Huckerko

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 13/03/2019

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4241539108279
Gemiddelde tier9,0310,009,679,71
Overwinningen2602961,37%2769,23%6762,04%17060,93%
Verloren1603737,81%1230,77%3936,11%10637,99%
Gelijkstand3490,82%00,00%21,85%31,08%
Gevechten overleefd1386132,68%1641,03%3532,41%8831,54%
Tanks vernietigd631941,49731,871751,624581,64
Gedood / dood ratio2,213,172,402,40
Gezien947962,23952,442892,687102,54
Schade toegebracht2.692,294.521,333.857,893.776,04
Veroveringspunten122180,2900,0000,00470,17
Verdedigingspunten310710,73451,15450,42450,16
Ervaring1.004,241.297,671.220,201.178,94
WN72059,502637,192348,682277,16
WN83541,225339,504771,684682,56
Totaal
Gevechten42415
Gemiddelde tier9,03
Overwinningen2602961,37%
Verloren1603737,81%
Gelijkstand3490,82%
Gevechten overleefd1386132,68%
Tanks vernietigd631941,49
Gedood / dood ratio2,21
Gezien947962,23
Schade toegebracht2.692,29
Veroveringspunten122180,29
Verdedigingspunten310710,73
Ervaring1.004,24
WN72059,50
WN83541,22
Voorbije 24u
Gevechten39
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen2769,23%
Verloren1230,77%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1641,03%
Tanks vernietigd731,87
Gedood / dood ratio3,17
Gezien952,44
Schade toegebracht4.521,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten451,15
Ervaring1.297,67
WN72637,19
WN85339,50
Voorbije 7 dagen
Gevechten108
Gemiddelde tier9,67
Overwinningen6762,04%
Verloren3936,11%
Gelijkstand21,85%
Gevechten overleefd3532,41%
Tanks vernietigd1751,62
Gedood / dood ratio2,40
Gezien2892,68
Schade toegebracht3.857,89
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten450,42
Ervaring1.220,20
WN72348,68
WN84771,68
Voorbije 30 dagen
Gevechten279
Gemiddelde tier9,71
Overwinningen17060,93%
Verloren10637,99%
Gelijkstand31,08%
Gevechten overleefd8831,54%
Tanks vernietigd4581,64
Gedood / dood ratio2,40
Gezien7102,54
Schade toegebracht3.776,04
Veroveringspunten470,17
Verdedigingspunten450,16
Ervaring1.178,94
WN72277,16
WN84682,56
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1104000
Overwinningen80072,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren28025,36%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand242,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd59854,17%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10040,9100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,980,000,000,00
Gezien16941,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.852,980,000,000,00
Veroveringspunten16621,5100,0000,0000,00
Verdedigingspunten5560,5000,0000,0000,00
Ervaring1.008,800,000,000,00
Totaal
Gevechten1104
Overwinningen80072,46%
Verloren28025,36%
Gelijkstand242,17%
Gevechten overleefd59854,17%
Tanks vernietigd10040,91
Gedood / dood ratio1,98
Gezien16941,53
Schade toegebracht1.852,98
Veroveringspunten16621,51
Verdedigingspunten5560,50
Ervaring1.008,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten25000
Overwinningen1664,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren936,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1040,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd240,9600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,600,000,000,00
Gezien311,2400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.232,760,000,000,00
Veroveringspunten753,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten612,4400,0000,0000,00
