Kalid_84

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 19/07/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3651101759
Gemiddelde tier7,760,009,539,47
Overwinningen1789149,00%00,00%952,94%2949,15%
Verloren1805549,45%00,00%847,06%2949,15%
Gelijkstand5651,55%00,00%00,00%11,69%
Gevechten overleefd1006627,57%00,00%635,29%2033,90%
Tanks vernietigd265520,7300,00140,82340,58
Gedood / dood ratio1,000,001,270,87
Gezien312440,8600,0080,47591,00
Schade toegebracht1.062,790,001.603,651.190,85
Veroveringspunten318700,8700,0000,0000,00
Verdedigingspunten112830,3100,0000,0000,00
Ervaring629,170,00836,65737,46
WN7936,790,00974,10756,99
WN81155,450,001208,63959,42
Totaal
Gevechten36511
Gemiddelde tier7,76
Overwinningen1789149,00%
Verloren1805549,45%
Gelijkstand5651,55%
Gevechten overleefd1006627,57%
Tanks vernietigd265520,73
Gedood / dood ratio1,00
Gezien312440,86
Schade toegebracht1.062,79
Veroveringspunten318700,87
Verdedigingspunten112830,31
Ervaring629,17
WN7936,79
WN81155,45
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten17
Gemiddelde tier9,53
Overwinningen952,94%
Verloren847,06%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd635,29%
Tanks vernietigd140,82
Gedood / dood ratio1,27
Gezien80,47
Schade toegebracht1.603,65
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring836,65
WN7974,10
WN81208,63
Voorbije 30 dagen
Gevechten59
Gemiddelde tier9,47
Overwinningen2949,15%
Verloren2949,15%
Gelijkstand11,69%
Gevechten overleefd2033,90%
Tanks vernietigd340,58
Gedood / dood ratio0,87
Gezien591,00
Schade toegebracht1.190,85
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring737,46
WN7756,99
WN8959,42
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten180000
Overwinningen6435,56%00,00%00,00%00,00%
Verloren11061,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand63,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4525,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1110,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien990,5500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.550,120,000,000,00
Veroveringspunten2551,4200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1040,5800,0000,0000,00
Ervaring585,280,000,000,00
Totaal
Gevechten180
Overwinningen6435,56%
Verloren11061,11%
Gelijkstand63,33%
Gevechten overleefd4525,00%
Tanks vernietigd1110,62
Gedood / dood ratio0,82
Gezien990,55
Schade toegebracht1.550,12
Veroveringspunten2551,42
Verdedigingspunten1040,58
Ervaring585,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren150,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand150,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd31,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien21,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.542,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring378,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren150,00%
Gelijkstand150,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd31,50
Gedood / dood ratio1,50
Gezien21,00
Schade toegebracht1.542,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring378,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen240,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren360,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd120,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd61,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien20,4000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.702,800,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten7114,2000,0000,0000,00
