GyilkosCommander

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 04/10/2018

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten232450050
Gemiddelde tier7,260,000,008,18
Overwinningen1152449,58%00,00%00,00%3060,00%
Verloren1148549,41%00,00%00,00%1836,00%
Gelijkstand2361,02%00,00%00,00%24,00%
Gevechten overleefd492121,17%00,00%00,00%918,00%
Tanks vernietigd156340,6700,0000,00360,72
Gedood / dood ratio0,850,000,000,88
Gezien216860,9300,0000,00400,80
Schade toegebracht885,100,000,001.530,22
Veroveringspunten296481,2800,0000,00771,54
Verdedigingspunten71880,3100,0000,0000,00
Ervaring484,720,000,00693,18
WN7899,320,000,001178,61
WN81038,700,000,001553,83
Totaal
Gevechten23245
Gemiddelde tier7,26
Overwinningen1152449,58%
Verloren1148549,41%
Gelijkstand2361,02%
Gevechten overleefd492121,17%
Tanks vernietigd156340,67
Gedood / dood ratio0,85
Gezien216860,93
Schade toegebracht885,10
Veroveringspunten296481,28
Verdedigingspunten71880,31
Ervaring484,72
WN7899,32
WN81038,70
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten50
Gemiddelde tier8,18
Overwinningen3060,00%
Verloren1836,00%
Gelijkstand24,00%
Gevechten overleefd918,00%
Tanks vernietigd360,72
Gedood / dood ratio0,88
Gezien400,80
Schade toegebracht1.530,22
Veroveringspunten771,54
Verdedigingspunten00,00
Ervaring693,18
WN71178,61
WN81553,83
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten103000
Overwinningen3533,98%00,00%00,00%00,00%
Verloren6765,05%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,97%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3029,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd680,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien840,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.460,860,000,000,00
Veroveringspunten1051,0200,0000,0000,00
Verdedigingspunten2072,0100,0000,0000,00
Ervaring427,040,000,000,00
Totaal
Gevechten103
Overwinningen3533,98%
Verloren6765,05%
Gelijkstand10,97%
Gevechten overleefd3029,13%
Tanks vernietigd680,66
Gedood / dood ratio0,93
Gezien840,82
Schade toegebracht1.460,86
Veroveringspunten1051,02
Verdedigingspunten2072,01
Ervaring427,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten122000
Overwinningen5444,26%00,00%00,00%00,00%
Verloren6553,28%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,46%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5040,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd780,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,080,000,000,00
Gezien690,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht995,750,000,000,00
Veroveringspunten2181,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1110,9100,0000,0000,00
Ervaring417,620,000,000,00
Totaal
Gevechten122
Overwinningen5444,26%
Verloren6553,28%
Gelijkstand32,46%
Gevechten overleefd5040,98%
Tanks vernietigd780,64
Gedood / dood ratio1,08
Gezien690,57
Schade toegebracht995,75
Veroveringspunten2181,79
Verdedigingspunten1110,91
Ervaring417,62
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen225,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren675,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd225,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien111,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht651,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring217,630,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen225,00%
Verloren675,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd225,00%
Tanks vernietigd20,25
Gedood / dood ratio0,33
Gezien111,38
