Hobi

clanlogo
Rol: Commandant
Toegetreden: 06/11/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten686420113551
Gemiddelde tier8,000,009,989,97
Overwinningen3659453,31%00,00%5952,21%30855,90%
Verloren3127545,56%00,00%5145,13%23442,47%
Gelijkstand7731,13%00,00%32,65%91,63%
Gevechten overleefd1926328,06%00,00%3430,09%11621,05%
Tanks vernietigd643090,9400,00960,854500,82
Gedood / dood ratio1,300,001,221,03
Gezien1027711,5000,001201,066861,25
Schade toegebracht1.502,090,002.489,982.410,64
Veroveringspunten506640,7400,00230,201300,24
Verdedigingspunten326820,4800,00110,10680,12
Ervaring766,340,00908,50906,22
WN71344,950,001235,031278,91
WN81913,040,001991,351938,69
Totaal
Gevechten68642
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen3659453,31%
Verloren3127545,56%
Gelijkstand7731,13%
Gevechten overleefd1926328,06%
Tanks vernietigd643090,94
Gedood / dood ratio1,30
Gezien1027711,50
Schade toegebracht1.502,09
Veroveringspunten506640,74
Verdedigingspunten326820,48
Ervaring766,34
WN71344,95
WN81913,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten113
Gemiddelde tier9,98
Overwinningen5952,21%
Verloren5145,13%
Gelijkstand32,65%
Gevechten overleefd3430,09%
Tanks vernietigd960,85
Gedood / dood ratio1,22
Gezien1201,06
Schade toegebracht2.489,98
Veroveringspunten230,20
Verdedigingspunten110,10
Ervaring908,50
WN71235,03
WN81991,35
Voorbije 30 dagen
Gevechten551
Gemiddelde tier9,97
Overwinningen30855,90%
Verloren23442,47%
Gelijkstand91,63%
Gevechten overleefd11621,05%
Tanks vernietigd4500,82
Gedood / dood ratio1,03
Gezien6861,25
Schade toegebracht2.410,64
Veroveringspunten1300,24
Verdedigingspunten680,12
Ervaring906,22
WN71278,91
WN81938,69
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten616000
Overwinningen27744,97%00,00%00,00%00,00%
Verloren31651,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand233,73%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17728,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3400,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien6351,0300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.621,070,000,000,00
Veroveringspunten3770,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten4320,7000,0000,0000,00
Ervaring679,450,000,000,00
Totaal
Gevechten616
Overwinningen27744,97%
Verloren31651,30%
Gelijkstand233,73%
Gevechten overleefd17728,73%
Tanks vernietigd3400,55
Gedood / dood ratio0,77
Gezien6351,03
Schade toegebracht1.621,07
Veroveringspunten3770,61
Verdedigingspunten4320,70
Ervaring679,45
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten30000
Overwinningen1033,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1860,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand26,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd723,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd80,2700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,350,000,000,00
Gezien632,1000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.013,370,000,000,00
Veroveringspunten832,7700,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring481,330,000,000,00
Totaal
Gevechten30
Overwinningen1033,33%
Verloren1860,00%
Gelijkstand26,67%
Gevechten overleefd723,33%
Tanks vernietigd80,27
Gedood / dood ratio0,35
Gezien632,10
Schade toegebracht1.013,37
Veroveringspunten832,77
Verdedigingspunten00,00
Ervaring481,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1576000
