HIND_PL

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/01/2019

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten44119038219
Gemiddelde tier8,140,009,829,81
Overwinningen2314552,46%00,00%2052,63%11753,42%
Verloren2046446,38%00,00%1744,74%9643,84%
Gelijkstand5101,16%00,00%12,63%62,74%
Gevechten overleefd1321429,95%00,00%1231,58%5926,94%
Tanks vernietigd420320,9500,00391,032231,02
Gedood / dood ratio1,360,001,501,39
Gezien632271,4300,00441,162020,92
Schade toegebracht1.292,710,001.969,471.720,65
Veroveringspunten410100,9300,0000,00220,10
Verdedigingspunten213880,4800,0000,0000,00
Ervaring575,020,00574,34622,81
WN71237,270,001216,031131,65
WN81597,900,001740,961410,25
Totaal
Gevechten44119
Gemiddelde tier8,14
Overwinningen2314552,46%
Verloren2046446,38%
Gelijkstand5101,16%
Gevechten overleefd1321429,95%
Tanks vernietigd420320,95
Gedood / dood ratio1,36
Gezien632271,43
Schade toegebracht1.292,71
Veroveringspunten410100,93
Verdedigingspunten213880,48
Ervaring575,02
WN71237,27
WN81597,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten38
Gemiddelde tier9,82
Overwinningen2052,63%
Verloren1744,74%
Gelijkstand12,63%
Gevechten overleefd1231,58%
Tanks vernietigd391,03
Gedood / dood ratio1,50
Gezien441,16
Schade toegebracht1.969,47
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring574,34
WN71216,03
WN81740,96
Voorbije 30 dagen
Gevechten219
Gemiddelde tier9,81
Overwinningen11753,42%
Verloren9643,84%
Gelijkstand62,74%
Gevechten overleefd5926,94%
Tanks vernietigd2231,02
Gedood / dood ratio1,39
Gezien2020,92
Schade toegebracht1.720,65
Veroveringspunten220,10
Verdedigingspunten00,00
Ervaring622,81
WN71131,65
WN81410,25
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten298000
Overwinningen12943,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren16354,70%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand62,01%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd9230,87%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1630,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,790,000,000,00
Gezien1590,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.480,400,000,000,00
Veroveringspunten1730,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten2440,8200,0000,0000,00
Ervaring468,230,000,000,00
Totaal
Gevechten298
Overwinningen12943,29%
Verloren16354,70%
Gelijkstand62,01%
Gevechten overleefd9230,87%
Tanks vernietigd1630,55
Gedood / dood ratio0,79
Gezien1590,53
Schade toegebracht1.480,40
Veroveringspunten1730,58
Verdedigingspunten2440,82
Ervaring468,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten87000
Overwinningen4551,72%00,00%00,00%00,00%
Verloren3641,38%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand66,90%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3439,08%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd620,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien490,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht991,480,000,000,00
Veroveringspunten690,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten790,9100,0000,0000,00
Ervaring455,400,000,000,00
Totaal
Gevechten87
Overwinningen4551,72%
Verloren3641,38%
Gelijkstand66,90%
Gevechten overleefd3439,08%
Tanks vernietigd620,71
Gedood / dood ratio1,17
Gezien490,56
Schade toegebracht991,48
Veroveringspunten690,79
Verdedigingspunten790,91
Ervaring455,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten91000
Overwinningen5054,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren3740,66%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand44,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3841,76%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd620,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien810,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht645,970,000,000,00
Veroveringspunten941,0300,0000,0000,00
Verdedigingspunten370,4100,0000,0000,00
Ervaring379,120,000,000,00
Totaal
Gevechten91
Overwinningen5054,95%
Verloren3740,66%
Gelijkstand44,40%
Gevechten overleefd3841,76%
Tanks vernietigd620,68
Gedood / dood ratio1,17
Gezien810,89
Schade toegebracht645,97
Veroveringspunten941,03
