HuliGun123

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/10/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten98023000
Gemiddelde tier8,090,000,000,00
Overwinningen5222953,28%00,00%00,00%00,00%
Verloren4426645,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand15281,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3077431,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd951620,9700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,420,000,000,00
Gezien1201981,2300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.602,450,000,000,00
Veroveringspunten500980,5100,0000,0000,00
Verdedigingspunten523090,5300,0000,0000,00
Ervaring740,370,000,000,00
WN71359,450,000,000,00
WN81988,160,000,000,00
Totaal
Gevechten98023
Gemiddelde tier8,09
Overwinningen5222953,28%
Verloren4426645,16%
Gelijkstand15281,56%
Gevechten overleefd3077431,39%
Tanks vernietigd951620,97
Gedood / dood ratio1,42
Gezien1201981,23
Schade toegebracht1.602,45
Veroveringspunten500980,51
Verdedigingspunten523090,53
Ervaring740,37
WN71359,45
WN81988,16
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten36000
Overwinningen1541,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren1952,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand25,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1130,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd260,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,040,000,000,00
Gezien391,0800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.744,220,000,000,00
Veroveringspunten110,3100,0000,0000,00
Verdedigingspunten90,2500,0000,0000,00
Ervaring650,360,000,000,00
Totaal
Gevechten36
Overwinningen1541,67%
Verloren1952,78%
Gelijkstand25,56%
Gevechten overleefd1130,56%
Tanks vernietigd260,72
Gedood / dood ratio1,04
Gezien391,08
Schade toegebracht1.744,22
Veroveringspunten110,31
Verdedigingspunten90,25
Ervaring650,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen1100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien33,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring330,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien33,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring330,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000
Overwinningen14,76%00,00%00,00%00,00%
Verloren1990,48%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand14,76%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29,52%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,580,000,000,00
Gezien261,2400,0000,0000,00
Schade toegebracht821,380,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,1400,0000,0000,00
Ervaring199,240,000,000,00
Totaal
Gevechten21
Overwinningen14,76%
Verloren1990,48%
Gelijkstand14,76%
Gevechten overleefd29,52%
Tanks vernietigd110,52
Gedood / dood ratio0,58
Gezien261,24
Schade toegebracht821,38
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten30,14
Ervaring199,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten751000
Overwinningen39252,20%00,00%00,00%00,00%
