KaageShii

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/04/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2755502682
Gemiddelde tier7,030,008,428,37
Overwinningen1345348,82%00,00%1557,69%4656,10%
Verloren1370749,74%00,00%934,62%3340,24%
Gelijkstand3951,43%00,00%27,69%33,66%
Gevechten overleefd729226,46%00,00%623,08%2125,61%
Tanks vernietigd204810,7400,00291,12700,85
Gedood / dood ratio1,010,001,451,15
Gezien201290,7300,00271,04921,12
Schade toegebracht944,100,001.875,461.863,84
Veroveringspunten380051,3800,00451,73450,55
Verdedigingspunten115700,4200,00421,62540,66
Ervaring474,560,001.028,08916,21
WN7953,740,001621,301399,57
WN81144,890,002577,312453,92
Totaal
Gevechten27555
Gemiddelde tier7,03
Overwinningen1345348,82%
Verloren1370749,74%
Gelijkstand3951,43%
Gevechten overleefd729226,46%
Tanks vernietigd204810,74
Gedood / dood ratio1,01
Gezien201290,73
Schade toegebracht944,10
Veroveringspunten380051,38
Verdedigingspunten115700,42
Ervaring474,56
WN7953,74
WN81144,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten26
Gemiddelde tier8,42
Overwinningen1557,69%
Verloren934,62%
Gelijkstand27,69%
Gevechten overleefd623,08%
Tanks vernietigd291,12
Gedood / dood ratio1,45
Gezien271,04
Schade toegebracht1.875,46
Veroveringspunten451,73
Verdedigingspunten421,62
Ervaring1.028,08
WN71621,30
WN82577,31
Voorbije 30 dagen
Gevechten82
Gemiddelde tier8,37
Overwinningen4656,10%
Verloren3340,24%
Gelijkstand33,66%
Gevechten overleefd2125,61%
Tanks vernietigd700,85
Gedood / dood ratio1,15
Gezien921,12
Schade toegebracht1.863,84
Veroveringspunten450,55
Verdedigingspunten540,66
Ervaring916,21
WN71399,57
WN82453,92
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten89000
Overwinningen5056,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren3842,70%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3134,83%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd510,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,880,000,000,00
Gezien440,4900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.799,020,000,000,00
Veroveringspunten510,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten100,1100,0000,0000,00
Ervaring832,190,000,000,00
Totaal
Gevechten89
Overwinningen5056,18%
Verloren3842,70%
Gelijkstand11,12%
Gevechten overleefd3134,83%
Tanks vernietigd510,57
Gedood / dood ratio0,88
Gezien440,49
Schade toegebracht1.799,02
Veroveringspunten510,57
Verdedigingspunten100,11
Ervaring832,19
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11000
Overwinningen545,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren654,55%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd218,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,2700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien111,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht799,910,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten121,0900,0000,0000,00
Ervaring354,000,000,000,00
Totaal
Gevechten11
Overwinningen545,45%
Verloren654,55%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd218,18%
Tanks vernietigd30,27
Gedood / dood ratio0,33
Gezien111,00
Schade toegebracht799,91
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten121,09
Ervaring354,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen250,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren250,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd250,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien30,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht490,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring251,000,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd250,00%
