Henrix3219

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/06/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten258791671129
Gemiddelde tier6,9910,0010,1310,13
Overwinningen1436455,50%743,75%3954,93%7558,14%
Verloren1128543,61%956,25%3042,25%5139,53%
Gelijkstand2300,89%00,00%22,82%32,33%
Gevechten overleefd670125,89%425,00%1622,54%3627,91%
Tanks vernietigd282851,09171,06630,891120,87
Gedood / dood ratio1,471,421,151,20
Gezien427551,65291,811261,772051,59
Schade toegebracht1.275,282.414,752.406,152.451,13
Veroveringspunten132480,5100,0000,0000,00
Verdedigingspunten185860,72110,69110,15570,44
Ervaring643,54945,31979,44986,59
WN71523,281330,731346,971392,82
WN82009,912081,721911,392001,15
Totaal
Gevechten25879
Gemiddelde tier6,99
Overwinningen1436455,50%
Verloren1128543,61%
Gelijkstand2300,89%
Gevechten overleefd670125,89%
Tanks vernietigd282851,09
Gedood / dood ratio1,47
Gezien427551,65
Schade toegebracht1.275,28
Veroveringspunten132480,51
Verdedigingspunten185860,72
Ervaring643,54
WN71523,28
WN82009,91
Voorbije 24u
Gevechten16
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen743,75%
Verloren956,25%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd425,00%
Tanks vernietigd171,06
Gedood / dood ratio1,42
Gezien291,81
Schade toegebracht2.414,75
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten110,69
Ervaring945,31
WN71330,73
WN82081,72
Voorbije 7 dagen
Gevechten71
Gemiddelde tier10,13
Overwinningen3954,93%
Verloren3042,25%
Gelijkstand22,82%
Gevechten overleefd1622,54%
Tanks vernietigd630,89
Gedood / dood ratio1,15
Gezien1261,77
Schade toegebracht2.406,15
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten110,15
Ervaring979,44
WN71346,97
WN81911,39
Voorbije 30 dagen
Gevechten129
Gemiddelde tier10,13
Overwinningen7558,14%
Verloren5139,53%
Gelijkstand32,33%
Gevechten overleefd3627,91%
Tanks vernietigd1120,87
Gedood / dood ratio1,20
Gezien2051,59
Schade toegebracht2.451,13
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten570,44
Ervaring986,59
WN71392,82
WN82001,15
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten74000
Overwinningen3952,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren3243,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand34,05%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2229,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd520,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien991,3400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.886,270,000,000,00
Veroveringspunten350,4700,0000,0000,00
Verdedigingspunten1742,3500,0000,0000,00
Ervaring681,620,000,000,00
Totaal
Gevechten74
Overwinningen3952,70%
Verloren3243,24%
Gelijkstand34,05%
Gevechten overleefd2229,73%
Tanks vernietigd520,70
Gedood / dood ratio1,00
Gezien991,34
Schade toegebracht1.886,27
Veroveringspunten350,47
Verdedigingspunten1742,35
Ervaring681,62
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten53000
Overwinningen3056,60%00,00%00,00%00,00%
Verloren2037,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand35,66%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2037,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,940,000,000,00
Gezien591,1100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.126,080,000,000,00
Veroveringspunten1112,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten70,1300,0000,0000,00
Ervaring594,530,000,000,00
Totaal
Gevechten53
Overwinningen3056,60%
Verloren2037,74%
Gelijkstand35,66%
Gevechten overleefd2037,74%
Tanks vernietigd310,58
Gedood / dood ratio0,94
Gezien591,11
Schade toegebracht1.126,08
Veroveringspunten1112,09
