Hicks69

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/12/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten106993000
Gemiddelde tier8,470,000,000,00
Overwinningen6069256,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren4467041,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand16311,52%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4620043,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1242411,1600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,040,000,000,00
Gezien1201721,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.687,850,000,000,00
Veroveringspunten2484382,3200,0000,0000,00
Verdedigingspunten926510,8700,0000,0000,00
Ervaring763,830,000,000,00
WN71495,580,000,000,00
WN82155,860,000,000,00
Totaal
Gevechten106993
Gemiddelde tier8,47
Overwinningen6069256,73%
Verloren4467041,75%
Gelijkstand16311,52%
Gevechten overleefd4620043,18%
Tanks vernietigd1242411,16
Gedood / dood ratio2,04
Gezien1201721,12
Schade toegebracht1.687,85
Veroveringspunten2484382,32
Verdedigingspunten926510,87
Ervaring763,83
WN71495,58
WN82155,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1846000
Overwinningen117963,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren59432,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand733,95%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd84845,94%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd13220,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,320,000,000,00
Gezien25951,4100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.596,340,000,000,00
Veroveringspunten27731,5000,0000,0000,00
Verdedigingspunten17270,9400,0000,0000,00
Ervaring808,640,000,000,00
Totaal
Gevechten1846
Overwinningen117963,87%
Verloren59432,18%
Gelijkstand733,95%
Gevechten overleefd84845,94%
Tanks vernietigd13220,72
Gedood / dood ratio1,32
Gezien25951,41
Schade toegebracht1.596,34
Veroveringspunten27731,50
Verdedigingspunten17270,94
Ervaring808,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten280000
Overwinningen17763,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren9835,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,79%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd13748,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2010,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,410,000,000,00
Gezien2410,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.157,150,000,000,00
Veroveringspunten4871,7400,0000,0000,00
Verdedigingspunten5291,8900,0000,0000,00
Ervaring726,120,000,000,00
Totaal
Gevechten280
Overwinningen17763,21%
Verloren9835,00%
Gelijkstand51,79%
Gevechten overleefd13748,93%
Tanks vernietigd2010,72
Gedood / dood ratio1,41
Gezien2410,86
Schade toegebracht1.157,15
Veroveringspunten4871,74
Verdedigingspunten5291,89
Ervaring726,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten76000
Overwinningen4964,47%00,00%00,00%00,00%
Verloren2431,58%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand33,95%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3242,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd510,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,160,000,000,00
Gezien620,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht574,880,000,000,00
Veroveringspunten1341,7600,0000,0000,00
Verdedigingspunten480,6300,0000,0000,00