Ervaring725,000,000,000,00
Totaal
Gevechten25
Overwinningen1664,00%
Verloren936,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1040,00%
Tanks vernietigd240,96
Gedood / dood ratio1,60
Gezien311,24
Schade toegebracht1.232,76
Veroveringspunten753,00
Verdedigingspunten612,44
Ervaring725,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen125,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren375,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd125,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien30,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht214,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring258,000,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen125,00%
Verloren375,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd20,50
Gedood / dood ratio0,67
Gezien30,75
Schade toegebracht214,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring258,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten55000
Overwinningen4581,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren1018,18%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2647,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd500,9100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,720,000,000,00
Gezien801,4500,0000,0000,00
Schade toegebracht650,420,000,000,00
Veroveringspunten821,4900,0000,0000,00
Verdedigingspunten551,0000,0000,0000,00
Ervaring511,580,000,000,00
Totaal
Gevechten55
Overwinningen4581,82%
Verloren1018,18%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2647,27%
Tanks vernietigd500,91
Gedood / dood ratio1,72
Gezien801,45
Schade toegebracht650,42
Veroveringspunten821,49
Verdedigingspunten551,00
Ervaring511,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten657000
Overwinningen40661,80%00,00%00,00%00,00%
Verloren25138,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd27842,31%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5690,8700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien8051,2300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.291,570,000,000,00
Veroveringspunten7171,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten34045,1800,0000,0000,00
Ervaring814,220,000,000,00
Totaal
Gevechten657
Overwinningen40661,80%
Verloren25138,20%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd27842,31%
Tanks vernietigd5690,87
Gedood / dood ratio1,50
Gezien8051,23
Schade toegebracht1.291,57
Veroveringspunten7171,09
Verdedigingspunten34045,18
Ervaring814,22
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4362000
Overwinningen311571,41%00,00%00,00%00,00%
Verloren120627,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand410,94%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd207147,48%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd39450,9000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,720,000,000,00
Gezien64341,4800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.298,390,000,000,00
Veroveringspunten49301,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten37470,8600,0000,0000,00
Ervaring884,320,000,000,00
Totaal
Gevechten4362
Overwinningen311571,41%
Verloren120627,65%
Gelijkstand410,94%
Gevechten overleefd207147,48%
Tanks vernietigd39450,90
Gedood / dood ratio1,72
Gezien64341,48
Schade toegebracht1.298,39
Veroveringspunten49301,13
Verdedigingspunten37470,86
Ervaring884,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3184000