Schade toegebracht651,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring217,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren6100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien81,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht763,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring146,670,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen00,00%
Verloren6100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd40,67
Gedood / dood ratio0,67
Gezien81,33
Schade toegebracht763,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring146,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten320000
Overwinningen13040,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren18658,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,25%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10231,88%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1690,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,780,000,000,00
Gezien2900,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht806,050,000,000,00
Veroveringspunten7562,3600,0000,0000,00
Verdedigingspunten9482,9600,0000,0000,00
Ervaring447,310,000,000,00
Totaal
Gevechten320
Overwinningen13040,63%
Verloren18658,13%
Gelijkstand41,25%
Gevechten overleefd10231,88%
Tanks vernietigd1690,53
Gedood / dood ratio0,78
Gezien2900,91
Schade toegebracht806,05
Veroveringspunten7562,36
Verdedigingspunten9482,96
Ervaring447,31
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1438000
Overwinningen61542,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren78354,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand402,78%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd43830,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8080,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,810,000,000,00
Gezien10420,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht884,620,000,000,00
Veroveringspunten15661,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten16611,1600,0000,0000,00
Ervaring384,160,000,000,00
Totaal
Gevechten1438
Overwinningen61542,77%
Verloren78354,45%
Gelijkstand402,78%
Gevechten overleefd43830,46%
Tanks vernietigd8080,56
Gedood / dood ratio0,81
Gezien10420,72
Schade toegebracht884,62
Veroveringspunten15661,09
Verdedigingspunten16611,16
Ervaring384,16
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten473000
Overwinningen20543,34%00,00%00,00%00,00%
Verloren26355,60%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,06%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13027,48%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3010,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,880,000,000,00
Gezien3820,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.458,080,000,000,00
Veroveringspunten4070,8600,0000,0000,00
Verdedigingspunten3040,6400,0000,0000,00
Ervaring536,660,000,000,00
Totaal
Gevechten473
Overwinningen20543,34%
Verloren26355,60%
Gelijkstand51,06%
Gevechten overleefd13027,48%
Tanks vernietigd3010,64
Gedood / dood ratio0,88
Gezien3820,81
Schade toegebracht1.458,08
Veroveringspunten4070,86
Verdedigingspunten3040,64
Ervaring536,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (299)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
IS-381174,79534106652,35%1427,52
T-44-100 8972,5951469151,23%1182,08
IS-7101641,3354959545,55%1236,25
Progetto M35 mod. 46 81068,4154054547,89%1151,30
T-1091113,2846748845,29%907,58
M10391112,3445847346,72%920,06
KV-856654,2243646949,47%1095,88
Primo Victoria 8893,8251740946,94%1095,41
M18 Hellcat6607,0435640250,00%981,52
Conqueror91082,1549536943,63%775,97
Prototipo Standard B91314,6555136246,96%1135,81
SU-130PM 81266,0960234847,13%1164,65
