IvanV6

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/10/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten198360012
Gemiddelde tier7,310,000,009,17
Overwinningen946447,71%00,00%00,00%433,33%
Verloren1016651,25%00,00%00,00%758,33%
Gelijkstand2061,04%00,00%00,00%18,33%
Gevechten overleefd445122,44%00,00%00,00%433,33%
Tanks vernietigd121870,6100,0000,00110,92
Gedood / dood ratio0,790,000,001,38
Gezien282371,4200,0000,0030,25
Schade toegebracht686,100,000,001.120,17
Veroveringspunten139360,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten88660,4500,0000,0000,00
Ervaring511,160,000,00367,50
WN7824,330,000,00622,49
WN8911,520,000,00668,37
Totaal
Gevechten19836
Gemiddelde tier7,31
Overwinningen946447,71%
Verloren1016651,25%
Gelijkstand2061,04%
Gevechten overleefd445122,44%
Tanks vernietigd121870,61
Gedood / dood ratio0,79
Gezien282371,42
Schade toegebracht686,10
Veroveringspunten139360,70
Verdedigingspunten88660,45
Ervaring511,16
WN7824,33
WN8911,52
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten12
Gemiddelde tier9,17
Overwinningen433,33%
Verloren758,33%
Gelijkstand18,33%
Gevechten overleefd433,33%
Tanks vernietigd110,92
Gedood / dood ratio1,38
Gezien30,25
Schade toegebracht1.120,17
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring367,50
WN7622,49
WN8668,37
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten30000
Overwinningen1240,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1860,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd516,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien792,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.064,970,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring622,070,000,000,00
Totaal
Gevechten30
Overwinningen1240,00%
Verloren1860,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd516,67%
Tanks vernietigd150,50
Gedood / dood ratio0,60
Gezien792,63
Schade toegebracht1.064,97
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring622,07
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten94000
Overwinningen4143,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren4952,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand44,26%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2829,79%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd540,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien2052,1800,0000,0000,00
Schade toegebracht768,400,000,000,00
Veroveringspunten1131,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1161,2300,0000,0000,00
Ervaring598,390,000,000,00
Totaal
Gevechten94
Overwinningen4143,62%
Verloren4952,13%
Gelijkstand44,26%
Gevechten overleefd2829,79%
Tanks vernietigd540,57
Gedood / dood ratio0,82
Gezien2052,18
Schade toegebracht768,40
Veroveringspunten1131,20
Verdedigingspunten1161,23
Ervaring598,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten445000
Overwinningen26158,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren18441,35%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17038,20%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3310,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien4410,9900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.028,010,000,000,00
Veroveringspunten6421,4400,0000,0000,00
Verdedigingspunten21844,9100,0000,0000,00
Ervaring855,340,000,000,00
Totaal
Gevechten445
Overwinningen26158,65%
Verloren18441,35%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd17038,20%
Tanks vernietigd3310,74
Gedood / dood ratio1,20
Gezien4410,99
Schade toegebracht1.028,01
Veroveringspunten6421,44
Verdedigingspunten21844,91
