Kruk__33

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/06/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23011000
Gemiddelde tier8,020,000,000,00
Overwinningen1079646,92%00,00%00,00%00,00%
Verloren1191451,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand3011,31%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd565624,58%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd136530,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,790,000,000,00
Gezien208510,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht900,270,000,000,00
Veroveringspunten125890,5500,0000,0000,00
Verdedigingspunten42750,1900,0000,0000,00
Ervaring485,990,000,000,00
WN7749,450,000,000,00
WN8866,350,000,000,00
Totaal
Gevechten23011
Gemiddelde tier8,02
Overwinningen1079646,92%
Verloren1191451,78%
Gelijkstand3011,31%
Gevechten overleefd565624,58%
Tanks vernietigd136530,59
Gedood / dood ratio0,79
Gezien208510,91
Schade toegebracht900,27
Veroveringspunten125890,55
Verdedigingspunten42750,19
Ervaring485,99
WN7749,45
WN8866,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten223000
Overwinningen8035,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren12756,95%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand167,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5424,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1180,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien2140,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.530,720,000,000,00
Veroveringspunten370,1700,0000,0000,00
Verdedigingspunten2491,1200,0000,0000,00
Ervaring477,050,000,000,00
Totaal
Gevechten223
Overwinningen8035,87%
Verloren12756,95%
Gelijkstand167,17%
Gevechten overleefd5424,22%
Tanks vernietigd1180,53
Gedood / dood ratio0,70
Gezien2140,96
Schade toegebracht1.530,72
Veroveringspunten370,17
Verdedigingspunten2491,12
Ervaring477,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23000
Overwinningen1043,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren1147,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand28,70%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd730,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd180,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien170,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht902,260,000,000,00
Veroveringspunten743,2200,0000,0000,00
Verdedigingspunten130,5700,0000,0000,00
Ervaring607,520,000,000,00
Totaal
Gevechten23
Overwinningen1043,48%
Verloren1147,83%
Gelijkstand28,70%
Gevechten overleefd730,43%
Tanks vernietigd180,78
Gedood / dood ratio1,13
Gezien170,74
Schade toegebracht902,26
Veroveringspunten743,22
Verdedigingspunten130,57
Ervaring607,52
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten59000
Overwinningen2033,90%00,00%00,00%00,00%
Verloren3966,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1322,03%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien550,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht414,470,000,000,00
Veroveringspunten651,1000,0000,0000,00
Verdedigingspunten711,2000,0000,0000,00
Ervaring338,120,000,000,00
Totaal
Gevechten59
Overwinningen2033,90%
Verloren3966,10%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1322,03%
Tanks vernietigd150,25
Gedood / dood ratio0,33
Gezien550,93
Schade toegebracht414,47
Veroveringspunten651,10
Verdedigingspunten711,20
Ervaring338,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7533000
Overwinningen359347,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren368848,96%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2523,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd256534,05%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd44030,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,890,000,000,00
Gezien65360,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht839,010,000,000,00
Veroveringspunten111001,4700,0000,0000,00
Verdedigingspunten100371,3300,0000,0000,00
Ervaring457,760,000,000,00
Totaal
Gevechten7533
Overwinningen359347,70%
Verloren368848,96%
Gelijkstand2523,35%
Gevechten overleefd256534,05%
Tanks vernietigd44030,58
Gedood / dood ratio0,89
