Hubanl

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 30/11/2017

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten41156060215
Gemiddelde tier7,740,009,489,32
Overwinningen2709365,83%00,00%3761,67%13964,65%
Verloren1367733,23%00,00%2236,67%7434,42%
Gelijkstand3860,94%00,00%11,67%20,93%
Gevechten overleefd1959347,61%00,00%2440,00%9845,58%
Tanks vernietigd838532,0400,001602,674842,25
Gedood / dood ratio3,890,004,444,14
Gezien929082,2600,001392,325502,56
Schade toegebracht2.336,400,003.475,352.967,51
Veroveringspunten353890,8600,00570,952421,13
Verdedigingspunten843352,0500,001332,222491,16
Ervaring935,470,00799,35825,31
WN72601,940,002902,842547,37
WN84363,390,004952,544264,75
Totaal
Gevechten41156
Gemiddelde tier7,74
Overwinningen2709365,83%
Verloren1367733,23%
Gelijkstand3860,94%
Gevechten overleefd1959347,61%
Tanks vernietigd838532,04
Gedood / dood ratio3,89
Gezien929082,26
Schade toegebracht2.336,40
Veroveringspunten353890,86
Verdedigingspunten843352,05
Ervaring935,47
WN72601,94
WN84363,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten60
Gemiddelde tier9,48
Overwinningen3761,67%
Verloren2236,67%
Gelijkstand11,67%
Gevechten overleefd2440,00%
Tanks vernietigd1602,67
Gedood / dood ratio4,44
Gezien1392,32
Schade toegebracht3.475,35
Veroveringspunten570,95
Verdedigingspunten1332,22
Ervaring799,35
WN72902,84
WN84952,54
Voorbije 30 dagen
Gevechten215
Gemiddelde tier9,32
Overwinningen13964,65%
Verloren7434,42%
Gelijkstand20,93%
Gevechten overleefd9845,58%
Tanks vernietigd4842,25
Gedood / dood ratio4,14
Gezien5502,56
Schade toegebracht2.967,51
Veroveringspunten2421,13
Verdedigingspunten2491,16
Ervaring825,31
WN72547,37
WN84264,75
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten227000
Overwinningen18782,38%00,00%00,00%00,00%
Verloren3515,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand52,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14061,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2451,0800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,820,000,000,00
Gezien2991,3200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.077,850,000,000,00
Veroveringspunten840,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten930,4100,0000,0000,00
Ervaring985,500,000,000,00
Totaal
Gevechten227
Overwinningen18782,38%
Verloren3515,42%
Gelijkstand52,20%
Gevechten overleefd14061,67%
Tanks vernietigd2451,08
Gedood / dood ratio2,82
Gezien2991,32
Schade toegebracht2.077,85
Veroveringspunten840,37
Verdedigingspunten930,41
Ervaring985,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten93000
Overwinningen8187,10%00,00%00,00%00,00%
Verloren1010,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,15%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6367,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd981,0500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio3,270,000,000,00
Gezien1011,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.420,470,000,000,00
Veroveringspunten2002,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten570,6100,0000,0000,00
Ervaring924,460,000,000,00
Totaal
Gevechten93
Overwinningen8187,10%
Verloren1010,75%
Gelijkstand22,15%
Gevechten overleefd6367,74%
Tanks vernietigd981,05
Gedood / dood ratio3,27
Gezien1011,09
Schade toegebracht1.420,47
Veroveringspunten2002,15
Verdedigingspunten570,61
Ervaring924,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten917000
Overwinningen79987,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren11412,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand40,44%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd58263,47%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11781,2800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio3,520,000,000,00
Gezien12211,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht937,140,000,000,00
Veroveringspunten13381,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten11511,2600,0000,0000,00
Ervaring591,080,000,000,00
Totaal
Gevechten917
Overwinningen79987,13%
Verloren11412,43%
Gelijkstand40,44%
Gevechten overleefd58263,47%
Tanks vernietigd11781,28
Gedood / dood ratio3,52
Gezien12211,33
Schade toegebracht937,14
Veroveringspunten13381,46
Verdedigingspunten11511,26
Ervaring591,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten784000
Overwinningen66584,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren11114,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand81,02%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd52366,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9001,1500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio3,450,000,000,00