Ervaring985,600,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen240,00%
Verloren360,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd61,20
Gedood / dood ratio1,50
Gezien20,40
Schade toegebracht1.702,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten7114,20
Ervaring985,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten278000
Overwinningen12143,53%00,00%00,00%00,00%
Verloren15254,68%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8731,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1250,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,650,000,000,00
Gezien1800,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.306,620,000,000,00
Veroveringspunten5281,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten4421,5900,0000,0000,00
Ervaring614,710,000,000,00
Totaal
Gevechten278
Overwinningen12143,53%
Verloren15254,68%
Gelijkstand51,80%
Gevechten overleefd8731,29%
Tanks vernietigd1250,45
Gedood / dood ratio0,65
Gezien1800,65
Schade toegebracht1.306,62
Veroveringspunten5281,90
Verdedigingspunten4421,59
Ervaring614,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten279000
Overwinningen15154,12%00,00%00,00%00,00%
Verloren12745,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10236,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1710,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,970,000,000,00
Gezien1400,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.507,450,000,000,00
Veroveringspunten2180,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1770,6300,0000,0000,00
Ervaring728,860,000,000,00
Totaal
Gevechten279
Overwinningen15154,12%
Verloren12745,52%
Gelijkstand10,36%
Gevechten overleefd10236,56%
Tanks vernietigd1710,61
Gedood / dood ratio0,97
Gezien1400,50
Schade toegebracht1.507,45
Veroveringspunten2180,78
Verdedigingspunten1770,63
Ervaring728,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (551)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-26979,03700130556,55%1883,12
SU-130PM 81443,0772563949,30%1495,30
ELC EVEN 90 8506,1664458845,58%830,65
Manticore10876,5470652547,24%926,48
LT-432 8642,0265449149,69%1091,76
E 25 7957,6869547252,54%1430,90
FV4005 Stage II101502,9858942344,44%994,74
60TP Lewandowskiego101892,6472540543,21%1263,35
Grille 15101714,3466838551,17%1223,13
T297788,2459837547,73%833,12
IS-38852,5963033949,26%807,90
T110E3102107,1076933950,15%1479,17
CS-52 LIS 81227,8768732944,38%1386,96
Progetto M40 mod. 65101821,1273932550,46%1441,99
T-100 LT10813,1270030746,25%862,57
T-1091289,7369330650,33%1161,73
T26E5 Patriot 81055,8474926948,33%1273,10
Bat.-Châtillon 12 t8571,7657826847,39%917,62
Leopard 1101902,3573826351,71%1551,23
WZ-111 model 1-491163,2668626053,08%1000,99
53TP Markowskiego81085,7070026054,23%1208,75
T110E4102150,5476525352,17%1568,78
Object 25791262,3373524951,00%1141,84
KV-15483,4348724755,06%960,66
Conqueror91402,5873024650,00%1229,78
T-34-85M 6981,8373724352,26%1753,15
Cromwell6361,0842524251,24%545,96
M66414,2939223643,22%397,83
B.U.G.I.6966,0667823154,98%1913,81