Gezien65360,87
Schade toegebracht839,01
Veroveringspunten111001,47
Verdedigingspunten100371,33
Ervaring457,76
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1160000
Overwinningen55848,10%00,00%00,00%00,00%
Verloren59251,03%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand100,86%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd37232,07%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7030,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,890,000,000,00
Gezien10790,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.550,450,000,000,00
Veroveringspunten8160,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten10390,9000,0000,0000,00
Ervaring628,380,000,000,00
Totaal
Gevechten1160
Overwinningen55848,10%
Verloren59251,03%
Gelijkstand100,86%
Gevechten overleefd37232,07%
Tanks vernietigd7030,61
Gedood / dood ratio0,89
Gezien10790,93
Schade toegebracht1.550,45
Veroveringspunten8160,70
Verdedigingspunten10390,90
Ervaring628,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (289)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Panhard EBR 10510769,80530147146,77%746,77
STB-1101612,18626125345,73%1198,62
Cromwell6336,71308105946,93%474,22
Progetto M40 mod. 65101866,0864292549,51%1470,90
Leopard 1101805,1054368948,33%1328,19
IS-27459,8831161543,58%346,25
WZ-111 model 1-49916,2945152243,68%632,03
T-100 LT10794,0249044546,97%768,50
M5A1 Stuart4149,7820539246,68%336,77
IS-7101388,8759239044,62%925,36
Progetto M35 mod. 46 81385,7863237750,40%1610,30
TVP T 50/51101600,9163037346,92%1174,37
IS-38672,9844935347,59%560,83
KV-856522,9734833850,00%742,84
Bat.-Châtillon 25 t101319,7257733748,07%941,09
Centurion Mk. 7/19944,8655831646,20%712,91
Object 2579981,4452031444,90%725,95
Type 586214,5025230544,26%172,02
SU-1018825,1548227043,70%725,62
1108497,6133723541,28%291,29
Bat.-Châtillon 25 t AP9897,4559022842,54%696,66
Bat.-Châtillon 12 t8538,6748121843,12%761,46
Object 907 101556,1452321548,37%1093,21
WZ-111 model 5A101316,9853921345,07%849,02
Comet7457,0334920447,55%550,92
Object 26391130,1966520352,71%931,49
Prototipo Standard B91478,4269019545,64%1241,85
P.44 Pantera81076,6663719143,98%1241,55
Type 64 6681,2057818950,26%1728,92
Type T-345106,1015618331,15%0,00
Strv 103B101676,4363818354,10%1116,04
G.W. Panther7587,1144416842,86%493,34
Rheinmetall Skorpion G 8711,6336816340,49%488,10
Hummel6599,7335216150,93%804,55
AMX M4 mle. 49 Liberté 8992,8372216151,55%1097,01
Conqueror Gun Carriage101347,1356015947,17%1060,41
UDES 038985,7154815547,10%911,51
Strv 103-091394,5964915552,90%1156,19
Object 268 Version 4101312,2263315050,00%813,52
Centurion Action X101160,8958714946,31%786,62
Centurion Mk. I8568,1941014741,50%475,29
Super Conqueror101254,7863114744,22%745,26
Crusader693,6719214437,50%2,00
IS7544,6034713650,74%583,80
121B 101536,3056713354,14%1188,90
G.W. Tiger (P)8685,4748113144,27%586,71
Panhard EBR 909421,7756313145,04%403,42
AMX 13 757526,3651312951,94%1114,55
Object 430U101177,3465411846,61%763,02
T-54 ltwt.9739,0952211747,01%894,12
AMX 12 t6368,6637011647,41%923,54
T-54 first prototype 81108,7963111346,90%1346,04
Covenanter558,3717811152,25%116,13
SU-100M17648,4752311048,18%717,26
SU-1006431,7232610943,12%539,06
KV-1S6269,3622010842,59%220,60
VK 30.01 (P)6332,7725610739,25%278,96
AMX M4 mle. 54101457,1950910751,40%1012,88
T-109872,9265210349,51%661,30
CS-5991128,8061410239,22%833,95
Hotchkiss EBR7354,8750410142,57%543,98
Churchill I5134,9820210040,00%4,07
60TP Lewandowskiego101509,476559850,00%1004,21
STA-18735,685789647,92%799,07
Object 705A101566,345739646,88%1109,84
AMX ELC bis5208,273009544,21%512,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5124,471629537,89%33,50
Object 43091250,316899345,16%1054,92
IS-5 (Object 730) 81022,027019052,22%1100,27
CS-538967,436128947,19%1145,02
SU-855312,372488749,43%557,27
S-517703,303578644,19%649,37
CS-63101499,766048637,21%986,92
Pz.Sfl. IVb4130,811478641,86%174,40
Caernarvon8667,545768545,88%533,60
T9591890,638628053,75%1675,62
Rhm.-Borsig Waffenträger81217,895898045,00%1086,72
Grille5306,332447948,10%492,32
Object 252U 81263,566017754,55%1265,02
