Hubanl

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 30/11/2017

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4044535172800
Gemiddelde tier7,718,899,779,71
Overwinningen2663165,84%2468,57%11466,28%53266,50%
Verloren1343533,22%1028,57%5431,40%26332,88%
Gelijkstand3790,94%12,86%42,33%50,63%
Gevechten overleefd1925947,62%1851,43%8247,67%38848,50%
Tanks vernietigd822952,03862,464232,4616922,12
Gedood / dood ratio3,885,064,704,11
Gezien909822,25942,694582,6622472,81
Schade toegebracht2.322,803.028,863.526,223.002,19
Veroveringspunten348840,8600,0080,053210,40
Verdedigingspunten834662,06501,434242,4714391,80
Ervaring937,53857,14828,74873,26
WN72602,142809,482831,902527,63
WN84361,354718,164695,964027,05
Totaal
Gevechten40445
Gemiddelde tier7,71
Overwinningen2663165,84%
Verloren1343533,22%
Gelijkstand3790,94%
Gevechten overleefd1925947,62%
Tanks vernietigd822952,03
Gedood / dood ratio3,88
Gezien909822,25
Schade toegebracht2.322,80
Veroveringspunten348840,86
Verdedigingspunten834662,06
Ervaring937,53
WN72602,14
WN84361,35
Voorbije 24u
Gevechten35
Gemiddelde tier8,89
Overwinningen2468,57%
Verloren1028,57%
Gelijkstand12,86%
Gevechten overleefd1851,43%
Tanks vernietigd862,46
Gedood / dood ratio5,06
Gezien942,69
Schade toegebracht3.028,86
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten501,43
Ervaring857,14
WN72809,48
WN84718,16
Voorbije 7 dagen
Gevechten172
Gemiddelde tier9,77
Overwinningen11466,28%
Verloren5431,40%
Gelijkstand42,33%
Gevechten overleefd8247,67%
Tanks vernietigd4232,46
Gedood / dood ratio4,70
Gezien4582,66
Schade toegebracht3.526,22
Veroveringspunten80,05
Verdedigingspunten4242,47
Ervaring828,74
WN72831,90
WN84695,96
Voorbije 30 dagen
Gevechten800
Gemiddelde tier9,71
Overwinningen53266,50%
Verloren26332,88%
Gelijkstand50,63%
Gevechten overleefd38848,50%
Tanks vernietigd16922,12
Gedood / dood ratio4,11
Gezien22472,81
Schade toegebracht3.002,19
Veroveringspunten3210,40
Verdedigingspunten14391,80
Ervaring873,26
WN72527,63
WN84027,05
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten227000
Overwinningen18782,38%00,00%00,00%00,00%
Verloren3515,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand52,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14061,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2451,0800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,820,000,000,00
Gezien2991,3200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.077,850,000,000,00
Veroveringspunten840,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten930,4100,0000,0000,00
Ervaring985,500,000,000,00
Totaal
Gevechten227
Overwinningen18782,38%
Verloren3515,42%
Gelijkstand52,20%
Gevechten overleefd14061,67%
Tanks vernietigd2451,08
Gedood / dood ratio2,82
Gezien2991,32
Schade toegebracht2.077,85
Veroveringspunten840,37
Verdedigingspunten930,41
Ervaring985,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten93000
Overwinningen8187,10%00,00%00,00%00,00%
Verloren1010,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,15%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6367,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd981,0500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio3,270,000,000,00
Gezien1011,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.420,470,000,000,00
Veroveringspunten2002,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten570,6100,0000,0000,00
Ervaring924,460,000,000,00
Totaal
Gevechten93
Overwinningen8187,10%
Verloren1010,75%
Gelijkstand22,15%
Gevechten overleefd6367,74%