Overwinningen180356,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren136142,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand200,63%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd107533,76%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd24000,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien57371,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.725,670,000,000,00
Veroveringspunten30120,9500,0000,0000,00
Verdedigingspunten12020,3800,0000,0000,00
Ervaring819,230,000,000,00
Totaal
Gevechten3184
Overwinningen180356,63%
Verloren136142,74%
Gelijkstand200,63%
Gevechten overleefd107533,76%
Tanks vernietigd24000,75
Gedood / dood ratio1,14
Gezien57371,80
Schade toegebracht1.725,67
Veroveringspunten30120,95
Verdedigingspunten12020,38
Ervaring819,23
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (311)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Object 140102649,41836149655,88%2805,14
Bat.-Châtillon 25 t102722,26876148457,41%3122,12
Panhard EBR 105102211,65979139160,82%3551,33
Leopard 1103475,321008121961,20%3698,31
T-62A102693,96819115859,84%2948,32
T95/FV4201 Chieftain 104331,841256106666,32%4107,98
WZ-111 model 5A103803,721118100766,04%4220,59
IS-7102897,8690589361,37%3167,82
Object 430U103644,21115387265,14%4416,42
Object 907 103626,29119485364,95%3819,75
STB-1103879,65115981063,33%4488,17
Spähpanzer Ru 25191525,1388078257,42%3018,20
Bat.-Châtillon Bourrasque 82705,62129876765,19%4269,38
M48A5 Patton103008,7296766955,31%3156,73
T-5491889,1674265651,98%2365,22
Rheinmetall Panzerwagen102210,4993160860,53%3662,89
Super Conqueror104100,80122158766,27%4674,70
AMX 13 9091765,9891358558,12%3806,80
AMX 13 105102590,8097458561,37%4411,26
CS-63103780,70111056559,65%4046,33
E 5093452,36131655166,24%5037,80
Progetto M35 mod. 46 82338,19119955164,25%3566,51
FCM 50 t 81650,22100553958,26%2404,30
Object 277103675,48114553465,73%4092,58
Pz.Kpfw. T 25 5757,9861449459,72%2787,19
T92 HMC102033,5573645656,14%1930,16
TVP T 50/51103128,2498441156,45%3413,51
E 50 Ausf. M103147,66102539159,08%3436,72
Object 430102505,5374738257,07%2578,89
Object 41681584,0767737055,14%2534,13
IS-381984,8089836760,76%3066,89
Vz. 55104730,03127836367,77%5005,49
T-100 LT102194,96100136061,67%3638,73
Object 260 103789,69111235561,13%4175,26
T-1092414,9987531962,07%3101,36
Object 279 early 104247,05127631671,52%3336,67
M46 Patton92302,6598031258,65%2694,13
Object 268 Version 4103530,65106630066,67%3708,01
Rheinmetall Skorpion G 82542,82116427967,03%3790,82
113103501,54107027762,09%3998,58
Kranvagn103564,80107626962,08%3807,73
Object 430 Version II92228,15101126761,05%3158,29
Carro da Combattimento 45 t 104130,99119926765,54%3953,74
UDES 15/16103549,64107926463,26%3783,27
LT-432 81717,81112826362,36%4274,06
Leopard Prototyp A92474,08101826059,62%3038,73
AMX 50 B103730,41104625363,64%4177,43
Conqueror Gun Carriage102287,8680324959,04%2133,15
Manticore102139,2698523863,03%3215,11
A-436797,5051323662,71%2057,23
Pz.Kpfw. II Luchs4569,6049222056,36%2966,87
T 55A 92834,70118522066,36%3654,89
Škoda T 5092693,63104021758,06%3370,82
Panhard EBR 75 (FL 10) 81835,54111221764,06%4001,94
AMX 12 t6774,8060721658,33%2576,84
CS-52 LIS 82706,26123821662,04%4321,43
T-345834,8552020564,39%3494,93
Bat.-Châtillon 25 t AP92535,25105220059,50%3502,23
M41 Walker Bulldog81300,6576819555,38%3178,67
A-4471315,7960118861,70%2845,88
121B 103463,58108318760,43%3708,54
