Leferius

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/12/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten62922002
Gemiddelde tier8,120,000,009,00
Overwinningen3360353,40%00,00%00,00%2100,00%
Verloren2858045,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand7391,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1941930,86%00,00%00,00%2100,00%
Tanks vernietigd649451,0300,0000,0052,50
Gedood / dood ratio1,490,000,000,00
Gezien872721,3900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.478,870,000,002.701,00
Veroveringspunten623960,9900,0000,0000,00
Verdedigingspunten449730,7100,0000,0031,50
Ervaring658,060,000,001.322,50
WN71377,220,000,002405,86
WN81993,110,000,000,00
Totaal
Gevechten62922
Gemiddelde tier8,12
Overwinningen3360353,40%
Verloren2858045,42%
Gelijkstand7391,17%
Gevechten overleefd1941930,86%
Tanks vernietigd649451,03
Gedood / dood ratio1,49
Gezien872721,39
Schade toegebracht1.478,87
Veroveringspunten623960,99
Verdedigingspunten449730,71
Ervaring658,06
WN71377,22
WN81993,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten2
Gemiddelde tier9,00
Overwinningen2100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2100,00%
Tanks vernietigd52,50
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht2.701,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten31,50
Ervaring1.322,50
WN72405,86
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten275000
Overwinningen14050,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren12043,64%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand155,45%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd9133,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1840,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien3771,3700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.401,820,000,000,00
Veroveringspunten5381,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten2280,8300,0000,0000,00
Ervaring581,650,000,000,00
Totaal
Gevechten275
Overwinningen14050,91%
Verloren12043,64%
Gelijkstand155,45%
Gevechten overleefd9133,09%
Tanks vernietigd1840,67
Gedood / dood ratio1,00
Gezien3771,37
Schade toegebracht1.401,82
Veroveringspunten5381,96
Verdedigingspunten2280,83
Ervaring581,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten187000
Overwinningen10355,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren7841,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand63,21%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7841,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1230,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien1790,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.080,160,000,000,00
Veroveringspunten3571,9100,0000,0000,00
Verdedigingspunten4232,2600,0000,0000,00
Ervaring523,320,000,000,00
Totaal
Gevechten187
Overwinningen10355,08%
Verloren7841,71%
Gelijkstand63,21%
Gevechten overleefd7841,71%
Tanks vernietigd1230,66
Gedood / dood ratio1,13
Gezien1790,96
Schade toegebracht1.080,16
Veroveringspunten3571,91
Verdedigingspunten4232,26
Ervaring523,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten19000
Overwinningen1157,89%00,00%00,00%00,00%
Verloren842,11%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd736,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd180,9500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,500,000,000,00
Gezien100,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht611,110,000,000,00
Veroveringspunten301,5800,0000,0000,00
Verdedigingspunten502,6300,0000,0000,00
Ervaring459,160,000,000,00
Totaal
Gevechten19
Overwinningen1157,89%