Strv 103B101832,2967922948,91%1161,37
T1 Heavy5250,0230122548,00%295,58
Waffenträger auf Pz. IV91456,2261422542,22%1033,86
50TP Tyszkiewicza91418,2971022348,43%1160,50
T78 61181,7978421453,27%1946,36
CS-63101794,7575721347,42%1452,41
KV-856506,4147121250,00%702,74
IS7702,8055120546,34%765,57
Crusader6138,9525320548,78%207,62
O-Ho81198,1373820550,73%1350,28
Kranvagn101811,2673720244,06%1252,41
T-34-856459,0946019149,74%747,40
Object 430U101674,8177418953,44%1282,79
Škoda T 5091343,6963018840,96%1027,52
Object 277101857,2674118646,77%1395,45
M40/M438968,4555118240,11%816,67
WZ-111 model 5A101495,7366818043,33%969,92
Type 4 Heavy91046,5264017946,37%741,16
XM57 81471,3274817944,69%1233,75
Object 261101117,7658617844,38%843,17
T-284231,8929717749,15%589,78
Rhm.-Borsig Waffenträger81284,0260017742,94%1175,04
Caernarvon8807,6466617156,14%834,33
Rheinmetall Skorpion G 81065,2961617052,35%998,51
1108789,0659616845,24%706,81
50TP prototyp 81332,7480816655,42%1439,70
AMX M4 mle. 54102094,2383516653,61%1623,24
T-5491098,2967116547,27%962,87
Object 43091345,1574216353,99%1151,23
E 7592143,6493216055,63%2181,54
S-517677,2451915942,77%704,13
Covenanter596,0617515748,41%114,14
Charioteer8915,9555915345,10%847,48
IS-2M 71208,0482214955,70%1565,77
Bat.-Châtillon 25 t AP91303,7967814846,62%1253,54
AMX 13 10510846,4868214647,26%877,08
45TP Habicha7753,4354814346,15%867,48
M2 Medium Tank368,9314314338,46%0,00
Strv 103-091326,6155514240,14%911,89
T3091527,0168414045,71%1252,84
T92 HMC101298,8265014055,71%1109,87
O-I6585,0456313956,83%987,57
UDES 15/16101750,2174913949,64%1302,37
59-166317,9242613551,85%761,66
T71 DA7362,0450313444,78%540,51
P.43 bis6462,2343213345,86%673,21
AMX 12 t6398,1949413346,62%1038,21
IS-27723,1956613250,76%802,66
IS-7101647,1776313247,73%1248,49
Super Conqueror101564,3071313245,45%1063,69
40TP Habicha6522,8746213046,92%854,16
Panhard EBR 10510683,3463912846,09%621,95
Object 705A101889,2079312750,39%1462,34
121B 101778,2772712749,61%1379,46
M446622,1352312650,79%942,38
Vz. 55101920,8073712442,74%1298,28
E 5092076,6989912452,42%2165,86
O-Ni7961,0274312360,98%1230,34
AMX 50 1008992,0263112246,72%978,98
M5A1 Stuart4202,6234812155,37%634,48
Škoda T 56 81589,7387712056,67%1629,45
Comet7383,8544611945,38%374,03
Progetto C50 mod. 6691402,6475811849,15%1322,46
Pz.Kpfw. II Luchs490,5320811845,76%108,79
Challenger7729,9951811839,83%769,67
AMX 50 B101655,7569911747,01%1120,74
E 100102104,1983411750,43%1739,37
T54E191041,7560011542,61%714,13
Bretagne Panther 61080,8881911555,65%2321,92
TVP T 50/51101655,4464711442,11%1153,64
T26E4 SuperPershing 81148,7490011463,16%1811,74
AE Phase I 91588,5674211145,05%1327,31
Black Prince7424,3049511046,36%354,73
Tiger II81595,4585511055,45%2025,20
Ares 90101455,9568310943,12%912,84
Emil II91344,4269510649,06%1035,88
STB-1101576,1572110549,52%1201,17
Matilda4284,8834710449,04%712,54
Object 279 early 102150,9386910449,04%1373,65
Bat.-Châtillon 25 t101639,8572810353,40%1243,72
T-54 ltwt.9791,7368310241,18%1020,19
Prototipo Standard B91508,3772410150,50%1286,27
Centurion Mk. 7/191297,9468710138,61%1052,27
Strv m/42-57 Alt A.2 61161,9579010157,43%2256,42
M48A5 Patton101583,8576710051,00%1160,59
Leopard Prototyp A91376,6469110052,00%1221,64
VK 100.01 (P)81131,6072910047,00%1235,69