T110E4103572,8695318257,14%3398,93
IS71616,0681716568,48%3097,50
VK 16.02 Leopard5560,1443916249,38%2157,98
T-34-85M 61397,77109516268,52%3178,15
Kampfpanzer 50 t 93491,05137115563,87%4403,61
M40/M4381663,8384615156,95%2026,77
Škoda T 56 83168,97143515167,55%4291,89
T-54 ltwt.91918,88108215064,67%4111,36
50TP prototyp 82516,31118514757,82%4017,76
T54E192714,91110414363,64%3246,47
Strv 103B103594,2699513964,03%3600,05
T57 Heavy Tank103765,19107813965,47%4082,22
WZ-111 model 1-492966,60116713565,93%3929,73
T2071489,6670113366,17%3153,30
M26 Pershing81350,2080913250,00%1930,29
VK 28.016616,7263913253,79%1980,06
Object 780 104227,55117613158,02%4012,20
Object 26393090,95112412760,63%4030,24
M54 Renegade 82655,76129412769,29%4160,18
T95E6 103867,10114712564,80%3896,81
Conqueror93188,91125012470,16%4230,03
Progetto M40 mod. 65103758,61112512168,60%4301,37
Centurion Action X103725,85110112163,64%4157,81
Char Futur 4 93459,72131712169,42%4275,80
Grille 15103616,6396911869,49%3164,54
T4991782,3898611657,76%3709,27
Spähpanzer SP I C71216,3791111552,17%3087,06
AMX 13 757902,6776611353,10%2087,23
60TP Lewandowskiego104074,96117111170,27%4234,06
AMX M4 mle. 54104453,05120111161,26%4147,61
AMX 30 1er prototype93403,63127311063,64%5161,29
LTTB81262,7998811062,73%3210,01
Kampfpanzer 07 RH 82292,83116210656,60%3719,30
TVP VTU Koncept81254,8484710460,58%1969,91
T110E3103588,96100710261,76%3020,19
M60 103977,91117810163,37%4643,87
FV217 Badger104263,47116910162,38%4224,16
Kunze Panzer 93541,59132910166,34%4752,27
Bisonte C45 82930,03147610072,00%4815,34
WZ-120-1G FT 82209,8211129960,61%2869,47
Concept 1B 93517,2913639665,63%3794,35
121103807,6811039561,05%4454,13
M-V-Y103942,9712229568,42%4285,35
IS-4103822,4811509460,64%4004,84
HWK 30 81871,4611069064,44%5264,07
Churchill III 5751,998699057,78%2181,28
AMX 50 10082306,8511128959,55%3766,04
T110E5104601,6212778762,07%5653,56
M53/M5592171,768618651,16%2631,17
Konštrukta T-34/10071457,238778365,06%3328,69
Rinoceronte103335,4910208361,45%3149,40
Type 6193681,6113378264,63%5034,65
K-91103217,0711128264,63%3981,05
Panther II81403,228918165,43%2151,56
KV-15777,357378156,79%2025,88
T-54 first prototype 82683,9615068171,60%5728,28
Škoda T 256962,467388053,75%2409,06
Prototipo Standard B93440,8812278058,75%4396,31
WZ-132-1102307,548997855,13%3317,55
T6981990,7910547660,53%3516,07
Caernarvon82071,6411097564,00%3010,09
M1271209,048437558,67%1798,83
T92 81337,559917455,41%3229,73
VK 72.01 (K) 103945,6810917358,90%3369,64
Controcarro 3 Minotauro103731,3611187064,29%3423,13
UDES 1692833,4111926968,12%3723,58
SU-10181984,8710316863,24%3328,00
XM551 Sheridan102387,0410306776,12%3697,74
Panhard EBR 9091685,449956665,15%3751,29
AMX 50 12092969,1611506471,88%3925,93
LTG71523,8811116467,19%5033,07
FV215b 104568,9012826165,57%5663,38
AMX ELC bis5448,563736147,54%1531,54
Object 705A103090,039726157,38%3176,89
M24 Chaffee5603,567405962,71%3010,43
Panhard AML Lynx 6x681851,7810835863,79%4666,08
Object 252U Defender 82450,7612835874,14%3585,85
Chimera 82996,1614505868,97%4334,03
11081808,2510725771,93%2722,67
114 SP2 104043,1810465666,07%4174,81
AMX 13 57 71817,9815185675,00%5302,17
T71 DA71356,9310725572,73%4065,14
KV-856909,616675450,00%1702,64
ST-II103310,7810045459,26%3318,29
ASTRON Rex 105 mm 83151,2814915461,11%4803,64
TL-1 LPC 82273,6112025461,11%4066,94
IS-271678,6210055362,26%2955,07
SU-100M171809,6010935273,08%3724,68