Verloren34545,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand141,86%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd31141,41%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5060,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,150,000,000,00
Gezien6150,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.162,030,000,000,00
Veroveringspunten15042,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten15082,0100,0000,0000,00
Ervaring661,240,000,000,00
Totaal
Gevechten751
Overwinningen39252,20%
Verloren34545,94%
Gelijkstand141,86%
Gevechten overleefd31141,41%
Tanks vernietigd5060,67
Gedood / dood ratio1,15
Gezien6150,82
Schade toegebracht1.162,03
Veroveringspunten15042,00
Verdedigingspunten15082,01
Ervaring661,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten58000
Overwinningen3153,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren2644,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,72%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2746,55%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd380,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,230,000,000,00
Gezien480,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.254,410,000,000,00
Veroveringspunten140,2400,0000,0000,00
Verdedigingspunten1933,3300,0000,0000,00
Ervaring670,190,000,000,00
Totaal
Gevechten58
Overwinningen3153,45%
Verloren2644,83%
Gelijkstand11,72%
Gevechten overleefd2746,55%
Tanks vernietigd380,66
Gedood / dood ratio1,23
Gezien480,83
Schade toegebracht1.254,41
Veroveringspunten140,24
Verdedigingspunten1933,33
Ervaring670,19
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten47000
Overwinningen2655,32%00,00%00,00%00,00%
Verloren2144,68%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1736,17%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd240,5100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien260,5500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.571,060,000,000,00
Veroveringspunten90,1900,0000,0000,00
Verdedigingspunten90,1900,0000,0000,00
Ervaring742,000,000,000,00
Totaal
Gevechten47
Overwinningen2655,32%
Verloren2144,68%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1736,17%
Tanks vernietigd240,51
Gedood / dood ratio0,80
Gezien260,55
Schade toegebracht1.571,06
Veroveringspunten90,19
Verdedigingspunten90,19
Ervaring742,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (503)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81568,70794300452,26%2015,25
T26E4 SuperPershing 81400,47774214653,12%1931,70
Caliban 81972,051031188957,60%2607,18
WZ-111 81578,37786181156,93%2150,05
Cobra 92626,431021174257,92%2731,01
M4A1 Revalorisé 81882,83950171256,48%2830,74
FV4005 Stage II102385,74719164254,14%2078,40
FCM 50 t 81608,28722156952,01%2287,70
Type 62 7658,47681155454,18%1523,40
ELC EVEN 90 8774,56804122253,03%1581,44
AMX 50 Foch (155) 102432,76703121949,55%2001,67
AMX 50 B102586,61676114252,89%2434,26
Bat.-Châtillon 25 t102216,71671112651,07%2026,27
Škoda T 56 82397,02112799459,96%2729,23
Grille 15103056,9372596256,55%2938,12
Bisonte C45 81950,45103895255,25%2263,12
T92 8617,5068786547,86%1085,69
KV-15588,8937485848,83%1253,24