IS-2-II81221,7368210041,00%1278,60
AMX M4 mle. 457825,225919953,54%1002,20
Maus101734,747769843,88%1139,82
Cobra 91423,556949745,36%1152,37
212A9868,676269650,00%657,81
Sherman Firefly6604,155559363,44%1160,94
M46 Patton91087,595819337,63%805,25
Pz.Kpfw. II Ausf. G357,861679350,54%94,62
Matilda Black Prince 5228,673129347,31%366,17
IS-3-II91412,287179245,65%1242,59
M127794,656129148,35%888,98
WZ-113G FT102180,667919149,45%1459,14
Cruiser Mk. IV4100,081289042,22%62,57
Heavy Tank No. VI 61061,638119060,00%2028,16
TNH T Vz. 5191703,137648940,45%1418,50
G.W. Tiger (P)8997,886398946,07%1048,05
Object 140101859,637528946,07%1488,62
SU-122-44 71287,837258948,31%1897,15
M10 RBFM 5568,695108854,55%1146,97
ARL 446534,664788751,72%790,93
UDES 1691243,616578741,38%1000,36
DBV-152 101747,215648734,48%901,01
Bat.-Châtillon 155 5810878,805898744,83%622,69
T57 Heavy101770,766828745,98%1190,88
GSOR 1008 81546,997718745,98%1576,53
FV215b (183) 101657,676588549,41%1156,08
FV4004 Conway91235,316028550,59%929,72
Pz.Kpfw. T 25 5364,584148545,88%759,83
BZ-75101795,028308457,14%1317,16
T110E5101672,907568445,24%1188,48
STA-181044,306468343,37%1281,67
Panhard AML Lynx 6x68347,885528248,78%438,99
Object 430 Version II91424,867288047,50%1317,90
T-448980,396957953,16%1223,23
SU-85B4331,963307946,84%690,40
Lion 101772,146867844,87%1315,64
Tiger I71113,597287650,00%1391,69
AMX M4 mle. 49 Liberté 81194,747567648,68%1381,59
T216391,434387549,33%952,30
Object 70591614,617877549,33%1428,72
Leo7924,596347447,30%1517,87
T-127 3121,381727447,30%253,38
Object 907 101741,627617350,68%1224,27
M3 Lee467,501477250,00%97,90
T9591731,447837250,00%1387,33
AMX 50 12091320,046657150,70%1085,21
CS-5381045,005937145,07%1290,06
Spähpanzer Ru 2519630,377557154,93%927,54
Progetto CC55 mod. 5481257,567207045,71%1299,82
Churchill VII6352,994267050,00%463,56
FV230 Canopener101912,559106957,97%1378,65
VK 45.02 (P) Ausf. A81022,446666845,59%1030,97
Sturer Emil7847,125406855,88%1150,40
T28 Prototype81186,656586848,53%1183,13
M53/M5591125,376436854,41%1126,81
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6670,696246852,94%1769,67
LTTB8485,905226737,31%602,04
Type 6191212,556776653,03%1053,47
Type 5781318,096736648,48%1469,50
Emil I81130,896606440,63%1066,04
P.435173,102646344,44%210,03
AMX 13 909527,565736346,03%590,68
Kampfpanzer 07 P(E) 101481,257466347,62%1051,18
T2 Medium Tank292,221636051,67%322,51
VK 45.02 (P) Ausf. B91531,577686055,00%1326,46
Mäuschen91257,656746043,33%925,09
P.44 Pantera81238,566955945,76%1546,58
UDES 038892,954895935,59%638,87
Type 586663,315805945,76%1153,80
WZ-111-1G FT81023,885965947,46%979,10
Panther II81040,006305944,07%1162,62
AMX ELC bis5218,763615950,85%613,76
LTG7619,396705945,76%1241,60
Caernarvon Action X 81103,007995952,54%1292,83
P.43 ter7672,725695848,28%875,51
AMX 13 757600,095885856,90%1197,41
Cruiser Mk. III388,501105841,38%151,15
T-34 shielded 5468,664655844,83%1049,32
P26/404284,752795735,09%561,20
KV-481010,466635743,86%1040,85
T698890,825925742,11%842,59
T-345218,392885646,43%360,02
M24E2 Super Chaffee 6569,417465664,29%1945,30
Char Futur 4 91651,307835650,00%1444,02
T2071221,757465549,09%2067,32
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4268,023395547,27%612,28
SU-10181080,766725554,55%1176,28