Tanks vernietigd981,05
Gedood / dood ratio3,27
Gezien1011,09
Schade toegebracht1.420,47
Veroveringspunten2002,15
Verdedigingspunten570,61
Ervaring924,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten917000
Overwinningen79987,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren11412,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand40,44%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd58263,47%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11781,2800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio3,520,000,000,00
Gezien12211,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht937,140,000,000,00
Veroveringspunten13381,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten11511,2600,0000,0000,00
Ervaring591,080,000,000,00
Totaal
Gevechten917
Overwinningen79987,13%
Verloren11412,43%
Gelijkstand40,44%
Gevechten overleefd58263,47%
Tanks vernietigd11781,28
Gedood / dood ratio3,52
Gezien12211,33
Schade toegebracht937,14
Veroveringspunten13381,46
Verdedigingspunten11511,26
Ervaring591,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten784000
Overwinningen66584,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren11114,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand81,02%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd52366,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9001,1500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio3,450,000,000,00
Gezien9741,2400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.469,470,000,000,00
Veroveringspunten9191,1700,0000,0000,00
Verdedigingspunten19812,5300,0000,0000,00
Ervaring927,380,000,000,00
Totaal
Gevechten784
Overwinningen66584,82%
Verloren11114,16%
Gelijkstand81,02%
Gevechten overleefd52366,71%
Tanks vernietigd9001,15
Gedood / dood ratio3,45
Gezien9741,24
Schade toegebracht1.469,47
Veroveringspunten9191,17
Verdedigingspunten19812,53
Ervaring927,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten819000
Overwinningen69184,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren12715,51%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd49860,81%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8100,9900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,520,000,000,00
Gezien9211,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.628,610,000,000,00
Veroveringspunten3330,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten4880,6000,0000,0000,00
Ervaring893,140,000,000,00
Totaal
Gevechten819
Overwinningen69184,37%
Verloren12715,51%
Gelijkstand10,12%
Gevechten overleefd49860,81%
Tanks vernietigd8100,99
Gedood / dood ratio2,52
Gezien9211,12
Schade toegebracht1.628,61
Veroveringspunten3330,41
Verdedigingspunten4880,60
Ervaring893,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten83000
Overwinningen5363,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren3036,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3643,37%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd740,8900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,570,000,000,00
Gezien1231,4800,0000,0000,00
Schade toegebracht2.093,590,000,000,00
Veroveringspunten730,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten150,1800,0000,0000,00
Ervaring695,550,000,000,00
Totaal
Gevechten83
Overwinningen5363,86%
Verloren3036,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3643,37%
Tanks vernietigd740,89
Gedood / dood ratio1,57
Gezien1231,48
Schade toegebracht2.093,59
Veroveringspunten730,88
Verdedigingspunten150,18