AMX 13 909974,7263684951,12%1460,73
BZ-176 82152,84107984456,99%2254,03
WZ-111 model 1-492343,4667082661,38%2691,83
Lorraine 40 t 81851,2791879354,10%2391,73
T110E4102541,6968076952,15%2121,26
T-1091451,4553674947,66%1381,03
T57 Heavy Tank102626,1877974654,69%2271,57
IS-6 81585,8181672552,41%2042,61
Panhard EBR 75 (FL 10) 81095,1482271657,40%2052,40
E 25 71280,6468971654,05%2222,42
Type 64 6697,0761471357,64%1931,42
Bat.-Châtillon Bourrasque 82092,1399762854,46%2802,27
Waffenträger auf Pz. IV92316,6874261455,05%2258,95
T3092039,2767760249,67%1943,73
Emil II92419,1683660058,50%2705,38
Škoda T 5092466,0184058556,92%2759,67
T-505147,8530058052,24%377,00
Object 279 early 102634,0093054655,86%1723,70
E 5091252,4454354545,32%1065,47
STB-1102335,8570954148,80%2186,34
T9592154,0261053554,39%1939,72
Somua SM 81877,93101352657,98%2249,33
IS-381458,4661452550,10%1808,17
M53/M5591542,1070151853,09%1527,14
Object 252U Defender 81786,0591749359,43%2271,47
T-5491692,1988748755,03%2055,85
Prototipo Standard B92509,5888147759,54%2822,92
WZ-1328855,7357847250,85%1477,56
E 75 TS 81730,2591947254,03%2019,24
Panther II8843,2843946150,54%1103,98
Object 703 Version II 81740,7796446154,45%2015,14
AMX 30 1er prototype92201,5367045450,00%2419,96
212A91570,9963644848,21%1530,45
Tiger (P)71104,0251844755,03%1621,84
LT-432 81010,1183244556,85%2000,01
VK 45.02 (P) Ausf. B91967,3870043658,49%2079,99
Object 430 Version II92013,6584243653,90%2192,77
T-62A102459,3672242753,63%2387,60
E 100102326,9876741756,83%1992,75
ASTRON Rex 105 mm 82122,74107241755,88%2549,41
FV4004 Conway91970,4455141055,61%2031,74
Tortoise92148,1278239558,73%1980,13
GSOR 1008 81832,3986839452,54%2025,41
Leopard Prototyp A92086,2184639352,93%2196,10
G.W. Tiger91672,7554738852,84%1560,36
FV380591283,5266838548,83%1154,74
Progetto M35 mod. 46 81815,6790537951,72%2207,90
WZ-12092035,5271936460,71%2617,36
FV215b (183) 102121,2960136350,96%1626,86
AMX 50 10081750,7268836050,83%2228,05
T77 81861,0189535950,42%2109,98
Bat.-Châtillon 25 t AP91250,0065335644,10%1187,12
AMX 12 t6397,7747335352,97%1027,34
AMX 50 12091795,8375335145,30%1656,38
Waffenträger auf E 100102491,7268634848,28%1943,67
IS7977,7149534746,40%1322,01
Type 4 Heavy91867,7572034452,33%2095,79
M18 Hellcat6720,3646934349,56%1359,23
Jagdpanzer E 100102496,2763633751,63%1949,06
Panther7581,9835833547,76%786,97
AMX 50 Foch91787,8780333346,85%1591,67
M10391913,1590033159,21%2264,56
Caernarvon Action X 81506,9792033156,50%1975,18
E 7591727,8081732953,80%1675,46
T110E5102382,2267032955,62%2122,07
SU-130PM 81849,1284032754,13%2175,68
HWK 30 81101,3274832752,29%2030,05
Rhm.-Borsig Waffenträger81804,7757631952,35%2117,03
T25 Pilot Number 1 81612,1090231651,58%2434,26
Object 70492137,0980531250,32%1934,48
AltProto AMX 30 81632,8695631253,85%2139,76
SU-14-281366,0462930951,78%1467,19
T-34-856502,2244130148,50%866,91
Bat.-Châtillon 155 5591197,3563129849,66%1212,41
Strv 103-092107,7971229552,54%2117,63
T6981104,6871329049,31%1384,96
Jagdtiger92010,6777428650,70%1853,80
AMX AC mle. 4881325,7275628654,90%1659,11
M41 Walker Bulldog8818,6357228453,17%1518,46