Hotchkiss EBR7541,556135550,91%1148,57
14TP4291,333345453,70%1004,95
G.W. Panther7911,816255446,30%996,56
AMX 13 F3 AM6462,944545349,06%549,99
UDES 14 Alt 581187,587025356,60%1417,54
Ferdinand8889,755325345,28%737,73
KV-1S6222,613025143,14%143,06
M56 Scorpion 7871,596305156,86%1249,07
ST-I91324,686475038,00%969,81
Löwe 8992,366845042,00%947,34
Churchill I5291,513834957,14%493,80
G.W. Tiger91172,946084951,02%1086,74
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2539,297374957,14%1883,31
ST vz. 394265,963444850,00%765,40
Controcarro 1 Mk. 291852,738584852,08%1721,03
O-I Experimental5204,753004839,58%106,83
CS-5991386,736674843,75%1183,87
T77 81392,318094850,00%1502,50
M4A3E2 Sherman Jumbo6506,515024740,43%802,04
Bat.-Châtillon 155 5591005,816794755,32%985,46
T-50-2 6628,707544755,32%2032,35
FV227 Conceiver81089,896234641,30%1061,63
M4A1 Sherman5357,914304555,56%889,03
WZ-132A9819,476474542,22%966,61
WZ-131G FT61015,046234542,22%2056,09
Nashorn6642,564574544,44%934,88
E 50 Ausf. M101718,736734544,44%1187,94
Sherman III5310,424004557,78%735,86
Panhard EBR 909835,097774557,78%1266,40
T-34-281186,687084445,45%1521,43
Indien-Panzer81029,645424434,09%1029,02
Panhard AMD 178B6241,073864447,73%487,86
Lorraine 50 t 91572,147864452,27%1565,53
BZ-16681112,166864344,19%1091,64
Škoda T 256729,315684252,38%1383,98
Pz.Kpfw. II283,431804240,48%95,36
25TP KSUST II5272,193174247,62%457,87
Škoda T 177665,696484259,52%1427,27
Kunze Panzer 91595,798144257,14%1710,08
Leichttraktor192,631734148,78%273,04
T-26278,93944131,71%134,52
Taschenratte111880,569594156,10%1061,70
M4A1 Revalorisé 8774,885454143,90%718,91
WZ-12091381,859084072,50%1490,05
Pz.Kpfw. I Ausf. C376,082704045,00%144,94
LHMTV8612,937474052,50%1120,24
Centurion Mk. I81040,777223946,15%1251,69
M10 Wolverine5658,564873969,23%1605,24
FV217 Badger102079,698193953,85%1422,38
Pz.Kpfw. 5581480,059283961,54%1477,69
T-116 3350,134533948,72%1607,94
WZ-1328595,454983831,58%699,75
Semovente M43 Bassotto6627,974703844,74%834,15
M10391114,036633847,37%859,76
BZ-5871082,477493863,16%1472,37
GSOR the TANK 91234,927033852,63%1248,20
MTLS-1G14 3115,211923839,47%183,09
M415307,323673748,65%349,99
Jagdtiger91031,116483756,76%789,70
Object 41681102,167003748,65%1334,93
Object 26391381,386853748,65%1150,80
T28 Concept 7962,625573729,73%1174,79
T3281065,006853647,22%1069,15
T-437764,196083644,44%1030,53
AMX 50 Foch91666,616683638,89%1206,23
FV229 Contender91559,398063650,00%1210,63
Char Mle. 75 91027,617793661,11%1483,95
Ares 8591214,537223650,00%999,36
CS-4471007,067243557,14%1661,41
SDP 57 Gowika71181,237133542,86%1631,04
Type 4 Ju-To7983,376423542,86%1080,23
TNH 105/100081233,977413452,94%1408,37
ShPTK-TVP 100 81286,797403447,06%1366,11
T25/271031,367003357,58%1571,34
KV-220-2 5519,646333354,55%872,79
T803111625,127563345,45%872,52
VK 16.02 Leopard5145,222613237,50%178,46
Lorraine 155 mle. 507715,286053253,13%840,37
SU-100M17941,785703246,88%1127,54
IS-M81060,976973250,00%1235,11
SMV CC-64 Vipera 81386,006533234,38%1226,94
T-463130,481183129,03%297,29
T2881359,008843066,67%1673,32
SDP 58 Kilana81408,798322965,52%1516,48
T25 AT71102,727212965,52%1658,06
Tiger (P)7873,596322948,28%995,70
T-804217,032852944,83%663,34
Type 4 Chi-To6479,964952853,57%870,11
SU-14-281042,716002842,86%966,51