Verdedigingspunten370,41
Ervaring379,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen555,56%00,00%00,00%00,00%
Verloren444,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd444,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd80,8900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,600,000,000,00
Gezien141,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht804,560,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring433,000,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen555,56%
Verloren444,44%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd444,44%
Tanks vernietigd80,89
Gedood / dood ratio1,60
Gezien141,56
Schade toegebracht804,56
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring433,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31000
Overwinningen1961,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren1238,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1341,94%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd200,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,110,000,000,00
Gezien120,3900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.252,680,000,000,00
Veroveringspunten361,1600,0000,0000,00
Verdedigingspunten1133,6500,0000,0000,00
Ervaring604,130,000,000,00
Totaal
Gevechten31
Overwinningen1961,29%
Verloren1238,71%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1341,94%
Tanks vernietigd200,65
Gedood / dood ratio1,11
Gezien120,39
Schade toegebracht1.252,68
Veroveringspunten361,16
Verdedigingspunten1133,65
Ervaring604,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2099000
Overwinningen116455,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren92343,97%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand120,57%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd73535,02%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd14810,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien21221,0100,0000,0000,00
Schade toegebracht767,180,000,000,00
Veroveringspunten18580,8900,0000,0000,00
Verdedigingspunten18920,9000,0000,0000,00
Ervaring418,880,000,000,00
Totaal
Gevechten2099
Overwinningen116455,45%
Verloren92343,97%
Gelijkstand120,57%
Gevechten overleefd73535,02%
Tanks vernietigd14810,71
Gedood / dood ratio1,09
Gezien21221,01
Schade toegebracht767,18
Veroveringspunten18580,89
Verdedigingspunten18920,90
Ervaring418,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten540000
Overwinningen26849,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren26949,81%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17231,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3390,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,920,000,000,00
Gezien6261,1600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.508,320,000,000,00
Veroveringspunten2380,4400,0000,0000,00
Verdedigingspunten2610,4800,0000,0000,00
Ervaring511,530,000,000,00
Totaal
Gevechten540
Overwinningen26849,63%
Verloren26949,81%
Gelijkstand30,56%
Gevechten overleefd17231,85%
Tanks vernietigd3390,63
Gedood / dood ratio0,92
Gezien6261,16
Schade toegebracht1.508,32
Veroveringspunten2380,44
Verdedigingspunten2610,48
Ervaring511,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (233)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon 25 t101765,80649150249,67%1593,88
AMX 13 909900,65530146150,51%1475,06
ISU-15281658,73561132953,65%2076,38
TVP T 50/51101926,98708113551,89%1774,30
SU-14-281225,21458111951,03%1559,27
Jagdpanzer E 100102225,3955498351,27%1857,67
Škoda T 5091880,0173994257,22%2138,51
Jagdtiger91920,1762582755,38%1866,71
ST-62 Version 2 102050,4579676556,34%1707,84
T-34-856772,6752575054,27%1738,96
T216625,1551272354,50%2296,81
Object 261101507,7859471252,11%1370,87
Kranvagn101991,3671263953,36%1683,64
ST-I91671,4362163050,95%1705,16
Ares 90102111,1369756851,94%1837,37
ELC EVEN 90 8701,1862056753,09%1562,26
E 7591771,8059453553,64%1907,43
T 55A 91571,4467950457,34%1743,68
Panhard EBR 909934,1771849355,58%1574,54
M41 Walker Bulldog8799,9055248055,63%1584,49
Rhm.-Borsig Waffenträger81500,8450846953,73%1688,54
Manticore10991,8265245848,91%1137,01