Verdedigingspunten70,13
Ervaring594,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen150,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren150,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd150,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien21,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht113,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring185,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen150,00%
Verloren150,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd150,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien21,00
Schade toegebracht113,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring185,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten820000
Overwinningen46556,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren35543,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29535,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5860,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,120,000,000,00
Gezien10851,3200,0000,0000,00
Schade toegebracht984,900,000,000,00
Veroveringspunten5200,6300,0000,0000,00
Verdedigingspunten38324,6700,0000,0000,00
Ervaring649,070,000,000,00
Totaal
Gevechten820
Overwinningen46556,71%
Verloren35543,29%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd29535,98%
Tanks vernietigd5860,71
Gedood / dood ratio1,12
Gezien10851,32
Schade toegebracht984,90
Veroveringspunten5200,63
Verdedigingspunten38324,67
Ervaring649,07
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1825000
Overwinningen110460,49%00,00%00,00%00,00%
Verloren69738,19%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand241,32%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd73440,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd14440,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,320,000,000,00
Gezien13220,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.030,670,000,000,00
Veroveringspunten16430,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten16960,9300,0000,0000,00
Ervaring604,490,000,000,00
Totaal
Gevechten1825
Overwinningen110460,49%
Verloren69738,19%
Gelijkstand241,32%
Gevechten overleefd73440,22%
Tanks vernietigd14440,79
Gedood / dood ratio1,32
Gezien13220,72
Schade toegebracht1.030,67
Veroveringspunten16430,90
Verdedigingspunten16960,93
Ervaring604,49
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten275000
Overwinningen14552,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren12946,91%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7527,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1680,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,840,000,000,00
Gezien2660,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.703,070,000,000,00
Veroveringspunten1970,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten2310,8400,0000,0000,00
Ervaring620,180,000,000,00
Totaal
Gevechten275
Overwinningen14552,73%
Verloren12946,91%
Gelijkstand10,36%
Gevechten overleefd7527,27%
Tanks vernietigd1680,61
Gedood / dood ratio0,84
Gezien2660,97
Schade toegebracht1.703,07
Veroveringspunten1970,72
Verdedigingspunten2310,84
Ervaring620,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (325)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T675925,01555131465,98%3217,44
AMX 13 57 GF 71019,63794129257,43%2473,19
AMX Chasseur de chars 81486,38760122556,90%2564,09
M2 Light2201,4335199650,70%828,81
T2 Light Tank 2143,4924868047,21%532,58
Bat.-Châtillon 25 t102479,8578861356,93%2644,58
M22183,0431556354,88%887,54
BT-22151,4425352050,38%653,61
Object 140102197,6968851152,45%2190,69
T-54 first prototype 81368,7163736855,16%2172,64