Crusader6589,414345162,75%2346,84
AMX M4 mle. 4571636,109875156,86%3206,06
Object 268 Version V 103706,1810295168,63%3643,77
SU-130PM 82225,8410145054,00%3025,96
Dicker Max 6779,265565040,00%1253,80
ShPTK-TVP 100 82680,8612504955,10%3802,01
AMX Chasseur de chars 81338,737794843,75%1820,01
CS-5992920,4311114768,09%3711,14
Object 261102254,948054751,06%1959,46
T376780,776984753,19%2456,31
IS-3A 82433,1312794669,57%3607,00
A-205350,623484566,67%1768,66
AMX 30 B102924,319264551,11%2916,70
Caernarvon Action X 82097,8911754459,09%3199,32
Škoda T 245471,515414367,44%1494,77
UDES 14 Alt 582570,8611244351,16%4950,37
Tortoise93801,7414924374,42%4919,65
Škoda T 27 82060,329954156,10%3400,19
Panther71590,6411033964,10%3614,46
M446925,387433956,41%2074,53
LHMTV81648,3610143953,85%3712,09
Strv 103-092601,799383863,16%2681,75
MT-256899,478843857,89%3674,04
KV-1S6820,688313873,68%2500,05
Object 703 Version II 82486,3512163756,76%2869,44
Type 586899,197563663,89%2416,67
Lorraine 155 mle. 5071011,446843655,56%1251,35
Lorraine 155 mle. 5181200,677063647,22%1186,00
M4A3E2 Sherman Jumbo6813,536843647,22%1746,32
122 TM 82497,0011413652,78%3373,15
AE Phase I 93748,5714503577,14%4943,30
M-VI-Y93526,7413323464,71%4642,03
ARL 4461124,218423366,67%2513,85
AMX 13 F3 AM6631,695873253,13%792,59
Strv K 92639,889173243,75%2661,99
WZ-12093038,6811393151,61%4192,33
CS-5382173,7411453167,74%4000,86
Covenanter5365,103253036,67%1609,20
FV4005 Stage II102445,178463070,00%1991,72
VK 30.02 (M)61296,2710243060,00%3495,52
IS-M82812,6712783063,33%5551,18
AMX 404264,483242962,07%1368,85
T-4482683,2413802972,41%6470,35
M5 Stuart4396,905892951,72%2120,70
E 100104148,4812172965,52%3963,69
Tetrarch 2251,142532951,72%1393,75
BT-7 artillery 3240,214022965,52%1021,67
T1 Heavy Tank5543,365112860,71%1251,45
CS-4471651,3710572766,67%3049,86
M3 Lee4352,694052653,85%1295,99
Black Prince71515,0810782669,23%2672,09
Centurion Mk. 7/193145,1513022673,08%4428,36
T28 Prototype82229,0410552673,08%2799,32
T-284399,164342544,00%1387,64
Leo72003,9211822572,00%5170,48
AMX 50 Foch93539,8812472564,00%4800,94
VK 100.01 (P)82327,2011512568,00%3553,23
Caliban 82199,0412772580,00%3192,63
M4A1 Sherman5716,796702462,50%2277,61
E 75 TS 82469,0411842356,52%3921,07
T-50-2 61143,189932272,73%4275,84
Löwe 82028,0510572250,00%2784,20
Type T-345783,907002161,90%3020,10
TOG II* 6731,763812147,62%1068,43
T26E3 Eagle 7 72027,6212062161,90%4789,26
Somua SM 83297,8615442166,67%4647,47
SU-10061264,707742035,00%2441,23
AMX M4 mle. 5193676,7514572070,00%4329,62
Type 59 82550,5312411947,37%3911,81
BT-74199,632171963,16%1086,16
53TP Markowskiego82113,6810381952,63%3225,50
KV-26985,897001957,89%1900,76
T25/271802,329691942,11%3194,23
Jagdpanther II82834,2612021957,89%4466,97
SU-855738,064891838,89%1870,58
T-34-856728,174341844,44%1508,33
ST vz. 394334,944921764,71%1368,11
T3092465,129951770,59%2343,62
Object 777 Version II 94581,0616971782,35%7673,46
GSOR 1008 82370,3510781752,94%2911,10
M3 Stuart3346,814171650,00%1927,40
STG Guard 82252,1911511662,50%3901,05
KV-5 82472,1313841675,00%3790,98
Comet71389,9310931566,67%3188,99
Pz.Kpfw. I Ausf. C3438,206321553,33%2962,17
StuG III Ausf. G5601,435561457,14%1695,30
UDES 0382164,8610321478,57%2703,33
AMX 50 Foch B102751,219001457,14%2268,49
leKpz M 41 90 mm GF 81163,218591457,14%2646,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4418,384221346,15%1142,22
SU-14-281267,157241353,85%1296,51