Tanks vernietigd20,50
Gedood / dood ratio1,00
Gezien30,75
Schade toegebracht490,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring251,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen571,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren228,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd228,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien30,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht195,570,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring275,000,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen571,43%
Verloren228,57%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd40,57
Gedood / dood ratio0,80
Gezien30,43
Schade toegebracht195,57
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring275,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten119000
Overwinningen6453,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren5042,02%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand54,20%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5243,70%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd710,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,060,000,000,00
Gezien540,4500,0000,0000,00
Schade toegebracht977,710,000,000,00
Veroveringspunten2121,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten2872,4100,0000,0000,00
Ervaring441,970,000,000,00
Totaal
Gevechten119
Overwinningen6453,78%
Verloren5042,02%
Gelijkstand54,20%
Gevechten overleefd5243,70%
Tanks vernietigd710,60
Gedood / dood ratio1,06
Gezien540,45
Schade toegebracht977,71
Veroveringspunten2121,78
Verdedigingspunten2872,41
Ervaring441,97
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1322000
Overwinningen76257,64%00,00%00,00%00,00%
Verloren55441,91%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand60,45%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd55241,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8390,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,090,000,000,00
Gezien17511,3200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.017,510,000,000,00
Veroveringspunten15241,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten50733,8400,0000,0000,00
Ervaring864,780,000,000,00
Totaal
Gevechten1322
Overwinningen76257,64%
Verloren55441,91%
Gelijkstand60,45%
Gevechten overleefd55241,75%
Tanks vernietigd8390,63
Gedood / dood ratio1,09
Gezien17511,32
Schade toegebracht2.017,51
Veroveringspunten15241,15
Verdedigingspunten50733,84
Ervaring864,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten105000
Overwinningen5653,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren4946,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4038,10%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd760,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien440,4200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.985,170,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring891,600,000,000,00
Totaal
Gevechten105
Overwinningen5653,33%
Verloren4946,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd4038,10%
Tanks vernietigd760,72
Gedood / dood ratio1,17
Gezien440,42
Schade toegebracht1.985,17
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring891,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (367)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Marder 38T4480,85327138153,51%1399,83
StuG III Ausf. G5506,54301136552,82%1211,74
Tiger I7806,0540797550,36%1019,80
Rhm.-Borsig Waffenträger81072,1540197345,22%997,00
Rheinmetall Skorpion G 81232,4854394246,82%1150,90