Overwinningen78649,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren79050,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd43227,41%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9010,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,790,000,000,00
Gezien25581,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht988,710,000,000,00
Veroveringspunten22951,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten104606,6400,0000,0000,00
Ervaring756,900,000,000,00
Totaal
Gevechten1576
Overwinningen78649,87%
Verloren79050,13%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd43227,41%
Tanks vernietigd9010,57
Gedood / dood ratio0,79
Gezien25581,62
Schade toegebracht988,71
Veroveringspunten22951,46
Verdedigingspunten104606,64
Ervaring756,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3521000
Overwinningen173449,25%00,00%00,00%00,00%
Verloren174149,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand461,31%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd89425,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd18500,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien71292,0200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.294,590,000,000,00
Veroveringspunten55571,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten67671,9200,0000,0000,00
Ervaring683,600,000,000,00
Totaal
Gevechten3521
Overwinningen173449,25%
Verloren174149,45%
Gelijkstand461,31%
Gevechten overleefd89425,39%
Tanks vernietigd18500,53
Gedood / dood ratio0,70
Gezien71292,02
Schade toegebracht1.294,59
Veroveringspunten55571,58
Verdedigingspunten67671,92
Ervaring683,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten786000
Overwinningen38348,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren39750,51%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand60,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd18022,90%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4130,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,680,000,000,00
Gezien7700,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.421,760,000,000,00
Veroveringspunten5510,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten3760,4800,0000,0000,00
Ervaring712,410,000,000,00
Totaal
Gevechten786
Overwinningen38348,73%
Verloren39750,51%
Gelijkstand60,76%
Gevechten overleefd18022,90%
Tanks vernietigd4130,53
Gedood / dood ratio0,68
Gezien7700,98
Schade toegebracht1.421,76
Veroveringspunten5510,70
Verdedigingspunten3760,48
Ervaring712,41
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (446)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81907,471086357461,25%2791,03
Leopard 1102904,92908213554,38%2858,21
ShPTK-TVP 100 81930,89960205654,96%2572,61
Progetto M35 mod. 46 81878,171019196255,86%2746,59
SFAC 105 82355,421007162160,27%2696,24
E 25 71228,35909156858,80%2205,31
Rheinmetall Skorpion G 81847,46876156555,97%2362,38
Löwe 81190,53723138751,33%1409,75
Strv S1 81783,13820124155,12%2272,45
leKpz M 41 90 mm GF 8988,52771106552,68%2059,59
SU-130PM 82014,3993498857,49%2472,98
GSOR 1008 82119,6097077455,30%2716,17
Type 59 81460,4191274552,62%2117,28
M47 Iron Arnie 81842,6397571555,52%2486,88
T95/FV4201 Chieftain 102913,5496469753,80%2276,77
IS7858,3642469249,86%1136,26
ELC EVEN 90 8886,8893567458,75%2028,10
Grille 15102080,3668566651,20%1619,52
T4991013,6874865953,26%1544,50
Kampfpanzer 07 RH 81687,74100064056,56%2621,34
AMX Canon d'assaut 105 82132,06100457255,94%2789,92