AMX 50 10081719,3775632154,21%2232,26
E 7591838,6872331456,05%1826,90
AMX 13 9091179,2358730157,48%2165,83
T25 Pilot Number 1 81611,6082830159,14%2803,71
T-5491527,7471929555,25%1716,33
Leopard Prototyp A92128,0865829556,27%2233,99
Pz.Kpfw. II Luchs4327,5740928046,79%1211,34
AMX 50 Foch92175,4774527760,29%2245,85
Bat.-Châtillon 25 t AP92166,9280427259,19%2866,29
WZ-12091834,1374126761,42%2213,02
AMX 50 B102476,5069426554,34%2310,48
AMX 50 12091979,9890525558,82%2324,05
WZ-111 model 1-492380,6081324763,56%2893,27
AMX AC mle. 4881327,6674824153,11%1540,17
T4991081,5482523954,39%1685,86
WZ-13281104,3673923348,93%2054,39
M46 Patton92158,3772023065,65%2532,03
Object 705A102148,5578522550,67%1907,61
E 100102678,5572122254,05%2360,66
IS-381492,9668721954,34%1962,10
KV-261075,7957921357,75%2259,17
Spähpanzer SP I C7931,8254921156,87%2121,45
AMX 13 757955,1058520056,00%2493,85
Pz.Kpfw. I Ausf. C3208,9834419354,40%1033,69
Tiger II81370,6483519056,84%1758,39
M26 Pershing81539,3071018553,51%2372,19
11081373,7877118455,43%1738,36
KV-856832,1146017856,74%1544,13
Spähpanzer Ru 2519947,3855317654,55%1460,18
Rinoceronte102166,8481417551,43%1724,98
IS-7101843,6174217453,45%1502,14
T-54 ltwt.91083,9154816953,85%1619,15
IS71356,0377716568,48%2229,97
T2971310,3559716457,32%1993,40
WZ-1317872,7556816352,76%1923,16
LTTB8773,8959915849,37%1624,80
WZ-120-1G FT 81908,0597514858,78%2546,09
FV3046684,0633614647,26%1254,76
T-345661,3053214163,12%2517,50
ARL V396945,4041314050,00%1977,88
Progetto M35 mod. 46 81359,1179313349,62%1615,82
AMX AC mle. 4671013,5948213250,00%1519,77
IS-271193,4880912953,49%1871,79
TVP T 50/51102081,2476212846,09%1791,36
AMX M4 mle. 4571359,9486512761,42%2339,93
Sturer Emil71069,1162112554,40%1560,46
T2071301,6478712455,65%2513,78
M4A3E2 Sherman Jumbo6838,9757012449,19%1978,08
VK 36.01 (H)6949,0252912360,98%2044,90
ARL 4461012,6653112065,83%2197,26
Leopard 1101524,3460211942,86%1018,78
Controcarro 3 Minotauro102483,7894511761,54%2213,33
AMX 50 Foch B101888,4675211754,70%1488,20
NC 70 Błyskawica101906,2475811551,30%1416,61
AMX ELC bis5664,3074711059,09%2848,63
Covenanter5428,1252710663,21%1764,62
O-I61105,6076910557,14%2298,71
M18 Hellcat61165,0761710469,23%2626,46
Tiger I71321,1588310249,02%1986,30
TVP VTU Koncept81288,8274310049,00%1914,11
Object 41681812,0791310053,00%2931,41
M48A5 Patton101878,467199947,47%1606,29
Bishop5718,843809761,86%2020,49
M10391943,928929557,89%2195,91
K-91101698,947039347,31%1403,83
T110E3102471,998339052,22%1870,95
Type T-345642,705128960,67%2164,74
BDR G1 B5613,163648947,19%1306,13
Vz. 55102420,098818851,14%1980,01
KV-15779,055888865,91%2199,98
Gryphon 102637,459048645,35%2033,80
60TP Lewandowskiego102168,338238454,76%1678,29
Object 70591582,876578350,60%1473,44
VK 28.016454,854448259,76%1423,51
M41 Walker Bulldog8741,388138254,88%1378,92
KV-1S6772,535288167,90%1933,25
Tetrarch 2221,443278149,38%1141,19
Pz.Kpfw. II2234,833948053,75%1086,67
59-166435,794128050,00%1138,78
DBV-152 102762,697808052,50%2235,37
M4A1 Sherman5616,764357964,56%2051,95
E 5091547,957377652,63%1469,01
Concept 1B 92583,1811367663,16%2668,84
MT-256423,034447452,70%1238,00
Lion 102191,308307452,70%1818,11
Konštrukta T-34/10071574,077827363,01%3354,57
M3 Stuart3195,262907048,57%682,89
S35 CA5727,644327054,29%1883,27
Strv S1 81239,276337048,57%1314,62
Škoda T 2561062,656306971,01%2686,60
Centurion Action X102082,218436857,35%1958,65
Nashorn61027,157106851,47%2087,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5617,433826750,75%1816,18
O-I Experimental5900,705096657,58%2302,38
T-284513,403716254,84%1961,42