Ervaring546,320,000,000,00
Totaal
Gevechten76
Overwinningen4964,47%
Verloren2431,58%
Gelijkstand33,95%
Gevechten overleefd3242,11%
Tanks vernietigd510,67
Gedood / dood ratio1,16
Gezien620,82
Schade toegebracht574,88
Veroveringspunten1341,76
Verdedigingspunten480,63
Ervaring546,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1116000
Overwinningen78069,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren32228,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand141,25%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd57551,52%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9610,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,780,000,000,00
Gezien10940,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.515,970,000,000,00
Veroveringspunten12161,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten15701,4100,0000,0000,00
Ervaring815,250,000,000,00
Totaal
Gevechten1116
Overwinningen78069,89%
Verloren32228,85%
Gelijkstand141,25%
Gevechten overleefd57551,52%
Tanks vernietigd9610,86
Gedood / dood ratio1,78
Gezien10940,98
Schade toegebracht1.515,97
Veroveringspunten12161,09
Verdedigingspunten15701,41
Ervaring815,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten398000
Overwinningen27268,34%00,00%00,00%00,00%
Verloren12030,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,51%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd19548,99%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2780,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,370,000,000,00
Gezien3430,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.021,680,000,000,00
Veroveringspunten7511,8900,0000,0000,00
Verdedigingspunten14443,6300,0000,0000,00
Ervaring768,050,000,000,00
Totaal
Gevechten398
Overwinningen27268,34%
Verloren12030,15%
Gelijkstand61,51%
Gevechten overleefd19548,99%
Tanks vernietigd2780,70
Gedood / dood ratio1,37
Gezien3430,86
Schade toegebracht1.021,68
Veroveringspunten7511,89
Verdedigingspunten14443,63
Ervaring768,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2171000
Overwinningen141665,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren70832,61%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand472,16%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd107449,47%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd16900,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,540,000,000,00
Gezien23151,0700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.226,430,000,000,00
Veroveringspunten39341,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten22461,0300,0000,0000,00
Ervaring788,740,000,000,00
Totaal
Gevechten2171
Overwinningen141665,22%
Verloren70832,61%
Gelijkstand472,16%
Gevechten overleefd107449,47%
Tanks vernietigd16900,78
Gedood / dood ratio1,54
Gezien23151,07
Schade toegebracht1.226,43
Veroveringspunten39341,81
Verdedigingspunten22461,03
Ervaring788,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten412000
Overwinningen13633,01%00,00%00,00%00,00%
Verloren27366,26%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,73%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10425,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2570,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien4251,0300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.681,340,000,000,00