Caernarvon8807,0148334355,39%867,92
T297822,0349430551,80%940,35
KV-15446,0633630450,99%885,34
SU-1527701,8134230346,20%833,00
ISU-15281081,7155628648,60%1061,55
Progetto M40 mod. 65101742,6259527951,97%1403,14
T110E5101268,1050126740,82%754,08
IS-M8830,0651725853,49%849,77
Tiger I7913,6344725549,80%1151,45
Object 70591240,1251324943,37%1002,90
KV-48745,9345624847,98%726,22
O-I6730,8749923855,46%1291,91
P.44 Pantera8903,1965421449,53%1034,52
Tiger II8817,8449921154,98%843,57
M54 Renegade 81300,1563920548,29%1387,40
Black Prince7639,3843720050,50%737,03
T25/27675,9339318948,15%841,89
SU-1006732,3538717851,69%1403,17
Object 70491703,0565417749,15%1263,06
T328753,3342017543,43%653,56
Type 586575,2346117553,71%1085,16
ST-I91247,2458117543,43%1005,04
Object 430U101637,1857317345,09%1163,65
Churchill VII6467,2235817051,76%734,95
M66482,2533816147,20%586,56
Churchill I5345,6528515847,47%615,45
Strv 103B101591,2862115848,73%1019,08
59-166361,7840015851,90%946,53
Progetto CC55 mod. 5481253,3058615552,90%1424,78
ARL 446568,9735215250,00%915,16
Object 274a 81111,2174815155,63%1369,89
IS7599,7844114551,03%676,76
T-1506825,6560414451,39%1658,78
T-34-856519,5837214248,59%916,79
Progetto C50 mod. 6691252,7768813748,91%1058,84
Object 26391300,0163313743,80%992,30
BZ-1668939,7056613552,59%1012,73
Emil II91495,6663613151,91%1283,31
T-345270,1029712854,69%645,52
Škoda T 256453,7735612848,44%728,54
SU-1018944,4749812846,09%929,19
Leo7714,8550212048,33%986,29
Maus101686,5377712041,67%1100,98
Cromwell6498,4437011952,10%923,30
Type T-345296,0328411947,06%679,98
M4A1 Sherman5402,1135211759,83%1143,85
UDES 1691214,7053011545,22%992,08
SU-855480,3532411355,75%1137,69
P.43 ter7750,3563411354,87%1195,66
Carro d'assalto P.887820,5946311346,90%965,74
SU-100M171001,4857210756,07%1460,06
M446613,6541810358,25%992,31
T675289,1727810147,52%471,54
T-34-85M 6710,1650710146,53%1073,36
Panther/M10 7864,4560010054,00%1397,86
Strv 103-091540,877119848,98%1332,47
BZ-5871045,265899549,47%1384,14
Type 4 Heavy91637,468249250,00%1562,99
T1 Heavy5476,463809154,95%962,56
SMV CC-678954,875999152,75%1008,18
Ho-Ri 281019,465269035,56%862,41
M415366,102608951,69%481,48
Jagdtiger91359,977418758,62%1168,93
O-I Experimental5460,344018650,00%833,71
Controcarro 1 Mk. 291138,325928557,65%946,28
M127687,145058556,47%825,74
VK 36.01 (H)6655,294298454,76%1106,92
Emil I81108,846148350,60%1163,89
TS-5 81379,885658359,04%1459,86
Type 3 Chi-Nu5334,912897948,10%781,96
Strv 746593,594347960,76%1104,33
BDR G1 B5461,134997950,63%872,26
VK 30.01 (H)5462,663427744,16%1036,72
UDES 038767,164287741,56%608,10
KV-37891,714747748,05%1048,25
T-284110,821457647,37%131,92
Type 71101704,997537646,05%1060,58
FV229 Contender91582,648227644,74%1251,38
Caernarvon Action X 81025,475247642,11%1033,87
SU-86492,814307556,00%599,84
SDP 60 Gonkiewicza91425,566237540,00%1033,09
BZ-6891195,045727546,67%972,63
T216319,513627556,00%804,29
Škoda T 245356,053057440,54%925,49
P.43 bis6547,454727445,95%818,93
M2 Light2210,582787454,05%916,11
M75233,692587448,65%701,47
Object 705A101788,036797448,65%1216,16
Excelsior 5599,725497459,46%1356,18
Strv m/425408,493077347,95%975,27
IS-2-II8545,453477139,44%344,59
TOG II* 6693,544447150,70%1145,61
Type 64 6441,035357156,34%1029,90
Matilda4107,281836755,22%158,39
53TP Markowskiego81039,797806761,19%1193,22
Jagdpanzer E 100101539,965776749,25%1005,78
T-448792,155696645,45%840,53
Type 5781465,357486639,39%1442,10
M8A14209,452316558,46%487,62
Comet7552,454316448,44%726,48
M40/M4381061,845916450,00%1061,62
Type 4 Chi-To6547,274586347,62%890,50
Crusader6208,942746245,16%422,26
MT-256301,653546250,00%819,32