Verloren842,11%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd736,84%
Tanks vernietigd180,95
Gedood / dood ratio1,50
Gezien100,53
Schade toegebracht611,11
Veroveringspunten301,58
Verdedigingspunten502,63
Ervaring459,16
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten39000
Overwinningen820,51%00,00%00,00%00,00%
Verloren3179,49%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd615,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd260,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,790,000,000,00
Gezien661,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.155,050,000,000,00
Veroveringspunten611,5600,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,0500,0000,0000,00
Ervaring376,260,000,000,00
Totaal
Gevechten39
Overwinningen820,51%
Verloren3179,49%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd615,38%
Tanks vernietigd260,67
Gedood / dood ratio0,79
Gezien661,69
Schade toegebracht1.155,05
Veroveringspunten611,56
Verdedigingspunten20,05
Ervaring376,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen444,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren444,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand111,11%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd222,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien182,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.067,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten819,0000,0000,0000,00
Ervaring606,560,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen444,44%
Verloren444,44%
Gelijkstand111,11%
Gevechten overleefd222,22%
Tanks vernietigd60,67
Gedood / dood ratio0,86
Gezien182,00
Schade toegebracht1.067,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten819,00
Ervaring606,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten667000
Overwinningen41762,52%00,00%00,00%00,00%
Verloren24336,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand71,05%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd28242,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4120,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,070,000,000,00
Gezien7941,1900,0000,0000,00
Schade toegebracht838,270,000,000,00
Veroveringspunten13532,0300,0000,0000,00
Verdedigingspunten10931,6400,0000,0000,00
Ervaring495,130,000,000,00
Totaal
Gevechten667
Overwinningen41762,52%
Verloren24336,43%
Gelijkstand71,05%
Gevechten overleefd28242,28%
Tanks vernietigd4120,62
Gedood / dood ratio1,07
Gezien7941,19
Schade toegebracht838,27
Veroveringspunten13532,03
Verdedigingspunten10931,64
Ervaring495,13
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten127000
Overwinningen7559,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren5240,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6349,61%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd720,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien1531,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.241,100,000,000,00
Veroveringspunten3372,6500,0000,0000,00
Verdedigingspunten3462,7200,0000,0000,00
Ervaring360,910,000,000,00
Totaal
Gevechten127
Overwinningen7559,06%
Verloren5240,94%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd6349,61%
Tanks vernietigd720,57
Gedood / dood ratio1,13
Gezien1531,20
Schade toegebracht1.241,10
Veroveringspunten3372,65
Verdedigingspunten3462,72
Ervaring360,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (448)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81691,72838399356,67%2522,15
leKpz M 41 90 mm GF 81168,17790228155,94%2540,01
T-34-85 Rudy 61080,60838182059,29%2515,68
