Liquitech

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/02/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7425000
Gemiddelde tier8,550,000,000,00
Overwinningen486665,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren249233,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand670,90%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd324943,76%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd124621,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,980,000,000,00
Gezien134341,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht2.720,320,000,000,00
Veroveringspunten94631,2700,0000,0000,00
Verdedigingspunten85361,1500,0000,0000,00
Ervaring1.147,720,000,000,00
WN72264,710,000,000,00
WN84250,190,000,000,00
Totaal
Gevechten7425
Gemiddelde tier8,55
Overwinningen486665,54%
Verloren249233,56%
Gelijkstand670,90%
Gevechten overleefd324943,76%
Tanks vernietigd124621,68
Gedood / dood ratio2,98
Gezien134341,81
Schade toegebracht2.720,32
Veroveringspunten94631,27
Verdedigingspunten85361,15
Ervaring1.147,72
WN72264,71
WN84250,19
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten100000
Overwinningen8383,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1515,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5353,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd910,9100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,940,000,000,00
Gezien600,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.965,150,000,000,00
Veroveringspunten370,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten360,3600,0000,0000,00
Ervaring985,490,000,000,00
Totaal
Gevechten100
Overwinningen8383,00%
Verloren1515,00%
Gelijkstand22,00%
Gevechten overleefd5353,00%
Tanks vernietigd910,91
Gedood / dood ratio1,94
Gezien600,60
Schade toegebracht1.965,15
Veroveringspunten370,37
Verdedigingspunten360,36
Ervaring985,49
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten55000
Overwinningen5192,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren35,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,82%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3563,64%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd400,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien651,1800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.355,220,000,000,00
Veroveringspunten330,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten861,5600,0000,0000,00
Ervaring1.031,020,000,000,00
Totaal
Gevechten55
Overwinningen5192,73%
Verloren35,45%
Gelijkstand11,82%
Gevechten overleefd3563,64%
Tanks vernietigd400,73
Gedood / dood ratio2,00
Gezien651,18
Schade toegebracht1.355,22
Veroveringspunten330,60
Verdedigingspunten861,56
Ervaring1.031,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten127000
Overwinningen10582,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren2217,32%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7861,42%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1461,1500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,980,000,000,00
Gezien890,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.491,310,000,000,00
Veroveringspunten730,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten6254,9200,0000,0000,00
Ervaring1.151,160,000,000,00
Totaal
Gevechten127
Overwinningen10582,68%
Verloren2217,32%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd7861,42%
Tanks vernietigd1461,15
Gedood / dood ratio2,98
Gezien890,70
Schade toegebracht1.491,31
Veroveringspunten730,57
Verdedigingspunten6254,92
Ervaring1.151,16
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten380000
Overwinningen31883,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren6015,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,53%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22358,68%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3250,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,070,000,000,00
Gezien3070,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.399,870,000,000,00
Veroveringspunten3450,9100,0000,0000,00
Verdedigingspunten3690,9700,0000,0000,00
Ervaring1.017,780,000,000,00
Totaal
Gevechten380
Overwinningen31883,68%
Verloren6015,79%
Gelijkstand20,53%
Gevechten overleefd22358,68%
Tanks vernietigd3250,86
Gedood / dood ratio2,07
Gezien3070,81
Schade toegebracht1.399,87
Veroveringspunten3450,91
Verdedigingspunten3690,97
Ervaring1.017,78
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten165000
Overwinningen12575,76%00,00%00,00%00,00%
Verloren4024,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7646,06%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1530,9300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,720,000,000,00
Gezien1010,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.999,760,000,000,00
Veroveringspunten510,3100,0000,0000,00
Verdedigingspunten500,3000,0000,0000,00
Ervaring971,660,000,000,00
Totaal
Gevechten165
Overwinningen12575,76%
Verloren4024,24%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd7646,06%
Tanks vernietigd1530,93
Gedood / dood ratio1,72
Gezien1010,61
Schade toegebracht1.999,76
Veroveringspunten510,31
Verdedigingspunten500,30
Ervaring971,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (107)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
ELC EVEN 90 81194,23112739467,26%3432,14