E 25 7719,6137585947,15%848,84
Waffenträger auf Pz. IV91095,3738950748,92%789,57
Grille 15101305,1639250545,54%746,38
M18 Hellcat6641,9535750249,40%1031,44
Jagdpanther II81001,4237950044,40%879,87
Excelsior 5464,6538739347,58%864,71
Tiger II8761,1039232247,20%714,33
T675525,3435131453,82%1172,29
VK 36.01 (H)6509,6133628952,94%822,48
UDES 0381164,1349928050,00%1165,98
Panther II8647,3237227949,10%683,51
Sturer Emil7738,5532527341,03%903,79
IS-38781,5649226937,17%612,74
CS-63102140,9480126450,00%1702,12
T25/27733,9137424847,98%916,04
AMX 12 t6268,7329423047,39%544,20
STB-1102609,8291222656,64%2214,67
AMX 13 909505,6433522642,48%473,85
Leopard 1102859,2386722353,36%2492,05
AMX 13 757412,1837322250,00%700,07
G.W. Panther7695,5233721346,01%741,87
CS-52 LIS 81202,5867521345,54%1267,60
Panther7599,8636220948,33%802,60
Jagdpanther7672,1635420947,37%774,36
DZT-159 91827,8181120646,12%1612,19
Strv S1 81564,2068120550,73%1609,96
VK 30.01 (H)5416,7429219146,60%918,14
SU-1006617,2135118556,76%1037,52
KV-856563,8933918350,82%876,41
E 509750,8637818243,41%461,33
Jagdpanzer IV6505,6629717656,25%870,69
T-34-856634,7342017544,57%1130,76
AE Phase I 91969,9688317450,00%1755,92
Pz.Sfl. IVc5484,7625217243,60%986,45
Charioteer8869,8343716145,96%733,11
Marder II3236,7219215948,43%669,07
Grille5493,8623914756,46%1181,65
T-44-100 81656,2492814757,14%2215,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5271,2223414647,95%560,38
Krupp-Steyr Waffenträger 7907,1250914541,38%1059,74
BDR G1 B5309,2825414449,31%452,23
Vz. 60S Dravec 102791,7697614454,17%1903,32
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4184,5316613946,76%302,94
StuG IV 5385,8425613647,79%810,82
T-345294,5624613549,63%652,94
Strv 103-091350,4754713540,00%878,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4114,8016213346,62%101,13
Nashorn6672,8638413241,67%1047,52
Bat.-Châtillon 12 t8449,2044613245,45%582,78
IS7758,7939713145,04%895,30
Leox 92349,6388613150,38%2273,99
ARL 446560,7732812955,04%906,18
Hummel6726,6630812552,00%1070,86
Pz.Kpfw. III/IV5169,5219912448,39%264,10
M10 RBFM 5826,4357612447,58%1675,08
Object 140102645,7797712161,16%2464,52
Strv 103B102664,6987012062,50%2259,64
AMX 13 10510950,8156612050,00%968,86
Panhard EBR 10510966,8173611952,94%1125,37
Mars 81416,5873311950,42%1462,21
Stridsyxa 81976,3295811956,30%2083,71
Vickers MBT Mk. 3 102096,7669611844,92%1592,03
T-5491190,2368611345,13%1049,86
121B 101679,5269611345,13%1197,87
E 7591072,6556811045,45%778,03
E 50 Ausf. M102626,6586610944,95%2377,93
XM69 Hacker113098,0096410849,07%2269,69
Charioteer Nomad 81113,7756210642,45%876,54
Type 59 First Warrior 81487,8788210653,77%1934,70
Škoda T 5091174,4163010540,00%867,71
Manticore10579,4462010446,15%460,62
Object 25791230,3273310146,53%1032,60
Jagdtiger9986,803909945,45%583,86
KV-15432,882899748,45%767,59
ELC EVEN 90 8520,267099648,96%940,81
B14194,071929541,05%342,89
Conqueror91204,366519442,55%860,42
Leopard Prototyp A92008,378799254,35%2077,11
AMX M4 mle. 457656,043658947,19%720,83
P.44 Pantera81250,976578742,53%1420,64
Ikv 65 Alt II6581,133318754,02%1003,07
Type 6191368,537258351,81%1209,67
G.W. Tiger (P)8782,584188346,99%765,62
Panzerjäger I2152,621598248,78%480,10
Lätt Stridsfordon 120 91912,368088160,49%1670,35
FV4004 Conway91031,244268046,25%709,98
AMX 404115,511707946,84%241,49
AMX 50 1008718,494477748,05%611,71
Centurion Mk. 7/191457,457367745,45%1256,48
Wespe3181,081437452,70%591,42
CS-67 Szakal112860,469237455,41%2257,96
M48A5 Patton102002,437847447,30%1464,80
Object 430 Version II91537,267547252,78%1443,67
T110E5103114,8910907169,01%2739,06