Bat.-Châtillon 25 t102172,66693138453,97%2267,10
Panhard EBR 75 (FL 10) 81392,44876135959,16%2910,86
AMX 13 9091028,53584121650,49%1761,97
M40/M4381418,8649596352,65%1913,68
IS-5 (Object 730) 81440,7883677656,19%1920,94
Tiger (P)71013,9660262745,77%1400,11
WZ-1328859,7653160451,16%1639,51
E 50 Ausf. M102155,8264160453,97%2108,92
T-5491624,6283556354,00%2075,14
T-54 ltwt.91250,8261154254,61%2173,55
Type 64 6884,8479253456,74%2892,34
Leopard 1102165,0360753052,08%1864,84
WZ-111 model 1-492060,5361352255,36%2324,39
M48A5 Patton102175,6366452049,81%2071,89
Maus102224,3171251554,37%2083,14
StuG III Ausf. G5557,6738851456,03%1405,72
Object 140102143,4867650449,01%2154,25
VK 30.01 (P)6465,5932847446,62%648,67
Jagdpanzer E 100102359,3159647053,19%1782,06
Object 430 Version II91860,7860345054,89%2249,09
T25 Pilot Number 1 81482,2293544856,25%2392,26
T3091976,8556044151,47%1928,31
G.W. E 100101592,9143543451,15%1520,18
M53/M5591613,8050143347,34%1866,11
IS-7102149,0368043247,69%1931,98
T-34-856733,4154840148,88%1481,01
VK 45.02 (P) Ausf. B91700,4962439546,84%1795,67
AMX 50 B102386,6160639353,18%2234,06
MT-256597,0149039354,20%2083,76
T57 Heavy102453,8364639154,48%2269,10
Strv 103B102088,1259036650,27%1553,90
M10391722,4176033854,44%1990,74
T4991356,5256133354,35%2533,57
IS-4102120,2773733250,30%1925,06
Object 70492245,7160633157,40%2183,20
T-1092132,8171532653,07%2687,10
Škoda T 5091854,4352432547,38%1914,60
T-4481175,7672031854,40%1928,59
T110E5102288,4764031250,64%2091,76
Panther II81174,6366731151,45%1773,21
Conqueror91865,3060730851,95%2033,31
Spähpanzer Ru 25191325,2857730856,17%2378,76
M46 Patton91376,3173130049,33%1416,07
T-62A101987,0267729751,85%1980,12
Concept 1B 92093,2378429153,26%1818,99
M54 Renegade 81792,5068928951,90%2086,04
M26 Pershing81280,5273228655,24%1982,75
E 5091620,3571928550,53%1708,76
G.W. Tiger91799,6165428152,31%2138,58
Bat.-Châtillon Bourrasque 81865,1597326857,84%2666,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5312,9527726549,81%697,63
Waffenträger auf Pz. IV92200,4056326357,41%2096,30
IS-381587,1780726155,56%2380,07
Bat.-Châtillon 25 t AP91475,2969725856,98%1814,75
XM551 Sheridan101007,7253325753,70%1121,92
Rhm.-Borsig Waffenträger81767,4552425647,27%2043,49
Ares 8591622,8961524355,97%1582,98
Jagdtiger92081,9856723651,69%2022,68
Leopard Prototyp A91442,5472723554,47%1380,82
VK 45.02 (P) Ausf. A81326,6168423145,89%1694,36
Grille 15102177,0760123050,00%1792,16
Lorraine 155 mle. 5071518,1762922653,10%2311,84
Hotchkiss EBR7811,4544222254,50%1900,07
AMX 50 10081715,7284021962,56%2444,59
Leo7990,2453121858,72%1825,15
WZ-132A91398,8457421756,68%2123,92
Emil II92086,0659321655,09%2150,37
T-100 LT101500,0953721650,93%1995,53
STA-181105,2850321453,74%1473,27
Rinoceronte102187,9354321343,66%1701,77
Lorraine 155 mle. 5181536,7165621154,98%2212,18
AMX 13 105101642,0460221140,76%1985,32
Caernarvon81288,8560320953,11%1626,94
E 7591787,7358420656,80%1981,99
T 55A 91665,1967420555,12%1826,56
WZ-111 Alpine Tiger 81534,0471820351,23%1957,73
VK 30.01 (H)5690,8855620252,97%1837,64
TVP T 50/51102304,4769320057,00%2265,01
Kranvagn102532,8572819852,53%2388,30
T71 DA7865,0972519854,55%2119,46
Centurion Mk. 7/191948,2962219754,31%2437,58
IS-M81416,1056719753,81%1851,06
Panther7879,6159519652,55%1392,14
11081415,8455719653,57%1771,91
AMX 50 12092241,6587819652,04%2623,18
T3281451,0277019652,55%2014,81
T54E191984,5688319654,59%2305,27
G.W. Panther71670,4868819454,12%2499,05
Panhard EBR 9091407,6564619349,22%2351,56
Object 430U102325,0573919259,38%2260,77
SU-100M171245,8252618852,13%2003,11