50TP Tyszkiewicza92575,66100428163,35%2867,98
122 TM 81763,5588828051,43%2024,37
Tiger II81119,6369027951,61%1294,04
VK 30.01 (H)5358,9530127750,90%613,74
T71 DA7771,6664527645,65%1647,97
Löwe 81486,1192527557,09%1835,19
M46 Patton91903,1474227456,57%2053,69
T54E191937,9981727448,18%1925,40
T-448821,7466326654,14%1067,91
ISU-15281648,1679526554,72%2078,69
Type 5 Heavy102554,2390626258,02%2288,77
Lorraine 155 mle. 5181076,0851125851,16%1143,79
IS-6 B 81733,9187025349,80%2004,35
T675434,5828425046,00%928,77
Object 41681426,9471625042,40%1900,62
M40/M4381339,8854324948,19%1545,71
T-345378,9832724849,19%1043,23
Rheinmetall Skorpion 81799,2186524754,66%2093,37
Type 4 Chi-To6824,5063324647,56%1771,32
Type 6191940,9285924654,88%2093,73
O-Ho81582,7688624452,87%2090,50
UDES 0381668,6449824248,35%1967,40
G.W. Tiger (P)81198,7563224153,11%1395,08
S-517772,2143823951,05%893,52
M54 Renegade 81786,5487623948,95%2033,52
T2881444,4753723855,04%1690,02
WZ-132A91498,0673323653,39%2419,48
GSOR 1010 FB 81933,2796323558,72%2599,95
Pz.Kpfw. III/IV5278,2425023449,57%652,42
Turtle Mk. I 81735,42103323161,04%1984,87
T-1506564,0935522448,21%858,59
105 leFH18B2 5875,4559822347,98%1707,84
STA-181500,8084722254,50%2136,02
KV-8561088,3973821756,22%2218,94
KV-481321,5672121752,07%1668,49
Spähpanzer Ru 25191251,2274821753,46%2069,34
ST-I91900,7183621650,00%1811,23
VK 45.02 (P) Ausf. A81314,0575721553,02%1582,62
Chrysler K GF 81735,0995021552,09%2196,59
IS-3A 81924,82106621358,69%2404,75
Bofors Tornvagn 81730,3395621255,66%2057,07
Centurion Mk. 7/191776,0383121150,71%1815,06
M4A3E2 Sherman Jumbo6593,3444520948,80%1123,36
AMX 13 757365,2539120750,24%609,94
59-166371,1365120257,43%1022,72
M26 Pershing81534,2388420150,75%2324,46
Challenger71011,7346120144,78%1346,59
Conqueror92384,0282920060,50%2532,45
Indien-Panzer81361,6178720052,50%1980,31
Ferdinand81699,5081419951,76%1978,76
WZ-111G FT92487,7689219857,07%2453,56
AMX M4 mle. 5192244,8781019856,06%2214,97
T4991329,7777419861,11%2268,20
Object 70592029,4972719555,90%2146,05
Strv K 92028,9988719349,22%1916,07
Tiger I7932,5445219148,69%1179,07
SU-1006897,4150319147,64%1748,54
TVP VTU Koncept81322,9970019053,16%1946,83
ARL V396820,0957218853,19%1819,36
AMX 65 t81459,0767918648,92%1858,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5414,2833718650,54%1030,60
ISU-152K 81683,3975418649,46%1900,22
Nashorn61097,0567718050,56%2330,66
T-54 ltwt.91478,0978018057,22%2575,02
Konštrukta T-34/10071253,3958217963,13%2490,98
Object 268102244,1266817941,90%1692,24
EMIL 1951 81903,4397717955,31%2303,29
WZ-1317345,0360217847,19%503,00
M56 Scorpion 71284,9665917856,74%2044,82
T2971045,9271917752,54%1321,26
E 50 Ausf. M102234,3169817750,28%2033,48
11081644,8859217452,30%2258,43
Pz.Kpfw. III Ausf. J494,3319217342,20%45,01
T-832 81737,3396817255,23%1792,22
Type 5 Chi-Ri71023,9267917143,86%1645,38
Type 5 Ka-Ri 82020,4489917053,53%2061,80
IS-7101980,1372216948,52%1666,74
AT 1581584,5184616959,76%1958,77
ShPTK-TVP 100 81783,4388816953,85%2125,81
T-437662,3542716648,80%974,62
Crusader 5.5-in. SP7844,2347816552,73%1292,57