Veroveringspunten1360,3300,0000,0000,00
Verdedigingspunten2790,6800,0000,0000,00
Ervaring476,860,000,000,00
Totaal
Gevechten412
Overwinningen13633,01%
Verloren27366,26%
Gelijkstand30,73%
Gevechten overleefd10425,24%
Tanks vernietigd2570,62
Gedood / dood ratio0,83
Gezien4251,03
Schade toegebracht1.681,34
Veroveringspunten1360,33
Verdedigingspunten2790,68
Ervaring476,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (478)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Löwe 81636,64842649455,16%2297,46
T92 8494,11656204948,80%777,78
Lorraine 40 t 81896,59945177857,31%2783,11
Leopard 1102560,68802160657,41%2590,44
E 50 Ausf. M102440,39771143958,72%2498,64
StuG III Ausf. G5625,87316140352,10%1698,19
Grille 15102552,67697138054,35%2195,80
M48A5 Patton102327,14817130758,00%2334,80
E 5091829,35663129053,64%2076,56
AMX Chasseur de chars 81473,82858125053,68%2328,03
T-5491761,07740121257,84%2179,33
Centurion Action X102464,17879119060,08%2517,31
T110E5102269,2086497763,97%2117,59
LT-432 8774,3777397750,46%1515,15
T-62A102300,1781994561,38%2358,62
Hummel61199,5737891651,20%2169,12
Rheinmetall Skorpion G 81731,0185991459,96%2140,61
WZ-132-1101669,7679790655,08%2427,96
Churchill III 5684,1776190258,65%1782,32
XM551 Sheridan101649,3278988953,88%2313,12
Bat.-Châtillon 155 58101755,6162685351,35%1954,77
E 7592048,5467982454,61%2434,27
Tiger II81525,5165872755,98%2175,56
Maus102148,0280772658,26%1909,54
CS-63102534,7187672256,23%2445,93
Bat.-Châtillon 25 t102280,6487770663,74%2594,91
T4991034,6174669351,80%1704,16
T-100 LT101407,0987068157,56%2183,79
Spähpanzer Ru 25191010,6280464155,38%1861,69
G.W. E 100101967,1662961955,25%2179,28
leKpz M 41 90 mm GF 8678,0671061949,60%1251,17
E 100102317,7778561759,81%2246,86
Rheinmetall Panzerwagen101424,0080160654,29%1950,99
Prototipo Standard B92228,3395960460,43%2587,12
AMX 13 9091131,9582959255,24%2172,40
Object 705A102296,8685757656,94%2121,11
M10391938,9381356154,90%2183,37
Tiger I71044,1358756051,61%1522,29
AMX 50 B102648,1585155462,45%2552,53
WZ-13281020,9271055056,55%2213,98
Object 140102438,1090154563,67%2531,18
Type 71102197,1781753948,05%1690,40
M54 Renegade 81786,4294453756,98%2232,30
50TP Tyszkiewicza92037,1490753458,05%2202,29
Strv 103B102632,8084452058,46%2201,03
121102496,9685351661,24%2525,45
Tiger (P)71185,7657551355,56%1969,71
Type 5 Heavy102277,5083851059,41%1872,27
K-91102463,8087750259,96%2384,63
T2971266,2254250155,09%1929,80
AMX 13 105101760,5882250155,09%2614,59
AMX 50 10081699,8287849965,13%2315,41
T3281524,2272249359,03%2154,35
VK 45.02 (P) Ausf. B91885,2587948858,61%2042,44
Jagdpanzer E 100102610,2878846760,81%2297,71
M4A1 Sherman5631,9149646455,39%2091,50
Panhard EBR 105101645,9386545857,86%2537,06
ST-II102298,8688045158,76%2136,94
Caernarvon81500,9760345055,11%2067,90
Vz. 71 Tesák101048,4077044949,44%1223,65
M40/M4381710,4772544753,47%2230,64
Bat.-Châtillon 155 5591789,0264744357,11%2299,73
Object 430 Version II92013,8596342058,81%2665,91
Object 777 Version II 92123,3594041856,46%2351,39
FV380591626,7465741355,69%1988,31
113102467,7291141264,81%2469,38
T92 HMC102039,3369141156,93%2284,40
G.W. Tiger91658,5352940951,10%1928,73
T-4481009,2149540350,12%1543,46
Object 907 102544,6095339661,11%2470,63
Leopard Prototyp A91832,7674939051,79%1769,59
WZ-111 model 5A102632,9695538764,34%2425,78