M4A1 Revalorisé 82360,0813161384,62%3715,57
Leichttraktor1242,172731258,33%1540,57
T77 81977,428991241,67%2022,75
Primo Victoria 82022,0012331275,00%3465,17
Strv 7461300,5510301172,73%3149,63
Object 70592950,2711531172,73%3805,19
K-91-PT 93762,3613571163,64%4503,05
FV4201 Chieftain Proto 92765,5511351163,64%2541,45
P.43 bis61440,1010321050,00%3968,64
Centurion Mk. I81731,9010021060,00%2686,53
Jagdpanzer IV61707,221115988,89%4297,22
TNH T Vz. 5193519,561432977,78%4900,69
IS-3-II92918,561195966,67%3335,05
ELC EVEN 90 81525,111141988,89%3641,74
P.43 ter71474,88851850,00%2584,54
Ikv 90 Typ B71403,88784862,50%2295,56
AltProto AMX 30 82678,381621887,50%4624,79
Char Mle. 75 92281,751040862,50%4393,26
TS-5 82181,501149875,00%2714,98
BT-22221,00249757,14%1167,67
Cruiser Mk. IV4254,43211728,57%918,94
Cruiser Mk. III3184,29228785,71%954,20
Jagdpanzer E 100103660,57926771,43%3428,11
Object 43091858,43957771,43%1887,26
Lorraine 40 t 82481,141183771,43%3725,26
Jagdpanther72529,671230650,00%6154,21
Jagdtiger92397,171114683,33%2387,80
Object 274a 82147,831261683,33%3125,55
Strv S1 81672,50767666,67%1900,05
Heavy Tank No. VI 61522,00999666,67%3350,10
Cromwell6396,8021550,00%496,59
M41 HMC5501,40563580,00%812,41
LTP 3326,00363520,00%1694,41
Super Hellcat 71690,801059580,00%3493,40
Type 64 6643,0010275100,00%1959,33
TKS z n.k.m. 20 mm 2366,75550450,00%2839,19
105 leFH18B2 5895,25716475,00%2045,48
T-463180,00178425,00%552,44
MS-11112,50158450,00%534,86
AC 1 Sentinel 4331,25511475,00%1266,33
Lansen C 81203,00575425,00%915,88
GSOR3301 AVR FS91055,75682450,00%1710,46
T26E5 83097,251657475,00%5161,82
T1 Cunningham1145,0012730,00%662,54
Panzerjäger I257,67107333,33%0,00
Marder II3307,674873100,00%1112,07
T2882978,001331366,67%3231,93
Pz.Kpfw. I2105,67209366,67%500,68
T-34 shielded 5851,00771366,67%2600,80
STA-2 82587,671433333,33%5915,08
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41433,331429333,33%4800,30
Light Mk. VIC 2288,00665366,67%2292,04
Hotchkiss H35252,002382100,00%264,10
T82 HMC40,00115250,00%104,64
L-60 254,50257250,00%117,70
SU-100Y 62162,00100520,00%5222,81
IS-2 72152,00976250,00%2615,50
Turtle Mk. I 82837,001331250,00%4153,32
King Tiger (Captured) 72041,00866250,00%2164,56
43 M. Toldi III 3457,00601250,00%3253,16
Vickers Medium Mk. I10,002810,00%0,00
T26E4 SuperPershing 81499,0045910,00%1367,24
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6817,0028810,00%1379,56
IS-2M 72514,0017421100,00%3505,80
T-45 2286,004981100,00%1682,30
MTLS-1G14 3384,006121100,00%1925,20
SU-122-44 71477,008431100,00%2302,72
FV4202 84312,0021271100,00%9759,47
Excalibur 62423,0016621100,00%7123,41
M10 RBFM 5108,0031110,00%0,00
Turán III prototípus 5708,009531100,00%2441,07

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 13/03/2019
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 29/05/2015
Gestopt: 17/07/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/03/2017
Gestopt: 30/05/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 11/02/2015
Gestopt: 08/03/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 19/07/2015
Gestopt: 14/11/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/12/2015
Gestopt: 30/04/2016
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 08/08/2017
Gestopt: 11/01/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/05/2016
Gestopt: 05/11/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/01/2019
Gestopt: 12/03/2019