 3245,383231668,75%1491,65
M41 Walker Bulldog8645,605401580,00%1206,11
Type 64 6585,334771560,00%1582,39
Covenanter5198,931901533,33%369,95
Renault UE 573234,502151258,33%734,25
Type 2597 Chi-Ha3195,582181258,33%683,11
T7 Combat Car 2139,752261258,33%687,65
Vickers Mk. E Type B270,731091145,45%82,24
T1 Cunningham140,701061040,00%0,00
Type 97 Chi-Ha3335,22396955,56%1333,09
Renault FT AC288,11109944,44%123,86
BT-74144,00242650,00%367,85
Renault NC-3110,0048650,00%85,14
Light Mk. VIC 2136,50182650,00%568,06
T376388,83382650,00%987,41
Type 98 Ke-Ni3486,83570683,33%2590,69
Chi-Ni2144,20186520,00%525,86
T1E6 216,2562425,00%0,00
Renault Otsu1151,50188425,00%543,10
Type 95 Ha-Go2211,005184100,00%1147,93
Vickers Medium Mk. III368,331783100,00%261,00
Vickers Medium Mk. II2102,002103100,00%516,61
BT-7 artillery 3364,333343100,00%1578,60
43 M. Toldi III 3119,00198366,67%578,05
Renault FT111,0010910,00%3,10
Type 97 Te-Ke 241,001501100,00%261,00
T-29 3112,005610,00%104,83
MS-1131,006210,00%0,00
Kolohousenka1176,0016710,00%836,26

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 13/09/2013
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 13/09/2013
Gestopt: 24/12/2024