Object 140102228,1586256354,53%2084,10
T698962,0447054952,46%1200,87
AMX 13 57 71045,4790153455,43%2427,67
T-54 ltwt.9835,5361751247,85%1112,98
AMX 13 909967,1072949551,52%1533,78
Object 252U 81654,7391848258,09%2093,12
IS-381045,3951247948,85%1095,20
Škoda T 56 82250,06109147961,38%2690,95
Lorraine 40 t 81719,4291847755,14%2489,25
122 TM 81897,9296247457,81%2517,82
Conqueror Gun Carriage101966,9071946656,87%1787,95
Bat.-Châtillon 25 t101928,9178144949,67%1762,27
T28 Prototype81219,2261543949,89%1301,54
AMX Chasseur de chars 81049,3475443250,93%1422,49
T-34-3 81232,7781743056,74%1683,46
ST-I91348,4668841847,13%1231,82
T54E191497,6467740748,89%1406,83
Alecto4312,1827139953,13%854,12
Manticore101258,7189538754,78%1636,21
Rhm.-Borsig Waffenträger81382,6558436845,38%1413,69
Strv 103B102553,1881135457,34%2324,74
SMV CC-64 Vipera 81977,5399435454,80%2585,07
Type 64 6616,8463035352,97%1666,17
Turtle Mk. I 82146,16110235256,82%2706,95
Panhard EBR 105101289,7773334749,57%1505,93
Type 5 Ka-Ri 81989,0591434758,21%2245,59
STB-1102343,0485233752,52%2142,71
FV215b (183) 102115,7774732755,96%1744,28
Bat.-Châtillon 155 5591292,9257532649,69%1235,89
M53/M5591324,4959032049,69%1364,20
KV-48832,2743031950,16%837,24
T-5491411,9576731551,43%1562,82
T3091470,2556331246,15%1234,81
Super Conqueror102723,3193431155,31%2529,95
AMX M4 mle. 49 Liberté 81361,3990630857,79%1816,99
T-1091790,8984330653,27%1925,12
LT-432 8981,1882330652,29%1987,99
T57 Heavy101924,3368430542,30%1410,17
SU-1018854,2847030450,33%881,80
M18 Hellcat6524,1235930348,18%771,92
T297815,1639130244,37%906,33
M10391390,7564429045,52%1244,63
T92 HMC101903,9666128053,21%1957,96
T71 DA7402,3742427843,53%555,75
T110E5101703,3971627647,46%1271,08
Rheinmetall Panzerwagen101053,3879927552,00%1137,93
Waffenträger auf Pz. IV91522,1262826944,24%1241,06
T110E3102232,8576926550,19%1688,69
M41 Walker Bulldog8663,5367026453,03%1186,60
M40/M438980,2148625749,42%1063,37
SU-1527849,1241825650,39%1156,55
KV-15397,3628725450,00%706,38
VK 45.02 (P) Ausf. B91658,2078924748,99%1586,43
TVP T 50/51102031,8075624450,00%1674,38
WZ-12091464,3476223951,05%1519,52
M127869,8243923848,74%1149,54
WZ-1328772,2963922650,00%1332,26
WZ-120-1G FT 81719,7888622554,22%2266,01
StuG III Ausf. G5251,3519721638,89%312,95
Kampfpanzer 50 t 92266,53104420958,85%2257,43
Lorraine 155 mle. 5181042,2262320452,45%1291,93
Strv 103-092186,1181020254,46%2408,40
Bat.-Châtillon 155 58101616,6360420144,78%1491,76
T110E4102362,3075320051,50%1842,05
T25/27684,4946519848,48%865,42
T26E4 SuperPershing 81005,9366919847,47%1230,64
M24 Chaffee5285,2733919648,47%816,44
FV20781182,6463419654,08%1509,14
FV380591357,9260419547,69%1395,16
M446655,1532819448,97%1180,82
T-1506539,7030619341,97%725,22
SDP wz 66 Grom 81981,6397719160,21%2614,07
T-22 medium 102067,5280918948,15%1781,44
E 5091468,3077118651,08%1384,31
T9591597,3472518551,35%1303,34
Object 279 early 102791,95101918257,69%2068,97
KV-26856,7468618159,12%1647,95
T25 Pilot Number 1 81174,7981518052,22%1664,29
Object 43091947,1586317748,02%1985,83
Type 4 Heavy91936,2984917549,71%2109,39
ISU-15281427,7271117349,13%1585,26
Valentine AT4274,5825517253,49%784,28
E 50 Ausf. M102181,0481117051,18%1793,42
AMBT 81897,4093616855,95%2508,86
ISU-152K 82064,2794616657,23%2722,12
Bisonte C45 81830,39100616657,23%2285,46
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4128,5215416547,27%135,47