M10391926,148877054,29%1850,72
GSOR 1006 Scheme 792063,568017045,71%1898,30
STA-18918,396266944,93%961,17
Pz.Kpfw. I Ausf. C3133,062436848,53%504,84
Patton the Tank 9998,406656857,35%915,88
Pz.Kpfw. 38 (t)3113,991486746,27%207,00
UDES 03 Alt 3 91676,976586744,78%1345,84
Ikv 1035343,362526645,45%726,53
Pz.Kpfw. III Ausf. E3120,771306538,46%126,59
Coccodrillo 102473,668756547,69%2049,08
T-284238,132056440,63%564,62
T-1091273,887706454,69%1126,69
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.476,762056353,97%129,10
TS-54 81666,279706355,56%1937,74
STG Guard 8925,845626238,71%802,63
DZT-159 Dragon's Soul 92069,759066053,33%1837,90
UDES 14 Alt 58967,435945844,83%963,37
T-505108,662145850,00%183,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 81207,866805850,00%1305,56
TVP VTU Koncept8535,164725735,09%380,20
Ikv 90 Typ B7535,122895738,60%499,56
M8A14268,392435757,89%622,60
SU-855394,142865664,29%933,13
ARL V396450,273045632,14%537,99
IS-7102626,3310125556,36%2310,73
T-448909,126445246,15%1032,68
SU-1018909,134985232,69%697,70
Turtle Mk. I 81368,258505257,69%1446,00
Bat.-Châtillon 25 t AP91038,336045145,10%821,88
Ares 8591408,498545154,90%1316,88
T-50-2 6312,753035137,25%567,46
GSOR 1008 81188,146325143,14%1018,51
Super Hellcat 71161,846555149,02%1990,38
Škoda T 256567,164705044,00%861,65
Caernarvon8664,685775042,00%491,33
E 65 Zwilling 81849,769245046,00%1619,09
P.43 bis6495,103094948,98%781,22
Pz.Kpfw. II2124,241704951,02%405,91
AT 25265,042294951,02%488,65
T1 Cunningham1134,732174854,17%819,16
AMX AC mle. 467594,213494835,42%513,75
P26/404322,262374736,17%707,28
LT-432 8694,266564748,94%1218,89
P.435308,612904656,52%744,56
Rheinmetall Panzerwagen10420,604644542,22%202,92
P.43 ter7585,663544445,45%685,62
Sav m/434263,232014440,91%533,58
IS-M81012,706494445,45%1037,53
T3281404,988214355,81%1588,23
Centurion Mk. I8829,886194346,51%957,07
Concept 1B 92636,538724332,56%2071,98
Konštrukta T-34/1007947,026804254,76%1461,09
Type 2597 Chi-Ha3233,052354254,76%892,00
UDES 1691083,526674247,62%868,79
SU-100M17841,145504242,86%973,62
CS-5991366,107294055,00%1216,22
T2971327,558013847,37%1670,35
Indien-Panzer81059,927403855,26%1377,82
SU-130PM 81750,147863740,54%1678,44
Vickers Medium Mk. II2126,441333638,89%399,97
Type 5 Chi-Ri7707,145873652,78%1018,73
M40/M4381098,117983650,00%1054,54
Valentine AT4203,611913650,00%469,39
T28 Prototype8375,203693557,14%285,22
AMX 30 1er prototype9614,324423447,06%356,61
FV227 Conceiver81177,327603455,88%1335,18
WZ-111 model 1-49939,595553237,50%570,78
1108707,035353240,63%548,18
Semovente M43 Bassotto6532,443643262,50%817,85
FV4005 Stage II101481,386313256,25%1043,47
Kampfpanzer 07 RH 81309,507913246,88%1859,51
T-437565,165303138,71%676,80
FV601 Saladin81834,238753154,84%2555,27
Object 70591292,976943141,94%940,89
CS-447904,406403050,00%1310,67
Super Conqueror103127,009993063,33%2882,53
SU-85I 5774,936403063,33%1912,45
MT-256568,935852944,83%1659,52
Carro da Combattimento 45 t 101885,767312948,28%1243,15
Sturmpanzer I Bison3157,461512857,14%500,09
S35 CA5568,142332846,43%1031,55
AMX 50 Foch (155) 101700,326202850,00%1110,58
VK 30.02 (M)6764,465362842,86%1290,79
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8873,935742842,86%794,63
Centurion Action X101695,817832759,26%1279,29
T-34-281853,3810462661,54%2804,92
Leichttraktor151,731062650,00%82,83
IS-27768,856482646,15%905,82
T-1506592,505302638,46%747,18
CS-52 C 8983,777532661,54%1226,14
M66869,206712556,00%1353,64
SU-14-28965,407562564,00%1137,49
Ares 7581455,088812556,00%1712,52
Challenger7948,584292445,83%1093,46
