LuNA_The_WoRsT_CL1cKeR

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/03/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31841020147
Gemiddelde tier8,610,009,208,99
Overwinningen2101966,01%00,00%1050,00%9463,95%
Verloren1044432,80%00,00%1050,00%4933,33%
Gelijkstand3781,19%00,00%00,00%42,72%
Gevechten overleefd1766055,46%00,00%1155,00%9262,59%
Tanks vernietigd566131,7800,00371,853112,12
Gedood / dood ratio3,990,004,115,65
Gezien375191,1800,00291,452101,43
Schade toegebracht2.922,080,003.885,203.598,33
Veroveringspunten147730,4600,0000,001591,08
Verdedigingspunten435331,3700,0030,151531,04
Ervaring1.149,060,001.103,801.279,37
WN72311,160,002246,462584,52
WN84138,860,004981,814796,98
Totaal
Gevechten31841
Gemiddelde tier8,61
Overwinningen2101966,01%
Verloren1044432,80%
Gelijkstand3781,19%
Gevechten overleefd1766055,46%
Tanks vernietigd566131,78
Gedood / dood ratio3,99
Gezien375191,18
Schade toegebracht2.922,08
Veroveringspunten147730,46
Verdedigingspunten435331,37
Ervaring1.149,06
WN72311,16
WN84138,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten20
Gemiddelde tier9,20
Overwinningen1050,00%
Verloren1050,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1155,00%
Tanks vernietigd371,85
Gedood / dood ratio4,11
Gezien291,45
Schade toegebracht3.885,20
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten30,15
Ervaring1.103,80
WN72246,46
WN84981,81
Voorbije 30 dagen
Gevechten147
Gemiddelde tier8,99
Overwinningen9463,95%
Verloren4933,33%
Gelijkstand42,72%
Gevechten overleefd9262,59%
Tanks vernietigd3112,12
Gedood / dood ratio5,65
Gezien2101,43
Schade toegebracht3.598,33
Veroveringspunten1591,08
Verdedigingspunten1531,04
Ervaring1.279,37
WN72584,52
WN84796,98
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1407000
Overwinningen107376,26%00,00%00,00%00,00%
Verloren30221,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand322,27%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd89363,47%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11220,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,180,000,000,00
Gezien5220,3700,0000,0000,00
Schade toegebracht2.019,490,000,000,00
Veroveringspunten13870,9900,0000,0000,00
Verdedigingspunten9980,7100,0000,0000,00
Ervaring1.033,540,000,000,00
Totaal
Gevechten1407
Overwinningen107376,26%
Verloren30221,46%
Gelijkstand322,27%
Gevechten overleefd89363,47%
Tanks vernietigd11220,80
Gedood / dood ratio2,18
Gezien5220,37
Schade toegebracht2.019,49
Veroveringspunten13870,99
Verdedigingspunten9980,71
Ervaring1.033,54
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten64000
Overwinningen4875,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1421,88%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3859,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd550,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,120,000,000,00
Gezien550,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.356,950,000,000,00
Veroveringspunten80,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten1282,0000,0000,0000,00
Ervaring937,970,000,000,00
Totaal
Gevechten64
Overwinningen4875,00%
Verloren1421,88%
Gelijkstand23,13%
Gevechten overleefd3859,38%
Tanks vernietigd550,86
Gedood / dood ratio2,12
Gezien550,86
Schade toegebracht1.356,95
Veroveringspunten80,13
Verdedigingspunten1282,00
Ervaring937,97
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten32000
Overwinningen2371,88%00,00%00,00%00,00%