Tiger (P)7657,9436816446,95%677,41
AMX 30 1er prototype91730,5078216346,01%1753,83
Škoda T 5091551,6278216152,80%1512,33
T328932,3150315750,96%1043,84
T92 8642,5470515749,68%1129,48
AMX 13 105101301,2084015550,32%1628,31
WZ-132-1101680,4991015452,60%2223,89
Tetrarch 2151,7218215349,02%646,21
AT 1581086,1964815145,03%1035,58
XM57 82172,68101115154,97%2268,03
AMX 13 757428,9053415048,67%746,20
Jagdpanzer IV6421,5228114954,36%652,71
IS-7102009,5074414644,52%1566,23
S-517991,3865014560,00%1296,72
Sturer Emil7792,0142614542,07%974,27
AMX 12 t6159,5123914443,75%185,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5296,2528614448,61%657,15
Object 268 Version 4102167,0876514351,05%1616,70
M5 Stuart4148,8929314251,41%279,95
AT 25385,5030014250,70%928,96
AMX 50 10081163,4964514043,57%1188,56
IS-4101847,9175213846,38%1404,00
T216280,3938713651,47%610,22
T2881327,7667113451,49%1415,40
Ferdinand81246,5271913148,85%1301,51
AT 77920,2644613154,96%1150,21
Maus102143,5684412953,49%1807,28
Obsidian 81703,2197912953,49%2507,45
MT-256229,0841612847,66%499,98
Nashorn6486,1427312544,00%637,14
SU-1006511,3127912441,94%661,10
Vz. 71 Tesák101119,0382212450,81%1233,40
WZ-132A91229,8974912358,54%1881,46
M10 Wolverine5384,0131412343,90%715,77
Cromwell6822,8175512259,02%1936,57
Jagdpanther7706,3337912248,36%827,98
Crusader 5.5-in. SP7855,8251812142,15%1094,90
Type 62 71012,1085712050,00%2544,23
Bat.-Châtillon 25 t AP91491,4369112041,67%1409,72
UDES 0381687,2478811955,46%2147,59
AMX 13 F3 AM6747,8754611957,98%1253,00
T-345348,6027611644,83%820,37
Charioteer81235,0966211647,41%1284,31
Lorraine 155 mle. 507753,2145811538,26%745,70
Tortoise91750,2181911255,36%1496,67
Strv m/42-57 Alt A.2 6856,5765611050,91%1565,60
T-103 81646,7684610949,54%2028,06
T-54 first prototype 81331,7291110955,05%1843,60
Conqueror92250,4585810844,44%2168,66
Jagdtiger91946,0684610862,04%2030,48
M75282,6731010756,07%1000,68
M48A5 Patton102354,0385210659,43%2031,32
Spähpanzer Ru 2519816,7164210645,28%1103,54
Kampfpanzer 67102526,3490610550,48%2008,46
Emil I81751,4898910365,05%2587,20
SU-122-44 71026,1063410341,75%1401,94
Object 260 102331,6087410353,40%1942,53
CS-63102795,0295910263,73%2541,34
Pz.Kpfw. 35 (t)297,2914310153,47%378,53
Object 261101766,7072510152,48%1448,11
Somua SM 81751,1692610153,47%1974,74
WZ-1317422,7453910044,00%637,26
Type 63 81760,7398310057,00%1951,90
M41D 8922,787889961,62%1886,60
M415438,832409552,63%633,36
Škoda T 256453,035159453,19%782,50
Leichttraktor173,361279252,17%195,44
Panhard EBR 909901,108189263,04%1501,93
VK 30.01 (P)6431,972629139,56%501,04
59-166239,564699046,67%475,58
VK 45.02 (P) Ausf. A81062,736699041,11%1135,85
CS-52 LIS 81566,708339051,11%1932,01
Object 26392011,927968948,31%1896,77
Type 5 Chi-Ri7859,676698857,95%1429,00
WZ-111 model 1-491917,189068861,36%2168,59
T28 Concept 71000,006528846,59%1463,52
AMX 404142,971598737,93%280,73
Mars 82072,8311148763,22%2808,96
KV-37810,023908647,67%1068,07
Object 277102927,739618658,14%2777,42
Forest Spirit 82272,339858658,14%2613,05
Kpz. 3 GST Turm 82271,9810578561,18%2786,01
Pz.Sfl. IVc5359,773558351,81%699,85
Object 430U102328,529058360,24%2321,78
Cromwell B 61070,089368360,24%2655,88
Konštrukta T-34/1007779,126108155,56%1283,29
AT 86557,214408151,85%968,04
T95E6 102279,677748146,91%1867,72
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81362,258468148,15%1956,22
T-28445,461388043,75%39,88
M374305,212098062,50%1170,64
