Koly42

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 08/10/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten30678001
Gemiddelde tier7,460,000,009,00
Overwinningen1546250,40%00,00%00,00%00,00%
Verloren1476248,12%00,00%00,00%1100,00%
Gelijkstand4541,48%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd764024,90%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd259170,8400,0000,0011,00
Gedood / dood ratio1,120,000,001,00
Gezien375151,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.034,790,000,001.893,00
Veroveringspunten541561,7700,0000,0000,00
Verdedigingspunten97900,3200,0000,0000,00
Ervaring482,700,000,00348,00
WN71078,070,000,00822,01
WN81319,470,000,000,00
Totaal
Gevechten30678
Gemiddelde tier7,46
Overwinningen1546250,40%
Verloren1476248,12%
Gelijkstand4541,48%
Gevechten overleefd764024,90%
Tanks vernietigd259170,84
Gedood / dood ratio1,12
Gezien375151,22
Schade toegebracht1.034,79
Veroveringspunten541561,77
Verdedigingspunten97900,32
Ervaring482,70
WN71078,07
WN81319,47
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten1
Gemiddelde tier9,00
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.893,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring348,00
WN7822,01
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten90000
Overwinningen2932,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren6066,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,11%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2527,78%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd290,3200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,450,000,000,00
Gezien760,8400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.171,020,000,000,00
Veroveringspunten130,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten160,1800,0000,0000,00
Ervaring369,890,000,000,00
Totaal
Gevechten90
Overwinningen2932,22%
Verloren6066,67%
Gelijkstand11,11%
Gevechten overleefd2527,78%
Tanks vernietigd290,32
Gedood / dood ratio0,45
Gezien760,84
Schade toegebracht1.171,02
Veroveringspunten130,14
Verdedigingspunten160,18
Ervaring369,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen333,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren666,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd111,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,130,000,000,00
Gezien161,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht276,560,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring137,670,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen333,33%
Verloren666,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd111,11%
Tanks vernietigd10,11
Gedood / dood ratio0,13
Gezien161,78
Schade toegebracht276,56
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring137,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten223000
Overwinningen7131,84%00,00%00,00%00,00%
Verloren14966,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5122,87%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1670,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,970,000,000,00
Gezien1910,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht698,660,000,000,00
Veroveringspunten880,3900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1520,6800,0000,0000,00
Ervaring265,810,000,000,00
Totaal
Gevechten223
Overwinningen7131,84%
Verloren14966,82%
Gelijkstand31,35%
Gevechten overleefd5122,87%
Tanks vernietigd1670,75
Gedood / dood ratio0,97
Gezien1910,86
Schade toegebracht698,66
Veroveringspunten880,39
Verdedigingspunten1520,68
Ervaring265,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten648000
Overwinningen33451,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren29545,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand192,93%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd26941,51%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5130,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,350,000,000,00
Gezien5510,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.397,630,000,000,00
Veroveringspunten12641,9500,0000,0000,00
Verdedigingspunten10161,5700,0000,0000,00
Ervaring587,660,000,000,00
Totaal
Gevechten648
Overwinningen33451,54%
Verloren29545,52%
Gelijkstand192,93%
Gevechten overleefd26941,51%
Tanks vernietigd5130,79
Gedood / dood ratio1,35
Gezien5510,85
Schade toegebracht1.397,63
Veroveringspunten12641,95
Verdedigingspunten10161,57
Ervaring587,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten402000
Overwinningen18445,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren20450,75%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand143,48%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14435,82%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3060,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,190,000,000,00
Gezien2960,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht943,740,000,000,00
Veroveringspunten5521,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten9072,2600,0000,0000,00
Ervaring373,240,000,000,00
Totaal
Gevechten402
Overwinningen18445,77%
Verloren20450,75%
Gelijkstand143,48%
Gevechten overleefd14435,82%
Tanks vernietigd3060,76