Verloren825,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1650,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd381,1900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,380,000,000,00
Gezien230,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht813,470,000,000,00
Veroveringspunten190,5900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1113,4700,0000,0000,00
Ervaring797,000,000,000,00
Totaal
Gevechten32
Overwinningen2371,88%
Verloren825,00%
Gelijkstand13,13%
Gevechten overleefd1650,00%
Tanks vernietigd381,19
Gedood / dood ratio2,38
Gezien230,72
Schade toegebracht813,47
Veroveringspunten190,59
Verdedigingspunten1113,47
Ervaring797,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten494000
Overwinningen39179,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren10320,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd32565,79%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5191,0500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio3,070,000,000,00
Gezien4110,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.371,920,000,000,00
Veroveringspunten1070,2200,0000,0000,00
Verdedigingspunten23084,6700,0000,0000,00
Ervaring1.052,430,000,000,00
Totaal
Gevechten494
Overwinningen39179,15%
Verloren10320,85%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd32565,79%
Tanks vernietigd5191,05
Gedood / dood ratio3,07
Gezien4110,83
Schade toegebracht1.371,92
Veroveringspunten1070,22
Verdedigingspunten23084,67
Ervaring1.052,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11297000
Overwinningen910280,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren209418,54%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1010,89%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd713463,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd108100,9600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,600,000,000,00
Gezien78850,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.286,270,000,000,00
Veroveringspunten80300,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten89050,7900,0000,0000,00
Ervaring946,930,000,000,00
Totaal
Gevechten11297
Overwinningen910280,57%
Verloren209418,54%
Gelijkstand1010,89%
Gevechten overleefd713463,15%
Tanks vernietigd108100,96
Gedood / dood ratio2,60
Gezien78850,70
Schade toegebracht1.286,27
Veroveringspunten80300,71
Verdedigingspunten89050,79
Ervaring946,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2716000
Overwinningen169362,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren100336,93%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand200,74%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd131848,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20120,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,440,000,000,00
Gezien11210,4100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.972,110,000,000,00
Veroveringspunten11800,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten18530,6800,0000,0000,00
Ervaring837,710,000,000,00
Totaal
Gevechten2716
Overwinningen169362,33%
Verloren100336,93%
Gelijkstand200,74%
Gevechten overleefd131848,53%
Tanks vernietigd20120,74
Gedood / dood ratio1,44
Gezien11210,41
Schade toegebracht1.972,11
Veroveringspunten11800,43
Verdedigingspunten18530,68
Ervaring837,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (290)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Leopard 1104131,441131157160,66%4698,93
105 leFH18B2 51443,26949116265,49%3790,34
E 25 72208,211273100267,76%4860,65