Škoda T 5091903,658326051,67%2220,03
VK 16.02 Leopard5347,973975947,46%1047,51
AMX 12 t6815,937745862,07%2553,13
BZ-75102194,648765856,90%1808,51
T110E5102369,979205855,17%2006,55
A-4471605,5710635874,14%3189,39
Ikv 1035533,373965750,88%1454,51
T376633,687415657,14%1773,84
VK 30.02 (M)6823,067575450,00%1692,40
AMX M4 mle. 5191829,138825263,46%1735,81
Cromwell6963,575915164,71%2404,77
Type 586820,806955162,75%1945,61
Chieftain Mk. 6 102287,008705154,90%1872,18
Object 430 Version II91684,497774944,90%1822,42
Somua SAu 404452,003234860,42%1417,05
Pz.Kpfw. Neu113048,4710184744,68%2284,15
AE Phase I 91948,779304751,06%2258,21
Type 71102901,9110154650,00%2454,21
Object 268 Version 4102156,768624665,22%1960,72
AMBT 81611,208514658,70%1838,45
M8A14398,252754456,82%1077,86
Crusader6588,024234348,84%2091,34
Kranvagn101972,847384341,86%1383,85
T328885,434664242,86%809,48
Cruiser Mk. III3266,173274264,29%1546,53
Pz.Kpfw. VII102375,108944254,76%2047,96
WZ-111 model 5A102867,858664151,22%2837,12
FV230 Canopener102452,889234151,22%2002,45
Kampfpanzer 07 P(E) 102248,668284143,90%1657,29
CS-52 LIS 81309,387594047,50%1477,59
Leichttraktor1168,673233941,03%691,79
Birch Gun4351,622373948,72%1471,81
T-1091658,057673953,85%1575,59
Sherman Firefly6607,426673860,53%1299,54
Ikv 65 Alt II6810,863823745,95%1518,00
FV4005 Stage II101739,786603748,65%1308,14
Bat.-Châtillon Bourrasque 81155,737203745,95%1297,55
TNH T Vz. 5191922,229413666,67%2122,02
Pz.Sfl. IVc5854,565173658,33%2301,62
MBT-B 102290,198383650,00%1689,65
BZ-6892091,719513557,14%2091,78
Centurion Mk. 7/191458,157713450,00%1385,77
T3 HMC2216,092513452,94%1005,12
Pz.Kpfw. III Ausf. E3153,972433345,45%308,52
T803112767,8810773360,61%2120,34
Sherman III5734,567223265,63%2717,58
UDES 03 Alt 3 91693,477023240,63%1276,15
Kampfpanzer 67102376,907753132,26%1548,98
VK 30.01 (H)5788,937353050,00%2553,97
Crusader 5.5-in. SP7897,906413056,67%1402,35
Char Futur 4 91679,107573050,00%1377,20
M5A1 Stuart4254,694042958,62%876,73
SMV CC-6781476,398372853,57%1653,72
BZ-16681235,797532850,00%1558,94
A-4361020,827862864,29%2743,42
Bisonte C45 81620,869882853,57%2119,65
Škoda T 245559,334122748,15%1565,45
Controcarro 1 Mk. 291852,597582740,74%1367,99
T-505269,963192755,56%902,05
Stinger 102334,157672737,04%1413,09
Matilda4523,693882661,54%1933,52
M3 Lee4260,502092646,15%792,71
Sav m/434378,504642650,00%1167,66
Cruiser Mk. IV4420,274112650,00%1629,21
T-463228,962782470,83%1189,07
XM69 Hacker112489,219482454,17%1647,17
Versuchspanzer 5792428,009972445,83%2378,70
LT-432 8993,048082462,50%1954,31
B14380,222972339,13%1062,90
O-Ni7982,835712373,91%1543,35
M24 Chaffee5593,748402378,26%2767,41
Pz.Kpfw. 5582329,3912162356,52%2549,92
DZT-159 91883,879372360,87%2175,97
AMX 404317,414402254,55%1284,88
Coccodrillo 102275,418532245,45%1794,55
BZ-79112569,0910172254,55%1482,12
Bat.-Châtillon 155 58101154,328112268,18%1031,72
Sexton II3184,292322180,95%842,62
M5 Stuart4159,192852152,38%319,64
Rhm.-Borsig Waffenträger8963,056312161,90%985,48
Prototipo 6 81380,148192152,38%1291,06
SU-855434,953101963,16%1042,16
Progetto C50 mod. 6691772,689591963,16%1864,61
Object 26391691,539091963,16%1642,49
IMT 81662,167511936,84%1727,52
WZ-111G FT92181,118301844,44%1642,43
Strv 103-091966,247511747,06%1659,92
T56 GMC3238,182161741,18%687,91
ASTRON Rex 105 mm 81805,599361752,94%2228,53
AAT60 81368,718341758,82%1476,25
Löwe 81147,768701764,71%1311,59
LT vz. 383271,002341637,50%1069,35
Marder 38T4649,134601656,25%2055,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4365,502711650,00%1177,07
Grant4362,534831553,33%1119,19
Renault UE 573164,671581540,00%287,41