Rinoceronte101561,526506149,18%1112,79
M3 Lee4137,822306149,18%312,05
Type 5 Heavy101907,677226139,34%1057,96
Sherman III5358,023256053,33%945,96
Konštrukta T-34/1007592,805445949,15%750,04
Strv 107-12111707,077625750,88%1029,02
WZ-1317582,805615646,43%1179,16
O-Ni7882,365685550,91%1054,53
Type 95 Heavy4241,562695448,15%713,42
T-50-2 6388,565295459,26%1070,73
UDES 14 Alt 581005,576725341,51%1202,60
Ferdinand8731,315995255,77%655,25
FV227 Conceiver81391,558785150,98%1555,59
50TP Tyszkiewicza91498,378814959,18%1506,40
Pz.Kpfw. III/IV5254,883034961,22%672,59
SDP 58 Kilana8860,106164854,17%772,56
Vickers Medium Mk. III3117,871494748,94%273,53
Pz.Kpfw. III Ausf. E3132,022114742,55%205,92
Ikv 65 Alt II6498,733944560,00%880,60
T28 Prototype8563,824084544,44%365,79
T698684,524034431,82%579,18
VK 100.01 (P)81172,507294438,64%1125,82
P26/404214,902244247,62%421,05
Ikv 1035265,552384245,24%462,31
Type 6891761,318554242,86%1321,48
FV224 Chopper71023,937774259,52%1197,71
T92 8363,215284242,86%404,23
T-463121,101914163,41%492,63
Tiger (P)71142,617714160,98%1717,43
Valentine II 4304,124104160,98%1093,87
Type 1 Chi-He4260,932634057,50%781,79
T-505100,202064037,50%62,97
Lago4239,853013956,41%738,68
45TP Habicha7973,497783969,23%1438,16
Alecto4203,922233941,03%317,99
Bretagne Panther 6688,315983946,15%1135,76
14TP4146,921753842,11%306,97
Covenanter5194,032983855,26%568,84
SMV CC-567769,086033754,05%953,80
Object 268 Version 4101753,474733622,22%924,71
VK 30.01 (D)6475,943633545,71%745,00
SU-54219,242363464,71%529,87
T71 DA7545,334593351,52%1097,05
Sav m/434187,442583259,38%439,42
Jagdpanther7571,474213240,63%495,00
SU-76M4175,911793246,88%321,07
WZ-131G FT6747,135023250,00%1203,88
SU-263120,811513262,50%298,66
LT vz. 383189,732273036,67%629,78
T56 GMC381,471003036,67%13,06
25TP KSUST II5260,903422968,97%618,20
Pz.Kpfw. 38 (t)3209,382072941,38%585,18
M374374,242802937,93%1124,99
M15/423242,042272857,14%704,36
Mäuschen91687,258082842,86%1381,47
Taschenratte111406,076232832,14%472,06
ST vz. 394225,112522748,15%634,20
Type 4 Ju-To7784,046422755,56%857,37
UDES 15/16101775,156432646,15%1441,49
IS-4101512,045812638,46%955,25
AMX 65 t8617,965412646,15%500,85
M5 Stuart420,042502564,00%217,45
Controcarro 3 Minotauro101515,465992445,83%936,47
Semovente M415273,632662445,83%362,39
Chi-To SP71339,338952470,83%1782,19
Object 777 Version II 91473,396672343,48%1222,93
M10 RBFM 51169,9110362378,26%3259,05
Ikv 90 Typ B7341,862742245,45%254,83
STA-18794,436282142,86%820,47
M5A1 Stuart4197,193292171,43%777,21
M2 Medium Tank3113,671662138,10%179,56
SDP 57 Gowika7960,576442157,14%1230,71
Type 3 Ju-Nu6716,766582157,14%1053,06
P.435424,604802050,00%1142,44
T-29 3237,452382070,00%987,27
Pz.Kpfw. T 25 5526,905142045,00%1201,77
AE Phase I 91226,655122045,00%872,67
BT-2297,371491942,11%245,72
B14206,113421947,37%387,92
Valentine AT4129,261711947,37%163,08
MTLS-1G14 3355,743411947,37%1562,90
Vickers Medium Mk. II266,561071838,89%59,49
Strv m/40L3113,892591838,89%143,73
Kranvagn102040,616291850,00%1508,94
T-437778,285461855,56%1228,59
SU-85B4124,221871866,67%281,31
Pz.Kpfw. III Ausf. J4159,002221752,94%291,36
FV230 Canopener101621,008401752,94%1132,75
43 M. Toldi III 380,121581747,06%223,14
M3 Stuart398,752441656,25%283,72
Type 62 7664,136471675,00%1526,10
60TP Lewandowskiego101865,567851662,50%1552,00
Sherman Firefly6640,635381650,00%1155,22
T1 Cunningham189,531321533,33%307,59
WZ-1328317,274321533,33%208,99
Semovente M43 Bassotto6691,735941560,00%1202,29
Type 91 Heavy3116,931401540,00%135,25
T34 8587,573851457,14%527,23
Type 95 Ji-Ro6654,714701464,29%1000,86