Cromwell B 61024,4276318856,38%2320,29
M41 Walker Bulldog8964,5856318651,61%2100,35
Rheinmetall Panzerwagen101365,4854918543,24%1432,20
Object 26392234,6957518555,14%2304,71
113102127,7252018446,20%1887,13
Hummel6808,7142818244,51%1327,20
Emil I81661,7560618259,34%2278,66
Comet7911,3852018247,80%1676,68
T6981572,0888018157,46%2724,51
Super Conqueror102272,5757418043,33%1884,86
Prototipo Standard B92052,3564817953,63%2142,15
Object 41681284,1270217955,87%1772,08
Panhard AML Lynx 6x681011,5559117952,51%1889,89
CS-52 LIS 81646,6687817954,19%2361,63
AMX 12 t6562,5862117753,11%1692,13
Object 70592004,9359017751,98%2337,03
Type 6191744,5460817446,55%1902,55
Grille5508,9023317141,52%935,11
UDES 1691811,4758817053,53%2043,31
Ferdinand81818,6768616953,85%2320,89
Indien-Panzer81556,2188116951,48%2500,27
Object 268 Version 4102693,9065416955,62%2599,02
ISU-15281743,5378116350,92%2088,92
T9592254,9461716257,41%2145,81
Object 279 early 102165,0371416155,28%1467,64
T2971291,2482115757,32%2005,11
Manticore101203,1460815749,68%1333,37
T2881520,5855415651,92%1863,80
T2071013,0865115152,32%1684,76
Chrysler K GF 81494,9169415054,67%1896,27
Vz. 55102304,2659314947,65%1771,02
FV215b (183) 102084,9060514746,26%1437,69
M24 Chaffee5484,1265314656,85%1819,54
Type 71101976,2465614148,94%1437,34
T376715,1759214152,48%2274,30
T28 Prototype81770,9975813959,71%2379,58
AMX 13 757543,2158513851,45%1116,80
Centurion Mk. I81439,7562713860,14%2465,63
Tiger II81642,4678313654,41%2381,27
Bat.-Châtillon 12 t8855,8060813557,04%1828,65
M1271183,3955913349,62%1833,33
Type 5 Chi-Ri7979,7758313250,76%1763,23
TVP VTU Koncept81219,8153713158,02%1752,49
AT 771343,3160313163,36%2026,83
AMX 50 Foch B102194,0571713153,44%1733,59
Ares 7581568,8857513140,46%1906,95
IS-271258,8556213049,23%1938,00
S-5171043,0955712949,61%1351,56
Progetto M40 mod. 65102216,8567212959,69%2149,84
FV215b 102020,2361512939,53%1650,02
P.44 Pantera81601,4266112753,54%2431,91
SU-10061012,1357812651,59%2021,14
AMX M4 mle. 457945,8856412646,83%1216,87
T110E4102615,9456512658,73%2284,55
M10 Wolverine5789,1058612456,45%2442,28
SU-15271243,5662712352,85%1934,90
E 100102332,8164112354,47%2122,58
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4176,5115412242,62%222,16
T25 AT71316,1964912255,74%2171,39
GSOR 3301 AVR FS91137,6473312258,20%1833,12
LTTB8700,2852912057,50%1324,92
WZ-1317617,0378411757,26%1325,35
UDES 0381485,7456211748,72%1810,59
M18 Hellcat6911,4460111752,14%1745,83
SU-10181567,4459711652,59%2294,18
FV217 Badger102292,7375311649,14%1690,51
Panhard AMD 178B6583,3137711656,03%1888,38
Caernarvon Action X 81541,3691711658,62%2237,08
50TP Tyszkiewicza92170,0468211550,43%2218,07
VK 30.02 (D)71022,4484311455,26%1988,67
LHMTV81021,4765111248,21%2072,43
Jagdpanther71226,9362311157,66%1983,05
GSR 3301 Setter7730,0848111056,36%1753,13
53TP Markowskiego81585,7679910944,95%1803,20
T28 Concept 71356,2362210966,06%2579,42
T-437817,9159610850,93%1416,40
K-91101957,9062310850,00%1587,88
T675681,0060210764,49%2079,87
Kampfpanzer 50 t 92083,7873310747,66%2046,86
Super Hellcat 71195,1370610754,21%1983,55
UDES 15/16101985,3764210647,17%1712,00
Object 260 102279,1776310547,62%1714,53
Type 586641,1744510459,62%1367,15
AMX 30 1er prototype91585,9078410450,00%1555,19
Sturer Emil71344,5173710354,37%2224,19
M5 Stuart4250,8646910152,48%684,58
Type 62 7900,0878310056,00%2505,15
Wespe3193,1113810042,00%520,56
CS-5991751,9467410046,00%1750,15
FV380591073,1058110046,00%954,20
Type 4 Heavy91464,055609950,51%1282,96
Ikv 90 Typ B7990,644289851,02%1557,84
UDES 14 Alt 581287,456539847,96%1632,33