Concept No. 5102125,4474438649,22%1673,23
Pz.Kpfw. VII102507,3888138556,62%2083,64
Panther II8980,3244138356,92%1485,33
T110E4102479,6778338253,93%1886,32
Conqueror91951,0768337953,03%2093,75
M53/M5591796,3869737754,91%2170,80
E 75 TS 81764,4295737360,32%2513,99
VK 30.02 (D)7623,9446237255,11%962,49
212A91598,3363437152,02%1670,70
FV215b (183) 102139,6371236852,45%1754,01
IS-381541,7090036768,94%2117,82
IS-7102305,7093836563,56%2215,27
Manticore101609,8586036358,68%2400,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5410,4830235654,21%1130,00
WZ-111 model 1-492133,2095135459,89%2486,66
T95/FV4201 Chieftain 102821,7296735461,58%2237,81
Object 268 Version 4102376,6587135361,19%2082,62
Strv m/42-57 Alt A.2 61005,6971435360,91%2210,31
VK 16.02 Leopard5131,0127735153,56%290,14
P.44 Pantera81725,6092633656,25%2822,53
STB-1102532,0894833664,58%2698,17
LTTB8999,1983033657,74%2326,58
T57 Heavy102750,0184133562,09%2706,56
T-54 ltwt.91274,8782833555,22%2252,40
M46 Patton91730,1659333152,57%1884,28
M60 102485,0585933154,38%2259,98
Object 279 early 102845,7499433064,24%2254,91
VK 30.01 (P)6427,6931932154,52%635,94
Object 274a 81627,4995631757,41%2508,06
T-345276,1928531551,75%634,72
Jagdpanther71202,5743131557,14%2000,38
AMX 50 12092034,6068031552,06%2237,96
VK 36.01 (H)6582,7739931051,94%1000,40
T-1092017,2492430861,36%2412,32
TVP T 50/51102745,1984530761,89%2840,89
FV215b 102668,7690630763,84%2771,62
T3092145,1086930356,77%2231,64
TS-5 81886,01101529859,40%2457,88
Kranvagn102495,3790429760,27%2374,28
Type 6191966,2894429261,64%2611,31
Tortoise92046,6690029259,25%1920,46
WZ-12091331,3078128953,63%1483,57
WZ-120-1G FT 81511,7879228952,94%1749,93
M26 Pershing81303,5875128555,44%1914,57
Centurion Mk. I81492,0656828557,19%2399,22
Centurion Mk. 7/191921,5869928455,99%2301,34
SU-122-5491860,2280028253,55%1986,62
Jagdtiger92098,6161427852,52%2137,27
Bat.-Châtillon 25 t AP91739,2977327450,36%1921,30
Waffenträger auf Pz. IV92379,8393727164,21%2755,62
Type 4 Heavy91694,0186126259,16%1755,62
WZ-111 81596,2698226165,52%2405,59
Ferdinand81478,5656225952,90%1696,27
Strv 103-091946,7083725453,54%1992,50
SDP 60 Gonkiewicza91917,0586325355,34%1809,92
AE Phase I 92002,3995325267,86%2049,30
Object 268102650,4987925167,73%2146,83
AMX 50 Foch91901,7382724955,82%1813,33
Object 41681431,0166824952,61%2089,70
Jagdpanzer IV6631,0530124249,59%1156,51
T-34-281315,4684124158,51%2065,39
Super Conqueror102634,2894523760,34%2315,00
Bat.-Châtillon Bourrasque 81643,1896123561,70%2465,93
Object 70492306,1383523255,60%2004,66
FV20781359,8062623251,29%1852,56
T54E192280,4791723263,36%3037,48
VK 72.01 (K) 102414,5985123258,62%1743,55
Lorraine 155 mle. 5181593,7368022951,53%2369,58
T-34-856485,2532522653,10%870,87
Object 430102321,8392122665,04%2248,94
Indien-Panzer81394,4876522552,44%2069,12
SU-855576,2729622152,04%1496,90
T-437890,9542621947,95%1499,22
TVP VTU Koncept81439,8880221852,29%2316,13
Object 430U102398,6197621866,97%2410,70
T9591687,7378121558,14%1481,64
FV4004 Conway92165,9288821464,02%2565,99
SU-14-281509,5971121356,81%2095,70
G.W. Panther71665,1360221354,93%2460,06
AMX AC mle. 4881428,3878221256,13%1842,62
STA-181536,7287220561,46%2758,00
AMX M4 mle. 5192316,2299720461,76%2506,46
UDES 0381640,0079220057,00%1916,05
ST-I92308,88100719959,80%2780,80