Rheinmetall Skorpion G 82551,24114436968,29%3902,25
Bat.-Châtillon 25 t103521,08106634062,94%4270,08
T-54 ltwt.92144,52116733562,69%4472,74
T-34-3 82275,36117731064,19%4263,37
IS-2 71954,23114025666,02%3492,98
T95/FV4201 Chieftain 104660,76136025471,65%4810,70
Object 140103780,57118723671,61%4693,31
AMX 50 B103713,8599921662,04%4184,78
T-5493454,75126721260,38%5322,54
IS-382515,20122920071,50%4070,96
T-62A103569,90109817360,69%4094,00
STB-1103870,68113417166,67%4280,52
M53/M5592221,9289014353,15%2629,24
113103665,84112114167,38%4252,89
FCM 50 t 82328,48125313969,78%4498,68
T3761439,58117913265,15%6506,99
M40/M4382085,2293312471,77%2759,55
SU-122-44 71955,34102012064,17%3467,19
CS-52 LIS 82872,01132411362,83%5123,09
Strv S1 82235,1790611254,46%2866,32
Leopard 1104502,7911879867,35%5430,09
60TP Lewandowskiego104330,3911809669,79%4497,16
T-1093262,2512219362,37%4958,38
M4461253,537878669,77%2578,79
LTTB81612,8712068569,41%4528,66
HWK 30 81831,3711838459,52%4995,29
Cromwell B 61588,5911628264,63%4433,81
MT-256872,358947755,84%3640,51
IS72397,4012897265,28%5122,35
Panhard EBR 105102404,919357055,71%4211,19
AMX 50 10082797,1713666080,00%4547,33
E 7593556,3213115967,80%4544,21
Vz. 55104576,0312575863,79%4772,97
Leopard Prototyp A94241,2613935771,93%5796,85
Panhard AML Lynx 6x681879,2310895766,67%4687,54
Panhard EBR 9092323,8612955771,93%5556,62
Object 43093489,3713555770,18%4846,39
TNH T Vz. 5193635,6313375671,43%4555,50
Type 6193082,5411375658,93%4055,51
IS-272325,9212615263,46%4700,63
T-34-85 Rudy 61522,2011534977,55%3748,82
Strv 103-093199,6311574877,08%3923,94
Hotchkiss EBR71391,6011484782,98%4164,84
Chrysler K GF 81876,2810134652,17%2919,02
Object 907 103725,8211494564,44%3660,78
T-22 medium 103843,8411714573,33%4535,60
Super Conqueror104577,9512914463,64%4931,53
UDES 0382358,149144257,14%3268,76
Conqueror92878,2611764261,90%4008,75
Indien-Panzer82356,8111754261,90%4087,38
AMX 13 9091645,9811254173,17%3091,66
IS-7103674,3811253966,67%4759,52
T92 HMC102157,568203966,67%2132,56
TVP T 50/51103674,8210433857,89%4327,03
T-4482795,5013493857,89%5328,68
AMX 50 12093060,6111953677,78%4413,07
CS-5994059,2014323577,14%5778,30
Spähpanzer Ru 25191215,749423560,00%2253,89
HWK 1281029,549653562,86%2378,51
leKpz M 41 90 mm GF 82080,4911563562,86%5609,50
STA-2 82396,8012873571,43%4650,65
ARL 4461350,749253461,76%3039,08
Tiger II82765,3412323256,25%4271,04
Prototipo Standard B93605,2313163066,67%4399,51
M1271651,728702962,07%2663,39
CS-5382552,8811532642,31%4754,80
Škoda T 5093744,5613592568,00%5115,41
TNH 105/100083020,3613002556,00%5454,17
T110E3103425,9210082470,83%3088,35
11082260,5210762365,22%3562,03
50TP Tyszkiewicza93808,8313342360,87%4807,05
FV3046975,915512352,17%1798,67
Spähpanzer SP I C71074,789792382,61%2827,90
45TP Habicha72118,0011352157,14%3770,45
53TP Markowskiego82924,4312422157,14%4385,94
WZ-111 model 1-493498,3013442080,00%5091,25
Strv m/42-57 Alt A.2 61644,0510712060,00%4368,60
P.44 Pantera81929,7810271855,56%3348,24
STA-182532,8312721866,67%4171,05
Crusader 5.5-in. SP71338,828851758,82%1994,94
FV20781679,509911662,50%2294,53
Panhard AMD 178B61204,0610061675,00%5283,32
Object 277103778,5611141668,75%4159,82
T-100 LT10956,876351533,33%911,73
Caernarvon83123,0715661457,14%5303,35
AMX 13 757905,087691353,85%2206,62
M4A1 Revalorisé 82598,8513511376,92%5190,09
CS-63104839,4513351154,55%4893,16
M54 Renegade 83019,1815821172,73%4967,04
VK 30.02 (D)71837,0014091090,00%4399,65
BZ-176 82439,2011181060,00%2656,40
Tiger I73272,331717966,67%7746,29
IS-6 83414,891550988,89%5694,23
P.43 ter72873,131739887,50%8401,66
Carro da Combattimento 45 t 103911,13941825,00%4124,55
Vz. 44-172908,7117167100,00%5249,09
Grille 15104082,431007757,14%3778,36
Chieftain/T95 83025,0016396100,00%6901,51
T-54 first prototype 83326,251897475,00%7686,62
AMX 12 t61600,671251366,67%5745,95
Type 3 Chi-Nu Kai 51099,00971366,67%3859,35
E 100102761,0054920,00%1832,11
BZ-75104725,0014641100,00%3696,22
Object 430U103952,0014011100,00%4628,36
IS-5 (Object 730) 84543,0022501100,00%9085,20
StuG IV 5605,0029910,00%1108,51

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/02/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/12/2021
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/02/2024
Gestopt: 27/02/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/02/2018
Gestopt: 25/03/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/03/2020
Gestopt: 04/12/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/02/2019
Gestopt: 13/02/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/01/2019
Gestopt: 08/02/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/05/2018
Gestopt: 09/06/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/04/2018
Gestopt: 17/05/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/01/2018
Gestopt: 24/02/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/05/2017
Gestopt: 24/11/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/02/2017
Gestopt: 01/05/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/08/2016
Gestopt: 09/02/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 21/03/2016
Gestopt: 28/08/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/12/2015
Gestopt: 12/02/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/10/2015
Gestopt: 27/11/2015