M4A1 Sherman5433,035089762,89%1189,39
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.490,071929750,52%128,42
Konštrukta T-34/10071166,275879659,38%2384,85
AMX AC mle. 4671084,906129654,17%1808,19
IS71139,387369557,89%1941,62
Conqueror Gun Carriage101663,297189561,05%1430,71
AMX ELC bis5539,545889458,51%2201,23
WZ-12091593,157639350,54%1647,05
T-345393,433819053,33%1109,52
O-Ho81423,875509045,56%1638,27
A-4471119,067879054,44%2231,97
KV-26972,785078952,81%1822,02
Charioteer81335,156198950,56%1672,84
Cromwell6878,207258759,77%2173,42
Black Prince71247,878638759,77%2089,11
Object 705A102637,947828568,24%2630,46
Bat.-Châtillon 155 58101503,726838355,42%1404,04
FV4004 Conway91761,655858250,00%1670,94
Škoda T 256978,495668155,56%2514,55
SDP 57 Gowika7930,904408041,25%1087,99
Škoda T 245543,533477846,15%1661,12
Vz. 71 Tesák101356,507467858,97%1616,07
M-VI-Y91231,245167844,87%1072,70
Strv 103-092015,707507753,25%1915,21
Ikv 65 Alt II6892,584347651,32%1789,71
ARL 446839,715857546,67%1337,88
Spähpanzer SP I C71069,256817557,33%2844,98
FV601 Saladin8703,856037554,67%765,63
IS-2-II81536,117797545,33%1781,58
TS-5 81908,778847562,67%2193,88
CS-5381255,957147462,16%1996,55
AT 86893,314847455,41%1816,79
P.43 ter71104,735707360,27%1986,14
Progetto CC55 mod. 5481604,827457357,53%1834,88
59-166241,264907350,68%541,98
FV3046789,904057353,42%1530,17
Bishop5450,102617245,83%959,12
Jagdpanzer IV6585,854457149,30%993,02
T25/271223,858067163,38%2170,02
Type 4 Chi-To6752,075567048,57%1516,01
O-I61015,195227060,00%2025,10
GSOR 1006 Scheme 791136,005756950,72%965,96
IS-3-II92129,689306952,17%2365,12
KV-15799,135416867,65%2314,63
AMX AC mle. 4881495,287886857,35%1878,14
M24E2 Super Chaffee 6734,046276850,00%2258,16
M36 Jackson6972,765326746,27%1755,27
Char Futur 4 92239,737206749,25%2486,71
Type T-345615,146126662,12%2066,31
Churchill VII6807,866316645,45%1599,18
O-I Experimental5940,175566659,09%2291,60
AMX 65 t81133,647176651,52%1259,72
M-III-Y81205,526726662,12%1444,83
WZ-111-1G FT81311,176676544,62%1501,51
M4A3E8 Sherman6829,955216355,56%1970,45
Strv 746864,115026358,73%1920,33
FV20781027,897146256,45%1217,86
AMX M4 mle. 5192277,688606253,23%2527,66
Strv m/42-57 Alt A.2 61185,698456262,90%2671,02
WZ-111 model 5A102263,826626048,33%2054,16
ARL V3961007,586926055,00%2292,11
M446898,235746053,33%1714,97
AT 15A 71334,959305966,10%2351,45
Crusader 5.5-in. SP7809,455635841,38%970,97
SDP 58 Kilana81462,356655749,12%1569,75
BZ-6891651,916925750,88%1359,15
SU-855680,004335651,79%1854,94
M75337,204665657,14%1332,96
Ho-Ri 191963,367725651,79%1778,08
Panhard EBR 105101313,615915644,64%1455,44
T216631,356775560,00%1955,35
STB-1101994,706575450,00%1673,14
SMV CC-6781202,836845448,15%1423,06
Churchill I5622,135855356,60%1507,71
CS-63101938,777605358,49%1860,03
Controcarro 1 Mk. 291417,797795352,83%1223,25
Tiger I71622,819915257,69%2741,61
SDP 60 Gonkiewicza91677,195565246,15%1338,84
TNH 105/100081696,458955154,90%2431,71
Type 5 Heavy102165,907125145,10%1596,95
Valentine3372,663185050,00%1538,53
AT 1581595,208695056,00%1872,17
WZ-132-1101444,086054948,98%1795,96
Object 268102255,825494948,98%1717,22
AMX M4 mle. 54101901,236814852,08%1385,68
P.43 bis6885,005294748,94%1678,36
VK 16.02 Leopard5269,173114755,32%795,76
LPT-67 Šelma9651,215014746,81%657,75
T92 HMC101635,346384748,94%1368,76
Object 261101610,876334755,32%1484,18
A-436846,518274759,57%2312,80
Bat.-Châtillon 155 5591314,067354753,19%1378,86
Ikv 1035507,093364654,35%1403,52
WZ-111G FT92370,598284647,83%2415,05
212A91633,336134643,48%1544,39
BZ-75101913,205784641,30%1166,20