Ervaring855,34
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2597000
Overwinningen129349,79%00,00%00,00%00,00%
Verloren119646,05%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1084,16%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd80531,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd15120,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,840,000,000,00
Gezien52932,0400,0000,0000,00
Schade toegebracht792,890,000,000,00
Veroveringspunten44741,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten29351,1300,0000,0000,00
Ervaring579,260,000,000,00
Totaal
Gevechten2597
Overwinningen129349,79%
Verloren119646,05%
Gelijkstand1084,16%
Gevechten overleefd80531,00%
Tanks vernietigd15120,58
Gedood / dood ratio0,84
Gezien52932,04
Schade toegebracht792,89
Veroveringspunten44741,72
Verdedigingspunten29351,13
Ervaring579,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten402000
Overwinningen19047,26%00,00%00,00%00,00%
Verloren20651,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,49%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10325,62%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2160,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,720,000,000,00
Gezien9302,3100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.335,430,000,000,00
Veroveringspunten4181,0400,0000,0000,00
Verdedigingspunten4461,1100,0000,0000,00
Ervaring662,750,000,000,00
Totaal
Gevechten402
Overwinningen19047,26%
Verloren20651,24%
Gelijkstand61,49%
Gevechten overleefd10325,62%
Tanks vernietigd2160,54
Gedood / dood ratio0,72
Gezien9302,31
Schade toegebracht1.335,43
Veroveringspunten4181,04
Verdedigingspunten4461,11
Ervaring662,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (205)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
ELC EVEN 90 8605,89684105449,81%1177,46
Type 64 6438,6047296149,01%1080,14
T92 8566,7365872448,48%1023,33
Hummel6620,7636466850,15%897,21
Caernarvon8660,5144262045,32%561,59
VK 28.016246,8030754747,90%539,18
G.W. E 100101467,8466054550,64%1362,31
HWK 128570,3550552446,95%878,11
T-34-85M 6599,2249848746,41%865,55
VK 16.02 Leopard5100,4224942348,70%134,57
Conqueror9990,2453334945,56%720,21
Leopard Prototyp A9987,7653734840,80%699,23
Spähpanzer Ru 2519791,8556832948,02%1174,72
G.W. Tiger (P)81084,7966232052,50%1336,75
Black Prince7532,7244431348,24%576,58
G.W. Tiger91242,9860830847,73%1231,59
UDES 038942,3648528843,40%810,55
FV4202 8858,1971628647,90%1123,55
Rheinmetall Panzerwagen10691,7057128442,25%573,35
Churchill Gun Carrier6355,4926026441,67%399,59
Churchill VII6384,6428725847,29%510,81
Churchill I5341,2832425351,78%606,77
Strv 103-091434,7062624445,08%1228,04
WZ-1209809,1557122840,79%564,13
Type 5 Heavy101776,5773821449,53%1294,30
Super Conqueror101451,4664721243,40%948,87
FV215b 101056,8053920540,49%582,71
Bat.-Châtillon 12 t8537,5356520543,90%829,89
Strv 746458,4636619041,05%620,86
Bat.-Châtillon 25 t101460,6866018748,66%1203,59
WZ-132A9546,4760318047,78%634,38
Ikv 90 Typ B7640,1047317751,41%825,37
T-54 ltwt.9765,0664817352,02%1117,94
Panhard AML Lynx 6x68375,7746417141,52%429,63
T499644,2962916649,40%837,20
A-436479,5438116551,52%841,94
AMX 12 t6421,9949816250,62%1213,30
G.W. Panther7803,7351516152,17%966,74
Spähpanzer SP I C7385,0949315847,47%590,19
Bat.-Châtillon 25 t AP91096,9464915543,23%1007,52
IS7695,2158215046,67%832,10
Grille5375,5224714947,65%742,55
Bat.-Châtillon 155 559876,9762014746,94%711,00
Leopard 1101245,0355414739,46%755,40
LTTB8571,6161914752,38%990,50
Strv m/425250,5022913441,04%435,20
SU-130PM 81221,2767813252,27%1149,20