Bat.-Châtillon 25 t AP91340,2653145548,79%1386,35
T-1506854,2347745152,55%1695,99
212A91353,6343343548,74%1330,23
Lorraine 155 mle. 507968,0850542156,77%1365,60
T-4481024,1553339955,89%1566,96
T57 Heavy102115,8471239949,62%1639,22
Ferdinand81534,8053539748,87%1735,96
IS-7101783,0068238956,56%1498,25
Type 4 Heavy91594,2655738552,21%1615,23
Tiger I71088,0851638052,63%1526,59
Tiger II81312,6360137454,55%1661,58
T376681,1358237456,42%2387,36
KV-481181,5749636352,07%1443,49
T-100 LT10990,6267435148,72%1184,49
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4342,8224834952,15%937,88
Grille 15102026,7563934652,31%1626,27
T-1091477,4763134253,80%1498,14
Object 268 Version 4102014,8873134154,25%1566,28
Controcarro 3 Minotauro101914,5274233954,28%1479,78
T-34-85M 6904,8758333958,11%1808,75
KV-371011,9846733350,75%1374,32
Bat.-Châtillon 155 58101165,2054933347,75%917,95
LTTB8723,2754431449,36%1510,69
SU-1006847,1338031053,55%1654,83
T28 Concept 71044,3053830855,19%1731,99
STB-1101841,8473830252,65%1696,60
IS-381434,3963629859,40%1880,86
M4A3E2 Sherman Jumbo6710,7556329853,02%1535,01
Sturer Emil71004,4446128646,15%1371,56
T-54 ltwt.9883,1561027254,41%1366,82
Durendal 101886,1968426952,04%1413,43
AMX 12 t6578,8246726251,91%1796,91
T54E191605,1258226248,85%1654,83
Vz. 71 Tesák101119,9062226044,62%1288,29
T-345306,9126025742,41%659,10
T-5491412,6563825253,17%1644,21
SU-1527948,4842525051,20%1346,75
SU-10181232,7764624253,72%1430,25
VK 100.01 (P)81289,0558723949,37%1474,06
Object 26391654,2161423549,79%1430,01
Type 64 6658,4362423054,35%1927,93
T499835,5965722750,66%1245,40
Jagdpanzer IV6818,4638822655,75%1742,45
O-Ni71231,7760922657,96%1991,44
AMX ELC bis5257,8437222454,46%881,69
T110E3101868,9369722253,15%1385,01
SU-855542,6529022051,36%1362,60
Object 140101642,1771621248,11%1360,13
SU-861237,6437321148,82%2066,25
Maus101812,5572220554,63%1518,09
Charioteer81321,6267420352,22%1574,82
AMX 13 757676,9959119651,53%1544,22
T6981277,0561219652,55%1857,22
O-Ho81335,9656719554,87%1648,14
Chimera 81492,3774419557,44%1760,08
T92 HMC101529,5556219351,81%1349,09
T-437816,8954519148,69%1334,96
StuG IV 5485,6931919147,12%1226,77
Jagdpanther7993,8841718347,54%1408,46
M40/M4381260,5552218254,95%1482,23
Mäuschen91796,3065218251,65%1843,26
AMX 50 B101745,9072618148,62%1325,50
Waffenträger auf Pz. IV91692,9766017855,62%1612,43
AMX M4 mle. 54101757,0566717254,07%1385,09
Vz. 64 Blesk8836,3258917051,18%1629,74
Strv m/42-57 Alt A.2 6945,7865116854,76%1899,54
Panhard AML Lynx 6x68803,2958416654,22%1674,03
Pz.Kpfw. III/IV5386,6228116548,48%1021,35
T95/FV4201 Chieftain 102021,9574516454,27%1467,82
Object 430U101596,1171016155,28%1336,19
Tiger (P)71151,3669415459,74%1822,80
VK 36.01 (H)6811,4442814548,97%1618,42
Hirschkäfer111943,8261914449,31%1263,49
SU-54741,6630114349,65%2583,23
Lorraine 155 mle. 5181151,5962913653,68%1399,91
Pz.Kpfw. VII102213,3586813557,78%1833,63
M53/M5591427,3170213352,63%1452,98
LPT-67 Šelma9930,0873013252,27%1347,09
G.W. E 100101583,9359113152,67%1525,00
T-832 81486,5074413152,67%1807,75
AMX 13 F3 AM6690,6433913050,77%1067,79
G.W. Tiger (P)81385,1362913050,77%1824,02
M1271044,5958012853,13%1371,03
MS-1199,2915112353,66%428,50
Panhard EBR 10510899,7662612356,91%1078,22
Object 260 101821,3879412061,67%1481,22
Super Conqueror101802,2869011652,59%1379,26
FV217 Badger101828,8376811546,09%1176,65
SU-100M171053,0248311255,36%1655,78
MT-256409,9943811252,68%1317,90
KV-15315,7826211143,24%439,29
LTG7796,4367911157,66%2074,26
Churchill Crocodile 6956,1274310461,54%1766,53
O-I6752,6146210354,37%1343,13
VK 30.01 (P)6860,0357210349,51%1739,87
Strv 103-091453,5863110241,18%1142,44
SMV CC-6781039,2666910260,78%1204,27
T1 HMC2200,961429846,94%1171,82
FV3046825,644569845,92%1491,01
IS-2 shielded 71306,937119856,12%1981,94
FV227 Conceiver81114,416399639,58%1206,38
Type 5 Heavy101873,146679558,95%1368,32
IS71181,867989448,94%1820,72
Controcarro 1 Mk. 291315,347259455,32%1163,41
AE Phase I 91698,807449453,19%1836,72
60TP Lewandowskiego101942,016529345,16%1405,24
Hummel6795,224209242,39%1134,60
Vz. 60S Dravec 101953,466849061,11%1430,92
Strv 103B101712,955098844,32%1117,64