Ervaring695,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (168)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 25 72215,171234378071,14%5658,94
M18 Hellcat61583,74736293572,57%4961,38
Bat.-Châtillon 25 t103303,97928251561,91%4159,50
T110E5103411,86896213564,54%4191,38
T26E5 Patriot 82320,541211203966,11%4331,21
STB-1103378,31900172164,73%4306,41
Object 907 103847,641138157668,21%4582,39
T57 Heavy Tank103684,36962148867,14%4279,82
Rheinmetall Skorpion G 82619,891024142363,88%4083,32
T-5492999,851103107268,84%4875,83
Rhm.-Borsig Waffenträger83067,32121694668,29%5056,96
Type 64 6929,7391392060,22%3259,90
KV-8561265,5366689365,73%3301,42
Cromwell61155,6381881868,58%3615,81
T2972202,54110178771,28%4443,86
Leichttraktor1448,1572769372,58%5015,66
Rheinmetall Panzerwagen102208,2780168662,68%3771,25
Object 140103506,14109863863,64%4481,33
KV-5 82281,52113162666,61%3912,16
Spähpanzer Ru 25192057,94103861062,46%4764,86
Grille 15103878,8287658862,07%4278,45
KV-15860,4450555462,45%2720,61
T-505336,2044651461,09%1434,33
FV30461208,4970846966,95%3093,25
Waffenträger auf E 100103868,5794440764,37%3980,42
Super Conqueror103741,5787537361,39%4020,26
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4538,6832937257,53%2062,24
Grille5877,2536431465,29%2641,07
WZ-13281495,2596928460,56%3949,17
SU-263761,8332927461,68%3464,26
AMX ELC bis5570,9849724456,97%2340,32
Type 6192808,30104522763,88%4058,67
M26 Pershing82302,96111922071,36%4438,37
T54E192923,99106121761,75%3877,83
AMX 13 9091758,61112421669,91%4053,24
M24 Chaffee5693,0276321461,68%3233,98
T6982332,54121121171,56%4969,50
T 55A 92703,08100316962,13%3943,76
Cruiser Mk. III2527,2376916672,29%5537,36
Jagdpanther II82658,7698716167,70%4533,67
Bat.-Châtillon 25 t AP92721,29106015664,74%4515,90
FV20781413,0272915160,26%1896,40
T2 Light Tank 2314,0465115066,67%2667,08
Tortoise92808,4793014354,55%3243,71
59-166898,6993314158,16%3542,73
M10393094,00122014067,14%4825,89
Centurion Mk. I81807,41107613268,94%3450,92
Emil II92944,59104312657,94%4115,33
T1 Heavy Tank51131,8673112465,32%3837,92
T71 DA71441,05115112268,85%4256,32
Waffenträger auf Pz. IV93212,03109512167,77%4260,44
IS-5 (Object 730) 82082,5192712167,77%3169,56
IS71625,3278012066,67%3038,43
T6751152,6079812065,83%4364,97
Conqueror93417,10128711962,18%5229,00
STA-182080,32117211868,64%4212,95
Object 41682523,03106811866,95%4998,25
Maus102986,4591911762,39%3110,37
FV217 Badger103888,31100511755,56%3901,63
T23E3 71808,15103810065,00%4661,93
Emil I82603,1212549866,33%4556,42
Jagdpanther72249,5811779266,30%4857,94
T3093292,2210389164,84%4061,58
Comet71859,559689165,93%5475,80
AMX 12 t6887,918178854,55%3372,90
Object 260 103194,1410308662,79%3590,44
T28 Prototype82821,5011588466,67%4844,26
T3282478,9111297668,42%4790,63
BDR G1 B5980,766937464,86%3245,91
Kranvagn103103,0610107051,43%3420,28
Sturer Emil71823,939197057,14%3970,42
Leo71668,138186963,77%3794,24
E 7592579,079276857,35%2931,77
IS-381982,928646555,38%2977,76
Caernarvon Action X 82467,039676361,90%4289,16
T1 Cunningham1330,935806170,49%3689,04
Tiger II82437,0311616065,00%3743,84
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4177,662235851,72%594,74
StuG III Ausf. G5578,492995554,55%1547,68
AT 772037,4511765567,27%3720,03
Sturmpanzer II4355,431995453,70%1294,01
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5667,124625253,85%2298,87
M5 Stuart4394,047525168,63%2501,84
T25/272090,2412175170,59%5347,02
T-284322,712614957,14%1090,39
AMX 13 7571021,578744757,45%2584,09
Pz.Sfl. IVc51127,176424774,47%4551,08