11081493,2591819863,64%2218,51
T 55A 91855,3294219861,11%2179,84
Škoda T 5092099,5991719761,42%2335,63
ISU-15281758,5081019757,36%2084,01
Leopard 120 Verbessert112211,8480719751,27%1654,38
Ares 90102386,8087319648,98%1965,29
WZ-111-1G FT81583,6175719549,74%1854,80
KV-481432,2081819555,90%2034,65
SU-14-171213,1968619458,25%2140,35
FV217 Badger102404,1089419361,14%1963,62
Cromwell6860,0665919170,16%2187,27
O-Ho81380,3987519162,83%1746,53
AMX 30 B102436,6084819052,63%2617,44
Jagdpanther II81822,9577518964,55%2189,30
AMX 13 757685,8754418852,13%1480,87
Object 277102752,3288118857,98%2506,34
EMIL 1951 81790,9296918457,07%2327,46
AMX M4 mle. 54102364,3392218362,84%2055,89
IS-M81510,5482418149,72%1983,50
Black Prince71136,6559817960,34%1858,97
Panhard EBR 75 (FL 10) 81271,0693717861,80%3092,03
121B 102462,9390317761,02%2470,55
Grille5748,0528617656,82%2030,31
KV-371094,4059917657,39%1636,62
AMX M4 mle. 4571321,4481417459,77%2045,22
Rhm.-Borsig Waffenträger82088,4284317456,32%2900,75
Vz. 55102724,7997617362,43%2480,05
VK 28.016578,5668617255,81%1935,43
IS71525,6593517163,74%2816,38
WZ-111G FT92204,2086916556,36%2083,88
WZ-132A91335,6179116353,99%2173,01
M41 Walker Bulldog8823,8876116349,69%1735,19
T803112591,0494716353,37%1886,81
O-I6884,6064116160,25%1665,69
Type 5 Chi-Ri71108,8274316053,13%2013,71
Konštrukta T-34/1007989,4972715853,16%1755,50
T-1506787,1041615648,72%1377,70
Kampfpanzer 50 t 92184,46100815661,54%2177,31
Crusader 5.5-in. SP71102,7061115556,77%1942,96
FV3046879,4959215559,35%1880,94
leKpz Borkenkäfer111695,9394015554,84%2114,65
AMX M4 mle. 49 81781,83108115563,23%2757,67
KV-856968,0164515455,19%2065,58
IS-4102409,6391715267,76%2170,22
AT 1581697,1292615261,18%2160,30
60TP Lewandowskiego102624,9492315164,24%2271,00
M1271286,9365815154,30%2076,59
Progetto M35 mod. 46 81930,00108015174,83%2932,99
Type 586798,9161914957,05%1870,61
Leo71184,2885314854,73%2408,60
Comet71122,1756114858,11%2088,25
T2881407,4374914852,03%1536,67
M66707,5941114656,85%1190,71
AMX 50 Foch B102743,4086014654,79%2348,07
FV4025 Contriver112640,0586714646,58%1642,94
Emil II91997,1496414560,69%2217,46
Concept 1B 92386,66104014560,69%2134,85
Strv 107-12112498,1981614450,69%1642,90
FV4005 Stage II102004,8573314455,56%1584,05
T376648,2073014461,81%2216,31
GSOR 1006 Scheme 791688,9379814454,86%1642,73
Ares 90 C112588,9488814443,75%2015,17
Type T-345516,5640814256,34%1604,86
WZ-113G FT102607,4894914170,21%2048,44
KV-26973,5760814161,70%1948,62
AMX 12 t6533,9538614046,43%1427,49
T2071185,2583513855,07%2370,25
VK 45.02 (P) Ausf. A81791,4390313871,74%3009,51
53TP Markowskiego81611,7793113760,58%2407,75
Panhard EBR 9091469,8387613751,82%2863,05
Object 70591858,2894313666,18%2050,07
AS-XX 40 t112549,5486113650,00%2177,39
ARL 446893,2463513559,26%1838,56
BZ-75102278,2185713557,04%1960,74
Emil I81966,05102313461,19%2880,67
T110E3102528,6087313461,94%2178,87
Ikv 65 Alt II6898,4762713354,14%1730,38
SU-10181551,8882813360,15%2102,24
T28 Prototype81545,5176213354,14%1681,73
Object 252U Defender 81615,9892113360,15%1937,68
Ho-Ri 3102120,9579012959,69%1531,87
Sturer Emil71123,1464512951,16%1709,00
T-34-171312,4391412864,84%2539,48
Lorraine 155 mle. 5071016,9156412653,97%1314,97
Rinoceronte102589,9489712462,10%2189,89
Controcarro 3 Minotauro102019,0283812458,06%1480,38
PTZ-78113102,9092212451,61%2088,35