IS-38980,1170912955,04%1106,16
Lorraine 155 mle. 5181016,2666412046,67%1065,32
Prototipo Standard B91197,6162511937,82%920,67
leKpz M 41 90 mm GF 8455,7753811338,05%555,61
O-Ho81023,9868311248,21%998,66
AMX ELC bis5248,0736211249,11%750,45
O-Ni7976,7568811150,45%1348,11
Charioteer81286,3644911148,65%1277,64
Ikv 65 Alt II6509,3935610943,12%750,21
WZ-1317569,8555110551,43%1152,59
WZ-1328825,4272210558,10%1686,21
O-I6584,4046310546,67%924,70
MT-256349,7943510249,02%934,58
59-166341,8646910049,00%928,02
UDES 1691230,246609744,33%1082,30
Lago4188,622299256,52%508,02
LTG7686,626089050,00%1467,45
EMIL 1951 81030,006538944,94%1007,59
AMX 13 757735,106438852,27%1743,77
UDES 14 Alt 581241,247688457,14%1565,83
Type T-345312,842438340,96%669,32
Panhard EBR 909454,306598055,00%531,19
Leo7729,285637944,30%1045,24
Sturmpanzer II4179,871807749,35%423,30
Matilda4188,142987648,68%341,18
P.44 Pantera81209,287107647,37%1579,90
Škoda T 177320,954857644,74%455,52
Panhard AMD 178B6313,454617544,00%757,55
M41 Walker Bulldog8397,955407346,58%521,17
AMX 50 Foch (155) 101250,654907143,66%693,21
Pz.Kpfw. II Luchs490,402407050,00%149,79
LHMTV8453,065786847,06%653,19
Škoda T 256587,155356749,25%1086,77
Pz.Kpfw. I Ausf. C3175,523256749,25%791,34
Strv 103B101568,215836357,14%1013,81
M4A3E8 Sherman6508,504876243,55%809,80
T-1091122,576925646,43%887,07
T-804125,892785543,64%256,17
P.43 ter7904,726915453,70%1417,01
Ikv 1035253,412505438,89%369,75
Caernarvon Action X 8950,637715451,85%1148,94
Sav m/434121,941825343,40%101,21
P.435363,924025145,10%781,47
Char Futur 4 91400,676985149,02%1095,98
M4A1 Sherman5186,503244845,83%267,12
AMX 13 F3 AM6585,064894746,81%836,98
T71 CMCD7630,656474643,48%1451,10
S-517696,715124548,89%788,29
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6540,645584252,38%1476,52
P.43 bis6712,886234060,00%1482,08
T-345219,693303948,72%419,53
Super Hellcat 7584,284653953,85%734,91
T207705,145983650,00%992,63
M5A1 Stuart4253,193073661,11%927,38
Lorraine 155 mle. 507714,146293658,33%888,85
M446747,196293652,78%1206,90
O-I Experimental5318,183993450,00%459,90
Škoda T 245331,133533135,48%692,69
Vz. 64 Blesk8415,635593040,00%459,19
T376519,705963043,33%1392,69
L-60 2114,072863056,67%538,98
MTLS-1G14 3181,103412948,28%591,94
Pz.Kpfw. T 25 5314,413222941,38%593,04
ST vz. 394184,182822839,29%374,18
AMX 404191,793712864,29%799,68
Strv m/40L3163,462022646,15%411,24
P26/404195,153162653,85%394,88
121101074,045382528,00%551,25
Sturmpanzer I Bison3120,791652454,17%290,98
Panzerjäger I2165,631792458,33%604,76
M127661,215852450,00%753,40
AT 77227,833932454,17%137,85
Vickers Medium Mk. III3154,353382378,26%683,74
M2 Medium Tank390,771552236,36%77,89
FV4005 Stage II101180,323942231,82%612,38
Object 2579876,367152245,45%619,73
AMX M4 mle. 49 8754,006872259,09%793,20
M3 Lee4155,103182060,00%476,76
Progetto M40 mod. 65101051,536221947,37%636,82
Ikv 723140,502001850,00%274,21
Type 95 Heavy4212,563551872,22%738,06
KV-137167,333441866,67%258,76
T-100 LT10946,004651717,65%951,90
Vickers Medium Mk. II274,251821650,00%186,39
Leichttraktor1128,403011566,67%684,35
SU-86574,735281546,67%601,55
M5 Stuart4190,574531464,29%549,99
SDP 44 Burza6811,293951450,00%1267,59
T28 Concept 7678,005961464,29%1012,33
Type 2597 Chi-Ha3116,921521346,15%208,31
Konštrukta T-34/1007760,585661250,00%1090,80
Pz.Kpfw. I276,252371258,33%261,49
Pvlvv fm/42272,451211145,45%117,05
T-703153,273041163,64%547,67
TS-54 8996,648451163,64%1110,90
T1 Cunningham191,201951070,00%564,70
M24 Chaffee5657,907251070,00%3079,87
KV-1SA 5380,703941040,00%611,15