Conqueror Gun Carriage102602,6790295463,21%2480,38
FCM 50 t 82212,00116875667,06%3898,18
Bat.-Châtillon 25 t103495,46110974864,17%4049,43
AMX 50 B104052,21110565858,51%4480,58
T95/FV4201 Chieftain 104449,05125560067,17%4226,38
M40/M4382107,15103755766,97%2663,76
M53/M5592437,95100754663,55%2789,25
Progetto M35 mod. 46 83133,80148353667,91%5726,91
Bat.-Châtillon 155 58101790,2782040057,25%1555,85
TVP T 50/51103896,23113137764,99%4728,23
ELC EVEN 90 81482,67120637669,68%4130,50
212A92578,40103235261,65%2667,48
Object 261102430,5894532665,64%2428,47
Object 260 104156,41123132667,48%4665,14
Lorraine 155 mle. 5181768,54105731370,29%2252,54
G.W. E 100102577,8993130363,04%2564,20
T92 HMC102562,4290729865,10%2406,86
Object 907 104236,93127128765,85%4837,64
STB-1103913,15117227866,19%4632,91
AMX 13 57 72021,00149926767,79%6264,00
FV4005 Stage II103322,0989626059,62%3348,92
M2 Light Tank2861,1386825269,44%6123,91
Bat.-Châtillon 155 5591909,2999124665,85%2186,18
Cobra 93434,65127424669,92%4155,07
AMX 13 9091900,84111623567,23%4264,71
WZ-111 model 5A104298,45117422661,50%4971,44
T110E5103242,33101122265,77%3468,96
AMX 30 B103560,33103021166,35%4057,05
M48A5 Patton104199,97118320865,87%5083,19
T95E6 104128,36116820664,56%4804,32
T3282211,11115819969,35%3370,42
Object 279 early 105034,79139819574,36%4427,55
Progetto M40 mod. 65103626,37110119266,15%3731,94
LT-432 82018,37126419064,74%5549,24
M46 Patton93404,14135518771,66%4793,31
Kanonenjagdpanzer 105 82570,67113718766,84%3860,40
Caliban 82344,24122718565,41%3831,48
Object 268 Version 4104808,11124518170,17%5738,96
SU-14-281948,27105217768,36%2615,96
M60 104009,53114217558,86%4877,95
T110E4104062,08104917361,85%4396,04
Grille 15104253,30103517264,53%4448,40
Lion 104011,67111916959,17%4333,31
113103949,21114716861,31%4852,75
Centurion Action X103615,57110116866,07%4018,42
T26E4 SuperPershing 82151,81118416071,25%4043,81
Strv S1 82621,08109016065,00%3664,60
E 50 Ausf. M104064,11116415961,64%4819,08
Bat.-Châtillon Bourrasque 83072,62138815963,52%4985,40
Concept No. 5103819,32104515862,66%3866,11
Rheinmetall Skorpion G 83353,15140215567,74%5510,09
Object 752 93591,20138415468,18%3847,84
FV380591919,3194115166,23%2188,17
M10392883,01115714969,80%3865,50
Super Conqueror104454,14127114571,03%4720,14
Spähpanzer Ru 25191862,55119914269,72%4304,17
AMX 13 F3 AM61373,8593914061,43%2589,48
WZ-111 model 1-493673,99133313868,84%5162,29
E 75 TS 82958,15142913768,61%4858,38
Lorraine 155 mle. 5071754,79112113565,19%2638,98
Pz.Kpfw. I Ausf. C3639,6397513575,56%5211,74
Strv 103B104516,32123013476,12%4774,74
Type 59 G 82784,85139613363,16%4872,97
Cruiser Mk. III3489,2371413078,46%4256,95
G.W. Tiger (P)82266,79109013064,62%2906,97
Cromwell B 61688,31125713073,85%5033,25
T110E3104253,00112112969,77%4407,88
G.W. Panther71850,44116112860,16%2723,44
T57 Heavy Tank104488,63121012866,41%4761,12
Object 430U104585,74128512868,75%5651,04
T-44-100 82892,72146012771,65%5983,69
Object 263104226,63106612564,80%4338,87
Hummel61462,8294812459,68%2776,29
Kranvagn103691,41104912360,16%3939,95
TL-7 93366,24127112363,41%4067,25
M1271691,49116412275,41%2504,43
M4461494,8983512268,85%2986,50
SMV CC-64 Vipera 82786,80133311968,07%4156,66
T-100 LT102042,96108311569,57%3867,03
VK 72.01 (K) 103945,40113211363,72%3780,39
ShPTK-TVP 100 82943,57132411264,29%4751,74
Concept 1B 93708,57141911266,96%4281,70
AMX 13 7571216,11100511158,56%3430,30
T-1093455,00124111063,64%4633,71
T92 81484,64122911068,18%3790,64