FV227 Conceiver81411,746984650,00%1773,11
Pz.Kpfw. II Luchs4202,093054557,78%695,85
Nashorn6911,876434560,00%1863,40
114 SP2 102147,005554544,44%1421,96
Strv m/425528,283634353,49%1536,81
Pz.Kpfw. 38 (t)354,141394344,19%31,62
Object 277102087,656774351,16%1876,25
Type 3 Chi-Nu5601,275994158,54%2138,38
Crusader6392,544754156,10%1235,68
Sturmpanzer I Bison3126,071294148,78%268,74
T110E3102444,418114165,85%2036,06
Pz.Kpfw. VII102544,906774163,41%2445,91
60TP Lewandowskiego102447,657904052,50%1985,45
Pz.Kpfw. II2108,901373938,46%226,56
M415522,444103946,15%817,86
SMV CC-5671032,055663948,72%1447,74
Sherman III5376,924333943,59%872,01
M-V-Y102251,057273953,85%1942,17
AMX 50 Foch92103,329343871,05%2071,06
FV4005 Stage II101705,685023860,53%1354,76
Challenger71038,747073860,53%1617,61
Ashigaru 101766,615693844,74%1153,98
Panther/M10 71266,217763860,53%2540,41
CS-4471236,035713652,78%2144,97
SU-85B4303,973923571,43%849,22
VK 28.016544,235893554,29%1701,48
O-Ni71110,067493458,82%1571,75
Type 4 Ju-To71077,478103467,65%1527,77
Concept No. 5101616,155643455,88%1290,26
Chimera 81648,858183455,88%1767,72
BDR G1 B5508,363623324,24%844,20
T404381,553553345,45%948,96
Type 5781248,127513342,42%1191,13
Ares 90101763,396113339,39%1202,58
Tortoise92564,7611453369,70%2685,49
Semovente M43 Bassotto61174,757593253,13%2429,61
Type 3 Ju-Nu61056,417093253,13%1499,63
BZ-16681370,447523237,50%1579,06
Pawlack Tank6761,534513253,13%1167,81
Grant4384,842783151,61%1318,26
Charlemagne 82017,588803161,29%2262,08
Sherman Firefly61018,307393056,67%2393,47
SDP 44 Burza6862,975823046,67%1707,65
AMX 30 B102167,977663046,67%2131,54
Pz.Kpfw. 35 (t)2105,891372842,86%351,76
Controcarro 3 Minotauro102339,938992857,14%1870,03
T-50-2 6626,364832857,14%1943,49
Object 452K 102491,647712864,29%1965,42
Type 6891802,568682751,85%1573,30
S35 CA5932,198052766,67%3137,71
ST vz. 394225,882462665,38%712,55
M5A1 Stuart4268,734482650,00%932,02
Somua SAu 404274,963262552,00%670,58
FV224 Chopper71566,687112548,00%2175,98
Pz.Sfl. IVc5640,716522470,83%1926,64
Ho-Ri 28912,656162356,52%937,90
Centurion Action X101418,615592356,52%1160,36
M3 Lee4265,913902263,64%1049,17
BZ-5871116,236702245,45%1413,14
Covenanter5327,003832152,38%1171,83
Stinger 101820,626222142,86%942,63
45TP Habicha71338,408472070,00%2305,89
Pz.Kpfw. III/IV5187,301992020,00%232,90
T-22 medium 101964,636841957,89%1923,41
LT vz. 383170,561971850,00%592,80
WZ-113G FT102026,224441855,56%1364,09
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61010,397791855,56%3132,14
Leichttraktor1110,761991782,35%585,51
121B 102029,475281741,18%1628,66
M4A3E2 Sherman Jumbo6668,755721643,75%1245,72
Marder 38T4600,816041643,75%1985,41
NC 70 Błyskawica101296,875511540,00%754,02
Renault UE 573332,203811566,67%1340,96
M8A14462,074571560,00%1332,16
SDP 40 Zadymka5923,295671457,14%2541,38
HWK 128574,006321353,85%1008,72
Pz.Kpfw. 5581256,776901369,23%1190,70
T56 GMC3244,922281216,67%646,76
Marder II3253,753371250,00%761,76
Object 274a 81292,335841241,67%1529,19
T-463128,552311145,45%370,77
121101967,557541154,55%1726,03
Chi-To SP7905,185751145,45%795,61
M3 Stuart3256,004231060,00%1179,37
Type 98 Ke-Ni3272,103841060,00%1207,96
Type 5 Ke-Ho4514,207311070,00%2219,99
M-II-Y71123,207791050,00%1478,28
VK 168.01 Mauerbrecher 8992,706741050,00%910,13
Kanonenjagdpanzer 105 81342,104461050,00%1281,11
STA-2 81366,007831050,00%1854,77
Heavy Tank No. VI 61154,609211060,00%2273,35
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81546,608801040,00%2364,21
Dicker Max 6620,902361030,00%829,87
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6986,706181070,00%2252,40