PTZ-78112773,878091526,67%1519,85
KR-1112604,5310751560,00%1780,80
105 leFH18B2 5831,007061464,29%1932,75
Felice 91727,719081471,43%2081,48
60G FT5791,076561464,29%2544,77
WZ-131G FT6878,646361478,57%1689,08
Super Hellcat 71171,365481464,29%2067,92
SU-76G FT4539,774841361,54%1478,40
Renault FT AC2124,001491361,54%418,84
White Dragon 81124,236811346,15%1137,83
Object 268 Version V 101494,237031361,54%1056,49
Škoda T 56 81812,3810831369,23%1923,45
Object 452K 103008,318481346,15%2301,70
T28 Concept 71201,008181353,85%1997,71
Turtle Mk. I 81547,159661369,23%1768,10
TL-1 LPC 81257,858081361,54%1683,30
Vickers Medium Mk. III3322,752771258,33%1522,52
121101419,586221250,00%1141,41
M2 Medium Tank3270,252601250,00%1069,01
FV229 Contender91602,337831241,67%1269,60
Renault Otsu1136,732381154,55%525,49
Object 25791267,828681172,73%1229,13
Durendal 102318,738651154,55%1536,03
Kpz. Erich Konzept I 91503,007091040,00%1216,43
UDES 0381869,22735933,33%1940,95
T-262212,11310966,67%1350,78
SDP wz 66 Grom 81749,89732933,33%1525,75
MS-11222,00230850,00%1211,30
Universal Carrier 2-pdr2184,00165837,50%660,77
FV215b (183) 101979,13734850,00%1212,96
BZT-70 102393,50723825,00%1140,59
FV224 Chopper71877,131214875,00%3333,68
SMV CC-5671344,00868757,14%2059,74
Comet71284,001003757,14%2603,82
G.W. Panther7644,71532742,86%593,50
AltProto AMX 30 81204,86760742,86%1221,14
XM57 81542,86797742,86%1423,09
SFAC 105 81407,00626728,57%1161,50
T1 Cunningham194,67191666,67%604,41
T1 HMC271,17131666,67%399,54
Centurion Mk. I81281,83997666,67%2213,90
G.Pz. Mk. VI (e)2153,33124633,33%768,23
Renault R352324,17287633,33%1766,67
T-832 82511,001321683,33%3387,95
Object 703 Version II 81303,83780650,00%1197,26
Toro 92189,33855633,33%1742,90
Type 5 Ka-Ri 81781,50847650,00%1786,06
T 55A 91199,50757650,00%1132,86
Ikv 723348,80532580,00%1179,99
Vz. 44-171498,20812540,00%1973,73
Marder II3437,60318560,00%1661,55
Panther II81514,00831560,00%2634,54
Loyd Gun Carriage2218,00196560,00%1514,89
Ares 7581724,401104580,00%2230,71
Object 752 91762,00899560,00%1357,73
Schwertwal 101846,6011865100,00%1288,06
E 77 92062,20843540,00%2112,27
Predatore 92144,60979560,00%1564,09
BT-7 artillery 3338,60279520,00%1151,20
Vickers Medium Mk. I168,75108450,00%184,81
Lago4507,00336425,00%2011,34
Type 95 Heavy4258,00238475,00%798,11
Type 91 Heavy3208,25241450,00%644,52
SU-263202,25194425,00%348,89
T-34-2G FT71082,25510425,00%1174,48
Object 274a 81155,25596425,00%1025,14
Panhard EBR 75 (FL 10) 8126,50483450,00%127,95
CS-52 C 8736,50755475,00%920,96
L-60 2364,75712450,00%3067,03
Type 59 First Warrior 81658,501071475,00%2506,37
Churchill I5388,00252366,67%785,65
TNH 105/100081387,0011693100,00%1826,09
Panzerjäger I2214,33206333,33%749,16
Progetto CC55 mod. 5481815,67793333,33%1714,88
SU-100M171565,33796333,33%2573,91
AMX 65 t81320,6710363100,00%1652,49
Leichter Kpz. 70 (K) 8774,6726230,00%830,25
Ares 8592199,6713463100,00%2602,99
MTLS-1G14 3393,00486333,33%1615,75
43 M. Toldi III 3186,00343366,67%840,70
Vickers Medium Mk. II276,0086250,00%194,23
Type 3 Chi-Nu5543,505872100,00%1854,47
S-517685,50352250,00%684,46
Carro d'assalto P.8871166,0052120,00%1283,50
AMX 383160,003332100,00%569,51
Valentine AT40,0093250,00%96,26
Pz.Kpfw. I2195,004572100,00%1039,85
Charioteer8408,50514250,00%256,90
Char Mle. 75 9907,50662250,00%927,60
Char Murat 91138,509822100,00%962,65
M4A3(76)W Sherman 61269,0013212100,00%3137,82
SMV CC-64 Vipera 81120,00790250,00%1152,60
Lätt Stridsfordon 120 91088,507722100,00%795,55
Heavy Tank No. VI 6206,504992100,00%299,14
Serpente 92586,001135250,00%2053,02
TOG II* 6561,00310250,00%791,71