IS-7104092,66117010960,55%4820,34
G.W. Tiger92387,02101110969,72%2607,80
SU-861565,44118310882,41%2517,94
Type 5 Ka-Ri 83277,06129910860,19%3978,16
Jagdpanther72216,96114310770,09%4576,52
AMX 50 Foch B104110,04112710671,70%4487,88
Lansen C 82977,28144310669,81%5068,99
T-5493238,78134010574,29%5083,20
M26 Pershing82550,92122410364,08%4533,82
FV20781925,90110810260,78%2622,70
Carro da Combattimento 45 t 104074,17124510166,34%4127,78
Škoda T 5093922,05132610071,00%5392,14
Strv 103-093506,41122010064,00%4603,60
T71 DA72008,73135510063,00%8090,54
S-5171857,3312089872,45%2515,03
FV30461286,097409864,29%2927,01
FV4202 82381,3713339865,31%4718,32
60TP Lewandowskiego103997,9811389768,04%3818,09
T26E5 Patriot 82918,9715519670,83%5804,93
Rhm.-Borsig Waffenträger83200,9712849469,15%4200,00
T4993053,9512949464,89%7586,68
Type 6193664,3113009365,59%5529,94
Tortoise93633,1812379360,22%4032,63
Type 5 Heavy103758,6611279259,78%3827,05
Object 277103684,8711279272,83%4234,67
112 82780,5714579275,00%4959,22
AMBT 83159,2414329169,23%4833,71
Kampfpanzer 50 t 93342,2614349178,02%4229,27
Object 430 Version II93521,2214128973,03%5305,05
T2972105,0812008867,05%3467,93
leKpz M 41 90 mm GF 81905,7211338766,67%5434,48
AMX AC mle. 4882386,6610028655,81%3652,71
VK 16.02 Leopard5719,629078572,94%3619,23
Crusader 5.5-in. SP71441,2811078571,76%2381,64
AMX 30 1er prototype93233,8812068567,06%4482,92
UDES 15/16104593,2412518372,29%5378,45
M54 Renegade 82850,4913298368,67%4051,07
Jagdpanther II82973,4512428273,17%4707,81
T-103 83028,5913928267,07%5224,87
FV215b (183) 103089,328318151,85%2517,85
T3093900,2412698070,00%4768,93
FV215b 104009,1311357965,82%4502,22
GSOR 1006 Scheme 793704,2613127664,47%5079,59
Leopard Prototyp A94015,5213557574,67%5807,31
SU-14-171883,7312127564,00%3217,95
Bat.-Châtillon 25 t AP93041,4911707471,62%4179,48
M56 Scorpion 71959,9110557467,57%3670,92
AT 1582326,7411287266,67%3188,25
XM551 Sheridan102372,199747258,33%3917,21
Vz. 55104427,6712377068,57%4564,20
114 SP2 103966,4610146959,42%3716,62
AMX 50 12093513,9412126765,67%5048,23
Waffenträger auf Pz. IV94197,9713926776,12%6212,88
IS-5 (Object 730) 81977,2810546774,63%2948,66
Object 430103520,5012066671,21%4271,57
TVP VTU Koncept82507,0811386560,00%5359,32
UDES 0382529,2011016564,62%3673,88
Panhard EBR 105103517,4012436377,78%5986,70
Emil II93322,1112876167,21%4596,41
STA-182769,9813346157,38%5907,85
Object 70493382,1511646071,67%3490,83
T2882561,5812726078,33%4071,14
CS-63103786,9011115860,34%4308,70
Löwe 82788,9514175868,97%4697,78
AMX 50 Foch93519,4012055759,65%4192,28
T28 Prototype83362,4014735775,44%5555,09
IS-382904,7513625671,43%5277,70
Object 41682911,8612225658,93%5272,06
FV601 Saladin82916,7914045667,86%5882,15
WZ-114 93011,4211475558,18%3816,75
AMX AC mle. 4671616,139775462,96%3137,60
SU-122-44 71975,6910785470,37%3899,68
T9593784,3112335263,46%5126,70
Panther II82627,8412664975,51%4993,34
Progetto C50 mod. 6693335,7511734856,25%4645,85
BZ-16682436,4011294759,57%3834,18
ISU-15282612,1110484669,57%3428,79
SU-100M172146,6711944669,57%4760,86
Mäuschen93470,2412684665,22%5043,99
Caernarvon Action X 82382,3714104667,39%4293,38
FV4004 Conway93551,2011334560,00%4675,20
Centurion Mk. 7/192672,4310604468,18%3330,81
Centurion Mk. I82278,5011324470,45%4527,43
Ho-Ri 283228,2713574468,18%5221,76
Jagdtiger93427,2011594465,91%4078,40
AMX 50 Foch (155) 103282,899524463,64%3032,34
Object 252U 82824,0513204470,45%4303,57
AMX 50 10082442,0011174269,05%3948,69