O-Ni71264,1088312361,79%1865,98
T71 DA7629,2467612347,15%1365,80
AMX 30 1er prototype92343,24100012267,21%2998,77
Taschenratte112996,25104112250,00%1922,65
KR-1112768,7199512254,92%2028,33
T1 Heavy5534,6038212058,33%1227,68
M18 Hellcat61204,0474811977,31%2901,20
Hirschkäfer112444,6683611663,79%1655,30
Type 5781315,9773911542,61%1322,81
IS-271269,2980711367,26%2239,04
XM69 Hacker112697,6098611358,41%2200,94
AMX 65 t81267,0765811243,75%1423,41
LPT-67 Šelma9877,8075611152,25%1350,28
M4A3E2 Sherman Jumbo6891,1980611164,86%2468,66
T6981607,1490211158,56%2392,67
M-V-Y102288,5389711157,66%1914,47
M3 Lee4257,3823611048,18%881,64
AMX AC mle. 4671238,0271011052,73%1976,34
Object 432U112455,6294011059,09%1999,73
T-44-100 81711,0995211061,82%2654,68
A-4471064,4780710962,39%2152,47
M446888,3263310956,88%1861,89
Churchill I5654,2555810852,78%1516,35
Pz.Kpfw. III Ausf. J4153,6121610838,89%158,37
AT 771156,6572010855,56%1732,88
Conqueror Gun Carriage102089,8172710859,26%2086,81
M5 Stuart4250,5730110747,66%623,98
CS-67 Szakal112569,1792310653,77%2324,18
Chimera 82134,53108610563,81%2961,62
WZ-1317814,5466010051,00%1945,05
Ikv 90 Typ B71133,3369510047,00%1794,96
Churchill VII6885,8653310049,00%1861,13
BZ-79112812,2598510057,00%1997,94
SU-15271206,866709944,44%1876,46
AT-FV230 Breaker112590,049569958,59%1774,69
T-34-2G FT71104,606699757,73%1664,43
T25 AT71202,377269757,73%1730,34
KV-15799,975419656,25%2140,70
SU-1006869,866419556,84%1653,31
Challenger71062,017869557,89%1732,18
AMX 67 Imbattable112967,559529354,84%2244,52
Type 3 Chi-Nu Kai 5811,817839363,44%2574,51
STK-2112805,099689156,04%2002,47
Cruiser Mk. III3299,124978958,43%1788,00
AMX 13 F3 AM6980,395938850,00%1470,74
Type 4 Chi-To6805,216728749,43%1955,39
T25/271204,577848763,22%2100,99
MT-256443,385978755,17%1343,37
Panhard AML Lynx 6x681363,178338757,47%3211,90
Škoda T 256871,197028656,98%2003,10
SDP 57 Gowika71203,756618445,24%1531,86
Object 261101782,517308460,71%1817,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4227,521948351,81%492,82
TT-130M 91512,088068351,81%1506,88
Hotchkiss EBR71025,397038252,44%2489,18
GSOR 3301 AVR FS91382,949368060,00%2851,77
Type 59 First Warrior 81393,879087956,96%1929,20
A-20554,812257753,25%140,01
UDES 15/16102624,719807768,83%2750,16
SU-86937,685827755,84%1400,12
SU-100M171147,397687763,64%1864,04
Aufklärungspanzer Panther 7543,016737751,95%1202,70
Progetto M40 mod. 65102693,149227671,05%2804,93
M75363,913167443,24%1311,18
ARL V396641,694917451,35%1174,92
T28 Concept 71188,587227454,05%1746,24
Super Hellcat 71328,077877454,05%2222,90
AT 86739,706317357,53%1455,65
45TP Habicha71132,297587250,00%1688,56
Wespe3330,921837245,83%1266,99
BDR G1 B5745,284297251,39%1758,46
Stitch 81574,858557149,30%1783,55
T34 B 81543,558997161,97%2278,78
Pz.Kpfw. II2150,611967055,71%609,43
Pz.Kpfw. III Ausf. E3114,871897057,14%275,24
WZ-131G FT6830,155946850,00%1599,54
Type 6891667,269056860,29%1585,22
P.43 ter71076,878196764,18%1991,87
Panhard AMD 178B6709,245916650,00%2246,45
HWK 128702,207016550,77%1324,30
UDES 1692397,3110316464,06%3043,09
Chieftain/T95 81540,538476451,56%2306,55
Škoda T 245603,354736262,90%2163,38
Pz.Kpfw. II Luchs4229,943896264,52%912,73
Charioteer81821,198596251,61%2615,13
FV230 Canopener102439,399276259,68%1788,06
40TP Habicha6768,705916144,26%1378,06