Gedood / dood ratio1,19
Gezien2960,74
Schade toegebracht943,74
Veroveringspunten5521,37
Verdedigingspunten9072,26
Ervaring373,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren5100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien10,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.496,800,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,6000,0000,0000,00
Ervaring75,800,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen00,00%
Verloren5100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,40
Gedood / dood ratio0,40
Gezien10,20
Schade toegebracht1.496,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten30,60
Ervaring75,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (112)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T1 Heavy5629,26480286057,45%1521,09
VK 36.01 (H)6725,62446221752,59%1379,51
IS-381313,73545187650,16%1585,02
Type 62 7465,32472182049,73%881,10
121101762,98547168849,05%1527,80
IS-7101679,10558128048,28%1333,02
StuG III Ausf. G5524,0030186352,95%1295,53
113101705,8752878752,48%1505,39
WZ-12091221,5852375950,99%1227,82
Jagdpanzer E 100102093,6955775149,93%1635,13
Type T-345351,3330963051,75%937,46
Indien-Panzer81031,7647261949,76%1360,35
KV-856692,7836357451,74%1159,67
Bat.-Châtillon 155 5591195,0739351045,49%1242,59
50TP prototyp 81471,7474549250,81%1726,04
Bat.-Châtillon 155 58101462,7239049241,06%1388,30
Kampfpanzer 50 t 91757,1384949154,18%1604,27
WZ-1328541,9043647346,51%760,87
Leopard Prototyp A91232,0346046747,11%1067,75
Leopard 1101624,3951844148,75%1268,30
Somua SM 81566,7880842650,70%1770,48
Waffenträger auf Pz. IV91455,8447641847,85%1193,08
T-1091232,0048540944,50%1035,83
WZ-1317441,3841236144,88%739,60
Jagdtiger91702,4153034848,56%1479,52
AMX 13 F3 AM6884,5037332551,38%1378,99
FV4202 8899,4060132446,60%1105,60
Lorraine 155 mle. 5181187,7343930748,21%1465,87
WZ-111 model 1-491142,7848928046,79%961,28
Škoda T 256539,1141227751,26%990,31
Jagdpanther7929,6039427546,18%1221,83
Type 586575,0741226456,06%1160,65
KV-15400,0227126244,27%673,33
T34 B 81098,5460025847,67%1254,00
Lorraine 155 mle. 5071099,2343924854,44%1558,06
AMX M4 mle. 49 81186,6269724550,20%1431,62
Rhm.-Borsig Waffenträger81378,2352224050,00%1531,22
WZ-120-1G FT 81292,2273424050,42%1419,43
TVP T 50/51101804,6859123648,31%1519,19
11081030,5451023450,00%1133,67
IS7874,5142220452,45%1185,94
59-166218,9031420144,78%403,03
Sturer Emil7848,9046015953,46%1246,28
112 81255,7380615952,20%1519,50
VK 30.02 (D)7771,9751115651,92%1288,46
AMX 13 105 AM mle. 505424,6820915547,74%840,07
IS-27929,2146414755,10%1281,94
KV-137498,7539514354,55%710,67
FV3046504,6738113259,09%911,59
Object 277101748,3358013047,69%1340,56
UDES 0381373,5659412853,13%1545,32
Ferdinand81021,3353312850,00%957,84
Jagdpanzer IV6628,3339112655,56%1199,69
Konštrukta T-34/1007465,6435812245,90%512,05
Pz.Kpfw. III/IV5298,3426212257,38%753,59
AE Phase I 91717,2875311751,28%1669,55
Leichttraktor1106,3020411149,55%388,43
Pz.Kpfw. III Ausf. J4145,411839942,42%155,39
TVP VTU Koncept8483,293669843,88%400,50
FV380591082,085529242,39%925,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4266,411959149,45%577,08
Crusader 5.5-in. SP7761,834498844,32%981,42
Škoda T 245345,432848447,62%880,33
Lorraine 39L AM3269,821498339,76%715,32
Bishop5434,692768050,00%860,57
T57 Heavy101823,697587853,85%1348,62
Marder II3150,511527745,45%276,32
Nashorn6850,254137750,65%1583,87
T-28468,461317644,74%49,96
Super Hellcat 7804,854677345,21%1053,71
M5A1 Stuart490,522336642,42%63,69
TNH T Vz. 5191444,237066650,00%1248,20
Grille 15101545,554166642,42%965,54
T-50587,802176150,82%125,39
T-463100,301505750,88%265,09
Conqueror Gun Carriage101533,655025435,19%1185,49
Pz.Sfl. IVc5643,584395354,72%1875,89
Strv S1 81476,256834843,75%1588,06
LTP 3200,812444858,33%926,83
StuG IV 5388,422934856,25%965,57
Škoda T 509891,723894334,88%530,34
Strv 103B101881,655994032,50%1281,53
T1E6 272,351583751,35%185,77
T-50-2 6467,784373647,22%1200,42
T28 Concept 7706,345663259,38%1021,68
Ikv 1035330,553693158,06%724,93
FV2078748,905133141,94%662,46
Pz.Kpfw. III Ausf. E3137,701663040,00%212,79
Panzerjäger I292,481102951,72%194,96
Vz. 55101218,004772733,33%585,95
Renault FT 75 BS2146,961282653,85%855,78
Renault NC-31171,041382352,17%231,64
Ikv 65 Alt II6735,795061947,37%1283,01
MS-1152,781111861,11%189,34
T-262106,471511546,67%395,16
T-116 3481,575151457,14%2255,07
Ikv 90 Typ B7626,925381369,23%929,31
FV215b (183) 101220,88822875,00%870,36
BT-7 artillery 3162,86328771,43%623,44
Light Mk. VIC 27,2084540,00%17,44
4TP193,3393333,33%190,45
Pz.Kpfw. II222,0074333,33%0,00
Löwe 8777,33353333,33%551,90
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8806,67558333,33%702,08
43 M. Toldi III 396,33168333,33%166,58
Renault FT173,001832100,00%434,10
Sturmpanzer I Bison344,00962100,00%261,00
T1 Cunningham163,002110,00%113,50
Waffenträger auf E 100101080,0035410,00%360,66
L-60 212,003710,00%0,00
T7 Combat Car 271,006210,00%76,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,008310,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 08/10/2022
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 08/10/2022
Gestopt: 24/12/2024