K-91-PT 91619,957708653,49%1686,11
StuG III Ausf. G5468,122748548,24%1115,85
53TP Markowskiego81433,468488455,95%1933,52
M446813,625188257,32%1562,83
A-20593,691718155,56%189,31
VK 28.016340,163597742,86%809,04
Renault Otsu1168,232467554,67%783,80
M4A1 Sherman5459,343177352,05%1142,85
40TP Habicha6836,625377349,32%1989,52
SDP 58 Kilana81453,008157156,34%1843,59
Pz.Kpfw. III Ausf. J4109,631657047,14%83,66
M5 Stuart4116,042256747,76%136,86
M5A1 Stuart4147,512046346,03%301,80
SU-263301,271666344,44%837,45
M75313,553116250,00%1191,29
CS-63101625,107236145,90%1344,24
M24 Chaffee5338,753766056,67%1156,03
O-I Experimental5697,264055850,00%1500,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5504,404115860,34%1619,79
BT-7484,471615757,89%191,70
45TP Habicha71079,886575757,89%1590,31
VK 16.02 Leopard5382,043345740,35%1178,80
AMX 404227,983175560,00%916,69
Nashorn6787,775755350,94%1299,95
Rheinmetall Panzerwagen10795,915335337,74%675,51
T-284260,912554768,09%885,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E3111,641454746,81%163,69
Renault FT171,651464658,70%313,19
T803111837,467944645,65%1186,14
FV4005 Stage II101204,444794540,00%708,64
Taschenratte112054,168444548,89%1145,83
T110E5101630,308324351,16%1158,45
T1 Cunningham177,321494160,98%406,16
Pz.Kpfw. II Luchs4322,223853759,46%1369,08
Panhard AMD 178B6517,976353751,35%1722,39
Conqueror Gun Carriage101000,254783647,22%681,13
T1E6 253,28873641,67%20,53
Excalibur 6955,327413455,88%1687,92
Sav m/434260,092513360,61%657,80
Pz.Sfl. IVc5605,663993246,88%1463,78
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4230,353643158,06%693,67
Type 97 Te-Ke 299,141482931,03%231,39
Marder II3168,211762853,57%411,51
M24E2 Super Chaffee 6635,816882762,96%2251,39
Panzerjäger I289,921172450,00%168,78
Pz.Kpfw. II Ausf. G3225,172582441,67%776,70
Waffenträger auf E 100102032,217512466,67%1390,66
25TP KSUST II5487,224232378,26%1439,80
Excelsior 5508,684052236,36%861,36
Pz.Kpfw. 38 (t)3135,622492176,19%522,34
Bat.-Châtillon 155 5591211,336872152,38%1227,27
Black Rock 111708,246862133,33%873,62
Pz.Kpfw. II279,501622035,00%71,58
M3 Lee4326,703712065,00%1256,94
Type 95 Heavy4232,252082045,00%630,42
CS-5991087,507492045,00%936,75
Object 265T 91600,908132050,00%1456,88
BT-22116,111561942,11%371,26
Leichttraktor177,001091931,58%126,69
M3 Stuart3194,062661758,82%784,80
T-463152,942051741,18%472,27
SU-182236,761721758,82%1641,38
M2 Medium Tank3180,242461747,06%498,95
M36 Jackson6799,474761747,06%1308,36
Pz.Kpfw. 35 (t)2107,361571457,14%459,53
Chieftain/T95 81124,146301457,14%1765,75
Object 283 91036,387541361,54%1107,68
AMR 35 2120,232241376,92%574,83
T-50-2 6364,384021369,23%1062,55
Ikv 723204,092221127,27%368,16
T-116 3190,602481070,00%900,03
T-29 3217,301901040,00%572,01
LTP 3101,89113933,33%212,11
Renault FT 75 BS2126,50105850,00%583,73
Type 2597 Chi-Ha3141,75164850,00%350,94
VK 168.01 Mauerbrecher 81163,63477850,00%1241,33
Vickers Medium Mk. I164,4376728,57%85,51
TKS z n.k.m. 20 mm 258,00114728,57%28,24
Ikv 1035293,67257633,33%496,76
T-262125,50211650,00%544,02
Windhund 81229,33686650,00%1195,83
Kunze Panzer 91879,678036100,00%2274,94
Type 91 Heavy365,40172560,00%200,56
Obsidian 8933,60841580,00%1192,01
MTLS-1G14 3368,75475475,00%1848,92
Pz.Kpfw. II Ausf. D 27,756640,00%0,00
Nergal 81577,00745450,00%1368,71
T2 Medium Tank2240,33359366,67%1496,03
T-45 2125,33162333,33%342,62
Char de transition 6711,67430333,33%963,38
43 M. Toldi III 3116,33168333,33%310,05
Kolohousenka173,5089250,00%177,84
TS-60 91444,00838250,00%1272,39
BT-7 artillery 389,502012100,00%309,79
M10 RBFM 5121,5012320,00%0,00
Eclipse 91357,00424250,00%954,88
4TP112,002010,00%0,00
Renault NC-31157,001861100,00%301,06
Tiger-Maus 9497,0022310,00%99,77
L-60 244,008510,00%0,00
M3 Light 3231,002961100,00%1024,29
T7 Combat Car 20,001651100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/01/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/01/2019
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/10/2015
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/10/2015
Gestopt: 17/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/10/2018
Gestopt: 30/12/2018