WZ-13281450,858994153,66%3306,86
Object 705A102999,7110624168,29%2933,18
116-F3 102940,809334153,66%2573,93
Controcarro 1 Mk. 293697,7313664065,00%4678,92
E 5094210,5315184070,00%6559,65
Panther71947,0812873976,92%5321,47
T2071980,3112773982,05%4806,19
FV217 Badger103397,6611733863,16%3402,79
LTTB81829,3913823873,68%5194,38
Spähpanzer SP I C72223,6213303764,86%7535,12
KJPZ TIII Jäger 92918,5111093762,16%3942,55
Jagdpanzer IV61439,369883675,00%3757,94
50TP Tyszkiewicza93378,6412623669,44%4845,21
Comet72412,2614893582,86%6367,85
T25/272287,8913303582,86%5103,46
T-54 ltwt.92161,0610793560,00%4686,09
AMX M4 mle. 5193826,0315073470,59%5107,88
Konštrukta T-34/10072504,1514123369,70%6478,44
HWK 1281701,8812833372,73%5237,45
Char Mle. 75 92852,3112663262,50%5113,79
StuG III Ausf. G51164,618993183,87%3869,63
Conqueror93659,5213373177,42%4244,71
SMV CC-6782682,2712733063,33%4459,05
E 100104029,8710883040,00%3885,99
IS-3-II93498,5712003053,33%4505,87
BZ-176 83044,2013643063,33%3872,82
T-3451144,668312962,07%4497,75
Lorraine 40 t 82591,5211932962,07%4103,42
121B 104191,5512302972,41%4779,17
Ikv 90 Typ B71995,1411392864,29%4266,20
Jagdpanzer E 100103253,649182857,14%3023,77
T-34-281770,2210342759,26%3050,42
Ikv 65 Alt II61587,9310612759,26%4185,25
FV4201 Chieftain Proto 93206,1110912740,74%4134,14
IS72555,8114412680,77%5508,79
VK 100.01 (P)82430,9212902673,08%4120,28
Type 64 61347,7710102669,23%4057,78
AMX ELC bis51001,1610292580,00%5893,56
BZ-6893516,2613592378,26%4123,35
Panzer 58 Mutz 82304,9613772378,26%4375,16
AMX M4 mle. 4571966,7112482185,71%3921,67
Object 140103855,9012652171,43%4781,11
Panhard EBR 9091497,4314152185,71%3515,03
WZ-13171893,6012872075,00%7286,63
Ho-Ri 193393,8512252075,00%3320,67
T6751276,709152060,00%3956,92
WZ-111-1G FT82307,379961957,89%3187,58
Nashorn61701,329511942,11%3388,48
T-34-85 Rudy 61439,9510861978,95%3806,03
WZ-120-1G FT 82849,4413991877,78%4266,70
Pz.Kpfw. II Luchs4698,009231782,35%4181,50
Panhard EBR 75 (FL 10) 81634,1212671776,47%4125,13
Somua SM 82313,0613051675,00%3237,23
Type 59 82346,9311781553,33%4097,87
XM66F 82732,0011131540,00%3188,35
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41331,6012811560,00%4777,94
GSOR 1008 82369,2710251553,33%3140,48
Škoda T 2561828,6412511471,43%5732,27
ARL 4461360,3610001478,57%3669,00
59-1661415,5010331457,14%6240,60
IS-2-II82622,7913821464,29%5476,14
WZ-113G FT103614,0010111369,23%3450,56
Type 63 82081,389521338,46%2502,20
Obsidian 82171,8312481241,67%3167,34
GSOR 1010 FB 83280,9214541258,33%4835,81
VK 45.02 (P) Ausf. B94014,0013471163,64%5786,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 51699,0013441163,64%5665,31
AMX Canon d'assaut 105 83032,1812251154,55%4697,53
Panhard AML Lynx 6x68992,009801070,00%2463,22
VK 45.02 (P) Ausf. A82789,671456988,89%5416,71
AMX M4 mle. 54103836,561081955,56%3186,25
T6982586,131468887,50%4709,73
M-III-Y82282,751257862,50%3422,11
Chrysler K GF 83439,131567875,00%6068,80
SU-10062038,4311807100,00%4984,70
Caernarvon82527,001551785,71%4027,42
Object 780 104274,711198757,14%3475,14
AMX 13 105102130,501006666,67%3274,98
ASTRON Rex 105 mm 82814,831386666,67%3538,91
MKA 2634,83935666,67%4440,82
Controcarro 3 Minotauro102481,80694540,00%1722,25
Maus103791,501240475,00%3594,57
ISU-152K 82282,671034366,67%2781,19
Tetrarch 2271,00500366,67%1709,10
Bofors Tornvagn 83484,001397366,67%4970,77
LHMTV8540,679153100,00%841,27
T 55A 96008,672026366,67%10923,42
121104450,0014252100,00%4646,46