Panhard AML Lynx 6x681174,8771316446,34%2180,10
Centurion Mk. I81386,1884616154,04%1991,47
Lorraine 155 mle. 507629,6141916149,07%684,49
AMX AC mle. 4671015,0970215961,64%1679,69
SU-15271182,8068615850,00%1896,82
T28 Prototype81137,5663415648,72%1236,85
XM66F 81867,1992315457,14%1965,05
SU-10181796,2179815354,90%2514,49
VK 168.01 (P) 81493,3279914946,31%1740,61
Panhard EBR 9091098,8676314850,68%1687,47
Object 274a 81592,0694314856,08%2224,41
FV2078946,4865014752,38%1017,42
Emil I81810,1694214655,48%2462,43
Hotchkiss EBR71163,2762614552,41%2933,43
M48A5 Patton102280,9378314351,05%1997,94
AMX 13 F3 AM6662,2647714153,19%987,27
KV-4 KTTS 81747,2693314057,14%2095,10
Churchill III 5577,9074413754,74%1347,60
Kranvagn102417,0381013649,26%1851,50
AT 86781,2863513652,94%1554,72
O-Ni71275,6289313463,43%2131,76
VK 30.01 (P)6623,4149613444,78%1220,37
MT-256313,2138413445,52%729,26
Pz.Kpfw. VII102446,0289513458,96%2143,27
Spähpanzer SP I C7875,8051713253,79%1780,92
Leo71384,5087213151,91%2707,37
T-34-2G FT71297,6662213166,41%2360,10
M41D 8985,3176113148,85%1789,39
Strv S1 81666,0877613056,15%1928,74
Object 430U102297,4080212952,71%1941,91
Tiger 131 61247,4580812867,19%2809,20
AMX M4 mle. 4571114,3568612757,48%1585,98
M4A1 Sherman5321,7435012553,60%747,01
WZ-111-1G FT81563,8274012560,80%1995,99
GSOR 1006 Scheme 792348,0687712549,60%2104,14
STG Guard 81725,1985512453,23%2328,30
T216324,5448712343,90%726,56
Panhard AMD 178B6689,3062912356,91%2236,55
Gonsalo 82127,23105212157,02%2416,32
Cromwell6679,2654612060,83%1522,79
60TP Lewandowskiego102650,1179111855,93%2011,57
Object 140102464,9284611850,85%2313,55
M3 Lee4187,7017611740,17%456,77
SMV CC-64 Vipera 81803,9196011756,41%2093,39
STA-2 81403,0881611647,41%1906,95
T376542,9541611548,70%1542,30
WZ-120-1G FT 81792,2989211555,65%2212,93
T25/271007,9758011448,25%1522,72
M47 Iron Arnie 81594,3293911455,26%1924,16
T-284102,7317911355,75%186,85
LTTB8762,7550911354,87%1457,70
IS-4102039,2169511250,89%1567,47
Sturer Emil71229,8065611143,24%2011,75
Charioteer81740,5557611054,55%2150,28
GSOR3301 AVR FS9922,3064910943,12%1249,11
CS-52 LIS 81825,8893310857,41%2404,41
T2071199,7583210656,60%2364,16
Type T-345405,9645410652,83%1141,55
UDES 14 Alt 581791,2491610653,77%2725,33
LHMTV81147,8482210656,60%2262,59
VK 30.02 (D)71029,7578210553,33%1822,04
T110E3102637,7982010555,24%2150,61
50TP prototyp 81601,9482810454,81%1953,37
IS-M81510,5688910458,65%2050,55
AT 771262,7265010363,11%1953,60
VK 28.016505,7241010244,12%1404,51
SU-100M171240,6958910262,75%1910,45
53TP Markowskiego81612,3988910160,40%2103,81
G.W. Panther71086,0971910156,44%1360,85
TVP T 50/51102727,848269951,52%2584,69
SU-122-5492003,816289747,42%2080,99
IS-271348,898449656,25%2051,25
Comet71002,987869654,17%1996,08
M1271070,487079654,17%1579,23
Maus102083,018759458,51%1719,00
Centurion Action X102158,776459348,39%1959,61
Leopard 1102502,467289255,43%2447,83
45TP Habicha71281,108179159,34%1895,42
A-4471097,447579057,78%1892,58
T-34-3 81750,179929055,56%2363,71
UDES 1692051,458968958,43%2207,05
TS-5 81717,848398852,27%2065,49
O-I61001,877678750,57%1932,42