D2377,571532360,87%196,76
Black Prince71005,487832352,17%1410,57
Type 586731,266092347,83%1388,85
Bat.-Châtillon 25 t101762,827512259,09%1573,90
B.U.G.I.61239,238822259,09%2547,48
M46 Patton91993,598342250,00%1729,92
E 100103161,609962050,00%2748,53
122 TM 81486,456682040,00%1507,15
Cromwell6956,329181973,68%2515,64
SU-1527622,163381936,84%592,20
TVP T 50/51101757,586971952,63%1417,13
Sexton II3119,681371957,89%422,61
Object 43091794,057981947,37%1507,81
S-517833,615361827,78%724,23
SMV CC-567685,004681850,00%774,04
Pz.Kpfw. II Luchs4139,892461855,56%411,69
Loyd Gun Carriage2168,391751861,11%1209,71
A-436665,224311838,89%1179,08
Object 705A101687,397981855,56%1244,58
T-463239,532751770,59%1198,22
KV-481442,767721752,94%1596,54
Kolohousenka168,381211656,25%207,30
Ikv 723204,942071668,75%657,75
Comet71095,888691662,50%1940,19
AMX 38384,691971656,25%161,36
A-4471237,948711668,75%2202,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2106,001231533,33%321,65
Renault NC-311171,072141560,00%1006,38
D1292,531361533,33%182,91
Crusader6857,207731560,00%3240,80
UDES 15/16102682,138001533,33%2210,77
Kanonenjagdpanzer 105 81220,605341533,33%977,32
Panzer 58 Mutz 8677,474561540,00%607,24
T-34-171545,008981450,00%2679,97
Churchill VII6835,647101457,14%1427,74
T3 HMC2182,861651450,00%712,39
T56 GMC3156,571781457,14%442,50
TBT 92303,299551450,00%2156,92
M15/423196,622151361,54%550,74
DS PZInż5515,153751330,77%1009,30
SU-86529,004761353,85%643,28
Alecto4311,231851330,77%663,81
T-62A10953,545211346,15%557,92
Ashigaru 102234,858111346,15%1574,37
Strv m/425398,503121233,33%774,96
Leo7902,086751258,33%1420,57
Object 4168895,254901225,00%858,74
Staghound Mk. III6443,334541241,67%527,68
Type 63 81258,085491225,00%1035,59
VK 30.02 (D)7963,097981163,64%1732,89
KV-37917,826521154,55%1021,08
Covenanter5777,187321154,55%3193,23
ISU-122-2 8658,095081145,45%408,60
Udarniy 81714,918971136,36%1552,68
LT vz. 38392,201491060,00%297,33
M4A3E8 Sherman61635,409981060,00%3752,59
Strv 7461022,307641070,00%2034,37
SU-85B4572,402621030,00%1249,32
AMX AC mle. 488485,604481040,00%271,17
Object 430U102873,1010081060,00%2634,15
HWK 128744,607681070,00%1277,32
Char Futur 4 9863,705881040,00%525,68
43 M. Toldi III 358,301331050,00%152,13
Vickers Medium Mk. I1195,78266977,78%1248,03
Type 3 Chi-Nu5592,11566966,67%1882,39
M26 Pershing81027,33608944,44%1028,06
Universal Carrier 2-pdr2177,44202955,56%705,41
Pz.Kpfw. I2101,56154933,33%179,66
SU-122A5343,44374955,56%649,70
Panhard AMD 178B6304,67390933,33%546,12
Type 97 Te-Ke 2131,25114837,50%390,32
SU-76G FT4445,50253825,00%795,29
M60 102361,25988875,00%2193,98
IT-3 4330,13390825,00%765,30
MKA 2298,75446850,00%1121,52
Tiger 131 62218,751699887,50%6972,53
Prototipo 6 81823,501038875,00%1857,40
T26E5 81221,13962875,00%1721,85
Hotchkiss H352139,14229757,14%587,37
Vickers Mk. E Type B2150,86153742,86%474,03
MS-11160,00257771,43%993,94
Type T-345673,57507757,14%1843,16
T6 Medium4503,86279714,29%1028,19
GSOR the TANK 9829,43429714,29%481,69
Object 277102106,86703714,29%1480,71
FV224 Chopper7907,29721771,43%1025,07
T-29 3706,71746757,14%2855,46
T1E6 295,4395714,29%203,77
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2109,00200728,57%256,95
113 Beijing Opera 101865,14836757,14%1483,25
LT vz. 352122,83193616,67%346,81
M14/41251,33118650,00%71,62
Lago4142,83280650,00%263,69
Škoda T 245252,00404666,67%692,98
14TP4204,33255633,33%439,51
25TP KSUST II5520,00428650,00%1036,20
T1 Heavy5427,33362633,33%569,18
T-262212,83206650,00%1073,36
Type 4 Ju-To7801,17456616,67%638,21
AMX ELC bis5345,17297650,00%969,88