LTTB8610,505548047,50%1016,77
Comet7906,546867946,84%1569,60
HWK 30 8950,578207963,29%1839,48
SU-14-281415,767687850,00%1494,85
Spähpanzer SP I C7879,737077846,15%1816,55
TVP VTU Koncept8818,396207751,95%991,26
P.44 Pantera81498,647937751,95%2093,06
T1 Heavy5290,162867750,65%443,29
ARL 446653,474787642,11%1030,52
Sturmpanzer II4256,251817552,00%820,44
SU-100M17670,373757552,00%862,76
StuG IV 5338,812507429,73%552,02
Pz.Kpfw. VII102494,038637352,05%2031,07
T77 81839,369127256,94%2443,94
Type 4 Chi-To6581,465827157,75%1147,30
Object 703 Version II 81866,3310057048,57%2338,91
Pz.Kpfw. II2109,671976957,97%389,42
Type T-345350,453376953,62%866,26
AMX 50 B102730,268626952,17%2445,10
A-447874,196986957,97%1389,63
M54 Renegade 81897,129996956,52%2282,83
FV217 Badger102311,519276765,67%1834,33
AMX 13 105 AM mle. 505325,113146654,55%611,76
AMX 50 12091968,858096546,15%1977,50
Panther7791,556746451,56%1219,65
Pz.Kpfw. 38 (t)365,631266352,38%103,83
Hummel6749,625796147,54%1176,18
T404344,752785952,54%860,49
Grille5438,053135858,62%1000,70
E 75 TS 82171,9811135862,07%3115,96
Prototipo Standard B91516,777445747,37%1379,50
Object 4168858,956155745,61%922,71
Type 5 Heavy102619,768965550,91%1916,76
STA-2 81124,136495534,55%1429,20
Ikv 65 Alt II6743,225585446,30%1392,97
121102123,028085360,38%1865,21
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.494,511735347,17%112,78
Achilles6525,685015354,72%891,42
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81412,068025349,06%1729,29
T-46359,851025234,62%0,00
Bishop5585,424495246,15%1357,75
Caernarvon Action X 81388,488835251,92%1886,06
Super Hellcat 71277,508145251,92%2311,98
IS-6 81624,829155164,71%2072,24
Leopard Prototyp A92248,459935158,82%2491,85
Object 252U Defender 81683,658845156,86%1943,67
T376358,784725038,00%728,62
M5A1 Stuart4189,672204936,73%423,64
T78 61372,869134953,06%2451,38
Type 3 Chi-Nu5345,153664835,42%782,80
XM69 Hacker112151,138934856,25%1372,66
M3 Stuart3125,682034748,94%339,38
VK 36.01 (H)6451,194454751,06%627,00
A-436504,965424755,32%933,65
Challenger7738,846154548,89%859,76
AltProto AMX 30 81772,9810094564,44%2548,08
WZ-111 model 5A102203,737144436,36%1613,83
LPT-67 Šelma91223,396594443,18%1589,95
212A91964,668014447,73%2101,94
AMX 105 AM mle. 474348,432524452,27%1269,51
Leox 92180,689674461,36%2111,48
Vz. 64 Blesk8873,766834250,00%1450,09
Marder II3126,831444247,62%202,55
T-100 LT10756,486014247,62%683,42
T 55A 91712,938604257,14%1698,37
P.43 ter71035,597614160,98%2059,59
Concept 1B 91971,989874153,66%1643,19
FV3046506,804634050,00%827,28
Panhard EBR 75 (FL 10) 81096,258724070,00%2105,48
M4A1 Sherman5373,823393948,72%834,84
G.W. Tiger (P)81493,339223969,23%2001,86
VK 100.01 (P)81170,317813958,97%1444,85
T-34-85M 6814,036753948,72%1296,64
Type 586661,925913842,11%1246,56
T-505149,182453855,26%401,01
T-832 81302,639723876,32%1529,13
M66258,862313743,24%155,97
IS-271089,478033666,67%1729,87
Tiger II81769,589493658,33%2231,93
105 leFH18B2 5873,176003548,57%1733,50
XM551 Sheridan10719,096273562,86%726,92
Lansen C 81731,4910363568,57%2575,06
Kranvagn103341,3210853461,76%3480,01
Object 274a 81564,129783461,76%2304,12
VK 16.02 Leopard5377,944973348,48%1114,06
AE Phase I 92589,3010333363,64%3027,02
Panzer 58 Mutz 81537,098933345,45%2136,94
Strv 746611,225543253,13%1132,28
S35 CA5467,844393256,25%1003,24
Archer5487,284553259,38%1131,61
Škoda T 27 81642,288513246,88%2242,87