Gezien9741,2400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.469,470,000,000,00
Veroveringspunten9191,1700,0000,0000,00
Verdedigingspunten19812,5300,0000,0000,00
Ervaring927,380,000,000,00
Totaal
Gevechten784
Overwinningen66584,82%
Verloren11114,16%
Gelijkstand81,02%
Gevechten overleefd52366,71%
Tanks vernietigd9001,15
Gedood / dood ratio3,45
Gezien9741,24
Schade toegebracht1.469,47
Veroveringspunten9191,17
Verdedigingspunten19812,53
Ervaring927,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten819000
Overwinningen69184,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren12715,51%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd49860,81%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8100,9900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,520,000,000,00
Gezien9211,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.628,610,000,000,00
Veroveringspunten3330,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten4880,6000,0000,0000,00
Ervaring893,140,000,000,00
Totaal
Gevechten819
Overwinningen69184,37%
Verloren12715,51%
Gelijkstand10,12%
Gevechten overleefd49860,81%
Tanks vernietigd8100,99
Gedood / dood ratio2,52
Gezien9211,12
Schade toegebracht1.628,61
Veroveringspunten3330,41
Verdedigingspunten4880,60
Ervaring893,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten83000
Overwinningen5363,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren3036,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3643,37%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd740,8900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,570,000,000,00
Gezien1231,4800,0000,0000,00
Schade toegebracht2.093,590,000,000,00
Veroveringspunten730,8800,0000,0000,00
Verdedigingspunten150,1800,0000,0000,00
Ervaring695,550,000,000,00
Totaal
Gevechten83
Overwinningen5363,86%
Verloren3036,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3643,37%
Tanks vernietigd740,89
Gedood / dood ratio1,57
Gezien1231,48
Schade toegebracht2.093,59
Veroveringspunten730,88
Verdedigingspunten150,18
Ervaring695,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (168)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 25 72209,591228383271,03%5625,26
M18 Hellcat61583,74736293572,57%4960,32
Bat.-Châtillon 25 t103304,04917270262,18%4159,73
T110E5103411,86896213564,54%4194,52
T26E5 Patriot 82312,101203208165,98%4308,98
Object 907 103841,761104184468,28%4601,61
STB-1103377,22899172664,66%4306,21
T57 Heavy Tank103684,36962148867,14%4291,30
Rheinmetall Skorpion G 82613,831018146263,75%4070,30
T-5492999,851103107268,84%4874,95
Rhm.-Borsig Waffenträger83067,32121694668,29%5064,61
Type 64 6929,7391392060,22%3267,59
KV-8561265,5366689365,73%3300,64
Cromwell61155,6381881868,58%3621,04
T2972202,54110178771,28%4446,20
Rheinmetall Panzerwagen102199,5178776961,90%3781,96
Leichttraktor1448,1572769372,58%5014,94
Object 140103506,14109863863,64%4487,65
KV-5 82281,52113162666,61%3910,53
Spähpanzer Ru 25192057,94103861062,46%4765,94
Grille 15103878,8287658862,07%4287,60
KV-15860,4450555462,45%2719,96
T-505336,2044651461,09%1439,53
FV30461208,4970846966,95%3092,51
Waffenträger auf E 100103868,5794440764,37%3978,25
Super Conqueror103741,5787537361,39%4020,80
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4538,6832937257,53%2062,53
Grille5877,2536431465,29%2631,52
WZ-13281495,2596928460,56%3963,79
SU-263761,8332927461,68%3465,49
AMX ELC bis5570,9849724456,97%2346,74
Type 6192808,30104522763,88%4055,91
M26 Pershing82302,96111922071,36%4441,41
T54E192923,99106121761,75%3877,65
AMX 13 9091758,61112421669,91%4049,08
M24 Chaffee5693,0276321461,68%3212,04
T6982332,54121121171,56%4968,47
T 55A 92703,08100316962,13%3870,65
Cruiser Mk. III2527,2376916672,29%5535,48
Jagdpanther II82658,7698716167,70%4537,07
FV20781396,9673315761,15%1876,04
Bat.-Châtillon 25 t AP92721,29106015664,74%4514,76
T2 Light Tank 2314,0465115066,67%2658,93
Tortoise92808,4793014354,55%3240,34
59-166898,6993314158,16%3547,43
M10393094,00122014067,14%4825,21
FV217 Badger103936,9697613456,72%3995,76
Centurion Mk. I81807,41107613268,94%3451,16
Emil II92944,59104312657,94%4150,13
T1 Heavy Tank51131,8673112465,32%3821,84
T71 DA71441,05115112268,85%4227,94
Waffenträger auf Pz. IV93212,03109512167,77%4260,75
IS-5 (Object 730) 82082,5192712167,77%3169,26
IS71625,3278012066,67%3038,93
T6751152,6079812065,83%4369,11
Conqueror93417,10128711962,18%5161,97
STA-182080,32117211868,64%4212,84
Object 41682523,03106811866,95%4996,80
Maus102986,4591911762,39%3124,32
T23E3 71808,15103810065,00%4663,20
Emil I82603,1212549866,33%4586,09