Strv fm/21194,311821361,54%451,39
Type 5 Chi-Ri7606,156131346,15%816,90
Stuart I-IV389,621471330,77%100,28
Vickers Mk. E Type B291,461181353,85%254,88
O-Ho81118,777241346,15%1235,48
SU-122A5261,383211353,85%483,69
T14 5491,335671258,33%1017,36
D23250,423671266,67%1101,24
Type 97 Chi-Ha3155,831831241,67%308,11
Universal Carrier 2-pdr252,331331275,00%262,51
M7 Priest3286,552671163,64%832,80
T2 Medium Tank2115,551701145,45%421,74
Cruiser Mk. IV491,361351145,45%63,76
Pz.Kpfw. II2174,202721050,00%685,20
Vickers Medium Mk. I122,1198966,67%222,70
Chi-Ni299,11150933,33%259,49
Renault FT153,44109944,44%74,84
Pvlvv fm/42261,44104922,22%0,00
Ikv 723178,22275988,89%565,21
T-26298,67176966,67%483,36
AT-12134,78141966,67%528,30
Grant4190,38199837,50%358,45
40TP Habicha6598,75572875,00%1106,14
AMX 13 F3 AM6433,38478850,00%472,04
T-100 LT10851,50610837,50%837,89
LT vz. 352174,86197742,86%654,68
M14/412184,00273771,43%781,49
Pz.Kpfw. 35 (t)2127,86191757,14%583,58
10TP3184,14153728,57%512,69
B.U.G.I.6646,14599757,14%1135,22
Type 2597 Chi-Ha3159,00204757,14%467,37
SDP 44 Burza6556,86627785,71%943,41
T1 HMC282,83199683,33%458,78
Sturmpanzer I Bison3190,67142633,33%511,48
MS-1133,0096683,33%261,00
FCM 36260,00138633,33%0,42
T-34 shielded 5431,83405650,00%1005,62
King Tiger (Captured) 71309,83688683,33%1828,35
Strv m/382132,40270520,00%384,08
Type 89 I-Go/Chi-Ro235,8092520,00%0,00
L-60 282,80116520,00%185,58
TL-1 LPC 8724,80314520,00%559,78
Nergal 8833,80807560,00%852,15
Fiat 30001120,50138425,00%347,33
T3 HMC2284,002474100,00%1376,47
Ho-Ri 191925,75926475,00%1728,52
Object 252U 8834,2542340,00%540,85
M24E2 Super Chaffee 6338,75401450,00%740,28
Stitch 81246,25655450,00%1026,97
StuG IV 5490,25287425,00%1154,43
WZ-111 8501,00472366,67%502,25
4TP130,6769333,33%1,81
D1271,007330,00%59,15
Leichttraktor14,0072366,67%228,77
Type 97 Te-Ke 2205,674363100,00%1274,63
AMX 383152,673913100,00%507,79
Cruiser Mk. III365,00128366,67%250,81
Pz.Kpfw. I2213,33307333,33%908,39
Durchbruchswagen 24105,33232366,67%266,34
Super Conqueror101215,33555333,33%706,22
KV-1SA 5548,33511333,33%1057,83
T1E6 231,0068333,33%0,00
BT-7 artillery 3215,33220333,33%555,95
Krupp-Steyr Waffenträger 7756,67511366,67%970,64
Kolohousenka1139,50153250,00%610,18
TKS z n.k.m. 20 mm 2315,00217250,00%1854,24
M22227,50319250,00%1031,77
Renault Otsu145,00222250,00%74,72
Renault NC-31182,001702100,00%447,56
7TP251,003120,00%0,00
SU-14-17161,00367250,00%122,10
Pz.Sfl. IC 4488,0020920,00%1304,91
M16/43 Sahariano 3334,5029620,00%732,56
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2215,50559250,00%899,10
SU-18282,001551100,00%468,78
Renault FT AC20,00910,00%0,00
M-II-Y7487,007501100,00%558,06
Object 277100,0028810,00%0,00
AMR 35 233,001471100,00%261,00
MKA 2316,003841100,00%1568,79
Patton the Tank 92062,0012021100,00%2511,24
A46 6195,0017210,00%261,24
IS-5 (Object 730) 81331,0039610,00%1571,84
Super Hellcat 7655,005711100,00%1045,16

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 04/10/2018
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 04/10/2018
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/12/2014
Gestopt: 03/11/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 05/03/2018
Gestopt: 02/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/12/2015
Gestopt: 20/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/03/2016
Gestopt: 15/10/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 18/10/2016
Gestopt: 03/03/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/11/2017
Gestopt: 17/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/09/2014
Gestopt: 16/12/2014