SDP 60 Gonkiewicza91812,218072850,00%1472,18
Ho-Ri 281181,396832842,86%1410,98
Object 70491547,647612853,57%1200,02
VK 30.01 (D)6480,005162853,57%869,05
M41 Walker Bulldog8349,044672835,71%339,97
KR-1111844,827532839,29%934,77
VK 30.02 (D)7624,786112755,56%909,36
Type T-345214,593092744,44%367,13
BZ-6891572,307332751,85%1237,68
FV601 Saladin8693,565242744,44%700,45
M54 Renegade 81441,568722755,56%1605,81
Panther7873,426592650,00%1397,67
AMX 404192,383962661,54%767,02
Vz. 44-171140,968302653,85%1503,04
M26 Pershing8733,885412642,31%652,74
BDR G1 B5254,193302638,46%215,02
PTZ-78112164,318122650,00%1148,48
Tortoise92028,159762661,54%2162,65
Vickers Medium Mk. III3112,001902556,00%306,15
LPT-67 Šelma9439,645732536,00%298,78
Ho-Ri 191591,846442536,00%1072,98
WZ-111G FT91555,087522548,00%1273,73
M24 Chaffee5271,483672552,00%799,77
M18 Hellcat6798,646142564,00%1609,29
MT-256436,804912548,00%1246,01
T499635,406612544,00%668,70
HWK 128508,485392540,00%638,06
SU-2-122 5487,203962536,00%923,91
Excalibur 6853,126252556,00%1351,15
Ikv 65 Alt II6826,005262450,00%1472,52
AMX AC mle. 467874,716242454,17%1191,72
VK 30.02 (M)6813,586312441,67%1406,42
FV224 Chopper71163,177812445,83%1330,98
Object 252U 81452,049522475,00%1680,64
Hummel6754,136102347,83%1040,99
SMV CC-6781423,357952360,87%1672,50
M47 Iron Arnie 81305,137212334,78%1448,89
SU-855541,273922236,36%1228,83
Konštrukta T-34/1007926,147112268,18%1700,62
SMV CC-5671165,687322245,45%1501,76
Semovente M415525,274542254,55%1091,55
T3 HMC242,23772250,00%82,06
VK 30.01 (P)6765,505752236,36%1176,74
Pz.Sfl. IVc5622,454442259,09%1375,07
Object 268 Version V 101392,146842250,00%872,72
Churchill III 5412,326022231,82%647,27
Type 64 6414,234562254,55%891,39
VK 36.01 (H)6873,145342133,33%1285,81
FV38059832,866222157,14%724,19
Object 268 Version 4101471,006662147,62%849,92
M-III-Y8997,338212171,43%1146,72
M-VI-Y91265,437862157,14%1207,81
Type 95 Heavy4138,252382045,00%228,70
Type 89 I-Go/Chi-Ro299,002102055,00%270,85
Marder 38T4324,903672070,00%856,27
TKS z n.k.m. 20 mm 296,052981952,63%405,16
Grant4310,633581942,11%942,26
Marder II3169,632201942,11%319,97
BZ-58-2 92433,218901942,11%2607,41
B14103,942241850,00%108,77
Strv 746734,835881855,56%1430,74
AMX AC mle. 4881032,066961855,56%1084,99
Staghound Mk. III6900,226541850,00%1669,45
IS-3A Peregrine 81374,788481850,00%1474,99
Bat.-Châtillon Bourrasque 81244,007371844,44%1351,88
T-22 medium 101209,786741844,44%838,79
Jagdpanzer IV6978,537001764,71%2191,65
M7 Priest385,351771747,06%123,03
SDP 40 Zadymka5627,064301747,06%1248,82
Type 3 Ho-Ni III5702,944131735,29%1575,89
Type 95 Ji-Ro6996,476241752,94%1909,52
Type 6891589,829271770,59%1614,69
KV-1SA 5898,887221741,18%1903,01
Object 452K 101777,945771741,18%1271,91
T-34-171060,198121668,75%1848,63
M374294,382441637,50%737,67
Type 3 Ju-Nu61425,449021656,25%2432,37
VK 20.01 (D)4197,002941650,00%422,91
GSOR 1006 Scheme 791267,008051668,75%1156,62
M-II-Y71226,818411668,75%1867,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5956,008151650,00%2705,26
XM69 Hacker111616,696621637,50%940,88
Chimera 81305,697761650,00%1210,67
Type 5 Chi-Ri7886,876441560,00%1589,25
Škoda T 245231,602571526,67%342,27
Strv m/425481,934951566,67%1262,41
10TP3159,872771553,33%536,80
A-205324,133961540,00%949,72