A-20526,041718548,24%87,53
Ikv 90 Typ B71064,646268544,71%1678,95
Object 261101699,136578549,41%1312,86
Type 5781942,269328444,05%2029,71
P.43 ter71073,317658362,65%1784,31
Sturmpanzer II4199,511508243,90%473,10
AMX ELC bis5294,404178248,78%848,17
M-IV-Y 81729,729188254,88%2066,19
AMX M4 mle. 49 81411,377498252,44%1708,61
SU-855437,463678052,50%1047,30
T92 HMC101767,936108051,25%1381,40
IS-3-II92109,619188056,25%1990,41
T 55A 92135,709198057,50%2227,72
KV-371157,287047956,96%1745,49
FV3046447,563827948,10%620,70
Type 63 81820,5610287958,23%2052,15
T-46367,851297851,28%117,29
K-2 81707,649557754,55%1875,30
T-103 81563,917977646,05%1607,83
Škoda T 256889,164997557,33%1933,07
AMX M4 mle. 54102195,778417564,00%1645,15
VK 100.01 (P)81579,418797558,67%1912,50
P.44 Pantera81618,038447455,41%2331,93
Jagdpanther71192,085887455,41%1673,76
Achilles6916,266987452,70%1909,19
Super Conqueror102083,117417444,59%1455,55
FV4201 Chieftain Proto 92166,2010087459,46%2184,59
S35 CA5612,514467343,84%1391,81
AE Phase I 92054,799157352,05%1969,51
Caernarvon81413,548437252,78%1700,24
M75398,993577150,70%1540,32
TL-1 LPC 81470,239067163,38%1974,73
FV201 (A45) 71048,456136952,17%1496,91
VK 75.01 (K) 81718,079456952,17%1970,94
Progetto C50 mod. 6692219,198516841,18%2249,28
Leichttraktor156,041386749,25%76,05
Grille5357,042976758,21%746,77
Pz.Kpfw. III Ausf. E3161,772016651,52%413,32
Black Prince71073,457636561,54%1619,81
P.43 bis61040,397386457,81%2128,34
CS-5381334,887346450,00%1957,59
VK 30.01 (D)6576,165566451,56%1061,33
FSV Scheme A7923,566996446,88%1291,37
Škoda T 27 81593,708936451,56%2234,57
M6A2E1 81809,959176440,63%2184,74
AMX 13 105101812,357016352,38%2051,04
Chimera 82181,3310056357,14%2640,00
VK 16.02 Leopard5361,713616246,77%1138,97
BZ-6892116,929116149,18%2120,48
Pz.Kpfw. 35 (t)2154,872066046,67%750,95
Jagdtiger Prototype 82031,1810566065,00%2397,42
Type 3 Chi-Nu5500,864735944,07%1403,59
Crusader6461,245405966,10%1581,52
FV601 Saladin81520,718045947,46%1804,76
IS-2-II81684,427745954,24%2177,98
Hummel6706,885185855,17%1002,51
Strv 746992,408065862,07%2442,49
A-436609,795645745,61%1216,58
Conqueror Gun Carriage101683,846335650,00%1258,90
Object 268 Version 4102073,957385651,79%1437,46
ARL 446878,435975440,74%1647,72
CS-5992359,679245446,30%2638,62
Progetto M40 mod. 65102417,027685251,92%2047,78
T1 Heavy Tank5406,843485143,14%663,21
Churchill VII6756,964575143,14%1304,40
M-II-Y71548,2710235160,78%2494,28
O-I Experimental5920,327525066,00%2253,10
M8A14352,583165052,00%963,34
M446767,646165058,00%1376,36
Type 4 Ju-To71683,3110074963,27%2548,15
T3281429,758574856,25%1894,04
WZ-131G FT6836,236054847,92%1484,53
Type 6892668,3410894753,19%2519,85
Type 3 Chi-Nu Kai 5556,964694551,11%1658,23
Pz.Sfl. IVc5562,054674447,73%1327,15
M5A1 Stuart4289,353164353,49%1031,50
M2 Medium Tank375,281174334,88%15,07
M5 Stuart4194,793044344,19%727,41
AMBT 82142,639924351,16%2514,08
VK 36.01 (H)6780,886114247,62%1496,94
Type 586879,177994264,29%2182,87
113102409,868354259,52%2257,46
TL-7 91910,299494257,14%1841,98
Jagdpanzer IV61189,278224156,10%2539,55