IS-6 84637,501608250,00%7622,25
Tiger-Maus 94411,001842250,00%5135,18
M47 Iron Arnie 83335,001397250,00%6682,06
KV-1SA 52549,501938250,00%10152,87
M-IV-Y 83297,0017532100,00%5968,61
Object 703 Version II 83115,0017212100,00%5545,31
Škoda T 56 82337,5015912100,00%2493,43
M22 Locust 3341,506012100,00%1642,77
Charioteer Nomad 82215,00940250,00%3193,49
MS-11341,003091100,00%2324,02
Pz.Kpfw. VII104441,0067210,00%5139,73
K-91-PT 92659,0013891100,00%2905,82
Object 283 92567,0081610,00%3106,69
T-832 84037,0020571100,00%7731,37
Kampfpanzer 07 RH 81325,0039610,00%1598,76
VK 168.01 Mauerbrecher 82471,0074910,00%3375,03
Tiger 131 61863,0014281100,00%4404,97
Object 268 Version V 10792,0020310,00%220,22
T42 83034,0017181100,00%3273,27
Škoda T 27 82839,0017451100,00%5169,39
KV-5 83340,0018081100,00%5590,10
AT 15A 71461,0012231100,00%2968,49
ISU-122S 71715,0010231100,00%2810,55
Panther mit 8,8 cm L/71 84123,00183610,00%8333,47
Char Futur 4 91936,0011631100,00%1742,26
Gonsalo 82080,0014151100,00%2462,73

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/03/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/01/2020
Gestopt: 08/03/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/01/2023
Gestopt: 07/03/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/02/2022
Gestopt: 26/02/2022
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 24/07/2021
Gestopt: 14/08/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 27/02/2022
Gestopt: 26/01/2023
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 15/08/2021
Gestopt: 31/01/2022
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/02/2021
Gestopt: 23/07/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 09/03/2020
Gestopt: 21/01/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/01/2020
Gestopt: 26/01/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/01/2021
Gestopt: 05/02/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/02/2021
Gestopt: 23/07/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/01/2019
Gestopt: 23/06/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/08/2019
Gestopt: 12/01/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/06/2019
Gestopt: 19/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/11/2018
Gestopt: 05/01/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/01/2020
Gestopt: 15/01/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 19/07/2019
Gestopt: 10/08/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/10/2018
Gestopt: 06/11/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/04/2015
Gestopt: 27/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/09/2017
Gestopt: 27/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/11/2015
Gestopt: 27/10/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/01/2015
Gestopt: 27/10/2018
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 01/03/2016
Gestopt: 27/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/02/2015
Gestopt: 27/10/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/02/2017
Gestopt: 27/10/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/06/2018
Gestopt: 27/10/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/02/2017
Gestopt: 15/02/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/02/2017
Gestopt: 09/02/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/07/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/01/2016
Gestopt: 28/02/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/06/2015
Gestopt: 16/11/2015