Caernarvon Action X 81739,4610386157,38%2276,82
FV227 Conceiver81386,958666058,33%1633,44
Ares 7581678,5011335865,52%2548,72
B14235,302245642,86%503,47
UDES 14 Alt 581944,879035554,55%3020,66
T216507,796145265,38%1536,96
Vz. 64 Blesk8650,227325160,78%1178,48
AMX ELC bis5655,866605168,63%2808,11
T675808,665115066,00%2706,89
Achilles6934,687385070,00%2277,87
Type 3 Chi-Nu5466,655034953,06%1336,33
FV4202 81357,948764953,06%1798,64
P.43 bis6886,926454852,08%1947,96
T1 Cunningham1145,794094753,19%974,68
Strv 746937,268714671,74%2405,20
M415636,635334658,70%1097,77
AMX 13 105 AM mle. 505650,505264654,35%1618,08
Type 4 Ju-To71110,177154650,00%1311,75
SU-122A5573,854324650,00%1367,04
M8A14438,043374553,33%1224,26
Type 1 Chi-He4341,504644461,36%1224,78
Pz.Kpfw. III/IV5491,985374360,47%1721,95
Char Futur 4 92354,6310564369,77%2596,34
Object 260 102567,519854168,29%2303,52
43 M. Toldi III 3251,204424170,73%1397,36
M56 Scorpion 71447,658344045,00%2289,79
VK 30.01 (H)5172,902513953,85%261,32
59-166366,185783953,85%986,77
AMX 50 Foch (155) 102395,878663873,68%2029,13
O-I Experimental5795,036523754,05%1846,32
M36 Jackson6913,056753767,57%1855,99
Nashorn61066,897353767,57%2302,61
Waffenträger auf E 100103176,468533764,86%2649,88
Matilda4389,864753655,56%1228,52
ST vz. 394345,423133655,56%1254,03
Vz. 60S Dravec 102416,478223644,44%1625,25
Bishop5546,425173672,22%1567,87
A-436850,447893663,89%2091,31
Sherman III5536,393423650,00%1288,97
Archer5718,316583666,67%2321,55
Carro da Combattimento 45 t 102502,759403666,67%2169,69
NC 70 Błyskawica101878,697763557,14%1423,55
S35 CA5662,065423551,43%1534,15
AMX 105 AM mle. 474519,913093548,57%2213,27
IS-2-II81620,8010353580,00%2311,20
Ikv 1035562,455653366,67%1674,30
Marder II3226,552153354,55%658,49
T56 GMC3344,284083256,25%1550,45
P.435654,106102955,17%1921,49
25TP KSUST II5592,285262944,83%1432,44
LHMTV81197,869032968,97%2788,57
BT-74103,501742850,00%192,52
Object 263102866,009562871,43%2558,68
M4A1 FL 10 61118,897292835,71%1987,09
Pz.Sfl. IVc5557,634712748,15%1480,80
AT 25606,886632665,38%1835,13
H3 92063,9210782676,92%2122,54
T2 Light Tank 265,005592673,08%279,09
DZT-159 Dragon's Soul 91826,318492650,00%1473,87
M2 Medium Tank3137,241722548,00%349,38
Škoda T 177626,447492560,00%1438,59
Stone Sentinel 81573,2410852564,00%2045,98
Crusader6485,755372462,50%1607,49
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 51056,048282454,17%3074,72
M5A1 Stuart4318,483532360,87%1326,06
Somua SAu 404282,413632263,64%834,46
T78 61081,687562254,55%1800,40
Bat.-Châtillon 12 t81354,249122161,90%3167,42
Type 2597 Chi-Ha3184,751712030,00%460,33
Alecto4456,605782070,00%1690,81
Pz.Kpfw. I Ausf. C3254,904172080,00%1570,95
IS-3-II92620,9011482070,00%3047,92
Heavy Tank No. VI 61135,209762065,00%2273,30
Type 97 Chi-Ha3308,374331942,11%1205,74
M10 Wolverine5938,168131973,68%2898,46
Marder 38T4440,795471957,89%1325,06
IS-5 (Object 730) 81584,059551968,42%2241,37
D23253,892391850,00%984,47
BT-7 artillery 3401,006101872,22%2017,39
Covenanter5311,654801758,82%1146,71
FV601 Saladin8984,067811764,71%1273,53
SDP 44 Burza6765,385671656,25%1507,62
T404643,816731668,75%2277,92
P26/404473,274421546,67%1399,35
T-284545,135681573,33%2329,64
T1 HMC2191,271541553,33%1025,90
Sexton I 3284,003281566,67%1094,84
Vickers Medium Mk. III3188,212881442,86%552,09