Object 70491589,655983132,26%1095,79
T34 81379,408893066,67%1909,18
O-I6821,506733056,67%1468,56
CS-5992252,878473050,00%2318,17
Crusader6296,624432958,62%854,29
11081204,368412864,29%1556,57
Panhard AML Lynx 6x68585,467362860,71%1069,46
M56 Scorpion 71271,369002875,00%2017,22
M3 Lee4190,441972762,96%654,18
E 7592123,268702748,15%2209,84
CS-5381222,465872630,77%1452,20
Valentine3347,683952548,00%1271,07
Birch Gun4291,443512552,00%994,48
T-62A101965,166942544,00%1753,13
Chrysler K GF 81033,646722544,00%940,17
50TP prototyp 82036,5010492462,50%2803,77
SU-855277,261972347,83%447,33
STA-18907,436612352,17%1112,08
D2314,82962245,45%34,83
Leo7945,186812245,45%1553,84
Sturmpanzer I Bison363,411082259,09%171,75
Marder 38T4233,912752263,64%584,02
M6A2E1 8835,056942259,09%825,10
Excelsior 5289,913322231,82%305,57
Churchill I5514,056122171,43%1330,81
Jagdpanzer E 100102289,957272147,62%1552,52
VK 30.02 (M)6484,296162176,19%968,72
Object 752 91769,006942133,33%1098,59
Heavy Tank No. VI 6883,387182157,14%1484,58
UDES 14 Alt 581913,459162060,00%2949,37
AMX 50 Foch B102937,508422045,00%2452,19
A25 Harry Hopkins I 4415,705502065,00%1213,14
Type 5 Ke-Ho4370,794761963,16%1420,41
UDES 15/16101787,428191952,63%1332,04
Covenanter5238,263851942,11%608,82
T-50-2 6689,536841952,63%1883,09
Ikv 1035302,833201838,89%439,15
Panzerjäger I242,67661827,78%0,18
DBV-152 103368,3910771883,33%2588,90
Char Murat 91923,508281855,56%1713,79
Light Mk. VIC 293,612341833,33%251,17
FV4202 8966,837501850,00%1230,21
Matilda4343,295181776,47%1067,76
VK 28.016217,414241741,18%351,80
ASTRON Rex 105 mm 81918,4710821764,71%2357,76
B.U.G.I.61506,139341662,50%3474,69
M2 Medium Tank364,131131650,00%87,48
AMX 383131,061961668,75%433,30
Sexton II3152,711921442,86%453,46
T56 GMC3136,431371428,57%240,00
M-IV-Y 81689,508601442,86%1975,82
Caliban 81047,938251450,00%1198,30
BZ-176 81881,8610991450,00%2123,31
Type 98 Ke-Ni3135,772581338,46%301,64
SU-85B4114,151501353,85%140,11
Strv K 91935,858001346,15%1703,38
Predatore 92031,088871361,54%1737,72
TS-5 8925,696351346,15%735,87
O-I Experimental5671,926121258,33%1329,18
BDR G1 B5327,674361258,33%529,45
Object 70591299,587621250,00%1196,01
CS-4471365,098681163,64%2291,67
Type 95 Heavy4152,802951060,00%417,28
Churchill VII6833,806941060,00%1674,26
Pz.Kpfw. II Luchs4319,005121060,00%1180,33
Vz. 55101778,78742955,56%1152,70
60TP Lewandowskiego102120,78713933,33%1217,59
Object 430 Version II91404,00644933,33%1201,05
T-45 2173,00296933,33%673,58
AMX M4 mle. 457741,00554850,00%781,95
Type 95 Ha-Go2198,14433771,43%1032,17
Type 6191148,86758771,43%1062,94
Ikv 90 Typ B7703,57545757,14%859,68
Kanonenjagdpanzer 105 81851,431117785,71%2749,89
Škoda T 245163,17362666,67%423,26
D1258,67176666,67%232,89
Emil II92127,671061666,67%2508,19
Vickers Medium Mk. III3112,00118633,33%164,36
T-26267,83122650,00%156,10
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6719,50644650,00%2225,22
E 77 92113,83923650,00%1963,72
Renault FT128,0086560,00%172,24
P.435648,60487540,00%1695,06
Vickers Mk. E Type B211,0047520,00%0,00
Sav m/434224,0021050,00%353,75
Pz.Kpfw. III Ausf. E388,80202540,00%22,57
Cruiser Mk. II2379,00455560,00%1883,44
Bofors Tornvagn 81423,20785540,00%1220,15
T7 Combat Car 2151,20251560,00%793,36
M15/423308,00432450,00%975,35
Type 2597 Chi-Ha374,75151450,00%84,91
Loyd Gun Carriage2184,50158425,00%1082,75
Matilda LVT 4437,25566475,00%1023,87
ST vz. 39483,33168366,67%246,68