Type 91 Heavy365,601611553,33%139,20
Grille5497,874301546,67%909,65
SDP 44 Burza61160,277361560,00%2064,84
FSV Scheme A7731,935391546,67%893,92
112 8899,135501520,00%855,74
Type 3 Chi-Nu5420,214221457,14%1161,05
Type 5 Heavy102557,148741442,86%2012,21
T376579,075251435,71%1520,58
T71 CMCD7646,296611435,71%1337,92
Versuchspanzer 5791042,646581442,86%629,42
StuG III Ausf. G5238,773091353,85%419,02
Chi-To SP71039,157031369,23%1260,22
Mitsu 1085779,775821361,54%1585,07
Object 260 101020,624831338,46%459,46
Lago4327,254041233,33%898,11
WZ-1317550,005081233,33%846,84
DS PZInż5921,255861250,00%2366,51
M8A14409,333031233,33%873,47
AEC Armoured Car5725,754991241,67%1596,29
GSR 3301 Setter7239,175771258,33%410,54
SPHT 91950,429771266,67%1672,15
Durendal 101876,839061275,00%1336,94
M15/423120,272061136,36%100,27
T-703148,452301136,36%310,77
Pawlack Tank61088,367511163,64%1943,55
Object 283 91291,367431154,55%1209,18
IT-3 4514,736711154,55%2153,64
Object 703 Version II 81247,097891154,55%1328,68
L-60 267,182131154,55%243,60
Stridsyxa 81612,459221154,55%1640,92
AMX 13 57 GF 7541,457741163,64%1104,68
Vickers Medium Mk. I133,701091060,00%164,93
Type 5 Ke-Ho4295,303811050,00%883,18
Ikv 1035445,304381060,00%1120,90
Vz. 64 Blesk8498,805251050,00%679,29
AMX 383169,103261040,00%349,59
Pz.Kpfw. III/IV5284,903231050,00%633,92
Vz. 60S Dravec 102081,0010391080,00%1392,54
T-34-2G FT7949,707041070,00%1379,74
Bishop5358,502301030,00%495,16
E 77 91611,207331050,00%1336,45
Vickers MBT Mk. 3 101974,506401090,00%1686,45
Progetto M35 mod. 46 8561,903361030,00%291,87
Husarz 81305,607121050,00%1081,35
GSOR 1010 FB 81334,305061020,00%1361,67
Somua SM 81402,509891080,00%1627,41
WZ-120-1G FT 81786,208711050,00%1960,20
Panzer 58 Mutz 8996,504331010,00%944,12
Sav m/434242,67259933,33%447,71
BZ-79112080,89869955,56%1244,22
AMX M4 mle. 5191936,22931955,56%1727,02
Object 752 91345,00851966,67%1203,05
Caliban 8852,56761966,67%952,97
BT-7 artillery 3210,00289922,22%486,59
SU-76G FT4533,63316850,00%1133,74
Pz.Kpfw. I265,75210825,00%20,73
KPz 3 Projekt 07 HK 92111,38815850,00%1848,04
Ashigaru 101700,50679850,00%1019,65
SFAC 105 81007,50657862,50%888,18
D23129,293037100,00%501,69
SU-76M4175,43153728,57%219,94
60G FT5570,00499785,71%1283,40
T 54D 91282,00402714,29%890,40
Patton the Tank 91581,43551714,29%1377,77
Valentine II 4215,00370757,14%643,24
Type 1 Ho-Ni II 4779,43614742,86%1561,70
T-54 first prototype 8925,14628728,57%1104,92
M3 Stuart3199,00351666,67%904,44
Jagdpanther7953,33710683,33%1246,64
Type 2597 Chi-Ha322,67135650,00%83,60
M5 Stuart483,67247666,67%241,30
M7569,33276666,67%261,00
Ares 7581375,001022683,33%1661,44
Pz.Sfl. IC 4247,00338633,33%503,96
AMX 13 (FL 11) 5322,33377616,67%916,68
Projet Louis 9511,17568650,00%489,49
T 55A 92428,831199683,33%3056,41
Stuart I-IV344,40128520,00%0,00
Vickers Mk. E Type B249,4093520,00%0,00
Type 98 Ke-Ni3223,00360560,00%894,27
IS-4101457,40743560,00%1049,03
Renault R35266,60175520,00%32,12
Gabler’s Destroyer 5186,00332560,00%467,34
Panther/M10 71016,40680560,00%1584,82
TS-5 81100,20787560,00%994,11
KV-4 KTTS 8706,60518540,00%492,90
Renault FT196,75187475,00%584,86
M2255,75222450,00%77,53
Strv m/40L3156,25247425,00%295,22
7TP2118,50242450,00%258,68
Ikv 723193,25211450,00%466,04
MS-1163,75142450,00%154,46