IS-6 B 81094,805307648,68%1167,26
FV380591100,636557549,33%974,24
Progetto CC55 mod. 5481231,267357445,95%1233,45
Type 619975,335807244,44%687,97
SU-76M4155,331457247,22%240,31
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6424,043947154,93%975,95
KV-15258,642776952,17%377,75
T288781,766596761,19%805,00
Leopard Prototyp A91476,916196639,39%1147,53
Pz.Kpfw. II Ausf. G3388,233356555,38%1663,64
T110E3101581,315996445,31%945,82
Matilda448,101836149,18%88,87
P.43 bis6646,436036155,74%1265,50
TNH T Vz. 5191268,526236060,00%1139,50
T57 Heavy101400,776376043,33%832,01
T-448808,106545950,85%989,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4130,401505843,10%152,13
Škoda T 509812,885365641,07%460,03
Object 140101726,466875650,00%1293,55
T-28455,381455543,64%39,39
25TP KSUST II5184,392715446,30%222,99
M56 Scorpion 7787,945735154,90%1021,13
T698890,906604847,92%959,01
T-34-856552,704944742,55%911,61
53TP Markowskiego8757,175834751,06%718,49
50TP Tyszkiewicza9931,065834731,91%526,30
Vickers Medium Mk. III370,071694654,35%122,67
IS-M8715,506484658,70%719,33
SU-14-28785,334944544,44%662,62
Cruiser Mk. III376,861374445,45%127,20
FV4005 Stage II101387,754394447,73%986,77
Churchill VII6325,883394143,90%330,58
T3091569,255794040,00%1113,44
UDES 14 Alt 581019,306604057,50%1258,65
113101097,405534037,50%647,52
Matilda Black Prince 5835,387374050,00%2665,34
Conqueror91025,416463946,15%695,33
AMX 404171,612153847,37%512,84
Ikv 65 Alt II6618,325343855,26%1197,47
T25/27735,714883847,37%873,12
T54E191299,377303860,53%1214,41
Cruiser Mk. IV462,081343745,95%52,32
Carro d'assalto P.887809,396843661,11%1061,99
Ikv 90 Typ B7625,394303636,11%605,76
Tiger (P)7480,424113641,67%358,88
Emil I81175,747283560,00%1349,12
Challenger7843,975463540,00%913,16
M75176,822853354,55%484,51
TNH 105/100081024,347113265,63%1180,19
Vz. 44-17948,136593243,75%1064,46
TVP VTU Koncept8479,525113154,84%479,72
14TP4181,132373141,94%444,03
Ikv 1035280,162823141,94%441,28
CS-447866,066733164,52%1319,48
M18 Hellcat6532,874713141,94%694,20
A-205103,372143043,33%112,12
AMX 38328,571223046,67%63,16
T28 Prototype81121,075233060,00%1185,06
Char Futur 4 91411,905943050,00%1265,30
T-345268,763482951,72%576,58
M10 Wolverine5329,753222835,71%473,26
Leo7806,635752744,44%1091,80
M4A1 Revalorisé 8474,262482722,22%256,52
T25 AT7487,464702650,00%481,19
Indien-Panzer81094,356492650,00%1259,90
40TP Habicha6479,444832548,00%747,75
Wespe3103,321442552,00%250,19
T675281,763682544,00%409,05
VK 30.02 (M)6582,684952552,00%938,08
Waffenträger auf Pz. IV91013,725412548,00%651,67
Panhard AMD 178B692,843012540,00%20,59
Lago4270,083112441,67%699,46
Charioteer8916,585912450,00%827,07
Object 70591304,137042437,50%1013,27
P.43 ter7459,394342343,48%443,09
Black Prince7620,176562365,22%769,44
Object 277101350,046622343,48%818,88
T-46322,181062250,00%96,26
B.U.G.I.6703,005242250,00%1080,16
Vz. 55101286,906162147,62%803,45
SU-85B4182,001622142,86%227,57
Panhard AML Lynx 6x68315,524522142,86%312,26
Leichttraktor1125,552532050,00%527,96
Sav m/434120,052212055,00%200,93
VK 30.02 (D)7607,856292065,00%914,95
M5 Stuart4247,104002065,00%767,24
T-437773,907052065,00%1299,55
T376473,954352040,00%1100,62
SU-86429,003551963,16%613,54
G.Pz. Mk. VI (e)255,67901838,89%64,53
B14156,762421741,18%192,61
P.435327,244601770,59%891,63
Type 5781237,887041770,59%1458,00
FV2078474,124081735,29%245,19
T404147,132121631,25%101,28
M10 RBFM 5190,632961656,25%253,95
Strv m/425317,733371546,67%665,18
Progetto C50 mod. 669932,074691540,00%541,37
M36 Jackson6498,004931560,00%787,57
FV3046483,802891533,33%524,29
Super Hellcat 7722,003621546,67%792,30
AE Phase I 91379,077221457,14%1120,79
DS PZInż5391,923901353,85%738,17
BZ-1668628,463531330,77%428,06
FV4004 Conway91205,545461346,15%881,69
MKA 2174,833071250,00%530,36
T-45 2407,425321283,33%2416,80
Strv m/40L3110,182501154,55%247,35
Type 3 Chi-Nu5234,452431127,27%337,36
VK 30.01 (H)5440,553641145,45%797,73
T56 GMC3130,732261163,64%393,54
E 100101369,555801136,36%647,59
KV-26339,734241163,64%504,31
Tetrarch 286,271131127,27%171,55
Pz.Kpfw. III Ausf. J4389,003411040,00%918,89