ELC EVEN 90 8662,50676250,00%1222,64
Object Kust 81225,507682100,00%1265,39
Renault FT164,001501100,00%361,94
Stuart I-IV3498,007951100,00%2786,81
P.43 bis6950,0036810,00%1331,12
Type 97 Te-Ke 2138,003110,00%403,64
Type 89 I-Go/Chi-Ro2121,002821100,00%517,21
SDP 44 Burza61754,008821100,00%3849,93
Lorraine 155 mle. 5071377,0037810,00%1333,19
SDT-58 Vlkodav 91665,0030810,00%1255,18
Jagdpanther II81721,0031610,00%1335,20
T-602296,0030910,00%1411,44
Kpz. 3 GST Turm 82528,0072010,00%2407,64
E 65 Zwilling 82017,0012771100,00%2232,23
TS-54 82183,0015271100,00%2053,35
Obsidian 8387,0042210,00%168,16
SU-130PM 8845,0010171100,00%793,94
HWK 30 8918,0059110,00%1767,77
Type 63 8967,009411100,00%910,47
Bofors Tornvagn 8780,008901100,00%733,14
E 25 7903,0039810,00%877,19
AMX ELC 901 6324,006961100,00%928,63
T-34-85M 6769,007211100,00%1340,29
WZ-111 model 6 83147,0015511100,00%2820,60
FV226 Contradictious 81437,0050410,00%1220,45
122 TM 8412,0030310,00%122,60
Vercingétorix 92495,0010101100,00%2420,67
VCS 6x6 TS 90 9802,0011751100,00%1145,16

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/06/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/06/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/09/2018
Gestopt: 16/09/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/05/2017
Gestopt: 06/06/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/03/2017
Gestopt: 11/04/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 13/04/2017
Gestopt: 22/05/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/03/2017
Gestopt: 26/03/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/11/2017
Gestopt: 21/02/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/09/2017
Gestopt: 02/10/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/10/2017
Gestopt: 05/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/06/2017
Gestopt: 03/09/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/09/2018
Gestopt: 19/02/2022
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 24/01/2017
Gestopt: 22/03/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/01/2017
Gestopt: 20/01/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/01/2017
Gestopt: 12/01/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/12/2016
Gestopt: 07/01/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 01/12/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/11/2016
Gestopt: 30/11/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/10/2016
Gestopt: 13/11/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/08/2016
Gestopt: 25/10/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/07/2016
Gestopt: 16/08/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/07/2016
Gestopt: 08/07/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/06/2016
Gestopt: 03/07/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/03/2016
Gestopt: 24/05/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 01/02/2016
Gestopt: 19/03/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/01/2016
Gestopt: 30/01/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/12/2015
Gestopt: 06/01/2016
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 07/11/2015
Gestopt: 15/12/2015
Rol: Commandant
Toegetreden: 24/09/2015
Gestopt: 25/10/2015
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 16/09/2015
Gestopt: 22/09/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/09/2015
Gestopt: 11/09/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/06/2015
Gestopt: 08/08/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/12/2014
Gestopt: 15/04/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/07/2014