Lago4250,33386333,33%561,62
P26/404283,67499366,67%861,51
Renault NC-311105,0055333,33%306,39
10TP3156,00190333,33%353,97
Ikv 723146,67267333,33%187,10
T2 Medium Tank2264,33291333,33%1600,23
SU-76M4341,00299366,67%1159,01
Universal Carrier 2-pdr2109,00209366,67%462,17
Type 71102149,00923366,67%1335,92
AMX M4 mle. 54102372,00649333,33%1551,46
HWK 128447,67395333,33%424,06
FV230 Canopener102417,33795333,33%1351,12
TS-6 93013,6713253100,00%2553,03
L-60 289,67204333,33%222,26
KV-5 8808,00660333,33%630,35
T1E6 251,674830,00%0,00
LTP 3111,00127333,33%255,59
Vickers Medium Mk. I170,00150250,00%189,08
Kolohousenka120,5069250,00%76,78
Strv fm/211278,50652250,00%1933,26
LT vz. 38337,5078250,00%114,92
Strv m/40L3170,50358250,00%451,70
B1458,508520,00%0,00
7TP2484,50343250,00%2033,74
Pvlvv fm/422196,50494250,00%754,34
T-26G FT2122,00206250,00%258,39
Cruiser Mk. IV4286,009542100,00%1099,08
M4A3E2 Sherman Jumbo6396,00355250,00%629,88
AMX ELC bis514,0012720,00%0,00
T-29 3210,00311250,00%538,74
Pz.Kpfw. T 25 5348,0024920,00%661,10
Pz.Kpfw. T 15 3262,505682100,00%1448,14
M46 Patton KR 81536,001071250,00%2586,18
Char Futur 4 92845,5012972100,00%3218,76
Cobra 92263,501099250,00%2603,58
43 M. Toldi III 345,00178250,00%149,03
VCS 6x6 TS 90 9630,5030820,00%516,93
Fiat 30001129,004311100,00%694,47
Vickers Medium Mk. II2404,004251100,00%2576,87
Strv m/38245,002341100,00%261,00
T1 Cunningham172,008210,00%182,61
Renault Otsu10,001561100,00%261,00
M14/412399,006721100,00%1858,19
Strv m/425151,003571100,00%362,17
4TP1390,0026910,00%1973,08
Hotchkiss H352512,004871100,00%2820,98
M2 Light231,0010010,00%0,00
MS-110,001810,00%0,00
BZ-79114862,00107910,00%3451,63
Object 907 106565,0020571100,00%9849,90
SU-2-122 50,003561100,00%261,00
T-116 3639,0043210,00%2315,68
Pz.Sfl. IC 4519,008701100,00%2156,55
FV4201 Chieftain Proto 91460,008461100,00%1422,47
AC 1 Sentinel 40,003151100,00%261,00
T-127 30,001511100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6144,0011910,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 253,003431100,00%261,00
M10 RBFM 5113,0018510,00%0,00
59-Patton 82221,0016161100,00%5033,30
Rambo 92518,0012801100,00%3381,75
SPHT 91209,009081100,00%797,19

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Commandant
Toegetreden: 06/11/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/05/2025
Gestopt: 06/11/2025
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 26/06/2022
Gestopt: 05/05/2025
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 26/06/2022
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/10/2021
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/08/2017
Gestopt: 08/08/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 29/12/2017
Gestopt: 08/06/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 10/11/2017
Gestopt: 22/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/02/2020
Gestopt: 05/05/2020
Rol: Commandant
Toegetreden: 17/04/2016
Gestopt: 06/08/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/12/2020
Gestopt: 08/02/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 18/08/2017
Gestopt: 05/11/2017
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 10/02/2021
Gestopt: 16/03/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/08/2020
Gestopt: 06/08/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/01/2016
Gestopt: 14/04/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/12/2014
Gestopt: 25/12/2015