Type 2597 Chi-Ha314,801421050,00%83,60
T3 HMC278,301471050,00%161,86
BDR G1 B5231,403221050,00%260,65
Crusader 5.5-in. SP7435,203271040,00%338,98
TKS z n.k.m. 20 mm 294,11164955,56%426,40
BT-7487,11118944,44%80,18
BT-2257,11114955,56%138,93
Type 1 Chi-He4402,56343944,44%1049,12
10TP3110,44133955,56%312,94
Pawlack Tank6726,22628944,44%1152,46
KV-1SA 5832,00575966,67%2163,79
Vickers Medium Mk. I194,13241887,50%531,63
Type 5 Chi-Ri7397,25382825,00%304,07
T-26246,88116850,00%82,35
Pz.Kpfw. III Ausf. E342,38103837,50%0,00
M8A14232,13286862,50%529,43
T92 8751,75542862,50%1628,66
M3 Stuart3153,29279757,14%539,03
45TP Habicha7424,57582785,71%500,54
UDES 169706,71350728,57%346,77
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8525,29528742,86%378,91
Chi-Ni27,83129650,00%82,83
LT vz. 383342,83287650,00%1351,04
P26/404232,17320666,67%670,20
Škoda T 256430,50512683,33%773,55
D1245,00151616,67%0,01
Pz.Kpfw. II265,67213666,67%242,02
Panzerjäger I2101,83133633,33%136,61
Marder II3119,00256666,67%332,59
M4 Improved 5268,83403650,00%506,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3129,50284666,67%408,38
IS-2 shielded 7431,00319633,33%223,16
T-29 3163,17147650,00%399,14
Strv fm/21175,20134580,00%416,81
Fiat 3000176,00198580,00%382,88
Renault Otsu147,00132560,00%159,24
M15/423202,00358580,00%654,40
Type 97 Chi-Ha3222,60271560,00%719,51
Pz.Kpfw. II Luchs4247,80280540,00%722,77
Type 7110930,6036150,00%307,79
Renault R35222,20140560,00%156,95
Type 3 Chi-Nu Kai 592,60277540,00%22,36
L-60 231,20119540,00%12,65
43 M. Toldi III 3181,20244540,00%713,81
112 8545,60450540,00%318,74
D2345,00208450,00%73,82
Renault NC-31135,0081425,00%0,00
Ikv 723158,75235475,00%461,97
T1 Heavy5239,25326475,00%463,20
E 7591246,25622450,00%914,97
Bishop5240,75227450,00%334,93
T110E4101721,2546640,00%945,34
AM 39 Gendron-Somua 2204,00286425,00%658,40
MTLS-1G14 3154,00210475,00%607,12
Kolohousenka159,3399333,33%33,96
ST vz. 394271,00272366,67%828,59
Vickers Mk. E Type B274,67194366,67%294,08
Pvlvv fm/42243,67185366,67%261,00
Valentine3516,33415333,33%2090,69
M24 Chaffee5731,67648366,67%3263,29
Loyd Gun Carriage290,00179366,67%622,96
M24E2 Super Chaffee 6844,336043100,00%2093,43
StuG IV 5256,334663100,00%605,57
Vickers Medium Mk. II2131,002422100,00%687,78
Strv m/38276,00344250,00%158,70
Renault FT150,005720,00%24,15
4TP110,003620,00%0,00
MS-11117,00221250,00%539,10
Valentine AT4245,0012220,00%443,63
T26E4 SuperPershing 8897,00859250,00%1011,42
Black Prince II 7451,00297250,00%375,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51334,0013382100,00%4636,03
Pz.Sfl. IC 4419,5022820,00%931,81
LTP 3258,505012100,00%1246,14
T28 Concept 7931,00946250,00%1233,50
AMX 13 (FL 11) 5485,50368250,00%1611,74
T1 Cunningham130,002710,00%0,00
M14/412181,004881100,00%772,64
Type 95 Ha-Go250,008810,00%0,00
T207452,0030510,00%409,42
M2 Light2184,006861100,00%847,40
Pz.Kpfw. 38 (t)30,002510,00%0,00
AT-1297,001361100,00%389,98
Tiger II8880,008251100,00%883,11
Type 89 I-Go/Chi-Ro2104,003001100,00%436,99
Universal Carrier 2-pdr20,001061100,00%261,00
T216325,005631100,00%909,76
SU-122A513,001581100,00%261,00
Windhund 8683,0020610,00%357,04
AMR 35 284,003301100,00%376,34
Heavy Tank No. VI 6921,0036010,00%1126,52
SU-100Y 60,003231100,00%261,00
Valiant 5334,0024610,00%410,89
Pz.Kpfw. II Ausf. D 240,006211100,00%261,00
WZ-120-1G FT 80,0016810,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/06/2021
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/06/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 18/12/2017
Gestopt: 22/12/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/12/2017
Gestopt: 14/01/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 16/01/2018
Gestopt: 03/11/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 05/11/2018
Gestopt: 13/05/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 15/05/2020
Gestopt: 20/06/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 21/06/2020
Gestopt: 01/01/2021
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 03/02/2021
Gestopt: 29/05/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/01/2021
Gestopt: 01/02/2021