Jagdpanther72249,5811779266,30%4858,33
T3093292,2210389164,84%4059,89
Comet71859,559689165,93%5475,21
AMX 12 t6887,918178854,55%3365,58
Object 260 103194,1410308662,79%3520,51
T28 Prototype82821,5011588466,67%4846,99
Kranvagn103088,399838256,10%3449,13
T3282478,9111297668,42%4790,21
BDR G1 B5980,766937464,86%3243,94
Sturer Emil71823,939197057,14%3968,59
Leo71668,138186963,77%3800,77
E 7592579,079276857,35%2919,12
IS-381982,928646555,38%2979,91
Caernarvon Action X 82467,039676361,90%4310,74
T1 Cunningham1330,935806170,49%3687,36
Tiger II82437,0311616065,00%3742,92
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4177,662235851,72%593,58
StuG III Ausf. G5578,492995554,55%1547,42
AT 772037,4511765567,27%3719,92
Sturmpanzer II4355,431995453,70%1295,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5667,124625253,85%2299,08
M5 Stuart4394,047525168,63%2502,59
T25/272090,2412175170,59%5343,80
T-284322,712614957,14%1090,30
AMX 13 7571021,578744757,45%2581,18
Pz.Sfl. IVc51127,176424774,47%4549,79
AT 1582210,989924660,87%3155,29
Bishop51056,336434654,35%3452,68
Nashorn61630,509624667,39%4460,19
T2071939,4012104564,44%4871,60
Tiger I71697,849204461,36%3184,96
BT-73144,162004447,73%611,18
VK 45.02 (P) Ausf. B92464,528714463,64%3084,51
VK 28.0161033,518074362,79%4420,11
Jagdpanzer IV62031,5212514269,05%8269,02
Crusader5454,073464148,78%1499,00
Caernarvon83176,1215464175,61%5865,26
A-4472071,8012394057,50%5770,84
T216759,506874065,00%3165,32
AT-12226,111763748,65%936,18
VK 36.01 (H)61374,699153672,22%3873,70
Strv 7461280,498343571,43%3348,31
AT 25641,404333565,71%2074,47
AT 861411,7410033562,86%3683,24
SU-122-44 72119,8810193351,52%3862,60
Hummel61341,104183161,29%2263,92
T-463191,522173151,61%943,19
AMX 404308,132963050,00%1897,28
M75702,904913056,67%3347,37
A-4361272,239413063,33%4030,66
BT-22259,173272972,41%2140,62
B14337,482742937,93%1215,73
Alecto4706,644802885,71%3515,30
Marder II3340,892492755,56%1160,77
T56 GMC3376,812062634,62%1369,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C3464,318452665,38%4072,36
M4 Sherman51066,407742568,00%4563,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J4323,444042556,00%1316,61
FV215b (183) 102762,169012560,00%2693,88
M8A14584,403562560,00%2400,95
Birch Gun4547,203802544,00%2464,72
M4A3E8 Sherman61536,8312052479,17%5651,88
Covenanter4449,173722445,83%2576,72
Churchill VII61344,269982378,26%3136,99
Hotchkiss H352268,363132250,00%1806,62
Sturmpanzer I Bison3167,451522060,00%558,40
MS-11124,681651952,63%663,51
11082211,1710981861,11%3922,84
Crusader 5.5-in. SP71006,004421747,06%1540,15
Pz.Kpfw. 38 (t)3129,871701546,67%319,03
112 81803,079771464,29%2390,54
A-204219,853181369,23%1058,54
SU-182221,921351361,54%1497,82
AMX 383264,002661361,54%1548,13
T-262450,504191266,67%3964,69
Panzerjäger I2240,901811040,00%887,84
Dicker Max 61400,008611080,00%3781,85
D23285,22233944,44%1281,19
Pz.Kpfw. III/IV5665,25536887,50%2492,74
Matilda4384,57356742,86%994,90
T3 HMC2598,86577757,14%4689,32
KV-26842,86628757,14%1605,50
Universal Carrier 2-pdr2288,83247650,00%1623,39
M3 Lee4508,80421560,00%2606,06
SU-54279,20141540,00%415,67
M5A1 Stuart4130,00199366,67%497,20
Valentine AT3276,33201333,33%840,97
Vickers Medium Mk. III3222,50211250,00%850,13
Type 2597 Chi-Ha3129,502732100,00%505,51
M374385,00183250,00%1281,61
Pz.Kpfw. II Luchs4185,00229250,00%565,28
SU-76M3462,00559250,00%1836,24
Cruiser Mk. IV3310,503132100,00%1604,53
T7 Combat Car 2322,00444250,00%2802,84
Vickers Medium Mk. I1144,001831100,00%813,60
Vickers Medium Mk. II2100,002691100,00%520,56
Renault FT127,001091100,00%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2322,003001100,00%1712,98
Renault FT 75 BS240,001610,00%0,00
D12308,006011100,00%2174,91
Pz.Kpfw. II223,003161100,00%261,00
T1 HMC2543,003201100,00%4465,73
Sexton II3308,003271100,00%1558,92
Pz.Kpfw. III Ausf. E3264,002551100,00%1160,68
Loyd Gun Carriage2125,002321100,00%873,03
T-50-2 6423,004891100,00%967,56
M3 Light 3628,006071100,00%5613,08

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 30/11/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 23/07/2017
Gestopt: 26/11/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/06/2017
Gestopt: 20/07/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 05/01/2017
Gestopt: 06/02/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/05/2016
Gestopt: 23/07/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/02/2015
Gestopt: 16/11/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 22/02/2014
Gestopt: 03/02/2015
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close