Sturmpanzer I Bison3385,073411450,00%1536,81
Black Rock 113255,2910941457,14%2640,64
M2 Light2127,692101338,46%308,81
M10 RBFM 5930,158291369,23%2589,90
AMX 13 57 71418,0011901369,23%3759,61
Cruiser Mk. II2268,583601266,67%1462,20
SDP 58 Kilana81281,257931266,67%1383,21
AMX 404419,645631154,55%2109,56
T95E6 102587,649251163,64%2289,80
T-463280,604491070,00%1443,88
Leichttraktor1105,601741060,00%452,18
M3 Stuart3237,33339988,89%1102,01
Valentine AT4232,67299944,44%491,06
Black Prince II 71490,00814933,33%1934,59
Vickers Medium Mk. II2174,38249837,50%797,79
Type 3 Ju-Nu61187,75665837,50%1866,26
M4 Improved 5672,75667850,00%1956,93
Sherman VC Firefly 61081,88909875,00%2305,98
Turán III prototípus 5535,13549875,00%1358,60
Pz.Kpfw. 35 (t)2156,86157742,86%634,74
Pz.Kpfw. 38 (t)396,71131728,57%94,62
T23E3 71002,43952771,43%2036,50
T1E6 297,14177757,14%359,45
Vickers Medium Mk. I197,17258666,67%496,85
T3 HMC2277,17423666,67%1351,37
Universal Carrier 2-pdr2267,83283683,33%1366,58
Windhund 82353,50782616,67%2816,73
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5653,17730683,33%2061,01
Vickers Mk. E Type B2286,80317560,00%1569,17
Panzerjäger I2119,40221560,00%406,48
T2 Medium Tank263,20131540,00%67,35
Cruiser Mk. IV4414,40558580,00%1629,23
T7 Combat Car 212,00461580,00%261,00
Panther/M10 71298,40873560,00%2412,42
BT-22260,50328475,00%1816,01
Pz.Kpfw. I2126,25273475,00%556,41
Renault FT1299,335803100,00%2734,76
Renault NC-311106,00138333,33%333,09
GSOR the TANK 91015,33961366,67%972,60
M24E2 Super Chaffee 6773,67751366,67%2591,84
Light Mk. VIC 2122,6725730,00%450,67
Dicker Max 61998,3312493100,00%4194,55
Bretagne Panther 6993,67790366,67%2007,50
Chi-Ni2243,00460250,00%1431,71
TKS z n.k.m. 20 mm 274,009120,00%120,00
Renault Otsu1146,00502250,00%587,83
Hotchkiss H352203,50349250,00%915,08
D12233,00316250,00%1226,90
MS-1116,5057250,00%77,53
Cruiser Mk. I1254,00373250,00%1288,08
Excelsior 5745,00652250,00%1375,81
M4A3E8 Thunderbolt VII 6901,0011002100,00%1902,49
T-262348,007471100,00%2572,89
Valentine3747,006491100,00%3853,65
AMX 383639,0011281100,00%3380,08
IS-2M 71750,0011761100,00%2532,48
AC 1 Sentinel 4302,006241100,00%969,01
Pz.Kpfw. T 25 5542,009261100,00%1576,98
Excalibur 6571,006691100,00%793,14
Type 64 61244,009981100,00%4221,23

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/12/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/12/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 25/07/2015
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 06/11/2016
Gestopt: 04/02/2017
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 08/02/2019
Gestopt: 22/06/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/05/2017
Gestopt: 14/05/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/02/2017
Gestopt: 13/03/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/01/2019
Gestopt: 07/02/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 11/09/2020
Gestopt: 15/09/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 23/09/2020
Gestopt: 05/12/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/05/2018
Gestopt: 17/01/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/06/2020
Gestopt: 10/09/2020
Rol: Commandant
Toegetreden: 14/11/2014
Gestopt: 09/07/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 04/12/2013