T3E2 Medium Tank 3219,25381450,00%797,89
XM66F 8975,758584100,00%921,42
K-91-PT 92112,75899450,00%2154,95
ARMT 5368,00371450,00%613,84
T-29 3262,75484475,00%905,57
Primo Victoria 8774,25790450,00%912,41
WZ-111 model 6 82074,00872425,00%2705,88
King Tiger (Captured) 71940,001015450,00%3538,59
Super Hellcat 71570,50779450,00%3015,44
Vickers Medium Mk. II222,33105333,33%0,00
Renault NC-31169,67143333,33%112,45
M2 Light2136,33260333,33%336,54
T1 HMC238,3389333,33%0,00
Panzerjäger I2102,67181366,67%354,55
ST-II101900,00847366,67%1339,27
Ram II 5726,33697366,67%2007,07
EMIL 1951 81563,33717333,33%1707,35
Vz. 62 Jasan 91945,00903366,67%1613,61
FCM 2C 3339,33539366,67%1105,82
TT-130M 91551,67996366,67%1684,16
Turán III prototípus 575,67191366,67%260,01
43 M. Toldi III 3107,33224333,33%257,43
SU-100I 5476,33529366,67%852,48
T14 5394,00557250,00%618,28
Strv fm/21152,0013320,00%17,52
Chi-Ni2187,003912100,00%993,36
LT vz. 35284,503152100,00%390,39
Strv m/382128,503572100,00%596,13
Renault Otsu125,00192250,00%71,62
LT vz. 383139,00182250,00%385,69
M14/41241,50128250,00%71,62
4TP189,0013920,00%179,22
Type 97 Te-Ke 257,506320,00%7,01
SU-18235,0089250,00%99,55
T-602108,503012100,00%527,36
AltProto AMX 30 81086,00808250,00%1259,73
AM 39 Gendron-Somua 2153,00369250,00%472,08
M24 Chaffee No. 594 5576,007252100,00%1724,33
T-45 2203,00388250,00%832,45
M3 Light 3157,00230250,00%609,25
T1E6 298,00207250,00%301,58
Light Mk. VIC 2139,5016220,00%488,08
T7 Combat Car 2141,0017320,00%479,99
Vickers 6 ton 2599,50744250,00%3158,42
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2190,50344250,00%770,61
StuG IV 5178,003182100,00%392,00
A25 Harry Hopkins I 4980,00103320,00%4166,27
Pz.Kpfw. III Ausf. K 519,502652100,00%261,00
A7E3 3594,00642250,00%2164,10
Straussler V–4/40 3426,50739250,00%2098,69
M3A3 Stuart 3319,505192100,00%869,19
AMR P.103 2265,50464250,00%858,13
Kolohousenka1149,004171100,00%812,38
Fiat 30001157,004101100,00%913,17
T1 Cunningham1149,0014310,00%727,53
Type 95 Ha-Go2136,006310,00%343,16
D129,003651100,00%264,10
TVP VTU Koncept8656,007921100,00%751,99
Pvlvv fm/4220,001701100,00%261,00
AT-1246,003210,00%0,00
Panzerwagen 39 3532,0010231100,00%3636,85
T56 GMC3312,003691100,00%1196,09
M4 Improved 5112,003511100,00%261,00
Forest Spirit 82067,0011331100,00%2367,18
Pz.Kpfw. 38 (K) 51086,0010711100,00%2374,68
Windhund 81476,0011481100,00%1668,48
T-34 with L-11 40,0010210,00%0,00
Object 777 Version II 94856,0018601100,00%7324,27
MKA 2163,0019810,00%334,93
Lago M38 3451,005871100,00%1147,12
Carro da Combattimento 45 t 103212,0015871100,00%2928,87
Type 3 Chi-Nu Kai 5151,0012610,00%98,73
M16/43 Sahariano 3850,0013201100,00%3345,89
Tetrarch 289,009010,00%167,17
LTP 354,007210,00%0,00
Dicker Max 61473,0011761100,00%3935,76
AMX ELC 901 6723,0010531100,00%2598,79
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6747,008941100,00%1475,12
Pz.Kpfw. KW I (r) 51448,009241100,00%2727,67

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 19/07/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/07/2022
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/08/2020
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 03/07/2020
Gestopt: 17/08/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 09/12/2018
Gestopt: 20/12/2018