T92 8643,904221040,00%1016,68
FV1066 Senlac 8950,707941050,00%1701,22
ISU-122S 71192,004471060,00%1900,28
T-54 first prototype 81456,004531030,00%1868,72
Somua SM 82409,506941040,00%3044,51
112 81539,007121020,00%1641,46
14TP4311,00405955,56%1257,00
Ho-Ri 3102767,56753944,44%2076,76
FV230 Canopener101900,78919955,56%1253,18
King Tiger (Captured) 71664,33690944,44%2295,82
BT-7474,38133850,00%103,72
Type 2597 Chi-Ha3320,25374850,00%1235,26
Type 95 Ji-Ro6555,25631887,50%967,77
BT-2260,57104742,86%43,00
ST-II101315,33759666,67%1039,70
IS-2 shielded 71521,83792666,67%1956,43
Vickers Mk. E Type B2155,20300560,00%675,79
MS-1183,80134560,00%384,03
Panzerjäger I2184,40288540,00%553,65
Cruiser Mk. II2185,20203520,00%599,29
T1E6 277,40199540,00%113,68
Bretagne Panther 61182,4010955100,00%2432,63
LT vz. 35279,25126425,00%115,46
M2 Light2170,50292450,00%557,89
Ashbringer 101344,00600425,00%574,15
Type 95 Ha-Go2229,334483100,00%1157,41
40TP Habicha6262,67351366,67%438,16
Cruiser Mk. I1207,67239333,33%873,87
Cruiser Mk. IV4173,00253333,33%270,74
VK 100.01 (P)8891,00391366,67%1034,55
Tetrarch 2108,00153333,33%293,54
Excalibur 61186,67564333,33%2279,07
Cobra 91970,0039530,00%1857,11
Vickers Medium Mk. I1220,00391250,00%1305,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51032,0061720,00%2801,46
K-91-PT 91303,0025120,00%930,47
Vickers MBT Mk. 3 101820,007712100,00%1696,31
AE Phase I 91420,50546250,00%984,65
Lorraine 40 t 81845,0033120,00%1598,05
Kolohousenka1113,002291100,00%630,52
Strv m/38228,005610,00%0,00
T1 Cunningham127,002510,00%0,00
Renault Otsu161,003031100,00%272,03
Strv m/40L3108,002241100,00%377,11
Lago464,008610,00%0,00
Renault NC-31142,004501100,00%264,10
A-20554,002061100,00%261,00
Pvlvv fm/422251,0024110,00%1031,21
Ikv 723429,005391100,00%1733,38
Sav m/434670,005661100,00%2327,27
Type 95 Heavy40,001511100,00%261,00
T-262108,008810,00%281,84
Cruiser Mk. III3476,006361100,00%3279,71
Kampfpanzer 07 P(E) 10826,008481100,00%545,56
Obsidian 83172,00109410,00%6044,60
E 77 91727,0047910,00%1049,35
Object 777 Version II 95146,0014771100,00%10010,05
Kunze Panzer 92596,0013411100,00%3627,07
MKA 2270,0019110,00%736,76
Patton the Tank 92708,009741100,00%3973,06
Type 3 Chi-Nu Kai 5392,006091100,00%1185,03
Valentine II 4194,003311100,00%664,79
SU-100Y 63103,00134410,00%7097,03
LTP 3306,0023810,00%1494,20
Pz.Kpfw. II Ausf. D 237,002971100,00%261,00
StuG IV 5517,004281100,00%1493,12
M10 RBFM 5659,0044410,00%945,10
Krupp-Steyr Waffenträger 7983,007921100,00%1218,38
Gryphon 103762,008711100,00%2325,40
WZ-120-1G FT 82309,0056310,00%2560,40
Nergal 81626,0012111100,00%1504,18

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/12/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/12/2022
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/03/2021
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/03/2015
Gestopt: 10/05/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/01/2015
Gestopt: 23/03/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/05/2015
Gestopt: 28/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/03/2017
Gestopt: 22/05/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/05/2019
Gestopt: 25/09/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/02/2017
Gestopt: 06/03/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 31/05/2017
Gestopt: 23/08/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/03/2016
Gestopt: 14/01/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/01/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/07/2014
Gestopt: 12/12/2014