Cavalier5411,50467666,67%1024,43
K-91102539,831075683,33%2036,76
Windhund 81337,83679650,00%1207,20
AltProto AMX 30 8880,67702666,67%900,95
Char Mle. 75 91026,5034960,00%966,83
T-116 3132,67196666,67%575,43
Object 252U 8373,67568650,00%195,06
T-127 3508,83615650,00%1830,16
Excalibur 62464,671459650,00%6795,77
T26E3 Eagle 7 71719,001060633,33%2764,98
SDT-58 Vlkodav 91819,80757540,00%1485,84
Object 752 91068,40561520,00%584,68
T-34 with L-11 4400,40580560,00%1510,03
Obsidian 8859,40673540,00%866,61
M24 Chaffee No. 594 51210,001095580,00%4798,55
T-45 2353,60568560,00%1961,37
L-60 253,60136540,00%28,69
BT-7 artillery 3459,20309520,00%1641,51
T 55A 91952,00943560,00%1992,58
KB-52 92226,001132560,00%2076,73
TKS z n.k.m. 20 mm 225,2588425,00%0,00
Renault FT1104,25152450,00%457,14
M4A1 Sherman5291,50320450,00%559,57
Type 4 Chi-To6927,75840475,00%2062,37
Pvlvv fm/42217,25106450,00%142,04
Churchill I5537,50560475,00%1312,61
Somua S353150,25114425,00%169,67
LTTB8698,00425425,00%954,74
Concept No. 5102493,50916475,00%1708,10
FV230 Canopener102087,50928450,00%1419,40
FV229 Contender91128,7553940,00%652,00
K-2 8872,25887475,00%1028,80
Projet Louis 91974,50973450,00%3599,69
VCS 6x6 TS 90 9306,25548450,00%228,45
Matilda4394,004773100,00%1073,23
T207804,33577333,33%897,38
AMX 50 B104735,0015993100,00%5713,65
ST-I91993,6712863100,00%2220,87
AMX 65 t81296,6743030,00%1146,54
Hotchkiss EBR71370,671120366,67%2964,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5618,33641333,33%1262,32
Kunze Panzer 91288,00437333,33%1097,56
Cobra 92238,331026366,67%2038,10
Fantôme 91583,33879366,67%1489,42
Strv fm/211147,502132100,00%839,84
Type 62 7680,00573250,00%1297,52
Renault Otsu10,0043250,00%71,62
Type 97 Chi-Ha3147,50259250,00%358,61
Semovente M41559,00111250,00%111,42
VK 45.02 (P) Ausf. B91662,50926250,00%1738,90
Bishop554,50188250,00%99,55
Achilles6410,00256250,00%581,04
AMX M4 mle. 54101948,001071250,00%1396,64
AEC Armoured Car5208,50270250,00%268,06
FSV Scheme A71044,00610250,00%1288,42
Gabler’s Destroyer 574,00230250,00%125,77
Jagdpanzer E 90 91352,0043320,00%818,02
Convert. Medium Tank T3 3299,506092100,00%965,20
AMR 35 20,003820,00%0,00
Miel 82087,5012182100,00%2471,30
FCM 2C 3115,50259250,00%167,29
Fiat 30001124,002371100,00%620,19
T34 80,005110,00%0,00
Type 5 Ke-Ho41390,0060810,00%5279,00
M5A1 Stuart4706,0036210,00%3177,11
VK 30.01 (P)6812,0035110,00%1420,06
Cruiser Mk. IV4230,004921100,00%807,85
SU-14-17416,0023310,00%265,64
KV-1SA 5437,008121100,00%904,32
Light Mk. VIC 2150,009510,00%592,73
Valiant 5225,002731100,00%448,00
Lorraine 40 t 8250,0013910,00%0,00
M4A1 Revalorisé 8353,0030610,00%101,34
Chi-Go 71125,0042010,00%1003,39

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/04/2026
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 07/10/2025
Gestopt: 29/03/2026
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 12/06/2025
Gestopt: 03/10/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/05/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/01/2024
Gestopt: 09/05/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/01/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/05/2021
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 14/12/2015
Gestopt: 11/02/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/07/2019
Gestopt: 09/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/07/2019
Gestopt: 30/09/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/10/2014
Gestopt: 10/12/2015
Rol: Reservist
Toegetreden: 05/12/2017
Gestopt: 02/05/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/11/2013