T-29 3105,001851040,00%97,29
Valentine II 4144,002451050,00%326,19
WZ-120-1G FT 81030,305841050,00%997,80
Fiat 3000123,1193911,11%0,00
Strv m/382129,78207933,33%362,23
TKS z n.k.m. 20 mm 293,22291944,44%315,89
Bat.-Châtillon 155 5810948,44848988,89%904,62
Vickers Medium Mk. I1118,25241850,00%549,12
M3 Stuart3109,88327887,50%445,18
M15/42395,50233850,00%97,39
10TP3176,50261837,50%482,65
Pz.Kpfw. II231,38131825,00%0,00
T2 Medium Tank254,88121837,50%15,39
T-60261,00107825,00%8,29
Object 268 Version V 101508,13407825,00%818,08
Light Mk. VIC 2112,43264714,29%339,18
King Tiger (Captured) 7516,71460728,57%413,02
Kolohousenka198,67278666,67%474,23
LT vz. 352134,83209650,00%505,25
Renault NC-31173,83115616,67%155,42
Type 91 Heavy3219,67332633,33%614,51
AMX 383145,00387666,67%497,55
Panhard EBR 10510485,50541650,00%376,45
XM551 Sheridan10485,50663666,67%470,58
MKA 280,00196650,00%119,71
Tetrarch 2305,834846100,00%1932,09
M14/412174,40279540,00%460,13
7TP2215,60231560,00%747,19
Vickers Mk. E Type B256,60142560,00%166,74
M75139,40335560,00%406,16
Marder II3321,80192540,00%873,37
Cruiser Mk. IV4147,00216520,00%205,66
M16/43 Sahariano 3352,20452580,00%1187,53
StuG IV 5236,40229580,00%541,97
Rheinmetall Skorpion 8565,00430540,00%293,07
Strv fm/21125,0081425,00%0,00
LT vz. 38360,501884100,00%261,00
IS-7101239,50491425,00%575,68
BZ-7510775,50670450,00%396,10
Object 27710663,25690450,00%345,35
Löwe 81150,75542425,00%892,98
Renault FT139,005730,00%0,00
M2 Light2253,67547366,67%1209,97
14TP4113,33131333,33%117,18
Manticore10940,33812366,67%1056,45
Renault Otsu193,508420,00%168,03
WZ-132-1101716,0011982100,00%2422,17
FCM 362114,00421250,00%402,73
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2145,0030020,00%528,61
Fantôme 9191,0014620,00%0,00
50TP prototyp 81283,008361100,00%1226,81
4TP1216,003511100,00%1290,81
MS-11206,003511100,00%1443,92
Pz.Kpfw. III Ausf. E340,005310,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2340,006241100,00%1755,85
Cruiser Mk. III3317,005121100,00%1658,12
Nashorn60,005210,00%0,00
Convert. Medium Tank T3 3255,0025110,00%625,18
AMR 35 20,002710,00%0,00
T-116 30,0001100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/10/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/01/2024
Gestopt: 14/11/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/08/2021
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/08/2023
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 25/02/2019
Gestopt: 01/03/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/03/2023
Gestopt: 29/08/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 12/01/2023
Gestopt: 05/03/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/08/2021
Gestopt: 15/08/2021
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/03/2019
Gestopt: 10/04/2019
Rol: Commandant
Toegetreden: 15/11/2018
Gestopt: 23/02/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/11/2019
Gestopt: 13/08/2021
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 17/04/2019
Gestopt: 03/08/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/08/2019
Gestopt: 31/10/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 31/03/2018
Gestopt: 10/11/2018
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 11/01/2018
Gestopt: 27/03/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/12/2017
Gestopt: 22/12/2017
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 25/06/2017
Gestopt: 25/10/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/10/2017
Gestopt: 25/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/02/2016
Gestopt: 27/02/2016