M24 Chaffee5454,295394151,22%1585,95
Ikv 65 Alt II6959,686864055,00%2154,62
BDR G1 B5638,495923964,10%1602,66
BT-7426,031213842,11%27,08
GSR 3301 Setter7910,848213762,16%2533,59
WZ-111 Alpine Tiger 81597,389763762,16%2147,47
StuG III Ausf. G5562,504143655,56%1483,23
Type 5 Ke-Ho4282,233803537,14%842,58
TNH T Vz. 5191942,667753540,00%1570,44
Ho-Ri 192341,318943551,43%2000,70
Marder 38T4357,463283534,29%733,53
KV-5 81656,609563548,57%2036,35
IS-5 (Object 730) 81432,178123548,57%1522,54
WZ-111 Qilin 101814,606903545,71%1269,01
FCM 36 Pak 40 3447,214583447,06%1572,86
Sturmpanzer I Bison3124,711193444,12%240,12
M41 HMC5467,214213455,88%681,53
Controcarro 1 Mk. 291682,248433458,82%1390,94
Covenanter5353,155173461,76%1704,77
G.W. E 100101721,325913455,88%1623,68
P.435507,644053363,64%1594,93
Pz.Kpfw. II Luchs4534,674683363,64%2457,29
Object 260 102128,457103348,48%1469,79
WZ-111 model 5A102475,348633246,88%2028,12
CS-63102607,398423148,39%2281,27
Rheinmetall Panzerwagen101751,587403151,61%2165,26
Lansen C 81823,069643151,61%2069,96
T-22 medium 101677,427593158,06%1364,07
AT 25570,236223053,33%1501,94
Alecto4297,603353040,00%655,40
BZ-58-2 92299,078513043,33%1865,11
Archer5830,206073053,33%2326,49
Staghound Mk. III61134,038463063,33%2402,94
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81554,706863033,33%1499,37
Kampfpanzer 07 RH 81386,487602941,38%1719,84
Strv m/425607,044762835,71%1628,24
Rinoceronte102371,828552860,71%1988,80
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.491,862312860,71%215,65
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61109,307972762,96%3104,25
T-34-85M 61421,319362650,00%2589,47
Jagdpanther II82126,4010082568,00%3009,69
Bretagne Panther 61172,647032552,00%2589,27
BZ-5871187,759002475,00%1693,75
Renault FT144,131072360,87%178,94
M374379,653432360,87%1355,54
KV-26459,912972339,13%469,17
Panhard EBR 105101168,096042347,83%1384,00
B14184,453092259,09%482,00
Škoda T 245482,412892240,91%1179,37
Ikv 1035543,235612263,64%1588,55
121102563,866962240,91%1983,64
Renault UE 573147,822052236,36%241,61
T-100 LT101118,687352250,00%1319,41
M-III-Y81556,689212254,55%1880,43
Char Mle. 75 91019,867222240,91%1212,59
Manticore101195,687152268,18%1451,01
Churchill I5701,905472152,38%1770,21
Bat.-Châtillon 155 58101223,105402157,14%1109,55
M-VI-Y91507,008022142,86%1321,26
Type 3 Ju-Nu61625,3511152075,00%2827,97
Super Hellcat 71136,556042040,00%1573,30
WZ-113G FT102810,007021936,84%2309,31
Somua SAu 404265,743791968,42%774,58
Kampfpanzer 07 P(E) 102154,958291952,63%1679,98
M4A1 FL 10 61254,477991936,84%2522,68
Vz. 55103444,069341850,00%2593,02
AMX 50 Foch B102093,287161855,56%1796,21
AMX 40491,712131770,59%390,22
Vz. 44-172162,1812391758,82%3530,69
Object 705A102659,199711668,75%2187,26
Obsidian 81448,4410011656,25%1824,29
StuG IV 5486,693101643,75%1145,06
AEC Armoured Car5832,676461553,33%2138,00
Pawlack Tank61329,938641540,00%2268,68
IS-2 shielded 71501,739951573,33%2332,35
Charioteer Nomad 82227,539211546,67%2621,35
T-26243,64801435,71%0,00
Valentine3488,076151471,43%2504,73
BZ-16681117,216751442,86%1293,37