AT 1582210,989924660,87%3155,49
Bishop51056,336434654,35%3452,26
Nashorn61630,509624667,39%4460,63
T2071939,4012104564,44%4867,32
Tiger I71697,849204461,36%3184,53
BT-73144,162004447,73%611,16
VK 45.02 (P) Ausf. B92464,528714463,64%3067,73
VK 28.0161033,518074362,79%4418,65
Jagdpanzer IV62031,5212514269,05%8269,57
Crusader5454,073464148,78%1499,79
Caernarvon83176,1215464175,61%5880,13
A-4472071,8012394057,50%5766,96
T216759,506874065,00%3169,65
AT-12226,111763748,65%936,76
VK 36.01 (H)61374,699153672,22%3874,10
Strv 7461280,498343571,43%3329,59
AT 25641,404333565,71%2075,04
AT 861411,7410033562,86%3683,84
SU-122-44 72119,8810193351,52%3859,60
Hummel61341,104183161,29%2264,26
T-463191,522173151,61%945,04
AMX 404308,132963050,00%1900,86
M75702,904913056,67%3350,45
A-4361272,239413063,33%4030,33
BT-22259,173272972,41%2140,22
B14337,482742937,93%1214,72
Alecto4706,644802885,71%3515,69
Marder II3340,892492755,56%1161,75
T56 GMC3376,812062634,62%1369,64
Pz.Kpfw. I Ausf. C3464,318452665,38%4084,77
M4 Sherman51066,407742568,00%4563,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J4323,444042556,00%1317,02
FV215b (183) 102762,169012560,00%2694,30
M8A14584,403562560,00%2401,85
Birch Gun4547,203802544,00%2465,21
M4A3E8 Sherman61536,8312052479,17%5650,08
Covenanter4449,173722445,83%2576,95
Churchill VII61344,269982378,26%3137,34
Hotchkiss H352268,363132250,00%1803,39
Sturmpanzer I Bison3167,451522060,00%558,34
MS-11124,681651952,63%663,79
11082211,1710981861,11%3921,99
Crusader 5.5-in. SP71006,004421747,06%1540,04
Pz.Kpfw. 38 (t)3129,871701546,67%321,46
112 81803,079771464,29%2390,87
A-204219,853181369,23%1059,54
SU-182221,921351361,54%1497,35
AMX 383264,002661361,54%1548,94
T-262450,504191266,67%3964,29
Panzerjäger I2240,901811040,00%888,23
Dicker Max 61400,008611080,00%3778,04
D23285,22233944,44%1281,77
Pz.Kpfw. III/IV5665,25536887,50%2491,63
Matilda4384,57356742,86%993,92
T3 HMC2598,86577757,14%4690,31
KV-26842,86628757,14%1601,15
Universal Carrier 2-pdr2288,83247650,00%1624,08
M3 Lee4508,80421560,00%2616,32
SU-54279,20141540,00%415,85
M5A1 Stuart4130,00199366,67%497,39
Valentine AT3276,33201333,33%841,52
Vickers Medium Mk. III3222,50211250,00%852,63
Type 2597 Chi-Ha3129,502732100,00%506,15
M374385,00183250,00%1280,86
Pz.Kpfw. II Luchs4185,00229250,00%565,70
SU-76M3462,00559250,00%1836,17
Cruiser Mk. IV3310,503132100,00%1606,19
T7 Combat Car 2322,00444250,00%2805,19
Vickers Medium Mk. I1144,001831100,00%814,17
Vickers Medium Mk. II2100,002691100,00%521,28
Renault FT127,001091100,00%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2322,003001100,00%1713,57
Renault FT 75 BS240,001610,00%0,00
D12308,006011100,00%2173,93
Pz.Kpfw. II223,003161100,00%261,00
T1 HMC2543,003201100,00%4463,71
Sexton II3308,003271100,00%1557,43
Pz.Kpfw. III Ausf. E3264,002551100,00%1160,97
Loyd Gun Carriage2125,002321100,00%873,99
T-50-2 6423,004891100,00%916,19
M3 Light 3628,006071100,00%5617,17

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 30/11/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 23/07/2017
Gestopt: 26/11/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/06/2017
Gestopt: 20/07/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 05/01/2017
Gestopt: 06/02/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/05/2016
Gestopt: 23/07/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/02/2015
Gestopt: 16/11/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 22/02/2014
Gestopt: 03/02/2015
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close