Object 268 Version V 102445,008141450,00%1833,98
Pz.Kpfw. II2149,383341361,54%605,05
Object 277102589,628901353,85%2138,64
T1E6 291,851661353,85%348,77
T26E5 Patriot 81485,839861266,67%1888,88
Aufklärungspanzer Panther 7973,648601163,64%2340,97
T-50-2 6657,366031154,55%2216,51
59-Patton 81007,006391136,36%971,04
25TP KSUST II5598,406991070,00%1865,95
Ho-Ri 281902,307371040,00%2020,40
Valentine AT4279,104361070,00%1099,18
XM551 Sheridan101139,306911060,00%1173,84
Object 25791393,006461040,00%1216,52
Object 43092120,909691060,00%2300,33
Excalibur 61280,806931050,00%2249,52
Hotchkiss H35253,6786944,44%26,17
Light Mk. VIC 2117,89238933,33%347,59
T28 Concept 7647,56504966,67%899,88
Char Futur 4 91820,44850966,67%1732,75
T-44-100 81559,89762922,22%1894,73
MS-1116,3849837,50%0,00
SU-100Y 61127,00633825,00%1739,27
T78 61202,38699837,50%1696,46
AMX Canon d'assaut 105 81532,38695837,50%1670,62
TNH 105/100081532,29758742,86%1731,96
Type 95 Heavy4427,29479742,86%1422,10
Marder II3357,14351728,57%972,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C3162,57325742,86%578,54
Object 777 Version II 91837,43764742,86%1479,19
T1 Cunningham139,67184650,00%78,45
BT-22116,17177666,67%574,93
M-V-Y102220,83754633,33%1556,44
Lorraine 50 t 91345,50608633,33%825,63
Sherman VC Firefly 6712,5030460,00%1064,20
D1215,40113560,00%174,10
WZ-132-1101520,40702560,00%1656,84
Type 3 Ho-Ni III5926,40513540,00%2629,49
60G FT5229,60287560,00%400,92
T-116 3584,40493580,00%2828,72
TOG II* 61218,20871580,00%1886,05
FV1066 Senlac 81396,40629520,00%2527,91
Kirovets-1 81515,20639520,00%1602,15
Vickers Medium Mk. III3195,25325475,00%754,14
Type 91 Heavy3309,25318450,00%933,70
Controcarro 3 Minotauro102015,25797475,00%1237,79
T2 Medium Tank227,5061425,00%0,00
Renault FT AC237,7579425,00%0,00
Chieftain/T95 81259,25757450,00%1554,13
T7 Combat Car 267,50173425,00%52,25
King Tiger (Captured) 71192,50889475,00%1373,29
Fiat 30001226,67264366,67%1092,11
D23119,003783100,00%490,16
Type 1 Chi-He4679,335563100,00%2064,43
Panzerjäger I211,3374333,33%0,00
Object 430101048,33570333,33%586,51
T54 Heavy Tank 91828,3340130,00%1233,50
KV-1SA 5899,00776333,33%2270,22
T-34 shielded 5606,67404333,33%1701,96
LTP 3151,33245333,33%496,84
40TP Habicha61648,00714250,00%2952,29
Sexton II3187,5013720,00%613,05
Type 89 I-Go/Chi-Ro2173,00271250,00%768,35
T56 GMC3631,5034620,00%2443,87
ST-II101894,00687250,00%1529,74
Forest Spirit 81284,00694250,00%1077,61
BT-7 artillery 3815,506752100,00%3793,94
M10 RBFM 51004,00601250,00%2301,38
Vickers Medium Mk. II2177,0016910,00%768,06
Strv 103B101092,0012310,00%405,37
UDES 15/16102943,0035310,00%2086,44
AMX 38340,001101100,00%261,00
Universal Carrier 2-pdr2278,002471100,00%1459,43
IS-2M 71839,009831100,00%2612,91
T-29 30,00181100,00%261,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4199,0017910,00%212,52
Strv 81 81165,0032910,00%1065,38
Excelsior 5686,0033710,00%1075,69
Sexton I 3293,003981100,00%1069,76
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2314,005011100,00%1483,43

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/10/2022